Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16504) homeless09 válasza emre (#16450) üzenetére


homeless09
őstag

Nem csak számodra élvezhetetlen....nagy 0 lett az egész. :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#16506) gabro0


gabro0
őstag

Sziasztok!

Az miért van, h egy jó 10-es kör után 3,5k sebzéssel, több kill-lel is csak 35k bruttót (tehát levonások nélkül) hoz a Tigris II? Ráadásul ebben a csatában lett meg az első, nem teszt szerveres Maus killem is.

Egyszerűen nem értem.

Kérdeztem másokat is és ők is kevesellték. Ti mit szóltok hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#16507) emre


emre
veterán

Bocs, mobilról nem írok regény, majd holnap du. tudok mindenki részére bővebben reagálni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16508) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Topic takarítva. Mindkét oldal érezze magát letolva!

⭐ Stella

(#16509) Angel1981 válasza forras2 (#16468) üzenetére


Angel1981
veterán

"A páncélja az régen is, és most is jó. De az meg már más kérdés, hogy semmit nem ér, mert manapság boldog-boldogtalan gold ammóval lövöldöz, még ilyen kis tierben is"

Szerintem meg nem, a 8.6-os ammo nerf óta visszatért a páncél becsülete! :)
A gold ammo gyengébb, és drágább, biztos jóval kevesebben használják, jobb a túlélésem is a "mozgó erődökkel".

(#16510) forras2 válasza Angel1981 (#16509) üzenetére


forras2
őstag

T29-nek is meg TigerII-nek is tegnap átlőtte M6 a lövegpajzsot, egymás után többször. És az, hogy kis tier így sebez, szinte minden napos. Tehát nekem az az érzésem, hogy nem lett kevesebb a gold ammóval lövöldözők száma. Az ára annyi mint eddig volt, és én nem vettem észre, hogy gyengébb lett volna, TigrisII-vel a Maust átlődözöm vele :K

(#16511) Angel1981 válasza AurorA85 (#16483) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő.
Ez aztán brutál kör! :Y :R
Kb. így sorakoznak a kitüntetések: :DD

[ Szerkesztve ]

(#16512) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ilyet se látni minden nap :D

Obj. 907 is megvolt, de a VK-t még soha nem láttam :F

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16513) Imilenni válasza CHaooSS (#16512) üzenetére


Imilenni
addikt

Én még Obj.-ektet se láttam :F
Legalább M60-at már pusztítottam el :DDD

Press "F" to pay respects.

(#16514) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!

A HPTS egy nagy múltra visszatekintő klán, mely nemrégiben újraalakult, hogy elfoglalja megérdemelt helyét a CW térképen, ennek a klánnak az első számú kiegészítő, párhuzamosan futó klánja vagyunk, HPTS1 néven.

A Te segítségedre is szükségünk van! Állj be sorainkba és éld át az élményt, amikor szabályok nélkül fosztogatunk és eltiporjuk, ki utunkba áll!

Klánunkban jó hangulatban telnek az esték, csak pár egyszerű szabály van, ami inkább ajánlás, mintsem kőbevésett törvény, melyekről toborzóink adnak bővebb tájékoztatást.

Klánba lépés feltételei:

-Betöltött 16. életév
-6-os szintű tank/arty teljesen kifejlesztett állapotban
-TS3 használat ajánlott ,18h után kötelező ha játékban vagy
-14 nap inaktivitás után figyelmeztetés majd ezt követő 3 nap további inkativitás után elbocsájtás következik

Kérlek adjátok tovább. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16515) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

2 dolog.

1. Mi volt már megint? :D Pár napig nem vagyok és lemaradok egy jó kis szájkaratéról ? :D

2. Muhahahaha

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#16516) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

KV-1S melyiket érdemes lecserélni csigaszemre a ventit vagy a célzásgyorsítot?Ez a tank ha nincs scout előtte a csöve végét sem látja!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16517) Atlantis válasza Flayer (#16516) üzenetére


Atlantis
veterán

Egyiket sem, szerintem hiába látod vele az ellent, ha a pontatlan ágyúddal úgysem találod el. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16518) sith7


sith7
nagyúr

Jelenleg az alábbi tankjaim vannak:

SP
Tigris 2
E75
E100 kifejlesztve, hiányzik még 2 millió kredit
IS3
IS8
IS7
M103

Az angol heavy tankok milyenek a meglévőkhöz képest ?
Érdemes belekezdeni ebbe az ágba ?
Azt láttam, hogy a sebzésük kisebb, de talán nagyobb a tűzgyorsaság és a páncélzat ? :F

(#16519) Chris0321 válasza Flayer (#16516) üzenetére


Chris0321
addikt

A venti szerintem nem sok mindent ér, azt dobhatod a kukába. Szerintem töltés és célzásgyorsító plusz periszkóp távcső amit érdemes rárakni. Hiába az a plusz 1-2 % amit a venti ad ha nem látod az ellenfelet.

(#16520) mefistofeles

Skacok SOS segítség kellene. A legénységgel akartam variálni de valamit elkattintottam és az új medium tankom parancsnokát a barakba tettem. Hogy tudom "visszarakni" a tankba? :W Képezni tudom, elbocsájtani tudom de visszatenni? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16521) mefistofeles válasza mefistofeles (#16520) üzenetére

Fúúú de láma vok! Sikerült!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16522) #95904256


#95904256
törölt tag

Mitől van az, hogy másodpercekig nem reagál a billentyűzetre (jobbra-balra-előre-hátra) a játék és mivel lehet ezt megelőzni? Piszok jó mikor a Chaffee átrobog a pályán aztán beleáll a sziklafalba, ráadásul ma minden menetben több alkalommal is 2-5 másodpercre elszáll az irányítás.

