Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147651) Tarill válasza jagada (#147650) üzenetére


Tarill
őstag

Az orosz a legrosszabb szerintem, tier 7 be nehéz versenyeztetni őket a német a francia mrg az amcsi is jó talán az orosz su gyengébb de az s51 meg megint jó kis cucc :D

(#147652) jagada válasza Tarill (#147651) üzenetére


jagada
őstag

0 csőlehajlás, nem talál el semmit, és örülök ha 250 felett sebez nagy ritkán ez a francia hulladék.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147653) jr1994


jr1994
addikt

Tesztszerver nem engedett se aranyat, se free xp-t, se szerezz-t ( ;] ) költeni. Így sok értelme van :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147654) galervin93 válasza jr1994 (#147653) üzenetére


galervin93
őstag

Mert azt a rendes szerveren kell, teszten nincs bevétel. :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147655) BoneDragon


BoneDragon
veterán

[link]

Ezt most nem értem. Nem csak 1x kell megcsinálni ezt? Már 2x voltam top 1, többinél meg top 5-ben benne voltam... :F
Van a másik tier 2-5-ig, az se ad semmit.

[ Szerkesztve ]

(#147656) adrian360 válasza BoneDragon (#147655) üzenetére


adrian360
őstag

ott van hogy completed : 3, vagyis háromszor már megkaptad. arra a csatára kapsz emelt xp-t

(#147657) BoneDragon válasza adrian360 (#147656) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ja már értem, azt hittem ilyen xp itemet ad amit lehet aktiválni. :D

(#147658) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#147653) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most mar belepni se enged :) lehet ujrainditjak.
a halalcsillag nagyon allat lett. meg sem tudom unni
ok h tesztszerveren konnyu kigazdalkodni a koroket :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#147659) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Sziasztok!

Van nekem egy eléggé kiépített fiókom. Rengeteg tank, nem rossz stat, stb. Régen használtam már és nem tudom a hozzá tartozó email címet. A nickemet azt tudom és azt pontosan. Valamint megvannak a PayPal-os számlák amit költöttem a játékra. Van esélyem ezek alapján a WG-nél, hogy visszakapjam a fiókomat?
Tegnap próbálkoztam a szupportjukon, de az űrlap kéri a fiókhoz kapcsolt email címet. Ez akadályoz a mondókám elküldésében. Kérnék szépen segítséget, hogyan csináljam! Köszönöm!

(#147660) zodo válasza Blue Eagle (#147659) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs egyik email fiókod mélyén sem egy levél ami bármilyen módon a wg-hez köthető?

(#147661) Blue Eagle válasza zodo (#147660) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nincs sajnos

(#147662) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Kedves topictársunk intelligens, kulturált megnyilvánulása:
(nem, nem fogom kitakarni a nevet)

Vicces, hogy ki botoz le másokat...

Inkább vegyél még pár premium tankot, hátha azzal menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#147663) dokee78


dokee78
félisten

Azt hittem lesz egy jó spot dmg-m Type-64-el.
Beadta az egyik számomra megfelelő mapot.

Sopttoltam a fekete nyílnál haladó heavyket.
Szám szerint 5 HT és 1 Lightot.

A kempelő Heavy tankjaink kemény 67 sebzést tudtak kiosztani az 5 ellenséges heavyre.

(#147664) galervin93 válasza Balesz1899 (#147662) üzenetére


galervin93
őstag

De azé' az észt már osztja. Az ilyen féregnyúlványok miatt nincs kedve játszani az embernek...

---

szerk.: lenne kedve valakinek néhány gépet szakaszban szorzózni, utána meg T4-6-7-8-as prémiumokkal csinálni a hétvégi küldetést?

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147665) Balesz1899 válasza galervin93 (#147664) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

A kép nem az enyém, fb-ra posztolták, de a kedves emberke neve ismerős volt innen. De itt van 2 hsz-szel feljebb :)

(#147666) ddt500hu válasza Balesz1899 (#147662) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hogy mit meg nem engednek maguknak egyesek! :Y :(((

(#147667) kchryss válasza Blue Eagle (#147659) üzenetére


kchryss
addikt

Ha a számlák megvannak akkor biztos hogy vissza tudod szerezni, csak levelezni kell a supporttal.
Leírod nekik mi a szitu és csatolod a képeket a paypal-os fizetésről.

