Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#140951) jr1994 válasza sebijani1982 (#140947) üzenetére


jr1994
addikt

Az agyatlanság nagyon ritkán kifizetődő. Van egy mondás, hogy ha valami hülyeség, de egyszer működik, attól még mindig hülyeség csak ép mákod volt :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140952) sebijani1982 válasza jr1994 (#140951) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:R Tudom természetesen. De ha szívére teszi bárki a kezét, nagy általánosságban ezt látja. A csótányhad ha megrohanja a pályát nagyon nehéz érvényesülni a lassabb járművekkel...

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#140953) po1son válasza ollie (#140946) üzenetére


po1son
addikt

3 hónapja elhatároztam, hogy soha nem költők a játékra, de egyszerűen gold és prémium nélkül szinte már lehetetlen érvényesülni a játékba tier 8-tól, ha valaki éppen tankot grind-el.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140954) jano_77


jano_77
nagyúr

a 9.20-as teszt szervert sem sikerült már megint jól összerakni, mert csatába lépéskor ráfrissítettem a fórumra és ekkor ledobta a WOT-ot tálcára, majd mikor vissza léptem volna, csak homokórázott. Feladatkezelőben lelőttem, majd újraindít játék és még mindig homokóra. FUCK WG :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140955) ddt500hu válasza po1son (#140953) üzenetére


ddt500hu
veterán

Így van sajnos. 2 év szünet után visszatértem. Semmi nem változott csak az arty-k lettek "használhatatlanok".
Löwe és prémium nélkül egy nap alatt lenulláznám a számlát pedig tartom a 2100WN8-at.
A tier10 itt drága mulatság. Érdekes mert a Warship-ben folyamatos tier10-el is dől a pénz.

(#140956) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem bevált az FV td rangsorolt csatában. :K Sajnos csak 4 csatát tudtam menni mert többre nem volt időm de mindig benne voltam a legjobb 3-ban. Meg is lett a 2 csillagos kitüntetés 4 csatából. :))

Üdv:Viktor

(#140957) ddt500hu válasza Viktoár (#140956) üzenetére


ddt500hu
veterán

Melyik FV?

(#140958) Viktoár válasza ddt500hu (#140957) üzenetére


Viktoár
addikt

Az FV215b 183 van meg nekem,de nem egyszerű vele játszani.Legalábbis sokszor szenvedek vele a random csatákban.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#140959) ddt500hu válasza Viktoár (#140958) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem is. Full golddal mész?

[ Szerkesztve ]

(#140960) Viktoár válasza ddt500hu (#140959) üzenetére


Viktoár
addikt

Áááá dehogy is.8 AP és 4 gold van berakva. A gold annyira lutri hogy nem éri meg. Sokszor nem üti át a papír tankot sem és akkor 6-700 körül sebez ami 8000 kreditbe kerül.Kész szopatás szerintem.Ha meg elszáll kenyába akkor még idegesítőbb a 8k-s lövedék.

AP-vel jobban lehet írtani. Mire ráfordulok a spotolt tankra és beszűkül a célzókör addigra úgyis lelövöldözik a hp-ja egy részét így bőven elég az 1100-as alfa.Nagyobb átütésű mint a gold így biztosabb a sebzés.

Nem mondom,kellemes érzés volt kikapni egy grille-t 1800-ról de ritkán adja be ha golddal lövöldözök. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#140961) jano_77


jano_77
nagyúr

qma jó, hogy a tetű orosz vasaknak mágikus páncéljuk van! :W
BC 12t-al ma már sokadjára az LLTB nem tudom belőni ha auto aim-al cirkálok körülötte - akár kergetem, akár menekülök előle! Mi a fa**?!? Azért nálánál nagyobb vasakat is tudtam már sebezni! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140962) ddt500hu válasza Viktoár (#140960) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én azért szeretem mert a sidescrapelő szuper heavy-be is belevágja a 4-700-at ha csak megkarcolja. És mostanában egész fura dolgokat művel amit 2 éve nem. FV215b heavy-be szemből penetration, másik csatában T10 ellen ugyan ez. :Y
Persze amikor az oldalt álló CDC-be 600dmg láncolással... az valóban dühítő. :((
De 2000 csata után úgy vagyok vele, hogy marad a full gold. :P

