Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#140351) vJokka


vJokka
aktív tag

Ez jól esett :D

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#140352) lacibacsi válasza notika77 (#140349) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak egy kérdés: mégis mire jó az, hogy két WOT fut egyszerre? De komolyan! Nem látom értelmét, de lehet, hogy noob vagyok...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#140353) Dr.Én válasza vJokka (#140351) üzenetére


Dr.Én
veterán

ez igen..szép volt!! Gratula!!! :C

WOT: kissio

(#140354) szallasi007 válasza lacibacsi (#140352) üzenetére


szallasi007
őstag

Szerintem a második accounton botozik vagy gyakorlózik magával ;)

(#140355) zodo válasza RAiN91 (#140346) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem így néz ki a konfigom ha megfelel.
Letöltés

Nem értek a konfig készítéshez, nekem is segítettek benne mert szintén nem szeretem az egyéb színes kijelzőket.
clock.xc -re már nem lenne szükség ill. nincs benne a widgets.xc és widgetsTemplates.xc fájl
Különböző fülek kinézete látható + tank hp előtti négyzet színe jelöli a játékos wn8 értékelésének színét.
Óra a z fps, ping kijelző sor végén, már nem emlékszem hogy alap vagy sem.
Induláskor a videó tiltás, utolsó szerver megjegyzés van aktiválva.
Garázsban a tank ikonokon pár statisztika (pl.: wr, avg dmg, csaták száma) de semmi több csicsa.
Tab képernyő pedig ilyen.

(#140356) RAiN91 válasza zodo (#140355) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszönöm, megnézem. A többiek WN8-a az adott tankra vonatkozik, vagy a játékosra?

Engem is sz*pat az RNG, stock ARL44-el 11/0 lose, most jön a 12. remélem. A tegnapi 10-es rekordot megdöntöttem.

[ Szerkesztve ]

(#140357) zodo válasza RAiN91 (#140356) üzenetére


zodo
nagyúr

Egységesen mindenkinél a játékos total WN8 értékét mutatja és színezés is ennek megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#140358) polgi803 válasza Midway (#140348) üzenetére


polgi803
őstag

Egyenlőre SU100... jó az...ha lesz guba, akkor meg veszek mást is...egy Scorpion G-re pályázom...

(#140359) lacibacsi válasza szallasi007 (#140354) üzenetére


lacibacsi
addikt

Értem... Értem? :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#140360) notika77 válasza lacibacsi (#140352) üzenetére


notika77
senior tag

Időnként jó, ha be akarsz menni gyakorlóba és nem kell valaki mást is berángatnod hozzá (új térkép, új tankot hol és hogyan lehet belőni, spotolási rendszert tesztelgetni/nézegetni stb.)

(#140361) polgi803


polgi803
őstag

RHM-re mit javasolnátok? Rövid, vagy hosszú cső?

(#140362) Viktoár


Viktoár
addikt

Megyek ezzel a fv 183-al,beállok egy ház sarkára. Elrongyol mellettem egy JGPZ E100,természetesen szétszedik seperc alatt mert volt pár grille az ellenfélnél.

Erre írja nekem hogy köszöni szépen hogy nem fedeztem és csak néztem ahogy meghal. :F
Írhattam volna neki hogy meccs elején nem rongyolunk ilyen lassú dögökkel az ellenfél közé, ráadásul én 25mp-ként tudok lőni egyet amit ha nem is missel ez nyomi löveg akkor is max 1 tankot tudok kilőni abból az 5-ből ami 10 mp alatt szétkapta. (mondjuk utána kikaptam 1800-ról az egyik grille-t. ;] )

De nem ezt írtam,hanem csak annyit hogy szép halála volt,köszi a spotot. Ki is borult nála.a bili:DDD

Megfogadtam hogy 1 lövést sem veszek föl az ilyen öngyilkosjelöltek miatt és szarok rá ha meghalnak.Végjátékban gond nélkül bevállalom ha látom hogy értelmes a megmaradt csapattárs.

