Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16751) Bingisz válasza olcsii (#16749) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez aztán a toborzószöveg... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16752) olcsii válasza Bingisz (#16751) üzenetére


olcsii
aktív tag

Rovid es lenyegre toro:p

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#16753) #35692544 válasza olcsii (#16749) üzenetére


#35692544
törölt tag

hát ha az 1500 feletti wn6 annak számít akkor az vagyok :U
de nem adom oda magam egykönnyen ;]

(#16754) Chris0321 válasza Bingisz (#16736) üzenetére


Chris0321
addikt

Én tegnap Tigrissel kétszer gyújtottam ki egy KV-3-at, ő tehet róla csak tank vége lógott ki a ház mögül mert oldalbakerültem. Persze miután kilőtték jött a "gold noob".:)

(#16755) olcsii válasza #35692544 (#16753) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hat az mar jo:) a lenyeg az hogy tudj csapatban jatszani! Kovesd az utasitast! Meg hasznald a buksid:) cw csapatot akarok osszeallitani a HPTS be:) egy elit csapatot:p hogy starok legyunk egy kicsit:)

Hogy tetszik az otlet?:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#16756) jano_77 válasza iwu (#16747) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek csak ennyit érdemelnek, de elnézést a fórumon lévőktől, akiknek pitypang lelkülete van...BOCSÁNAT! :U

Bizonyára Te jól viseled, mikor egész nap agyhalott, kritikán aluli társasággal tesz össze a gép és bármit is csinálsz, nem tudsz nyerni, mert a WG nem engedi! Vagy pedig 2 tier-el fentebb tesz be és akkor meg azért nem tudsz hozzá tenni.....hiába vagy ekkor is a csapat legjobbja, mert mondjuk T8 csatában aT8 tankok campelnek és nem csinálnak semmit, csak meghalnak....viszont azt baromi gyorsan képesek produkálni! :o :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16757) #35692544 válasza olcsii (#16755) üzenetére


#35692544
törölt tag

cw-re biztos nem fogok menni jártam eleget már nem érdekel
a hpts-be pláne nem
Crossy anno elég elítélendő módon távolított el onnét embereket ezért kénytelen voltam én is eljönni

(#16758) iwu válasza jano_77 (#16756) üzenetére


iwu
addikt

ez nem a "pitypang lelkület"-ről szól, hanem arról, hogy ha visszaolvasod a hozzászólásaid, akkor látod, hogy azok nagy többségében alpári megnyilvánulások vannak, amik szvsz nem ütik meg a fórum színvonalát.
Igen, engem is bosszant, amiket leírsz, sőt, mindenki hasonló cipőben jár, de attól még nem itt vezetjük le a többi fórumozó "kárára".
Olyan hsz-t miért nem olvasok, hogy király az mm, mert én voltam egyedül a top tier tank, a többi mind kisebb? Pedig a nagy számok törvénye alapján kellett már ilyennek is lenni.
pl saját példa: a 30 kill először összejött 20 csatából, tegnap előtt meg 71-ből, tegnap meg inkább kiléptem, és elmentem kirándulni a kutyákkal (el is áztam:D)...
szóval kérlek, kicsit válogasd meg a szavaid, mert néha zavaróak...
üdw,iwu

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#16759) olcsii válasza #35692544 (#16757) üzenetére


olcsii
aktív tag

értem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#16760) 04ahgy válasza iwu (#16758) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én voltam már top tier egyedül, de a csapat többi része béna volt, és elvesztettük, bumm, így jártam, de nem is jövök ide a fórumra frecsegni, mert van, amikor meg az ellenfél csapata olyan béna, hogy nekünk 15:0... Akkor örülök és kész...

Nem jövök ide a fórumra, kiírni az alpári stílusom magamból, stb. Pedig stat szerint kb. egy szinten állok jano_77 úrral.

Tehát abszolút igazat adok a hozzászólásodnak.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#16761) Remus389 válasza iwu (#16758) üzenetére


Remus389
veterán

(el is áztam )...

szemét WG! ;)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16762) iwu válasza Remus389 (#16761) üzenetére


iwu
addikt

:C :DDD

Ne használd sormintának az emotikonokat.

