Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#129501) 4580693 válasza h1mpi (#129483) üzenetére


4580693
senior tag

Komolyan, elmehetne a wg a búbánatospi..ba ezekkel a hülye nerfeivel meg buffaival.

(#129502) h1mpi válasza 4580693 (#129501) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a legidegesítőbb benne, hogy elkezd valaki egy ágat, ami nem zombi üzemmódban kb. fél év minimum mire eljutsz a 10-esig, aztán mire ottvagy nerf.... ez direkt kibaszás azért hogy nehogy jól érezd magad ott. Komolyan csak orosz medezni szabad azt nem nerfelik soha....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#129503) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#129501) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az lesz a gaz ha a pontossagot osszecseszik.. lesz min ragelni. Kb lemegyek tier 2be bohockodni aztan annyi

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129504) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#129503) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem pont most van a határon a pontosság már néha így is zavaró hogy a holdat lövöd.. ha ehhez hozzányúlnak, akkor tényleg csak a botok maradnak egymást vízbe folytani...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#129505) Carasc0 válasza BÁ Nutrition (#129500) üzenetére


Carasc0
őstag

Melyik ágyut használjam és milyen lőszerrel?

Amúgy néhány fogalmat jó lenne tudnom mit jelentenek:

Pen, alfa sebzés, camo, BIA

Help me..

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#129506) BÁ Nutrition válasza Carasc0 (#129505) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Csak telorol vagyok szal a nevet ne kerdezd. 135ot sebez es az atutese/penetration 150/194 olyan loszerrel hasznald amire szukseg van tehat a luchsra ne goldot. A camo alcazas angol megfelelojenek a roviditese. Lehet alcahalo festes es legenysegi kepesseg. Bia brothers in arm kepesseg ha minden legenysegi tagra ki van fejlesztve tehat 100% akkor 5%ot ad mindenre kb mint a venti. Pl gyorsabban toltesz, pontosabb a tank stb

Amugy az elso hszt erdemes atbogaraszni. Tobbet fejlodsz ha most ket napot nem jatszasz hanem olvasgatsz

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129507) 4580693 válasza h1mpi (#129502) üzenetére


4580693
senior tag

Most lett nem rég meg a grille 15. Nem vagyok jó vele, de élvezem a játékot vele. Ha nerfelik, marad porfogónak.

(#129508) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#129507) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Gyakorlatban a gundep kap pici nerfet. Az meg nem vagja agyon talan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129509) 4580693 válasza BÁ Nutrition (#129508) üzenetére


4580693
senior tag

Nem olvastam, hogy milyét nerfelik,de nagyon nem értek egyet vele. :)
Az E5 nerfjével sem értek egyet. Engem mindig szitává lőnek amikor megyek vele. Ezért manapság ibkább csak garázsdísz. Akárcsak az E100. Az is csak dísznek van. :)

[ Szerkesztve ]

(#129510) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#129509) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En e75nel megallok szerintem.
Tesztszervert varom elvileg jovo 7? Megint lehet jatszani tierxben buntetlenul fullgolddal ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129511) lacibacsi válasza Carasc0 (#129505) üzenetére


lacibacsi
addikt

Előttem kb. öten mondták neked, hogy először tanulj! A wotinfo.hu-n vannak fent cikkek kifejezetten kezdőknek. ITT!

Nézegess jobb streamereket! Ezt is ajánlottak már előttem.

Menj gyakorlószobába!

Itt a fórumon minden segítséget megkapsz, ha vannak jó kérdéseid. De jó kérdéseid csak akkor lesznek, ha lesz fogalmad az alapokról.

Senki sem születik unikum játékosnak (még ha van is aki ezt gondolja magáról), de ha tanulsz, akkor szépen haladhatsz előre.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129512) jagada válasza h1mpi (#129486) üzenetére


jagada
őstag

Az E3 kupakját nem akarják nerfelni? E100 HEAT lőszer 3/3 alkalommal 0 sebzés.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#129513) 4580693 válasza BÁ Nutrition (#129510) üzenetére


4580693
senior tag

Nem nagyon akaródzik mostanában ht-val játszani. Nem visz rá a lépek. Pedig kellene a t28 küldikhez. Jó lenne letudni őket, hogy neki mehessek a t-55a-nak.

