Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#128351) gunga2004


gunga2004
csendes tag

Hogyan lehet csaj legénységet szerezni? :F

Ha a kérdés már felmerült, vagy volt rola szó akkor bocsi.

(#128352) jr1994 válasza gunga2004 (#128351) üzenetére


jr1994
addikt

Bal fenti ikonra kattints a garázsban, és menj a személyes küldetésekre. Itt egy összefoglaló, hogy miért jobbak a sima legénységnél, és hova érdemes kérni őket: link.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128353) gunga2004


gunga2004
csendes tag

köszönöm a választ!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#128354) rlazol válasza gunga2004 (#128351) üzenetére


rlazol
addikt

valamint a Karácsonyfa és Dísztank dísztgetésével svéd csajokat lehet szerezni. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128355) gunga2004 válasza rlazol (#128354) üzenetére


gunga2004
csendes tag

Szvéd csajom már van de nem játszok Svédekkel.

(#128356) jagada


jagada
őstag

Valaki hozzáértő magyarázza már el nekem, hogy 8:17-től kezdve hová tűnnek a meccs közepéig, végéig a "kilőtt" lövedékeim???
[link]

Ghost shell-ről már hallottam/tapasztaltam ebben a tetves játékban, de nem ennyiszer zsinórban :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#128357) Laci50i válasza jagada (#128356) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Falat lövöd.

(#128358) Emu


Emu
őstag

Egész jól összejött a tegnapi, illetve a mai nap :DDD ( Képeket csak link formájába rakom ki, hogy csak az lássa aki kíváncsi rá, a többiek átugorhatják a hsz-t. )
Kezdünk összebarátkozni RHM-el, előző nap meglett a 4k sebzés spot nélkül küldi is vele: [kép] Egyedül maradtam 4 ellen, sikerült kihúzni a végéig, hogy ne haljak meg.
T30-al betett Sand Riverre védeni: [kép] gondoltam magamba, de jó lenne megismételni, következő kör: [kép] :DD
Rudyra is meglett az ász: [kép] végén sajnos ki kellett nyíratnom magam, hogy tudjak resetelni, de a csata meglett.
Ilyen medál se jön össze nap mint nap: [kép] (nekem)
Csodálatos francia ágyú rejtelmei: [kép] Prokhorovkán középről próbáltam a hegyet lőni, hiába mutatta mindenki az oldalát, az rng nem akarta...
Ervin, ez neked szól: mi történik ha az ember agyára megy egy tank, és aranyat tölt? [kép]
Egy keressétek a hibát [kép]
Ezt meg csak azért, hogy utáljatok:

(#128359) kchryss válasza jagada (#128356) üzenetére


kchryss
addikt

Egyik sem szellemlövedék volt. 8:17-től egymás után kb 6x lőttél a falba. Hibás a fal modellje ott. Nem egyezik a vizuális modell a ténylegessel, láthatatlan fal van ott. Sok helyen van a játékban láthatatlan fal ami elég szemét dolog szerintem. Főleg olyan helyeken alkalmazzák ahol megakadályozzák vele, hogy olyan helyre menj ahova nem szabadna, persze itt erlengergen nem ezért van ott hanem szimplán elcseszték a modellt. :)
Ha megnézed az átütés indikátorod végig piros volt akárhova céloztál a tankokon, mivel valójában a láthatatlan falat céloztad előtted.

Itt látszik kb hova csapódtak a lövedékeid:

Mások is panaszkodtak az erlenbergi várfalra:
''invisible wall'' at erlenberg
Invisible Wall bug - Erlenberg

Egyébként jól ki lehet ott így tolni az ellenféllel. Mivel a fal téged is véd így ki lehet állni azt hiszik lőhetnek aztán nyeli a lövedéket a fal előtted. :D

(#128358) @Emu:
Mi a képen a hiba? Túl sok xp-t kaptál vesztes csatára? ;]
9.16-os replay-eidet verzióváltáskor megnéztem mind. Élveztem őket. Feldobhatnál ezekből is párat. :)

[ Szerkesztve ]

(#128360) jagada válasza kchryss (#128359) üzenetére


jagada
őstag

Faca. Eddig erről nem is tudtam, köszi. Az volt a furcsa, hogy nem is láttam a lövedéket elhagyni a csövet, sem repülni. Ez aztán rányomta a bélyegét az egész csatára és már a dezertáláson gondolkodtam, mivel azt hittem, hogy bugzik a game és nem tudok lőni. Csilivili HD modellek olyan tankokra amivel sosem találkozik az ember csatákban helyett, inkább ezeket az ismert hibákat orvosolnák.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#128361) galervin93 válasza jagada (#128360) üzenetére


galervin93
őstag

Ruinberg, El Halluf, Mines... Mindegyiken akad, idegesítő nagyon...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#128362) Remus389


Remus389
veterán

Tessék, így kell megcsinálni a legvégső, legutolsó LT-15 küldetést!

Spot DMG: 8770!
DMG: 1007

9777! És 8000 szükséges :)

Replay

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128363) SoulReaver válasza Remus389 (#128362) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gondolom nem elsőre sikerült... :) Szóval nem így kell megcsinálni, hanem így kellene megcsinálni.

