Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#128301) rlazol válasza BÁ Nutrition (#128300) üzenetére


rlazol
addikt

Bármikor lehívhatod, de addig nem választhatsz új küldit, ha jól emlékszem.
Nem csak a nemzetet kell meghatároznod, hanem azt is, melyik tankra kerüljön és milyen pozícióban. Csak olyan tankot választhatsz, ami már ki van fejlesztve.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128302) BÁ Nutrition válasza rlazol (#128301) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fel van adva akkor a lecke :)
per pill fogalmam sincs pedig 3 ures tankom is van IS, t150, kv2
ill a tigris 2 kifejlesztve csak varok vele a felszereles akcio miatt. nem tudom igazabol eldonteni most, abba lehet atultetek mar vmi mas csapatot. amúgy a nemet tankok jonnek be, kiveve t-28

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128303) DVlad


DVlad
őstag

Grazie mille! Én is így tudtam.

(#128304) kchryss


kchryss
addikt

Mi történt hogy személyeskedés nélkül is tudtok kommunikálni? :Y ;]

Hogy a témákhoz is hozzászóljak:
Statpadder nálam az aki csak azért játszik bizonyos tankokkal sokat, mert az húzza a wn8-át, míg a többi tankokkal átlagban ennél sokkal kisebb az értékelése. A csatában pedig, ahogy zacsi írta, fontosabb neki a wn8, mint a győzelem (nem megy resetelni a bázist, nem szedi ki a low hp-s tankot ha sebezhet helyette többet, csapattársainak nem segít, stb).

(#128222) stork13 hsz-ában linkelt Cresp1ks például szerintem nem statpadder.

Ami az 10-es és alacsonyabb tier wn8 kapcsolatát illeti:
Szerintem a legtöbb játékosnak az unikum szintet sokkal nehezebb tartani 10-es tankokkal, mint kicsikkel. Alacsonyabb szinten sokkal több a gyenge játékos így azokhoz a tankokhoz sokkal kisebb is az elvárt sebzés arányaiban. Hogy a saját példámat mondjam, elc-vel, 12t-vel bármikor tudnék olyan 100 csatás sorozatot csinálni ami 3000 wn8 felett van. 10-es tankkal egyikkel sem tudnék 100 csatán át ilyen magas átlagot tartani.
A statpadderek jellemzően az 5-ös és 6-os tankokkal szaladgálnak. Legismertebb statpadder tank a t67 és az amx 12t.
Hogy egy ismertebb magyar példát hozzak, meg lehet nézni Ph3lan statját. Őt elég gyakran éri az a vád, hogy statpadder. Ha rendezed a tankjait csataszám szerint láthatod, hogy zömmel 5-8-as tankokkal játszik és ezekkel van 3000 körüli wn8-a. Milyen érdekes, hogy pont t67-tel van a legtöbb csatája. ;] Míg a 10-es tankjainak nagy részével 2000 körüli wn8-at hoz "csak".

[ Szerkesztve ]

(#128305) ollie válasza BÁ Nutrition (#128300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Addig nem kapod meg, amíg nem döntöd el, hogy mibe teszed.

***

(#128306) kchryss válasza BÁ Nutrition (#128302) üzenetére


kchryss
addikt

Nem csak kifejlesztett tankokhoz lehet kérni hanem bármelyik prém tankhoz is. Én például úgy csináltam annak idején, hogy tudtam 4 nagyon jó legény/leány kéne majd a t54 ltwt-be. Viszont még el sem indultam az ágon amikor már meglett pár küldetés. Ezért a t-54 mod 1-be és az ms1-be kértem a csajokat úgy, hogy azok a tankok meg se voltak akkor. Aztán amikor bekerült az ltwt a garázsba, átképeztem a csajokat rá kreditért.

Egyébként olyan tankba érdemes őket kérni ami örök megtartós lesz. Legjobban akkor jársz ha egy kiszemelt 10-eshez tervezed őket és az ágon lévő összes tanknak hasonló a legénység kiosztása és így egy képzett legénységgel tudod elkezdeni az ágat.

