Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-13 02:08:09

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#128801) hemaka válasza Zolee_70 (#128800) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

Bedobja a barakkba, nalam legalabbis ott volt egybol.

[ Szerkesztve ]

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#128802) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Basszus, azt a hihetetlen sötétséget, amit most a játékban van...

(#128803) rlazol válasza Zolee_70 (#128800) üzenetére

rlazol
(addikt)

Ad egy új küldit, a "csináld meg a saját új évedet #13" - 5 csatában benne kell lenned a top 5 XP-ben az összes 30 játékosból.

ollie: Új, alagutas pálya? Vagy leesett a monitorod fényereje? ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128804) h1mpi válasza ollie (#128802) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Osztom...Tegnap én is kiszálltam 13/10 lostnál úgy hogy szinte minden körben top3 sebző voltam....

[ Szerkesztve ]

(#128805) ollie válasza h1mpi (#128804) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ma főleg artyztam, mert kell a küldikhez, és ugye tudjuk, hogy ott sokkal többet számít az RNG, így hiába vagyok a top sebzők között szinte mindig, nem számít sokat a nyeréshez. Ehhez még hozzájönnek olyanok is, hogy beszólnak olyan játékosok, hogy noob arty, akik 45k játék után is csak 46% nyerési arányig jutottak, és a heavyjükkel végigcampelik a játékot a lehető legtávolabb az ellenségtől, majd meghalnak úgy, hogy egy sebző lövésük sincs. A hasonló paraméterekkel rendelkező klántársa meg vízbe öli magát a játék vége felé (az sem sebzett semmit).

(#128806) MZsoltee válasza ollie (#128805) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

Hétvége. :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#128807) Fel válasza rlazol (#128803) üzenetére

Fel
(addikt)

Hmm.. Nekem arra a küldire más jutalmat "ígér":

100%-os legénységet az L-60-ba.

(#128808) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Elegem lett a piroskákból, szóval szétcsaptam köztük. ;]

(#128809) rlazol válasza Fel (#128807) üzenetére

rlazol
(addikt)

Ugyanezt kérdeztem én pár napja, 300 hszel ezelőtt én is (link).
A helyes válasz: hibás fordítás, csak a lövészt kapod.

[ Szerkesztve ]

(#128810) Jadro

Jadro
(veterán)

Na végre megvan a második küldetés sorozat (-arty) és begurult a T 28 concept. Mellette a T-54 is megvásárlásra került és a csajok bele is ültek. :)

Samsung Galaxy S10 black

(#128811) lacibacsi válasza ollie (#128805) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Én ma Prokhorovkán kaptam "moron camper tomato"-t. Skorpionban ülve, BT10 csatában voltunk és tényleg kempeltem, mert mást ilyenkor nem nagyon lehet. Na, ez a hülye kemper paradicsom végül csinált öt killt, meg 3900 sebzést és végül győztünk. A csapatban a második 1800 körül sebzett... Ilyenkor szeretek noob lenni... :-)

Jadro: gratula!!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128812) Zolee_70

Zolee_70
(senior tag)

Megvannak a svéd csajok, a barakkban buliztak!

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128813) Jadro válasza lacibacsi (#128811) üzenetére

Jadro
(veterán)

Köszi! Még van mit javítanom a küldetéseken, de végre összejött az MT-15 a tizes Skodával. Az időzítés is pont megfelelően jött ki, elértem a T-54-et. Remélem nem lesz csalódás, mert mind a két tizest ki szeretném húzni belőle idővel.. :)

Zolee_70: Én beraktam őket a 6-os közepesbe. Jó kör volt, hogy ilyen könnyen össze lehetett gyűjteni őket. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 black

(#128814) lacibacsi válasza Jadro (#128813) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Ha a T-44-et egy picit is kedvelted, akkor a T-54-et imádni fogod. Egészen más ligában játszik.
A küldetések javítgatásával meg szerintem ráérsz. Inkább haladj tovább a T-55A felé.

(#128812) Zolee_70 : Nekem meg nem szóltak... Így jártam... :((

(#128815) h1mpi válasza lacibacsi (#128814) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Nekem a T-44 olyasmi mint a 7-es, 8-as cseh tank vagy a T-43, hogy nem rossz, de nem jó semmiben sem. A T-44-100 ránézésre sokkal jobb, nincs meg így nem tudom valóban jobb-e?!

(#128816) Ebit válasza Dobi 562 (#128743) üzenetére

Ebit
(addikt)

A sokat nyer , csak egy tényező.

Érdemes azt is megnézni,
- hány tankkal játszik
- típusonkénti eredmény Tank ász- kiválóság jel
- randomban játszik
- jellemzően egyedül
- mekkora anyagi ráfordítással

ezenkívül, még , nagyok tényezőt lehetne sorolni, de a lényeg az szerintem, hogy a játék örömet szerezzen.

