Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#129751) galervin93 válasza Macka (#129741) üzenetére


galervin93
őstag

Hm. Akkor VGA beállításokkal kellene játszadoznod. A minap próbáltam én is beállításokat, volt amivel több lett az fps-em de olyan volt mégis, mitn a diavetítés. Nekem mondjuk zöld kártyám van, nem tudom, a másik platformon mi a helyzet, de érdemes lenne pár pillantást vetni a különböző beállításokra.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129752) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Rohadtul szenvedek ezzel a Buldoggal... érdemes felrakni rá a sima ágyút, mert ez a társas mindenhova lő csak oda nem ahova célzok...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#129753) h1mpi válasza h1mpi (#129752) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Feltettem ég és föld..

valaki ma azt mondta, hogy jó tank a svéd 5-ös med, hát nekem más a véleményem róla... úgy szűkül mint valami orosz HT...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#129754) Balesz1899 válasza Carasc0 (#129731) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

1500 sebzésre ne várj 70-100k-t...
Ha neked 34k nyereség egy ilyen körre nem elég, hogy rásüthesd a "farm" jelzőt, akkor felesleges prémtankoznod. Menj felváltva 3-4 kört T5-ösökkel, aztán megkeresed ugyanezt a pénzt.

Szerk: a kérdésedre reagálva: ennyi sebzésre a T34 sem fizet többet.

[ Szerkesztve ]

(#129755) Tarill válasza Macka (#129741) üzenetére


Tarill
őstag

Vertical syncet használd és voáláá :)

(#129756) Zolee_70 válasza zodo (#129718) üzenetére


Zolee_70
senior tag

(#129718) zodo

Nekem nagyon bejött az Strv74. Igazi flank bajnok, de ha előremész vele véged.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#129757) wwenigma válasza Macka (#129733) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

HD kliensben húzz maxra mindent kivéve az postprocessing és az árnyékok. Előbbi kettesre, utóbbi a maxra legyen téve (nem ultra) Elsimitas fxaa. Ez így fix 60-nak kell lennie minimum,.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#129758) kchryss válasza arpeen2 (#129726) üzenetére


kchryss
addikt

markersAliveNormal.xc és markersAliveExtended.xc

"damageText": { rész
x, y alapból 0, -67 az align pedig center.

(#129759) kchryss válasza h1mpi (#129752) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig a játék egyik legpontosabb ágyúja. Nekem 60-nal száguldozva, menet közben sniper nézetből leadott lövéseim is be szoktak találni a tárassal. Nagyon gyors az apcr lövedék nem kell annyira a tankok elé célozni, mint ap lövedékes tankokkal.

(#129760) zodo válasza galervin93 (#129719) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem terveztem nagy menetelést a svéd ágon csak most hogy van legénység képzés akció, gondoltam beültetem őket valamelyikbe.
V-t nem is néztem, VI -ról láttam videót (#129756) Zolee_70 köszönöm a megerősítést hogy max háttérből csipegetős.

(#129761) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Van rá mód, hogy a sniper módban a lövésnek olyan hangja legyen, mint külső nézetben?

(#129762) Carasc0 válasza Balesz1899 (#129754) üzenetére


Carasc0
őstag

Csak ahogy elnéztem, átlagosan több sebzést lehet kivitelezni a T34-el mint a Pantherral. Ami viszont növeli a bevételt. Kezdem érezni a dolgokat. :K

Csak a farmolás szót jobban is megmagyarázhatta volna a wotinfo hogy mikor is beszélünk róla. Így már világos...

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#129763) h1mpi válasza Carasc0 (#129762) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T34-ről csak hiszed, hogy jobb, lassú, pontatlan és lassan tölt. Imádják az artyk és a játék se a lassú tankoknak kedvez

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#129764) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Többször láttam már itt a fórumon az őrület szélén álló "tekintetet", így nem kell a tükörbe néznem, el tudom képzelni anélkül is, hogy milyen pofám lehet most...