[ Módosította: Qru ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#16763) LZs?! válasza #70516736 (#16738) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Cfc_Boy

Nekem van D.Max és PZ4S, így ezekről tudok nyiltakozni.

D.Max - Ne vedd meg, hacsak nem vagy bolondja a klasszikus TD játékmenetnek (pl. Marder II, vagyis ülsz, vársz, lősz), különben nagyon fogod utálni. Én személy szerint szeretem, de rengeteg hátulütője van: sík terepen egész gyors, de még a legkisebb emelkedőn egy pillanat alatt kifullad; kicsi a horizontális lövegkitéríthetőség, így folyton forognod kell és nulláról kezdeni a célzást; a lövedék lassan repül és ívesen, és hajlamos pattogni. Ellenben ha találsz egy jó helyet, akkor csúnyán lehet vele másokat bántani, de ehhez kell gyakorlat és térképismeret.

PZ4S - Ez általában elég jó, de sokkal inkább "sniper" (tornyos TD), mint med tank Az ágyúja jó: gyors, pontos és egyenes lövések. Az emelkedőkhöz szintén kissé alulmotorizált. Ülsz, lősz, ha kell mozogsz, és T6-osok ellen néha még "peek-a-boo"-zni is tud. Csak az én véleményem: szerintem emellett a prémium Panther nem feltétlenül éri meg a különbözetet, de ízlések és pofonok...

+ E-25: StuGIII szteroidon és eksztázin. Amint/amennyiben leárazzák, nekem biztos vétel...

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#16764) 04ahgy válasza LZs?! (#16763) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"E-25: StuGIII szteroidon és eksztázin." - Ez marha nagy, aláírás gyanús! :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#16765) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Emberek ez a wz-120 a fullos löveggel veszett jó!!! :C

[ Módosította: Qru ]

(#16766) Chris0321 válasza LZs?! (#16763) üzenetére


Chris0321
addikt

Én féláron vettem meg a Panther/M10-et, így szerintem megérte.

(#16767) CHaooSS


CHaooSS
őstag

De amúgy tényleg.. eddig ahányszor láttam jano_77-et ide írni szidta a játékot rendesen... :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16768) Drenadar válasza olcsii (#16755) üzenetére


Drenadar
veterán

boccs a negativitásért de a HPTS már sosem lesz a régi...

(#16769) olcsii válasza Drenadar (#16768) üzenetére


olcsii
aktív tag

meglehet:) de nem is lehet !! még a régi emberekkel sem lenne ugyan az:( de törekedhetunk a jobbra:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#16770) Macka


Macka
veterán

De királyság, hogy az M103-nak akkora vakondtúrás van a fején, hogy a holdról is el lehet találni... :W

(#16771) CHaooSS válasza Macka (#16770) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ne szidd az M103-mat.. !!! jó tank az :((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16772) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Újabb hírek érkeztek. Ha a fordításban vagy a helyesírásban találnál hibát kérlek jelezd priviben

-A 8.8-as patch egy érdekes újítást fog hozni: a játékosok, akik elvesztik a csatát, de szereznek egy medált, vagy kitüntetést (tudod, sniper, steel wall és a többi) ugyanannyi xp-t és kreditet kapnak, mintha nyertek volna.

-jelenleg az E100 és a KV-2 kivételével a nehéz tankok alpha sebzése legfeljebb 490. Habár vannak egyéb nehéz tankok, amik átléphetik ezt az értéket, mint pl. az IS-7 BL-10-zel.

-Ha azt szeretnéd, hogy egy tank bele kerüljön a játékba annak ellenére, hogy a Wargaming nem látja szükségét 300.000 aláírásra lesz szükség.

-Elfoglalt tankoknál lehetőség lesz arra, hogy más nemzet legénységét ültetsd a tankba, mint aki csinálta eredetileg a tankot. ( pl. német legénység az elfoglalt T-34-be)

-A modok, amik megváltoztatják a szövegeket (pl. "újratöltés 18mp alatt") nem lesznek bannolva, mert nem jelentenek előnyt a játékosok számára

-A VK4502P statisztikailag jól teljesít

-Arany visszatérítés csak akkor lesz, ha a prémium tankot drasztikusan megváltoztatják. Azonban Serb azt állítja, hogy az EULA szerint nem kellene nekik kompenzálni semmit

és simán változtathatnak. Csak úgy.

