Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147901) Jadro válasza jagada (#147867) üzenetére


Jadro
veterán

Klassz kör, gratulálok! Azért a végén durva, hogy te szpotoltad őt és nem fordítva. Ennyire jó lenne a Löwe camója? Csak akkor látott meg amikor előtted magad. Vagy ez csak a hatodik érzék késleltetése miatt?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#147902) jagada válasza Jadro (#147901) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem mivel nyílt terep volt, bokrok miegymás nem voltak köztünk, és nem volt olyan nagy a távolság sem, egyszerre spotoltuk egymást, csak ő a lövésem után bepánikolt, elkezdett tolatni és mire siege modba ált én addigra újra betöltöttem és az RNG beadta.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147903) jagada válasza zodo (#147900) üzenetére


jagada
őstag

Ha Ctrl gombot lenyomva kattintasz a minimapon, sima pingelés semmi extra. Így szoktat írkálni, meg péniszt rajzolni oda a vicces játékosok.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147904) jagada válasza notika77 (#147895) üzenetére


jagada
őstag

Pedig ott van az is keresd csak tovább! Amúgy ebayon vettem az accott, és a tankokon jelölve vannak a gyenge pontok, meg átlátok a falakon, csak most nem jut eszembe a modok neve + még vagy 4-5 illegál mod, de te már ezt is rég leszűrted biztos a replayből, csak elfelejtetted említeni!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147905) Yofej75 válasza jagada (#147904) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hahaha...eleve az illegális, hogy ilyen kör(öke)t hozol le és engem meg a többi hozzám hasonló csekély tapasztalattal rendelkező játékost nem oktatod :))

minimum a tiltott modok helyes használatára :DD

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147906) kdr730


kdr730
tag

jagada, po1son megnéztem a replay-eket, jó kis darálás volt! Grat!

Ennek örömére ma reggel sikerült a STUG LT 15! :)

[link]

(#147907) jagada válasza kdr730 (#147906) üzenetére


jagada
őstag

Grat! Csak így tovább!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147908) palfitom válasza jagada (#147837) üzenetére


palfitom
félisten

:C Nagyon durva, gratt!
A SIR_NOOBSalot mit írt? Gratulált, vagy nem tetszett neki valami? :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#147909) jano_77 válasza jagada (#147902) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok én is, nagyon szép kör volt! Voltak benne persze mákos találatok részedről és lepattanók az enemy részéről (végén az STRV és a T54 is pattant) is, de az semmit nem von le az érdemedből, hogy szépen lehoztad! :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147910) Project: A


Project: A
tag

Ha eladok egy tankot amin "Kiválóság jele" van, akkor az a jel elveszik vagy ha vissza vásárolom valamikor akkor is ott lesz rajta?

(#147911) jimmy74


jimmy74
őstag

Teljesen mindegy sztem ezt tundrás aimbotos lèzeres fakindöntős móddal is nehèz ès rng kell sztem mert ha nem igy lenne rengetegen meglőnèk ezt a dmg-t egy 8-as vassal....mert hát rengetegen használják ;)
Úgyhogy irigykedhetünk csak...

WoT:jimmbo

(#147912) sith7 válasza jimmy74 (#147911) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

lehet utánna csinálni :K

(#147913) jagada válasza jano_77 (#147909) üzenetére


jagada
őstag

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy egy ilyen körhöz rengeteg szerencse, ill. az is kell, hogy sokat hibázzon az ellenfél csapata (két fürge tank a végén, egy lomha ellen, simán bekeríthettek, megflankelhettek, vagy lerammolhattak volna, hiszen az strv full HP-n volt, mákom volt a helyezkedéssel is), továbbá az is lényeges körülmény, hogy top tier voltam, és a végén 5 HP-n maradtam, ami azt jelenti, hogy az uccsó találat akár ki is végezhetett volna.

Egyébiránt csak a kredithozam miatt raktam fel a képeket, hogy rátromfoljak po1son kredites képére :DD, nem hivalkodásból.

(#147908) palfitom: gratulált, rendes volt tőle.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147914) Viktoár


Viktoár
addikt

Conqueror ugyanolyan használhatatlan szar mint a caernarvon.Igaz hogy még nincs meg a torony és löveg rá.

Bár azon hogy minden találatra ammoracket kap még a fejlesztett modulok sem fognak segíteni. :(((

Aiíg nincs kifejlesztve fullra addig csak azért vagyok hogy meglegyen a létszám és free dmg legyek mindenkinek.