(#129514) notika77 válasza jagada (#129512) üzenetére


notika77
senior tag

Mert az E3 azon kivételes tankok egyike, aminek a kupakja nem weakspot és mióta játszom sosem volt az.

(#129515) jr1994


jr1994
addikt

Hol lehet reportolni a riggelő klánokat?

Az ostoba Type 5 még be is ismerte hogy küldetést csinál, olyan hülye hogy azt hitte nem tűnik fel hogy a klánjából 7-en vannak egy csatában? Érdemes megnézni az ellen E100 statját pl: 10/10/0. A Maus meg próbálta fedezni a két nagy tudásút.

replay

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129516) rlazol válasza Carasc0 (#129505) üzenetére


rlazol
addikt

a wot-nak van egy WIKI oldala, ott találsz ezekre a kérdésekre választ, de a legjobb, ha a kezdőknek szóló videóket (Mr Scheff pl) nézegeted. Tudsz angolul?

-Pen: páncélátütőképesség
-Alfa: a Sebzés középértéke, ehhez képest +/- 25%ot fog sebezni
-Camo: álcaérték
-BIA: Brothers in Arms a legények egyik lehetséges extra képessége, ha mindegyik legénynek 100% az adott tankon, akkor 5%-val növel a képzettség értékét.

kchryss linkelt be pár hete egy nagyon jó videót a lövedéktípusokról és egy másikat az átütésről, én most hirtelen nem találom. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129517) po1son válasza 4580693 (#129509) üzenetére


po1son
addikt

Hátha neked ezek a tankok dísznek vannak, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. :DDD
E5 teljes mértékben op heavy, egyszerűen alig van negatív tulajdonsága és ehhez a tankhoz kell a legkevesebb skill a 10es nehéz tankok közül. Persze azért evvel sem lehet kimenni ész nélkül lilák és zöldek közé, de egy is7 sokkal nehezebben játszható tank.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#129518) 4580693 válasza po1son (#129517) üzenetére


4580693
senior tag

Valóban valamit rosszul csinálhatok. Sokkal szívesebben megyek a cdc-vel vagy hellcattel vagy a waffentrógerral, mint heavyvel.

(#129519) pixelblondie válasza Atti777 (#129481) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

'reggelt.

Semmi se eszi a vidkarit, se a procit, max én a kefét hogy egy 300ks gép kicseszik velem. Már nem tudom, mihez nyúljak, pedig nem vagyok hülye a masinákhoz.
Amíg ír valaki valamit, elmentem kipróbálni a toborzós tankomat, most jelent meg a garázsban. :C :C

Carasc0: Videót nézni, olvasni baromi unalmas, tudom, nekem is mindenki ezt mondta.
Tanulni úgyis élesben fogsz majd. Menj szakaszba. Lehetőleg olyanokkal akik jóval jobbak nálad. Én is így tanultam, tanulok. Figyeld a pályát, a saját tankjaitokat, az ellenfélét, egy idő után össze fogod tudni rakni magadnak, melyik géppel merre indulj, mi a célszerű, hogy lesz a jó.

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#129520) Papooo válasza pixelblondie (#129519) üzenetére


Papooo
senior tag

Arra tippelek, hogy csak az Intel IGP megy valamiért, rendeld újra hozzá az nvidiát a játékhoz, ill. túrd át a beállításokat, hogy mi kavarodott el.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#129521) h1mpi válasza pixelblondie (#129519) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A végső megoldás egy DDU-s VGA driver törlés-újra rakás, ha az sem segít win reinstall :(

