Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147451) cikasz válasza galervin93 (#147449) üzenetére


cikasz
őstag

öregszel és remeg a kezed ez az oka! :DDD

Viktoár:
Miért nem "NOOB" vagy "SZAR" ? :D

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#147452) Yofej75 válasza Viktoár (#147450) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Hehehe...engem is szoktak fikázni, noobozni meg tomatozni, emiatt is jött az ötlet :))

A klán megalakulását jelezni fogom.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147453) Razermazer válasza Yofej75 (#147452) üzenetére


Razermazer
őstag

akkor megyek oda :DDD

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147454) kchryss


kchryss
addikt

Egyik klántársam tegnapi ranked csatája. Az E4 hogy kerülhetett be a top5 xp közé? Nem csinált semmit amiért xp járna. Valami nagyon nem stimmel az xp rendszerrel ... :(((

(#147455) Yofej75 válasza Razermazer (#147453) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Tagnak vagy csak úgy fikázni? :DD

Ha összejön akkor majd mennek a fikások és mindenkit lefikáznak :DDD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147456) Yofej75 válasza kchryss (#147454) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Valamiben részt vett, látszik a staton (sebzés közreműködésednek köszönhetően). Spotolt...vagy le akarta vki ramolni egy lighttal :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147457) Dareiosss válasza galervin93 (#147449) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Nekem az a szopóroller amikor 35 csatában buktam zsinórban. Igen noob vagyok 1050 es wn8 al, de attól még ez akkor is csalás a wot részéről.

[ Szerkesztve ]

(#147458) zodo válasza galervin93 (#147449) üzenetére


zodo
nagyúr

Szoktam sírni de nem a folyamatos roller miatt hanem hogy nem tudom visszaküzdeni magam az egyszer már elért wr szintre holott, szintén minden mutatóm jobb mint anno.

Általában én is pluszos wr-rel zárom a napot de valahogy nem sikerül elhagyni az 50.85 környékét.
Napokban volt 50.88 is (ami nálam század x 3 győztes csata) aztán hipp és másnap hopp lehúzás.

Mai első és második csatám a T-10-el....összesítve elég is volt délutánra.

de már kezdem elengedni a wr történetet viszont sírni jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#147459) adamgreen válasza zodo (#147458) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ez a WR dolog olyan hogy már rég nincs értelme a játékban nyugodtan ki is vehetnék :K

(#147460) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Sziasztok.
Na, akiknek van Type5 Heavy és KV4, próbálják már ki, hogy a p...ba ver be onnan 227-el??? Ez az egy sebzése volt a csata során, a többi lepattant rólam (tudom, el kellett bukni, ilyenkor bármi bemegy...)

Na!!!

(#147461) SoulReaver válasza Hafy75 (#147460) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez egy ilyen csata.... Az mm érzékeli, hogy 3:11 az állás és minden szövetséges páncélzat lecsökken 0-ra és minden ellenséges átütés felerősödik.

:))

[ Szerkesztve ]

(#147462) jr1994 válasza Hafy75 (#147460) üzenetére


jr1994
addikt

Kupola vagy az a kis nyílás a fronton, +25% rng-vel. Ritka, de nem lehetetlen, főleg ha el kellett veszítenetek a csatát.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147463) Hafy75 válasza SoulReaver (#147461) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Az a baj, hogy ez "tényleg" működik... Kértem tőle replayt, de nem adja....

Na!!!

(#147464) Hafy75 válasza jr1994 (#147462) üzenetére


Hafy75
aktív tag

A kupolát lőhettem én az ellenség Type-5-re nem derp-gunnal is, soha nem adta be (pattantam már onnan Obj.268-al is sokszor), pedig annak 249 az átütése, ez meg 227... Na mindegy...ez van..

Na!!!

(#147465) jr1994 válasza Hafy75 (#147464) üzenetére


jr1994
addikt

Van azon a kupolán 400 mm vastag rész is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147466) Hafy75 válasza jr1994 (#147465) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Na, ezaz, akkor a 227-el, ha ott lőtt meg, akkor hogyan??? Ezért lenne jó a replay, amit nem ad oda, vagy kipróbálni...

