Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#129251) jozefgucci1 válasza xAttilax (#129250) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Előbb utóbb mindenki eljut ide :DDD

Játszani nem akartál jönni ?

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#129252) Jadro válasza zodo (#129237) üzenetére

Jadro
(veterán)

Azért próbáld ki és nem lesz olyan fekete-fehér a világ. Ráadásul a véleményed is elfogadhatóbb lesz. :) Persze én pl most is utálom amikor kiszedik a Libertémet oneshotból. :DDD ugyanakkor jólesik belevágni az ellenbe egy nagyobbat. Nem vagyok nagy artysta, hobby szinten csak, a lelkem egyengetése miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 black

(#129253) KisApám

KisApám
(addikt)

Ha a SandBox-ban látható pontosság NERF-et bevezetik, lesz olyan tank, aminek a lőszer mennyisége SEMMIRE nem lesz elég (mármint rendes sebzési mennyiségre) Pl. az Fv 215b 183... mehet a levesbe (12 lőszer!!!)... :F (vagy a magyarunk a Turán III prototípus- 32 lőszerrel)
vagy beáll és 100 méterről próbálgat szerencsét, hátha betalál...

(#129254) jozefgucci1
Ráadásul az FV215b 183 sebzését is csökkentették :F Jól tudom?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#129254) jozefgucci1 válasza KisApám (#129253) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Jah délután próbáltam és pont az fv-t. Valami katasztrófa.Még jó hogy a Tortát már nem vettem meg.

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#129255) Jadro válasza jozefgucci1 (#129254) üzenetére

Jadro
(veterán)

Akkor most nem költök többet Wot-ra. Kivárok és ha elszarják, keresek más elfoglaltságot. Remélem finomítják az elképzeléseiket....

Samsung Galaxy S10 black

(#129256) wwenigma válasza xAttilax (#129250) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Csak kerdeztem miert, szabad-e?

Amugy szallj le a magas lóról nyugodtan, 2200WN8 ugy latom max goldspammal van (amilyen heves reakciot valtott ki beloled...) es mar ugy erzed lenezhetsz 1500-zal... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#129257) Dobi 562 válasza wwenigma (#129256) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Egyszer mar kitargyaltuk, hogy a magas wn8 nem feltetlen a gold spam eredmenye de ha gondolod vegigveszem veled meg egyszer. Hetvegente rengeteg az idom, tudok veled foglalkozni! :DDD

(#129258) wwenigma válasza Dobi 562 (#129257) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Meglatjuk, pár napja inkabb nem idegesitem magam ezekkel és most 2 hétig 1200km-re leszek a géptől szerencsére, 1:40-kor vesz fel a reptéri transzfer. :) De érdekelne mit mondanál amugy.

Viszont a kollegaval beszelhetnel, hogy 2200 még nem magas, ereszkedjen vissza nyugodtan a halandók közé. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#129259) xAttilax válasza wwenigma (#129256) üzenetére

xAttilax
(senior tag)

te nézd le azokat akik gold-al lőnek... szemedben "senkik"

+ te beszéltél itt skill-ekről... azt hittem akinek ilyen nagy pofája van az valami komoly játékos nem egy alig futott tier X-ben 500 csatás csoda, úgy hogy egy értelmes tankkal nincs lila statja...

szerinted az agyatlan idiótákon kívül ki nem használja a játékban nyújtott lehetőséget? (prem ammo). Mert te magadat és csapatodat hozod hátrányba, hogy nem lősz vele akkor miért a másik a hülye?

Gondolom a játékban te nem lősz 2tierrel kisebb tankra, mert az nem skill és a hülyének is megy, ha rámennek 2-3-an egy tankra te nem mész / lősz rá pluszba mert az se túl fair.

ha valami barom kitalálja, hogy az a skill, hogy a minimap és felszerelés nélkül kell nyomni, akkor aki azt használja majd az lesz a gyökér??? :C

(#129258) wwenigma:

Te vagy itt elszállva magadtól és akarod megmondani, hogy mi a skill lófasz teljesítménnyel a hátad mögött.

2200 lehet, hogy nem sok de te a közelében nem vagy...