(#128817) kchryss válasza ollie (#128802) üzenetére

kchryss
(addikt)

Akkor most kell játszanom is6b-vel. Sötétben jobb a fekete tank kamója. ;]

(#128818) Dobi 562 válasza Ebit (#128816) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Olvasd mar vissza kerlek az egesz beszelgetest, mielott reflektalsz valamire!

-hany tankkal jatszik: ezt nem ertem miert fontos

-típusonkénti eredmény Tank ász- kiválóság jel: mivel a legtobb jo jatekosnak a Tank Asz semmit sem jelent mivel konnyu megszerezni ezert ok a 3. kivalosagjelet gyujtik

- randomban játszik: az adatlapokon a randomban lejatszott csatak gyozelmi aranya latszik

-- jellemzően egyedül: az unicumok jellemzoen egyedul jatszanak, a szuperunikumok meg foleg mivel mar 2 nagyon jo jatekos is egymas elol fogja elvenni a sebzest

- mekkora anyagi ráfordítással: ennek van szerepe, hogy nem jatszik stock tankkal, de az atlag jatekos fullozott tankkal sem fog unikum szinten jatszani

A jatek nagyobb oromet szerez szerintem mikor sokat nyersz es tudod, hogy a csatak nagy reszeben te voltal a donto tenyezo. Persze nem vagyunk egyformak, en elfogadom, hogy ha nem igy latod.

(#128819) jr1994 válasza kchryss (#128817) üzenetére

jr1994
(őstag)

Majd ha jönnek éjszakai pályák, milyen OP-k lesznek a fekete tankok :D

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128820) Jadro

Jadro
(veterán)

Kezdünk megbarátkozni a 10-es cseh gyönyörrel. :) Tud élvezetes köröket okozni. 7084 damage. Ennél többet még tankkal nem lőttem szerintem.

Samsung Galaxy S10 black

(#128821) Gyuri27 válasza Zolee_70 (#128812) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Az utcsó nem lesz meg.
Mondjuk ha nem állandóan 5-s fa csúcsdíszt kraftoltam volna. :U

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#128822) kchryss válasza jr1994 (#128819) üzenetére

kchryss
(addikt)

Konzolos verzióban vannak éjszakai pályák: World of Tanks Xbox One - IS - Abbey night
Szerintem pc-n is lesznek majd, de nem mostanában. Vannak fontosabb dolgok amin dolgozniuk kell. :)
Voltak modok régebben egyébként amikkel pc-n is éjszakai látvány lett. Ensk így nézne ki téli-éjszakai változatban: Night maps and Headlights mod
Hangulatos lenne, nekem tetszik.

(#128823) Tarill válasza Gyuri27 (#128821) üzenetére

Tarill
(őstag)

Akkor fasza nekem is 10/8 csúcsdísz :)

(#128824) Zolee_70 válasza Gyuri27 (#128821) üzenetére

Zolee_70
(senior tag)

Én semmi logikát nem vittem bele, össze vissza raktam a díszeket, egyszer csak beadta. Szerencse.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#128825) (baphomet) válasza kchryss (#128822) üzenetére

(baphomet)
(tag)

Elég jó mod :)

(#128826) ollie válasza kchryss (#128822) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Szörnyűek ezek a hangok. Olyan, mintha lézerrel lövöldöznének.

(#128827) robogo81 válasza kchryss (#128822) üzenetére

robogo81
(aktív tag)

Az aslain pakban benne van a lámpa meg az éjszakai mód(szerűség).

Volt bootloopos G4 occópínzé vett. ps4:robert_warior

(#128828) Gyuri27 válasza Tarill (#128823) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Véletlen. Mint mikor a minimumot sebzed és 1 hp rajta marad. Hihetetlen. Ki is égtem mára.
Vicc ami megy. Hátul kempel mindenki. Mindegy mivel van.
Vagy megy a leming vonat. te meg másik 2 hülye véditek a szabad oldalt 6-7 tankkal szemben. Ezek meg nem csinálnak semmit. Csak azt látod 0-3.
Volt egy-két jó csata ma. A többi meg májastő. Lehet silence lesz a vége. Nem is baj.
Nekem is úgy kéne játszani mint a nagyoknak. Ha kempel mindenki nekem is azt kéne. Ha mindenki egy oldalra megy menni kéne nekem is. Biztos jobb statom lenne mint most.
Is3-l voltam topp. Mondom én tolom ami belefér. Oszt jó lett. Jöttek a népek. Én nyeltem a sebzést meg pattintottam. Mindenkibe lőttem egyet és mentem tovább. A végén majd 4k dmg. 3k fölötti pattintás. A végére maradt 28 hp-m. Miért nem lehet ilyen minden csata? Mármint nem a számokra értem. Hanem ha egy gyökér heavy bevállalja, hogy rommá lövik. Akkor miért nem lehet supportolni? Miért nem kell a free dmg, a free kill? Miért kell olyan helyről kempelni, hogy ne láss, ne tudj lőni semmit?
E75-l is volt jó csata. Azt nem éltem túl. De lett majd 6 pattintás, 4+k dmg. Sőt ma e75-l két ilyen csatám is volt.

