Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#129701) po1son válasza ollie (#129693) üzenetére


po1son
addikt

A Wargaming egyik producere megerősítette a következő információkat az új német fával kapcsolatban:

Ha a játékosnak ki van fejlesztve a Maus (mindegy hogy meg van-e véve vagy sem), a változtatás után az új tier X-es tank ki lesz neki fejlesztve és bekerül a garázsába is (igen, meg lesz véve neki).
Ha játékosnak ki van fejlesztve a Maus, a VK 100.01 P és a Mäuschen is fel lesz oldva neki a fejlesztési fán.
Ha a játékosnak van XP-je a VK 45.02 B-n, de nincs még kifejlesztve neki a Maus, akkor semmi nem történik. A játékos megtarthatja az XP-t és kifejlesztheti majd belőle az új tier X-es tankot, az új Maus ág pedig teljes egészében le lesz zárva számára.

Fentiek tükrében, ha jelenleg is a Maus-t húzod, próbáld meg még az új verzió előtt kifejleszteni, mert így fel lesz oldva számodra az egész új heavy ág és így csak az XP-t kell majd gyűjtened a VK 45.02 B-n hogy mielőbb megszerezhesd a VK 72.01-et.

forrás by Jacktor

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#129702) rlazol válasza po1son (#129701) üzenetére


rlazol
addikt

Ez félrefordítás. :K
"If the Maus was researched in the tech tree, after the split the new tier 10 has to be researched and bought."
Ha a Maus ki volt fejlesztve, a szétválasztás után az új 10-est ki kell fejleszteni és meg kell vásárolni.

Akinek megvan/ki van fejlesztve a Maus, azoknak azzal az ággal nem lesz gondjuk, de a Bélára vissza kell menniük a Károlyért, ill. onnan folytatják a fejlesztést ahol állnak, de már a Károly felé. Mondtam, hogy túl szép az ingyen 10es tank....

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129703) ollie


ollie
MODERÁTOR

SirFoch szerint a jelenlegi 5 legjobb prémium tank a játékban: [link]

***

(#129704) jr1994


jr1994
addikt

Csak amikor az utolsó lövést bevittem, akkor tűnt fel hogy megjavítottam a T55-ös MT15-öt :D replay.

+ kép , kép. Külön köszönet az IS3-nak aki resetelt, pedig már majdnem befoglaltunk :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129705) vJokka


vJokka
aktív tag

Ru móka: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#129706) Carasc0 válasza jr1994 (#129704) üzenetére


Carasc0
őstag

Hali. Melyik modot használod? Marha jól néz ki... Must have...

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#129707) 4580693 válasza jr1994 (#129704) üzenetére


4580693
senior tag

Grat! :C
Lassan neked is meg lesz! :)

(#129708) jr1994 válasza 4580693 (#129707) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Ja, csak az a fránya td-15 hiányzik jó ideje :P

Carasc0: köszi! A mod aslain modpakkban van azt hiszem sexy battle results néven :).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129709) Looserke


Looserke
őstag

Van arról valami infó, hogy a Light tank változtatások után az amcsi T54e1 miből lesz kifejleszthető? Most fejlesztettem ki a T49-et a Bulldogból és nem tudom marad-e a T49-en vagy átkerül a Bulldogra a T54e1, amikor feljebb megy egy szintet.

(#129710) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

kenyelmes kacsavadaszat :D mondjuk legalabb magamnak spotoltam
[link]
t-28 lol mastery. igazabol ez olyan volt mintha artyznék, de nem szégyellem magam mert ma igen megtalaltak a mocskok sajnos

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129711) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#129710) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

masik [link]
mondjuk igazabol jobb megkerdeznem h nem gaz-e ha betolom az alacsony tieres aszokat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129712) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#129711) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak mert[link]...
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129713) emre válasza BÁ Nutrition (#129711) üzenetére


emre
veterán

Nem, sőt, épp a napokban merült fel ilyenek hiánya.