Ezt a 2 tankot komolyan gondolták a fejlesztők? Töltök ~6mp-ig csak azért hogy sebezzek (ha egyátalán átüt) 198-at tier 9-ben? :C Ettől a low hp lightok sem fognak megijedni nemhogy a többiek.Szánalmas egy szar ez az angol nehéz ág. Csak tudnám mi alapján sorolták be a nehéztankok közé. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#147915) jagada válasza Viktoár (#147914) üzenetére


jagada
őstag

A súlya miatt! :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147916) jagada válasza wwenigma (#147875) üzenetére


jagada
őstag

Ez lett az új háttérképem :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147917) sith7 válasza Viktoár (#147914) üzenetére


sith7
nagyúr

A Conqueror egy nagyon jó tank, vizes lőszerrekesz, és boldogság van, és ugye stock tankról nem nyilatkoznuk :)

Töltök ~6mp-ig csak azért hogy sebezzek (ha egyátalán átüt) 198-at tier 9-ben?
pár milliószor le lett már írva a stock T9 tank, és a free xp esete ... :U

ha szereted szivatni magad, akkor igen, így fogsz vele játszani

(#147918) Viktoár válasza sith7 (#147917) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem szeretem szívatni magam csak a free xp kell a 10-es tankra meg ha gyorsan kell valamit fejleszteni. :DDD
Most még van időm a patch-ig így próbálok minél több xp-t pumpálni ebbe a kupac kakiba.

Egyezzünk ki abban hogy ez a B barell messze nem minősül 9-es szintű lövegnek a többihez képest.(még t8-ban is elég gyenge.) A vizes lőszerrekesz jó megoldás lehet bár sajnálom rá azt a 600.000 kreditet.

A 10-esen is kelleni fog?

Üdv:Viktor

(#147919) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Ha veszek álcafestést és eladom a tankot az visszakerül a raktárba és felrakhatom a következőre? :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#147920) Emu válasza jagada (#147916) üzenetére


Emu
őstag

Szép teljesítmény, grat! :Y Otthon feltétlen megnézem :K

(#147921) mcwolf79 válasza cikasz (#147919) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem,arra megint meg kell venned.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#147922) Gyuri27 válasza sith7 (#147917) üzenetére


Gyuri27
félisten

E5-re kellett mert azt lőtték el elsőnek. Felraktam. Ok nem robban a tank. De ugyanúgy ellőtték. Most meg kb mindegy.
De gondolom a conq-nál is lőszerrekesz ide lőrekosz oda simán ellövik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#147923) sith7 válasza Viktoár (#147918) üzenetére


sith7
nagyúr

Te életed, Te döntésed

Minek a 10 -esre free xp ? :F

Ha sajnálod, akkor szívni fogsz
Azt most nem tudom fejből, régóta megvan már

(#147924) jr1994 válasza Viktoár (#147918) üzenetére


jr1994
addikt

A B barrel a 8-as tank ágyúja, még jó hogy nem 9-es löveg :U

"a free xp kell a 10-es tankra": sok mindenre kell a free xp, de a 10-es tankra pont nem. :U x10... rakd fel azt a top ágyút és úgy menj 10-20 csatát a tankkal. Utána várom a véleményedet ;)

Én nem használok vizes lőszert kb semmin, inkább próbálom nem szétlövetni magam. Mármint viccen kívül, keresd a tornyozós helyeket és nézz meg 1-2 ász replayt a tankkal, hogy lásd nagyjából mire való.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147925) Yofej75 válasza mcwolf79 (#147921) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hoppá...ha megvettem anno KV-3-ra és a tankot eladtam akkor újra meg kell vennem az "örök" álcát aranyér? :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147926) Viktoár válasza jr1994 (#147924) üzenetére


Viktoár
addikt

Azért kell free xp a 10-es tankra mert valószínűleg nem tudom kihúzni a Conqueror-al patch előtt. :N

Nyílván jobb lesz és megváltozik a véleményem de a mostani löveg fabatkát sem ér a toronnyal együtt.Olyan mint a T30 amíg nincs meg a nagy löveg. :DDD

A b barrel pedig 9-es löveg,hiába van a t8-as caernarvon-on is.Ott is 9-esnek van írva ergo 9-es besorolású.

Szoktam olvasni a tank elemzős oldalt de ugye ott leginkább a maxra húzott tankokat elemzi.

Üdv:Viktor

(#147927) jr1994 válasza Viktoár (#147926) üzenetére


jr1994
addikt

Szóval inkább szívsz a stock Conquerorral. Értem. Nem gondolod, hogy ha esetleg kifulloznád, jobb csatákat tudnál menni vele és több xp-t kapnál?

Nézd meg a tier 8-9 tankjaidat. Melyiknek nem +1 szintű a top ágyúja?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147928) po1son válasza jagada (#147913) üzenetére


po1son
addikt

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147929) Djuree válasza Viktoár (#147914) üzenetére


Djuree
félisten

A conq az egyik legjobb 9es nehéz. Az h nem tudod használni user error. Én nagyon szerettem, ahogy az összes angol nehezet is...löj goldot ha nem megy máshogy.
És stock állapotban se emlékszem h olyan rossz lett volna, igen, én nem használok free xp-t ilyenre, az olyan csalás szagú, inkább végigmegyek a stock állapoton is. Free xp-böl én a kis tiereket ugrom át, ott nincs értelme bohóckodni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#147930) palfitom válasza jagada (#147913) üzenetére


palfitom
félisten

Az korrekt!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#147931) lacibacsi válasza Yofej75 (#147925) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem. Az örök álca, festés és embléma ingyen kiválasztható lesz, amikor újra megveszed a tankot.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147932) mcwolf79 válasza Yofej75 (#147925) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem, a végleges álca megmarad, tehát ha visszaveszed a tankot újra rárakhatod az álcát.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#147933) Viktoár válasza Djuree (#147929) üzenetére


Viktoár
addikt

Valószínűleg közre játszik hogy nem tudom használni,de gurulj már pár kört stock konektorral. :DDD

Nincs egy olyan pontod amit ne lőne át akárki,cserébe lőheted a mikro sebzéseket. :)

A fullos konektorról nem tudok vélemény formálni mert nincs még kifejlesztve.

jr1994: Filozofáltam rajta én is hogy kihúzom a modult free-ből és a tankot húzom ki önerőből.

