Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#140901) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#140898) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Én szívesen lennek kek de csak sarga wn8am van egyenlore ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140902) Jadro válasza Rick3D (#140894) üzenetére


Jadro
veterán

Igen. WZ-131. Nekem bejött a nagy ágyúja aminek 181-es volt az átütése- Most ez már csak 159 közben pedig a DPM még kisebb lett.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140903) h1mpi válasza palfitom (#140900) üzenetére


h1mpi
nagyúr

üdv a write modeban is :C

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#140904) Rick3D válasza sequator (#140897) üzenetére


Rick3D
senior tag

Lehet hogy félreértettem azt amit mondani akartál de én mást nem látok majdnem minden 100hsz között hogy a jobb játékosokat értem ezalatt unicum - s.unicum csak szidva van és meg van bélyegezve statpaddernek,epenis huszárnak miegymás. Sokszor csak burkoltam van írva csak az értse akire vonatkozik ... Már egy kicsit unalmas.

Ha visszaolvasod a fórumot, akkor láthatod a tendenciát: ehhez legyen 1800as WN8ad, ahhoz legyen 1800as WN8, stb. Na erre írtam, hogy szánalmas.
Az e-kukizás meg onnan indul, hogy a többség lenézi azokat, akiknek kevesebb a WN8 és irigykedik azokra, akiknek több. Az WN8 alapú előítélek meg tönkreteszik az esetleg izgalmas csatákat is.

Összességében értem hogy mi a probléma de ezzel sok mindent nem tudsz kezdeni. az 1800 as érték baromi alacsony ha őszinték akarunk lenni tehát én szerintem nem is igazán lehet rá adni. Én nem nézem le az alattam lévő wn8asokat már csak azért sem mert ugyan olyan büdöset szarok én is és mert nem látom/foglalkozom vele ... node onnantól kezdve hogy rámír,beszól,szándékosan hátráltatja a játékomat már más a téma ;]

Szerintem úgy ahogy van az XVM-et ki kellene venni a játékból.

Nézd meg hogy tanuló tanknak mit ajánlgat a többség ... hülye biztos med vagy nehéz tankokat. Hatalmas nagy hiba és ebből lesz az hogy nem tud papír tankal játszani. Pedig ha azt tanulja meg először mint én ... akkor a heavyzés már gyerek játék.

(#140905) palfitom válasza h1mpi (#140903) üzenetére


palfitom
félisten

Köszi!
Jó az új avatarod (bár nekem a régi is tetszett).

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#140906) Rick3D válasza Jadro (#140902) üzenetére


Rick3D
senior tag

Erről nem is tudtam ... én csak a mostani állapotot ismerem. Az eddigi egyik legjobb 48 csatámat játszottam vele.

(#140907) jr1994 válasza sequator (#140891) üzenetére


jr1994
addikt

Na álljon meg a menet, nem nézek le senkit! Édesapám is játszik (ő regisztrált be anno, én nem akartam wotozni mert valahogy éreztem hogy ráfüggnék :)) ), és rajta keresztül látom hogy hogy játszik egy átlagos (így nevezik, de valójában inkább gyenge) játékos. Hát fogom a fejem néha ha nézem hogy mit csinál :) több tízezer csata után sem jegyezte meg a tankok legfontosabb jellemzőit sem (milyen az ágyúja + hol lőjük), nem veszi észre a térképen hogy épp bekerítették, mindig a bázison kempel TD-vel és ha megemlítem hogy monjuk városi pályán top tierként a trollágyús Borsiggal menni kéne előre, még én vagyok a hülye :N

Nem az e-kuki számít, de wn8-ra lefordítva nagyjából az említett 1800 körüli szintet gondolom megfelelőnek a Lórihoz, OK talán 1600-tól, de legalább 8-as tankban! Mellesleg a kollégának annyi prémium tankja van, hogy már így is bőven sok. Főleg hogy ott van a Liberté, Patriot, Strv S1, Skorpion G. Ezek mellé minek? De nyilván az ő döntése, hogy megveszi-e.

