Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#128101) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem tudjátok mitől van az, hogy a grille célzás ideje egy rakás fos?

Fullos a legénység, bia is van, de még is egy félóra mire beszűkül... Meg olyan luftokat lő, hogy az agyam eldobom...

(#128102) emre válasza SoulReaver (#128101) üzenetére


emre
veterán

Ez azért van mert biztos nem vettél prémium előfizetést. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#128103) zodo válasza 4580693 (#128085) üzenetére


zodo
nagyúr

Azért a többlet xp-ért meg is kell ám dolgozni.
Sok múlik a csapaton is azaz mint utaltam "szerencse kérdése" mivel ezek a gépek sem elpusztíthatatlanok így hamar ott is maradhatnak pláne ha sebezni sem sikerül vagy ha nincs támogatás és akkor hiába minden.
Különben pedig mennyi olyan csata van ahol a hátul sunnyogó nem orosz med kap több xp (mert nem csak sunnyogásra lettek kitalálva) vagy épp egy arty szerepel a top három xp szerzők közt?
Nagyon sok és úgy gondolom tudni kell kihasználni a maximumot amit enged a járműved valamint a csata.

Hozzáteszem lehet én vagyok a noob ami biztos de sosem érdekelt mennyi xp-t kapok egy adott tankkal.
Jó ok a fejlesztések idején igen de már egy fullos tank esetében biztos nem azt lesem a csata alatt hol tudnék xp-t növelni mert az tuti görcsös akarást szülne aminek általában nincs jó vége.
Minden tanktípusnak meg vannak az előnyei és hátrányai ez köztudott, lehet választani ki miben találja meg a szórakozását vagy a céljai elérésének favoritját.
Rendszert ami valóban nincs jól leosztva meg vagy elfogadjuk vagy sem, ezen kár agyalni.

(#128104) vJokka


vJokka
aktív tag

Strv74 Ace:

Replay

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#128105) po1son válasza SoulReaver (#128101) üzenetére


po1son
addikt

1.41es célzási idő rossz?! ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#128106) 4580693 válasza zodo (#128103) üzenetére


4580693
senior tag

Már megint nem érted. Írtam, hogy saját csapatban top sebzőként (sokszor a saját hp-m 2-2,5x) is kevesebb xp-t kapok, mint az ellenfél nulla sebzéssel végző botja. Ez nincs rendjén.

Nálam nincs xvm fent, mert nem érdekel. Ha valamelyik játékos teljesítményére vagyok kíváncsi, akkor két értéket szoktam megnézni a játékos statjainál: az átlagsebzést és az átlag xp-t.

[ Szerkesztve ]

(#128107) h1mpi válasza SoulReaver (#128101) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor Neked valami más van meg. A Grille nem is szűkül gyakorlatilag, annyira gyors.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#128108) 4580693 válasza h1mpi (#128107) üzenetére


4580693
senior tag

Az a grille nem az a grille. :D

(#128109) adrian360 válasza po1son (#128105) üzenetére


adrian360
őstag

Szerintem a grille artyra gondol nem a 15-re :)

(#128110) h1mpi válasza 4580693 (#128108) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jah :B :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#128111) KisApám


KisApám
addikt

Ha már twitch és streamer.
Gondolom (remélem) sokan ismeritek, és szerintem kötelező :DDD
CIRCONFLEXES!!! (+YouTube videók.)
Szórakoztató és nagggyon jó játékos (az elmúlt 2 hónapban 4500 WN8 felett volt az átlaga, az lemúlt 1-ben pedig 5000 felett).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#128112) SoulReaver válasza h1mpi (#128107) üzenetére


SoulReaver
veterán

De, a Grille 15 van. Megyek, megállok és egy félóra múlva céloz..

(#128113) jr1994 válasza SoulReaver (#128112) üzenetére


jr1994
addikt

Tényleg olyan, mész 60-nal, megállsz, meg kell várni a szűkülést. De akkor pontos lesz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128114) Tuja1


Tuja1
aktív tag

Ez a "rangjelzés" mit jelent a tank fölött?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#128115) SoulReaver válasza Tuja1 (#128114) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azt, hogy kiemeli a seggét.

(#128116) Tuja1 válasza SoulReaver (#128115) üzenetére


Tuja1
aktív tag

Köszi!
Ez a jármű speckója?

