Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147101) kchryss válasza Viktoár (#147099) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanaz lesz vele, mint a francia fochs cserénél. De ott a link a cikkhez az előző hozzászólásomban, ott le van írva minden.
A lényeg annyi hogy ha akarod az FV215b-t akkor 1 hónap alatt (következő patch előtt) meg kell venned, mert utána már elvileg nem lehet megszerezni, mivel lecserélik egy új tankra és csak az tarthatja meg akinek a cserekor ott van a garázsában.

IS-7-re: töltésgyorsító - vertikális stabilizátor a harmadik meg szabadon választott: venti, célzásgyorsító vagy optika, kb ilyen sorrendben favorizálva.

[ Szerkesztve ]

(#147103) SoulReaver válasza po1son (#147102) üzenetére


SoulReaver
veterán

Egyáltalán találkozott már maus-al? ;]

(#147106) #77646080 válasza Viktoár (#147099) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam fokozott szellőzés, töltésgyorsító és stabilizátor vannak. CW-n és Előrenyomuláson ugyanis rush az elvárás vele, így a legénységi képzés is támogatja a menet közben történő lövést. Nálam bevált. :)

(#147107) Viktoár


Viktoár
addikt

Köszi srácok a tanácsokat. :R 3 skilles legénység várja hogy megvegyem.Megvegyem most vagy esetleg érdemes várni mert lesz akciózás a közeljövőben?

Üdv:Viktor

(#147108) Razermazer válasza Stanislav84 (#147089) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát nézzük csak mi is van amit végigvinnék talán a német td ág aminél a jagpather 2-be mehetnének is, igazad van, vagy a közepes német ág panther, panther2 ez még csak a vk vonalig van meg, így inkább a td, az kifejlesztve, megvéve, a brutál löveg még nincs meg hozzá(az első csaj is német így maradok a stug küldinél a német vonalon, t28-nál szerintem orosz babuskák lesznek, t55a-nál svéd csajok, objectnél lehet hogy angol vagy amerikai az nagyon messze van még).
Német nehéz ágat hanyagolom, elég kínszenvedés a tigris 2-vel, ahhoz lelki erőt kell gyűjtenem, e 75 a cél kb 45000xp van meg a tigris 2-vel, az is még bőven várat magára.
Azt néztem, hogy más ágat nem is nagyon húzok francia tárasoknál megálltam 12t-nél egy arty elágazásra gyűjtök, és ledekkolok ott. 12t-után nincs kedvem fejleszteni a 13-75-t ugyanaz a tank csak még nagyobb tierben. Szegény 12t is mikor 8-ba van elporlad csak ha ránéznek, aktív és passzív spotra kiváló, de semmi több, meg a dögeltakarításra :DDD .
Amerikaiknál megint csak megálltam egyelőre, a hellcatnél, britt ágon a td vonalon gondolkodom az megint nagy kitartás igényel a csillagrombolóig, kínaiaknál egyértelműen a könnyű ág, és ez mind messze a jövőbe veszik, ha egészségem, kitartásom, kedvem, engedi haladgatok ;).

A chat kikapcsolása esetemben éppen jól jött, hogy nincs kikapcsolva, prohorovkán nem tudtam volna meg hogy az idióta e100 mindenkit a kilövésemre buzdít, kicsit néztem volna, hogy mi történik. Szerencsére én ki tudom kapcsolni akkor is ha szétspammeli egy idióta, nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147109) Stunts666 válasza SoulReaver (#147103) üzenetére


Stunts666
őstag

Jajj szegény zöld csak goldal tudta átlőni a "Pershing"-et... Ja nem... Csak nem akart újratárazni...

[ Szerkesztve ]

(#147110) zozyk


zozyk
addikt

Toltam egy jó kis meccset az M26 Pershing-el és kaptam egy 20%os kupont az SP-re.
~6300at megér? :F

(#147111) Tarill válasza Stunts666 (#147105) üzenetére


Tarill
őstag

Maus? Ja only gold... Megkerülni még oké, de ráhagyni vele egyenrangú tankokra? Hol élsz te? :D a random nem csapatjátékról szól :D

Zozyk: nem, ha olyan 1300 körül lenne esetleg meg érné :)

[ Szerkesztve ]