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#129522) pixelblondie válasza h1mpi (#129521) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Nekifutok mindkettőnek, köszi Urak. :R

as good as it gets

(#129523) SoulReaver válasza pixelblondie (#129522) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom eldönteni, hogy most Lány vagy, vagy fiú... :D de a driver reinstal vagy a játék maxra letakarítása szokott segiteni l, ha nem akkor vizes kalapács ;]

(#129524) BÁ Nutrition válasza pixelblondie (#129519) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Videót nézni, olvasni baromi unalmas, tudom, nekem is mindenki ezt mondta.
Tanulni úgyis élesben fogsz majd"

lol

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129525) szbalogh válasza jagada (#129512) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem, nem akarják, mert lassan kihúzom ;]
E-100-al simán mehet rá a HE. 300-500 között sebez a tetején, mert elég vékony. Kellemetlen tud lenni.
Amúgy meg magasabbról rálőve (pl E-100-ból) a lövegtől balra fent a három kukucskálót kell lőni.

Nick: HE_Storm

(#129526) Geza26


Geza26
senior tag

Sziasztok!

Első prémium tankomat tervezem megvenni 18ezer csata után! :)
Az egyik kiszemeltem az M4A1 Rev., oka hogy nem nagyon van ilyen tank a játékban ami mediumként ilyen erős ágyúval van felszerelve.
A másik az FV4202 P amely sebesség növeléssel jött be ez is a képbe. (Na meg mert szeretem a Pershinget és ahogy nézem hasonló játékstílus.)
Elsősorban farmolás miatt venném (prémium fiók nélkül játszom), de ugye farmolni csak azzal lehet amivel szeret is menni az ember.
Szerintetek melyik lenne a jó választás? Tudtok pro és kontra mondani valamit a két tankkal kapcsolatban?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Géza

(#129527) szbalogh


szbalogh
őstag

Ugye nem akarják kivenni a RU-t a játékból? :O

Nick: HE_Storm

(#129528) BsReiki


BsReiki
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék abban, hogy az Aslain modpackban melyik fájl tartalmazza azt a beállítást amely a célkereszt dolgait hivatott beállítani ?
Problémám az, hogy a Harpoon Lite célkeresztet használom, a Wotban beállítva: pont célkereszt, átütés jelzéssel. Eddig kitűnően működött, láttam egy relatíve nagy piros pontot, amikor átütés lehetséges volt zöldre váltott. A mostani frissítéssel ez a kezdeti piros pont eltűnt és nincs átütés visszajelzése sem :( . Valahogy a piros pontot szeretném visszaállítani, de Wotban bármit állítok nem jön vissza.

(#129529) jr1994 válasza BÁ Nutrition (#129524) üzenetére


jr1994
addikt

Hát pedig a pályákat, meg hogy mikor hova menj, és lásd át a csatát, azt videókból senki nem fogja megtanulni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129530) 4580693


4580693
senior tag

Én is segítséget kérnék. Itt egy replay a t110e5-el a főszerepben a leugtóbbi csatámról. Segítsetek légyszi, hogy kell ezzel a tankkal játszani?

Az odáig rendben is van, hogy nem jó helyre mentem, mert egyedül voltam, segítség meg nem jött, ergó, nem jól követtem le a csatát. Ezen kívül, mit csinálhattam volna másképpen?

(#129531) SoulReaver válasza 4580693 (#129530) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem néztem meg a replayt, csak tapasztalatból mondom, hogy egyedül nem megyünk sehova, mert instamt garázs menet.

A másik az, hogy az E5-ön 2 dolgot lőnek szemből: kupola, hasa. (Néha a löveg pajzsot is belövik.)

Mozgatni kell a tankodat, jó esélyel pattint, ha látod, hogy a hasát célozzák. Próbált eldugni, izegni mozogni..

(#129532) BÁ Nutrition válasza jr1994 (#129529) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem meg videok nelkul nem tanulod meg. ill lenyegesen kesobb akar 5-10x annyi csata kell hozza. nem veletlenek a 26000 csatas 48%os jatekosok.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129533) SoulReaver válasza BÁ Nutrition (#129532) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért van annyi birka játékos, mert nem a győzelemért játszik, hanem a saját szórakozására... Azok sosem segitenek a másikon, ha látja, h esélytelen, inkább ott hagy... Foglalják a bázist? Az ellenkező irányba megy a húsdarálóba...

