Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#140051) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mostmár értem miért ilyen skillesek a Lengyelek. Csak a BIA ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140052) jr1994 válasza h1mpi (#140051) üzenetére


jr1994
addikt

Csak az a baj, hogy felrakják első skillnek, és hatodik érzék nélkül játszanak :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140053) Dr.Én válasza h1mpi (#140051) üzenetére


Dr.Én
veterán

Lol :D :C
Egyértelmű bizonyíték :))

WOT: kissio

(#140054) h1mpi válasza jr1994 (#140052) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kérdeztem tőle, hogy Kóla+BIA van-e vagy csak simán? Mondta, hogy a kóla nem kompatibilis a BIA-val a Legyeleknél :DDD :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140055) e-newsee válasza h1mpi (#140054) üzenetére


e-newsee
addikt

Náluk kóla helyett Zubrowka + BIA kombót nyomnak a legények. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#140056) Tuco Ramirez válasza jr1994 (#140002) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nincs, az mindig 500 gold. Ennyire azért nem jó fej a WG...

#140013 h1mpi: Lehet bizony, az én személyes listám: Mutz, CDC, E-25. Mindegyik már csak árnyéka a bevezetéskori önmagának. Persze értem én a WG-t, el kell valahogy sózni a népnek az újabb prémtankokat is...

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#140057) Rick3D


Rick3D
senior tag

Még régen használtam egy battle trackelő programot ha jól emlékszem még weboldala is volt. Nem csinált mást csak szépen kilistázta a csatáim eredményeit és tudtam közötte keresgélni. Feljegyezte a játékosok nevét, a mapot az időt másodpercre pontosan stb... Szeretném újra elővenni de már egy órája keresgélem eredménytelenül. Valaki esetleg tudja a nevét ?

(#140058) jr1994 válasza Tuco Ramirez (#140056) üzenetére


jr1994
addikt

Régóta megvan nekem az E25 és a CDC is, nem érzem rosszabbnak őket, csak változott a meta, mert a wg telerakta a játékot agyonpáncélozott hülyebiztos vackokkal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140059) h1mpi válasza jr1994 (#140058) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meg az E25-nek elcseszte a lényegét a pontosság nerfel. :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140060) galervin93 válasza jr1994 (#140058) üzenetére


galervin93
őstag

CDC-vel alig mentem az utóbbi időben, pedig előtte első számú farmtankom volt, 1300+ meccsel... De eljárt felette az idő... Most már a Revot hajtom, de az STA-2 is jobb nála szerintem.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140061) jr1994 válasza galervin93 (#140060) üzenetére


jr1994
addikt

Az hogy eljárt felette az idő, meg hogy nerfelték az két külön dolog. Nem mondom azt hogy ez így jó, én is golddal fizettem érte, és már nem is játszok vele, mert ha farmolni kell ott a Rev.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140062) kchryss válasza jr1994 (#140058) üzenetére


kchryss
addikt

+1

CDC-vel szoktam mostanában is gurulni. Mozgásban, lövésben, álcában, mindenben ugyanolyan, mint amikor először próbáltam évekkel ezelőtt. Csak az ellenfelek lettek kicsit opébbak, de óvatos játékkal még mindig használható tank.

(#140063) szbalogh válasza edari (#140028) üzenetére


szbalogh
őstag

A csőlehajlást és testpáncélt leszámítva mindenben jobb a T62. Viszont 140-el nemnagyon lehet tornyozni, mert a tetején minden jöttment belövi. Medeknél a páncélt nem is érdemes nézni, az ágyú a fontos, abban pedig a T62 a legjobb. A kisebb sebességet kompenzálja a kisebb talajellenállás. Ráadásul a T62 sokkal gyorsabban fordul, ha menekülni kell sokkal hamarabb elindulhatunk vele a választott irányba ezzel is kompenzálja a kisebb sebességet. Előző accountomon sokkal jobban is ment a játék T62-vel.

Egyébként következő top of the tree megint az orosz medek lesznek. Én is épp a T-54-et nyüstölöm de messze vagyok még a X-esektől.