(#147112) Razermazer válasza zozyk (#147110) üzenetére


Razermazer
őstag

Szerintem ennyit igen(ez lenne a reális ára a mostani képességeihez vagy 4-5k) még annak ellenére is, hogy mindenki belövi már, mivel annyira op lett a szintjén, meg feljebb minden med meg heavy.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147113) wwenigma válasza 4580693 (#147094) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mi a különbség a reroll kék/lila és a zöld között aki hoz egy recent kék/lila statot?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147114) po1son válasza Stunts666 (#147105) üzenetére


po1son
addikt

Senki sem mondta, hogy csak gold-al lehet átlőni, de mint ahogy 4580693 kolléga is írta szemből nem érdemes mással próbálkozni, ha az ellenfél játékosa tudja, hogyan kell forgatni a tankot és ez által növelni az effektív páncélt... Tier10 már nem az a szint, ahol büntetlenül lehet csak úgy kerülgetni a tankokat, ha egyedül van a maus akkor ésszerű, hogy oldalba kell támadni, de erre sokszor nincs lehetőség.
Egyenrangú tankok meg nem mindig szoktak lenni vele szembe, mert ilyen az MM. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147115) jr1994 válasza Stunts666 (#147104) üzenetére


jr1994
addikt

Jól esik ha azt látom hogy az adott napon lila szinten játszottam, de kinek nem? Viszont győzelemért és játékélményért játszok, a stat csak egy visszajelzés. Amúgy azt sem tudom hogy most mivel lehet statot húzni, azzal megyek amivel kedvem van.

(#147110) zozyk: nem! Ingyen se kéne az a hulladék.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147116) SoulReaver válasza Stunts666 (#147109) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én a jagdpanzer e-100-al is goldot lövök... Főleg, ha rak be ellenem, kis tier8 med tankokat.... Na akkor aztán!!!

(#147118) ddt500hu válasza SoulReaver (#147116) üzenetére


ddt500hu
veterán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#147126) Emu válasza jr1994 (#147086) üzenetére


Emu
őstag

M46 pattonnak nagyon jót tett a buff, de így lett inkább egy átlagos med, mint OP.

@Stunts666: nem értem a kirohanásaidat, ha keresztre feszíted magad, akkor is mindenkinek szíve joga gold ammot tölteni, akár egy Grille-re is...

[ Szerkesztve ]

(#147129) jr1994 válasza Emu (#147126) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem az egyik legjobb 9-es medium a Patton, bár tök béna vagyok vele, de az nem a tank hibája :D Ha a tárasokat nem számítjuk, szerintem top 3-mas az E50 és a T-54 mellett.

Stunts666: nem akartam hozzád szólni, de csak nem hagyod abba. "Balfasz zöld-kék-lila idióták." ezzel indítottál és még neked áll feljebb?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147130) ddt500hu válasza SoulReaver (#147124) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jó vicc volt én rögtön értettem. :C

(#147131) SoulReaver válasza ddt500hu (#147130) üzenetére


SoulReaver
veterán

alap lőszer 299 pen, gold lőszer 420.... Biztosra kell menni :D

(#147132) SoulReaver válasza SoulReaver (#147131) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mentem is egy ÁSZ-t gyorsan ;]

[ Szerkesztve ]

(#147133) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát nem a black prince-el fogok statot húzni. :DDD Ugyan még messze nem fullos,meg a legények sem de egyelőre nem találtam meg a helyét a csatamezőn. (Talán nincs is. :DDD )

Üdv:Viktor

(#147134) Razermazer válasza Viktoár (#147133) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát valahol a második világháborús német és orosz ellenfelek között, nem is az 50-es 60-as évek tankjaival szembe. Ahogy a német tankoknak sem, van arra valami valós esély, hogy lesz olyan játék mert ehhez az kell a wg-től, hogy világháborús a világháborússal, és hidegháborús a hidegháborússal tankok harcoljanak egymással?, mindjárt másképp alakulna a rendszer.
Erre jönnek azzal, hogy kell a változatosság, aha csak nem ellenfelek egymásnak a technológiák.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147135) Viktoár válasza Razermazer (#147134) üzenetére


Viktoár
addikt

Na igen, vicces ( :((( ) amikor a 148-as pennel berak T9-be. Persze tudom hogy nem nekem kell elintézni őket de ezt jó lenne megmondani az ellenfélnek is. :DDD

Üdv:Viktor

(#147136) kchryss válasza Viktoár (#147133) üzenetére


kchryss
addikt

Caernarvon sem lesz sokkal jobb, bár az átütése annak leglább jó. Csak páncélja nincs, ami egy heavy-nél elég gáz.
Sietned kell ha az fv215b-t akarod. Patch után már csak az új heavy lesz elérhető.

