Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147401) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Patriottal történt valami módosítás az elmúlt napokban?

Tegnap és ma is csak sz*pok vele, már annak is örülök ha lepattanót lövök, hogy eltaláltam. Visszajöttek a T32-es emlékek.

És olyan érzésem van, hogy ugyan úgy jön a pénz prémium tankkal, mint régen, amikor M4-el és T1 Heavy-vel farmoltam vígan a nagy tankokra a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#147402) jimmy74 válasza Barcelona95 (#147389) üzenetére


jimmy74
őstag

Igèretesnek tünik...

WoT:jimmbo

(#147403) zozyk


zozyk
addikt

Egy tank,amivel sosem lesz ászom.. :DDD

(#147404) Rideghváry


Rideghváry
kezdő

A sok bénázás ás trollkodás közepette néha azért összejön valami:

Úgy kezdődött, hogy normál lőszerrel ötből öt mellét lőttem, ekkor csaptam rá dühösen a kettes gombra!
Lőszerkiosztás ezentúl: 4/22/4! Gold skill!

[ Szerkesztve ]

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#147405) BÁ Nutrition válasza zozyk (#147403) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tolts le vagy 30 tankasz replayt, elemezd ki es elobb utobb meglesz. Legalabbis ha ezt challenge-nek veszed akkor jo modszer valszeg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#147406) Tarill válasza zozyk (#147403) üzenetére


Tarill
őstag

viccelsz egyetlen 2. osztályt mentem vele ~ meccs alatt xDSS

(#147407) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap Emuval jó pár karikát gurultunk szakaszban, amolyan közepes teljesítmény mellett, egy-egy kiugró körrel, de semmi különös sajna... Annyira gány leosztásokat kaptunk, hogy sokszor +2 tierben is top sebzők voltunk, vagy mindketten benne voltun ka top3-ban, ami mondjuk egy T10 csatában T34-gyel elég vicces, illetve szégyen a csapat teljesítményére vonatkozóan... Nekem T49-cel - természetesen vesztes csatában - beadott egy Orlik medált, rögtön meg is jelent oldalt a 20%-os kupon. :-) Megvárom a hétvégét, aztán meglássuk, mi jót adnak. Prémium úgyis kell majd, hátha össze tudom kötni valami hasznossal. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147408) nightmare13


nightmare13
senior tag

Bánom már hogy megvettem az e100-t, egy rakat trágya... minden belövi, ami nem szégyenli...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#147409) Gyuri27 válasza nightmare13 (#147408) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gondolj bele, hogy a nehezek 90%-nak meg ettől is rosszabb a páncélja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#147410) h1mpi válasza zozyk (#147403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sebezz 8000-et és meglesz az ász ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#147411) wwenigma válasza galervin93 (#147407) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

3 ma, 0 kupon.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147412) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez a caernarvon egy rakás ........

T10-be ezzel az alfával csak kiröghönek. :( Sajnos semmilyen hatással nem vagyok a csatákra,ami eltalál az sebez, cserébe én ~200 körül sebzek lövésenként.Ez minden csak nem nehéztank. :(

Üdv:Viktor

(#147413) h1mpi válasza wwenigma (#147411) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aki kapott az nem kap vagy randomra dobja...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#147414) jimmy74 válasza zozyk (#147403) üzenetére


jimmy74
őstag

Így nem hogy 8-asok közè rak.....

WoT:jimmbo

(#147415) Rideghváry válasza nightmare13 (#147408) üzenetére


Rideghváry
kezdő

E100 páncélzata erős lenne, csak hát óriási a mérete, főleg a buci feje...
Be lehet forgatni, de akkor is egyértelmű, hogy hová kell lőni, az egész nagy torony egy gyenge pont, hiszen kb. 330-ig, forgatható be, szóval 45-55% eséllyel lehet rajta próbálkozni, folyamatosan.
Nincs hová dugni azt a bucifejet, és a logarlécet a tetején ne is említsük. :)
Talán a torony oldalát buffolhatnák, akkor jobban el lehetne fordítani.

UI.: Ahogyan ezt befejeztem, még éppen láthattam a 0-14-es állást, és amint szétlőnek.
Azt ne is említsem, hogy párhuzamosan a másik csatában 12-6-ról veszítettek a fiúk.

[ Szerkesztve ]

Kasparov's poker career was cut short when his opponents realized that every time he was dealt bad cards his eyes would get huge and he'd shake his head in disbelief.

