Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#147751) Yofej75 válasza Djuree (#147750) üzenetére


Yofej75
aktív tag

az valami gyerekes dolog lehet (bocsi e-newsee) :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#147752) lacibacsi válasza Djuree (#147750) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147753) sequator válasza wwenigma (#147747) üzenetére


sequator
senior tag

Azt tudom, hogy hogyan változik a vonal. A kérdésem, hogy mi lesz azokkal akiknek ki van fejlesztve/bent áll a garázsban a T71.

Van-e értelme neki állnom grindelni a T71et, hogy később a másik vonalat már onnan folytathassam és ne kelljen alacsony tierben bohóckodni/freeXPt beletolni.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#147754) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!
Játszik valaki laptopon rajta? Milyen dedikált vga ajánlott hozzá kb medium beállításokkal, FHD natív felbontáson akadásmentesen? Túl sokat kérnék?
Van valakinek tapasztalata?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#147755) po1son válasza Scheff (#147740) üzenetére


po1son
addikt

Fullosan a tank 4500 dpm körül lesz?! Azt hiszem megint lesz pár aktív játékos, akit elfog veszíteni a WG, mert megint egy ~20-30%-al nagyobb tűzerővel rendelkező tankot tesznek be tier10be, mint a többi társa..

ballington - itt teszteltek tavaly notebookot is link
egyébként vannak itt páran a topikba, akik notebookon tolják név szerint pl: jr1994

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#147756) wwenigma válasza sequator (#147753) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Megmarad? Mivel nem veszik ki?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147757) Razermazer válasza ballington (#147754) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát ezen filóztam én is és inkább egy itx erős konfigot(4th generációs intel-el gtx 1050, 1050ti párossal) szedek össze(100k-ból), minthogy vegyek egy lapost fhd ként, vga-val. Már minden megvan hozzá, némi pénzmag hiányzik és öröm és boldogság.
Amondó vagyok, hogy egy gtx660m már tudja ezt, lejjebb talán egy gt555m igencsak erős kis kártya, bár inkább hd-ready az mint full hd. Az ilyen gt620, meg 630 azok felejtősek. Ezen a szinten keresgélj meg feljebb gt750m, gt755m.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147758) vJokka


vJokka
aktív tag

Elsült a Ru :DDD Kombinált sebzés alapján nem egy nagy szám, de a vége elég izgalmasra sikeredett.

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#147759) ballington válasza Razermazer (#147757) üzenetére


ballington
addikt

Amit esetleg ajánlottak az egy Lattiude 5480, ami 930MX-es vga-val van szerelve.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#147760) sequator válasza wwenigma (#147756) üzenetére


sequator
senior tag

Elolvas, megért, válaszol.
Ha 3-ból egy vagy több nem megy, akkor inkább nem kéne a hozzászólás gyűjtögetésre használni a fórumot.

sautia

sequator

(#147761) wwenigma válasza sequator (#147760) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azt tudom, hogy hogyan változik a vonal. A kérdésem, hogy mi lesz azokkal akiknek ki van fejlesztve/bent áll a garázsban a T71.

Mi a t*köm lenne bazzeg?! Ne idiotaskodj mar. MEGMARAD DA NÉVEN mert nem veszik ki. Az Xp a CMDC-re megy ami rajta van.

Please keep in mind that the XP you earned on the T71 DA gets transferred to the T71 CMCD with the release of 9.20.1. Also, there’ll be no transition from the T71 CMCD to the T69 in the Tech Tree, just as there’ll be no way to reach the M41 Bulldog from the T71 DA. [link]

Istenem. Tudod kinek szologass be ha alap dolgokat keptelen vagy felfogni, vagy googleban rakeresni arra amit akarsz. Ne mas idejet qrd el a hulyesegeiddel, lehet hasznalni a keresot. tanks.gg

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#147762) sequator válasza wwenigma (#147761) üzenetére


sequator
senior tag

Most már biztos vagyok benne, hogy szándékosan kötözködsz velem.
Köszönöm a megtisztelő figyelmedet.

sautia

sequator

(#147763) e-newsee válasza ballington (#147754) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem 850M van benne, tökéletesen viszi közepesnél kicsit magasabb beállításon a fhd-t 40-45fps körül.

És a téli szünet téma:
Nincs közvetlen közöm sulihoz, taposok a 34 felé, de nekem elméletileg van szünet, mivel naponta bejárós alkalmazott vagyok egy cégnél, és az ünnepek körül szabadságolás van teljes gyári szinten. Azért írom, hogy "elméletileg", mert a család rendesen le tudja redukálni a szabadidőt. Viszont az, hogy nem kell az SAP előtt görnyednem két hétig, az maga egy téli szünet. Még ha helyette kertet ások is, vagy mittomén... :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#147764) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Melyik billentyű kombinációval lehet minden jelölést eltüntetni a csatában?A macskám végig gyalogolt a notebook billentyűzeten pont a csata kezdetén... :D
És egyszerűen nem jöttem rá mit csinált. :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#147765) 4580693 válasza Orlin (#147764) üzenetére


4580693
senior tag

Talán a a CVBN billenytűk valamelyikével.

