Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#129651) Geza26 válasza ollie (#129648) üzenetére


Geza26
senior tag

Félreértesz! nem érzem, hogy OP! azt érzem, hogy ha ennél jóval nagyobb sebességemelés történne akkor OP lenne!

Géza

(#129652) galervin93 válasza jr1994 (#129612) üzenetére


galervin93
őstag

Igen tudom, ott az S-kanyar a tó közepén, végjátékban rendszeresen használom is. Csak jó lenne több ilyen lehetőség, ezért gondoltam hogy a mély víz helyett lehetne csak sima mocsár rossz talajjal, néha jól jönne. Persze így sem vészes, sokkal-sokkal rosszabb pályák vannak ennél bent...

Ezek a buffok érdekesek, T28-T95 érdekes lesz így, szerintem jelentős buff. Maus, hm... A Leo PTA meg mintha nem lenne most sem erős, még jobb ágyúsüllyedést kap... Várós. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129653) ollie válasza Geza26 (#129651) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja értem, valszeg igazad van. Persze ennek is örülök, mivel épp most próbálom kifejleszteni a T110E3-at, és hát elég sok szopás van T95-tel.

(#129652) galervin93: azt hiszem a Maus-szal nem lesznek problémásak a HT15-ös küldik.

[ Szerkesztve ]

***

(#129654) jr1994 válasza galervin93 (#129652) üzenetére


jr1994
addikt

Amúgy ez jó ötlet.

ollie: Maussal most sem nehezek, nekem a 14k is meglett 10 körön belül.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129655) kchryss válasza adamgreen (#129593) üzenetére


kchryss
addikt

HD TOG, erre vártam. :DDD

Aladárt húzom most. szerintem kb 1 hónap múlva jön a patch benne az új német nehezekkel. Ennyi idő alatt nem hiszem, hogy ki tudom húzni a Bélával a Maus-t. :N

(#129656) ballington válasza h1mpi (#129634) üzenetére


ballington
addikt

Tegnap néztem skill4ltu-t. Arty-zott. M12 tök pontatlan volt neki. Erre valaki a chat-ből írt neki, kapcsolja be server oldali célzót. Bekapcsolta, onnantól kezdve - mintha ollóval vágták volna el - mindent eltalált. :F

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#129657) 4580693 válasza kchryss (#129655) üzenetére


4580693
senior tag

Ma elkezdtem én is. Szerencsére az E100-ról ki van fejlesztve egy csomó modul, így annyira nem fog fájni. :) Mármint, az egész ág nem lesz olyan fájdalmas. :)

[ Szerkesztve ]

(#129658) kchryss válasza emre (#129629) üzenetére


kchryss
addikt

fv4202p ahhoz képest, hogy 30 km/h-ról indult, most már 50-nel fog repeszteni. :D
Ez már a harmadik sebesség buff lesz neki. :)

(#129659) ollie válasza kchryss (#129655) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól függ, hogy Béla mennyire jó játékos. ;]

***

(#129660) kchryss válasza adamgreen (#129631) üzenetére


kchryss
addikt

VK 72.01 (K) - A végsebesség 43-ról 33 km/h-ra csökken.

Na menjenek most már a sunyiba. Azért ezt a tankot választottam kampányban, mert heavyhez képest marha gyors. Erre nerfelnek egy kampány tankot. 1 hónapja volt a kampány persze nem lehetett ezt bejelenteni előtte. :O :W

(#129661) galervin93 válasza ballington (#129656) üzenetére


galervin93
őstag

Amúgy is érdemesebb használni a szerver oldali célzót, én amióta az eszemet tudom használom, vissza sem tudnék szokni már.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129662) zodo


zodo
nagyúr

"kis karácsony" :) avagy hétvégi ajánlat: Is It Holiday Season Again Already?

(#129663) vJokka válasza galervin93 (#129661) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nekem valamikor nyáron eltűnt a szerver oldali célzó. Akkor még Aslain pakkot használtam, azt egyik frissítés után hiába kapcsoltam ki-be, nem sikerült elővarázsolni. Azóta modok nélkül tolom, de így sincs, erre esetleg van valakinek ötlete, miért nem jeleneik meg (settingsnél be van kapcsolva)?

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#129664) kchryss válasza vJokka (#129663) üzenetére


kchryss
addikt

Mert az a régi szerver oldali célkereszt volt.

Ott két célkereszt volt egy a kliens oldali (szaggatott kör) és a szerver oldali (kék). Ezt már elég régóta lecserélték. Most 1 célkereszt van, a szaggatott kör. Viszont ez az egy úgy mozog, mint a kék régebben ha bekapcsolod a szerver oldalit és úgy, mint a régi szaggatott ha nem kapcsolod be.

