Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#128501) po1son válasza BÁ Nutrition (#128457) üzenetére


po1son
addikt

Tényleg elégé kellemes az ágyú a saját szintjén, még egy éve én is toltam tigrissel kezdő játékosként. Emlékszem annyira jól ment vele a játék, hogy majdnem meglett a 3 csík is rá.

Kérdés a bandához! Nem úgy volt, hogy februárba lesz top of three??? Mert nem láttok rá szavazást a főoldalon...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#128502) Jadro válasza po1son (#128501) üzenetére


Jadro
veterán

Hol van még február? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#128503) ollie válasza Jadro (#128502) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A naptárban, közvetlenül a január után.

***

(#128504) Emu válasza zodo (#128496) üzenetére


Emu
őstag

Azt nem mondom, hogy nem modulérzékeny, mert nagy kaliberű találat általában visz magával valamit. Érzésre ritkábban kapok vele kritikus találatot mint mondjuk Leo PTA-val.

(#128505) Emu válasza Emu (#128504) üzenetére


Emu
őstag

Bocs a dupláért, de emlékeztem, hogy mentem valamikor egy jobb kört Mutz-al:

replay
Ha toptier vagy lehet vele kicsit agresszívabbra venni :)

(#128506) po1son válasza Jadro (#128502) üzenetére


po1son
addikt

Ha emlékeim nem csalnak rögtön hónap elején szokott kezdődni a szavazás és kb a hónap közepén zárják le.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#128508) Jadro válasza ollie (#128503) üzenetére


Jadro
veterán

Most hogy így az útmutatásod alapján ránéztem, tényleg! ;]

po1son: Arra próbáltam utalni, hogy lassan ébrednek a fiúk így év elején. Van még idő, hogy kidobják a szavazást.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#128509) po1son válasza Jadro (#128508) üzenetére


po1son
addikt

Hát nekem neeee pihenjenek sokáig, előbb majdnem leestem a székről, amikor megnéztem mennyit költöttem wot shopba decemberbe (154 euro).... :DDD :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#128510) h1mpi válasza po1son (#128509) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én meg se merem nézni :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#128511) Looserke


Looserke
őstag

A végét elbaltáztam de nagyon, még az artykból tudtam volna csemegézni... :O

[replay]

(#128512) Antonius1978 válasza grizlisandor (#128472) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jaj igen 2MPH a klan neve, joparan beleptek mar a forumrol, ha erdekel irj, es meghivlak.

(#128513) rlazol


rlazol
addikt

Nekem csak most lett meg a Xes szint, mert kb 10 napja nem akarta beadni a megfelelő 5-ös díszt.
Az így elérhetővé vált küldi kissé meglepett:

ez fordítási hiba?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128514) jano_77


jano_77
nagyúr

sziasztok

Volt ma egy fura csatám, jobban mondva egy fura szakasz, amin megakadt a szemem és érdekelne a véleményetek, hogy miként lehet ez?

2 Uniqm és egy BOT?!?!? Miért? :F

és hogy ne mindig csak a sírás legyen tőlem, ma egészen jól adta 33/21 - 2488 WN8 volt sikeres küldi is és több nagyon jó, élvezetes csata is. Sajnos Grille 15-el nem tudtam az ÁSZT megfutni bármit is csináltam és sebeztem akármennyit, csak 1 o. jött össze, de az többször is. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128515) zodo válasza ollie (#128499) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem etalon csak meglepően jól szórakoztam mikor a Pershing-et húztam.
60% feletti wr és ász is lett vele, na meg már már IS-7 is megszégyenítő kiosztott sebzés.
4950 vs 5427

Közben találtam egy csapatot a Pz.Kpfw. T 25 -ben de még csak első sor 76% szóval vagy ezeket húzom a hó végig vagy Tigris II legénység átképzés lesz ahol a harmadik sor vége felé járnak.
Kár hogy a Svéd csajokat nem lehet más Nemzetiségű tankokba tenni, félő hogy maradnak nyugdíjig a barakban.

(#128500) 4580693

Grat a KR-hez!
Egyik említett tank sincs meg szóval majd kiderül mire leszek képes vele.
Nem vagyok jó játékos de jókat mondok róla és ha a fele igaz lesz rám is már öröm és bodóttá.

(#128501) po1son

Nekem úgy rémlik mintha valahol "valamikor a tavasszal" olvastam volna egy cikkben.
Egy biztos .ru oldalon sincs és ha ott nincs akkor még várni kell rá.