(#128364) Remus389 válasza SoulReaver (#128363) üzenetére


Remus389
veterán

Tulajdonképpen nem is csináltam meg, mert nem is jutottam el a legvégső LT-15-ig.

De ha be lett volna jelölve, akkor meg lett volna ugye. De ez magánügy :)

Az előző LT-15, a 7000-rest már belinkeltem, ha valakit érdekel [link]

Így van, elsőre úgy sem sikerül, a recept az, hogy szerezzen az ember egy jó 8-as scout-ot(szerintem az amx a legjobb, főleg azért mert autoloaderes, így nem nehéz 1500-2000 sebzést hozzátenni, hogy összejöjjön), hegyezze ki a legénység képességeit és a tank felszereléseit látótávolságra és álcára, képezze át ha kell

A meccs első szakaszában egy jó bokorból passzívan scout-oljon, a vége felé pedig okozzon némi kárt is, és akkor szerencsével előbb-utóbb bejön.

Ez most tökéletes volt, látható volt hogy minden úgy alakult, beleértve a csapattársak és az ellenség mozgását is, ahogy nekem jó volt :)

A 7000-res is úgy alakult, szerencsésen.

Tehát lényegében szerencse kell hozzá, de kell pluszba az is amit leírtam(látótávolságra és álcára kihegyezett tank(amx) és legénység, mert ugye a fő dolog a passzív scout, másodlagos a sebzés), a kettő együtt kell.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128365) 4580693 válasza Remus389 (#128364) üzenetére


4580693
senior tag

Meg persze kell a csapat is, aki lövi a spotokat. Amúgy sokszor szórakoztató scouttal nyomulni. Ahogy kapják a spotot, ők meg csak forgatják a tornyukat. :)
Egyébként meg grat! :C

[ Szerkesztve ]

(#128366) Remus389 válasza 4580693 (#128365) üzenetére


Remus389
veterán

Meg az sem árt ha szereted azt a tankot(különben belefásulsz, ráunsz, rágörcsölsz a dologra), az AMX-et mindig is bírtam, olyan jó vele menni, gyors, autoloaders, elég jó az álcája... lehet szopatni ha ügyes vagy. Ezt ajánlom. Ha nem is jön össze a küldi, attól még lehet vele jó köröket menni.

Próbáltam a SP1-C-t, annak olyan gagyi hatása van, igaz csak 7-es, de pl a próbáltam a T-54 LGWT-t, na azt megbántam, azt ne vegyétek meg. Erre a küldire nem igazán jó, és amúgy se fun.

Szóval LT-15-re AMX-et, brothers in arms, álca, látótávolság növelés, felderítő, célmegjelölő, ilyenek a legényeknek

Felszerelés: távcső(nem a csigaszem a másik), álcaháló, fokozott szellőzés

Terepfestés, legalább a nyári, úgyis nyári pályákon vannak jó bokrok.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128367) zodo


zodo
nagyúr

TVP-t melyik löveggel ajánlott használni (8,8 cm vz. 41N) ?

(#128368) jano_77 válasza Remus389 (#128364) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy is írtad: szükség van arra, hogy a csapat lője, akit spottolunk és az enemy is azért közreműködjön. Vagyis a csillagok úgy álljanak, hogy nekünk kedvezzen minden. Nos meg tudom erősíteni. :K

Igaz, hogy WN8 nem járt érte, de legalább a küldi végre sikeredett és még egy dicséretet is kaptam csata közben, kb a 3. perc elején. akkor jártam 4700 spotnál. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128369) gunga2004


gunga2004
csendes tag

Valaki megtudja mondani hogy miért fejlődik lassaban a parancsnokom mint a többi legénységi tag?

(#128370) rlazol válasza gunga2004 (#128369) üzenetére


rlazol
addikt

ezt miből látod?
a parancsnok fő képzettségi értéke növeli a többi legénységi tagét éspedig a parancsnoki érték 10%-val. Vagyis, ha minden tag alapképzettsége 80%, akkor a többi tagnál 80+(80/10)=88%-ot fogsz látni, a parancsnoknál pedig 80-at. Ha a többi tag fölé viszed az egeret, láthatóvá válik.
pl

szerk.: ha valamelyik kegénységi tag nem működik amikor befejezed a csatát, kevesebb XP-t kap, így ha neked folyamatosan ellövik a parancsnokod, elvileg ez is lehet a magyarázat, de ez erősen elméleti megközelítés.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128371) Emu válasza kchryss (#128359) üzenetére


Emu
őstag

Visszavettem KV1-t funolni, mert kaptam egy legénységet Rudy-hoz. Megmosolyogtató milyen csaták vannak Tier V-ben :DDD Csináltam egy 2k+ lepattanós kört is KV1-el.
Örülök neki, hogy tetszett a replay, így legalább volt értelme felrakni. Több embernek ígértem már, hogy teszek fel a jobbak közül, egyik este majd válogatok.