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#129260) wwenigma válasza xAttilax (#129259) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Hatranyba hozom a csapatot mert nem lövök goldot amikor nem kell.
Agyatlan idiota vagyok mert nem lövök goldot amikor nem kell.

Asszem ez a két mondat mindent elmond rolad. Van viszont egy "rejt" gombom, elsőnek rajtad hasznalom, ne zsibbassz...mondhatni, pH! gold ammo...

mod: ne karomkodj egyreszt, masreszt pedig nem vagyok elszallva csak realisan nezem a dolgokat. Tovabbi kellemes goldspam-et, az az igazi skill...VTEPS-től megszoktam, alaptantárgy lehet. BTW 1500wn8 meg az accom az EU jatekosok felső 10%-ban van, ha egy agyatlan fullgold leosztas kell a tovabblepeshez akkor itt megallok, szoval inkabb keress magadnak valaki mast, van boven akit szidhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#129261) fradi81

fradi81
(veterán)

Mi is hátráltattuk ma a csapatot gold nélkül ma este :)
[kép] [kép] [kép] [kép]

(#129262) DVlad válasza xAttilax (#129259) üzenetére

DVlad
(őstag)

Nem is olyan rég, ezt a jelenséget (is) ecseteltem kb. A hozzád hasonló arcokat. :D

(#129263) xAttilax válasza DVlad (#129262) üzenetére

xAttilax
(senior tag)

kutya nem szólt volna hozzá, ha nem azzal dicsekedik, hogy inzultált egy másik játékost amiért ő prem ammoval (a játék adta lehetőségével élve) lőtt rá.

majd szerinte aki papír tankra gold ammo-t lő az egy skill-telen senki..

majd én szóvá merem tenni, hogy az ilyen kijelentései mögött amúgy kurvára nincsen tudás, mert nincs olyan tankja amivel pro lenne akkor én vagyok mr. magasló, goldspammer és "amúgy sincs magas statod de az enyém 1400 az eu 10%-a"

szóval ő fikázhat és megítélhet másokat egy részlet alapján (kapott 2 gold ammot), de ha én teszem ezt a statja alapján(ami a farnkót mutatja) akkor "jelenség" vagyok pejoratív értelemben?

majd akkor jövők én is sírni ha goldal lőnek és szidom a nálam jobb játékosokat és talán befogad a fórum :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#129264) wwenigma válasza fradi81 (#129261) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Piszkok! Szép. :)

DVlad: ez van sajna. Azért majd szóljatok ha személyeskedő hangnemben hozza fel a statom, pH! golddal lőttem rá, le kell vennem a tiltást. ;) Amúgy durva hogy már 1500 WN8 sem elég ahhoz hogy az embernek véleménye lehessen...

[ Szerkesztve ]

(#129265) zodo válasza wwenigma (#129264) üzenetére

zodo
(veterán)

Miért ne lehetne, nekem 1000-el is van. :)

(#129266) BÁ Nutrition válasza zodo (#129265) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

nekem 300 wn8 :D
most vettem a jagdpanthert (mar csak 1 lepes a ferdiig :) )
gyorsan fel is avattam egy asszal es raadasul a td-15 kuldi is ki lett javítva kitüntetésesre. :)
dupla orom
jo kis tank lesz ez is
[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129267) Jadro

Jadro
(veterán)

T-54-nél a fejlesztett torony+fullos ágyú a fontosabb, vagy tegyem rá előtte a motort? Nem túl fickós a gép, de a leírás alapján sokat nem tesz hozzá a jobb motor. A wotinfos elemzés szerint viszont jóval kellemesebb lesz utána a mozgás.

Samsung Galaxy S10 black

(#129268) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(addikt)

[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129269) Gyuri27

Gyuri27
(félisten)

5000-s lt15 küldi. 4962 a vége. :O

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#129270) zodo válasza BÁ Nutrition (#129266) üzenetére

zodo
(veterán)

ja, persze :)
Grat!

(#129267) Jadro

Én jobb szeretek előbb pontosabban és/vagy nagyobbat visszalőni mintsem "menekülni" de előbb-utóbb érdemes feltenni a motort is.

