Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16201) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Nah ami ránk vonatkozik! nyerj 1 csatát és kapsz 3 nap prémium fiókot! Érdekes mi? [link]

(#16202) CHaooSS válasza GaburroSan (#16201) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezért is kezdtem én az orosz szerveren.. minden sokkal jobb ott

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16203) Angel1981 válasza GaburroSan (#16201) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez most komoly, vagy valami tréfa? :F

(#16204) Stauffenberg válasza CHaooSS (#16202) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Gondolom az angol nyelvtudás aránya ott sem rosszabb, mint az európain a csupa szerb, lengyel, magyar, horvát játékos között. :D

(#16205) CHaooSS válasza Stauffenberg (#16204) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem, általában oroszul beszélnek az esetek 95%-ában , de ha angolul kérdezek/mondok valamit akkor szinte mindig kapok angol választ :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16206) Stauffenberg válasza CHaooSS (#16205) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor jobb az EU szervernél, mert állandóan szláv nyelveken (és magyarul) megy a szövegelés de angolul is maximum csak elemi szavakat (cat, dog, f*ck you) és nyelvtanilag értelmezhetetlen tőmondatokat tudnak makogni. Ráadásul ha angolul írok valamit, akkor arra rendszerint semmilyen válasz nem jön... :D

Még a végén átköltözök oda... :D

(#16207) CHaooSS válasza Stauffenberg (#16206) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én a helyedben meggondolnám.. elején még játszottam eu szerveren, de elegem lett.
most is látom néhányan rakják ki, hogy miket írnak az emberek.. egyszerűen borzalmas..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16208) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Több youtube visszajátszáson láttam hogy ha valaki meghalt a csatában akkor az ikonsoron elszíneződik.Pl piros lesz vagy fekete vagy mind1.Tudom hogy most is elhalványul, ám szeretném színezéssel megoldani.Gondolom valami mod lehet.Ha valaki tudna segíteni hálás lennék.

Kösz előre is.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#16209) Bingisz


Bingisz
addikt

A WG szűrője elkerülte a srácot:

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16210) dorka16


dorka16
aktív tag

Szerintem ez azon ritka pillanatok egyike amikor kijelenthetem, hogy miattam nyertük meg a csatát. :)
[link]

(#16211) Chris0321 válasza Stauffenberg (#16206) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom ki, hogy van vele én négy évig tanultam angolt. Ez idő alatt 9 tanárunk volt akik nagy része úgy jött be, hogy beszéltem az igazgatónővel azt csináltok amit akartok csak legyetek csendben. Nekünk még nem volt angol érettségi, a következő évben vezették be így könnyen voltak. Ezek után szerintem érthető, hogy elég gyenge az angolom. A játékban még nem sokszor kaptam normális taktikai utasítást de olyankor beírtam, hogy little speak english és beírták pár szóban és abból is rájöttem mit várnak tőlem.

(#16212) Imilenni


Imilenni
addikt

RU szerver :((

August 12 project World of Tanks will be three years. From 9 to 13 August will be a festive event "Birthday World of Tanks», in which you expect a discount on the purchase of certain techniques, as well as the increased experience of the crew on some military vehicles.
The campaign will last from August 9, 10:00 am (GMT) until August 13, 9:30 (GMT).
During the action players can expect:
Five times more experience for the first victory of the day, regardless of the level, type, and the nation's technology.
Express twice pumping crew for tank level 9, regardless of the type and nation art.
Express three times pumping crew for 10 Tanks level, regardless of the type and nation art.
50% discount on equipment.
15% discount on the purchase of the following equipment:
IS-6
Löwe
8.8 cm PaK 43 Jagdtiger
T34
FCM 50 t
30% discount on the purchase of the following equipment:
SU-100Y
SU-122-44
Pz.Kpfw. IV Schmalturm
Panther/M10
Dicker Max
E-25
TOG II *
AT 15A
50% discount on the purchase of the following equipment:
T-127
Valentine II
Matilda IV
Churchill III
T-15
Pz.Kpfw. S35 739 (F)
T-25
T2 Light Tank
M22 Locust
Ram II
M4A2E4 Sherman
T14
FCM 36 Pak 40
Matilda Black Prince
Excelsior
Sexton I
Simultaneously with the action will be a series of gaming events under the title "mission", the terms of which apply only to the occasional fights.
Combat mission number 1
The goal: to get into the top three players on the team (winning or losing) the number dialed for battle experience.
Reward: 20% more experience and credits in the fight.
Timeline: the task can be performed any number of times.
Combat mission number 2
The goal: to win the battle using any tank.
Reward: five units of a specific "food" premium equipment, depending on whether the tank which nation was defeated (for example, Doppaek - for Soviet technology, strong coffee - for the French, and so on).
Timeline: the task can be performed only once for each nation.
Combat mission number 3
The goal: to win 10 wins, using the technique at any level, type, and the nation (only during the duration of the action.)
Reward:
Five Great repair kits.
Five Great kits.
Five automatic fire extinguishers.
Timeline: the task can only be performed once for each game account.
Combat mission number 4
Objective: To earn 25,000 experience points or more in a single day, regardless of the number of used military vehicles, their level, type and nation.
Reward: one day premium account.