Folyamatosan lesznek olyanok akiknek szükségük lenne útmutatásra alacsony tierben, de én sem szerettem T6 alatt játszani. Mondjuk azt nem tudom, hogy ténylegesen mennyit tudnak profitálni belőle.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129714) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#129711) üzenetére


lacibacsi
addikt

Fél évvel ezelőtt semmiképpen sem lett volna gáz, de ahogy fejlődsz, ma már egyre inkább tűnnek ezek a körök egy statpadder szívatásainak. ;]

Amúgy félig-meddig irigykedve nézem azokat az embereket (mint te is), akiket tiertől függetlenül egy-egy tank annyira rabul ejt, hogy a használatukat tökélyre fejlesztik és sorban pakolják rá gunmarkokat. Vannak kedvenc tankjaim nekem is, de az MS-1-en kívül nincs még egy, amivel csak az élvezet miatt mentem sokszáz csatát. (Az is csak addig volt, amíg rá nem találtam erre a fórumra és rá nem jöttem, hogy van élet a tier 1 után...)

Szóval gratula! Jól tolod a T-28-at!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129715) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!

WOT-probléma RX 470-nel: ALT-TAB és játékból való kilépéskor nem jön vissza az asztal. Tapasztaltatok ilyet, és mi a megoldás? :R (Relive előtti utolsó driver)

[ Szerkesztve ]

(#129716) sutyi^ válasza Macka (#129715) üzenetére


sutyi^
senior tag

Néha csinál ilyet nálam GTX 1060-al is, de az rendes kliens fagyi. Nyomj egy Windows + Shift gombot, az csinálj egy új asztalt. Nyiss egy feladat kezelőt, és nemes egyszerűséggel zárd be a behalt klienst.

Vagy rakj fel egy újabb vagy régebbi drivert pucolas után, hátha meggyógyul.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#129717) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#129714) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hat csak azert mert jo tank, a csajokat kikertem a kv13ra de nem volt tul vicces h elso 6 csataban 100penes agyuval kellett mennem tier 9be... szerintem hamar felejtos lesz a tank, kínomban megvettem ra a nagyobb tornyot meg tier 6os agyut, mar alig varom h mehessek a kovetkezore majd

szoval ez a winratemnek nem tett jot egyeltalan, igy mentem par kort a jagdpantherral, ah :P ez viszont tetszik :K megtartos egyertelmu

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129718) zodo


zodo
nagyúr

T-62A kifejlesztve :) sajna kredit az nincs rá :( de az IS-7 legénysége készen áll a beülésre.

Mutz legényeinek mi a javaslat avagy mennyire fontos az álca a medvés tank álca festés mellett?
Jelenleg a Tiger II volt legényei pattantak át.
Lámpa, Pillanatkép, Sima utazás, Adrenalin roham + mindenkinek javítás és harmadik sor 62% BIA

VI Svéd Strv 74-t érdemes kipróbálni hogy ne pókhálósodjanak be az ajándék lányok?
Free-t költenék, eddig egyik Svéd tankot sem próbáltam.

Más:

BÁ Nutrition te összenőttél ezzel a T-28-al. :) Gratu!

Amúgy ma nekem is adta még hajnalban szerver váltás előtt is ill. aztán is.
pl. Comet csatában igaz csak 1 lövésem volt a IX-ek közt de az nagyot szólt. B-C 25t AP felrobbant. :)
Jó egy kicsit kapkodtam ebben a körben mert közel a cél (15k xp a Cent I-hez) de különben nagyon klassz csatákat mentem vele na meg a TVP, T-54, M103-al.
Annak is szoktam örülni ha megvan az 1200 körüli wn8 de most szinte,észrevétlenül, mert játék közben olyan "ú de f.s kör ez" érzésem van aztán meg csak lesek.

(#129719) galervin93 válasza zodo (#129718) üzenetére


galervin93
őstag

Ne hagyd ki az ötös svédet, jó masina. A hatos sem rossz, sőt, az ágyú kifejezetten kellemes, csak a "platform" nem az igazi alatta, lassúcska, magas... Ellenben kiváló az ágyúsüllyedése - ezt kell kihasználni. Nekem mondjuk nem nagyon megy vele, kb. ugyanannyit lövök vele, mint a fostalicska Type58-cal, illetve a sebessége miatt nem érzem azt a "csatalehozó" fílinget, mint pl. a Cromwellel/B-vel, Rudyval... Amolyan átlagos tank egyetlen kiemelkedő paraméterrel, arra kell rámenni, hogy ezt kihasználhassa az ember.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129720) Tarill