(#129271) jagada

jagada
(őstag)

Gunmarkos tankászok:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#129272) MZsoltee válasza jagada (#129271) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

T-25-ös replay nincs meg. Egyik kedvenc tankom. Egy kis g@ci. :)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#129273) BÁ Nutrition válasza jagada (#129271) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

nem zavaro h vaksi? 320 a latotavja

(#129274) jagada válasza MZsoltee (#129272) üzenetére

jagada
(őstag)

Tessék

Nem akarok spoilerezni, de van, hogy az uccsó életben maradt artynál azért imádkozik az ember, hogy az lője ki a csapattársát! :K

(#129273) BÁ Nutrition: Van rajta csigaszem :U :U Igazából a Panther II legénységét húztam benne, mivel az elődből való átképzésre nem költök goldot, ill. a hétvégi event (német tankos) miatt kínoztam kicsit. Nekem nem tartozik a kedvenceim közé, ráadásul a csatáim zömét ma T7-ben harcoltam, nyilván ott nem sok vizet zavar szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

(#129275) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

El is felejtettem, milyen jó ez a dög.

Célzás gyorsítót vagy inkább vert. stab -ot rakjak rá? Hm-Hm..

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro

(#129276) MZsoltee válasza jagada (#129274) üzenetére

MZsoltee
(veterán)

Jó kör bár az elején eléggé megszedtek. :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#129277) Emu válasza SoulReaver (#129275) üzenetére

Emu
(őstag)

Vstab jobb mint a célzásgyorsító, mert kisebb körről kezdi a szűkülést.

Huawei Mate 20 Pro

(#129278) totyino77

totyino77
(tag)

hello, olyan problémám van hogy minden oknál fogva kidobb játék közben az asztalra, és amig benem felyeződik a csata addig vissza sem tudok lépni, emiatt figyelmeztettek hogy elhagytam a csatát és ha töbször elöfordul büntetést kapok,újbol telepitettem már a win7 is meg a játékot is, xvm mod van fent meg egy arty mod , valaki segitsen
gépem i7,8gb ram , 270x vga enek birnia kellene

[ Szerkesztve ]

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#129279) jr1994 válasza totyino77 (#129278) üzenetére

jr1994
(őstag)

Az első hogy megpróbálod modok nélkül.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129280) athomi

athomi
(veterán)

Egy kis segítséget had kérjek már. :R

Eddig a játék jelezte a monitor bal felső sarkában az FPS-t és a pinget, de most nem. Hol lehet ezt állítani?

(#129281) jozefgucci1

jozefgucci1
(őstag)

Nem tudom ki próbálta még a homokozót ,de elég vicces dolgok vannak ott. Az FV183 halálcsillag a 12db lőszerkapacitásával elég nevetséges.A butított sebzés mellé még ez is. :W Így hogy nincs gold csak tényleges goldért azért lehet aprítani rendesen a nehéz vasakkal .Körönként 15 goldot kapunk akár nyerő vagy bukó a csata.Rámegyek a lézer M48 pattonra , mert kíváncsi vagyok a szórás nerf hogyan hat rá.

(#129282) Dobi 562 válasza SoulReaver (#129275) üzenetére

Dobi 562
(őstag)

Vert stab + celzasgyorsito + toltesgyoristo

vagy ha raksz bele potkajat tuzolto helyett:

Vert stab + toltesgyorsito + fokozott szellozes

Szerintem. :)

(#129281) jozefgucci1: CGC arty-t probalgattam mert kivancsi voltam milyen. Tudom, hogy ahhoz nem nyulnak most elso korben, brutalis dolgokra kepes! ;]

Leo1-el futottam par csatat, tavoli loveseknel erezheto volt a pontossagnerf, nem volt az igazi. Ezen kivol meg 121-el meg STB-1-el mentem de ezeknek az agyuja eddig is szeretett trollkodni valamint mindig ugy jott ki a lepes, hogy kozelharcolnom kellett veluk igy itt nem ereztem a pontossagcsokkenest.