-A játékosoknak lehetőségük lesz a pályákhoz a preferált színjavító szűrőket választani. Pl. néhányan panaszkodnak, hogy a Port nevű map "kékes színű". Lehetőség lesz ezt kikapcsolni.

-Az álcázási rendszer teljes átdolgozásra fog kerülni, de nem mostanában. Habár a magas fű több, mint valószínű, hogy nem fog adni álca bónuszt.

-Az opció (ami a 0.7.2-ben volt), hogy ha csak egy modul, vagy egy személy sérül a tankban egy gombnyomással javítható legyen, nem fog visszatérni, mert csak összezavarta a játékosokat

-A kedvezőbb MM besorolás a frissen kifejlesztett tankoknál magasabb tierben kb. 10 csatát, míg alacsonyabb tierben 3-5 csatát jelent.

- A Tundra map 1x1km nagyságú

-A "Capture the flag" -szerezd meg a zászlót- játékmód jelenleg nincs tervben.

-A 8.8-as teszt már nincs olyan messze

-A Pantherek elvesztik a nem történelemhű motorokat, ez azonban nem érinti a a francia Maybach-okat. Ezeket csak akkor veszik ki, ha "szükséges"

-A Type 59-et nem vették ki a játékból, mert "nem volt rá szükség"

- Játékosok által módosítható textúrák (a hivatalos, nem a moddolt) nem lesznek, mert ehhez egy teljesen új rendszert kellene tervezni

- A pályákat nem valóságű harci helyszínekről modellezik, mert azok nem csak szimplán egy tankos játék számára felelnek meg, hanem többfajta harcmodornak is kedveznek.

-A Foch 155 elülső páncélja túl gyenge? "Milyen szörnyű..."

-Az eltávolított Panther motorokért nem jár majd free xp kompenzáció

-A különbségek ugyanazon torony esetében (oldalpáncél 80/82mm), de több Porsche modellen -rendben vannak.

-Csak komplikált kiegyensúlyozási esetekben (arty csere/változtatás) fordulhat elő, hogy egy accounton a garázsban lévő ugyanolyan típusú tankból több is szerepel

-A "sérült/károsodott páncél" mechanizmus (pl.: átütött páncélt könnyebb újra átlőni) technikailag lehetséges és megoldható, de nem kerül bevezetésre, mert csak összezavarná a játékosokat

-Puha talajon (sárban) a tankok megsüllyedése nem lesz bevezetve

-Az összes tank lövedék a játékban nagyjából kb. 700 métert tesz meg, az tüzérség lövedékei pedig max. kb. 1400 métert

-A 2012 elején megerősített hír, miszerint a KV220 kap egy erősebb motort nem lesz bevezetve, mert Storm ellene van

-Pearl River pályán a második híd nem lesz megváltoztatva, hogy a tankok át tudjanak rajta menni.

[ Módosította: Qru ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16773) yarsley válasza Macka (#16770) üzenetére


yarsley
aktív tag

Talan ez egy kicsit segit M103-al.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16774) CHaooSS válasza GrooveHero (#16772) üzenetére


CHaooSS
őstag

-A Type 59-et nem vették ki a játékból, mert "nem volt rá szükség"

MICSODA?? ki akarták venni? :Y :Y

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16775) CptMisi válasza GrooveHero (#16772) üzenetére


CptMisi
őstag

"-jelenleg az E100 és a KV-2 kivételével a nehéz tankok alpha sebzése 490. "
Ez szerintem nem igaz. Például a T1 heavy, heavy tank, nem 490 az alpha sebzése.
-jelenleg az E100 és a KV-2 kivételével a nehéz tankok alpha sebzése legfeljebb 490.