Én jobban szerettem a régit ezért én felraktam egy mod-ot amivel van kliens oldali célkeresztem és a régi kék szerver oldali is.

(#129665) jasohn válasza kchryss (#129664) üzenetére


jasohn
tag

Szerintetek ebben a csatában hogyan sikerült meghalnom? Egyszerűen nem tudom megérteni, még az lehet, hogy nagyon nekirongyoltam az O-I-nek, de hát ez más tankokkal ilyen, magas hp-ról nem szokott megtörténni :F

[link]

(#129666) kchryss válasza jasohn (#129665) üzenetére


kchryss
addikt

Igen ez elég egyértelmű volt. Az oi tömege 150t, az e25-é 26t. Ráadásul az e25-nek páncélja sincs, az eleje puhább, mint az oi oldala. Még nagyobb hp-ról is simán meghaltál volna ha így nekimész.

(#129667) Fel válasza jasohn (#129665) üzenetére


Fel
addikt

Gyorsan.
Nekirongyoltál 55 km/órával egy 150+ tonnás vasdarabnak a papírvackoddal...

(#129668) jasohn válasza kchryss (#129666) üzenetére


jasohn
tag

Köszi, gondoltam, hogy meg kellett volna állnom, de "kicsit" belaggolt. Sajnos mostanában van pár spike a kapcsolatban.

(#129669) Fel válasza adamgreen (#129631) üzenetére


Fel
addikt

Úgy látom ez kimaradt a felsorolásból:

T110E5
Decreased armor thickness of the commander’s cupola
Decreased thickness of the side armor in the area behind the front drive wheel the from 254 to 76.2 mm - Hmmm... Ez nem hangzik jól. Korábban csak arról volt hír, hogy a kupakot nerfelik.

HD modellek: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#129670) Kiki18 válasza emre (#129615) üzenetére


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Ha megkapjuk mi is az új német heavyket,akkor lenne egy kérdésem.
A cikket elolvasva ezt olvastam benne:
1. If the Maus was researched in the tech tree, after the split the new tier 10 has to be researched and bought.
2. If the Maus was researched, the new heavy tanks VK 100.01 P and Mäuschen will be unlocked.
3. If you only have the VK 45.02 B with XP on it, nothing changes. You keep the XP and can research the new tier 10. But the new Maus branch will be completely locked.

Jól értelmezem,hogyha a béle ki van maxolva,és gyűjtöttem annyi xp-t,hogy a maust kifejlesztem(de nem veszem meg!) ,akkor a techtree szétválasztása után nemcsak ki lesz fejlesztve az új ág,de még ingyen meg is kapom az új 10-es heavyt?
Továbbá,ha ez így van,akkor tegyük fel hogy most meg is veszem a maust,akkor az alattalevő új 9-es is ki lesz fejlesztve? Jól értelmezem?

(#129671) galervin93 válasza kchryss (#129666) üzenetére


galervin93
őstag

Minap Mountain Pass, végjátékban 26 hp-val rongyolok a lenti bázis felé a gleccser felől BC AP-val. Előttem megy egy Tigris II, persze magyar a ürge... Viszonylag jó sebességgel haladt, éppen a kanyarban értem volna utol, ezért nem lassítottam, mert mire én odaértem volna, ő pont kanyarodott volna jobbra. Na persze, én hülye... A gyerek megáll a kanyarban, elkezdi forgatni a tornyát, én meg hiába próbáltam kitérni, félig elkaptam, mondanom sem kell, hogy ott pusztultam meg... Minimap alapján semmi oka nem volt megállni, mert senki nem védte a bázist, de ő megállt és nézelődött, még azután sem indult el hogy meghaltam, csak vagy fél perc nézelődés után, megnézte a hullámat, meg a tájat, madarakat... Aztán ment tovább, mintha mi sem történt volna... (azt már alig merem mondani, hogy egy sebző lövése volt, meg 400 overall wn8-a 20ezer+ csatával...)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129672) Geza26 válasza kchryss (#129658) üzenetére


Geza26
senior tag

Csak nehogy más lássa majd később a kárát! Gondolok az átütésre például!