(#147416) galervin93 válasza wwenigma (#147411) üzenetére


galervin93
őstag

Ahogy h1mpi is írja... Nem lehet minden nap karácsony. :DDD

nightmare13
E100 - ma eddig 3500-as átlag, 3 kill meccsenként átlagban, de 1/4 győzelem. Evvan... :U

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147417) kchryss


kchryss
addikt

Ciff mai streamjében tesztelte hogy tényleg szívatja-e az mm a szakaszokat. Az adás itt visszanézhető: [link]
A tervek szerint 100 csatát ment volna 8-as prém tankokkal 3-as szakaszban. Az első 15 csatában 11x voltak 10-es és 4x 9-es csatában. 8-as csata nem volt 1 sem. :D

(#147418) wwenigma válasza galervin93 (#147416) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:)

De hogy szep is legyen, az aranysz*ró tigris és a két low roll meséje... :W

De azért nem panaszkodom...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147419) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Az Fv215B-t akkor most tutira cserélik a következő patch-ben?

(#147420) #77646080 válasza zsolthee (#147419) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen.

(#147421) galervin93 válasza wwenigma (#147418) üzenetére


galervin93
őstag

Én nem használok modokat, igy csak a heat sistergését hallom. Így kevésbé zavaró, bár engem ez a gold-téma nem különösebben izgat.
Inkább az, hogy tegnap 3/14-nél inkább abbahagytam, mielőtt szétb*sztam volna a monitort... 5 meccsből nem tudtam leszorzózni a Párduc előtti hatos taligát stb...
Most már jó ezer csata óta szopón érzem magam, persze néha akadnak jó napok, de egyszerűen a wr megakadt vagy lefelé megy, ami ennyi csata után már feltűnő.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147422) dokee78


dokee78
félisten

WZ-132 vs Bulldog?
Vélemény,akik mindkettővel játszottak.

(#147423) jagada


jagada
őstag

Bajnok csapat odatette magát:

T10-es csata is tele van agyhalottakkal.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147424) Dareiosss válasza Viktoár (#147412) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Így van tier 8 legszarabb nehéz tankja, bár a t32 a 198 as penjével is ott van a szar listán :D
De amúgy nem lenne baj velük ha nem 10 csatából 9 ben tier 10 ben kéne velük vitézkedni.

(#147425) Viktoár válasza Dareiosss (#147424) üzenetére


Viktoár
addikt

Na az meg a másik. :K Ugyan nekem nincs meg de próbáltam már és a torony jól használható bizonyos szituációkban. Viszont ez a caernarvon sehogy sem működik az én kezem alatt.

Ahogy én látom inkább támogató (TD?) tankként üzemel a legjobban de akkor meg pingelnek a térképen merthogy nehéz tank vagyok. :U A viszonylag jó látótáv és a pontos löveg miatt inkább próbálok hátulról csipegetni.
Az adok-kapokból mindig vesztesként kerülök ki a nevetséges alfa miatt.Dühöngőbe menni ezzel a "nehéz tankkal" kész öngyilkosság.

Még nincs meg a "type B barrel" de erősen gondolkozom rajta hogy inkább a conqueror-ral húzom ki mert ezzel egy rémálom kiszenvedni a 45k xp-t. Annak legalább normálisabb a tornya.

Üdv:Viktor

(#147426) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Volt már olyan érzésetek, hogy szivat az WG a személyes küldetéseknél?
Ha med-el két td-t kell kilőnöm, nincsenek td-k. Persze ha mással tolom, van td rogyásig.
Most már a light-al is szivat. 10 találat kellene, hát persze, hogy bottom tier és lehetetlen pályák számomra.
Átugrottam 2k spot-ra, hát erre városi pályákat ad top tierben... ahol összejönne a 10 találat jó eséllyel.

(#147427) Viktoár válasza Czmorek (#147426) üzenetére


Viktoár
addikt

"Volt már olyan érzésetek, hogy szivat az WG a személyes küldetéseknél?"

Folyamatosan. :DDD

Tegnap T95 olyat misselt hogy még ma sem hiszem el. 1 lövéses amx 13 90 kijött a szikla mögül lőni valakit.
Tudtam hogy ott van és amikor kijött azonnal lőttem.Hát képzeljétek el volt egy kilőtt tank roncsa aminek a lövege éppenhogy belógott az amx elé. Úgy kb 4-5%-ot kitakart az amx oldalából.
Na mit talált el a lövedék? Ezzel a találattal meglett volna a T28 concept TD-5 -ös küldetés.

Nem egy nehéz valami de most megint állhatok neki. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#147428) po1son válasza Czmorek (#147426) üzenetére


po1son
addikt

Ez egyszerűen balszerencse, az MM nem nézi a személyes küldetéseket a játékosoknál.
Egyébként light küldetésekre érdemes beszerezni egy táras tankot (pl 13-90ág).