Tarill
őstag

tanácsot kérnék, elindulnék egy új ágon de kettő közül nem tudok dönteni. IS-4 vagy az új érkező standartd VK72.00k? mindkét ágon tier6-nál tartok, az IS-ágon sok modulom meg van már(obj 140 és is-7em van már) a németen is van egykét modulom de ott nem sok, német ágon csak egy artim van meg a ru251. a tier 7-8 mindegyik ágon szar max annyi h az oroszon gyorsabb mert olcsó tankok, tier 9-től már jó mindegyik. mit mondotok? :R

(#129721) LML


LML
tag

Arra tudtok valami választ, hogy az utolsó update óta miért tapasztalom azt, hogy ha bekapcsolom a szerver oldali célkeresztet, akkor csak akkor van esélyem mozgó célpontot meglőni, ha kb egy tanknyival elé lövök.
(nyilván nem egy 60nal tépő BC re vagy e25 re gondolok, de volt hogy Scorpionnal nem találtam el 200m en kívülről semmit, egy huldownozó jagdpanzert nem tudtam ellőni oldalról, pedig az elég nagy).
Volt olyan köröm, hogy 7/7 lövés nem talált, aztán inkább beletolattam a vízbe mérgemben.

Egyes esetekben a pingem felment 30-40 ről 100-150 közelébe, ezzel párhuzamosan az FPS 110-130 közöttről volt hogy leugrott 40-50ig, pedig semmi sem indokolta a dolgot (olyan helyen voltam ahol nem volt sok tank körülöttem, nem volt sok megjeleníteni való tereptárgy sem.)

Kínomban már átállítottam a célkereszteket, beállítgattam az nvidia profilban mindent maxra a WOT-nak, leszedtem a speedstepet a prociról, de semmi, mikor kliens oldali célkeresztet használok, akkor minden rendben, volt 4000es köröm a scorpionnal, ha szerver oldalit, akkor meg 1000-1500 ast öszelőni is kínszenvedés.

Viszont mióta a kliens oldali célkereszt van beállítva, olyan lámpa nélküli egy hites garázsmenet arty találatokat kapok, hogy csak lesek magam elé. Tegnap este volt, hogy 3x is kikaptak, egymás utáni körökben. Azt még megértem hogy kikapnak a scorpionnal, még elfogadom, hogy a libertével is kiszednek egy hitből, de hogy a bulldoggal kikap egy 400 Wn8 as ember max sebességről a hegy mögül úgy, hogy nem voltam felspotolva, mert senki sem ért még oda ahol kinéztem, és abban a pillanatban ahogy kiértem jött a oneshot kill. Nem ilyen 1-2 sec múlva, hanem abban a pillanatban ahogy kiértem, már csett is volt.

Létezik, hogy a lámpa és a szerver oldali célkereszt bármilyen módon összefügg, és valójában már rég spoton vagyok, csak nem villan a lámpa?

(#129722) rlazol válasza Tarill (#129720) üzenetére


rlazol
addikt

LML - mindent meg kell szokni, szerinem pszihés alapú nálad a dolog. Hatodik érzék csak 3 mp után szól, az nagyon sok idő tud lenni.

Tarill: az orosz ágat nem ismerem, scak ellenfeélkénmt, kemény tankok, közelharc-heavyik. A KV3 és 4 szemből is jól lőhető, nem tisztelem; a másik kettőtől viszont tartok. Jól páncélozott, nagyot lövő dögök. A jelenlegi Maus vonalon a Béláig vagyok meg, az ágyú nagyon jó, de inkább támogatásra való mindegyik tank a gyenge páncél miatt, kivéve a Bélát, akit viszont szög alatt belőnek, de ha szembe tudod tartani és elég hülye az ellenfél, 2k-t bármikor pattint, nekem 8k a rekordom vele. Nem zavaróan lassúak.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129723) BÁ Nutrition válasza emre (#129713) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tudnak belole profitalni, azon a meccsen mikor az o-i exp-et meg a churchill 3at szetlottem egy olyan bokor moge alltam amit regebben egyeltalan nem hasznaltam. mindig masfele boklasztam, nem talaltam a helyem ennyire. aztán az e-25el egyszer csak kiprobaltam par hete es azóta egyre többel, jagdpantherral is meg szoktam terrorizalni a nepet vele :) ezert is ajanlottam annyira multkor a videokat, scheffnek es linkinnek az osszes videojat vegignezem, csomo palyan segit honnan erdemes lovoldozni, bar az teny h egyeltalan nem hasonlit a jatekstilusom egyikükére sem, de ennek foleg az az oka h ok sokkal jobb jatekosok nálam, es tobb helyzethez tudnak alkalmazkodni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129724) Tarill válasza rlazol (#129722) üzenetére