Géza

(#129673) kchryss válasza jasohn (#129668) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem pár napja kezdett laggolni. 30-50 között van a ping aztán úgy 5-6 percenként felugrik 300 fölé egy rövid időre. Persze sokszor a legrosszabbkor. Erlenbergen 1200 sebzésnél jártam 12t-vel, lehoztam volna a csatát, erre jött a lag tüske és befordultam a tengerbe. :D

(#129674) rlazol válasza Kiki18 (#129670) üzenetére


rlazol
addikt

Ezt sugallja ez a leirat, ez a verzió van fenn a wotinfó-n is, de én kicsit szkeptikus vagyok - túl szép :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129675) jr1994 válasza galervin93 (#129671) üzenetére


jr1994
addikt

Most láttam youtubon egy wot reklámot. Hogy mekkora jó ez a játék, mert lőhetsz menetből, egy helyben állva, nekimehetsz az ellenségnek, ráugorhatsz az ellenségre, nézegetheted a szép naplementét stb stb és persze az elmaradhatatlan tankjáték.hu! játssz ingyen!

Szerintem a botok legalább harmada 10 év alatti.

Amúgy nekem a kliens már reggel bedobta a garázsban üzenetbe a holnapi akciókat, ahogy a csodás prém tank ajánlatokat szokta csak elfelejtettem itt a fórumba megírni. Nem mintha olyan keveset játszottam volna az elmúlt egy héten :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129676) Fel válasza Kiki18 (#129670) üzenetére


Fel
addikt

Ingyen nem kapod meg sehogy sem a VK 72.01-et.

Ha ki van fejlesztve a Maus, és meg van véve, akkor megtartod a Maus-t, de ki lesz fejlesztve az alatta lévő új tier 8-as VK 100.1 P, és a 9-es Mäuschen.

Ha ki van fejlesztve a Maus, de nem vetted meg, akkor az új verzióban is így lesz. Magyarán újra grindelni kell a bécivel a 72.01-re. De a Maus előtt lévő kettő fel lesz oldva.

Ha még nincs kifejlesztve a Maus, de gyüjtöttél XP-t a Bélával, akkor a váltás után is megmarad ez az xp, de majd a 72.01-re tudod elkölteni.

(#129677) szbalogh válasza ollie (#129653) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyszer már kihúztam az E3_at, most csinálom másodszor. Ameccsek nagy része valóban fail, de azért a ritka vicces meccsért megéri. +7 kmh és +6 fok fordulási sebesség úgy együtt nagyon kellemesen hangzik.

Nick: HE_Storm

(#129678) galervin93 válasza jr1994 (#129675) üzenetére


galervin93
őstag

Az a baj hogy a nevében valami 1972 volt, félek nem Ödönke volt, hanem egy szimpla növény...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129679) vJokka válasza kchryss (#129664) üzenetére


vJokka
aktív tag

TY :R , akkor valószínű ezért nem túl folyamatos a célkereszt mozgása.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#129680) emre válasza kchryss (#129664) üzenetére


emre
veterán

Én is csak a régit használtam, de egy ideje nem találok működőt.
Tudnál adni egy linket? :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129681) jr1994 válasza galervin93 (#129678) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, nem is konkrétan erre a példányra gondoltam, csak úgy általában. Főlegy hogy azért egy 8 évesnek csak nincs ennyi csatája.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129682) galervin93 válasza jr1994 (#129681) üzenetére


galervin93
őstag

Legjobb az volt, amikor meghívott valaki szakaszba, mondom elfogadom, nem vesztek vele semmit... Egyszer csak valami tíz éves forma hang megszólal, hogy "szia akkor menj be szpottolni középre én meg maradok lőni hátul..." Nem is tudtam eddig hogy van hangkommunikáció, de azzal a lendületettel ki is kapcsoltam. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129683) jr1994 válasza galervin93 (#129682) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, cw/sh-n néha előfordul, vicces mikor valakinél nincs kikapcsolva és egyszerre jön a hangja ts-en meg a játékon belüli csatornán is :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129684) Kiki18 válasza Fel (#129676) üzenetére


Kiki18
őstag

Köszönöm. De akkor logikus,hogy kifejlesztem a maust,de nem veszem meg,majd újra grindelem a 72.01k-t. Szerintem ez a leglogikusabb amit tehetek.

(#129685) RaZroX


RaZroX
addikt

Jelen pillanatban hogyan tudnék pár prém tankot kipróbálni, mielőtt eldöntöm melyiket akarom megvenni ?

This is the way

(#129686) h1mpi válasza RaZroX (#129685) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Várd meg a 9.17-es tesztszervert vagy ha rögtön akarod, akkor nézz yt videókat

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#129687) ballington válasza emre (#129680) üzenetére


ballington
addikt

Circon feltette dropboxra, amit Ő használ.