Zolee_70: az nekem nincs. Itt se. Úgy jártam mint Szergej a szaratov hűtőgépgyár élmunkása. Mindig lopott valamit. Mondván egyszer majd lesz belőle otthon egy hűtő. De valahogy mindig t34-t sikerült összerakni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#128830) lacibacsi válasza h1mpi (#128815) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Na, azt én sem mondtam, hogy olyan nagyon jó lenne... A végére egészen belejöttem a használatába, de azért a T-54 tényleg más ligában játszik...
T-44-100? 8 csatát mentem vele. Még nincs nem lehet véleményem róla, de kezelhetőbbnek tűnik.

(#128831) Jadro válasza lacibacsi (#128830) üzenetére

Jadro
(veterán)

Kb nekem is ilyen a T-44 mint Himpinek. Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Elvoltam vele, nem volt nagy érvágás a grind.

Samsung Galaxy S10 black

(#128832) jr1994 válasza Gyuri27 (#128828) üzenetére

jr1994
(őstag)

Valóban azt kéne, azzal sem teszel hozzá sokat a csatához, hogy egyszemélyes hadseregként akarsz feltartani 8 ellenséget és jó esetben leadsz két-három sebző lövést.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128833) zserrbo

zserrbo
(aktív tag)

Csak szerintem egy nagy átverés ez a fás küldetés? Kb haszontalan amiket ad, helyette behülyíti a népet, hogy vegyed meg a díszeket pénzért. Undorító. Már 1 hete 2 hiányzik, mentem kb 150 csatát és egy sem lett meg belőle, mert mindig mást adott. Legalább 3x kellett 5db V-öst újra randomolnom. A fa csúcsdísz nekem a kedvencem. Egy kellett belőle, de már legalább 6db V-ösöm volt.

Zalman Z9 Neo, GIGABYTE GA-B150-HD3P, I5-6500, Kingston 2x8GB Fury DDR4 2133MHz, BE QUIET! Pure Power 9 400W CM, HP Probook 455 G1, ASUS VX239HW, Cooler Master NotePal U3

(#128834) fradi81 válasza zserrbo (#128833) üzenetére

fradi81
(veterán)

Nekem se adja be a tankra azt a 2 féle díszt ami kellene.

(#128835) 4580693 válasza fradi81 (#128834) üzenetére

4580693
(senior tag)

Nekem van vagy 25 felesleges V. szintű díszem. Ha lehetne küldeni, biztosan adnék olyat, amilyen kell.

(#128836) Gyuri27 válasza jr1994 (#128832) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Ja menni a botokkal. Ahol 10-s csatába az is3 beáll sidéba. Nem engem enged oda 10-s vassal. Én 10-s csatába is3-l supportolok. Mert bármennyire vagyok is szar játékos. Tudom, hogy a 10-s tankok be fognal lőni (főleg ha van szemben 4-5).

zserrbo: vagyunk így egy kevesen. De sok ingyé dolgot kaptunk. Azok meg jók.

(#128837) lacibacsi válasza zserrbo (#128833) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Átverés? Nyilván pénzkeresetről szól a történet. Hát add be a derekad és adakozz te is! A megvásárlandó arany áráért kaphatsz díszt a fádra. Nem hiszem, hogy sohasem használsz aranyat. 1-2 ezres még akkor is belefér, ha tanuló vagy.

(#128838) rlazol válasza zserrbo (#128833) üzenetére

rlazol
(addikt)

zserrbo: svéd csajok jók, ha akarod azt/azokat az ágat/ágakat húzni.

(#128839) Gyuri27 válasza lacibacsi (#128837) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

A baj, hogy sms-be nem lehet venni. Mert ugye a többi lehetőség nincs.
Azt az egyet megvettem volna én is már. Bármennyire szarban a haza, meg drágább sms-ben.
De hát nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#128840) zserrbo válasza lacibacsi (#128837) üzenetére

zserrbo
(aktív tag)

Ha tisztelnék az értékeket amiért szívesen játszok akkor talán, de így. Nincs képesség alapú normál csata. Nem érdekel a csapat csata, ott nem lehet lelőni a szorzót. Van egy élvezhetetlen RNG. Nincs kredit már a játékban, csak prémiummal. Ha nem lenne társaság már rég itt hagytam volna ezt a fost. Nem költök ilyenre. Amióta kilépett a játék a zárt bétából azóta játszom. Free to play a játék. Ha nincs díszítés a tankomon azt túlélem. Fizessen az, aki akar. (Van olyan arany a profilomon, amiért fizettem hozzáteszem)

Zalman Z9 Neo, GIGABYTE GA-B150-HD3P, I5-6500, Kingston 2x8GB Fury DDR4 2133MHz, BE QUIET! Pure Power 9 400W CM, HP Probook 455 G1, ASUS VX239HW, Cooler Master NotePal U3

(#128841) ollie válasza zserrbo (#128833) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Igen, átverés! Ingyen kapsz cuccokat még akkor is, ha egy fillért sem költesz a játékra...