(#140963) po1son válasza ddt500hu (#140955) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem még most fejezed be és ebben nincsen semmi rossz szándék. :DDD
Régebben ajánlottam mindenkinek, manapság már az ellenségemnek sem kívánnám, hogy új felhasználót kezdjen vagy csak egyszerűen játsszon. Én csak azért nyomom még az ipart, mert van jelenleg 18 darab tízes tankom, amik teljes mértékben fullosak és még nem járt le az 1 év prémium előfizetésem.
Most talán tier 10el lehet a legnagyobb élmény fakort elérni, főleg délelőtt mert akkor rengeteg alkalommal vagy top tier ilyen felállásba - 3-4 tier X, 4-5 tier IX, 5-6 tier VIII.

ui: Ha defendert látsz, instant töltsed a goldot. ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140964) ddt500hu válasza po1son (#140963) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ó nyugis ismerem a dörgést. :DDD De szerencsére már nem izgat annyira szóval nincs akkora stressz. Az jó, hogy az artykat szarrá nerfelték.
Vettem 30 nap prémet majd meglássuk mi lesz. A svéd heavy ág tetszik.

(#140965) jr1994 válasza ddt500hu (#140962) üzenetére


jr1994
addikt

Azt az FV-t valóban be lehet lőni, nagyon papír az alja. Harmadik napja van meg, ma találkoztam először FV TD-vel, szerencsére nem ütött be a HESH, de így is 900-at sebzett, meg is lepődtem rendesen mert én sem szoktam látni hogy 700-nál nagyobbat sebez, ha nem üt át.

Amúgy volt egy vicces csatám ma megint malinovkán az FV heavyvel. Lightos tier10, mindkét csapat fele TD és nem volt arty, gondolhatjátok mekkora kempelés volt. Nem tudtuk elfoglalni a hegyet mert az ellenségtől az E5 + Kranvagn gyorsabban felért, és nem volt esélyünk felmenni rájuk. Így aztán 10 perc után is csak 8-8 volt az állás. Be voltunk szorítva, de a csapattársak sem lövették szét magukat, így nem mi hullottunk el, hanem az ellenség, aztán 10-10-nél kitoltuk és amikor az utolsó Skorpion G-t kilőttük, legfeljebb 10 másodperc volt hátra a csatából :D

Ja és üdv újra, rég láttalak :C

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#140966) ddt500hu válasza jr1994 (#140965) üzenetére


ddt500hu
veterán

Üdv! :K

(#140967) szbalogh válasza Viktoár (#140960) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem nagyon merészkednek FV TD-vel rankedbe. De egyáltalán bármilyen TD-vel. TVP és 907 a tuti,akinek van, netán mindkettő, annak sima ügy lehet akár az első liga isha végigtolja a szezont. És itt a kulcs dolog, végig kell tolni, mert sok meccs kell feljutni, amihez elég egy tank is akár. Viszont 5-ös vállaptól kell minél több gyors med a tank rangokhoz. Az első két tank rangot könnyű összeharácsolni, mert csak 5-5 csík, de a harmadik már megint 7 csík. Tehát 5-ös szinte el kell jutni amint lehet, utána már könnyű sok pontot szerezni, emrt minden tankra külön számolja. Előnyben vannak akiknek van pár orosz med és még egy TVP is.
Tegnap a Maust próbálgattam. Sajnos mezős pályákon elég suta de sokszor behúztam az első háromba bukón. A végén lehet veleaprítani sarokba bújva mire kiszednek bemegy pár fontos lövés :D VIszont Mausba kell a sok gold, szinte alap. Elment tegnap vagy 800k kredit de kaptam is a rangokértmeg csíkokért, így prémiummal kb -200k volt a nap vége. Medekben lehet variálni a sima vagy old skulót, nem is viszi annyira a kreditet.
Sajnos nem nyomtam meg az első két szakaszt, 4,5 és 8 pontot szedtem össze az első háromban. Most nagyon jól jönne az a 2-3 pont amit az elején kihagytam.
Tehát aki innen akar szerezni goldot spajzoljon be 2-3 millió kreditet és legyen pár OP med a garázsban hozzá és persze végig kell tolni. Amúgy nem is érdemes belekezdeni ha a gold és a I-III liga a cél.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#140968) sequator válasza LZs?! (#140944) üzenetére


sequator
senior tag

Köszönöm a munkádat.