Annyiszor hagytak már szarban ezek random nyomik hogy elegem volt. :U

Üdv:Viktor

(#140363) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem tudom mit csináltak az MM-el ,de az hogy csak 30. csatára rak be top tiernek az elég dúrva. T8-9-ben folyamatosan T10-ben vagyok. :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#140364) fradi81 válasza polgi803 (#140361) üzenetére


fradi81
veterán

A rövidet ha épp trollkodni van kedved, komolyabb játékra meg a hosszút.

moto g72, Ninebot d28e

(#140365) Viktoár válasza jozefgucci1 (#140363) üzenetére


Viktoár
addikt

El van b@szva.Jelenleg nem éri meg csak t10-es tankkal menni és akkor még ott a borzasztóan rossz csapatösszeállítás ami rendszeresen fail. (Nemrég beraktam egy képet ahol +7000hp-val indult az ellenfél mert képtelen volt a mausokat külön rakni...)

Üdv:Viktor

(#140366) balintka válasza jagada (#140324) üzenetére


balintka
addikt

Hát ez nagyon jó, remélem nekem is lesz benne részem sokszor :D.

(#140367) emre válasza Viktoár (#140365) üzenetére


emre
veterán

Itt is lehetett egy kis különbség. Confrontation mod anno, de ezt a csatamódot kiszedték.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#140368) h1mpi válasza jozefgucci1 (#140363) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem ezzel is csak a népet copatják ha kell. Tegnap szinte végig top tier voltam mindennel 3600 wn8-al zártam ami az eddigi egyik legjobb napom. Volt olyan, hogy a T37-el berakott top-nak úgy hogy a tankok nagy része 4-5 volt. Olyan ez mint az RNG, ha aznap nem fekszel Nekik, akkor szétszivatnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140369) dokee78


dokee78
félisten

20 perce kezdtem játszani,akkor csak EU2 ment.
4-ből 4 vereség.

(#140370) dokee78


dokee78
félisten

Nem rossz ez az FV4202.
Meg kell szokni és tanulni.
Ha jól látom 2650 lepattanó.

replay

(#140371) h1mpi válasza dokee78 (#140370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

3 nagy TD lövése pattant. Azért az szerencse, hogy a Grille lepattant, mert az általában bármit bevisz :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140372) po1son


po1son
addikt

Ilyen volt az idén megrendezett HMfest-en a wargaming platz link. .
Egyébként le a kalappal a crew előtt, vasárnap is teljes mértékben kedvesek, türelmesek és segítőkészek voltak.
Itt van még pár kép is:
warship 1
warship 2
wot konzol sarok
A magyar wot legenda szebbé tette pár gyerkőc napját
h1mpit is láttuk játszani ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140373) dokee78 válasza h1mpi (#140371) üzenetére


dokee78
félisten

Igen azon meglepődtem nagyon.
Persze szerencse is,de például az STA-2 benyelte volna simán.
Itt pedig egy Emil 1 honfitárssal hadakoztam,persze előtte egy korábban vásárlásra esélyes T26E4 SP-vel.
[link]

(#140374) h1mpi válasza po1son (#140372) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szombaton voltam :P Kravagnal mentem egy full heat kört megcsináltam a 2 killt és mentem az ajándékokért :)

Amúgy ezen a képen mit kell nézni?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140375) po1son válasza h1mpi (#140374) üzenetére


po1son
addikt

Csak éppen bekékült az illető, de gondolom ez általános volt. :DDD
Nekem sikerült obj140el mennem egy nullás kört, aztán Maus full gold + csoki + 12x skilles legénység a többit már nem írom le... :))
Szombaton sajnos dolgoztam, így nekünk a vasárnap maradt, ami talán nem is baj. Mi már kevesebb ajándékot kaptunk, például nem volt 1000 xp felett extrém ajándékra esély. Hallottam pár érdekes sztorit amúgy. Elméletileg egy srác 7x állt be a sorba szombaton és csinálta meg a 2. kill-t és mindig ment az ajándékért. Végül a rendezvénynek a főszervezője ment oda, hogy most már elég lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140376) h1mpi válasza po1son (#140375) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kihasználta a kiskaput :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140377) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most kaptam a mailt? Mit adnak? Nem vagyok gép közelben...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140378) ollie válasza h1mpi (#140377) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Add meg a login/jelszó párost, megnézem én neked. ;]

***

(#140379) h1mpi válasza ollie (#140378) üzenetére


h1mpi
nagyúr

;] :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140380) po1son válasza h1mpi (#140377) üzenetére


po1son
addikt

Én most megnéztem. Szerintem először ülj le és kapaszkodj meg és utána nyissad meg ajándék. :Y :))