És amiért nem privátban írom, az ez a mondat, ugyanennek a folytatása:
"Habár vannak egyéb nehéz tankok, amik átléphetik ezt az értéket, mint pl. az IS-7 BL-10-zel."
Nem értem, hogy mit akar mondani. Természetes, hogy minden tank, minden löveggel átlépheti az átlagsebzést. IS-7 BL-10-zel?

Ezt most csak én nem tudom értelmezni/értelmezem rosszul? :F Megártott volna a meleg? :B

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16776) GrooveHero válasza CptMisi (#16775) üzenetére


GrooveHero
addikt

Elképzelhető, hogy vmi kimaradt a fordításból. Az eredeti angol szöveg azt írja, hogy alpha damage limit. Tehát végül is igazad van, az a határ. Ez ok. De az IS-7 bl-10-zel szöveg...nem tudom, ez volt odaírva. Valami rémlik, hogy régebben volt róla szó. Elképzelhető hogy lesz rá választható lövegkét bl-10. Na igen, az sem 490-es limittel sebez :N
Köszi egyébként az észrevételt, mindjárt javíttatom. Remélem a többi nagyjából érthető :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16777) munnergep


munnergep
senior tag

1. Az nagyon jó, ha vesztes csatában alakítasz valamit és nem gombokat kapsz. Ez tényleg jó hír.

2. Serb egy kis peutch, szívesen megfognám a haját és a falba veregetném a fejét, de csak kicsit, hogy ne fájjon, csak idegesítő legyen, de azt sokszor. Amúgy igaza van, de sosem jut el sem az ő, sem a WG agyáig, hogy a játékosokból élnek.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#16778) GrooveHero válasza GrooveHero (#16776) üzenetére


GrooveHero
addikt

Újabb hírek érkeznek hamarosan, mindjárt kezdem a fordítást :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16779) LZs?! válasza 04ahgy (#16764) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@HGyu

:))

@Chris0321

Annyiért mindenkép'...

Nevermind...

(#16780) bullseye válasza GrooveHero (#16772) üzenetére


bullseye
addikt

"-A kedvezőbb MM besorolás a frissen kifejlesztett tankoknál magasabb tierben kb. 10 csatát, míg alacsonyabb tierben 3-5 csatát jelent."

Akkor mégis van? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16781) Bingisz válasza GrooveHero (#16778) üzenetére


Bingisz
addikt

Respect a lelkesedésedért, de ezeket az FTR cikkeket lefordítják egy külön blogban: [link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16782) xenom0rph válasza GrooveHero (#16772) üzenetére


xenom0rph
őstag

Na akkor melyik magyar tankra kezdünk gyűjteni? :DDD

halahala

(#16783) GrooveHero válasza Bingisz (#16781) üzenetére


GrooveHero
addikt

Tisztában vagyok vele. De tudom milyenek az emberek, szeretik, ha minden előttük van, és nem kell sokat kattyintani. ;) Én is, te is, mindenki. Mivel nincs tiltva, hogy más is fordítsa és jó ha itt is meg van, ezért is csinálom. Meg olyan sokszor nem is látom belinkelve. Tudom, egyszerűbb egy ctrl-c és egy ctrl-v. De legalább az angol is gyakorlom. Mondhatjuk úgy is, hogy magamnak csinálom és megosztom a tisztelt fórumközösséggel is. :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16784) yarsley


yarsley
aktív tag

Ha mar 8.8-rol beszelunk: mit lehet tudni a Panther II nerfrol? Lehet jobban nekifekszek az xp gyujtesnek, ha valami komolyabban megnyirbaljak...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16785) nyunyu válasza Fel (#16743) üzenetére


nyunyu
félisten

A T-34-3-nak van még egy nagyon gyenge pontja, az irtó ratyi negatív lövegkitéríthetőség (-3°!).

Napokban ajanlgatta itt valaki a T-34-2-ot az IS-2 122-es csuzlijaval+belevalo gold ammoval, hogy az mekkora kiraly.
Annak is -3 a gun depressionje...

