Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16851) zserrbo válasza L-e-f-i-e (#16844) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Nem volt helyes a lépésük. Az lenne a helyes, ha mindenhol egyszerre kipróbálják, ha már a kipróbálás egy teljes régióra vonatkozik és nem test szerver.

[ Szerkesztve ]

(#16852) CHaooSS válasza Remus389 (#16846) üzenetére


CHaooSS
őstag

hát igen...

azért érdekes itt, hogy pont az oroszok milyenek.. nem ezt vártam tőlük :D
mint a kis angyalok.. ha gold ammo megy akkor nem írják ,hogy gold noob.. stb.. ők is használják én is.. ha kilövöm ez van..

nem értem miért kell anyázni másnak ha valaki béna és kilövik..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16853) Remus389 válasza Remus389 (#16846) üzenetére


Remus389
veterán

szóval elég alacsony a chat szinvonala és unintelligens

minden második mondat noob

ritkán talalkozok intelligenssel

pl egyszer beírtam, mert vhogy nem ment az a csata gw tigerrel, alig sebeztem

"this is not my battle "

és azt válaszolta "don't worry it happens :)"

néha van egy kis fény a sötétség tengerében

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16854) zoty0


zoty0
tag

És ez meg mi a ????

[ Szerkesztve ]

cs go

(#16855) vhw


vhw
addikt

Épp előbb volt szó a 'noob' szó használatáról.
Hát parancsoljatok... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16856) #35692544


#35692544
törölt tag

(#16857) GaburroSan válasza jano_77 (#16798) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Persze igazad is lenne ha nem lenne fizetős játék, na akkor befognám! De ígyyyyy!! :W

(#16858) Fel válasza Stigma.HC (#16838) üzenetére


Fel
addikt

Tegnap láttalak valami csatában. Akkor is beszólt valaki a túloldalról, már az elején: "Recska Mester"....

(#16859) Remus389 válasza CHaooSS (#16852) üzenetére


Remus389
veterán

de a ruszkik nem cyrill betűkkel kommunikálnak?

és oroszul?

azért az sem Jó...

meg magasabb a ping

Én maradok itt a sok gyokerrel (tisztelet a kivetelnek )

valahogy ezt a noob szót le kéne nálam tiltani, komolyan nincs erre egy script?

mondjuk én azzal szoktam bosszantani az ellent, elofordul hogy gw tigerrel one shotolok egy pancelost (100%-ról ), akkor beírom hogy sry

hehe, van hogy FU! a válasz, pedig tényleg sajnálom hogy elrontotam a csatajat, viszont nem hagyhatom ki

bár olyan is volt aki "nice shot ".vagy np válaszolt

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16860) CHaooSS válasza #35692544 (#16856) üzenetére


CHaooSS
őstag

szép az a tp mennyiség ! :) :D

-------------

Remusz911: nem gond.. sok mindent megértek már..
meg ha angolul írok kapok választ mert megy nekik azért az angol :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16861) Bingisz válasza Remus389 (#16859) üzenetére


Bingisz
addikt

Jól telibe kell őket röhögni, azt hagyni hogy főjön a vérében... ;]
Ha meg elkezd spammelni, akkor megy az inogre listára.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16862) #35692544 válasza CHaooSS (#16860) üzenetére


#35692544
törölt tag

meg a sebzés :)
2x annyi mint az egész csapat

(#16863) Remus389 válasza Bingisz (#16861) üzenetére


Remus389
veterán

Jó de jó lenne ami a "noob ".szót ****-ra változtatja vagy amiben benne van ki sem írja

nem vagyok rá kíváncsi, amiben a noob szó szerepel felesleges info 99.99%-ban talán 100%-ban

nem érdekel ki noob, mert legtöbbször nem is igaz, és ha igaz akkor mi van, semmi

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16864) Stigma.HC válasza Fel (#16858) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Népszerű a nevem, főleg a fiatalabbak körében ily módon történő leírása. Talán egyszer kinövik, bár néha vannak kétségeim efelől.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16865) Enzolord válasza Stigma.HC (#16864) üzenetére


