Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147351) zozyk válasza mcwolf79 (#147349) üzenetére


zozyk
addikt

Najó, kap még egy kis haladékot,mert jelenleg csak a kedvemet bassza el..

[ Szerkesztve ]

(#147352) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Végre egy jó csata és ász :D replay

(#147353) lacibacsi válasza jano_77 (#147350) üzenetére


lacibacsi
addikt

Strv m/42-57-re gondoltam. A hatos közepes prémimra. Ja, ő is arról beszélt... ;)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147354) Emu válasza zozyk (#147351) üzenetére


Emu
őstag

A szívószállal használható, és saját tierjében nagyon jó a páncélzata. 150mm az oldala, T6 tankok szinte be sem tudják lőni csak hátulról, viszont igazából csak sidescrape közben érzi jól magát. Én sajnos csak noob koromban játszottam vele, de az összes pattintós küldit eddig KV4-el csináltam meg :)

(#147355) jano_77


jano_77
nagyúr

Másnál is magas a ping már a garázsban? citrom és narancs a 2 szerver, pedig mindig zöld szokott lenni!? Már a garázsban is. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147356) Jadro válasza jano_77 (#147355) üzenetére


Jadro
veterán

Fos az egész ma is. A csapatok kritikán aluliak, megyek is inkább aludni. Lassan leszokom erről a szarról és boldogabb lesz az életem :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#147357) Viktoár


Viktoár
addikt

Gurultam pár kört a Caernarvon-nal.... mit mondjak,vegyesek az érzéseim.
Így stock tankként nagyon hitvány egy valami. Se páncél (még a toronynak sem), se tűzerő.

T10-ben a 170-es átütés egy vicc. :W Ok, arany betölt, 150-es alfa..... :W Most komolyan srácok,ki az akit ez visszatart attól hogy ne jöjjön nekem 1vs1-be? :F
A másik hogy a 150-es alfáért nem is éri meg a prémium lőszert ellövöldözni mert akkora minusz a vége hogy a sírás kerülget. :U

Szóval első blikkre egy nagy kaka, de persze stock-ként nem lehet messzemenő következtetést levonni.
A Black Prince is ratyi volt az elején aztán mikor fullos lett megszerettem. (Vagy csak kitapasztaltam mikor, hova, hogyan... :) )

Addig is pár hajszállal biztosan szegényebb leszek. :))

Üdv:Viktor

(#147358) jano_77


jano_77
nagyúr

acélfalat sem láttam még light-al!? :Y

csata végén szerintetek ki írta be, hogy useless team!? (nem lesz nehéz)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147359) wwenigma válasza Viktoár (#147357) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Centurionrol ott a nagy löveg, mind a ketto, csak a kupakot kell grindelni, 14,5k XP.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147360) Viktoár válasza wwenigma (#147359) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen, annak aki kihúzta már a centuriont. :) .

Üdv:Viktor

(#147361) wwenigma válasza Viktoár (#147360) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Regota megvan. :)

BTW, 3 ammorack egymas utan...valaki magyarazza mar meg hogy biztos skill volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147362) jano_77 válasza wwenigma (#147361) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Pz.T25 pont 3 tárral rendelkezik, ha jól emlékszem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147363) po1son válasza wwenigma (#147361) üzenetére


po1son
addikt

Az elmúlt pár napban én is csináltam pár ilyet, hogy az ellenfélnek többször ammoracket lőttem.
Meccs után kaptam is a jó kívánságokat, én csak annyival zártam a beszélgetést, hogy GET REKT. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147364) BÁ Nutrition válasza po1son (#147363) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem olyan meccsem volt h 5x gyujtottam egy meccsen :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#147365) wwenigma válasza po1son (#147363) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jah csak nem 3 egymast követő lövéssel szerintem...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147366) Razermazer válasza wwenigma (#147365) üzenetére


Razermazer
őstag

Aim bot gyanús a dolog, tegnap háromból én is csak kétszer találtam el az 5 ből az at15 kupakját.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147367) lacibacsi válasza wwenigma (#147361) üzenetére


lacibacsi
addikt

Engem pont ma kaptak el Foch 155-ben. Első lövésre ammorack sárgul. Javítottam. Másodikra megint sárgult. A harmadiknál felrobbant. Mondjuk engem három különböző tank lőtt meg...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147368) #77646080 válasza jano_77 (#147362) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem, a Pz T25 nem táras. Igaz, nagyon gyorsan tölt (nálam 3 mp) és pontos. A Skoda verzió, ami VI-os normál tank, az táras és valóban hármat lő egy tárból.

.

Az ammorack nálam is elszaporodott, adom is és kapom is.