(#128505) Emu

Értem, köszi.
Grat, szép kör lehetett!
Közben megnéztem a festés, hát nem is ajánl fel egyett sem tehát az a medve valami spéci camo cucc.

(#128513) rlazol

Igen az mert ha meg lesz a küldi csak 1 löveg kezelőt kapsz így lesz meg a maximum 5 női tag.

(#128514) jano_77

Mi a baj ezzel?
Én több száz talán ezer szakaszt toltam kchryss-el még se gondolkodott el rajta senki.
Pont 11 tankkal van ásza van mint nekem.
Nekem mondjuk egyik-másikkal több is de ez az alap statokból nem fog kiderülni hogy neki mennyi a tényleges.
Lehet régi haverok vagy majd most lesznek és próbálnak segíteni neki.
Az is lehet hogy nagyon gyenge gépen vagy rossz nettel játszik ami valljuk be igencsak hátrányba teszi a játékost de persze nem védeni akarom csak megemlítettem.
Nálam meg jellemzően 2012 évi acc, átlag 1500 csata és pont hajnalban az én csapatomba kell hogy kerüljön mert épp játszani támad kedve szegénynek mert unatkozott és nincs egyedül. :U

Na meg addig jó míg nem három unikum van egy szakaszban vagy nem? :)

Szép napi stat, nekem sosem lesz ilyen még ha jól is kezdek akkor valamelyik tankot csak 4-5. sikerül csillagozni de szerintem taktikát váltok. :)

(#128516) DonCosta válasza zodo (#128493) üzenetére


DonCosta
tag

Kösz a választ. Így értem már, hogy telefonon miért nem találtam. :)

(#128517) jozefgucci1 válasza jano_77 (#128514) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem havert vittek be 3.-nak és ezért lehet . Amennyiben értelmes az illető és tanulni szeretne nem látom akadályát a szakasznak . Régebben engem is sokat vitt pár Zwackos szerencsére .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128518) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#128517) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azóta is hátul kempelsz ;]

(#128519) adrian360 válasza jano_77 (#128514) üzenetére


adrian360
őstag

két rerollos account éppen húzza magát, valószínű a harmadik accounton is olyan játszik éppen, akivel lehet húzni.

(#128520) SoulReaver válasza adrian360 (#128519) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nagyon sok rerollost látok egyébként.

Valamelyik nap, egy idióta unicumnak ugatom, hogy ne a hevy sorra menjen már, mer kevesek leszünk, ha lerohanják a bázist... Az meg, " Nem érdekel, 59%-os wr, em van, leszarom." Az igen b+, buzi statpadder, azt még ellenem uszitotta a csapatot, mert beszóltam neki... Hülyék az emberek...

(#128521) Papooo válasza jano_77 (#128514) üzenetére


Papooo
senior tag

Két reroll segíti a cimbit, aki pénzért hajtja egy botnak a küldetéseket.
Gondolom, a bot vérpistinek megéri egy kis lóvét áldozni, hogy meglegyen valamelyik mission tank, hogy utána avval támaszthassa meg a térkép sarkát. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#128522) BÁ Nutrition válasza zodo (#128515) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem is 11 tankkal van aszom :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128523) jozefgucci1 válasza Papooo (#128521) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igazad lehet , mert az utóbbi időben megint nagy üzlet lett másnak tankot húzni vagy csak pénzt farmolni is.
A legutóbbi versenyen amikor a legjobb öt kör számított és ezzel prém takot lehetett nyerni egy srác úgy nyert T9-ben , hogy behúzták neki pénzért. Aztán ugye ott vannak a nagyobb klánok ahol egy-egy event előtt felveszik az embereket pénzért-aranyért , hogy meglegyen a cw nyeremény.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128524) Zolee_70 válasza SoulReaver (#128520) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Elképesztő ami megy....van egy pár t10-es tankom, de gondoltam belehúzok valamelyik új ágba. T6-ig agyhalottak játszanak (15-ből 13-14 piros), de a T7-8 sem sokkal jobb.

Általános a kempelés, be az első bokorba, aztán lehetőleg nem mozdulni. Ha megmozdul, biztosan a rossz irányba megy (heavy-vel megy a hegyre, meddel megy tornyozni és sidescrippelni).

Nagyon, de nagyon kellene már valami változtatás a játékmenetben és az MM-ben, mert így nem élvezetes.