Mindenkinek megvan a maga keresztje.................csak van aki fel is mászik rá! •°°•. Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.,.•°°•.

(#128117) Jadro válasza Tuja1 (#128116) üzenetére


Jadro
veterán

Így van, az új svéd TD-k között találsz ilyeneket. Van a sima módban gyorsan halad, de nem túl pontos, siege módban meg lassú, de pontos és forgás közben nem esik szét a célkereszt. (Remélem jól mondtam. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#128118) rlazol válasza DVlad (#128100) üzenetére


rlazol
addikt

DVlad: nagyon szép kör, gratula! :R Sajnos a játék úgy van kitalálva, hogy t7 fölött már minuszos, ha nem tudod folyamatosan lesebezni a hp-d 15xereseét :( Emiatt vesszük a prémtankot, a WG meg ugye pénzből él.

4580693: teljesen egyetértek. Lehetne valami szint, nem sok, de pl. legalább 1 sebző lövés mondjuk T3-on túl, hogy az ember megkapja a győztesnek járó szorzókat és extrákat. A másik oldal nehezebb ügy, de a jelenlegi megoldás (csata hőse kitüntetésekhez kötve) szerintem túl szigorú.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128119) KisApám


KisApám
addikt

Meg kell szokni a svéd TD-knél, hogy ha pontosan lőni és leginkább találni is szeretnél, siege módba érdemes menni.
Láttam pár játékost, hogy a 2 lövés közötti töltésidő alatt kilép siege módból, hogy ha felspotolják, azonnal pl. tolatni/menekülni tudjon azzal a tényleg jó nagy sebességével.
Ha meg nem spotolódott fel, siege módba vissza és jöhet a következő áldozat.
A siege módba való be- és kilépés ideje meg sacc/kb. belefér a töltésidőbe.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#128120) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Már lassan időre mennek a csaták... MA toltam vagy 7 kört, ebből egy nyertes kör volt, a többi 3-4 perces csaták... Durva :) Sztem vagy fél éve nem játszottam ilyen intenzíven, de tudm már miért adtam el mindent anno.. :D

(#128121) 4580693


4580693
senior tag

El sem hiszem. Meg lett az 5000 spotos küldi, meg egy újabb csajszi a barakkba.

Ha valakit érdekel, itt a replay
Semmi különös nem történt, szerintem hülye volt az ellenfél.

(#128122) szallasi007 válasza 4580693 (#128121) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez már a T55-re is elég lett volna

(#128123) rlazol válasza szallasi007 (#128122) üzenetére


rlazol
addikt

:N az 7k-t kér ez "csak" 6k. De szép kör, gratula!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128124) lacibacsi válasza szallasi007 (#128122) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kétségtelenül szép kör, a célnak pont megfelelő, de a T-55A-ra 7k kell összesen...

Így jár, aki lassan ír...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128125) 4580693


4580693
senior tag

Köszönöm midnenkinek :R
A vak tyúk is talál szemet. :)
Jó lenne az a T-55A. De egyszer hátha.

(#128126) DVlad válasza rlazol (#128118) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!
Igen, sajnos tapasztalom, mert csak akkor megyek mással, ha ez épp pihen a csatamezőn. Azért vettem a jt8.8-at, hogy vissza tudjam termelni a móka árát, és arra teljesen jó is. A 7.78-as tier átlag drága az én számomra. (Tudom, prémiummal nem kellene jt8.8 körökkel termelni.)

(#128127) jozefgucci1 válasza 4580693 (#128125) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Biztosan meglesz előbb vagy utóbb ez nem is kérdés. Amennyiben a részedről megvan az elhatározás , úgy menni fog. Sajnos jó pár küldi van már ott ahol nem rajtad múlik , hogy összejön e az adott küldi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128128) 4580693 válasza jozefgucci1 (#128127) üzenetére


4580693
senior tag

Ez az 5000 spot küldi sem volt egyszerű. Nagyon pálya és csapat függő a dolog. De most hogy ez sikerült, akkor talán sikerülhet a többi is.
Most már csak a heavy küldik nagy része van hátra. Lassan neki fekszem azoknak is. Lemegy ez a t28 küldi sorozat, neki állok a t-55a-nak. :)
Amúgy, ezt a type-64-et neked köszönhetem. :R

(#128129) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ismét lecsapott a bannhammer a wg-nél ,de ez szerintem kevés.181 Permbann csak ?