(#129534) jagada válasza szbalogh (#129525) üzenetére


jagada
őstag

CW-n egy dombon állt a hasa nem látszott, képtelenség volt belőni a mocskot.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#129535) emre válasza 4580693 (#129530) üzenetére


emre
veterán

Ennél a csatánál tök mindegy hova mész. A csata már eldőlt mire tudtál sebezni, nem véletlenül nem mentek rád korábban. Én vagy középre mentem volna, vagy fel a hegyre, arra amelyik területen supportra számíthatok ha megtolom azt az oldalt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129536) Gyuri27 válasza 4580693 (#129530) üzenetére


Gyuri27
félisten

2 nyomi td-nél kellett volna maradni. A grillének szépen oda álltál. Azt lehetett volna máshogy is. Amikor ilyen nyitott szar van előtted vagy light tölts he-t.

Amd - Radeon - Ryzen

(#129537) rlazol válasza pixelblondie (#129519) üzenetére


rlazol
addikt

Unalmasnak unalmas, de az átütési értékek, újratöltési idők nem mennek másképp. A gyenge pontokra rá lehet húzni egy sablont, de az nem lesz minden tankra és minden igaz.
Ráadásul kell 20 szar csata, h egyvalami rögzüljön, pedig mindegyike elkerülhető lenne pár órácska befektetéssel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129538) pixelblondie válasza SoulReaver (#129523) üzenetére


pixelblondie
aktív tag

Nő. :)
Amúgy a kliens újranyúzás jött be, mint ultimate megoldás. Köszönöm :R

BÁ Nutrition: Nekem az volt. Bírom Szakács urat például, a kaznás srácokat egyenesen imádom, de tanulni szerintem akkoris csak élesben lehet, csatáról csatára.

rlazol: nemtudom, én mindig szakaszban hallottam a srácoktól, most mit hol mivel lőjek, nem olvastam sose.

[ Szerkesztve ]

as good as it gets

(#129539) lacibacsi válasza Geza26 (#129526) üzenetére


lacibacsi
addikt

"de ugye farmolni csak azzal lehet amivel szeret is menni az ember.
Szerintetek melyik lenne a jó választás?"

Szerintem az lenne a jó választás, amelyikkel szeretsz menni. Hamarosan (egyszer csak) lesz tesztszerver, szerintem ott próbáld ki őket. Vagy valamelyik ismerősöd acc-ján, akinek megvannak ezek a tankok. Arra kaphatsz választ, hogy kinek melyik fekszik jobban és miért, de arra, hogy neked végül melyik tetszik... na arra nem.

(#129538) Sunfleur: Igazad is van, meg nem is. Éles csatában sokkal több tapasztalatot szerezhetsz, mint videó nézegetés közben. ez szerintem is tény. De nagyon sok okosságot lehet ellesni a jó játékosok videóiból is. Scheff-től és Goodbad-től is (hogy csak két magyart említsek) sokat tanultam a medes játékhoz. Több pályán teljesen fogalmatlanul használtam ezeket, de kipróbálva az általuk játszott taktikát rájöttem, hogy bizony sokkal jobban is lehet ezt csinálni, mint ahogy addig gondoltam. Lehet, hogy ha még ezer csatát megyek ugyanazon a pályán, akkor sem próbálom ki magamtól. Szóval, nem ördögtől való videóból tanulni....