;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140381) h1mpi válasza po1son (#140380) üzenetére


h1mpi
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#140382) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nézte valaki tegnap Scheff jótékonysági adását ? A lényeg , hogy a barátlistán ami nála elég rövid volt ott virított W00ha=Diegho :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#140383) kchryss válasza jozefgucci1 (#140382) üzenetére


kchryss
addikt

Mi ezen meglepő? Ismerik egymást, régebben versenyeztek egy csapatban is.
Pár hete valamelyik scheff youtube videó alatt trollkodott Diegho. Adta a lovat a konteósok alá aztán a nem konteósok megpróbálták kioktatni mivel nem tudták a Diegho nickből hogy W00ha-ról van szó és komolyan vették amit írt. :DDD
Jó volt olvasni, kár hogy ph-re már nem ír. :(((

(#140384) jozefgucci1 válasza kchryss (#140383) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kár érte kiválló ügynök volt pedig a maga stílusában. :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#140385) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Szerintem a WG-nek a tp-elosztást kellene nagyon helyrehoznia. Ezek szerint, hiába a vereség, az ellenség 0-t sebző játékosa (és még sokan mások) sokkal jobban odatette magát a meccsben, mint én...

Na!!!

(#140386) RAiN91


RAiN91
őstag

És a WZ120 a T54-hez képest milyen? Hasonló játékstílust követelnek? Illetve a T10-es tankjaik? A kínaihez közelebb állok, az orosz ágat a 0-ról kezdeném, ahhoz nem sok kedvem van. :)

(#140387) emre válasza RAiN91 (#140386) üzenetére


emre
veterán

Kínaiból a két 9-es a top, a két 10-es már nem olyan op kategóriájában.

A wz120 fullosan egy 500-as alfájú állat, inkább egy kis méretű heavy-ként kezeljed, sznájperrezni nem a legalkalmasabb. A 111-4-en meg hasonló löveg van, erős toronnyal, de spaced armor nélkül, de a frontja mókásakat tud pattintani, és valamivel mozgékonyabb a többi heavy-nél.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#140388) fradi81 válasza RAiN91 (#140386) üzenetére


fradi81
veterán

kínai játékstílus: a tornyát és a beforgatott elejét lehet mutatni akkor pattint, az ágyú jó csak lassan szűkül. csak akkor kell vele elől menni ha dimbes dombos a pálya és nem látnak rá a testre, vagy ha muszáj :)

moto g72, Ninebot d28e

(#140389) KisApám válasza RAiN91 (#140386) üzenetére


KisApám
addikt

CIRCONFLEXES (super unikum, meg amúgy is nagyon jó játékos) most játszik a TWITCH-en a WZ-120-al.
Nézz rá milyen. (Ágyúsüllyedés??? Hooooool? :DDD )

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#140390) kchryss válasza RAiN91 (#140386) üzenetére


kchryss
addikt

A 121 a következő patch-ben kap gundep buffot: -3,5-ről -5 fokra.
A wz-120 nekem jobban bejött, mint a t-54.

Kínai heavy ágra pedig jön egy új 10-es: 0.9.19.1: WZ-111 5A kínai tier X-es nehéz tank

(#140391) dokee78


dokee78
félisten

T5 Skodanál tartok.
Ehhez képest milyen a francia közepes ág?
Azt látom,hogy T5-ig van onnan átmegy nehéz ágba,majd újra közepes.

Melyik lenne jobb?

(#140392) Stanislav84 válasza dokee78 (#140391) üzenetére


Stanislav84
tag

Itt kicsit tévedsz... amiről te beszélsz az a francia heavy ág.

Bár kicsit csalóka, de a francia med ág valójában a light tankokból ered és a Bat chat ap tier 9-en, illetve az amx 30 szintén tier 9-en az első "komolyabb" medium tankok.

Arra, hogy melyik jobb... neked még igazából egyik sem, mert ezek a tankok már komolyabb tudást igényelnek, ugyanis egy idő után mind autoloaderek. (light 6-ostól, heavy 8-astól; persze kivétel az amx 30 és 30B)

Javasolnám inkább haladj tovább a szovjet heavy ágakon először, majd az amerikai heavy/med ágon, mert sokkal megbocsátóbb tankok és sokat tanulsz is bizonyos dolgokról a használatuk közben. (sidescrape, hulldown, stb)

[ Szerkesztve ]

(#140393) Rick3D


Rick3D
senior tag

11kill wz-131 beast mode on , új kedvenc a garázsban :C
A hétvégi retard áradat után igazi felüdülés a hétfő :))