Tarill
őstag

végül is a 8-as VK A ami egy kalap szar jelenleg most kap majd buffot hátha jobb lesz, orosz heavym már van egy végül is akkor legyen inkább a német ág :D tieger porsche se rossz ha nem tier9-be megy VK A-t meg valahogy átszenvedem

(#129725) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#129717) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Jagdpanthert nehéz szívvel adtam el annakidején. Ez volt az első két csíkos tankom, szerettem is menni vele. Csak kellett a legénység a Ferdinandba. De sem a Ferdi, sem a JPII nem volt annyira élvezetes, mint ez. A Jagdtiger viszont kárpótolt azóta... Ám, ha egyszer majd minden célom elértem és már csak fun játékot akarok, akkor tuti visszaveszem a Jagdpanthert (is).

Más: A VK Aladár legényeit beteszem a Bélába. De látva a várható változásokat meglehet, hogy kifejlesztem és (a HT-15 miatt) meg is veszem a Maus-t. Szerintetek mennyire öngyilkosság a Maussal úgy menni a csatába, hogy sima 100%-os alapképzettségű legények ülnek benne? Nincsenek vele nagy terveim, csupán a HT-15 (meg az Object küldikből a pattintósok) megcsinálása.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129726) arpeen2


arpeen2
senior tag

Solo's modpackot használok, jól is működik, egyvalamiben szeretnék picit finomítani, de nemtudom hogyan kell, erre kérnék segítséget. Találatkor az ellenfél találati HP-ja mikor "felszáll" lényegesen jobbra van a lőtt tanktól, ezt szeretném közelebb hozni, a lőtt tankhoz. MIt állítsak ?

Kösz

(#129727) kdr730


kdr730
tag

Első csatára!
Nem mondanám hogy kiemelkedő csata, de az utolsó dupla lövés az nagyon ott van! :))
[link]

[ Szerkesztve ]

(#129728) Carasc0


Carasc0
őstag

Hát nem tudom miért jó farmoló tank az (panther 8,8) amivel:

- Sértetlenül végignyomtam a mapot.
- Kilőttem 5 tankot.
- Emellett még sebeztem is tankokat.
- NYertük a csatát.
- Olyan sok lőszert azért nem lőttem ki.

Kiszúrja a szemem 32K pénzzel prém. nélkül. WTF.... Számítottam vagy 70K-ra vagy 100K-ra, de még egyszer WTF...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#129729) LML válasza rlazol (#129722) üzenetére


LML
tag

Lehet, hogy igazad van.. valamiért nekem 2 sec rémlett a 6th sensre, de akkor már kezdem érteni a dolgot.

Viszont legalább kezdek ráérezni a light tankokra, de kellett hozzá egy jó 1.5 hónap játékidő mire felfogtam hogy mit nagyjából hogy kellene csinálni vele, pedig nézegettem videokat is, hogy mit hogyan, de mire az ember rájön hogy mennyire tudok kimenni a domb mögül, hogy én már spotoljak, de ne lőjenek be azonnal, vagy melyik bokorba nem lő bele az arty rögtön az elején stb az számomra sok játékidő volt..
A legnehezebb, hogy parancsoljak magamnak, nem kell mindenre rálőni amit felspotoltam, meg kel várni míg elindul a harc, és nem rám figyelnek :)
Ami nem tetszik, hogy az rng beszórja egy csomó Xes tank közé a 8as kis "szaromat" aztán a csapat tőlem várja hogy menjek megpusztulni, mert ők inkább kempelnének a heavykkel és lőnének a spotomra, de persze az elején mindent megtesznek, hogy ne érjek oda ahová szeretnék, nekem jönnek, leszorítanak stb :(
Van olyan, hogy felspotolok 4-5 tankot, az arty semmit se lő be, én persze kapok 2 combos hitet mert próbálok láncolni az artynak, hogy hátha úgy eltalál valamit, majd a megmaradt párszáz hpval visszamegyek a szikla mögé, hogy ne 30 seces legyen a kör számomra. 5 sec múlva pedig megkapom hogy fosós vagyok, másik 5 sec múlva meg kivégez a saját arty-nk, egy camper bot üzenettel.. :F