Enzolord
addikt

Ők nem emlékezhetnek a jó öreg TMNT-re..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16866) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na megérkeztek a friss ropogó infók fordítva. Aki olvassa az élvezze, aki meg nem, annak ott az eredeti oldal ;]

tehát:

-A kivett Panther motorokért nem lesz kárpótlás (ahogyan arról már szó volt korábban -a ford.)
-Hogy több felhasználó is használhassa ugyan azt a nicknevet nem lesz bevezetve (magyarul: nem választhatod azt a nevet, amit már valaki használ)
-Ugyan arra a 6 pályára dob be már két napja? "Milyen szörnyű..." (A térképek véletlenszerűen kerülnek kiválasztásra)

-Havok: "Azt tesszük be, amit a motor elbír"
-A Havok bevezetési munkájának legfőbb része, hogy a szerver fizikájával szinkronizálják
-A "Historical Battles"-ben -történelmi csaták- a szokásos térképeket használják, bár lesznek újak is, amik természetesen random csatában is elérhetőek lesznek.
-Kérdés (továbbiakban K:) : Boldog vagy a Cybersports-szal kapcsolatban? Válasz (továbbiakban V:) : "A véleményem a Cybersports-ot illetően már korábban kifejtettem (megj.: nem túl pozitív), de hogy örülök e neki, vagy sem? Kérdezd meg a Cybersports-os srácokat"
-A tény, hogy nincs jutalom a két szinttel magasabb járművek számára pl. artyt vagy nehéz tankot vezetve szándékos és szükséges volt. (gondolom ha kilövöd őket... -a ford.)
-Valószínűleg a jövőben bevezetésre kerülnek alacsony tierű miniágak (pl. mint a német és az orosz) a többi nemzet számára is
-Obj. 430U és a háború utáni könnyű tankok egyelőre nincsenek tervben
-BMP nincs tervben
-Ha az E-50 és E-50M egy járművé egyesül, akkor tier10-es lesz választható hátsó váltós tanktesttel
-K: "A WG eljárása eddig az volt, hogy kaptunk kompenzációt az elvett modulokért, pl. T-28 és SU-85 ágyúk. Ez miért változott meg?" V: "A saját játékodban annyi ingyen cuccot oszthatsz az embereknek, amennyit csak akarsz"
-SerB nem biztos abban, hogy a a SU-122-44-nek nem volt e egyéb lövege a D-25T-n kívül
-Számos oka volt annak, hogy a SU-101-től elvették az M-62-tes löveget.
-A T-44-nél soha nem jött szóba a 107mm-es ZIS-6. A projectet már jóval korábban, még a T-44 fejlesztése előtt elvetették
-A IS-4 top lövege történelemhű. Volt ilyen project, de soha nem készült el
-A KV-4 122mm-es ágyúja valamennyire történelemhű, de 130mm-est soha nem terveztek hozzá
-A KV-5-höz egyetlen ágyút terveztek, mégpedig a 107mm ZIS-6-ot. Elméletileg a 107mm ZIS-24 is "felmenne" rá
-A nem-prémium Löwe nem lesz bent a játékban
-A játékban a 3 A-44 modellből 2 szerepelni fog
-A T-150-nek és T-220-nak nem ugyanaz a tornya
-A T-220 107mm-es löveggel és 850LE-s motorral szokványos tankként nem kerül játékba (valószínüleg prémium tank lesz? -a ford.)
-A "Historical Battles" -történelmi csaták- fejlesztett grafika és fizika 2014-ben jön
-SerB szerint az IS tank KV-2 toronnyal csak kamu. (Megj:Nem, nem kamu, egy háború utáni propaganda film része. Youtube-on fent a videó)
-SerB megerősítette, hogy az Obj. 430 lesz a 3-ik orosz tier10-es közepes tank
-K: "Sokan úgy gondolják, hogy a Lorainne túl gyenge. Tesztek valamit az ügy érdekében?" V: "A 'sokak' véleménye nagyon fontos számunkra"
-Egyéb nemzetektől is lesz elvéve nem történelemhű motor? "Ha szükséges"
-8.8-ban valószínűleg nem lesz Foch nerf.
-Míg a pályák terveit egy ember készíti, "működésükért" többen felelősek (nem csak egy)
-Nem lesz több Ensk típusú map, mert "nem szeretnék 100500 Ensk másolatot"
-"Historical Battles" -történelmi csaták- dolgozunk rajta, többet nem mondok
-A Szovjetúniónak nem lesz két magas tierű közepes tankja (ami pedig a T-44-122-t és a T-44-85-öt illeti, várjátok meg pontos patch leírást)
-ISU-130 a játékban? "Meglátjuk" (megj: Az ISU-130 tulajdonképpen egy ISU variáns 130mm-es löveggel)
-Nem minden nemzet számára lesz CW (kláncsaták) jutalom tank, az SK-105 pedig nem lesz köztük
-Új perkek és skillek? "Majd kész lesz, mikor kész lesz" (megj: idén már nem)
-Lehetséges, hogy nem az összes tank számára, de a fejlesztők megpróbálják a fejleszthető/feloldható tanktesteket annyi tank számára megcsinálni, amennyire csak lehetséges. (De törvényszerű, hogy lesznek egyes esetek, amikor ez nem fog működni, mint pl. az Indienpanzer esetében)