Nick: HE_Storm

(#140064) galervin93 válasza jr1994 (#140061) üzenetére


galervin93
őstag

Abszolút, a ninjanerf-elmélet nálam nem játszik. :-) Egyszerűen a körülmények változtak meg.
Az is igaz, hogy ma is játszható, de ha egyszer valamit meg lehet oldani egyszerűbben is (Revo...), akkor feleslegesen nem erőltetem magam.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140065) po1son válasza szbalogh (#140063) üzenetére


po1son
addikt

Hát nagyobb klánokba az obj 140et preferálják és nem véletlenül, de amúgy elégé megosztóak a vélemények.
Szerintem szituáció függő, de esetek többségébe jobban jön ki a lépés a 140el. Nekem az átlagsebzésem majdnem 3000 körül van 140el, de t62vel le vagyok maradva több mint egy 1 lövéssel. Igaz én elégé agresszívan játszom és sokszor változtattok pozíciót, amiben a t62 kicsivel rosszabb.

galervin - cdc-vel már csak a mazochisták játszanak... :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140066) jano_77


jano_77
nagyúr

Az durva mikor 8-8 light van oldalanként? :Y

szerintem ez már több mint beteg MM!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140067) emre válasza jano_77 (#140066) üzenetére


emre
veterán

Ez a stat már kék? :Y Nálam így néz ki

Akkor nekem mennyit kell még rontanom hogy aki a tiedet használja zöldnek lásson végre? :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#140068) szbalogh válasza emre (#140067) üzenetére


szbalogh
őstag

Naná, átállította a határokat :DDD

Én inkább új accountot kezdtem :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#140069) szbalogh válasza po1son (#140065) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, CW-re jobb a 140 a gyorsaság miatt, meg közelharcban, jobb ha inkább kisebb és laposabb a cél. És mivel a klánok ezt preferálják mindenki ebbe teszi a jobb legénységet. Innentől a T62-be a gyengébbik marad és ha a legénységben van egy skill különbség akkor már nagyon nagy különbség is lehet a két tank között.
Most a 430-at farmolom, már csak 1,5 milla hiányzik. Ezt veszem meg elsőnek, nekem tetszett csak nagyon érezhető a pontosság béli különbség a T62-höz képest.

Nick: HE_Storm

(#140070) jano_77 válasza emre (#140067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg ha a WN8 iratnád ki Te is, akkor elképzelhető, hogy ugyan az lenne a szín!? Nem biztos, de lehetséges.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140071) DVlad


DVlad
őstag

Elnézést a szemetelésért, de ezen a teljesítményen ma felröhögtem. Csodás!

Nekem nincsenek fent modok, tehát nem tudom a játékosok színeit sem, de ennél rothadtul kíváncsi lettem volna. :D

(#140072) Rick3D válasza DVlad (#140071) üzenetére


Rick3D
senior tag

Elég ha ránézel a BR az adott játékosnál - katt ide - -> Ez csak eff skála de itt igazából csak a színek a lényegesek. Egyébként van 6-9-12 színű wn8-wn7-eff skála 3 különböző típus ahol pl az Unicum 1950től indul de van ahol 2200tól vagy S.Unicum 2900tól indul vagy 3-3100tól.
6k BR alatt zöld ( Ennél lejjebb soha nem számoltam.)
6,5-7k BR között kb kék
7,5k -8,5k BR között lila
9k BR felett pedig S.Unicum

Ezek csak kb arányok én nem használok semmilyen modot és így ha valaki érdekel akkor BR-t nézek.

[ Szerkesztve ]

(#140073) wwenigma válasza DVlad (#140071) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem értem miről beszélsz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#140074) h1mpi válasza Rick3D (#140072) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én direkt egy szigorúbb színezést használok. 2000-től van a kék 2600-ig utána unicum. Zöld 1500-tól.
Ez szerint lassan unicum lennék az 17xx-es wn8-ammal ami vicc, mert erős zöldek érzem magam, ami vagyok is egy normális skála szerint.