A hozzászólásod többi részére már vagy válaszoltak, vagy értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140908) Jadro válasza Rick3D (#140906) üzenetére


Jadro
veterán

Sokszor a régi verzióban a kisebb kaliberű ágyút ajánlották, mert jobb volt a DPM-je és lehetett vele pörögni rendesen. Az én játékstílusom kicsit más, szeretek bújkálni illetve meglepetésből támadni majd eltűnni. Ehhez a nagyobb ágyú jobban bejött és jobban is ment a játék azzal. Vagy csak jobban élveztem. :)

Több mint 600 kört mentem a géppel, előbbi felét a kicsi majd a másikat nagy ágyúval. Tényleg szerettem és igazából a 132 is tetszik. (Bár a száraz statisztikák szerint a 131-el jobban ment.) Még mindig nem rossz tank, de menni akartam tovább, kellett a hely és igazából a lényeg a legénység. Azokat vinni akartam tovább és most kerültek a wz132A-ba. A sima 132-n pedig újakat képeztem (talán ezért is a rosszabb stat a 131-hez képest) és mennek majd a wz-120-ba.

Szóval az egész kínai karrier a type64-ben kezdődött 2015 karácsonyán. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140909) szbalogh


szbalogh
őstag

Kukibébi említi a rankedről készített videójában, hogy van valami statisztika arról, hogy melyik tanknak van a legjobb csík/csata százaléka. Hol érhető el ez a táblázat?

Nick: HE_Storm

(#140910) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet azt tudni kb. hogy mikor lesz újra Defender és Scorpion G?

(#140911) h1mpi válasza polgi803 (#140910) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Scorpi ma van, Defender szerintem nem lesz csak esetleg 1-2 alkalommal évente. Túl op lett ezeket nem szeretik annyira újra a boltba tenni

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#140912) polgi803 válasza h1mpi (#140911) üzenetére


polgi803
őstag

Igen néztem, de most vettem pl Type 64-et (baromi jó cucc) és olcsóbb a gaméban megvenni goldra, mint az oldalon kp-ba...bár úgy látom nem sokkal... A HT No. vagy a 131 milyen?

[ Szerkesztve ]

(#140913) sequator válasza lacibacsi (#140898) üzenetére


sequator
senior tag

Én is ismertem a Lorr40t-t még 9esként, amikor igen rossz híre volt és sokan a kötelező szenvedésnek tartották a BC előtt. Mentem vele majd 250 csatát és 1300 körüli overall WN8-ammal én jó tanknak éreztem.

Egy tank megvételéhez ajánlásként 1800-2000 WN8-at beírva nem lebeszélünk valakit egy tankról, hanem elriasztunk. A játékosok többségének esélye sincs ilyen eredményeket elérni normál (értsd: nem a statisztikára koncentrálva) játékkal, csak nézd meg az EU szerver statisztikáit.

Rickboy: "az 1800 as érték baromi alacsony ha őszinték akarunk lenni", Ha őszinték akarunk lenni, akkor inkább magas. Ha alacsony lenne, akkor ez lenne mondjuk az átlag, de jelenleg az EU szerver játékosainak kb 5% tudja elérni.

Persze a jó szándékú és reális tanácsok nagyon hasznosak (van fórumtárs, aki kezdetben sorra vette és adta el a prémtankokat, most meg 2000 feletti eredményeket produkál), ha az előnyöket/hátrányokat mondjuk el és nem egy "kvázi-hasraütés" számot írunk.

Egy szóval sem írtam, hogy a többség=fórumlakók többsége, nem célom a személyeskedés. Természetesen az össz WoT közösségre (legalábbis az EU szerveren) értettem. Azért, ha mindenki mélyen és őszintén magába néz, szvsz senki sem mondhatja el magáról, hogy ne nézte volna le soha a rosszabb WN8-cal rendelkező játékostársát. Nyilvánvalóan én sem vagyok kivétel.
A csata hevében, meg esetleg utána egy kicsit még túlfűtött hangulatban az ember elküldi melegebb éghajlatra a tomatonoob felmenőit. De azért itt a fórumon sorra jönnek a képek az noob/idiot/tomato csapatokról, ami inkább arra utal, hogy nem tisztelik a játékosok egymást.

Ha jól megnézed az interneten a két véglet jelenik meg a leghangsúlyosabban: a piroskák és a kék-lila játékosok és a köztük lévő sárdobálás. A két véglet közöttiekre meg mindkét oldalról hullik a szitkozódás. Ez a legjobb táptalaja az örök gyűlölködésnek és a megrontója a "csapatjáték"-nak.