Amúgy meg lett a torony rá gyorsan mentem is egy kört.Hát azt kell mondjam hogy már érezhetően jobb vele a játék.Végre lehet pattintani és nem csak azt látom hogy halok megfele. :C Még jön a jobb löveg és a gusztustalan hernyóból egy csodálatos pillangó lesz. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#147934) zozyk válasza Viktoár (#147933) üzenetére


zozyk
addikt

Nehogy így járj. :DDD

(#147935) sith7


sith7
nagyúr

Azt lehet tudni, mikor jön az a patch, amiben a személyes küldetések feloldhatók lesznek ?

(#147936) h1mpi válasza zozyk (#147934) üzenetére


h1mpi
nagyúr

luuul :C

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#147937) jr1994 válasza sith7 (#147935) üzenetére


jr1994
addikt

Kb 2 hét. Tesztszerveren már működik.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147938) sith7 válasza jr1994 (#147937) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

(#147939) Yofej75 válasza lacibacsi (#147931) üzenetére


Yofej75
aktív tag

@mcwolf79

köszönöm a válaszotokat, én is így gondoltam de ma majdnem megijedtem :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147940) Lanash


Lanash
aktív tag

Tudtok ajánlani egy jó medtankot küldikhez? Jelenleg a legnagyobb közepesem egy Indien-Panzer. Nemzet mindegy, de szeretnék mellé venni goldból prém tankot amivel tudom húzni a legénységet. Nick: Lanash_

(#147942) Yofej75 válasza Scheff (#147941) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:R ez jó hír, köszi

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147943) h1mpi válasza Scheff (#147941) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem már van 1360 kötvényem, de még sose használtam :B

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#147944) Viktoár válasza zozyk (#147934) üzenetére


Viktoár
addikt

:DDD :C

Üdv:Viktor

(#147945) zodo válasza jagada (#147903) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.

Más: hogy ne csak mindig sírjak.

Hajnalban megint skoda napot tartottam, 2 óra tartalékokkal.
Talán sosem volt ilyen jó wr arányom max ha 3-4 kör után kiszálltam persze volt ami csak a csapaton múlt.
Nyilván nem nagy szám mert avg tank hp-t sem lőttem meg, sokat haltam bla bla de magamhoz képest eredményes széria volt ami jót tett a totálnak.

"Hihetetlen" magasságokban a total wr szóval duplán lesz böjtje :DDD

(#147946) ddt500hu válasza jagada (#147846) üzenetére


ddt500hu
veterán

Na megnéztem a replay-t. A katlancsatában tökéletesen használtad a tankot és a társak is segítettek, főleg a Black Prince meg az O-Ni vette fel jól a lövéseket (mindketten 1500 felett pattintottak). Még azt sem lehet mondani, hogy nagyon szerencsés lettél volna mert volt pár dühítő pattanód, meg missed. Teljesen kiegyenlített küzdelem volt.
Ja és az utolsó harmadban egyszer pattantál a T54lwt-ről. Ha az nincs már 2vs2 lett volna a csata mert a SU101 nem patkol el.
A végén valóban gyanúsan jó helyre koncentráltál de az csak az utolsó 600 dmg. Lehet, hogy használsz tiltott modot de ez anélkül is egy 6300 sebzéses kör lett volna.
A katlanban önmagában összelőttél több mint 5k-t.
Le a kalappal. :C

[ Szerkesztve ]

(#147947) lacibacsi válasza ddt500hu (#147946) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szálljatok már erről a tiltott mod dologról. Nem vagyok Jagada ügyvédje, de már unalmas amit csinálsz itt notikával egyetemben. Szerinted megosztotta volna replay-t és ezzel kockáztatta volna a fiókját, ha tényleg tiltott modokat használ? Nonszensz baromság..

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147948) Viktoár


Viktoár
addikt

Áruljátok már el mi a tök az a döntögetős mod. :U Megnéztem én is a videót de nem tudom mit kell figyelni.

MÁS:
Gondolom nem elég csak kifejleszteni az FV215b-t,meg is kell venni patch előtt, ugye? :))

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#147949) lacibacsi válasza Viktoár (#147948) üzenetére


lacibacsi
addikt

Meg is kell venni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147950) Emu válasza Viktoár (#147948) üzenetére


Emu
őstag

Minimap jelzi a térkép melyik részén dőlnek a fák, épületek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.