Csak egy komolyabb torzító tényező jutott eszembe: a két tank életciklusa és beszerzési lehetőségei miatt több rosszabb játékosnak lehet SP-je, mint Lorr40t-je. Például SP-t pl xp grindes missionnel lehetett "ingyen" kapni.
Kisebb mértékben torzíthat, ha a potenciális vevők megfogadják a tanácsokat. Akkor szintén több rosszabb játékosnak van/lesz SP-je, mint Lorr-ja, ami lehúzza az átlag dmg/WN8-at.
Valamint az aktuális metában a gyors tankok vannak előnyben, és itt jön a képbe, hogy ezt a jobb játékosok tudják jobban kihasználni.

sautia

sequator

(#140969) wwenigma válasza szbalogh (#140967) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jajj, tegnap QB nézegette kik vannak az 1. szakaszban, hát, 8-900 meccsesek, mondta is hogy noliferek mert minden nap 4-5óra ranked minimum,

Szóval ez a ranked inkabb azt sorolja, ki mennyire nolifer sajna.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#140970) szbalogh válasza wwenigma (#140969) üzenetére


szbalogh
őstag

Igen, sajnos azon is sok múlik ki mennyi időt tud rászánni.
És így az utolsó szakaszban még nehezebb lesz feljebb jutni, mert aki látja, hogy már esélye sincs felkerülni az nem fog bemenni növelni a létszámot.
Míg az előzőben 3700. hellyel a II ligában voltam most a 2300. hely is csak a III közepe. Sőt, a III liga legteteje 24 pont volt tegnap nekem meg van 22. Szóval elég reménytelennek tűnik eggyel fentebb kerülni.

és

AMikor egy csíkra vagy az 5-ös vállaptól de a csapat 15:0-ra nyer 2 perc alatt és Mausban csak futsz utánuk és nem kerülsz be a 12-be az megfizethetetlen élmény :W Utána persze bukta és máris 5/7 --- na itt hagytam abba tegnap.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#140971) DVlad válasza jozefgucci1 (#140831) üzenetére


DVlad
őstag

Tegnap volt részem egy ilyenben, ranked módban. Ez volt akkor zsinórban a 3. csatám, ami vesztes, de tovább jutottam. :D

(#140970) szbalogh
Ez is gyakran előfordul velem. Jgpz100, rohanás a csata után, de lekésem.

140969) wwenigma
Nem csak 20-24 óra között érhető el?

[ Szerkesztve ]

(#140972) jano_77


jano_77
nagyúr

Fejlesztői hírrepeszek 256: - új prémium tankok túl erősek a régiekhez képest.

Makarov: A másik probléma az új változások bevezetésének üteme. Volt olyan alkalom, mikor esélyünk sem volt arra, hogy kijavítsuk az utolsó patch hibáit még azelőtt, hogy az új verzió bevezetésre került volna. Nagyon sok újdonságot szeretnék bemutatni még Nektek, de a fejlesztési folyamatba hibák csúszhatnak be, jelenleg ezen hibák kijavítása és az újítások bemutatása közt lavírozunk. - miről beszél ez a barom?!? Ne adja ki addig az újat - ami szintén szar, mert nem tesztelik eleget, rendesen - míg a régi sincs javítva és tele van hibával! Egyáltalán ne adjon ki havonta újabb pöcst, mert csak újabb és újabb hibák jönnek a játékba. Régieket nem javítják és ami korábban jó volt, még azt is elszarják! Idióta bagázs! :Y :W

Lyman: Régen as prémium tankok kicsit gyengébbek voltak mint normál társaik. Nem akarunk ezen irány mentén továbbhaladni, nevezetesen hogy "tökön rúgjuk" azon játékosokat akik valós pénzt fektetnek a játékra, mert ez meglehetősen igazságtalan dolog. Hamarosan sok t8-as tank lesz buffolva lesz. - jó, hogy erre is rájöttek így 5-6 év távlatában! Lassú víz partot mos. Kezdhetik rögtön a következő prémium tank helyrehozásával, ami sokaknak rendes pénzébe fáj és qva szar lett mára, de vmiért szerintük a mostani MM-ben rendben van!? Mikor nem is kap alacsonyabb tierű tankokat csak saját szintet vagy egyel nagyobbat! Kitaláljátok, hogy melyik tankra gondoltam?!?

Makarov: Ami a Defender-t illeti, valószínűleg túl erősre csináltuk meg, ezért eltávolítottuk a boltból mindaddig, míg az új MM hatásait ki nem vizsgáltuk. Jó példa erre a Type 59 esete, ami egy jó tankká vált, így az MM módosítások után. - ez az ember totál debil! Miről beszél?!? Szerintem egyetlen csatát nem ment még a WOT-ban, de a Type59-el biztosan nem. PÖCS

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#140973) wwenigma válasza jano_77 (#140972) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Annyi kimaradt belőle: Egyformaként tekintunk a premium es a hagyomanyos tankokra.