Más: kaptam 400 kötvényt. Ez a nyereményem volt a csillagok miatt?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140075) Emu válasza h1mpi (#140074) üzenetére


Emu
őstag

Igen, meg kaptál pár személyes tartalékot is, meg egy kevés ezüstöt. De elvileg belépéskor ennek az ablaknak kellett volna fogadnia :)

(#140076) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem sincs xvm-em,milyen színű vagyok?Vagy ne akarjam tudni? :DDD A játékban zellergumo a nevem.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#140077) h1mpi válasza Emu (#140075) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet tagnap kaptam már csak akkor nem néztem :D közben megtaláltam hogy 200K creditet

(#140076) Viktoár: narancssárga/citromsárga határa

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140078) jano_77 válasza h1mpi (#140074) üzenetére


jano_77
nagyúr

1700 azért erős lenne Uniqmnak!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140079) h1mpi válasza jano_77 (#140078) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért írtam, hogy az a skála vicc

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140081) Viktoár válasza h1mpi (#140077) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó lehangoló a tudat. :D
Mondjuk én válogatás nélkül végigmegyek minden tankon akár megy vele a játék akár nem.Addig sem engem lőnek a clikkerek. :C

Üdv:Viktor

(#140082) Rick3D válasza h1mpi (#140074) üzenetére


Rick3D
senior tag

Vannak fura színezések ezt aláírom.Ha tehetném kivenném a játékból és meghagynám meccs végére aki akarja BR-t nézegethet.Többet árt mint használ ... ezt elég jócskán érezni a meccseken hogy instant focust kapok artytól - platoonoktól , hiába vagyok 4másik tank között akkor is ott a célkereszt a fejem felett ;] A kedvencem mikor T8as tankban ülök egy X meccsben és a drága arty engem focusol :DDD

Többek között azért is nem használok semmit mert csak zavar... Mikor utolsó alkalommal abbahagytam a játékot csak kíváncsiság képen leteszteltem és all in all az eredmény : Azokon a meccseken mikor láttam a színezést sokkal jobban rá voltam feszülve -tryhard volt nagyon sokszor ha lila ellenfeleket kaptam ... főleg ha platoont. A másik véglet piros/narancssárga javarészt és elbíztam magam amiből rosszabb végeredmény sült ki. Színskála nélkül pedig pontosan telibe*zarom ki jön velem szembe a tankot és a flankeket figyelem próbálom megnyerni a meccset. Nem csak hogy sokkal jobban élvezem így a játékot hanem még jobban is megy ...

(#140083) h1mpi válasza Rick3D (#140082) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én csak arra használom, hogy egy megindulás esetén ha egy piros van velem szembe rá merek esni, egy unicumra nem szívesen esek rá, mert tudja úgy forgatni a tankját, hogy pattint. Illetve ha jön velem valaki, megnézem számíthatok-e rá?! Ha piros vagy unicum akkor nem, sárga, zöld, kék segít :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140084) Rick3D válasza h1mpi (#140083) üzenetére


Rick3D
senior tag

:DDD Én is így csináltam de helyette váltottam a következőre : Sector ping - SOS / Follow me többször működik mint amit te írtál. Ma volt egy szitu 30hp val fedeztem az sta2-őt aki szintúgy egylövéses volt. Kihúzta az ellent én ledaráltam még azt is aki ráakart esni a végén benyomott egy : Értettem gombot és én is :D utána csak chatben mosolygott :)) Egyébként az unikornisoktól se félj + nyugodtan merj rámenni , biztosan dönteni fogj a tankját esetleg riszálni a seggét vagy épp a lánctalpat belefordítja majd a lövésedbe 50-50 hogy sikerül szóval ezzel nem érdemes foglalkozni. Ugyan olyan ember mint te és ugyan úgy a WG által kreált tankban ül.

Ma volt egy magyar srác aki meccs után egészen mérges hangnemben írt azért mert E5el kiment a mező közepére és tracken tartottam :D Betudta a saját szerencsétlenkedését a következő mondattal : Azért látszott hogy az RNG PAJZS melletted áll. Itt megfordult a fejemben hogy ma sem hagyom ki a WG GOD rituálét lefekvés előtt ;]

[ Szerkesztve ]

(#140085) jagada válasza wwenigma (#140073) üzenetére


jagada
őstag

Én se:

A két grille-nk összesen 121-et sebzett.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#140086) jr1994


jr1994
addikt

Ezek nem is 0-15-ök, minek rakjátok be? :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140087) Viktoár


Viktoár
addikt

Ha egy fix tornyos td-nél fejlesztem ki a pillanatkép skill-t annak lesz pozitív hatása?