(#147664) @galervin93:
8-as prém tankkal történő szakaszozás felér egy tökönszúrással. Scheff a teszt szakaszozás során 28 csatából 19x került 10-es csatába, 7x 9-esbe és csak 2x 8-asba. :)

[ Szerkesztve ]

(#147668) Jadro válasza dokee78 (#147663) üzenetére


Jadro
veterán

Téma vagy a facebook csoportban az egyedi stílusjegyeid miatt. :DDD . [link]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#147669) Blue Eagle válasza kchryss (#147667) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ok, köszi. Csak az a baj, hogy olyan WG email címet vagy oldalt nem találok ahol ezt gondomat kifejthetném nekik. Itt is kéri az felhasználó nevemet, megadom. Kéri a hozzá tartozó email címet, nem tudom megadni, ezért nem is tudok továbblépni.

[ Szerkesztve ]

(#147670) galervin93 válasza kchryss (#147667) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, minap Emu kollégával tapasztaltuk sajnos...
Mindegy, annyira nem hajtom ezt a hétvégét, a free váltásnak örültem, mert kellet már.

Közben kivégeztem végre a VK 30.02M-et, szép stílusos lett a vége. Amúgy meg utálom, nagyon nem ment vele és adom is el gyorsan. 41 meccs kellett kihúzni a hetest, ez meglehetősen sok... Bár a vége felé már mintha kezdtem volna ráérezni erre a sunnyogós pöttyögésre. No majd kiderült, mit tudok a Párduccal. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147671) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Esküszöm valamit a fizikával is csináltak. Tegnap 2x borultam fel a Foch B-vel ma meg egy kisebb buckán a Maus-al!! :C :F :Y :W

(#147672) ddt500hu válasza ddt500hu (#147671) üzenetére


ddt500hu
veterán

És megint bazd meg!! :Y

(#147673) galervin93 válasza ddt500hu (#147672) üzenetére


galervin93
őstag

Ezeknél a magas, nehéz dögöknél magasan van a súlypont, könnyen kibillen, ha csak az egyik lánctalppal mászol fel valahová...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147674) ddt500hu válasza galervin93 (#147673) üzenetére


ddt500hu
veterán

De könyörgöm 175 csata alatt 1x borultam fel vele, most meg 2 csata alatt 2x!! A Foch B-nek meg nincs magasan a súlypontja! :(

(#147675) dethroner


dethroner
veterán

Mi a francot tudok csinálni, ha a kiválasztott küldetés feltételének megfeleltem, de mégsem adta meg érte a jutalmat?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#147676) zodo válasza Blue Eagle (#147669) üzenetére


zodo
nagyúr

Ott nem csak egy kapcsolattartásra megadott e-mail címet szeretne?
Azaz egy tetszőleges/jelenlegi címed nem pedig a wot regisztráltat.

Esetleg ide írhatsz még.... hátha

wot@mail-eu.wargaming.net = innen küldik a hétvégi küldetések hírlevelét
wf@wargaming.net = prémium shop vásárlás visszaigazoló mailben szerepel

(#147677) ddt500hu válasza dethroner (#147675) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem lehet, hogy ezt már megcsináltad és a javításra ugrott rá?

(#147678) kchryss válasza Blue Eagle (#147669) üzenetére


kchryss
addikt

Adj meg egy nemlétező email címet. Vagy regelj egy új acc-ot amiről megírod a supportnak a problémát. :)

(#147679) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mostanában a teszt szerveren nem adnak free xp-t meg aranyat?

vagy csak bug?

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#147680) galervin93 válasza ddt500hu (#147674) üzenetére


galervin93
őstag

Véletlen.
A Foch B meg gyors, könnyű borulni vele.
Én is szenvedek emiatt, azt mondják realisztikus, szerintem meg nagyon nem, hogy mint egy trabant, egy kavicstól is elkezd kacsázni a tank...