Elkezdtem húzni a cseh med, kínai med ágakat, ill. a svéd TD-t, eszem vesztem a csapat miatt, ráadásul az amúgy sem túl magas WN8-am is elindult lefelé. T10-ben tudom hozni átlagban az 1500-at....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128525) jano_77 válasza SoulReaver (#128520) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tegnap két hazánk fia IS-6-okkal vérvörösen Sand Riveren a dűnék mögött campelt. Beírtam, hogy reportolják őket - top tankok voltak. Erre a majom uniqm Bulldogunk odajött hozzám - E25 - és belém eresztett, majd próbált volna kitolni tűzvonalba. Mondom WTF?!? Erre csak tol tovább. Eljöttem arról a helyről, majd mellé lőttem. Próbált újra meglőni. Ezután jobbnak láttam elpárologni és felmentem a hegy alá a dűne karéjba, ahonnan az enemy base-t nagyon szépen tudtam lőni. Lehoztam a csatát tulajdonképpen 2,5K sebzéssel - messze a többiek felett - és 5 killel. Szerintetek mi baja lehetett a nyomorék statpadder majomnak?!?

(#128517) jozefgucci1: Jozef ugye azt csak viccből írtad, hogy értelmes!? 29K csatája van és 378 WN8! Szerinted mennyire lehetett értelmes? (már legalábbis, ami a játékot illeti, mert lehet, hogy amúgy egy Eistein ;] )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128526) rlazol válasza jano_77 (#128525) üzenetére


rlazol
addikt

"már legalábbis, ami a játékot illeti, mert lehet, hogy amúgy egy Eistein" - lehet valaki, aki most jutott el oda, hogy tanulni akar. Amúgy nekem a "bérhúzás" elmélet tetszik a legjobban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128527) lacibacsi válasza rlazol (#128526) üzenetére


lacibacsi
addikt

Van aki fizet a bérhúzásért?
ebay első találat: 4k WN8 boost, 20 csatával, 30 dodó... Az a 80k WN8 marha sokat jelent ám egy sok tízezer csatás usernek... :F Bár ha kínálat van, akkor lehet, hogy kereslet is van...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128528) jr1994 válasza Zolee_70 (#128524) üzenetére


jr1994
addikt

Manapság tier9-nél kezdődik a játék, már a tier8 is jellemzően full bot. Ez a másik oka hogy nem használok xvm-t, mert elkeserít a rengeteg vöröske, mindegy hogy melyik csapatot boldogítja.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128529) galervin93 válasza jr1994 (#128528) üzenetére


galervin93
őstag

Yep... Kb. két éve, hogy T5-ből elindultam felfelé, örvendeztem, hogy jobb a helyzet magasabb tierekben (pedig utólag visszagondolva már akkor sem volt túl rózsás a helyzet, csak én voltam gyengébb), de ami manapság folyik, az szörnyű, borzalmasan rossz játékosok vannak minden szinten.
Ha nem is az egész random helyére, de legalább próbaképpen bevezethetne a WG egy olyan játékmódot, amit csak a valamivel skillesebbek játszhatnának. Persze jó kérdés, a "gyengébbekből" milyen érzést váltana ki és ez mennyire lenne jó a cégnek... Valószínűleg semennyire, pont ezért nem is fog megvalósulni...
Tegnap a T57-tel toltam, és egyszerűen megrekedek 3000 sebzésnél, nincs idő többet kiosztani, mert vége a csatáknak. Pedig ebben a gépben is mennyi potenciál van, csak egyszerűen ritkán adódik olyan játékoshelyzet, hogy ezt ki is lehessen használni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#128530) fradi81 válasza jr1994 (#128528) üzenetére


fradi81
veterán

Kisebb szinten több a 'bot' fent kevesebb, ott a hülyék dominálnak, a végeredmény ugyan az, elképesztő játékélmény :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#128531) ollie válasza galervin93 (#128529) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A WG-t a rossz játékosok tartják el, hiszen nekik kell igazán költeniük prémium időre és tankokra, hogy elég creditet tudjanak termelni az előrejutáshoz, vagy a tankok fenntartásához. Vagyis soha, semmit nem fog a WG az ügyben tenni, hogy emelje a színvonalat.