(#129661) galervin93
értem én, hogy szerver oldali meg minden, de miért lenne pontosabb az arty, ha azt használod?

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#129688) h1mpi válasza ballington (#129687) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert a kliens oldalon már azt látod, hogy fullra be vagy szűkülve, de a szerver oldalon még nem

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#129689) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Körülbelül mennyi xp fog kelleni a Tiger P után érkező tanknak? Nem szeretném tovább tartogatni a P-t mint ameddig muszáj, ezért érdekelne.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#129690) emre válasza ballington (#129687) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Az jó is lenne, de nem lehet kicsomagolni, vagy sérült vagy nem tudom... :F
Megoldódott. :D
Nekem meg a 7zip, mert a winrar szerencsétlenkedett vele

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129691) ballington válasza emre (#129690) üzenetére


ballington
addikt

Nekem TC simán kicsomagolja

(#129689) egyedülülő meg tudod nézni a tech tree-be. Egyébként a kapcsolódó nagy ágyú kifejlesztése után további 90.000 xp

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#129692) kchryss válasza emre (#129680) üzenetére


kchryss
addikt

Én a pmod-ban lévőt használom. Circon is azt használja ahogy nézem a fájljait.

Az előző 24-1-es verzióban oldServerCrosshair részt kell enable-re állítani. Az működik is próbáltam.
A legújabb 24-2-es verzióban már serverDispersionCircle néven fut. Nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ez pontosan ugyanazt csinálja-e, de itt is lesz kék szerver oldali célkerszt. Be lehet állítani, hogy "N" gombra ki-be lehessen kapcsolni.
A 24-1-es verziónál be kell kapcsolni a játékon belül a szerver oldali célkeresztet és akkor lesz 2 célkereszt, egy kliens oldali és a kék szerver oldali.
Replay-ek alatt nem lászik egyik verziónál sem szóval csak játékon belül tudod tesztelni. Van egy új csatamód ahol botok ellen mehetsz tier 1-2-es tankokkal. Az ideális ilyen dolgokat tesztelni. Bár a normál csatamódban is botok ellen mész többnyire. :D

(#129693) ollie válasza Kiki18 (#129670) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem jól értelmezed. Pont az ellenkezőjét írják, vagyis
1. Ha a Maus ki volt fejlesztve a tech tree-ben, a változás után az új t10-et ki kell fejleszteni és meg kell venni
2. Ha a Maus ki volt fejlesztve, az új heavyk is automatikusan ki lesznek fejlesztve (ez csak a VK 100.01 P-re és a Mäuschen-re vonatkozik)
3. Ha csak a VK 45.02 B van meg XP-vel (vagyis a Maus nincs kifejlesztve), akkor semmi sem változik, ki tudod fejleszteni az új t10 heavy-t, de az új Maus ág egyáltalán nem lesz kifejlesztve (mert a Maus nem volt)

(#129674) rlazol: na most komolyan. Tök egyértelműen le van írva, hogy nem. Ennyire félrefordítja mindenki?

[ Szerkesztve ]

***

(#129695) Emu válasza kchryss (#129692) üzenetére


Emu
őstag

Ezt kipróbálom én is. Eddig sehogy sem sikerült bekapcsolni a kék szerver oldali célkeresztet.

(#129696) rlazol válasza ollie (#129693) üzenetére


rlazol
addikt

kérlek, mutasd meg, hol van egyértelműen leírva, emberi nyelven! (angol, német spanyol vagy portugál. Esetleg olasz vagy francia)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129697) emre válasza kchryss (#129692) üzenetére


emre
veterán

Köszi neked is! :R
A gyárit gondolom engedélyezni kell hozzá?

(#129698) ollie

Az első két opció között nem érzel valami ellentmondást? :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129698) ollie válasza rlazol (#129696) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt.

1. If the Maus was researched in the tech tree, after the split the new tier 10 has to be researched and bought.
2. If the Maus was researched, the new heavy tanks VK 100.01 P and Mäuschen will be unlocked.
3. If you only have the VK 45.02 B with XP on it, nothing changes. You keep the XP and can research the new tier 10. But the new Maus branch will be completely locked.

***

(#129699) kchryss válasza emre (#129697) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, beállításokban a szerver oldali legyen bekapcsolva.

(#129700) rlazol válasza ollie (#129698) üzenetére


rlazol
addikt

Ez valóban egyértelmű, bár a "new tier 10" kifejezés okozhat félreértést. Köszi!
Megint sokat kell játszanom a bélával majd, ez jó.
Van hír arról, hogy a K-nak milyen legénysége lesz? Marad a mostani felállás?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.