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129540) galervin93 válasza pixelblondie (#129538) üzenetére


galervin93
őstag

Kell ez is, az is. Egy elméleti alapot gyakorlatban megtapasztalni és elraktározni, ez a legjobb módja a tanulásnak. Pláne ha ez fokozatos, egymásra épülő elemeket tartalmaz, folyamatos ismétléssel... A játék szerencsére megfelelő ehhez, mivel mehetsz akár ezer kört is ugyanazzal a tankkal, nagyjából ugyanaz a környezet fogad majd, így jól lehet tanulni. Pláne hogy vagy gyakorló szoba is, egy-két játékossal együtt akár éles csaták nélkül is meg lehet tanulni jó pár dolgot, de az igazi tudás az éles csatákban fog elmélyülni, ezt én is aláírom. Csak kell előtte egy kis elméleti alap, összefüggések megértése, és akkor sokkal gördülékenyebben megy a gyakorlati rész elsajátítása is.
Nem egy ismerősömnek mondtam már, hogy ez a játék nem az a játék, ahol begurulok és durrogtatok, mindenki csak hümmögött, hogy peeersze... Mondtam nekik van pár száz tank a játékban, ezeket mind meg kell tanulni... Odaadtam a telefont a kezükbe, wotwiki, mondom válasszanak random tankokat, megmondom a töltésidőt és az alfát. És csak lestek. No nem azért mert faszagyerek vagyok, hanem hogy egy játék miért igényel ilyen és ekkora tudást. És ez még csak a töredéke, amikor átütési, felderítési, álcázási mechanikáról beszéltem, ott már mondták hogy abba is hagyhatom, volt aki egyenesen azt mondta, inkább bele sem kezd, ha ilyen bonyolult, mert ő csak lövöldözni akart... És ez még mindig csak a felszín... A felszín alatt ez egy nagyon komplex játék, ami sok, nagyon sok tanulást igényel.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129541) 4580693 válasza emre (#129535) üzenetére


4580693
senior tag

Hát igen. Valóban bölcsebb lett volna a többiekkel együtt maradni.

Gyuri27
Akkor már úgy voltam (a grillénél), hogy legalább egyet még sebezzek (amit azt hiszem, a centi meg is kapott), aztán legyen vége és kezdjek egy új csatát. :)

(#129542) Emu


Emu
őstag

Volt több kérdés kezdőktől / kezdőnek számító játékosoktól. Ahhoz, hogy sikerélményed legyen legalább az alapokkal tisztában kell lenned. Hiába nézel meg több videót, ha nem tudod az adott játékos mit miért csinál. Pl. valaki a T62A-val első sorból áttolja az egyik oldalt, akkor azt ne próbáld meg Leo1-el mert nincs hozzá páncélod. Vagy valaki Cromwellel szépen körbetáncol egy Heavy tankot és kinyírja bekapott lövés nélkül, akkor azt ne próbáld meg egy Rudy-val (T34-85) mert nem vagy hozzá elég gyors. Valaki Pattonnal dombok mögül ki-kinézve szed össze rengeteg sebzést, meg se próbáld T62A-val mert nincs csőlehajlásod. Ez csak pár kiragadott példa, de számos ilyet lehetne mondani átütéssel, álcával stb. kapcsolatban is. Egyszerűen nem működik, ha nincs meg egy alap tudásod.
Ha az alapok megvannak, akkor lehet elkezdeni videókat / streameket nézni. Elsősorban olyan streamereket javaslok, akik el is mondják miért miért csinálnak, miért indulnak közepes tankkal is a nehéz tankos oldalra stb. Ilyen pl. Rudii, vagy a külföldiek közül Orzanel, nagyon kezdőknek QB (Quickybaby) is ajánlott, nagyon sok infót elmond adott tankról/csatáról is, ha bírjátok idegekkel :)
Én nem vagyok annyira elvetemült mint Ervin, de azt tudom, hogyha bizonyos típusú tank ellőtte magát, akkor hány lövés erejéig maradhatok kint előtte büntetlenül.

(#129543) szallasi007


szallasi007
őstag

Gyuri ne add fel!!!!