Üdv:Viktor

(#140088) ollie válasza Viktoár (#140087) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, egy ideig eltartott, mire leesett, hogy snap shot... :DDD

Nem lesz hatása, ha nincs tornya.

***

(#140089) vJokka válasza ollie (#140088) üzenetére


vJokka
aktív tag

Pedig lövegkitéríthetőségen belül van hatása (wot wiki szerint):

"The Snap Shot Skill enables the Gunner to reduce the penalty to accuracy and shot dispersion that is applied to shots made while the turret is in rotation. The effectiveness is progressive by an amount of 0.075% per percentage point of the Skill's Training Level up to a maximum of 7.5% when the Skill level reaches 100%. Although not maybe as valuable on vehicles without turrets, the Snap Shot Skill does apply to gun traverse movement on turret-less vehicles too. The effect of the Snap Shot Skill is cumulative with that of any installed Vertical Stabilizer equipment. If two Gunners on the vehicle have the Snap Shot Skill, only the one with the higher Training Level is effective."

Az már más kérdés, hogy mennyi haszna van.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#140090) Viktoár válasza ollie (#140088) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi akkor választok mást mert felesleges kifejleszteni. :R

Üdv:Viktor

(#140091) DVlad válasza Rick3D (#140072) üzenetére


DVlad
őstag

Jobb klikk, és személyes feljegyzés? A középső érték?

(#140092) kchryss


kchryss
addikt

800 wn8-as román játékos ranked csatában olyan szépen kempült az e50m-mel, hogy 4200 sebzéssel top sebző lett. A csata végén amikor az ellenfél 5 megmaradt tankjának volt összesen 500 hp-ja akkor ő még mindig a sarokban gubbasztott full hp-n. És még visszakérdez, hogy miért reportolják a többiek. :DDD
Minden esetre tökéletes példa rá, hogy rossz játékkal is lehet haladni rankeden.

(#140093) vbbb


vbbb
őstag

Yoooy...amikor T95-el vesztésre állunk, mindent pattintok és belaggol (fibre optic broadband sicc!), nem lehet mozdulnom nem enged ki mert akkor dezertálás, amikor végre kidob és vissza már csak ketten vagyunk...az uninstall felbecsülhetetlen. Szopóág előtte két napig, nem kell ecsetelni. Ez a játék nyugalom megzavarására képes. :D

(#140094) BÁ Nutrition válasza vbbb (#140093) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En meg miota itthon jatszok anyam notijan sd felbontas minden ultra low quality kozepes latotavval 30 fps-en van vagy 3500 wn8-am. Pedig mentem scorpioval, jadpanterrel jagdtigerrel is. Igaz nem szoktam sokat jatszani csak napi 5-8 meccset. Tegnap 5bol 2 gyozelem zombikkal, ma adott normal csapatoakt 5/5. Meg loni is hagytak idot nem volt 2 perc alatt 15-0. Altalaban ilyen 2-3 tank maradt elve a vegen. Tiszta karacsony feeling volt :) felirom a naptarba, holnap bojt xd

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140095) Rick3D válasza DVlad (#140091) üzenetére


Rick3D
senior tag

Igen :) Jobb klikk - Felhasználó szolgálati feljegyzése - Személyes értékelés. Personal/Battle ratingnek írják angolul.

(#140096) h1mpi válasza kchryss (#140092) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sajnos rankedben az unicumok is sokszor ezt csinálják. Kempelnek obj 907-el full heaten...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#140097) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
A borsig-ra milyen kiegészítők javasoltak?
És milyen képességek szükségesek a legénységnek,
az esélyek növelésére!

(#140098) jagada


jagada
őstag

Már megint mikropöcs..

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#140099) Stanislav84 válasza cooi11 (#140097) üzenetére


Stanislav84
tag

Ahogy az előző TD-knél is. Töltésgyorsító, álcaháló és periszkóp. Skillek meg álca az első (parancsnokon lámpa), majd mivel ennek már forgatható tornya van. ezért lövésznél snapshot (azt hiszem korábban pillanatképnek hívták itt :D), smooth ride a vezetőnél, töltőnél meg biztonságos elhelyezés. 3. skillnek pedig mehet a BIA.

(#140100) Sgr_A válasza cooi11 (#140097) üzenetére


Sgr_A
addikt

láncot meg löveget tennék rá ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.