A 4986 sebzés mellé sikerült csinálnom 6980 felfogottat, de a totál idióta ellenfél mindössze 30 (igen, HARMINC) sebzést tudott belém lőni. Ez mennyi is összesen? Igen... :O :O :O 11996 kombinált HP.... :O :O :O Hofi után szabadon: Hát négy nem volt már valahol? Széjjel vet az ideg... De legalább látom a fényt az alagút végén. Vagyis tudom, hogy akár a Type-4 is alkalmas rá, de hogy mikor jön még egy ilyen pálya és ellenfél...?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129765) kchryss válasza lacibacsi (#129764) üzenetére


kchryss
addikt

Fel kellett volna rohannod a hegyre és leugrani. ;]

[ Szerkesztve ]

(#129766) lacibacsi válasza kchryss (#129765) üzenetére


lacibacsi
addikt

Középről nehéz lett volna... De komolyan: ha leugrok és összetöröm magam, vagy a csapattárs sebez meg, esetleg begyalogolok a tóba és megfulladok, az beleszámít mint "rendes" elszenvedett sebzés? :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129767) kchryss válasza lacibacsi (#129766) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem beleszámít. Mehettél volna a töltéshez és ha elég közel mész talán tudtad volna sebezni magad repesszel ha oldalt állsz. Vagy ott vannak középen azok a nagy kövek. Bár nem vagyok biztos benne, hogy nem túl vastag-e a type páncélja hozzá. :)

(#129768) lacibacsi válasza kchryss (#129767) üzenetére


lacibacsi
addikt

O.K. Legközelebb főbe lövöm magam... :Y

Amúgy a csata hevében nem is láttam pontosan, hogy mennyi az annyi. A végén odamentem az enemyhez, hogy lőjjön már még egy cseppet, de az már kevés volt. Azt hittem azért, hogy többel vagyok elmaradva, de hogy 4HP legyen a hiányom... nincsenek szavak. Ha esetleg valaki megnézné a vergődésem akkor azt ITT megteheti.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129769) jahrn válasza galervin93 (#129719) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem meg pont az Strv 74 az uj "king of the hill" a t6 medek kozott. Ilyen gun handling-rol meg a tier 8ak is csak almodhatnak. Teny hogy sokat dob rajta az off road driving skill, de erre vannak az ajandek csajok ugye...

(#129770) Vartanus


Vartanus
őstag

Sziasztok!

Eme két cél eléréséhez keresném a legmegfelelőbb tankokat:

1.cél: A T28 HTC küldetéssorozat MT6, melyben a cél 3000 sebzés kiosztása 3 különböző harckocsinak. Jelenleg a legerősebb(nek vélt) medem a Tier VII-es Chi-Ri.

2.cél: Itt a legjobb kreditszerzés lenne a lényeg, mert már rengeteg kifejlesztett tank van, amit kredit nélkül nem tudok megvenni, így kéne egy kis farmolás. Itt megjegyzem vettem anno egy Turán III PT tankot.

Javaslatokat kérnék tőletek adott célhoz 1-2 max 3 tank.

A japán, a ami T57 vonal, a csehszlovák, a svéd és a kínai valamint a francia vonalba tartozó med tankok jöhetnek szóba az 1. cél esetén, vagy ha nagyon úgy gondoljátok esetleg egy gold(noob) med tank.

Válaszokat, ötletek előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#129771) ollie válasza Vartanus (#129770) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs magasabb szintű meded, mint 7?

***

(#129772) Vartanus válasza ollie (#129771) üzenetére


Vartanus
őstag

Sajnos egyelőre nincs :(

Főként ezért kérdeztem, mert sejtem, hogy T7 medel elég nehéz 3000-es dmg, és így melyik T8-as med kifejlesztése lenne a célszerű?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#129773) galervin93 válasza jahrn (#129769) üzenetére


galervin93
őstag

Hááát... Azért aki megesz egy Crom/CromB-t egy Strv-ben ülve, azt megnézném... Lassú, nem tölt gyorsan... Jó gép, de nem trónfosztó. A Leo már más tészta...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129774) notika77 válasza Vartanus (#129772) üzenetére


notika77
senior tag

Chi-Ri-vel is meg lehet csinálni, ha megvan a szerencsés együttállás, utána az STA-1 is működik, ha ráérez az ember.