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147429) Viktoár válasza po1son (#147428) üzenetére


Viktoár
addikt

Mondhatjuk annak is, de valamiért sokkal ritkább hogy megfelelő térképek és leosztások vannak ha elindítjuk a személyes küldetéseket. :))

Üdv:Viktor

(#147430) kdr730 válasza Viktoár (#147429) üzenetére


kdr730
tag

STUG light-15-ös küldetésnél vagyok, végre jött Malinovka, erre 4 light spottolt velem együtt! :)

(#147431) wwenigma válasza po1son (#147428) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most csinalom a regebbi kuldetéseket kituntetésre, light-ból már csak a T-55 A "spotolj és sebezz 3 arty-t" kuldetés van. Nah, amikor eloszor csinaltam akkor is egy erős artysafe küldi volt, azota se kapok eleget. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147432) Viktoár


Viktoár
addikt

Az imént mentem sand river-en a caernarvonnal. Nem történt semmi említésre méltó, 13:9 -re nyertünk befoglalással. Az ellenfélnél megmaradt 2 tank egy obj 140 és egy amx 13 90 akik szintén elkezdtek foglalni.

Nekünk sikerült hamarabb mert 3-an foglaltak. (én próbáltam visszaérni és inkább a sebzésre menni.)

Majd csata végén rám ír az obj 140 hogy looser. Nem értettem hogy miért hiszen egész csata alatt nem is találkoztunk egymással,nem is lőttünk egymásra. :U Visszakérdeztem hogy most ezt miért írta?

Azóta nem válaszolt de mivel furdalt a kíváncsiság mondom ránézek az obj 140-es játékosra. obidealer

Jah hát ZW4CK-os. Akkor bizots zavarta hogy mi retardáltak hamarabb befoglaltunk mint ők. :U

Van itt valaki abból a klánból? :D

Üdv:Viktor

(#147433) Yofej75 válasza kdr730 (#147430) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nekem szerencsém volt azzal a küldetéssel: LT15 :K

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147434) fradi81 válasza Viktoár (#147432) üzenetére


fradi81
veterán

Ez egy átlagos játékos egy kis klánból, ez nem az a zwack :) Az ilyeneket az szokta zavarni ha nem hagyod neki hogy megöljön. Kisebbségi komplexusa lehet.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#147435) Yofej75 válasza Viktoár (#147432) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én inkább páleszos vagyok, mint unikumos :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147436) Viktoár válasza fradi81 (#147434) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor meg minek ment foglalni ahelyett hogy inkább próbált volna resetelnii vagy a sebzésre menni?
Jöjjön és játszuk le. :DDD

Amúgy ne használd azt a szót hogy "megölni",annyira nem illik a játékba. :DDD Nem ölsz meg senkit,nincsenek benne élő emberek vagy lengyelek. :DDD

Inkább kilőni vagy megsemmisíteni, likvidálni, stb. :C Többek között ezért nem nézem mrscheff videóit, baromira tud zavarni. :)

Yofej75 :C Ez alapján én elég sok klánba beférnék. :D

Üdv:Viktor

(#147437) galervin93


galervin93
őstag

Hm-hm. Az ELC még be is indította a fantáziámat, jó álcával bitang kis szúnyog lehet. :))

szerk.: más, egy kérdés - T54-et az ágyú átalakítások óta melyikkel érdemes használni? Azóta nem is gurultam vele, meg mind a két tízes ki van húzva, de érdekel, hogy megtartsam-e, mert ha nem, ott a T55A, ugyanezt tudja...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147438) Yofej75 válasza Viktoár (#147436) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Gondolkodtam korábban, hogy indítok egy klánt csakis a harctéri poénkodás kedvéért Fiatalos Katonák (FIKA) névvel de a gondolatmenetemet egyelőre tett nem követte :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147439) Yofej75 válasza galervin93 (#147437) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Az ELC furcsa egy jószág lesz...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147440) jr1994 válasza Viktoár (#147425) üzenetére


jr1994
addikt

Nem olyan rossz tank az a cérna, ha tornyozgatsz vele. Illetve 1v1 szituációban arra lehet játszani hogy hamarabb újratöltesz mint az ellenfél, kétszer meglövöd miközben csak egyet kapsz, aztán visszahúzod mire újratölt. Persze ha hagyja.
Ha az A barrel megvan, szerintem már bírd ki. Amúgy a 9-esre fel sem tudod rakni a nagy tornyot a B barrel nélkül. Jó lesz az a free xp a toronyra meg 120 milisre a Conqueroron ;)

Ja és Zwack már nincs, új klánt alapítottak Trigg néven.

