Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16401) nyunyu válasza jano_77 (#16396) üzenetére


nyunyu
félisten

Elvileg 6k ember mar fent van az EU1-en.

Kattra full garazs kep az EU2-rol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16402) Bingisz válasza jano_77 (#16400) üzenetére


Bingisz
addikt

A második szám az összes EU játékost mutatja. De megyek gyorsan kilövetem magamat azt lövök normális képet a garázsból.

(#16401) nyunyu: Köszi a képet! :R

Na itt az enyém is:

Ott látszik a pontos dátum, az előző képen pedig a garázs. Nincs se orosz, se amerikai, se koreai, se kínai accountom, és a teszt szeró se megy. Ja és nem tudok belépni a Supertszterek szerverére se.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16403) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Akkor battlefield,az legalább megy-a DICE csinálhatna egy fasza tankos játékot(ott tuti lenne multicore támogatás meg egyéb alap dolog) :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#16404) jano_77 válasza nyunyu (#16401) üzenetére


jano_77
nagyúr

De akkor miért írja arra is, hogy tervezett karbantartás miatt - a jó qva anyukájukat - nem elérhető!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16405) Remus389 válasza Macka (#16285) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

megtaláltam a replayt

[link] ez most a csúcs 12400 damage

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16406) cifram válasza Remus389 (#16405) üzenetére


cifram
csendes tag

Ezeket hogy lehet megnézni?

WoT: NorHasso

(#16407) Cseri0058 válasza nyunyu (#16397) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ilyen kellene. Ezt nem tudom felrakni én? :O

(#16408) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Hihetetlen-MEGY :) :C
Biztos megijedtek,hogy megyek battlefieldezni :P

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#16409) Cucuska2 válasza Cseri0058 (#16407) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az XVMconfigban kell beállítani.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16410) jano_77


jano_77
nagyúr

Ebben a pillanatban vissza engedett EU1-re...most indul az első csatám :))

Vitiris: a HD texturás linken, melyik file-okat kell törölni, hogy vissza kapjam a növényzetet, mert ez baromi zavaró...Highway-en nincs bokor és ez nagyon zavaró, nem tudok elbújni pl TD-el!?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16411) Cseri0058 válasza Cucuska2 (#16409) üzenetére


Cseri0058
őstag

Fogalmam sincs, hogyan kell... :D
Azért kérdezem, hogy nem lehet e szimplán másolni?

(#16412) Cucuska2 válasza Cseri0058 (#16411) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16413) Remus389 válasza cifram (#16406) üzenetére


Remus389
veterán

letölt, ráklikkel

de előtte zárd be a játékot

öcsém...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16414) Macka válasza Remus389 (#16405) üzenetére


Macka
veterán

Nagyon kemény... :))

(#16415) Imilenni válasza jano_77 (#16410) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem nem tűntek el a bokrok.. :F

Press "F" to pay respects.

(#16416) Remus389 válasza Macka (#16414) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

ezt érdemes megnézni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16417) jano_77 válasza Imilenni (#16415) üzenetére


jano_77
nagyúr

HIGHWAY-en sem!? Olyan minden, mintha egy futótűz pusztított volna!

Tapasztalt már vki olyat, hogy szakaszban vagyunk/volnánk haverral...én SU-85B, Ő Churchill III és be is tett minket csatába, de gondolkodott, hogy mi legyen, majd egyszer csak zene elhallgat és kidobott a garázsba mindkettőnket, azzal az üzenettel, hogy Kirúgtak a szakaszból, Ismeretlen hiba....a tankok persze még csatában vannak!?!?!?

MEGINT LEROHADT EZ A SZAR!!!!!!!! :W :o :W :O (tiszavirág életű volt az újra indulás sajnos :O :((( )

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16418) Linkin válasza jano_77 (#16417) üzenetére


Linkin
senior tag

Már nem azért de mit kell mindenen ennyit problémázni?

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#16419) cifram válasza Remus389 (#16413) üzenetére


cifram
csendes tag

Köszönöm bratyó.
Nem tudtam, hogy be kell zárni a játékot.

WoT: NorHasso

(#16420) jano_77 válasza Linkin (#16418) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk végre nincs itthon asszony, mert bnőzik, így tudnék játszani....csupán csak ennyi!

Arra volt időm csak, hogy meg vegyem a SU-85B és menjek 1 csatát....rögtön meg is lett az 1. osztály egy Top Gun (7kill) és Pusztító illetve Kiváló és Elit lövész kíséretében. Mindezt 75%-os legényekkel. Aztán behalt. :((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16421) joe007


joe007
tag

Sziasztok!

Én nem tudom ti milyen szerveren játszotok de én az Autom. beállítás mellett se tudok egyik szerverre se fellépni :(
A fenébe már.