-A T-50-nek voltak történelemhű variánsai, 57 és 75mm-es ágyúkkal egyaránt.
-Az E-25 történelmi ágyúja a 75mm-es L/70
-Serb szerint csak szubjektív a dolog, miszerint a T-54-gyel könnyebb xp-t gyűjteni, mint a T69-cel
-A jobban kedvelt pályák (a játékos kiválasztja, hogy melyikeket szereti jobban és többször kerül oda) nem lesznek bevezetve
-Az alacsony tierű (scout) ágyúk nem kapnak bónuszt modulsebzéskor. Ugyanakkor a modulsebzés nagyjából egyenlő az ágyú kaliberével. Szóval logikusan levezetve rosszabb, ha a Jpz E-100 200+ modulsérülést okoz percenként, mintha a Chaffee csinálna 75 modulsebzést néhány másodpercenként.
-SerB szerint a fejleszthető/feloldható tanktestek csak a második felfüggesztés kifejlesztése után lesznek választhatók
-Serb állítása szerint 88mm-es L/56 történelemhű az Indienpanzeren, ahogy eredetileg tartották
-túl kevés az arty a játékban? "utánanézek, de egyelőre nincs ezzel kapcsolatos komment"
-A felfüggesztés hp-ja a tiertől függ, nem a típusától. (Pl. a T29/T30/T34 felfüggesztésének különböző mennyiségű hp-ja van, habár nagyjából ugyanolyanok)
-A lyukak és horpadások nem fognak összefüggni a Havok-kal
-Elképzelhető, hogy a szovjet-stílusú 4 emberes kínai tankok esetében a rádiós szerepét a töltő veszi át a parancsnok helyett. Így a type 62 legénysége stimmelni fog a WZ-131/132-be. De még az sem biztos, hogy bevezetésre kerül, az meg más tészta, hogy ha igen, mikor.
-A WZ-132 top motorja majdnem megegyezik a régi top motorral. Az egyetlen szembeötlő különbség a 10kg súly eltérés. Habár van hp eltérés is, így a top motor nem sérül meg olyan gyakran
-A World Of Tanks radikális grafika javítást kap, ez valószínű 2014-ben lesz
-Több, mint valószínű, hogy a tracer-ek nem térnek vissza a 0.8.6 előtti állapothoz
-A WG nem hozza nyilvánosságra a 8.6 arty nerf eredményeit
-3-ik orosz közepes tank ág? "Ha lesz elég "anyag" hozzá, akkor igen"
-A Chieftain Mk 2 túl új, hogy bekerüljön a játékba. Nem sokkal, de azért mégis csak
-Az igazi francia tankoknál gyakran a gunner (célzó) és a loader (töltő) szerepét ugyanaz a személy tölti be. (Ami voltaképp megakadályozza, hogy a célzás és a töltés feladatkör egyidejű elvégzését). A WoT-ban ezek a dolgok mégis egyszerre történnek, de ez tudatos WG játékmenet.
-A büntetés csapat sebzésért nem kevesebb, ha a lövés a saját és az ellenséges csapatot is eltalálja (pl. arty repesz lövedék esetén)
-A brit TD-k álca bónusza ugyanannyi, mint a többi nemzetéé
-A "győzelmi bónuszok" a vesztes csapat esetén csak "hős" tetteknél alkalmazhatók (pl. Kolobanov, Radley-Walters, stb.), nem pedig (kamikaze pl.)
-A Vickers Mk. I és II nem túl újak, bekerülhetnek a játékba
-A Vk3001H tier5-ben német sniper-ré lesz balanszolva
-VK 6501H: "Meglátjuk" (megj: Hm...van egy ötletem egy ágra, holnap meglátjuk -a szerző)
-Serb nem biztos benne, de állítása szerint 50%-nál a modul a sárga lesz. A modul javítása 20% alatt kezdődik és a megjavítva is csak a max hp-jának 20% kapja
-SerB szerint a HEAT lőszer robbanásának effektje a páncélon jó
-Új szovjet prémium közepes tank? Majd ha kész lesz, akkor kész lesz
-SerB állítása szerint a WoWp (World of Warplanes) fejlődési ága (techtree) azért függőleges, mert még mindig vannak régimódi köcsögök, akik nem vevők az új divat trendekre
-A T-44 statisztikailag jól teljesít
-A 8.8-as ág története SerB szerint: Eredetileg így nézett ki: T8- obj. 416, T9- obj. 140, T10- ob. 430, de senkinek nem tetszett, hogy az obj. 140 tier9-es lesz. Azonban a modellezés már készülőben volt, a delegációt kiküldték Kharkovba, hogy nézzenek másik tier9-es tank alternatíva után, az obj. 140-et pedig feltolták tier10-be.
-Elképzelhető, hogy a T-50-2 visszatért T-50 tanktest opcióként
-A dokumentumok szerint a t-50-2 64km/h-s sebessége történelemhű volt
-A T-50-2, T-52, obj. 211 ugyanazon tank 3 variációja
-Az IS-4 páncéljának döntöttsége történelemhű
-Elképzelhető, hogy megjelennek kerekes tankvadászok a játékban. De nem mostanában