(#129775) Vartanus válasza notika77 (#129774) üzenetére


Vartanus
őstag

Ahhoz nagyon PRO-nak kell lenni és nagy mázlinak. Nekem eddig max 1800 volt a Chi-Rivel.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#129776) Papooo válasza Vartanus (#129770) üzenetére


Papooo
senior tag

SP-t ajánlom.
Jó páncél, komótos sebesség, és egy elég jó ágyú.
A pénzt is jól hozza, és a 3000 sebzést is össze lehet vele lőni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#129777) Vartanus válasza Papooo (#129776) üzenetére


Vartanus
őstag

A T26E4-re gondoltál az SP alatt?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#129778) jahrn válasza galervin93 (#129773) üzenetére


jahrn
senior tag

Persze, kozelharcban a Crom jobb, de kozepes es nagyobb tavolsagokon Strv megeszi. 4 sec (vagy 4.25?) reload nem rossz, plane hogy a Crommal ellentetben ez oda lo ahova celzok...
CromB-t meg ne hozzuk ide, az ugye nem techtree cucc hanem premium (powercreep ftw).

T26E4 tenyleg nem rossz, de a buffok utan talan inkabb STA-2 a nyero, plane hogy a japan agon mar t7-en jar szal talan mar egy hasznalhatobb szemelyzetet is bele tud tenni.

[ Szerkesztve ]

(#129779) Papooo válasza Vartanus (#129777) üzenetére


Papooo
senior tag

Arra.
Most buffolták az átütését.
Nálam az egyik a fő kredittermelő.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#129780) Vartanus válasza Papooo (#129779) üzenetére


Vartanus
őstag

Én a wotinfón a tank tesztjénél ilyesmiket olvastam:

" így egy aránylag jól működő, ám koránt sem OP tankból sikerült egy mozgó szemétkupacot alkotni, hiszen az SP-n eddig is ott voltak ugyanazok a gyenge pontok, mint most is. Egy Tier VI-os tankkal ott csináltál hülyét belőle, ahol nem akartál"

Ezek alapján nem tudom mennyire lenn jó ötlet a megvétele.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#129781) Emu válasza Vartanus (#129780) üzenetére


Emu
őstag

Olyan, hogy belőhetetlen tank nem létezik. Ha lenne akkor mindenki csak azzal nyomná.
Az SP egy lassú med, amivel tornyozni szokás. Elég troll a páncélja, tényleg lehet szívatni egy kis tankkal, de ahhoz olyan csillagegyüttállás kell, ami ritkán adatik meg. Ha kicsit rángatod, már sokkal nehezebb belőni, hiába van rajta olyan weak spot amit mindenki ismer (saját tapasztalat). Ezzel most nem rábeszélni akarlak, mert hogyha ingyen adnák se kéne nekem :)

(#129782) Papooo válasza Vartanus (#129780) üzenetére


Papooo
senior tag

Én is kaptam már szét crowellel SP-t, de ehhez az kellett hogy egyedül legyen, és az hogy világtalan jószág volt az ellen.
Minden tank annyira jó, mint a használója.

Mellesleg, az elemzés 2014. március 27-i, azóta sok minden változott. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#129783) kchryss


kchryss
addikt

Ezt azoknak akik szerint a 1390-en pontatlan fos ágyú van:

Nem volt olcsó kör, de mint látható nem puha célpontokra lőttem. :U
Ha a svéd td nem szed ki egy mákos lövéssel akkor még 1 tárat ki tudtam volna tolni. :)

(#129784) BÁ Nutrition válasza LML (#129729) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a HT6 az micsoda?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129785) zodo válasza BÁ Nutrition (#129784) üzenetére


zodo
nagyúr

Japán prémium, Heavy Tank No. VI

(#129786) SoulReaver válasza kchryss (#129783) üzenetére


SoulReaver
veterán

Attól, hogy az rng beadta, még pontatlan az a löveg, egy orosz medhez képest. Ha van időd célozni vele, akkor nyilván betalál, de még akkor sem mindig.