Gyakorlatilag kap egy baromira lassan celzo forgotornyu TDt, ami sikeresen kombinalja a SU-152 meg a SU-101 hulye featurejeit.
De legalabb nagyot ut, ha valahogy sikerul celozni. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16786) Bingisz válasza yarsley (#16784) üzenetére


Bingisz
addikt

Elméletileg nem nerf lesz, mert a top motor elvétele mellett csökkentik a talajellenállását. Mondjuk engem már nem érint, mert bent van a garázsomban a csodálatos E50 és E50M :K

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16787) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Hát ilyen boldogan még nem veszítettem mint most. Épp izgalmas végjáték, oldalunkon egy Unica player kihalva osztja a parancsokat...mondom jolvan ismerem ezt a beképzelt bandát leszarom hogy spammolja a chatet, meg hát tud is játszani, biztosan, felőlem játssza a parancsnokot. Aztán viszont elkezd osztani hogy ne úgy álljunk be meg hogy milyen szar a a win ratunk, és hogy miattunk ki fog kapni...megjegyzem simán lehoztuk volna a meccset, de mivel én is voltam olyan fasz hogy visszaírtam neki egy kétsorost, így pont akkor bukkant fel a sarokban az ellen és persze hogy ezen múlt a meccs, ha nem pofázik simán nyerünk, így kikaptunk...de élveztem minden percét :DDD

Ui, nem először találkoztam már hasonló mentalitással, ugyancsak ezektől a majmoktól, ha nem épp úgy alakult a meccs, ahogy ők akarták, sőt goldnooboztak is már, azt meg már meg sem említem (de mégis :D) hogy tegnap este Unica KV5-el, kezdés után tök egedül berohant az ellen bázisára és szarrá lövette magát, Pro :D

=^-^=

(#16788) Preda válasza Remus389 (#16591) üzenetére


Preda
aktív tag

Fain kis vid köszi. :R

(#16789) CHaooSS válasza nyunyu (#16785) üzenetére


CHaooSS
őstag

De nem értem miért erőltetik a heavy tankra való löveget medium tanknál.. T-34-2 is brutális messzire.. amire becélzom eltűnik, ha nem akkor meg olyan pontatlan, hogy el se találom :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16790) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

szeretem mikor ÍGY indul a nap :))

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#16791) octopus666


octopus666
tag

Nálatok is laggol a játék iszonyat rossz így játszani. :F

(#16792) St3venson válasza octopus666 (#16791) üzenetére


St3venson
tag

Szerintem leállt mint néhány napja...
Legalábbis nálam hasoló helyzet.

(#16793) Preda válasza octopus666 (#16791) üzenetére


Preda
aktív tag

EU1 éppen meg is halt.

(#16794) Bozso68


Bozso68
senior tag

Leállt a szerver?
Nálam azt írja ki, hogy foglalt, várakozzak...

[ Szerkesztve ]

(#16795) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na ez már Vicc!!! Amit ezek csinálnak!! Komolyan az agyfasz kerülget!!!! :W :W

(#16796) sequator válasza Bozso68 (#16794) üzenetére


sequator
senior tag

nekem is azt írta ki először, aztán connection failed.

sequator

(#16797) Stigma.HC válasza Bozso68 (#16794) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

72.000 játékosból 72.000 a kettes szerveren van éppen :DDD Amúgy itt is szépen megy a lagg.

Nahát, beléptem egy csatába, kifagyott a játék mikor már bent voltam és most nem enged vissza :DDD Zseniális

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16798) jano_77


jano_77
nagyúr

Annyira kedvesek a WG-sek, hogy már megint elszállt a szerver és nem lehet játszani....KÖSZÖNJÜK WG....szeretünk benneteket! Remélem így megfelel minden "finnyásnak" ;]

(#16795) GaburroSan: ne beszélj ilyen csúnyán....teljesen normális ez a hozzá állása a WG-nek! :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16799) Bozso68 válasza sequator (#16796) üzenetére


Bozso68
senior tag

Nálam erőlteti a kapcsolódást.

(#16800) Djuree


Djuree
félisten

a szerver foglalt! mióta wotozok nem volt ilyen, pedig ne ma kezdtem...
pedig 1 meccs a nagy foch :W :W :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.