Ergo nem akarják hogy a premium tank erosebb legyen mint a hagyomanyos társa (mivel régebben kicsit gyengébbek voltak, csak túltolták a statokat) és ezért lesznek buffolva más hagyomanyos T8-asok. Egyébként a megemelt kredit/tapasztalati pont szorzó miatt voltak kicsit gyengébbek, ezért csinaltak, nem volt unfair...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#140974) Dr.Én válasza jano_77 (#140972) üzenetére


Dr.Én
veterán

egyszer mindent el kell kezdeni :D
Defender is lehet nerfelve lesz majd...nekem az jön le egyenlőre
az IS-7 buffra leszek kíváncsi, mit hoznak ki belőle és más gyengus nehéz tankból

WOT: kissio

(#140975) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Nem tudom, hogy miért panaszkodtok a Ranked csatákra... Egy kis odafigyeléssel teljesen rendben van vele minden. Nekem egy rossz szavam sincs sem a csapattársakra, sem az MM-re, sem az előmenetel hektikusságára. A bevezetése utáni harmadik naptól kezdve tökéletesen egyforma teljesítményt vagyok képes felmutatni ebben a játékmódban. A módszerem: nem játszom vele...

Még Diegho is feltette azt a költői kérdést egy másik fórumon, hogy "Mert mi értelme van a kötvénynek? Sokkal jobban megéri t8-ban legénységet húzni prém tankkal, mint kötvényért játszani."...

De tényleg! Ahogy elnézegetem a hozzászólásaitokat, Ranked-ben ugyanazokkal a problémákkal találkoztok, mint Random-ban, kiegészítve olyan idegállapot-romboló nüanszokkal, mint hogy az egész egy nagy kredittemető, meg "jajj-elvesztettem-két-csillagom-recece", meg hasonlók... Az egyszer majd valamikor megvehető extra felszerelések tényleg megérnek ennyi kínlódást?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#140976) adamgreen válasza jano_77 (#140972) üzenetére


adamgreen
senior tag

Sztm most ne nagyon adjon el senki semmilyen régi prémtankot. Főleg oroszt ne.

Lesz itt még móka kacagás :C

[ Szerkesztve ]

(#140977) szbalogh válasza lacibacsi (#140975) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó a taktikád, a következő szezonban én is ezt fogom alkalmazni :D Ezt a pár napot már végignyomom.
Egyébként szerintem sokan csalódtak benne és nem fognak bemenni, így akik mégis, azoknak meg alig lesz esélyök bejutni, a végén pedig egyre kevesebben fognak játszani benne, végül ki fogják venni ezt a módot. Már tegnap is 5 - 3-as szintűek mentek együtt,mert nem tudott a rendszer kiállítani egy tiszta azonos rangú csapatot.

Nick: HE_Storm

(#140978) Dr.Én válasza lacibacsi (#140975) üzenetére


Dr.Én
veterán

a válasz: nekem nem ér meg ennyit... :N
én úgy érzem, nem vagyok oda elég jó oda...próbáltam, de nekem nem ment...
két csillagig jutottam, tovább nem...elég is volt :)

WOT: kissio

(#140979) Razermazer válasza jano_77 (#140972) üzenetére


Razermazer
őstag

Mondjuk ez jó várom az fv4202 buffot kicsit több sebzés(nem vagyok telhetetlen 350-360 elég is), és 5-sec felett egy picivel a töltés idő de jó lenne :)

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#140980) adamgreen


adamgreen
senior tag

nap mondata :

Ami a Defender-t illeti, valószínűleg túl erősre csináltuk meg, ezért eltávolítottuk a boltból mindaddig, míg az új MM hatásait ki nem vizsgáltuk. Jó példa erre a Type 59 esete, ami egy jó tankká vált, így az MM módosítások után

:C :C :DDD :DDD

(#140981) LZs?! válasza sequator (#140968) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@sequator

Igen, ezek nekem is eszembe jutottak, de ezekről nincs visszafejthető statisztika.

Pl. a magasabb Lori WN8 magasabb mögött az állhat, hogy tipikusan statisztikailag erősebb (ez olyan szép QB-s volt...) játékosok vették; az alacsonyabb jövedelmezőség mögött meg az, hogy Full-MM-je van, így több goldot lőnek el, illetve a jobb játékosok általában hajlamosabbak szórni a goldot, mivel összeségében be tudják hozni az árát...és igen, ha egy meccsben már más nem is marad, az epéniszt mindig lehet kicsit turbózni.

Stb...

De ezek a rendelkezésre álló objektív adatokon kívül álló információk kivetítése által levont következtetések, ergo egyike sem 'reprezentatív'. :R :P

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#140982) dokee78 válasza Razermazer (#140979) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem nem fog Buffot kapni az FV4202-bár jó lenne.