Egyébként tegnap este QB streamjét néztem, és ott az egyik csatában az E-100 szó szerint leghátul campelt (volt valami 3-400 WN8-ca). A csatát megnyerték, persze az E-100 semmit nem tett hozzá, de QB megjegyezte a végén, hogy na most az E-100 játékost teljesen megerősítette a döntésében a nyerés ténye, mert ez után elkönyveli, hogy jó helyre állt, hiszen nyertek, vagyis ő semmit sem csinált rosszul.

[ Szerkesztve ]

***

(#128532) Macka


Macka
veterán

Én úgy látom, hogy 10 körből kb egy a jó. Nem azért, mert nyerünk, vagy vesztünk, hanem mert jó a játék, küzdeni kell.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, a legtöbb meccs a 15-5 arány körül fejeződik be, ritkák a 15-13 és hasonló arányú meccsek.
Ha a győztes csapatban vagy, rohanni kell a hit után, mert ledarálja a csapatod az ellent, ha a másik oldalon vagy, akkor meg a csapatod darálódik be 3 perc alatt, a nyakadra eső 5 tankkal úgysem tudsz mit kezdeni. Jobb esetben olyan 2000 dmg-t még ki tudsz osztani.

Tegnap nyomtam 13 kört, ebből egy volt igazán jó, ahol 7-0-ról fordítottunk 15-13-ra. És mindez T9-T10 meccsben.

És igen, T10-ben is rengeteg a piros játékos, nálam eddig a prímet egy 34 ezer csatás 350 körüli játékos vitte E100-zal (valószínűleg bot). A bot-ság mellett viszont rengetegen vannak úgy, hogy játékörömöt okoz nekik, ha nagy ritkán túlélnek egy kört, esetleg még ki is lőnek néhanapján valakit. Nekik ennyi is elég, nekünk pedig marad az idegeskedés.

(#128533) rlazol válasza galervin93 (#128529) üzenetére


rlazol
addikt

Nem. :(
Nagyon sokszor kifejtettem már, miért nem lenne jó egy "skillesebb" játékmód: röviden, mert vakok között félszemű a király, de a sok félszemű együtt csak egy csapat nyomorék a kétszeműnek.
A sok szürke, piros meg sárga teszi számodra lehetővé azt, h 3k-t sebezz egy villámcsatában is. Az összes Ász-od, Radley-d, Nagy kalibered és más Csata Hőse medálod azért lehet, mert az ellenfélnél túl sok volt a paradicsom, és a saját csapatodban is volt elég ahhoz, hogy időben megdögöljön, ne vegye el tőled a sebzés javát de okozzon annyi kárt, hogy ne kerülj 1 vs 8 helyzetbe a végén.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128534) Zolee_70 válasza rlazol (#128533) üzenetére


Zolee_70
senior tag

#rlazol Én szívesen lemondanék az ilyen-olyan kitüntetésről, ha valamennyit is javulna a játékmenet kiegyenlítettsége. Azon veszem észre magam (de a fiam is így van vele, pedig Ő még csak 14), hogy nem szórakoztat, hanem felidegesít a játék. Pedig alapvetően nagyszerű, imádom, 5 éve nem is játszok mással.

#Macka Csak tudnám, hogy mi az anyja kínját élvez abban, hogy elmegy az első bokorig, onnan végignézi a csatát (persze a tornyot bőszen forgatva :) ), és érdemi sebzés (vagy akár lövés nélkül) megy a garázsba?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128535) ollie válasza Zolee_70 (#128534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak tudnám, hogy mi az anyja kínját élvez abban, hogy elmegy az első bokorig, onnan végignézi a csatát (persze a tornyot bőszen forgatva :) ), és érdemi sebzés (vagy akár lövés nélkül) megy a garázsba?

És jellemzően ezek nevében benne van a killer, hunter, overlord vagy valami hasonló szó.

***

(#128536) Emu válasza ollie (#128535) üzenetére


Emu
őstag

És persze a tankjuk is ilyen matricákkal van tele, mert ebből lesz pénze a WG-nek...