(#147766) SoulReaver válasza Orlin (#147764) üzenetére


SoulReaver
veterán

V betű

(#147767) galervin93 válasza e-newsee (#147763) üzenetére


galervin93
őstag

Folyamatos műszak rulez, és el is felejtheted a "szünet" szót az életedben. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147768) e-newsee válasza Orlin (#147764) üzenetére


e-newsee
addikt

Hellcat-ed van? :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#147770) kchryss válasza fradi81 (#147730) üzenetére


kchryss
addikt

Az szép. Op csapatod volt. :D

(#147731) @Emu:
Van E100-am valamikor bemehetünk gyakorlóba kipróbálni.

(#147771) Chris0321 válasza e-newsee (#147763) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát ha választanom kell inkább az SAP mint a kertásás.

(#147772) kchryss válasza po1son (#147755) üzenetére


kchryss
addikt

Én sem szeretem a folyamatos tűzerő növelést, nem véletlen hogy egyre rövidebbek a csaták. De a torta évekig volt a legnagyobb tűzerejű tank a játékban mégsem volt soha meta tank. Ez sem lesz az akármennyi dpm-et adnak is neki, mert fix tornyos és lassú.

(#147773) Emu válasza kchryss (#147770) üzenetére


Emu
őstag

Ok! Valamelyik este mikor a kolléga már alszik megnézzük :K

(#147774) Razermazer válasza ballington (#147759) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát azt nem tudtam, hogy a modernebb kártyákkal szerelt laposokra is van kereted :B . Egyébként ha tutit szeretnél, fáradj át a milyen notebookot vegyek topikba ott biztosan jót ajánlanak a latik nem éppen azok a dellnél azok a commers notik.
Vagy ha gamer akkor Gaming notebook topik a te barátod, csakhogy szart ne vegyél, mert drága játék aztán csak az ideg van ha nem felel meg. ;)

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#147775) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Melyiket javasoljátok küldetésekhez 8 tierben: Lttb, vagy M41 bulldog? Netán valamelyik másik light a játszhatóbb? :)

Hominem te esse memento...

(#147776) dokee78


dokee78
félisten

Hopp ez a spot sebzés lenne?
XVM most lett jól felrakva.
Valószínüleg bekavart az ASlain.

[ Szerkesztve ]

(#147777) Chris0321 válasza dokee78 (#147776) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen a spot és a láncolás mennyiségét mutatja.

(#147778) Chris0321


Chris0321
addikt

Ma nekem is sikerült felborulnom JT-vel mivel próbáltam arty safe helyre húzódni az egyik csatában és hihetetlenül könnyen ment, előző csatában a francia 10-es td-vel borult fel egy csapattárs. Ezen igazán változtathatnának valamit mert ez így nem túl jó.

(#147779) jimmy74 válasza AlexHerceg (#147775) üzenetére


jimmy74
őstag

E kettő közül bulldogot mondanám lehet mert nekem ez van ezzel sikerült a küldetések,azt nem vágom hirtelen melyiknek jobb a camo èrtèke de ha kicsit előrébb gondolkodsz a 10-es ruszki sztem több küldetésre alkalmas mint a sheridan ami nekem inkább fun tanknak tünik .
Franciákkal rengetegen szpottolnak tètlen nem véletlen ..

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#147780) jano_77 válasza Emu (#147773) üzenetére


jano_77
nagyúr

Emu!
Ugye jól emlékszem, hogy Te linkeltél nem is oly régen egy Hellcat csatát, ahol az Obj.260 TD-15 küldetést teljesítetted!? Hogyan, milyen felszerelésekkel tolod a "cicust"?
Töltésgyorsító, csigaszem, álcaháló avagy vmi teljesen más kombó?
Illetve Colát itatsz a legényekkel?
Illetve a legnagyobb löveggel?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147781) mcwolf79 válasza jano_77 (#147780) üzenetére


mcwolf79
veterán

ööö
rosszul emlékszem, hogy 8k damage kell az uccsó TD küldetéshez? Azt Hellcat - tel? Na azt megnézném :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#147782) jano_77 válasza mcwolf79 (#147781) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne is mond! Verem a fejem a falba, mert most vettem én is észre, hogy rég nem a HP x-eresét kell lőni, hanem 8K-t. :W :((( és még csak azt sem tudom mondani, hogy a javításokhoz felhasználom, mert eddig mind kitüntetéssel lett meg a TD-ből.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147783) galervin93 válasza mcwolf79 (#147781) üzenetére


galervin93
őstag

5 db full hp T8 heavy ammorack? :DD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147784) keneseig


keneseig
tag

Üdv!