Még jó hogy a WoA az megy már csak azt kérdeznem tőletek, hogy a WoW mikor fog elindulni? Vki tud már róla vmit?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#16422) Bingisz válasza jano_77 (#16420) üzenetére


Bingisz
addikt

De miért nem léptél át a kettes szeróra amikor megjavult?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16423) Vikthor válasza joe007 (#16421) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a WoW már megy 2006 óta... :P

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16424) stupid user


stupid user
tag

sziasztok, ha már játszani nem lehet áruljátok el nekem, melyik mod-ot érdemes feltenni?, pár hete egy játékban csapattársam tételesen felsorolta, hogy mim van sérülve, azt vajon honnan tudta?

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#16425) Remus389 válasza stupid user (#16424) üzenetére


Remus389
veterán

engem az a mod érdekelne max, ami mutatja hogy hány sebzésnél tartok

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16426) jano_77 válasza Remus389 (#16425) üzenetére


jano_77
nagyúr

XVM Hitlog

tádááám....FUCK :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16427) Remus389 válasza jano_77 (#16426) üzenetére


Remus389
veterán

ja bocs, nem tudtam hogy ez az általános műveltség része

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16428) jano_77 válasza Remus389 (#16427) üzenetére


jano_77
nagyúr

a tadááám...FUCK nem Neked szólt, hanem a qva szerver leállásnak ismételten, immáron 3x vagy 4x!? :F Már lassan követni sem tudom! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16429) Cucuska2 válasza Remus389 (#16427) üzenetére


Cucuska2
őstag

Pedig de.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16430) Remus389 válasza jano_77 (#16428) üzenetére


Remus389
veterán

nézzél meg inkább egy filmet

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16431) zoty0 válasza jano_77 (#16428) üzenetére


zoty0
tag

Nem akarok kötekedni, semmi mást sem .
Furcsa tesómmal 1 órája pt-zünk igaz mi 2-esen és eddig semmit sem tapasztaltunk csak a belépés vólt móka :)
( még aranyat is vettem azt is azonnal adta )

cs go

(#16432) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Megkaptam a 3 nap prémiumot : 8-ból 8 vereség ,0 kilőtt tank....

halahala

(#16433) Vikthor válasza xenom0rph (#16432) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én is kaptam olyan ajándék prémiumot de mire föl? :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16434) xenom0rph válasza Vikthor (#16433) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem az 50k xp, de amúgy én sem tudom... :DDD

halahala

(#16435) forras2


forras2
őstag

Most 3 éves az orosz szerver. Ezért kaptunk 1 olyan ajándékot, hogy mától, keddig az első nyert meccsért 3 nap prémiumot kap mindenki. De ezt csak egyetlen egyszer kapod meg, nem tudod minden nap megszerezni.

(#16436) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Imádom, már összeszedtem 5 nap prémiumot meg csomó fogyócikket :DD

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16437) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

EU1 down, EU2 overloaded – yes guys, I know, no need to notify me more. NA server is working fine, but RU server had some issues like this today too. WG tech guys are working on fixing that, ETA is currently unknown.

EU1 leált (sokan azt írták több fórumon hogy megtámadták a szervert és ezért kapcsolták le) EU2 túlterhelt - igen srácok, tudom, nem kell, hogy küldeni több értesítést. NA szerver jól működik, de a RU szerveren volt néhány probléma, mint ez a mai is. (Az orosz szerver most hogy jön ide mikor nekik van vagy 9 db) WG tech srácok dolgoznak rajta, hogy az mikor lesz kész az jelenleg nem ismert.

[ Szerkesztve ]

(#16438) Angel1981 válasza Axel007 (#16395) üzenetére


Angel1981
veterán

Attól, mert megbocsátok, még büntetek a tankjaimmal! ;]

(#16439) Remus389 válasza GaburroSan (#16437) üzenetére


Remus389
veterán

én már kijátszottam magam, remélem holnapra rendbehozzák

és remélem kapok kártérítést is :D ;]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#16440) sequator


sequator
senior tag

Életre kelt! :D

sequator

(#16441) nyunyu válasza sequator (#16440) üzenetére


nyunyu
félisten

96k jatekos van fenn az EU2-on???

Eddig sose lattam 50-60k-nal tobbet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16442) yarsley válasza GaburroSan (#16437) üzenetére


yarsley
aktív tag

sokan azt írták több fórumon hogy megtámadták a szervert és ezért kapcsolták le

Ugy jar WG is mint a Playstation network?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16443) Bingisz válasza yarsley (#16442) üzenetére


Bingisz
addikt

Én 300 aranyért bármikor megváltoztatom a jelszavam... ;) :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16444) yarsley válasza Bingisz (#16443) üzenetére


yarsley
aktív tag

Mondjuk akik megadtak banki adatokat lehet hogy nem fognak igy vigyorogni...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16445) fody73 válasza nyunyu (#16441) üzenetére


fody73
tag

Nem tudom te mikor játszol, de este 8-10 körül a 150k+ sem ritka a kettes szerveren.