(#128842) Gyuri27 válasza zserrbo (#128840) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Azért ne keverjük a dolgokat. Az rng faktor sok. Az átütést meg kéne tartani. A sebzés rng-t kivenni. Vagy mindkettőt levinni 15-15%-ra. Az mm évek óta hurut. A motor szintén.
Az, hogy állandón csúcsdíszt adott szemétség. Ez mind mind igaz.
De ez az event sok jó dolgot adott. Többet mint a wg eddig összesen (erős sarkítás). Szóval ezért kár rinyálni.
A bot, afk, leming, siemka csapatok ellenére meg lehet találni azt a tiert és tankot amivel az ember jól érzi magát és még keres is. High tierben kb a küldik miatt játszom. Nekem a t5-8 pont elég.
Nem is szeretem a 9-10 csatákat.

(#128843) zserrbo válasza Gyuri27 (#128842) üzenetére

zserrbo
(aktív tag)

Régen volt +100% kredit talán 7es tankokig egész hétvégére, már nem emlékszem mekkora tierig volt. Ehhez képest szerintem fos a +25% kredit 2 órára személyes tartalék. Amiből ráadásul csak 2db lett az egész event alatt. Sőt a személyes tartalékokat rossz helyen lehet bekapcsolni, nagyon észben kell tartani.

[ Szerkesztve ]

(#128844) Gyuri27 válasza zserrbo (#128843) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Mivel sose voltam jó játékos nekem is cselhez kellett folyamodni.
Féláron vettem dmaxot, t25-t, su85l-t. Van most stug IV is. Ezek jól termelnek.
Szóval ha a többin minimálisat keresek vagy 0-s nem érdekel. Mert ha kell kredit farmolni azért tudok.
Az, hogy most miket kaptunk meg hát na. Nekem az xp, szabad xp, legénységi jobban kellett.

(#128845) xAttilax válasza zserrbo (#128840) üzenetére

xAttilax
(senior tag)

képesség alapú mm tier X-ig? szerinted kivel játszanál és hány percig várnál egy csatára? ezt a f*szságot nem lehet megunni? :F :F :F

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#128846) h1mpi válasza zserrbo (#128843) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Rossz helyen? Mire gondolsz? Ott lehet bekapcsolni, ahol eddig is lehetett

(#128847) KisApám válasza xAttilax (#128845) üzenetére

KisApám
(addikt)

Így van.
Meg gondoljunk bele, például képesség alapú MM során
igen csak előfordulhat, hogy:
15 tomato játszik 15 tomato ellen... Mit fognak azok tanulni, ellesni, megélni a csata során? Talán szinte SEMMIT. :(
Azt látják amit nem kellene sokszor - gondolom. Kempelés, lemming train, meg kifutok középre gyorsan meghalni, kiállok a szép zöld mező közepére, hogy onnan puffogtassak, míg fél perc alatt ki nem lőnek stb., stb., stb.
Persze van jobbik eset is, DE ez elvétve.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#128848) Lipton válasza KisApám (#128847) üzenetére

Lipton
(őstag)

Amikor 15 zoldkeklila jatszik egymas ellen akkor hogyan lo valaki stabilan atlag folott? 2-3x sajat hp-t csak vegyes csapatban tudsz loni vagy rng/yolo valaki(k). Nem olyan egyszeru ez.
Konnyu bemondani, hogy kepesseg alapu de pontosan hogyan is?

(#128849) BÁ Nutrition válasza KisApám (#128847) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

napi elso csata, mondjuk ma olyan sok jatekot nem tervezek, de kezdésnek jo
nem kell tier 10 [link]
nekem ha csak ez az 1 tankom lenne akkor is játszanék :)
full bot kempeles, irrealis az asz. amúgy meg tul konnyu volt
legujabb linkin videot neztem, mondjuk az elso csataban amit letol az szerintem nem gyenge, nem tudom leszek-e majd olyan szinten. full op

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128850) fradi81 válasza KisApám (#128847) üzenetére

fradi81
(veterán)

"Mit fognak azok tanulni, ellesni,"
-Több 10 ezer csatás tomato mit lesett el évek alatt a jobbaktól? :) Akit érdekel utánanéz, a többi marad bot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.