Rickboy: "Szerintem úgy ahogy van az XVM-et ki kellene venni a játékból." Ebben egyetértünk, ha nem is az egész játékból, de legalább a random csatákból, mivel az MM úgysem vesz figyelembe semmilyen játékos tudást mérő adatot.

jr1994: Ahogy korábban is írtam, szó sem volt arról, hogy te személy szerint bárkit lenéznél.

sautia

sequator

(#140914) Jadro válasza polgi803 (#140912) üzenetére


Jadro
veterán

Azért olcsóbb a játékban, mert ott nem jár mellé automatikus garázshely. Ennyi az egész. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140915) polgi803 válasza Jadro (#140914) üzenetére


polgi803
őstag

...nem figyelek a részletekre látod... :B

(#140916) galervin93 válasza sequator (#140913) üzenetére


galervin93
őstag

"szvsz senki sem mondhatja el magáról, hogy ne nézte volna le soha a rosszabb WN8-cal rendelkező játékostársát"

"Ahogy korábban is írtam, szó sem volt arról, hogy te személy szerint bárkit lenéznél."

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140917) sequator válasza galervin93 (#140916) üzenetére


sequator
senior tag

Először azt hittem, hogy megfogtál, de ha az egész mondatomat idéznéd: "Azért, ha mindenki mélyen és őszintén magába néz, szvsz senki sem mondhatja el magáról, hogy ne nézte volna le soha a rosszabb WN8-cal rendelkező játékostársát."

A kiemelt rész azt jelenti, hogy nem állítom, hanem mindenkinek a saját lelkiismeretére bízom és véleményezem, hogy legalább egyszer előfordult ilyen eset. Mivel nem ismerhetem mindenki WoTos pályafutását és összes fórum és chatüzenetét, csak egy vélemény. (Ami ugye tudjuk, hogy milyen, mindenki kezelje belátása szerint)

Azt meg valóban nem állítottam sehol, hogy jr1994 bárkit lenézett volna, szóval nincs ellentmondás.

De részemről itt a vége az offnak, visszamegyek a jó kis read-only sarokba.

sautia

sequator

(#140918) Jadro válasza polgi803 (#140915) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem sem tűnt fel anno, csak átadtam a megszerzett tudást. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140919) KisApám


KisApám
addikt

Én ha játszom csak akkor kezdem el bámulni a többi játékos WN8-át ha már kilőttek, és megvárom/megnézem, mi lesz a csata végkimenetele. Sokszor érdemes is, mivel vannak olyan piroska játékosok pár ezer csatával a hátuk mögött, akiknek pingelni kell, hogy valamire figyelniük kellene.

Sajna sokan angolul sem értenek (sajnos nagyon nem), és amikor segíteni próbál az ember szövegesen is a chat-ban, tehetetlen nagyon, főleg amikor egy magányos Luchs elkap egy SU-100-at, egy T-34-est és egy KV-1-et, mert egyesével mennek ki a CAP körből, és próbálják kergetni... te meg segítenél nekik, mint tapasztaltabb játékos. Azaz nem anyázok rajtuk, hanem segíteni próbálok, hátha tanulnak valamit belőle.

Beleégett a tudatomba egy - véletlenül - magyar játékos hozzáállása, IS-6-ban (lehet, hogy a papa vette neki, és semmi tapasztalattal azzal tolta):
kérdeztem tőle, hogy miért nem támad, miért megy hátra, miért nem csinál semmit. A válasz: próbál túlélni...
Nem fogja fel, hogy ha nem támogatja a csapatot, egyedül a végén biztos nem éli túl. Nagyjából csatánként annyi sebzése is volt, kb. 2-3 lövésnyi idő, mielőtt a végén mint egyedül maradtat kilövik.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#140920) h1mpi válasza polgi803 (#140912) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Scorpion G szerintem nem lesz ingame soha, ahogy Defender sem

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#140921) Rick3D válasza Jadro (#140908) üzenetére


Rick3D
senior tag

Nálam is a type64el kezdődött még régen SH miatt vettem meg. 60k-s köröket mentem vele csak úgy ömlött a kredit :) Nem rég azt csináltam hogy kiszedtem a type64 legénység az ment rá a wz ágba és a rádióst átképeztem parancsnoknak így az is2 kapta meg :D Pofásan néz ki 4skilles parancsnok a többi zöld fülű között :DDD

(#140922) Papooo válasza KisApám (#140919) üzenetére


Papooo
senior tag

Nálam a wn8 csak kis részben mérvadó, inkább az adott vassal elért sebzést nézem végig csata előtt.
Mindenkinek van mumus járgánya, vagy éppen olyan, amire nagyon ráérzett.