Más: Küldihez kellene szerválnom egy T8 közepes tankot, mert a Turánt megvettem még első prém tanknak, de azzal nem fogom tudni megcsinálni a komolyabb sebzéses küldetést 100 as sebzéssel nem megyek semmire, mert elfogy a skuló a turánból és sok tankot full golddal sem lehet belőni vele ha nem hátulról/oldalról lövöm.

Orosz vonalról a KV85/IS ágból van egy lehetőségem átmenni a közepesre, plusz német TD ágból is, van egy lehetőség ha jól emlékszem, ezekbe lenne legénységem is. Most át tudnék váltani 150k XP-t az akció keretében, olyan 2500 arany környékén ha jól számoltam, plusz most az akció miatt 4/500 arannyal ki tudom fullozni a legénységet is.
Svéd csajok megvannak ugyan, de a svéd vonalból csak a TD-t csinálom egyelőre, és majd az UDES-be szeretném beültetni őket.
Maradt még aranyam a karácsonyi csomagból, tehát tudnék prém med et is venni, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne az ideális. SuperPershinget néztem a pen buff miatt, de az nekem lassúnak ígérkezik Sta-2t meg bárhol meglövik az visz modult plusz legénységi tagot magával.
Az aranyat alapvetően arra tartogattam, ha lássam hogy alakítják át a med/light vonalat, és ha végre berakosgatják hogy mi hova kerül, akkor tudjak lépni, tehát lehet még korai lenne ellőni.

Költeni pedig nem akarok már annyit játékra, hogy vegyek egy prém medet, plusz eljussak arannyal egy T9 op light-ig, Asszony így is szívja a vérem hogy 3x évesen mit ülök egy játék előtt, és az időm sem engedi, hogy as kiságyús alap tankokkal végigszopva kihúzzak egy ágat teljesen.

Az aranyért becserélhető prémtankos történetet mikor hozzák be az EU szerverre? Megszabadulnék a Turán, Su100Y, HT6 triómtől, mert gyakorlatilag a legénység húzáson felül semmire sem használom/tam őket. Sajnos az elején nem olvastam teszteket/fórumokat, és nem akartam "sokat" egyszerre beletolni a játékba, és nem láttam át, hogy az egy 12e ftos prém tank, fényévekkel jobb élményre és pénzkeresetre is mint a 3db 3500 ftos..

(#129730) fradi81 válasza Carasc0 (#129728) üzenetére


fradi81
veterán

mennyi sebzés volt? Attól hogy prém tank még kell vele lőni 2000-et hogy érződjön, 70-100K álom, ahhoz nagyon jó kör/prém fiók kell. Nettó 30-40 a reális a 8-asoknál.

moto g72, Ninebot d28e

(#129731) Carasc0 válasza fradi81 (#129730) üzenetére


Carasc0
őstag

Na akkor még jó hogy nem vettem a T34-et mert ugye azzal még többet lehet keresni. 30-40K??? Az K***va kevés.... Jóval többre saccoltam volna. Na akkor ez is csalódás és kamu ez a farmolós jelző a tankokra. Pffff...

1500 körül volt a sebzés.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#129732) fradi81 válasza Carasc0 (#129731) üzenetére


fradi81
veterán

Jó körre ad elég kreditet. De még így is többet fizetett mintha egy normállal mentél volna szóval nem kamu. Kérdés hol láttál 100K köröket, na ez a wtf..

moto g72, Ninebot d28e

(#129733) Macka


Macka
veterán

Létezik, hogy WOT-hoz kevés egy 3.6 Ghz-s I3+RX470? 90 FPS körülim van, de tiszta mikrolagg a játék... :F