(#147137) e-newsee


e-newsee
addikt

Gyärekek, ez a kínai TD vonal ez brutális. Gondoltam, free xp-ből ellépdelek az 5-ös szintig, de a 3-asnál leragadtam, mert nap közben bevásároltam pár következő szintű tankot, az előzőeket pedig eladtam, és mint kiderült, van a játékban olyan, hogy napi tank eladási limit. :F Mi a büdös francnak?
No mindegy, gondoltam, akkor megyek a kis 3-as M3G FT-vel pár kört holnapig. Ez a tank egy kis gyilkos. Beletoltam a prém Wz-120-1 FT másfél skilles legénységét, meg a tegnap megszerzett leányzót parancsnoknak (StugIV TD15 küldiért), Így azért lehet vele aratni. Remélem, a nagyobb szintűek is jók lesznek.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#147138) polgi803 válasza e-newsee (#147137) üzenetére


polgi803
őstag

A T10-es az már beteg szint... ;]

(#147139) Dr.Én válasza polgi803 (#147138) üzenetére


Dr.Én
veterán

elkell kezdenek ezt az ágat is.. ;] :R :R

WOT: kissio

(#147140) jr1994


jr1994
addikt

Mentem egy nem szar kört a Skodával :D replay. A végén felröhögtem amikor megláttam hogy megvan a küldetés javítása, véletlenül mentem neki a Lehel hűtőnek :D

Ritka izgalmas kör volt, az elején bénázással, aztán az ellenség levadászásával, a végén meg már azt hittem döntetlen lesz, amikor villant a lámpa, és volt egy kis szerencsém is.

(#147141) Emu: mondasz valamit, az előbb csillagoztam le és tényleg elég pontatlan volt. Keveset játszok vele, mert valahogy nem az igazi, de inkább az MM-nek és a saját bénázásomnak tulajdonítottam.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147141) Emu válasza jr1994 (#147129) üzenetére


Emu
őstag

Az lehet, hogy a legjobb med, de engem az ágyú néha kikészít. 300m-re áll tőlem egy is3 keresztben...már szinte örülök az ingyen 400dmg-nek erre 2/2 miss, úgy, hogy teljesen beszűkülök.
Viszont olyan kapáslövéseket ad be, mint amit T62A-val szoktam elengedni :K

(#147142) Viktoár válasza kchryss (#147136) üzenetére


Viktoár
addikt

Igyekszem de van még kb 1 hónap ugye?

A biztonság kedvéért van ~400k free ha valamielyikkel sietni kellene. :)

Üdv:Viktor

(#147143) Dr.Én válasza jr1994 (#147140) üzenetére


Dr.Én
veterán

Gratula!!! :C :C
fúú én naon bénázok vele.... :B
vannak jó köreim vele, de még nem érzetem rá..pedig már toltam vele 30-40 csatát... :U

WOT: kissio

(#147144) Emu


Emu
őstag

/Összeesküvés elmélet ON
Mióta feltettem a troll-t PZ4H-ra, azóta folyamatosan tier7-be dobál...
/Összeesküvés elmélet OFF

Bosszantó...

(#147145) zozyk


zozyk
addikt

Ha eladok egy tankot,amin van állandó álcafestés,ha véletlen visszavenném,megmarad,ugye?

A Béla megy a levesbe,ez már nem annyira fun,mint 2 éve,inkább visszaveszem az egérkét.

(#147146) Chris0321 válasza Emu (#147144) üzenetére


Chris0321
addikt

Nálam az inkább 5-6-os tier a vk3001h viszont nem akarja csak a 7-es csatákat valamiért. Csak a Panther ágat kezdhessem el belőle egyszer végre adom is el azonnal.

(#147147) zodo


zodo
nagyúr

Történelmi "München" felirat ami korlátlan és bármikor felhasználható, bónuszkód: 0KT08ERF35T2017

Scheff face oldaláról van, aktiválás után egy győztes csata kell hozzá hogy megkapd.

(#147148) po1son válasza zodo (#147147) üzenetére


po1son
addikt

Köszi már fel is raktam a tankomra arty-ra. ;] :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147149) jano_77


jano_77
nagyúr

Ebben a csatában sajnos semmi mutogatni való nincs, mert megint agyhalott majmokat kaptam csapattársnak, viszont a túloldalon ha jól láttam, akkor egy PH-s platoon volt!?

olyan gyorsan lezavartuk a következő csatát, hogy még bele fértem a szerkesztési időbe ;]
szal a tökéletes új MM ékes példája:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147150) jano_77 válasza jano_77 (#147149) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy a kínai lightok közül a WZ-131 hogy viszonyul az előd 59-16-hoz?
Van olyan jó vagy jobb mint ez a kis vadállat? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.