A két legszebb, mindkettő 20k csata fölötti játékos volt:
2800wn8 - is-3 600 csata 900-as átlagsebzés.
430wn8 - kv-85 3400 csata 1400-as átlagsebzés.

Természetesen a kv-85-től jobban tartottam.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#140923) Rick3D válasza sequator (#140913) üzenetére


Rick3D
senior tag

Erre az 5%-ra tudnál hivatalos forrást megjelölni ? Egyáltalán ezt hol láttad?
Csak azért kérdem ilyen szkeptikusan mert számomra baromi alacsonynak tűnik :Y

(#140924) galervin93 válasza Papooo (#140922) üzenetére


galervin93
őstag

Én minap láttam egy IS-3-at egy csillaggal a csövön - ami egy D10T volt. Néztem is nagyot. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140925) notika77 válasza Rick3D (#140923) üzenetére


notika77
senior tag

A WN8 színek WN8 értékek intervallumaihoz tartoznak és elvileg azt is jelentik, hogy a játékosok hány százalékánál van jobb statja az adott színű játékosnak. Pl. [link] ezen színezés szerint a világoskék játékosok (1600-1999WN8) a mezőny 95%-ánál jobb stattal rendelkeznek, a sötétebb kékek (2000-2449WN8) pedig 99%-nál jobbak. De ez csak elmélet mióta a WN8 elvárt sebzéseket már nem tankokra, hanem tierre és tankosztályra állapítják meg.

(#140926) Rick3D válasza notika77 (#140925) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi a választ , ezt eddig nem figyeltem. Eléggé riasztóak ezek a %-ok ;]

(#140927) Rick3D


Rick3D
senior tag

Ranked 18:00tól lesz elérhető vagy 20:00tól ? Valamiért már nem mutatja az időpontot nekem csak azt hogy MA :F

[ Szerkesztve ]

(#140928) szbalogh válasza Rick3D (#140927) üzenetére


szbalogh
őstag

1800-tól, azaz most :D

Nick: HE_Storm

(#140929) zodo válasza Rick3D (#140927) üzenetére


zodo
nagyúr

18-tól

(#140930) GoTReX válasza jozefgucci1 (#140723) üzenetére


GoTReX
őstag

Szia

Nekem is onnan van több másodkézből. Kár....

Másik dolog: Sohasem vettem Premium tankot, és most nagyon reklámozzák az aktuális Tiger 131-et. Ha lejár a 6-7 nap,akkor végleg megszűnik a beszerzésük? Vannak Premiumok amiket rég óta látom a fejlesztési fában,de vannak ollyanok ,amiket sehol sem találok. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#140931) Rick3D válasza szbalogh (#140928) üzenetére


Rick3D
senior tag

Köszi , elnéztem az időt azt hittem még csak 4 van nem pedig 6 :D

(#140932) Zolee_70 válasza KisApám (#140919) üzenetére


Zolee_70
senior tag

A minap szakaszban jött két gyerek T8-ba (Strv74 és KV2). Buktuk, ketten semmit sem lőttek. Az Strv 5 sec-ig élt, egyenesen bement az ellen közé, szétkapták. A Kv2 próbálkozott, de reménytelen volt. Pipa voltam, ráírtam, csak szabadkozott, miszerint a szakasztársa 3 hónapja nem játszik, neki meg nem megy. Javasoltam, hogy menjen low tierben, mire a válasz: nem ő választja meg, milyen tierbe dobja az MM. Erre nem volt semmi válaszom....Na ilyenek mellett próbálj meg javítani a statodon.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#140933) jr1994 válasza Zolee_70 (#140932) üzenetére


jr1994
addikt

Pont mellettük lehet javítani a statot, mert meghagyják a sebzést... lást a tegnapi Emil I csatámat. Azon meg ne lepődj meg, hogy 6-os tankokkal nem tudnak érdemben beleszólni egy 8-as csatába, az még az unikumoknak is csak ritkán megy.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140934) Zolee_70 válasza jr1994 (#140933) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Nem szóltak bele, konkrétan semmit sem csináltak. Nem a t8 tankokat kell megsebezniük, hanem a velük azonos szintűeket. Mióta elfogadott az, hogy nulla sebzéssel végezzen valaki? Ugyan már, meghagyják a sebzést....3 perc alatt 10 tankkal vezet az ellen, baszhatod.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#140935) jr1994 válasza Zolee_70 (#140934) üzenetére


jr1994
addikt

Lőni attól még szabad, és akkor a statod is jobb lesz. Csak ne lövesd ki magad elsőként, és játssz győzelemre. De nyugtasd meg magad, hogy nem a te hibád ez a vereség, hanem a két haszontalan 6-os tank miatt alakult így.