(#128537) ballington


ballington
addikt

Múltkor Orzanel stream-jét néztem, akkor is volt egy érdekes szitu.
Erlenberg, 121B-vel. Volt a csapatban egy E100, IS-4. E100 egyből írta az elején, hogy Ő a városban marad, mert ott tuti jó lesz és ez egy nyerő straégia. (Persze IS-4 is ott maradt, mert szakaszban voltak) Orzanel is csak röhögött rajta kínjában. A várat teljesen elbukták már az elején, onnan támadott szinte az enemy. Orzanel-t persze kilőtték, miután lesebzett x ezer hp-t, de se az is-4, se e100 nem volt a helyzet magaslatán. A csatát nagy nehezen megnyerték, persze a két top heavy semmit nem tett a dologhoz, a legtovább Ők húzták, mert senki nem lőtte őket, de Ők se sebeztek szinte senkit.
És még ők voltak feljebb, hogy statpadder unicum, nekik ne mondja meg, mi a taktika. Kevesebb mint 48% WR-je volt mindkét tagnak.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#128538) Jadro válasza ballington (#128537) üzenetére


Jadro
veterán

Orzanel tegnap bebaszós streamet tartott. Néha belenéztem hol tart, pár sör után már énekelt is. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#128539) kchryss válasza jano_77 (#128514) üzenetére


kchryss
addikt

Nincs semmi furcsa. A 2 rerollt tanítja a tapasztaltabb társuk. :DDD

(#128540) jr1994 válasza rlazol (#128533) üzenetére


jr1994
addikt

Ezzel eddig nagyrészt egyetértettem, viszont nem is nagyon gondolkodtam rajta. Csak kíváncsiságból azért megnéznék egy két szintes rendszert, csak hogy a nagyon botok legyenek elkülönítve. Mondjuk a felsőház alja lehetne az a szint, akinek legalább minimális elképzelése van a játékról ("oda megyek xy helyre, mert oda kell, mert oda szokás" játékosok), aki legalább 800-1000 körül sebez 8-as tankkal. Ha az ilyen "szögbe akarom állítani, szögbe akarom állítani... ezt nem lehet szögbe állítani" gyerekek külön homokozóban játszhatnának, lehet hogy egyből sokkal jobb lenne a helyzet. Ja, meg ha az mm nem dobálna össze 8 TD-t 8 heavyvel szemben.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128541) galervin93 válasza rlazol (#128533) üzenetére


galervin93
őstag

Vártam a válaszod. :D Skillesebb alatt elég lenne egy olyan kitétel is, hogy sebezz legalább a tankoddal annak hp-jának X %-át, vagy szpottolj meg egyéb mérőszámok, nem kellene nehezen teljesíthető kitételekre gondolni. A legtöbb gyíkot már az is kiszórná, ha a saját hp-jának a felét meg kellene lőni, de ettől még nem lenne "unikumok csatája" az egész.
szerk.: na, abszolút egyetértek jr1994 kollégával. :) Erről van szó, nem kell végletekbe esni - csak a legrosszabbaktól kellene megszabadulni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#128542) kchryss válasza Zolee_70 (#128524) üzenetére


kchryss
addikt

Ó hogy örülnék én két kemper csapatnak. Pár éve tényleg ez volt a jellemző, hogy mindenki kempelt, még a nagy td nerf előtt. Akkor utáltam. Most viszont visszasírom, mert most mindenki yolo-zik. Sokkal hasznosabb volt amikor kempeltek és a végén legalább tudtak még alkotni, mint most hogy az első percben már 8-0 az állás valamelyeik csapatnak, mert az idióták rárontanak a sokkal erősebb tankokra. Aztán próbáld megfordítani az állást 3-4x-es túlerő ellen. :(((
Malinovkán és Erlenbergen szoktam néha belefutni full kempbe, többi pályán inkább a 2-3 perces csaták hódítanak ami szerintem még rosszabb.

(#128522) @BÁ Nutrition:
Volt idő amikor úgy gondoltam addig nem adok el tankot amíg meg nincs vele az ász. Azóta ezt az elvem feladtam. Nem hiányoznak az ősz hajszálak amiket azzal gyűjtenék, hogy az at-8-cal addig játszanék amíg ászt nem szerzek. :DDD