Na!!!

(#147467) fradi81 válasza Hafy75 (#147466) üzenetére


fradi81
veterán

Volt már itt berakva az a mod ami kirajzolja az átütéseket, rakd fel ha ennyire érdekel hol ment át.

moto g72, Ninebot d28e

(#147468) Viktoár válasza Hafy75 (#147460) üzenetére


Viktoár
addikt

Szerintem nem is kell akkora nagy +rng az átütéshez abból a szögből. Úgy tűnik hogy ő magasabban volt mint te és jobban rá lát a kupolára. Vagyis így csökken a kupola páncéljának a döntöttsége az ő szemszögéből.

Valahogy így gondolom én,de javítsatok ki ha tévedek. :)

Üdv:Viktor

(#147469) h1mpi válasza galervin93 (#147449) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Túl sok volt a WR-ed a Wn8-adhoz képest. Javítja a rendszer :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#147470) Hafy75 válasza Viktoár (#147468) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Kipróbáltuk, tényleg működik...Ez van..29 lövésből 4x bement...Neki sokkal kevesebb kellett (3:11) ehhez..

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#147471) galervin93 válasza h1mpi (#147469) üzenetére


galervin93
őstag

Loool, ez eddig a legjobb válasz. :DDD Végülis ja, 53% az má' mágilya!!! :DD No megyek is rontani tovább azt a keveset is. :))

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147472) h1mpi válasza galervin93 (#147471) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kis érdekesség... kb. ugyanannyi a WN8-unk és Nekem 0.2%-al magasabb a WR-em, kb, mint amennyivel a WN8-am. Jól dolgozik az algoritmus :)) [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#147473) Viktoár válasza Hafy75 (#147470) üzenetére


Viktoár
addikt

Egyébként ez a bajom ezzel a játékkal,annyi benne a változó hogy az esetek többségében a szerencsén múlik mit hogyan tudsz sebezni.

Van ugye egy alap átütőreő ami a távolság növekedésével csökken.Ez logikus,rendben van,de emellé minek a ±25% rng?

Nem tudsz számolni egy fix sebzéssel sem és az egylövéses (alfát tekintve) ellenfélből mindjárt egy olyan ellenfél lesz aki ki tud lőni mert van lehetősége a válaszlövésre a negatív rng-dnek köszönhetően.

Ott van a szóráskép is amikor 5 lövésből 4 mindehova megy csak a célzókört teljesen kitöltő tankot nem találja el.

Az ember veszi a fáradtságot,megtanulja mit hol érdemes lőni, ki mekkorát tud visszalőni, melyik tankot hogy érdmes forgatni/használni és mindezt miért? Semmiért mert kap egy negatív rng-t és csinálhat akármit,olyan lesz mint aki most játszik először. Persze ugyanez fordítva is igaz amikor minden bejön.

Én boldogabb lennék ha kiszámíthatóbb lenne a játék vagy legalább kisebb lenne a ± rng. :)

Üdv:Viktor

(#147474) joergie


joergie
őstag

Holnaptól hétvégén 30frag brit repülővel(akár tier1, ami a hangárban van) kapható 1 nap prém, ami persze használható wot-ban is. Ma bementem, kb 2 éve nem repülőztem, és volt 4 frag-em, szóval talán időben nem olyan nagy befektetés ;)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#147475) galervin93 válasza h1mpi (#147472) üzenetére


galervin93
őstag

Az a baj, hogy az eszem azt mondatja ne higgyek az ilyesminek, de azért csak-csak elgondolkozik az ember ilyen dolgokat látván. Lehet pont ez a baj, túl sokat gondolkozom ahelyett, hogy játszanék. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147476) Tarill


Tarill
őstag

milyen peccs ez a 320 mega?