(#129734) galervin93 válasza Carasc0 (#129731) üzenetére


galervin93
őstag

1500 sebzésre abszolút reális az az ezüst. 70-et 2500-ra fog hozni, vagy még többre, 100 fölé meg 3500, de inkább 4000+ kell többnyire. Illetve érdemes prémium fiókkal összekötni a farmolást, ha van rá lehetőség.
Szerk.: Macka, annak a konfignak elégnek kell lennie. Min van a játék, vinyó? Töredezettség mentesítés segíthet. SSD-n volna a legjobb, mert néha sok objektumot kell egyszerre betölteni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129735) LML válasza Macka (#129733) üzenetére


LML
tag

Próbálj meg a Catalystben minden teljesítmény fület max ra húzni a WOT hoz, plusz próbáld meg, hogy teljesítmény centrikus profilban indítod a játékot.
Nekem (igaz Nvidia kártyám van) ez a két beállítás dobott vagy 50 Fps-t a játékon (igaz én notebookról játszom).

(#129736) rlazol válasza Carasc0 (#129731) üzenetére


rlazol
addikt

1500 sebzés az alig a HPd. Prém fiók nélkül az biza 30-40k körörnként. a 100khoz bőven 2500 felett kell lőnöd, prémfiókkal, magasabb tierű tankokba.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129737) Carasc0


Carasc0
őstag

T34 jó prém tank? Hallom Wotinfo-n 1. helyezést kapott..

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#129738) ollie válasza Carasc0 (#129731) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1000 sebzésre adnak kb 20k creditet prémium nélkül, de ugye abból lejön a lőszer és a javítás ára. És igen, ez jó bevétel, mert nem prémiummal sokkal rosszabb.

***

(#129739) ballington válasza Carasc0 (#129728) üzenetére


ballington
addikt

"olyan sok lőszert azért nem lőttem ki"

Ez jó. Ha nem sebzel vagy spotolsz, ne is várd hogy sokat hozzon.
70-100k-ra prém nélkül nyerned kell, top gun, legalább 3000+ sebzés, de inkább 4000.
Ennyit egy tank sem hoz, ha nem veszed ki részed a csatából.
Az, hogy 5 db 50hp-s tankot kilősz, az nem sok.

egybként jobban jársz, ha inkább prém előfizetést veszel. Az havonta 3500 körül van, a T34 árából 3 hónapot tudsz venni. És így nem csak a prém tankokkal fogsz tudni keresni, hanem a normál tankokkal is.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#129740) egyedülülő


egyedülülő
őstag

A kép sajnos nem sikerült túl jól, de ezt már csak utólag vettem észre.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#129741) Macka válasza galervin93 (#129734) üzenetére


Macka
veterán

Ssd-n van.

(#129742) Argh!


Argh!
aktív tag

Üdv.

Sok időt kihagytam WOTban, svéd tankokból lesz TX-es med?

(#129743) ollie válasza Argh! (#129742) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Várj, megkérdezem a varázsgömbömet.

***

(#129744) rlazol válasza Argh! (#129742) üzenetére


rlazol
addikt

nem valószínű.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129745) Argh! válasza ollie (#129743) üzenetére


Argh!
aktív tag

Olyantól kérdeztem aki koveti wotban az esemelyeket es a hireket, es nem ilyentol mint te... :U

(#129746) ollie válasza Argh! (#129745) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is követem. Na most mi van?

***

(#129747) notika77 válasza Argh! (#129745) üzenetére


notika77
senior tag

Ezt jól megmondtad!
:W

Egy olyan infót szeretnél megtudni, amire a korrekt választ akkor lehetne megadni, ha már a játékban lennének. Mert a wargaming a fideszhez hasonlóan ad ki nyilatkozatokat, attól függően merről fúj a szél.

[ Szerkesztve ]

(#129748) Argh! válasza notika77 (#129747) üzenetére


Argh!
aktív tag

Igazad van, nem kellett volna, pedig csak vicces akart lenni es nem sikerült, lehettem volna megértőbb :R

(#129749) ollie válasza Argh! (#129748) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bocs, ha bántó voltam.

***

(#129750) Emu válasza Macka (#129733) üzenetére


Emu
őstag

Mennyire stabil az a 90fps? Ha folyamatosan annyi van akkor elég, de ha ugrál 60-100 között folyamatosan, és átlagban van meg a 90fps, akkor bizony előfordulhat, hogy mikrolagnak érzékeled. (saját tapasztalat)

Ha nem ugrál az fps, akkor lehet szerverlag is (mostanában nálam is előfordul), én kipróbálnám Vsync-el is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.