[ Szerkesztve ]

(#128307) BÁ Nutrition válasza kchryss (#128306) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

orok es megtartos pl a t-28 ;]
komolyabbra fordítva meg nagyon nem latom merre rakjam.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128308) kchryss válasza BÁ Nutrition (#128307) üzenetére


kchryss
addikt

Ahhoz sok csaj kell, ha jól rémlik sokan férnek abba a buszba. :D

(#128309) BÁ Nutrition válasza kchryss (#128308) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

orosz vonalon gyakori a 4 fo csak nem nagyon megy velük a jatek, kv85 csak bosszant, h allandoan az eget lesi, es hulye helyzetekbe kerulok vele. csak 3 csapatot tudok osszerakni mert artyzni nem fogok, megtartosnak meg sok tank megtartos lesz. pl ez a vk3002m is eleg ugyes tank amit nemrég fejlesztettem, es a parduc is igen tetszett a tesztszerveren, gyanus az is.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128310) zodo válasza BÁ Nutrition (#128302) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem lassan jött össze az első 4 leányzó (nem is volt tervbe az ötödik) mert nem artyzok így mindegyikhez kellett a másodlagos feltétel is.
Mindig aranyért ültetem át a legénységet és már előzőleg tudtam hogy egyszer majd a T-54-be fognak ülni.
Mikor meg lett a 4. lány akkor még T-44 -el a 70. csatámat toltam ill. hiányzott még 128k xp a T-54-hez.
Lányokat a T-44-be kértem és felváltva utaztak a Rudy-val tehát minden nap min. 2x csillagoztam őket.
Később meg lett a T-54 akkor átképeztem őket és továbbra is mentek a napi Rudy-s körükre is míg meg nem lett az Obj. 140.

Mondjuk ez az ág igen szerencsés, mivel mindhárom normál + a prémium tank is 4 fős.

Ott az 5 Svéd csaj de hogy hova és mikor üljenek, magam sem tudom.

Szerk: Mindjárt megy egy privi

[ Szerkesztve ]

(#128311) kchryss válasza zodo (#128310) üzenetére


kchryss
addikt

Annyi kiegészítést tennék, hogy obj140-ben és a t62a-ban vagyis a két 10-esben a parancsnok a rádiós, míg az előtte lévőkben a töltő. Ezért a töltőre nem érdemes rádiós skilleket tenni. Amúgy tényleg szerencsés ág, mert ugyanaz a 4 fős személyzet van a med és a light ágon is 7-8-9-10 tierben és a 6-osokon is csak egy rádiós van extraként.

(#128312) zodo válasza kchryss (#128311) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi, igaz.
Ezt nem is néztem pedig most hogy mondod írja is ha ráviszem az egeret.

Helyzetfelismerés bukta, cserére szorul.

[ Szerkesztve ]

(#128313) kchryss válasza zodo (#128312) üzenetére


kchryss
addikt

Kár érte egyébként. Sokkal jobb ha a töltő a rádiós, mint ha parancsnok. Töltőnek elég fos skilljei vannak oda bőven jó a helyzetfelismerés, a parancsnoknál meg kötelező a 6. érzék és van látótáv növelő skillje is mint a rádiósnak. Ha nem a parancsnok a rádiós akkor fel lehet tenni egy körben a 2 látótáv növelőt, így meg csak egymás után. Egyébként a helyzetfelismerés 1%-kal többet ad, mint a felderítő skill. Szóval a parancsnokot is lehet át kéne képezned, hogy a helyzetfelismerés menjen felderítő helyett és utána felrakni a felderítőt. Bár ez az 1% nem igazán éri meg aranyért a cserét, a kredites xp esést meg pláne. Előre kellett volna tervezni. :)

(#128314) BÁ Nutrition válasza zodo (#128310) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezt a masodlagos feltetelt nem ertem, mi koze van az artyhoz?

kozben lett egy rendes kolobanov ermem is, ace tanker nelkul :D
[link]
vegen mar marhara dobogott a szivem :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128315) kchryss válasza BÁ Nutrition (#128314) üzenetére


kchryss
addikt

5 tankosztály van, mindegyikhez 15 küldetés. Ha mind az 5-höz megcsinálod a 15-ös küldetést akkor tied a stug reward tank és mehetsz a t28htc-s küldetésekre. Viszont van egy kiskapu, ha 4 15-ös küldetést megcsinálsz az 5-ből kitüntetésre akkor is tied a tank. Ezért sokan kihagynak egy osztályt (jellemzően az artykat) és inkább megcsinálják másodlagos feltételekkel együtt a többi 15-öst.

Kolobanovhoz grat!

(#128316) zodo válasza BÁ Nutrition (#128314) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerk: kchryss szebben fogalmazott :)

Gratu!

[ Szerkesztve ]

(#128318) zodo válasza lacibacsi (#128317) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam venti, stabi és töltésgyorsító és itt sincs bia mert ez a 6 fő igen lassan képződik pedig a 29-ből ültek át de még így is csak a 2. sor vége felé tartanak.