(#129787) jagada válasza kchryss (#129783) üzenetére


jagada
őstag

Na ne röhögtessél már! Egy vacak csata alapján ilyen következtetést levonni! Én meg tudok neked linkelni 50 kört ahol 20m- re levő, ház méretű ellenségnél lövi az eget, meg a földet, álló helyzetből, csak a célpontot nem bírja eltalálni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#129788) szbalogh


szbalogh
őstag

Ti se tudtok belépni a játékba?

Nick: HE_Storm

(#129789) adamgreen válasza szbalogh (#129788) üzenetére


adamgreen
senior tag

Most dobott ki engem . Ugy inditott a garázsban hogy semmi nem volt elérhető. se gold se xp se chat. és csatába se dobott be.

(#129790) Lanash válasza szbalogh (#129788) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nálam azt írja, hogy a szerverek nem elérhetőek.

(#129791) adamgreen válasza Lanash (#129790) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igy van nem lehet belépni szerverek off.

(#129792) zodo


zodo
nagyúr

5 perccel ezelőtt léptem ki addig 10 csatát nyomtam de csak annyi volt hogy folyamatosan dobálta az info panel hogy a "játékszolgáltatások pillanatnyilag nem elérhetőek" de játszhattam tovább viszont vissza már nem engedett.

(#129793) adamgreen


adamgreen
senior tag

EU1 már megy !

(#129794) Jadro válasza adamgreen (#129793) üzenetére


Jadro
veterán

Engem még csak le sem dobott, nem láttam semmi problémát. Igaz nem folyamatosan tolom, vannak kisebb szünetek amikor csak bent vagyok a kliensben.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#129795) Mantin


Mantin
aktív tag

Sziasztok!

ST-1/IS-4 mennyire használható manapság? érdemes megvenni ha csak 1 Tier X heavyt kellene választani? Most fejeztem be az ST-1 kifejlesztését..

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#129796) adamgreen válasza Mantin (#129795) üzenetére


adamgreen
senior tag

Nagyon.Mindkét tank páncélja brutál.a Tizes ágyúrol nem is beszélve.értelemszerüen egyedül nem menj vele előre de városi pályán bajnok mindkettő.és hát IS4 2500 hp plusz ha beforgatod jól és eldugod a hasát max az arty fog csak belőni.

(#129797) emre válasza lacibacsi (#129768) üzenetére


emre
veterán

Top tierként, úgy hogy az ellenfélnél igazából csak az E75 és a JT volt rád veszélyes kicsit agresszívebben is tolhattad volna. :)

Ja és ha kilőnek az tényleg beleszámít a kombináltba, de a megfulladás az nem.
Ja meg ha kilövöd az összes nagyobbat sebzőt az ellenfélnél, akkor baromi macerás lesz 150-200-as lövésekből hatezer pattintottat összehozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#129798) Mantin válasza adamgreen (#129796) üzenetére


Mantin
aktív tag

Az jól hangzik! Igazából Heavy-s küldetések miatt kellene, a medium tankok jobban bejönnek. A jó páncélzat miatt jönne vele a felfogott sebzés is gondolom :D KV-4 után felüdülés? :D

T110E4 ről vélemény? Első 10-es tanknak?

Fradi81:Elég sokan ismerik a weak pointokat így azért nem olyan kemény szerintem, bár biztos lenne hova fejlődni vele.

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#129799) fradi81 válasza Mantin (#129798) üzenetére


fradi81
veterán

Mintha a kv4 olyan puha lenne :)

moto g72, Ninebot d28e

(#129800) lacibacsi válasza emre (#129797) üzenetére


lacibacsi
addikt

Minden szavad igaz! :R Valószínűleg ha gondolkodtam volna csata közben, akkor jobb is lehetett volna. De én még mindig noob vagyok és az ilyen dolgokra csak utólag jövök rá, amikor már késő...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.