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16867) Djuree


Djuree
félisten

ééééééééééééés igen!
AMX 50 Foch (155)' vettél. Elköltöttél : 6 141 160.  ;] :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16868) zserrbo válasza GrooveHero (#16866) üzenetére


zserrbo
aktív tag

-K: "A WG eljárása eddig az volt, hogy kaptunk kompenzációt az elvett modulokért, pl. T-28 és SU-85 ágyúk. Ez miért változott meg?" V: "A saját játékodban annyi ingyen cuccot oszthatsz az embereknek, amennyit csak akarsz"

És most jöhetne egy vegyél prémiumot reklám Biztos nagy sikere lenne.

(#16869) sith7 válasza Djuree (#16867) üzenetére


sith7
nagyúr

gg

(#16870) Remus389 válasza Djuree (#16867) üzenetére


Remus389
veterán

gratula, reméljük megérte vegigszenvedni a franszia TD ágat érte

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16871) GrooveHero válasza zserrbo (#16868) üzenetére


GrooveHero
addikt

Azt olvastam valahol, hogy ha valaki kérdezni akar, és normális választ vár, akkor normálisan kérdezzen. Sztem ez tök normális kérdés volt, ok, kicsit talán számonkérés jellegű is. De kapjon már valamit az ember a pénzéé' nem? A válaszok nagy része semmi más, csak trollkodás, meg valami odabüfögött semmi. Megnézném, hogy mondjuk 50k ember holnaptól azt mondja, hogy nincs többé prémium. Csak mondtam valamit.