(#128319) emre válasza lacibacsi (#128317) üzenetére


emre
veterán

A felszerelés venti, töltésgyorsító és vert stab mindegyik usa heavy tankomon.
A 103-is meg van, ott új legények vannak 30%-on van a javítás. Az E5-ben még még csak két skilles banda, mert amikor klánoztam átpakoltam bele az ügyesebb fiúkat, de ott sem kell sok a harmadikhoz.

Már nem tudom hogy használtam, rég nem toltam ezzel (gunmark sincs rajta), de mind a mai napig ezzel van a legmagasabb átlag xp-m. Emlékeim szerint ha a testet tudod rejteni a torony elég jól páncélozott, és lehet vele agresszívan tolni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#128320) emre


emre
veterán

Csináltam ezt a pár képet, és meglepődve tapasztaltam, hogy minden gépemről lekerült az álcaháló és a periszkóp távcső.
Nem tudja valaki hogy mégis miért történt ez?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#128322) lacibacsi válasza zodo (#128318) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm, és neked is emre!

Ezt pakoltam rá és mentem is vele egy csatát... Karelia-n sikerült tornyozgatni vele. Első menetben 2500 pattintás! Lehet, hogy ezzel lesz meg a háromszoros pattintós küldetés?!?!

A T32 felszerelésével véget ért nálam a nagy téli bevásárlás. Azaz még álcafestést kell majd tennem 1-2 megmaradóstankra (RU-251, AMX 13-90), de az már "csak" aranyban fog fájni...

November közepétől grindeltem a kreditet és a free XP-t Skorpionnal. Emellett szinte csak az MT-15 és a HT-12 küldetések miatt mentem mással. Azt hiszem, hogy a grind sikeres volt. Tankokra, modulokra, felszerelésekre és némi fogyóeszközre összesen több, mint 56 millió kreditet, 620 ezer free XP-t és kb. 5 ezer aranyat költöttem. Ezzel elértem, hogy az új tankok közül szinte mind fullosra van fejlesztve, nem kell velük szívnom a (félig)stock állapot miatt. Plusz vásároltam még tartalék felszereléseket, ha esetleg valamin cserélgetni lesz kedvem a meglévőket.
"A gép forog, az alkotó pihen..." Vagy nem... ;)

(#128320) emre Véletlenül nem mod-dal pkolgatad át őket eddig, most meg nem pakoltad fel a mod-ot? Nézd meg a raktárban, hogy hány darab van belőlük! Ha sok, akkor "valaki" leszedte. Ha csak 1-2, akkor a mod hiányzik neked, ami átrakta eddig.

"Arcátamadó" :DD (Megfogadom tanácsod)

(#128321) Laci50i : Légy oly kedves ignorálj engem "kedves" névtelen fórumtársam!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128323) emre válasza lacibacsi (#128322) üzenetére


emre
veterán

Még valami eszembe jutott a T32-vel kapcsolatban.
Lehet vele arctámadózni. :K Nem sok gép van aminek jobb a gundepje, és ha belemászol a másik képébe nem tudja sebezni a tested.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#128324) lacibacsi válasza emre (#128323) üzenetére


lacibacsi
addikt

Vissza össze szavakat a keverem... :B
(Csak már nem tudtam szerkeszteni)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128325) 4580693 válasza lacibacsi (#128322) üzenetére


4580693
senior tag

Ha van rá lehetőséged, a töltőnek mindenképpen legyen biztonságos elhelyezés, mert a T110E5 kirívóan magas arányban kap lőszerrekesz sérülést.

Tegnap a cdc-m is így járt. Első lövés löszerrekesz. Javítottam. Második lőszerrekesz, a harmadik meg levitte a tornyom is. :D

(#128326) whited


whited
addikt

Sziasztok
Csinálnék egy új fiókot, van most valami invite kód, esetleg promóció? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#128327) lacibacsi válasza 4580693 (#128325) üzenetére


lacibacsi
addikt

Most, hogy mondod, el is lőtték a lőszerrekeszem... A töltőn javítás van, másodiknak biztonságos elhelyezés, de az még messze van a 100%-tól. Lehet, hogy akkor egy átképzési akcióban megcserélem a tudását... Köszönöm!

(#128326) whited :
Privát ment.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#128328) hemaka válasza whited (#128326) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#128329) szbalogh


szbalogh
őstag

A svéd lány lövészt hogyan kapom meg ha már meg van a X-es szint a díszekből?

Nick: HE_Storm

(#128330) emre válasza lacibacsi (#128322) üzenetére


emre
veterán

Ehhez nem használok mod-ot, de úgy néz ki mind a depóban van.
Nem értem. :F De mindegy mivel amúgy is akció van vennem is kellet egy s mást.

mod:

Ráadásul a depóban is rosszul van a megadva, mert hiába veszek, nem adja hozzá a depóban levő mennyiséghez.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#128331) jr1994 válasza szbalogh (#128329) üzenetére


jr1994
addikt

5-ször kell top5 xp-ben lenni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128332) Atti777 válasza szbalogh (#128329) üzenetére


Atti777
senior tag

5 csata kell hozzá, ahol benne vagy a top 5 xp-ben

Путин, иди нахуй!