(#147437) galervin93: én a kisebb átütésűvel mentem párat, nem olyan rossz. Közelharcban meg még jobb is lett a brutális DPM miatt.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147441) Atti777 válasza Viktoár (#147425) üzenetére


Atti777
senior tag

"Még nincs meg a "type B barrel" de erősen gondolkozom rajta hogy inkább a conqueror-ral húzom ki mert ezzel egy rémálom kiszenvedni a 45k xp-t. Annak legalább normálisabb a tornya."

Stock Conqueror = fullos Caernarvon a páncél szempontjából. A nagyobb toronyhoz meg előbb kell a B cső...
Szóval mindenképp szívás.
Az angol "heavy" ág egy borzasztó valami a jelenlegi formájában a Churchill I és a Conqueror 120 mm-es ágyúja között

Путин, иди нахуй!

(#147442) emre válasza Viktoár (#147432) üzenetére


emre
veterán

Ez csak sima pszichikai hadviselés :D
Vannak olyan marhák akiket fel lehet hergelni, otthagyják a foglalást, majd az ellenfél light vagy med tankja a látótávját kihasználva simán kinyírja.
Mondjuk mióta nincs közös chat ez már nem tud csatákat eldönteni.

Emlékszek egyszer Diegho volt az ellenfélnél, egyedül maradt a végére, és ő is simán nekiállt hülyíteni minket.
Csak vigyorogtam miket írt.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#147443) po1son válasza jr1994 (#147440) üzenetére


po1son
addikt

Pedig engem még hívtak oda, hogy a régi tagok megalapítják újra a ZWACK-ot és menjek hozzájuk játszani. ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147444) jr1994 válasza po1son (#147443) üzenetére


jr1994
addikt

És mentél? ;] Én mentem volna, minden vágyam hogy cwakkos legyek :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147445) jano_77 válasza Viktoár (#147432) üzenetére


jano_77
nagyúr

Úgy tudtam, hogy a régi ZWACK-osok most a TRIGG-ben tömörülnek!? Mi ez a ZW4CK klán valami kifigurázása a régi klánnak?

(#147437) galervin93: mikor először megláttam ezt az ELC-t vmiért rögtön E.T. jutott eszembe! :DDD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147446) emre válasza jano_77 (#147445) üzenetére


emre
veterán

A HUNS-al egy időben is léteztek hasonló nevű kis klánok, utána meg még többen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#147447) po1son válasza jr1994 (#147444) üzenetére


po1son
addikt

Sajnos nem éltem a lehetőséggel és már nagyon nem is fogok, mert úgy nézz ki a közeljövőben tovább adom a felhasználómat és bye-bye wot. :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147448) Czmorek válasza wwenigma (#147431) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Várj vele a patch-ig. Könnyítenek rajta 3 helyett 1 arty-ra.

(#147449) galervin93


galervin93
őstag

No. Szokták itt írni gyakran többen is, hogy ilyen-olyan sz*pórolleren vannak, mert már tíz-húsz-száz meccse csökken a győzelmi arányuk. Nos akkor megmutatom mi az, amikor tényleg huzamosabb ideig negatívba kerül az ember. Jelenleg ~19400 csatám van. ~18000 csatáig minden szép és jó volt, nagyvonalúan fogalmazva "szigorúan monoton növekvő" tendenciát mutat a győzelmi arányom. Ezt úgy tartottam, hogy általában 56-58%-kal zártam napjaimat. Nos azóta történt valami. Jelenleg az össz arányom 53.19%, és most jön a feketeleves - az elmúlt 1325 csata 52.91! Ugyan nem tűnik soknak a különbség, de látható, hogy már több, mint 1000 csatán keresztül folyamatosan az összesített átlagomnál is rosszabbat futok. Mindemellett a csata túlélési arányom, az átlagsebzés, átlag xp növekszik. Szóval csak a győzelmi arányom az, ami nemhogy növekvő, de egyenesen csökkenő tendenciát mutat 1000+ csata óta, íme egy noobmeteres mórickarajz.
Hogy ezt minek írtam le? Őszintén szólva csak sírni akartam egy jót. ;] Illetve megmutatni, mi az, amikor valaki tényleg "mínuszos" csatákat kap hosszútávon, és nem csak egy-két játéknapon át...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147450) Viktoár válasza Yofej75 (#147438) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha egyszer úgy adódik és megalakul a FIKA akkor én benne lennék.
Amúgy is állandóan lefikáznak. :D

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.