(#147477) SoulReaver válasza Tarill (#147476) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nincs jelentősége... ::)

(#147478) jimmy74 válasza jano_77 (#147445) üzenetére


jimmy74
őstag

Igen hasonló!
Mottójuk:no unicums...
Tudom mert legutóbb onnan rúgtak ki :DDD

WoT:jimmbo

(#147479) zozyk


zozyk
addikt

Toltam pár rangsorolt csatát ,hajtott a kíváncsiság.
Komolyan mondom,a X-es tankok használatát egy bizonyos szint alatt egyszerűen nem engedném... :(

(#147480) jimmy74 válasza Tarill (#147476) üzenetére


jimmy74
őstag

Bottalanitás ;]
Beakarok lèpni azt írja ilyen felhasználó nem létezik :DDD

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#147481) adamgreen válasza zozyk (#147479) üzenetére


adamgreen
senior tag

Rengeteg játékos nem tud tier 10 ben játszani . Rettegnek elmenkülnek vagy állnak és várják hogy a másik mit csinál.Fájdalmas de nagyon . :C

(#147482) Jadro válasza zozyk (#147479) üzenetére


Jadro
veterán

Egyetértek. Félelmetes, hogy tier 10-ben is elmegy 14 tank egy oldalra én meg félúton látom hogy egyedül tekerek a másikon. Sarokban kempelő narancs obj 140-től kezdve a sniper IS-7-ig van itt minden.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#147483) BÁ Nutrition válasza galervin93 (#147449) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tuti h nem osszeeskuves.. csak nem hatsz eleget a csata kimenetelere

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#147484) 4580693 válasza adamgreen (#147481) üzenetére


4580693
senior tag

Én ezért nem játszom tier 10-ben. Ott olyan kevés vagyok, mint lószarban a citrom. Vannak tier 10-es jószágaim, de bár ne is lennének. Igazi bot vagyok. Tier 8-ban szeretek menni, meg néha tier 9-ben. De feljebb nem megyek, mert csak elrontanám mások játékát.

(#147485) kchryss válasza joergie (#147474) üzenetére


kchryss
addikt

A repülős teszt szerveren küldetésekkel lehet 150 tokent szerezni. Ami beváltható 30 nap prémre.
Viszont ez a küldetéssorozat 25-én lejár és azért ehhez gondolom többet kell játszani.

(#147486) kchryss válasza Jadro (#147482) üzenetére


kchryss
addikt

Nem egy csatában voltunk? :D

Egyedül mentem az erdő felé spotolni. Mivel senki nem jött erre az oldalra itt már visszafelé menekülök. Tisztán látszott hogy akkor a lemming oldalon túlerőben vagyunk. 3x beírtam hogy pusholjanak, de nem, inkább szépen megvárták amíg körbekerítenek minket és levadásznak. :)

Amúgy ahhoz képest, hogy a ranked csatákban elvileg egyenlőbben próbálja összerakni a csapatokat, szinte csak nagy arányú vereség és nagy arányú győzelem van. Ez egyben arra is cáfolat, hogy ha képesség alapú mm lenne akkor szorosabb csaták lennének. Ha 15 unikum játszana 15 unikummal akkor is lennének ilyen egyoldalú csaták.