Ez meg asszem új negatív rekord a Centivel, 24 találó lövésből 8 (!!!) ment be. Mindez T8-ban, amit lőttem az Cérna, Löwe, IS-3 volt, és persze nem toronyfront. :(((

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147681) Razermazer válasza Sixkiller6 (#147679) üzenetére


Razermazer
őstag

Ha valamivel mész egy csatát utána már ott lesz a gold és a kredit is, viszont egyelőre szart sem lehet fejleszteni(az sem működik), most néztem rudi videóját és ki is lépet, hogy ez egy hulladék szar amivel egyetértek. Tudod ezt a sok pénzt végre amit kiszednek az emberekből, a szerverekre kéne költeni nem ravepartikra :DDD, nyaralásra dubaiban.
Szóval bugzik mint a szar.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147682) dokee78 válasza Jadro (#147668) üzenetére


dokee78
félisten

Hát igen sajnálom,agresszív vagyok amikor ilyenek miatt vesztünk.
Ki is léptem a klánból,ne hozzak rájuk szégyent a továbbiakban.

Más:
Azért még remélem kapok segítséget.
Ha a képen kiikszelem az ablakot,akkor is megkapom később a Női harckocsizót?
Mert jelenleg nem tudom mibe tegyem.

STRV S1-be szeretném,de akkor amelyik tagot lecserélem,akkor azon a poszton kisebb lesz a képzettsége az új csajnak.
Hány skillesek ezek a csajok amikor megkapjuk?

(#147683) Razermazer válasza dokee78 (#147682) üzenetére


Razermazer
őstag

kettő

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147684) Sixkiller6 válasza Razermazer (#147681) üzenetére


Sixkiller6
őstag

áh thx

- no es importante -

(#147685) Zolee_70 válasza galervin93 (#147680) üzenetére


Zolee_70
senior tag

A WOT fizikája max a Holdon állná meg a helyét. Mi az már, hogy egy 50t körüli tank felugrat a sziklákra, borul, driftel, kőszáli kecskeként kaptat, és a többi baromság. Lenne mit javítani a fizikán, habár hozzá kell tenni, sokkal jobb, mint a kezdetekben volt.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#147686) dethroner válasza ddt500hu (#147677) üzenetére


dethroner
veterán

Tényleg, igazad van. Már kezdtem dühös lenni :B

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#147687) dokee78 válasza Razermazer (#147683) üzenetére


dokee78
félisten

:R
És,muszáj most kikérnem a Női tankost?
Nem veszik el,ha nem most toborzom?

(#147688) Chris0321 válasza ddt500hu (#147677) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem tegnap volt egy olyan csatám amiben elvileg teljesítettem a feltételeket de mégsem adta meg. A T-71-el fel kellett derítenem az ellenfelet amibe ezret kellett sebezniük a csapattársaknak és nem az ellenség ne lásson meg ez alatt. Az 1000 spot sebzés megvolt, nem sokkal de többet lőttek direkt figyeltem. Lámpa nem villant, rám nem lőttek. A csata után nem kaptam meg a küldetést késznek.

(#147689) Razermazer válasza dokee78 (#147687) üzenetére


Razermazer
őstag

Ezt nem tudom, én kikértem azt az egyet amit megnyertem, vagyis a barakkba lett téve automatikusan. Viszont megkérdezte melyik tankra akarom fejleszteni, ha jól emlékszem ezt is lehet halasztani későbbre. Rég volt ez azóta nem sikerült még egy, esetleg kettő csajt abszolválni, dekkolok az utolsó küldiknél, lelopják előlem mindig a második kilőni való td-t, megszerzem a kellő sebzést, páncél pattintást de elveszítjük a csatát, szóval majd egyszer ha nem figyelek rá, általában akkor szokott sikerülni, véletlenül.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147690) jagada válasza dokee78 (#147687) üzenetére


jagada
őstag

Később is átveheted, csak addig nem tudod annak a tankosztálynak a küldijeit tovább csinálni, amíg nem veszed át, ha jól emlékszem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#147691) Balesz1899 válasza dokee78 (#147682) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Remélem Téged is minden alkalommal ilyen üzenet fogad, amikor miattad veszít a csapat... :U
Ami a csodás statodat elnézve gyakrabban van, mint annak ellenkezője.

De a lényeg, hogy Te felhatalmazva érzed magad, hogy mást lebotozz, miközben egy száraz gyékény szintjén mozogsz jómagad is...