(#147369) jano_77


jano_77
nagyúr

Leo beírta a csata végén, hogy a lightok miatt buktuk a csatát, mert hátul álltunk, egy pedig scuicid - vagy hogy kell írni - őrült volt. Épp tegnap beszéltük meg, hogy ez a pálya annyira kicsi, hogy "normális" artyval is átrohanni a másik oldalra. ;] De egyébként ez a pálya tényleg olyan kicsi, hogy a visszaszámlálást követően, ahogy megmozdulunk, szinte már látnak is.
Majd a csata végén a GW Tiger P artynk rám írt, hogy reportolt. Hogy miért nem írta meg és nem is válaszolt, hiába kérdeztem, de hát sokat tett hozzá Ő is mint látható.

egy utolsó szar senki vagyok :U

(#147366) Razermazer: háromból kétszer az 5-ből az AT kupakját?!? WTF?!? vmi nem stimmel szerintem :N

T49-es napot tartottam ma - már csak 28.3K XP a Sheridan.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147370) Razermazer válasza jano_77 (#147369) üzenetére


Razermazer
őstag

jah most nézem mi a f......szt írtam, 5-ből kétszer, hál isten elég volt kinyűvasztani :DDD aludni kéne már, de még megcsónakáztatom a matrózokat a wows-ba.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147371) kchryss


kchryss
addikt

Erős a ranked mezőny. Előre rongyoltam, gyorsan meghaltam 1 találattal és így is top5 xp. :D

(#147372) po1son válasza wwenigma (#147365) üzenetére


po1son
addikt

Volt már rá példa, nem is olyan régen. Legutóbb tripla ammoracket lőttem egy magyar patriotnak meccskezdés után fél perccel a 13-105-el, amikor még a legtöbb játékos csak negyed úton volt a front felé. :DDD
A srác írta meccs után, hogy szép volt és 2x sárgult az ammorack (elsőt javította) és a 3. meg egy nagy tűzijáték lett. Elméletileg kaptam akkor jó pár reportot, mivel azt is mesélte a srác, hogy a fél csapat náluk az eset után a chaten elkezdték írogatni, hogy report makeleleee. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147373) balintka


balintka
addikt

TOG 2-t érdemes megvenni 4.200 Ft-ért?

(#147374) cikasz válasza wwenigma (#147361) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem a Type-59-et kétszer gyújtották ki és kétszer ammorack...(nem egy csatában :DDD ) fincsi volt :U

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#147375) e-newsee válasza jano_77 (#147369) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak a reportolgatásról jutott eszembe. Tegnap asszonyka Karelián már a meccs elején felfutott a sziklára a JPantherrel, és oldalára billent. A szokásos tédézős fennsíkon. Onnantól próbált szerencsétlen segítséget kérni a lenti két artytól (meg úgy általában), hogy valaki billentse már vissza. Persze semmi reakció, csak a fél csapat reportolni akarta, hogy campernoob, meg useless, meg hasonlók. Aztán amikor a két oldal elesett, akkor az egyik arty végül megláthatta fentről, és visszabillentette. Ezután még a rohamból kilőtt kettőt full hp-ról.
Ilyenkor egy kérdés mindig felmerül bennem. Olyanok is reportolni akarták (vagy akár meg is tették), akik már meghaltak. Ergo láthatnák, ha kattintanának párat, hogy mégis mi a facért kiabálja végig a meccset, hogy help me please, i am flipped, meg hasonlók. És mondjuk ők is beírhatnák, hogy ugyan már valaki segítsen szerencsétlennek, mert fel van fordulva. :W

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#147376) +váltó válasza balintka (#147373) üzenetére


+váltó
tag

Ha tervezed az angol hevi ágat húzni - akkor mindenképp .
Jó ágyú - nulla páncél 1400hp rettentő lassú -viszonylag jól fordul - 60Tonna
móka kacagás . . . 20 - 25ooo kredit nettó átlagban

Örök gyerek . . . X X X - nem azért mert DR - henem mert Proffesszionialista . . . nem tudom mit jelent , de HOFI szerint - az már valami . . .

(#147377) Yofej75 válasza e-newsee (#147375) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Faca... Sok hülyével találkoztam én is a csatamezőn akik nyomják a bullshit dumát meg feljelentgetik a csapattársakat gyakorlatilag minden ok nélkül... :W

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147378) Project: A


Project: A
tag

0.9.20.1-es frissítés szerintetek mikorra várható?
Mennyi idő van még T37-ről a T71-et kihúzni? (kiegyensúlyozás miatt kérdem)

(#147379) lacibacsi válasza Project: A (#147378) üzenetére


lacibacsi
addikt

Várható menetrend...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147380) #77646080 válasza Project: A (#147378) üzenetére


#77646080
törölt tag

Október közepén várható.