Deadline: once a day. Resetting the results takes place daily at 4:00 am (GMT).
Combat mission number 5
Objective: To gain a victory, using the technique at any level, type, and the nation (only during the duration of the action.)
Reward: Three days Premium account.

Timeline: the task can only be performed once for each game account.
Good luck on the battlefield!

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#16213) Phvhun válasza Bingisz (#16209) üzenetére


Phvhun
őstag

Botol?

(#16214) mikron


mikron
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ lelőtték a lánctalpam, kéne segíteni 10 év mire újratöltök :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=wHOSTzaTDYE

(#16215) xtmod


xtmod
senior tag

üdv.

miért kaptam az első kettőnél kevesebb tp-t?

[ Szerkesztve ]

(#16216) Bingisz válasza Phvhun (#16213) üzenetére


Bingisz
addikt

Neeem, most nem az a lényeg (bár sanszos). A nevét kell nézni. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16217) xtmod válasza xtmod (#16215) üzenetére


xtmod
senior tag

nem tette be a képet.

(#16218) Bingisz válasza xtmod (#16217) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon ügyesen fotosoppolsz, de a garázsban ott maradt a neved. :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16219) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

komolyan mondom kicsit el vagyok keseredve, visszavettem a Panther -t mert sokak szerint jó meg minden. zsinórba a 4.et bukom és annyira haszontalannak érzem az egész tankot hogy hihetetlen. az csak egy dolog hogy rendszerint 4-5 T9-essel tesz össze, de még egy T6-ról is sokat lepattanok és marhára összevissza lő ( holott Bia + Vent -el 0.29 a pontossága ) meg kell jegyeznem az E100al 84% a pontosságom a Pantherrel meg 70% ! ezen kívül tök mind1 mennyi álcaháló és camo van rajtam 400m-ről úgy meglátnak mint a huzat és lőnöm sem kell ! a legutóbbi játék tette fel az i -re a pontot amikor is olyan 400m-ről spottoltam egy T71-es lihgt tankot amire rálőttem az lepattant , erre ő rámlőtt ammo hit a következő lövésre pedig felrobbantam ! 1270 hp-t sebzett 2 lövésből egy szutyok light tank 400m-ről úgy hogy félig takarásba voltam és közben lőttem én is stat nagyon remélem hogy a Panther II jobb lesz , de mire így 200-asával összekaparom azt a 80K XP-t :O

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#16220) csoki válasza xtmod (#16217) üzenetére


csoki
senior tag

kár volt kitakarni az eredményjelzőn a neved, ha a csata gomb mellett meg elfelejted :DDD

amúgy meg azért kaptak több xp-t mert ők csak tier 7esek míg te tier 9 és ahhoz képest szép sebzést osztottak ki + lehet több spot dmg-t is kaptak.

[ Szerkesztve ]

(#16221) xtmod válasza Bingisz (#16218) üzenetére


xtmod
senior tag

:DDD

végül is mindegy. azért takartam ki, mert nem járok ide olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

(#16222) virkir válasza Bingisz (#16218) üzenetére


virkir
veterán

Meg az a kurwa kép linkelés is meghaladja a képességeit :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16223) bullseye válasza xtmod (#16215) üzenetére


bullseye
addikt

Mert alacsonyabb szintűként érték el a sebzést, és lehet, hogy spotoltak is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16224) xtmod válasza virkir (#16222) üzenetére


xtmod
senior tag

ja. meg az a szaros képfeltöltés.hu hülye linkeket ad. pl elsőre a fórumokhoz való kép kicsi volt, javítás után meg a fórum nem tette be, pedig egyszerű mint a faék. lehet, hogy azzal sincs minden rendben? :P

(#16225) xtmod válasza bullseye (#16223) üzenetére


xtmod
senior tag

lehet.

(#16226) Remus389


Remus389
veterán

ezt Klaus_von_Adi kérdezzétek meg tőle hogy az életben is egy s***r alak-e?

are you a d*ckhead in real life?

ha van kedvetek

tipikus, "lucker, noob, gold" ha valaki jobban teljesít nála

engem már letiltott a drága

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16227) bullseye válasza xtmod (#16224) üzenetére


bullseye
addikt

de nem kell képfeltöltés.hu, mert ide fel lehet tölteni a képet PH!-ra...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16228) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

egyszerűen tökmind1 mit csinálsz felbasz ilyenkor hogy ezért a szarért pénzt adtam ... :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#16229) xtmod válasza bullseye (#16227) üzenetére


xtmod
senior tag

majd legközelebb...