(#147692) ddt500hu válasza Balesz1899 (#147691) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor meg lenne sértődve. Látod ő mindig jó helyen spottol.

(#147693) Blue Eagle válasza kchryss (#147678) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, regeltem egy újat. Köszi neked is Zodo. :R

(#147694) dokee78 válasza Razermazer (#147689) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi közben kikértem.
3 csaj van már így,de nem egy nemzetből.

jagada Köszi.

Balesz1899 Ha ettől jobb lesz az estéd,igen én is kapok hasonló üzeneteket.
Volt már,hogy egy koccanásért is leci****oztak.
Lehet úgy gondoljátok,nem végzem a dolgom a játékban.
De én az szerint játszok,amelyik ággal éppen játszok.

Ő aki kitett Facebook csoportba,már nem tudom így utólag miért szidtam.
Vagy bot volt vagy bement meghalni.

Volt már olyan,hogy valakivel össze kaptam ugyanígy és utána higgadtan megbeszéltük.
Igaz nem így kellene lereagálni,de ilyen vagyok.
Majd megpróbálok változni és nem vér komolyan venni a játékot.
De nyerni szeretek,nem pedig veszteni.
Vannak rossz csaták közül is amit lehet élvezni.

(#147695) po1son


po1son
addikt

Hogyan kell az is7-el játszani 9.20 után. by: WoT Tudásbázis

Elég jól összefoglalták szerintem, egyébként úgy vettem észre, hogy is7 meta kezd kicsit kialakulni, a legtöbb pályán tényleg best heavy. Tegnap egy meccset gurultam vele, de az is ász lett replay. :DDD ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147696) galervin93


galervin93
őstag

Amekkora szenvedésnek éreztem a VK 30.02 M-et, akkora meglepetés a Párduc. A nagy tornyon és a szívószálon kívül minden megvolt rajta, ez utóbbit kihúztam freeből, előbbi nem volt létszükséglet. Nos eddig 20 meccs alatt nem kevesebb, mint 1600 az átlagom vele, ami számomra egészen durván jó, sok magasabb szintű géppel nincs ennyi (tudom, gáz)... Nem tudom, hogy most csak ekkora szerencsém van, jó csapatokat kaptam-e (60% WR), de már most úgy érzem, szívesen megtartanám. Egy álom az ágyú, oda megy a lövedék ahová kell, bitang gyorsan lő és céloz... Imádnivaló. :-) Bottom tierként is lehet vele alkotni, mert nem kell az ágyú miatt aggódni. Picit lomha, de szerintem abszolút elviselhető. Mindez úgy, hogy a legények első skillje még csak 98%-on van vagy ennél kevesebb (kiv. parancsnok, neki azért van egy lámpája), szóval nem valami erős a legénység sem. Ja és gyorsan össze is szedtem már vagy 33ezer xp-t a nagytesóra. Gyorsan meglesz azt hiszem. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147697) Gyuri27 válasza po1son (#147695) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 110e5 is ilyen tank volt amíg sz@rrá nem nerfelték.
De persze oké ez. Kifarmolod. Talán némi pénzt is költesz rá. Majd jön a nerf szokás szerint.

Amd - Radeon - Ryzen

(#147698) po1son válasza Gyuri27 (#147697) üzenetére


po1son
addikt

Első tier10es tankom volt az is7 (2016 február-március) vagyis már régre visszanyúló kapcsolatunk van és azt kell mondjam ez a buff teljesen más erőviszonyba helyezte a tier10es mezőnybe. Nekem egyértelműen a jobb mobilitása tetszik, pillanatok alatt ott vagyok vele mindenhol és evvel általában kellemetlen meglepetést okozok az ellenfélnek. ;]
E5 durván ki lett herélve, számomra olyan mint egy lomha med, amit gyerekjáték elintézni közelről. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147699) Djuree válasza po1son (#147698) üzenetére


Djuree
félisten

az is7 eddig se volt lassú. e5 meg mindig is med szerű volt nekem, nem egy heavy tank karakterisztikája van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#147700) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Mi van a t54-el? Egymás utáni két játékban is 2x kaptam lőszer rekesz lövést úgy, hogy a biztonságos elhelyezés meg van a legénységen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.