MWA500: Miért is ? :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128130) CirrMee válasza jozefgucci1 (#128129) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezért pofáztam már az elején, hogy csinálják a nagy világba, de semmi konkrétum. Kamu szaga van a dolognak... (mármint hogy komolyan csinálják, gondolom pár lúzert megfognak, a jól tejelő többséget meg nem molesztáják, max ejnye bejnye)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#128131) 4580693


4580693
senior tag

Zodo az is-7-et adta el, mert nem jött be neki, én a T110E5-öt adom el. Egyszerűen nem tudok vele semmit sem tenni. :W

(#128132) Emu válasza CirrMee (#128130) üzenetére


Emu
őstag

Ha a fadöntögető modosokat, lézerágyúsokat, radar modosokat, célkövető, helyetted célzó aimbotosokat, warpackot használókat elkapják és kitiltják, már jelentősen javulni fog a helyzet. Snapshot és egyéb modokhoz játszani is tudni kell, nem elég a "beállok hátul egy bokorba és a modom eltalál mindenkit aki elém jön" hozzáállás.

(#128133) zodo válasza 4580693 (#128131) üzenetére


zodo
nagyúr

Heavy vonalon elindultam az E5 felé igaz még csak az M103-nál tartok amiről hiányzik a nagy torony aztán jöhet a fejlesztése.

Mi a baj vele?

(#128134) 4580693 válasza zodo (#128133) üzenetére


4580693
senior tag

Hülye vagyok hozzá

(#128135) zodo válasza 4580693 (#128134) üzenetére


zodo
nagyúr

Most az STA-2 érzem ugyanezt.
Jó ha sebzek és folyamatosan csak a motort javítom amit bármi kritikusra lő még ha nem is sebeznek.

(#128136) notika77 válasza jozefgucci1 (#128129) üzenetére


notika77
senior tag

Megnéztem 20+ magyar klánt és ezek közül senki sincs banolva, ezért az 5300 jelenleg is felfüggesztett (penalized) fiók sem tűnik korrektnek, hacsak inkorrekt módon nem csak az EU szerver számait tették közé.

Viszont feltűnt, hogy "rengeteg" fiók volt banolva korábban úgy, hogy a ban lejárt, de még nem lépett be a játékos. Ezen fiókokkal a napokban vagy akár még ma is játszottak, ezért úgy gondolom ezek a csapattárs megöléséért járó 1-2 órás/napos banok voltak. A rengeteg alatt pedig átlagban >1 embert értek klánonként (volt ahol 4 és volt ahol 1 sem) és azért érzem rengetegnek, mert a múltkori banoláskor is megnéztem sok klánt, de csak elvétve voltak ilyen lejárt banos fiókok. Vajon csak a magyar klánokban van ennyi vagy ez nemzetközi jelenség, ami az egyre rosszabb játékélmény következménye?

ui.: a 181 permaban meg annyira kis szám, hogy esélytelen véletlenül rátalálni egyre.

ui.2: viszont tartom magam ahhoz a véleményemhez, amit a kampánnyal kapcsolatosan is írtam, hogy érezhetően kevesebb lett a csaló

[ Szerkesztve ]

(#128137) SoulReaver válasza 4580693 (#128131) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az is7 tényleg egy hányadék tank...

(#128138) notika77 válasza notika77 (#128136) üzenetére


notika77
senior tag

ui.3: talán a WG szolgáltat hibás adatokat, mert jozefgucci1 által hivatkozott 1 banoltat, azt hiszem megtaláltam, de az adatai közt nincs aktív banra vonatkozó infó. Csak annyi, hogy az általa írt ban időpontjához képest 7 perccel korábban volt az utolsó csatája.