(#147487) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#147483) üzenetére


galervin93
őstag

Persze, ez tény. A grafikon az, ami látványos - egyszer csak megszakadt a korábbi trend, (10ezer+ csatás!) és a napi WR-em azóta átlagosan meg sem közelíti az akkor jellemző 56-58-60%-ot, hanem ugyanolyan játék mellett (~1300 csata alatt már azért kiegyenlítődik mindenféle befolyásoló tényező a fáradtságtól kezdve a részegségen át :DDD ) 50-53% jellemzően. A játékstílusom nem változott, rosszabb nem lehetek.
Abban látom még az esetleges magyarázatot, hogy az utóbbi időkben több lett a T9-T10 tankom, ahol lehet, hogy esetleg sebzésben/wn8-ban oda tudom tenni magam, de ezzel, ahogy írod is, nem tudom befolyásolni a csatákat, pl. meddő sebzés az utolsó percekben-pillanatokban (1v5-ben kiosztott utolsó T57 tár az +1600 sebzés, vagy egy-két lövés valami magasabb szintű géppel 800-1000 sebzés pluszban stb.). Szóval valami ilyesmi állhat még a háttérben.
Vagy esetleg elértem a maximális szintemet, ennyi van benne, itt már csak stagnálni fogok, ez is benne va na pakliban. ehhez mondjuk azért még pár ezer csatát le kellene tolni, olyan 4-5ezer után visszatérünk rá. :D
Mindenesetre nem egy nagy dolog, nem kergetem a WR-t, de egyértelműen feltűnő a dolog (ld. grafikon) és érzem is most már hónapok óta.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147488) Rideghváry válasza galervin93 (#147487) üzenetére


Rideghváry
kezdő

Hónapok óta új matchmaker v an, azt mindent újraírt! :)

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#147489) joergie válasza Jadro (#147482) üzenetére


joergie
őstag

Nem erről van szó. Jópáran arra játszanak, hogyha vesztésre áll a csapat, túlélnek a végéig, és úgy lőnek némi dmg-et, és a vesztes csapatban is top5ben vannak. És 3csillaggal már eléggé pengeél, hogy 1. sikerül e nyerned, 2.benne leszel e a top10ben. Nagyon oda kell figyelni mennyi kockázatot vállalsz, mert rögtön megbüntetik. És kell a gold, legalábbis az elején, hogy megijedjenek, és amikor sok múlik rajta.
Most mennék a 7nyeréses rangért, de lehet hagyom a csába inkább, rengeteg kredit, nagyon kell figyelni, elfáradok bele. Meg modok nélkül kb esélytelen, szerintem mindenki szénné csíteli az egészet(meg nem engedett modok stb). Ha másra nem, arra jó lenne, hogy a magasan értékelt csítelőket kiszűrjék.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#147490) kchryss válasza galervin93 (#147487) üzenetére


kchryss
addikt

Az is lehet hogy rossz tankokkal mész. A 9-es és 10-es tankokkal elvileg pont hogy jobban kéne befolyásolnod a csaták kimenetelét. Persze az se mindegy hogy a csata melyik szakaszában tolod ki a sebzést és honnan. Ha a csata elején tudsz sokat sebezni és ölni az a hógolyó effektus miatt többször eredményez győzelmet. De ehhez olyan tank kell ami erre alkalmas.

(#147491) jimmy74


jimmy74
őstag

Engem csak az tart vissza a 10-es játéktól hogy viszi a pènzt nagyon.....
Diegho szerint nem ;]

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#147492) h1mpi válasza jimmy74 (#147491) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem viszi pedig nem vagyok unicum

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#147493) adamgreen


adamgreen
senior tag

A mai nap nagyon durva elrettentő példáját most belinkelem nektek :

[link]

tankállományt tessék nézni .

Innentöl kezdve felesleges sirni se itt se máshol. :DDD :DDD

(#147494) BÁ Nutrition válasza adamgreen (#147493) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Egy honap alatt 50%ot emelkedett a wn8a. Jo lesz ez ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#147495) wwenigma válasza adamgreen (#147493) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meredeken emelkedik a WN8-a.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147496) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó ez a ranked. lost lost lost

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#147497) adamgreen válasza wwenigma (#147495) üzenetére


adamgreen
senior tag

Viszont majdnem az összes prém tankja megvan . ez a lényeg :C :C

(#147498) adamgreen válasza h1mpi (#147496) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ranked teljesen átment lutri szerencse faktorba . Nem kell skill meg tudás . Azt ennyi :DDD

(#147499) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, valaki le tudná írni mi pontosan az LT-13 feladat a T28-hoz? Úgy tűnik a játékban rossz a leírás

(#147500) jano_77 válasza adamgreen (#147497) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha ez nem bot, akkor kivették az agyát!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.