(#128333) szbalogh válasza Atti777 (#128332) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi mindkettőtöknek.

Nick: HE_Storm

(#128334) Zigi válasza fradi81 (#127538) üzenetére


Zigi
senior tag

Kicsit megkésve...

Éppen véletlenül a Commandremmel voltál egy csatában :D
Oké én is látom hogy nem látom :P Akkor a lengedező fű és a repkedő pillangókon kívül nem sok pluszt ad a HD ..... másképp emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

(#128335) galervin93


galervin93
őstag

Trololo. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#128336) jano_77 válasza galervin93 (#128335) üzenetére


jano_77
nagyúr

és itt most mit is kell nézni? mert ha jól látom CSAK egy sima 1 osztály, amit ide ugye nem illik betenni!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128337) jr1994 válasza jano_77 (#128336) üzenetére


jr1994
addikt

Bombavető. Szép.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128338) rlazol válasza galervin93 (#128335) üzenetére


rlazol
addikt

basszus, nekem még artyval se sikerült! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128339) 4580693 válasza galervin93 (#128335) üzenetére


4580693
senior tag

Grat! :C
Ez qrva jó! Az ilyen pillanatokért imádom ezt a tankot. Egy igazi troll! :))

(#128340) jano_77 válasza jr1994 (#128337) üzenetére


jano_77
nagyúr

aha...lehet, de akkor ilyenkor miért nem lehet az egérrel ráállni a plecsnire, hogy lehessen látni, mit is kell nézni? Nekem speciel nincs ilyenem - tudom szegénységi bizonyítványom - , de pont emiatt nem is értettem mi olyan nagy szám a képen. Gondolom rajtam kívül még nagyon sokaknak ismeretlen volt a plecsni és csak ezért nem kezdtek el keresgélni, hogy mi lehet az.

Így már persze gratulálok hozzá, tényleg még artyval sem tudom elérni én sem. :C :R

(#128341) ollie: ha jól emlékszem, akkor egy lövéssel ölt kettő enemy-t. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128341) ollie válasza jr1994 (#128337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért adja ezt a kitüntetést?

***

(#128342) zodo válasza galervin93 (#128335) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratu!

ollie

Bombardier - Awarded to the player who destroys two or more vehicles with one shot. Can be earned multiple times in one battle.

(#128343) apóka válasza Atti777 (#128332) üzenetére


apóka
aktív tag

5 nyertes egymás után?

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#128344) rlazol válasza apóka (#128343) üzenetére


rlazol
addikt

nem.
5 olyan csata, ahol benne vagy a top 5 XPben. Döntetlen esetén is lehet ilyen, illetve Csata hőse medállal vereségben is benne lehetsz.
És nem kell, hogy egymás utániak legyenek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128345) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mi a hiba a képen?

***

(#128346) notika77 válasza ollie (#128345) üzenetére


notika77
senior tag

Hogy tier IX-es csatában egyikőtök sem lőtte meg az ezret 900-at sem és mégis sikerült két tankot is kilőnötök? ;]

[ Szerkesztve ]

(#128347) wwenigma válasza ollie (#128345) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez az LTTB érdekes egy állat a nulla csőlehajlással. Pláne ha nulla csapat van mellette. :( Végeredményről nincs screenshot de asszem topsebző lettem..

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#128348) jr1994 válasza ollie (#128345) üzenetére


jr1994
addikt

Ennyi sebzéssel ne is csodálkozz ha nem hozod le a meccset.

;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128349) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Eszembe jutott, hogy anno, amikor rohantam a küldikkel egy csomót nem csináltam meg kitüntetésesre. Azt hiszem elkezdek ezzel is játszani, mert még egy csomó mindent lehet befarmolni és még csajok is lehetnek pluszban :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#128350) kchryss


kchryss
addikt

Penetrésün wg oktatóvidejó magyar felirattal hála volvo-nak: WOT - A páncél-átütés működési elve (magyar felirattal)
Feliratot be kell kapcsolni hozzá, hogy legyen.

Olyasmi videó, mint a spot rendszeres volt. Érdemes megnézni, mert szemléletesen el van benne magyarázva minden. Bár a többségnek kevesebb újdonság van benne, mint a másik videóban lehetett, de újoncoknak kötelező anyag. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.