(#129544) Gyuri27 válasza szallasi007 (#129543) üzenetére


Gyuri27
félisten

A lájtos küldi meglett. Egyszer simán egyszer kivállóra.
Ikv-l próbálgatom a td küldiket. 12-nél tartok. Az a td egy állat (már ha a csapat alád dolgozik). Meglett a nagy cső. Kell a nagy motor és minden jó lesz.
A medes téma érdekes lesz. Mert van egy prem skodrim. Meg egy 2-s párducom. Meglátjuk.
Ott most a 2 arty killnél tartok. Más nem megveszem nemsokára az e50-t oszt csapatom azzal.
Szóval nem adtam fel. Néha elhagy a remény, de fel nem adtam.
Az a med jó lenne nekem is. De majd csak elérünk oda egyszer.

Amd - Radeon - Ryzen

(#129545) galervin93 válasza Emu (#129542) üzenetére


galervin93
őstag

Tegnap kétszer egymás után pattintottam Leo PTA toronnyal egy T62 lövését, szerintem nem volt őszinte a mosolya. :D

Játszadozom ezzel a svéd hatos meddel, egész kellemes kis masina, de valami 35%-os a WR-em vele, igaz még csak most lett kifullozva, de basszus olyan mínuszos mm-em van vele, állandóan veszítek, tegnap Antonius kollégával próbáltuk szorzózni, valami negyedszerre vagy ötödszörre sikerült... De amúgy jó kis masinának tűnik, egyedül a sebessége alacsony picit.
Ja meg közben a nagy leárazásnak köszönhetően megvettem a hetes svéd TD-t is, na az nagyon baba! Az ágyú és a lőszersebesség isteni, picit tohonyán fordul, de amúgy nagyon jó kis gép durva álcával. Csak eddig mindig félig-meddig beépített pályára rakott, egyszer nem voltam még vele egy nyíltabb mapon, de ahol van 300-400 méter szabad terep, nagyon tud büntetni. A cél egyelőre a nyolcas, ki akarom próbálni ezt az új módot, de nem akartam annyi free xp-t elhasználni rá, és igazából nem is kell, mert ez a hetes is jó gép.

szerk.: szallasi007, őszinte irigységem! :) Gratula!
Be szép tank, csak gurulna már be az én garázsomba is. :))
Megyek is, megpróbálom javítani a két küldetést, ami még kellene, meghoztad a kedvem. :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129546) 4580693 válasza szallasi007 (#129543) üzenetére


4580693
senior tag

Grat! :C
Azt szoktam mondani, hogy aki irigy, az iriggyen a picsába. Most mégis irigykedem. :)

(#129547) lacibacsi válasza szallasi007 (#129543) üzenetére


lacibacsi
addikt

:C

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129548) szallasi007


szallasi007
őstag

köszi mindenkinek, azért tettem fel hogy aki éppen feladná bármelyik tanknál ne tegye.
Viszont a spot rendszer egy vicc. Egy RU-val hoztuk le a meccset aki kb mindig előttem volt mégis én kaptam a kettőnk kb 5000 spot sebzésének nagy részét.....

T55A-hoz viszont szerintem a svéd TD ág esélytelen, Grillével már nem is tudom hányadik körre de nagyon gyorsan meg lett a 15-ös küldetés. (nincs másik tizes TD-m de a mostani rohanós med-es játékban nem tudok mást elképzelni)

viszont az gusztustalan mi fókuszt nyomnak erre a tankra, nagyobb artimágnes mint a "Masu"

[ Szerkesztve ]

(#129549) galervin93 válasza szallasi007 (#129548) üzenetére


galervin93
őstag

Nem adjuk fel, de elgondolkozunk, amikor ez a gyerek kiszed úgy a G.W. Tiger P-ből, hogy nem voltam szpottolva. Játéktudása alapján a gyerek valahol a zokni és a kaktusz között lehet, de a reddot már fent van. (Minap felmerült ez a cheat dolog, aztán gondoltam utánanézek, legalább jó játékos kapott-e ki tudással, de kötve hiszem, hogy erről van szó.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129550) jagada válasza szallasi007 (#129548) üzenetére


jagada
őstag

Én annó Jagdtigerrel csináltam meg kb 3. csatára.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.