[ Szerkesztve ]

(#140394) dethroner


dethroner
veterán

Hali!
Miért nem tudom visszanézni a csatákat? Egyből a játék indul el ha rákkantitok valamelyik replay fájlra. Nincs semmi mod telepítve. Pár hete csinálja ezt, előtte jól ment.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#140395) Viktoár válasza jozefgucci1 (#140384) üzenetére


Viktoár
addikt

Tényleg,vele mi történt? Mielőtt parkolópályára raktam a wot-ot elég sokat fórumozott itt. :)

Üdv:Viktor

(#140396) fradi81 válasza dokee78 (#140391) üzenetére


fradi81
veterán

Amíg elc-vel van 75, skodával 181(wn8 szerint fekete mindkettő) átlagsebzésed, nem kell 9-10-es francia közepesekről álmodni se, már a tier 5 is sok.

moto g72, Ninebot d28e

(#140397) Viktoár válasza fradi81 (#140396) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha már felhoztad az elc-et,nagyon régen gurultam vele így most mentem vele 2 kört. Mintha mobilisabb lett volna.Olyan lomhának érzem,megpiszkálták esetleg?

Üdv:Viktor

(#140398) Zolee_70 válasza RAiN91 (#140386) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én nem tudtam mit kezdeni az ágyú (nem) süllyedéssel, ment rá a kiságyú. Így kaptam egy kvázi T-54-et, ami azért nem olyan rossz.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#140399) szbalogh


szbalogh
őstag

Következő top of the tree Obj 140 apropóján és mert mindig visszatérő kérdés és nem mellesleg én is itt tartok :B
Egy kis képpel kedveskedek Nektek:

Ezek azok a paraméterek, amikről ritkán esik szó.
Ágyú sorrendben T62 > 140 > 430. Az egymás mellett levőket összehasonlítva apró a különbség de a 430 néha nagyon idegesítően pontatlan. Ráadásul mozgása is ennek tágul szét legjobban a célkereszt. Az a kis dpm előny szinte elhanyagolható, esetleg 1v1-ben ha folyamatosan lehet lőni jöhet ki a haszna... ritka eset. Ágyúban a T62 a nyerő.
Torony. T62 > 430 = 140. Igen, a T62 tornya lényegében sebezhetetlen. A másik kettőnek nagy felületen van 100mm-el is beüthető rész, főleg a 140-nél idegesítő, hogy minden fos belövi. Csőlehajlást is ide venném. +1 fok a 140-nek de mire megy vele ha minden átlövi? Nem nagyon van olyan szituáció, amit csak -6 fokkal lehet megoldani és -5-el már nem...
Tanktest-páncélzat. Szerintem medeknél nem érdemes ilyennel foglalkozni de a 140 elég lapos, a 430 meg még keményebb. A T62 itt elvérzik, mert nagyon meredek szögben van döntve az eleje. Kerülni kell vele a közelharcot gyors tankokkal szemben.
És ezzel el is érkeztünk a T62 másik nagy előnyéhez, a gyors test és toronyforduláshoz. Nehéz tanokat ezzel lehet legkönnyebben kerülgetni. Bár a 140 és 430 motorteljesítmény/súly aránya jobb, de a talaj-ellenállásuk is nagyobb, így már alig marad el mellettük a T62.
Álca. Szerintem nagyon fontos a jó álca, ami persze sohasem elég :) 430 > 140 > T62 a sorrend. Érdekes módon a legnagyobb HP-s 430 álcája a legjobb. Persze a T62 álcája is csak kicsit marad el pl az Rhm. Pzw. álcájától (15,7 vs 15,4 csak a viszonyítás kedvéért).
Jómagam a T62 pártján állok a jó ágyú és kemény torony miatt. Amiben jó abban nagyon jó. Ezeknek a medeknek ha látszik az alja már úgy is mindegy, valami úgy is átviszi.
Nektek mi a véleményetek?

Nick: HE_Storm

(#140400) galervin93 válasza Viktoár (#140397) üzenetére


galervin93
őstag

Az ELC-nek vége. Ahelyett, hogy feltették volna (akár abszolút változatlanul, némi hp-buffal) T6-ba, csináltak egy fostalicska ötöst belőle.
Egyetlen gépem, amin 3 jel van, de nem valószínű, hogy gurulok vele többet. Vége. Sajnos. :O

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.