(#16446) nyunyu válasza fody73 (#16445) üzenetére


nyunyu
félisten

Osszesen szokott annyi lenni, ebbol 100k az egyesen...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16447) AurorA85 válasza virkir (#16340) üzenetére


AurorA85
csendes tag

Jaj azt mindjárt gondoltam,hogy itt csak profik vannak hozzám képest és majd a 6 killes majdnem 6000 sebzéses meccsemet is lehúzzák az okosok.

1. Nézni valamit úgy,hogy előre eldöntöd majd jól kiosztod mekkora béna volt és átélni teljesen más izgalmakkal jár.
2. nem a wsad-t használom,hanem a nyilakat és,ha fogalmad sincs róla melyik tankkal hogyan kell játszani ne oktass ki.Főleg névtelenül,mert a játékbeli neved ugye nem tudjuk és egy replay-t sem mutattál mit,hogy kéne :) (őszintén szólva nem is vagyok rá kíváncsi)
3.Nem az egylövéses ISU elől menekültem,hanem hátulról akartam támadni mivel hárman voltak ellenem nem álltam ki párbajozni.(tudom,hogy hihetetlen,de épp ezért nyertem meg a csatát)

[ Módosította: radi8tor ]

(#16448) mefistofeles

Hát nem tudom..... asszem pihentetnem kéne ezt a "játékot" egy ideig......
Tök érdekes de kb. ugyanezekkel a tankokkal 4 napja még simán (átlagban) középmezőnyös csapattag voltam. Most örülök mint majom a farkának, ha a tier4-es vasam nem tier8-as tankokkal kerül szembe és az utlosó két hely felettt vagyok rangsorolva..... Plusz (fel nem fogom miért) mindig a láma, balek csapatba kerülök. (Nem tagadom én is láma vagyok de szerintem abban megegyezhetünk, hogy egy csapatot nem a 13. tag tudása jellemez) és persze tudom én, hogy az XVM win rátája semmit sem jelent de azért kiváncsi lennék hányan nyertek több (vagy ugyanannyi) csatát 35%-al mint 65-el!
Egy játékos megjegyezte, hogy minden csapattagnak meg van a párja az ellenfélnél is. Ez ugyan igaz, de azért kiváncsi lennék, hogy lehet kivitelezni, hogy én csak a hasonló erősségű ellennel találkozzak. Hívjam őket randira egy pálya széli mezőre? Vagy ücsörögjek egyhelyben aztán ha esteleg feltűnik egy mielőtt kilőnének akkor rontsak rá (reménykedve, hogy nem követik monszták)?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16449) Pete55555 válasza AurorA85 (#16447) üzenetére


Pete55555
addikt

Szokd meg, ezért nem is járok már ide, csak nagyon ritkán, írni meg főleg...
Ha egy törzstag belinkel egy korrekt csatát, a többiek már ajnározzák is egyből, de ha te (vagy valaki kevésbé oszlopos tag) mutat egy hasonló, vagy akár jobb csatát, vagy nem szólnak semmit, vagy még le is osztanak, hogy csak azért lett jó kör, mert az ellenfél béna volt - azaz te is béna vagy, csak az ellenfél mégbénább.
Erről ennyit. Tisztelet a kivételnek.

...Szeretem leracsniztatni...

(#16450) emre válasza AurorA85 (#16447) üzenetére


emre
veterán

Egyébként ha kicsit is érdekelne a dolog a lenyíló első hsz-ben megtalálhatóak az ingame nick-et.

Szóval (többek között) pont Virkir az akinek a szavára érdemes lenne figyelned, ha nem bot szinten akarsz játszani. Ugyanis már a béta óta tolja ezt a szart, és van némi fogalma a dologról.
De úgy látom hogy te is valami kibaszott pro játékosnak hiszed magad hogy egyszer az életben ilyen csata is összejött. Mindenesetre 19k csata után a 800-as átlagsebzésed egészen röhejes (avg T6). Ráadásul nincs csatánként egy kill átlagod szóval szerintem Te nem okoskodj.....Na visszanyalt a fagyi.... :U :P

MÁS:

Jelentem, nyugállományba helyeztem magam.
A napokban mentem 1-2 kört és komolyan nem tudtam hogy miért is játszok ezzel lassan 3 éve.
Szóval lehet megvárom az iskola kezdést, vagy a karácsonyt, mert pillanatnyilag számomra élvezhetetlen.

[ Módosította: radi8tor ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.