(#16230) virkir válasza xtmod (#16224) üzenetére


virkir
veterán

Az a hulladék oldalt kb senki nem használja manapság.
A rohadtnagy képfeltöltési lehetőséget meg egy posz toláskor igen nehéz nem észre venni.
De mind1.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16231) Chris0321 válasza Quan-Chi (#16228) üzenetére


Chris0321
addikt

Arról nem a tank tehet, hogy ilyenek a csapattársaid. A sebzésed szerintem legalábbis nem rossz. A 7,5 cm KwK 45 L/100 nem emlékszem, hogy nagyon pattogott volna igaz kicsit nehéz vele sok sebzést összehozni de nekem bejött. A Panther/M10 is hasonló hozzá amit nem régen vettem persze annak könnyített az MM-e de nekem bejön a stílusa.

(#16232) Imilenni válasza virkir (#16230) üzenetére


Imilenni
addikt

Neked mi bajod van? :))

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#16233) CHaooSS válasza Imilenni (#16232) üzenetére


CHaooSS
őstag

bal lábbal kelt fel..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16234) mikron


mikron
tag

8.8 megint szép dolgokat hozni. VK3601H lemegy V-ös tierbe ;] legalább a KV-1 nem fog unatkozni :D amúgy WG megint hozza a formáját :U

(#16235) John_Doe válasza mikron (#16234) üzenetére


John_Doe
senior tag

Én itt nem ezt látom.

Shal'kek nem'ron!

(#16236) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srácok, láma kérdés:

Barátnőm is beszállt játszani, pedig eszembe sem volt egy csajt belevinni ebbe, aki Sims4-ezik :D
Szóval: Szeretnék vele században menni, még csak hulladék T1-es tankjai vannak (amúgy rohadt ügyes, 2. meccsében már kilőtt 1 enemyt :) ), és az a baj, hogy nem megfelelő szintű , tank századról dumál, ha el akarom indítani a játékot. Most akkor 20-as zintűnek kellene lenni legalább nekem? Nem értem, kérlek világosítsatok fel.

Köszönöm!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#16237) yarsley


yarsley
aktív tag

Itt a kuldetes a 3 napos premiumhoz.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16238) sebijani1982 válasza PAtr0n (#16236) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szerintem ne században, hanem "szakasz"-ban próbáljátok, hogy élmény legyen mindkettőtöknek, Te is Tier 1-es géppel menj.

A századozáshoz sokkal többen kellenek, azt nem tudtok 2-en.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#16239) CHaooSS


CHaooSS
őstag

A-43 (Tier VI)
A-44 (Tier VII)
Object 416 (Tier VIII)
Object 140 (Tier X)

Eddig úgy olvastam, hogy 10-es nem lesz, de itt meg 9-es nincs? WTF ?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16240) jimmy74 válasza John_Doe (#16235) üzenetére


jimmy74
őstag

Én nem értem:mi a fasznak lell variálni a tankokkal ennyit?Ha 6-os volt maradjon az nem?

WoT:jimmbo

(#16241) Drenadar válasza jimmy74 (#16240) üzenetére


Drenadar
veterán

balance?

(#16242) vhw válasza mikron (#16234) üzenetére


vhw
addikt

Tudom, hogy hasonlóak a számok (mármint a 0 és a 6).
De valójában a 30.01 H fog lemenni T5be.
A 36.01 H marad T6-ban csak ezután nehéz tankként.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16243) mikron válasza vhw (#16242) üzenetére


mikron
tag

:D biza egy számot elírtam :D

(#16244) nyunyu válasza xtmod (#16224) üzenetére


nyunyu
félisten

meg az a szaros képfeltöltés.hu hülye linkeket ad. pl elsőre a fórumokhoz való kép kicsi volt,

kepfeltoltes tutorial

(Nem ok a hulyek, hanem a PH hasznal nem szabvany szintaxist...)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16245) vhw válasza nyunyu (#16244) üzenetére


vhw
addikt

Dehát egyszerűen kiválasztom a 'Kép' gombot, direkt link bemásol és szépen beszúrja a képet a hsz.-be.
Nem cseszi szét a fórumot, nem egy bélyeg nagyságú pixelhalmazt szúr be, hanem olyat amiről elsőre is el tudod dönteni óhajtod-e megnézni nagyban vagy sem. (aztán ha érdekel megnyitod valós felbontásban).