Az előbbi beszélgetéshez: először rosszul fogalmaztam, nem mondom hogy nem lehet élvezni a játékot egy nagyobb skillt igénylő tankban, csak arra akartam rávilágítani hogy egy kezdő nem lesz eredményes pl egy Lórival. Eredményes: ez elég szubjektív, de mondjuk hosszú távon többet nyer mint veszít, többet sebez átlagban mint a HP-ja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140936) Viktoár


Viktoár
addikt

FV td-vel meddig juthatok a rankedben? Jelenleg csak ez az egy 10-esem van mert eladtam ami volt.
Van még egy arty-m de most nincs kedvem artyzni. :)

Üdv:Viktor

(#140937) jano_77


jano_77
nagyúr

azt kell mondjam, hogy bitang jó kis dög ez a kis BC 12t! Jobb az átlag dmg vele mint az AMX 1390-el. Ami persze lehet pozitív is, ha az 1200 az jónak számít, de lehet negatív is, ha az AMX 1390-el nagyon kevés az 1100!? :D
De szó mi szó, nagyon tetszetős és adja is a kis dög. Mind játékélményt és mind statot illetően baromi jó gép, bátran tudom ajánlani. wotinfo.hu oldalon olvastam az elemzését és a kommenteket és elég sokan leszólták, csak tudnám miért!? Lehet, hogy nem is próbálták még ki? :F

Ennyi WN8-al rendelkező játékost még nem láttam csatában. Tudom, hogy vannak, akiknek 5K is meg van, de csatában még Ő volt a legtöbb, akivel találkoztam. Tudom, hogy újrakezdő és ki tudja hányadik acc, de akkor is.

Illetve még egy kép. Szerintem ez a muksi az, akire igazán illeik a frag hunter kifejezés!
1000 alatti sebzés és 5 kill egy Lorr 40t-el:

utálom az ilyen majmokat :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140938) LZs?! válasza GoTReX (#140930) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@GoTReX

Másik dolog: Sohasem vettem Premium tankot, és most nagyon reklámozzák az aktuális Tiger 131-et. Ha lejár a 6-7 nap,akkor végleg megszűnik a beszerzésük? Vannak Premiumok amiket rég óta látom a fejlesztési fában,de vannak ollyanok ,amiket sehol sem találok. :U

Vannak prémium gépek, amiket már kivettek a kliensen keresztüli kínálatból, (pl. KV5, E-25, etc.), és vannak, amiket be sem raktak (pl. Defender, IS3-A, etc.).

Viszont a prémium shop-ba időről időre kirakják őket és ott direkt-kp megveheted őket, leginkább akkor, amikor:

1) az emberek hagyományosan több pénzt költenek, pl. karácsony

2) szükség van a negyedéves/féléves számok feltornászására

A WG-nél olyan nincs, hogy SOHA! :))

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#140939) Jadro válasza jano_77 (#140937) üzenetére


Jadro
veterán

Kb egyetértek. Én is a kommentek alapján féltem tőle, de egyelőre az egyik legjobb statom ezzel van. Nem is baj, 3 kilencest kell kihúzni vele. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140941) nanus válasza jano_77 (#140937) üzenetére


nanus
senior tag


:D őt én is láttam a szerény wéennyócca

(#140942) GoTReX válasza LZs?! (#140938) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm a segítséget.:)

Azért vannak ára...10-15k azért így nekem kicsit érdekes ,hogy nem fizikai dologról beszélünk.:) Látom 1500-1600 a legalja. :U

XBOX ID: GoTReX #4839

(#140943) jr1994 válasza jano_77 (#140937) üzenetére


jr1994
addikt

Azért megy jobban a BC12T-vel mert
1. fejlődtél azóta
2. a 13 90 régen elég hulladék volt
3. próbáltam, tényleg egész jó cucc

Az a "majom" meg átlagban 0,77 killt csinál a Lórival, de persze hivatásos frag tolvaj, véletlenül sem csak így jött össze ebben a csatában :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140944) LZs?! válasza sequator (#140891) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@sequator

LZs?!: Milyen reprezentatív statisztika készült, ami ezt alátámasztja?