(#147381) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Ha megvan egy tank, és valamilyen csomagban megveszem újra a shopban,akkor a tank értékét miben kapom meg?
Thx

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#147382) po1son válasza mcwolf79 (#147381) üzenetére


po1son
addikt

goldban és amennyi kedvezmény van a tankra annyi % jön le majd a goldból. mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy kuponos verziónál is így működik.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147383) jagada


jagada
őstag

A Type 4 Heavy derp gunját elbírja a "bolti" lánctalp? Mert akkor inkább a gunt fejleszteném ki előbb, a fejlesztett lánctalp helyett.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147384) Yofej75 válasza jagada (#147383) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nemtom. Én a troll gunt hagytam a végére és egyáltalán nem bánom.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147385) Czmorek válasza jagada (#147383) üzenetére


Czmorek
aktív tag

A legnagyobbat nem.

(#147386) po1son válasza jagada (#147383) üzenetére


po1son
addikt

Most ment el rá 150k free xp, meguntam az ohoval való szenvedést... :O :W
Lánctalpat mindenképpen először kell, mert sajnos a nagy ágyú mellett még más sem megy fel.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147387) ddt500hu válasza jagada (#147383) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vegyél rá erősített felfüggesztést. Azzal biztos felmegy rá a bolti lánctalppal.

(#147388) jagada válasza ddt500hu (#147387) üzenetére


jagada
őstag

A bolti lánctalp alatt azt értettem, hogy fejlesztett torziós rugók vannak az alap lánctalpon, így van rajta a nagy gun, de a derp gun még ennél is nehezebb 1100 kg-val, és ezért kérdeztem, hogy elbírná-e, ugyanebben a felállásban.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147389) Barcelona95


Barcelona95
tag

Tier 8-as prémként visszatérhet az Aufklärungs Panther.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#147390) sequator válasza Barcelona95 (#147389) üzenetére


sequator
senior tag

Pff, a Lorr40t után már a második tank, amit szerettem és kivették, aztán visszateszik prémnek. :(

sautia

sequator

(#147391) lacibacsi válasza Barcelona95 (#147389) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez volt az SP I C előd? Nem értem el odáig, mire kivették, de sok jó tulajdonságát hallottam anno. Kérdés, hogy milyen lesz a visszatés után...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147392) sequator válasza lacibacsi (#147391) üzenetére


sequator
senior tag

Ez volt a T7-es német light. Mondjuk lightnak elég lassú volt, de gyors medként jól lehetett használni.
Kb, mint egy gyorsabb Panther, ha jól emlékszem a VK36 gyorslövetű ágyúja volt rajta.

sautia

sequator

(#147393) jr1994 válasza sequator (#147392) üzenetére


jr1994
addikt

A 157 mm átütésű Waffe ágyú volt rajta, igen. Nagyon imádtam, kár hogy kivették :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147394) zozyk


zozyk
addikt

Srácok,az első tokent már buktam,jól gondolom? :F
Illetve,ez mire is való?

(#147395) po1son válasza zozyk (#147394) üzenetére


po1son
addikt

A héten kezdődik a 4. tokenért a xp sorozat. Amúgy ha rákattintasz, akkor ott vannak a dátumok...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147396) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!

Ilyen statisztika létezik?

Egyik nap 1600 a WN8 átlag másnap már 7500 az átlag? :Y

no brain, no problem

(#147397) CirrMee válasza Zolee11 (#147396) üzenetére


CirrMee
addikt

Eladod valami hülyegyerek pistikének jó pénzért, aki életében nem játszott még. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#147398) #77646080 válasza zozyk (#147394) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem, még nem buktad - mindannyian a harmadiknál tartunk (aki eddig végigvitte). Ezután fog indulni a negyedik kör.

(#147399) Zolee11 válasza CirrMee (#147397) üzenetére


Zolee11
senior tag

Ez nem az én statom, csak linkeltem, mert elég érdekesnek találtam.

Az enyém még szerényen csak itt tart. :)

no brain, no problem

(#147400) kchryss válasza Zolee11 (#147396) üzenetére


kchryss
addikt

Rendezd a tankjait wn8 szerint. Nincs 1 tankja sem amivel 3000 felett lenne a wn8-a így nyilván a totál sem lehetne felette, nemhogy még 7000 felett legyen. Bugos az oldal.

Wotinfo.net szerint 1600 a totál wn8-a. Szóval a wot-life bugos.

Valószínűleg olyan tankkal ment az előző napokban ami nincs benne az oldal adatbázisában. Ez kavarhatott be a napi és a totál wn8-nak is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.