[ Szerkesztve ]

(#129283) gunga2004

gunga2004
(csendes tag)

Nincs elég free XP-ém átugrani az AMX 38-at meg az AMXD 40-et, és nagyon szenvedek. :O

(#129284) jozefgucci1 válasza Dobi 562 (#129282) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

A CGC-t én is elővettem :DDD Hát azzal miket lehet csinálni az nagyon dúrva.Szegény Kranwagen Himmesdorfon kapott egy puszit amivel gyujtottam is és leégett full hp-ról .Mivel nincs ingerenciám azt az arty ágat húzni így sosem lesz ,de nagyon jó gép az a tizes.

(#129285) jagada válasza MZsoltee (#129276) üzenetére

jagada
(őstag)

Mert nem spotolódott az a kis görcs T67. :((( :(

(#129286) hemaka válasza gunga2004 (#129283) üzenetére

hemaka
(nagyúr)

hehe, az ilyen, ki kell erdemelni a amx bmx biciklit. :D

[ Szerkesztve ]

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#129287) kchryss válasza gunga2004 (#129283) üzenetére

kchryss
(addikt)

Rakj fel egy ilyen skint hozzá. Jobb nem lesz tőle, de viccesebb. :D

(#129289) gunga2004 válasza kchryss (#129287) üzenetére

gunga2004
(csendes tag)

Hol lehet letölteni?

(#129290) Looserke

Looserke
(őstag)

M41 bulldog: 9100+ spot dmg és egy kis apró... :D

[replay]

(#129291) kchryss válasza gunga2004 (#129289) üzenetére

kchryss
(addikt)

amx 40 kacsa skin
res_mods/0.9.17.0.1 mappába kell bemásolni. Kipróbáltam, nálam működik és kacsa festése van a garázsban. :)

[ Szerkesztve ]

(#129292) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(addikt)

[link]
ez a jagdpanther elgondolkodtatott h megtartos legyen-e ;]
3405 sebzes=eletero*4
2639 spottal :)

[ Szerkesztve ]

(#129293) BÁ Nutrition

BÁ Nutrition
(addikt)

36ik csatara meg is lett az elso csik a csore :)

(#129294) 4580693 válasza BÁ Nutrition (#129293) üzenetére

4580693
(senior tag)

Grat haver! Jól nyomod! :) :C

(#129295) jagada válasza Looserke (#129290) üzenetére

jagada
(őstag)

Szép kör grat!

(#129296) 4580693 válasza Looserke (#129290) üzenetére

4580693
(senior tag)

Úh. Most látom! Ez kemény! Ez a spot mennyiség mindenre elég! :) :C

(#129297) KisApám

KisApám
(addikt)

Az oroszoknál mindet szabad :F
ITT pl. élő streamben fehér kilőtt tankok, + fehér lánctalp ha le van láncolva, + gun direction MOD. Mást nem látok rajta, még... És nem egyedüli.
Fehér kilőtt tankok miatt ár volt BAN. Oroszoknál nem...?

[ Szerkesztve ]

(#129298) h1mpi válasza KisApám (#129297) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

A fehér tanok benne vannak az Aslain modpackben, nem számít csalásnak

Mazda 6 & iPhone = relax

(#129299) KisApám válasza h1mpi (#129298) üzenetére

KisApám
(addikt)

Rengeteg MOD van abban a Packban is. Bármit belerakhatnak, attól az még nem lesz legális.
De pl. a fehér kilőtt tankok miatt már bannoltak ki embereket - úgy hallottam:
legutóbb QB streamjén is volt róla szó, írt egy játékos, hogy bannolták miatta.

[ Szerkesztve ]

(#129300) ballington válasza h1mpi (#129200) üzenetére

ballington
(őstag)

Tegnap kicsit artiztam, húztam a Lorr 155 50-et. Arctic Region, ketten maradtunk egy 155 51-el. Én elvéreztem, de mielőtt az enemy befoglalt volna, Ő átment td-be. Először egy S-51-et, majd egy T25/2-t szedett ki. És nem állva és célozva, nem. Menet közben bakker. Már csak 35-40k xp és nekem is meg lesz.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.