(#128139) DrDobos


DrDobos
őstag

Üdv!:)
Előre is bocsi a kezdő kérdésemért...
Megvettem a vk.28.01-et, és hogy őszinte legyek, nincs szívem átképezni a legénységet bele a leóból..Most jelenleg van egy női 100%os parancsnokom, illetve egy 110%os női vezető(küldetésekből). A többiek, mivel benéztem a vásárlásnál(..) így 60%os legények. Teljesen hülye vagyok ebben a témában. Mit érdemes csinálnom. Csak húzzam fel a legényeket 75%re kredittel, vagy így nem is érdemes hogy fele nő a legénységemnek, fele nem, vagy hogysmint legyen, ami a legjobb megoldás. Előre is köszi:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#128140) fradi81


fradi81
veterán

RNGesus ;]

DrDobos
Vedd ki a csajokat azok később jók lesznek együtt valami értelmes tankban. Rakj bele normál 75% embereket kreditért.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#128141) DrDobos válasza fradi81 (#128140) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi.:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#128142) CirrMee


CirrMee
addikt

Bár rühellem az artistákat, kizárólag küldetések teljesítése végett elgondolkodtam a használatukon. Perpill van egy kihúzott (majd eladott) Hummel, illetve a KV2 folytatásaként ott az S-51. Melyik lenne javasolt?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#128143) nightmare13 válasza CirrMee (#128142) üzenetére


nightmare13
senior tag

A kettő közül inkább a hummel szerintem :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#128144) notika77 válasza notika77 (#128138) üzenetére


notika77
senior tag

Úgy tűnik, hogy a WG eltüntette az összes utalást arra, hogy miért van felfüggesztve a fiók. Szóval enyhe rosszindulattal, de feltételezem, hogy a korábban lejártnak hitt banok, azok az újabb 5300-as banhullám eredményei. Így átlag több, mint 1 embert csalásért banoltak a megnézett 20+ klánból. Sajnos a klánomban is volt kettő. Ők be is vallották, hogy miért lettek banolva. :(

[ Szerkesztve ]

(#128145) 4580693 válasza jozefgucci1 (#128129) üzenetére


4580693
senior tag

Valamikor régebben te ajánlottad a küldikhez a kis kínait. Még replayt is kaptam tőled. :)

(#128146) KisApám válasza notika77 (#128144) üzenetére


KisApám
addikt

Miért bannolták őket?
Töltésidő kijelző, lövegirány jelző miatt? (mert gondoom ezekkel találkozni a legtöbbet)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#128147) h1mpi válasza CirrMee (#128142) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az S-51 maga a pokol, azt nehogy megvedd

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#128148) notika77 válasza KisApám (#128146) üzenetére


notika77
senior tag

Aimbot, tundra stb. nem kezdők voltak, de mint szar a fűben, úgy lapultak mindig mikor arról volt szó, hogy senki ne használjon tiltott modokat.

(#128149) rlazol válasza notika77 (#128138) üzenetére


rlazol
addikt

notika77: én a karácsonyi akció kapcsán nézegettem pár ismerős profilját, hogy vajon milyen szinten tartanak, érdemes-e nekeik karácsonyi ajándékképp dobozt küldeni. Arra jutottam, hogy a nyilvános profil kb 1 nap lemaradással követi a változásokat. amúgy amíg be kell jelenteni, hogy "lecsapott a banhammer" és "újabb XXX áldozat" addig nincs miről beszélnünk. Ennek alapból így kéne működnie, lehetőleg automata folyamatként. Amíg hullámokban és válogatások jönnek ki, addig csak a pszihológiai hatás visszatartó erejében reménykedhetünk.

DrDobos: milyen legények voltak a Leoban? Tier 5ben már nem biztos, hogy kukázandóak. Ha megtartod a Leót, akkor ahogy fradi81 írta: ezüstért 75-ös legényeket bele VAGY komplett csajgárdát. A csajok 0. skillként kapják a BIA-t de ez csak hasonló csajokkal működik együtt. Emiatt a csaj legénység értékes valami, meg kell fontolni, mibe üljenek, és maradjanak együtt. Vigyázz arra, hogy azon a vonalon NAGYON más a a legénység tankról tankra (4 fő- 5 fő - 3 fő - 4 fő)!

CirrMee: a német vonal teljesen alkalmas a küldikhez, az oroszt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128150) notika77 válasza rlazol (#128149) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem elég jól frissül a profil, de csak akkor, ha kilépsz a játékból. Amíg játékban vagy nem frissül.

Akik a klánból buktak, látszott a profiljukon, hogy fel vannak függesztve, de az első hullámnál, látszott, hogy meddig vannak banolva és ebből lehetett látni, hogy teamkill vagy csalás miatt történt. Most nincs semmi adat a profilban és a WoT API-n keresztül lekérdezve, még az sem látszik, hogy banolva van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.