(#16523) Flayer válasza #95904256 (#16522) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Nekem a TD-k csinálták csak azok meg körbe-körbe forogtak!
Én lecseréltem a billentyűzetet azóta jó!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16524) marked one94 válasza AlexWolf (#16515) üzenetére


marked one94
őstag

Tudtam volna ha nem vagy, lementem neked :))

Lényeg az, hogy én egy senki vagyok :O

You'll Never Walk Alone

(#16525) forras2


forras2
őstag

(#16526) nyunyu válasza Chris0321 (#16519) üzenetére


nyunyu
félisten

KV1-S-re periszkop?

Amikor meg egy 200 meterre levo celpontot sem bir eltalalni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16527) Atlantis válasza #95904256 (#16522) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt hívják lag-nak. Tenni ellene nem lehet, okozhatja sok minden, valamilyen nethiba vagy a szerver is akadozhat. Utóbbi manapság egyre gyakoribb.

nyunyu: én is ezt mondom, felesleges rá.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16528) Chris0321 válasza nyunyu (#16526) üzenetére


Chris0321
addikt

Egyrészt ha nem is tudja eltalálni a spottolással is segítheti a csapatát plusz még kereshet is vele és az sem mindegy mikor veszed észre az ellenfelet. Ha már tudod hol van akkor közelebb is tudsz hozzá menni esetleg az oldalába kerülni. Azt én nem mondtam, hogy sniperkedjen vele.

(#16529) mefistofeles

Még egy zöldfülü kérdés...
Mik az a fekete-fehér vállapszerűségek amik a csapatok kiírásánál bizonyos játékosok mellett találhatóak? Én eddig 1,2,3 számozásúval találkoztam, lehet van nagyobb is......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16530) #95904256 válasza mefistofeles (#16529) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szakaszokban játszó játékosokat különbözteti meg.
Egy szakasz max. 3 fős lehet.

(#16531) mefistofeles válasza #95904256 (#16530) üzenetére

És akkor akinek 1-es van benne? Ő egyedül egy szakasz? :D
Vagy egy háromfős szakasznál van 1,2,3 számozás :F

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16532) nyunyu válasza mefistofeles (#16531) üzenetére


nyunyu
félisten

Azonos szamozast kapnak az egy platoonban jatszok.
Fuggetlenul attol, hogy ketten vagy harman vannak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16533) #95904256 válasza mefistofeles (#16531) üzenetére


#95904256
törölt tag

Egyéb ötlet?
1 -> 1.szakasz
2 -> 2.szakasz
3 -> 3.szakasz

(#16534) mefistofeles válasza #95904256 (#16533) üzenetére

Jóvanna... :D
Most már kapisgálom. Szóval nem a szakaszban található játékosok számát jelöli!
Egyébként nagy buli lehet így játszani!
Két összeszokott játékos szépen csapathat!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16535) #43783936 válasza Chris0321 (#16528) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én mindenre felteszem a csigaszemet.
Még a hárombetűs ajándékcsodára is.
Ha már noob vagyok, legalább a spottolással is segítem a csapatom. :)

(#16536) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Csak nekem halt meg az xvm... :F :W

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16537) Chris0321 válasza CHaooSS (#16536) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is.

Mogyesz75: Szerintem is hasznos. Én minden tankomra rakok, az artyk kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#16538) mefistofeles válasza CHaooSS (#16536) üzenetére

10 perce fent voltam akkor még nem volt vele semmi gondom.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16539) mefistofeles

Napok óta szívok-szopok de néha egy (akár vesztes) meccs is visszahozza a játékkedvemet! Az uccsó csatában egyedül tartottam a bázist kb. 8 ellen. Persze elbuktam a végén de négyet leszedtem.
Öröm és bódottág!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16540) dorka16


dorka16
aktív tag

A Pusztító medálért jár 1 nap prémium?

[ Szerkesztve ]

(#16541) [HUN]Dani válasza dorka16 (#16540) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

50k xp-ért jár.

magyarsrac

(#16542) nyunyu


nyunyu
félisten

1459XP Fochsal csak a first classra eleg? :Y

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16543) #43783936 válasza sith7 (#16518) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha szereted a nagy, lomha, de ütős vasakat, akkor az angol td ágat próbáld ki.
Nincs szebb, mint amikor 5-8 noob lövéseit pattagtatja az ember a pearl river halálkanyonjában egy at2-vel, és mire kinyírnának, addigra elfogynak, úgy hogy 3-4-et te lősz ki. :D

(#16544) dorka16 válasza [HUN]Dani (#16541) üzenetére


dorka16
aktív tag

Csak 40e van a wotstat program szerint. :F

(#16545) nyunyu válasza dorka16 (#16544) üzenetére


nyunyu
félisten

Wotstat nem szamolja a napi dupla/tripla bonuszat, ami beleszamit a megszerzendo 50k-ba.

Pl. Recent battles naploja szerint ma osszeszedtem 19402 XPt, jatek meg 44874-rol tud.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16546) sith7 válasza #43783936 (#16543) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ, igazából a heavy tank vonal érdekelne :R

(#16547) dorka16 válasza nyunyu (#16545) üzenetére


dorka16
aktív tag

Aha. Köszi.

(#16548) bullseye


bullseye
addikt

Elvesztettem a fonalat az 50k-val, valaki foglalja össze pls. meddig tart, 2-3x meg prémium beleszámít-e, ilyesmik...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16549) Atlantis válasza bullseye (#16548) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha jól emlékszem, 30-ig tart és igen, beleszámítanak azok is. Csak random csatában működik és T4-es szint felett.

Más: 12 vesztes csata zsinórban....csodálatos a leosztás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16550) Enzolord válasza Atlantis (#16549) üzenetére


Enzolord
addikt

T4 fölött nem csak a killbe számít?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.