(#140983) galervin93 válasza Razermazer (#140979) üzenetére


galervin93
őstag

Hogyne, meg 1.5-ös szűkülés, 0.2 pontosság... Ne beszéljünk már zöldségeket...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#140984) dokee78 válasza galervin93 (#140983) üzenetére


dokee78
félisten

Max egy sebesség Buffot,bár azt mondják az SP még ettől is lassabb.

(#140985) Razermazer válasza galervin93 (#140983) üzenetére


Razermazer
őstag

Mondat én ilyet hogy az is kell nem! pontosságával sose volt gondom ez a két gyengéje van ami nevetséges, ilyen szinten.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#140986) ollie válasza Dr.Én (#140974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lesz a Defender nerfelve, mint ahogy semelyik prémium tank sem többé.

***

(#140987) po1son válasza ollie (#140986) üzenetére


po1son
addikt

Tehát olyan lesz majd, mint az E25. Soha többé nem lehet megvásárolni csak karácsonykor a 60 euro-s csomagba. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#140988) e-newsee válasza galervin93 (#140983) üzenetére


e-newsee
addikt

A Revó penje felkúszhatna egy 220-ig. Akkor a többi maradhatna is úgy, ahogy van. Egye fene, talán még egy kis töltés idő rövidülés.

Dream ON:
Vagy kaphatna egy 6-os táras 390 alfás ágyút, 10mp-es tár újratöltéssel. ;]
Dream OFF

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#140989) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#140984) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ket sebessegbuffot kapott 1 honapon belul..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#140990) Dr.Én válasza ollie (#140986) üzenetére


Dr.Én
veterán

Legyen igazad...
Egy biztos, ha be kerül a boltba megvételezem...Egyel több orosz vas nem árt ha van.

WOT: kissio

(#140991) dokee78 válasza BÁ Nutrition (#140989) üzenetére


dokee78
félisten

Igen tudom az elemzés is írja,de nagyon lassan éri el,legalább nem tudok előre rohanni,meghalni.
Ez esetben kérek egy 300-as alfát. :U

[ Szerkesztve ]

(#140992) Jadro válasza e-newsee (#140988) üzenetére


Jadro
veterán

Revo most volt buffolva, nem hinném hogy tolnak még rajta. Bár tőlem jöhet az a pen buff. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140993) e-newsee válasza Jadro (#140992) üzenetére


e-newsee
addikt

Más miatt nem is kéne, csak már nem emlékszem, mikor voltam utoljára top tier vele. T10-ben meg ugye... tudják, hogy egy lövést be lehet tőle vállalni, mert még lightokról is képes pattanni. Ha meg véletlenül át is megy, utána szétszednek, amíg újratöltök. Szóval félig TD módban kell játszanom vele az én szerény tudásommal, de ahhoz meg nem elég jó az álcája. :) Amúgy viszont szeretem, jó kis ketyere, és durván hoz a konyhára.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#140994) Jadro válasza e-newsee (#140993) üzenetére


Jadro
veterán

Lassú és nem túl jó a camo. Mármint medhez képest. Én majdnem full TD módban tolom vele, mert máshogy nem érdemes. Igaz, legalább lehet vele helyet változtatni ha szükséges. Nem flankelős, hiába med. 4-5 lövést általában be lehet vele vinni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#140995) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A Löwe-t buffolják. Sebességet és front páncélt kérek rá. :DDD

(#140996) Dr.Én válasza ddt500hu (#140995) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nem rég kapott páncél buffot..Ha jól emlékszem..
Motorikusan gyengus..az tény

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#140997) robogo81 válasza ddt500hu (#140995) üzenetére


robogo81
aktív tag

A Béla frontja jöhet,meg bármelyik top light mozgékonysága(gyorsulás,fordulás,végsebesség előre/hátra),nem??? ;]

Dr.Én : a lövegsüllyedése 10 fok lett,8-ról azt hiszem,azzal a toronnyal jó lehet tornyozni,ésszel persze,gondolom.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#140998) egyedülülő


egyedülülő
őstag

IS-6 pen buffot szeretnék, más gondom nincs.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#140999) jano_77 válasza ddt500hu (#140995) üzenetére


jano_77
nagyúr

most volt buffolva....most egészen játszható gépezett lett, jól hoz a konyhára is.
nekem egyedül a Type59 a nagy szívfájdalmam és annak nagyon várom, hogy dobjanak egy jó nagy adag buff-ot!

(#140998) egyedülülő: na jó, tényleg ráfér az IS6-ra is és akkor már a CDC is kaphatna egy kis pen buffot meg nagyobb DPM-et.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#141000) ddt500hu válasza Dr.Én (#140996) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen? Arról lemaradtam. :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.