(#128543) kchryss válasza galervin93 (#128529) üzenetére


kchryss
addikt

Én kb 3 éve kezdtem. Akkoriban kezdőként rengeteg csatát lenyomtam t1-5-ben. Nem mentettem el az akkori mm-eket így incs rá bizonytékom, de nekem úgy rémlik akkoriban tier 5 alatt is zöld volt mindkét csapat legalább 1/3-a, tier 5 felett pedig legalább a fele. Azt a tanácsot követtem kezdőként, hogy ha van hasonló karakterisztikájú tankkal egy jó statú csapattársad akkor őt kövesd a csatában így valószínűleg jó helyre fogsz menni és figyeld meg mit csinál. És akkoriban szinte az összes csatában volt 1500 wn8 feletti csapattársam akit a 600 wn8-ammal boldogan kísértem. Most ha néha nagy ritkán lemegyek fókavadászni 4-5 tierbe akkor többnyire 1-1 játékos van 1000 wn8 felett minkét csapatból, többi mind alatta és a fele a csapatoknak 200 wn8 alatti amit nem is értem hogy tudják összehozni.
Azért én örök optimista vagyok. Lehet ha nagyon jól sikerül a nagy újraegyensúlyozás akkor visszacsábul sok régi jó játékos aki abbahagyta már. Vagy a jelenlegi paradicsomok megnéznek pár wg oktató videót, vagy qb-t és fejlődni akarnak majd aztán majd valamikor zöldek lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

(#128544) DVlad


DVlad
őstag

A felvázolt minimális "szintezés" szerintem is remek volna. Valakiknek.
A baj az, hogy úgy a nem- botoknak, retardoknak sokkal nehezebb lenne fejlődni. Biztosan rengeteg olyan játékos van (én is), aki egy igazi tomato, de azért direkt nem csinál értelmetlen dolgokat, törekszik jól játszani, nagyokat belepörkölni az ellenbe, de még nincsen ott a fejlődési szintje, ahol mások elvárnák, na azokat összezárni kizárólag a felsorolt hulladékkal, szerintem az igazságtalan lenne.

Most viszont új dolgot láttam. Ami lehet, hogy csak nekem új. Azon kívül, hogy semmi értelme nem volt, fura is. Az ő eredményessége is tisztán mutatja, hogy ez a csapat is mennyire ott volt a szeren. Nekem amúgy ez a sztenderd ügymenet.





És a szokásos jutalmazási rendszer bosszantása irányomban :D :

Mindezektől függetlenül, minden nap úgy ülök neki, hogy izgatottan várom, milyen lesz ma, sikerül egy-két jó kör.

(#128545) BÁ Nutrition válasza kchryss (#128542) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Én a kv85ot akkor is elrakaritottam volna ha nincs meg ra az asz. Egy rakas xar.. a t-28, vk3001h stb meg marad. Minden hetvegen megyek veluk asz kort.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128546) fradi81


fradi81
veterán

A lényeg hogy T10-ben már tudnak játszani :)

BÁ Nutrition
Ezek szerint neked a sniper tankokkal megy inkább.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#128547) Stanislav84 válasza BÁ Nutrition (#128545) üzenetére


Stanislav84
tag

Mert be kell menni vele közelre és nem tud messzire lövöldözni... én nagyon szerettem, viszonylag nagy töltés mellé nagy sebzés. Én nagyon szerettem. Játékstílus kérdése amúgy kinek melyik jön be. :)

(#128548) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

A VIHAR klánban nem szokás köszönni? Legalábbis vissza? 3 voltak szakaszban...eh mind1, biztos öregszem.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128549) kchryss válasza BÁ Nutrition (#128545) üzenetére


kchryss
addikt

Kis gundepes tankokhoz kell a legtöbb tapasztalat. Előre kell gondolkodni honnan hova lehet lőni. A kv-85 régebben kv1-s néven futott 6-os tankként. Akkoriban a játék legjobb 6-os tankja volt a hellcat mellett. Akkor úgy nézett ki egy 6-os csata hogy mindkét csapat legalább fele hellcat és kv1-s volt és a többi tank csak töltelék szerepet töltött le. Kapott egy jelentős nerfet és átnevezték, de azért továbbra is jó tank maradt szerintem. Most van megfelelően egyensúlyozva, régen túl op volt.
Nekem volt egy csomó tankom amiket noob koromban nagyon utáltam. Aztán amikor sok ezer csata után valamiért visszatértem hozzájuk, soknál rájöttem, hogy nem is rosszak, sőt.
Ha végigmész a ruszki heavy és med és esetleg a kínai ágakon akkor úgyis hozzászoksz majd a kicsi gundephez. Utána esetleg ki lehet próbálni megint a kv-85-öt, hátha pozitív csalódás lesz. :)

(#128550) TESCO-Zsömle válasza Zolee_70 (#128548) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs rá garancia, hogy egyáltalán engedélyezve van náluk (a játékosoknál, nem a klánnál) a chat. Úgy meg csak a standard üzeneteket látják, a gépelteket/modoltakat nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.