Ettől egyszerűbbet már hova?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#16246) GrooveHero


GrooveHero
addikt

a kevésbé tájékozottabbaknak egy két hír facebookról már magyarra fordítva:

- megerősített: Második Szovjet közepes ág a T-34-el kezdődik és a T-54-át az Object 140-ig vezet az út. Object 430 és más tier9 es tankok későbbiekben
- a célpont távolsága és az átütés mértéke minden lőszerhez egyénileg van beállítva
- a vk3601h Konisch ágyújának minden lőszere történelem hű
- az egyetlen lőszer, ami különböző lepattanási szögeket kapott a HEAT löszer
- SerB szerint a T-50 felderítő besorolást kapott, mert sokkal jobb, mint a Covenanter vagy mint aT-80 vagy a T-50 nem fog kedvezőbb besorolást kapni
-SerB álláspontja szerint a kigyulladás a dízel illetve benzines tankoknál is ugyan az csak úgy, mint a valós életben
- A WoT motorja a BigWorld támogat aktív tárgyakat a térképen (pl. mozgó vonatok), de ezeket csak korlátozott számban, például a vonatok véletlenszerűen feltűnnek, és ez nem az, amit a fejlesztők szeretnének
- a Wg volt Fehéroroszország legnagyobb IT exportőre 2012-ben
-a játékosok nem bosszúsak a T-50-2 eltávolításától? „Milyen szörnyű…”
- Német A7V nem kerül be egyelőre
-SerB szerint technikailag kivitelezhetetlen teljesen kiszedni az arcade célzókör „beragadását” valahova: „használd a sniper módot”
- a kilőtt tank per csata statisztikát a WG tárolja, de nem osztja meg
- a mechanizmus, ami lehetővé tenné, hogy a játékos kiválassza, milyen pályákon szeretne játszani el lett vetve
-Object 103 belátható időn belül nem tervezett
- SerB azt mondja a WG nem osztja meg a tankok gyenge pontjait, de a Su-100M1 a lövegpajzs környékén átüthető (nem az ágyú maga)
- pillanatnyilag a legénység az Eu ágban csak a saját nemzete tankját tudja irányítani (pl. az Olaszok csak Olasz tankot), de ez még nem végleges, még átbeszélés alatt. Ennek az ágnak a sajátosságai csakis erre az ágra vonatkoznak, tehát továbbra sem vezethet egy Szovjet harckocsi legénység Német harckocsit.
- játékbeli küldetés statisztika 8.8-ba bevezetésre kerül
- su-26 nem lesz teljesen eltávolítva a játékból
-M6A2E1 egy promóciós tank, nem kap semmilyen kredit bónuszt, mint a prémium tankok
- nagyon sok új tank van, ami bevezetésre vár
-az m103 203mm es frontpáncélja a kapcsolat a páncéllemezek között, a többi helyen véknyabb
- a valós életben a legénység túltölthette a tankot lőszerrel, próbálkoznak vele, mint képesség
- az ellőtt töltényhüvely kidobás a Havok bevezetése után elképzelhető
- van még egy Szovjet TD ami bevezetésre vár, de nem jön hamarosan
- SerB szerint a SU-110 122mm es ágyúja történelmileg hűebb, mint a Király Tigris 1055 mm-es, nem lesz eltávolítva
- Waffentrager E-100 ugyan azt a tempót tudja majd, mint az E-100 mivel a váltó ugyan az
- dinamikus tank statisztika bevezetésre kerül, de majd csak a német TD ág után
- A Szovjet ágban lesz változás de Storm egyelőre nem árul el semmit
- Superpershing a 8.8-ban meg lesz változtatva
- a 8.8-ban német egyensúlyozás fog történni
- Tigris I változtatva lesz a 8.8-ban
- Mind a két Tigris sebesség nüvelést fog kapni
- Storm szerint az Object 140 másabb lesz a T-62A-nál
-A Japán közepes Chi-Nu Kai tank elérhető lesz a supertesztereknek 8.8-ban
- tier 9 es hátsó tornyos Object 430 még fejlesztés alatt
- T-34-3 kapni fog egy 122mm es ágyút

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16247) dorka16


dorka16
aktív tag

SU152-re mit ajánlotok? Álcaháló, periszkóp...???

(#16248) Vikthor válasza dorka16 (#16247) üzenetére


Vikthor
nagyúr

és györstöltő

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16249) Gyuri27 válasza mikron (#16234) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezeknek talán lesz is értelme.
A két új tankra kiváncsi leszek német vonalon.a 3001H, 3601H szerintem eddig is heavy volt. Illetve inkább voltak azok mint medek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16250) AlexWolf válasza dorka16 (#16247) üzenetére


AlexWolf
senior tag

+ kereszt :)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.