Parancsolj. Adatok a lenti linkről, direkt a Lorira és az SP-re; a táblázatot én dobtam össze Excel-ben.

Amit én leszűrtem: az átlag SP-s WN8 szerint 'hülyébb' (ég és föld, és a skála nem lineáris), kevesebbet sebez (meh), kevesebb credit-et lő össze csatánként (meh), de fajlagosan mégis 19%-kal többet visz haza a nap végére (nice); illetve ha ehhez hozzáveszed, hogy az átlagos teljesítmény 13% rosszabb az SP-nél, akkor tipikusan 19+13 -> 32%-kal jár(hat) jobban az átlag Johnny, vagy inverzben: ugyanennyivel lehet xarabb, hogy ugyanazt a fajlagos teljesítményt tudja produkálni.

Persze képben jön a tény, hogy a bázis egy önkényesen bevésett érték (Target Damage), bár a fejlesztők saját bevallásuk szerint szintén WoT statisztikára támaszkodnak és arra simán ráhúznak egy Gauss görbét.

Nem tagadom, hogy az olvasatom vélelmezhetően elfogult (akár hibás), de azért van itt minden, hogy kritizálják, ha kell...

vbaddict / World of Tanks Statistics

TargetDamage

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#140945) robogo81 válasza Zolee_70 (#140934) üzenetére


robogo81
aktív tag

Ritka kivétel,igaz full profi csinálta.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#140946) ollie válasza Scheff (#140940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a legkönnyebben ezzel szerezhetsz goldot:

***

(#140947) sebijani1982 válasza robogo81 (#140945) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szép játék volt. De a játék MM-je szerint nem releváns...
KV-2 trollszakasz tagjaként kerülhet TX-be.
Megsüvegelendő, amit a srác művelt.

De a beszélgetés folyamán feldobott 3 perc alatt 10-3ra vezető ellenfél nem ez a kategória...

Olyan csaták is végződnek 15-2-re, 15-5-re, amiben mindkét csapatban szerepel kék, zöld, akár lila játékos is.
Előfordul, hogy a te csapatodban mindenki lemmingként megindul, a mi profijainkról példát vesznek a gyengébbek és meglapulnak. Persze a térkép pingelés megy, az arty beszúrja a klasszikust: No spot, no shoot.
Amikor pedig próbál valaki spotolni, akkor egyedül marad. Hiába villant 2-4 tankot, senki nem lövi. Amikor a passzív spotból már futni kell a scoutnak és kiszedik, de még mindig nem lövik/ egyet -egyet lőve az ellen tankjaira vagy totál másfelé figyelnek és semmit nem ér a spot, akkor ne csodálkozzon senki az ilyen eredmények láttán. A legjobban az arty pozíciókban bújkáló HT-k a mosolyfakasztók. A következő csatában pedig Te tapasztalod a csapattársak inkompetenciáját. Nem tudok light-okkal játszani. Mégis amióta megvan a 13-75 és rájöttem ne a spot legyen az első, hanem a Yolo-zás, élvezetesebb a játék. Ha bejön lesz 1300-1700 sebzésem. Ha nem, talán a rohanás közbeni spotokból beesik 5-700 hozzájárulás és mondjuk 300 sebzés. Nem halok meg egyből, sőt inkább csak élvezem a forma1-t. A statisztika mod szerint 1300 WN8-at sikerült csinálni a 13-75-el 120 csatában, ebből 43 volt nyertes. (1100 körül van az overallom, tehát +200 WN8-at csinálok ökörködéssel) Akkor kérdezek mindenkit, hogy minek tanulni a TD pozíciókat, a Heavy útvonalat, az Arty save helyeket, ha egy lightban Yolo-zva még Élvezem is a játékot? És ez a nagy probléma!!! Imádom a heavyket és td-ket de rá kellett jönni, most azokkal felesleges menni. Amíg a száguldás és az agyatlanság a kifizetődő, addig miért akarjuk elvárni, hogy gondolkozzon a játékos állomány?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#140948) jagada


jagada
őstag

A minimapra hogy lehet rajzolni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#140949) robogo81 válasza jagada (#140948) üzenetére


robogo81
aktív tag

Mint ahogy jelölsz,csak az egeret lenyomva tartva rajzolsz.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#140950) ollie válasza jagada (#140948) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kell hozzá XVM

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.