Szokott lenni akciós aranyvételi lehetőség?Ha igen kb milyen gyakori?

(#147785) adrian360 válasza jano_77 (#147782) üzenetére


adrian360
őstag

A TD-15 mindig is ez volt, a TD-8 küldi az, ahol a tank hp-jának többszörösét kell lőni ...

(#147786) dokee78 válasza AlexHerceg (#147775) üzenetére


dokee78
félisten

Kínai WZ,igaz másik 2-t pár csata erejéig próbáltam ki csak.

Más:
Van új TD?
Álcahálóval használta,kempelve.

[ Szerkesztve ]

(#147787) jano_77


jano_77
nagyúr

ismeri vki ezt a büdös gyökeret?

tűzvonalban beállt mögém, mikor toltam volna hátra ellent tartott, nem engedett vissza. persze hogy hazánk fia a nyomoronc! és persze, hogy egy lövéssel tudattam Vele, hogy mekkora gyökér volt. erre a szakasz társával kivégeztek! üzenem a klánjának, hogy szép emberekkel dolgoznak együtt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#147788) Viktoár


Viktoár
addikt

Van olyan emberke aki szivesen játszik a caernarvonnal? :F

Nem mondom,néha lehet vele jó kört menni de semmi keresnivalója nincs T8-ban.(felette meg pláne)
Még 5k xp és eladom a francba ezt a semmire sem való "tankot". (Még a garázshelyét is. :DDD )

Se mobilitás, se páncél, se tűzerő (lol 230 alfa), akármelyik T7-es tank használhatóbb lenne ha kapna egy kis hp-t T8-hoz.Ez egy nagyon gynege tank a többihez képest,nem csoda hogy azonnal rám esnek ha meglátnak.

Bezzeg a T95 elől még tier10-s nehezek is bújkálnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#147789) lacibacsi válasza dokee78 (#147786) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt ugyan honnan tudod, hogy álcahálóval használta?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147790) dokee78 válasza lacibacsi (#147789) üzenetére


dokee78
félisten

Amikor kilőnek és az ő szemszögéből nézed tovább hallatszik mikor fel teszi.
Figyeld majd meg.
Tényleg hallatszik.
Ilyen sok csata után tudni illene ;)

[ Szerkesztve ]

(#147791) lacibacsi válasza dokee78 (#147790) üzenetére


lacibacsi
addikt

Elnézést Mester! Bocsánat, hogy nem tudtam... És akkor ugyan mi van, ha mondjuk csigaszem volt rajta és nem álcaháló? Az ugyanúgy "szól". Ez is illene tudni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147792) jr1994 válasza dokee78 (#147786) üzenetére


jr1994
addikt

Zavart a minimap? ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#147793) dokee78 válasza lacibacsi (#147791) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom álcaháló,mivel TD-zett.

Nem értem.
Ha én elnyomok egy poént arra gunyolódva kell válaszolni?

Ha más viccel én veszem a lapot.
Na mindegy,nem vitázok,én 4k csatával 550 WN8-al senki vagyok. :)

h1mpi Értem,nos akkor nem kérdezek. Read-only leszek. :K

[ Szerkesztve ]

(#147794) h1mpi válasza dokee78 (#147793) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a post elég sokat rontott az imidzseden tegnap... nem szeretjük az anyázós, ránkirogatós embereket erre felé :U

nem vagy senki, de tartsd tiszteletben azokat, akik Nálad sokkal jobban értenek ehhez a játékhoz. Nem hibáztatlak anno kb. ilyen voltam, mint Te (na jó ennyire nem voltam gy****r, de azért volt Nekem is összetűzésem itt) ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#147795) dokee78 válasza h1mpi (#147794) üzenetére


dokee78
félisten

Ok akkor köszönöm azoknak akik eddig segítették azt az énem,amelyik tanulásra fejlődésre volt éhes.
A másik énem,pedig az én saram,bűnöm.

Hali.

(#147796) galervin93 válasza dokee78 (#147795) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi, helló!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#147797) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#147794) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A jatek nagyon gyorsan tud olyan frusztraciot okozni h teljesen kifordul onmagabol. Ilyenkor aztan konnyen elofordulhat barmi.
Nem gondolnam tul a dolgot. Pl van nekem is h egy csata utan mar bosszankodom. Ha szakaszban megyek meg sosem.
Ill a tesztszero olyan ahol szivesen jatszok. Nincs stressz.
Szerintem a wn8 miatt van ez az egesz. Meg h ilyenek az emberek

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#147798) lacibacsi válasza dokee78 (#147793) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsáss meg! Hol volt a poén?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#147799) szbalogh


szbalogh
őstag

Majdnem...

Nick: HE_Storm

(#147800) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezt is megértem:

"cicus"-al elért csataszám milyen találó nem!? Lehet így kellene eladni végleg. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.