Djuree: grat ;) :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16872) Steelheart2 válasza GrooveHero (#16871) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Egy idiota faszkalap ez a Serb.Flegma köcsög!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#16873) GrooveHero válasza Steelheart2 (#16872) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igaz és igaz :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16874) DVlad válasza CHaooSS (#16828) üzenetére


DVlad
őstag

Igen rendes, higgadt népség. A youtube-on is rengeteg bizonyíték van erre. :D

(#16875) Steelheart2 válasza GrooveHero (#16873) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én nem értem miért kell ilyen köcsög modon válaszolni.Ha nem tetszik neki a kérdés,akkor inkább ne válaszoljon rá.Igy csak magát és a céget égeti le.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#16876) GrooveHero válasza Steelheart2 (#16875) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mivel úgymond monopol helyzetben vannak (nincs még egy ilyen tankos játék a piacon) ezért megcsinálhatják. Meg végül is akármit, mert vagy játszó' vagy nem, egy-két száz user elvesztésébe nem halnak bele. De azért megkérdezném tőle ilyen válasz után, hogy: "anyád hogy van? Orvos látott már? És ha igen, akkor miért hazudsz? :DDD :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16877) Steelheart2 válasza GrooveHero (#16876) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hàt tényleg kellene valami konkurencia nekik,hogy változzon a hozzáállásuk az emberekhez.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#16878) GrooveHero válasza Steelheart2 (#16877) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ne aggódj, majd lesz. War Thunder néven. Az, hogy a repülős játéknak nevezett szarjukat megeszi reggelire kifli helyett enyhe kifejezés, de még tankok is lesznek. És ezt SerB is tudja, multkor szóvá is tette, hogy kíváncsi lesz, hogy hogy oldják meg a sok bonyolult tényezőt, amit ők is, mert a tankok modellezése csak egy dolog. Hát a repülős részt elnézve én már most a fél tökömet, sőt az egészet felteszem rá, hogy sokkal jobb lesz. :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16879) nyunyu


nyunyu
félisten

Ezt vajon hogy csinalta?

Mondjuk az ellen Maus meg tobbet kapott. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16880) Steelheart2 válasza GrooveHero (#16878) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ismerem a WT-t és játszottam a WoWp nel is.A WT ezerszer jobb szerintem is.Várom a tankokat benne.Azt hiszem szeptemberben jönnek.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#16881) L-e-f-i-e válasza GrooveHero (#16878) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én ebben eléggé szkeptikus vagyok...viszont a válaszokkal szerintem semmi gond nincs, laza és jó hangulatú, sokkal normálisabb mint az unalmas semmit mondó sablondumák... :)

=^-^=

(#16882) GrooveHero válasza L-e-f-i-e (#16881) üzenetére


GrooveHero
addikt

Persze, én is mosolyogtam egy-kettőn fordítás közben :DD Meg ők is amikor olvassák. Csak elég szar lehet, hogy voltaképp a pofádba röhögnek, amikor egy ártalmatlan kérdést teszel fel. Mert olyan kérdések, hogy mé nins ez meg az, meg mé ilyen gyenge a tank, stb...az ilyen nyomoroncok nem is érdemelnek mást,csak ilyet troll szöveget. De ilyen válaszokkal rövid időn belül elvesztik azt a tábort is, aki eddig úgymond kitartott a játék mellett.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16883) L-e-f-i-e válasza GrooveHero (#16882) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem alapjába véve elég komoly fejlesztői munka folyik a háttérbe, amit sokan elfelejtenek amikor őrjöngeni kezdenek amikor nagy ritkán leáll a szerver 20 percre kb mert azonnal javítják mindig és nekem ez a kommunikáció sokkal jobban bejön, még ha ilyen troll szagú is :D

=^-^=

(#16884) Djuree


Djuree
félisten

na első meccs a nagyfossal:

Vereség
Pearl River 2013. augusztus 12. 22:53:14
AMX 50 Foch (155)
: 799 Szerzett kredit 34 941
Csatában elért Achievement Top Gun, Kiváló Lövész, Pusztító

egyből egy top gun, persze kevés vagyok igyis mint szarnak a pofon, vereség. :W
kár h erre nincs töltésgyorsító, ez az 50mp halál, de ha egyszer betölt. :C fv215b 183 megfutott előlem, de nem ért el messzire. :Y ;]
ez a lövéshang! odabasz! gatyát kellett cserélnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16885) Steelheart2 válasza Djuree (#16884) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem ma a JT lett meg.Màr most imàdom.Igazi mocsok egy gépezet. :)
A Fostol még messze vagyok.,de az is a céljaim közt szerepel.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#16886) dorka16


dorka16
aktív tag

Ebben a játékban egy visszatérő momentum van amit az elmúlt 10-15 tanknál vettem észre. Ha új ágyút rakok fel az első lövésem fix., hogy vikisék. Mindegy, hogy gold ammo 250mm átütés akkor is lepattan a T1 hevy frontpáncéljáról. Vagy az első csatában el sem jutok a lövésig. :W

(#16887) Djuree


Djuree
félisten

Győzelem
Prokhorovka 2013. augusztus 12. 23:49:26
AMX 50 Foch (155)
: 1 414 ( -15) Szerzett kredit 355 792
Csatában elért Achievement Kiváló soför jelvény: "3. osztály"

5948 dmg

ez egy kibebaszott mókás tank! :C e-100-at ugy lövöm ki egy sorozatból mint a szart :Y :C
végre értelmes sebzésü td-m van, a t9-es foch nem volt nagy eresztés, de ez basszameg, na ez üt :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16888) yarsley válasza Djuree (#16887) üzenetére


yarsley
aktív tag

basszameg, na ez üt
Egyenesen aranyosan kapja majd a nerfet is. ;]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16889) mikron válasza Djuree (#16887) üzenetére


mikron
tag

E-100 mostantól jobb ha reszket :D

(#16890) Patrick76496 válasza Atlantis (#16701) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bocs, de a Comet és a szívás nálam valahogy nem fér el egy mondatban. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16891) Remus389 válasza Djuree (#16887) üzenetére


Remus389
veterán

igen, csak hogy leszallj a földre

fog nerfet kapni, és akkor jobban illik majd rá a neve "fosch ". :D

na jó azért irigykedunk is

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16893) csapee válasza B4 (#16892) üzenetére


csapee
senior tag

Meg mindig bugos, bar szebb lett a grafik, de mar ket napja nem frissit. Amugy a belepes eddig jo volt es igen a jatekban levo mail jelszo kell neki.

Csapee

(#16894) #43783936 válasza B4 (#16892) üzenetére


#43783936
törölt tag

Válaszd ki a szervert is.
Én napi szinte használom, gond nélkül.

(#16895) Djuree válasza yarsley (#16888) üzenetére


Djuree
félisten

hát majd igen, de remélem azért nem viszik túlzásba :DD
azért az 50mp-es töltési időt ki lehet használni, bőven ki lehet lőni ennyi idő alatt ha a közelembe tudnak jönni. csak ezt sokan nem tudják, nem számolják hányat lőttem. tegnap egy t57 heavy volt velem szemben, simán kilőhetett vna, csak nem mert kijönni a fedezékből, pedig töltöttem. :) ennyi lenne pedig.
remélem azért a t57 heavyt is nerfelik :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16896) Remus389 válasza Djuree (#16895) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

ezt érdemes elolvasni, én a t110e5-re hajtok, azt nem nerfelik és 10/10 :D

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16897) Djuree


Djuree
félisten

hogy lehet ezt a cseszett ünnepi garázst lecserélni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16898) HungAryan válasza Djuree (#16897) üzenetére


HungAryan
tag

Ez engem is érdekelne, mert nagyon zavaró.

WT account: Cpt_Hungarian

(#16899) Remus389 válasza HungAryan (#16898) üzenetére


Remus389
veterán

pont jókor kérdezitek, már lecserélték

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16900) Djuree válasza Remus389 (#16899) üzenetére


Djuree
félisten

végre! visszament az eredeti?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.