(#128372) gunga2004 válasza rlazol (#128370) üzenetére


gunga2004
csendes tag

Ezek szerint ha a parancsnok nem éri el a 100%-ot akkor nem lehet skilleket rakni a legénységre?

(#128373) rlazol válasza gunga2004 (#128372) üzenetére


rlazol
addikt

:F Ezt miből sikerült leszűrni? :F
Skilleket/perkeket nem a legénységre raksz, hanem az egyes legényekre. Ott viszont kizárólag a fő érték számít, a parancsnoki módosító nem. Amikor ez egyedi legény alapképzettsége eléri a 100%-ot (parancsnoki és egyéb módosítók nélkül) akkor kaphat valamilyen skillt/perk-et.
Ilyenformán, amikor a parancsnok is 100% és a legény is 100% alapképzettségű, akkor a legénynél 110% (100+10)-et látsz. Ha a parancsnokod kicseréled egy 80-asra, akkor a legény 108% (100+8)-as lesz, de ettől még a legény elkezdi az első skill/perket.
Máshonnan nézve: hiába éri el a legény a 100% összesítést (90%os parancsnok és 91%-os saját fő képzettség = 91+9=100) mivel a fő képzettsége még nem 100-as ezért itt még nem adhatsz skillt/perket.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128374) gunga2004


gunga2004
csendes tag

Értem!!!

Köszi a választ!

(#128375) jano_77 válasza jano_77 (#128368) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amikor pedig nem lövik a spotunkat, akkor nem marad más hátra mint magunk összelőni a sebzést (REPLAY). ;]

Mióta a deríts fel és sebezz meg 3 arty küldetés van bekapcsolva 3-4x buktam el úgy a küldit, hogy egyetlen lövés hiányzott az egyik artyba vagy legutóbb pedig az utolsó artyhoz a 200 WN8-as Bulldogunk hamarabb ért oda sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128376) Remus389 válasza jano_77 (#128368) üzenetére


Remus389
veterán

Érdekel a megoldásod, fel tudnád tölteni replay-ben?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128377) jano_77 válasza Remus389 (#128376) üzenetére


jano_77
nagyúr

REPLAY

semmi extrát nem csináltam, csak a jobbik oldalról beálltam a spot bokorba (E4) és a csapat pedig rendesen lőtte a spotomat :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#128378) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok erről az Emil 1-röl mi a véleményetek ? Tegnap végre meglett és azt hittem , hogy na most kapok egy jó kis táras ht tankot . A Leo a kis ágyuval nagyon jó volt igazi sniper tank ,de ez az Emil valami förtelem. A testet már egy T7-es tank is simán belövi. A toronby jó pattogós és ugye ott a brutál Gundep mellé ,de ennyi . Alap átütés Apcr 217mm és agold is Apcr ami 240 :wb: Nem is lenne gond annyira az átütés ha nem lenne még pontatlan is mellé . Jó tudom 15 csata után mit várok ,de az vicces , hogy nem tudom a saját hp-m meglőni vele minden csatában .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128379) jozefgucci1 válasza Remus389 (#128366) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Spric valóban nem a legjobb ,de utána Ru az valami brutál jó lett. Az Amx1390 egy foshalom semmi több. Jó az álca és kb ennyi . Hiába a táras ágyú ha igényli a goldot és és csak álló helyzetben lehet vele pontosan lőni . A többi nyolcas legalább jó menet közben is. A 1390-et csak annak javasolnám aki a bc-re megy amúgy csak e miatt biztosan nem húznám. Az elc-Amx12 után nem érdemes továbbmenni .

Bocs a dupla miatt.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128380) ollie válasza jozefgucci1 (#128378) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd meg róla QB videóját. Pont a kemény tornyát tartja a legnagyobb előnynek.

***

(#128381) jozefgucci1 válasza ollie (#128380) üzenetére


jozefgucci1
addikt

QB-t nem nézem , mert ő egy fizetett wg bérenc .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128382) Remus389 válasza jozefgucci1 (#128379) üzenetére


Remus389
veterán

A RU-t talán csak valamikor nagyon régen próbáltam, de akkor nekem nem annyira jött be.

Érdekes ez a hihetetlen ellentét, én azt mondom az AMX 13-90 a legjobb scout, erre te pedig azt mondod hogy egy foshalom. Most aki ezt olvassa, mi a f*szt gondoljon??

Talán azért gondolod ezt mert nem tanultál meg vele játszani, még a belinkelt videóban is látszik hogy milyen remekül ki lehet végezni erősebb tankokat is az autoloaderrel, úgy hogy körbetáncolod. És nem kell gold.

Nem tudom hogy mi a foshalom az AMX-ben, érdekes meglátás.

Bár én is mondhatnám a RU-ra hogy foshalom, de nem teszem, mert elhiszem hogy annak is ki lehet használni az előnyeit, 61 csatát mentem vele, még rég, akkor túlságosan nem tetszett (nagyobb, lassabb, sima ágyú nem auto), szerintem a RU előnye lehet a jó álca.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128383) ollie válasza jozefgucci1 (#128381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még lehet igaza egy csomó dologban. Egyébként meg nem hiszem, hogy a wg fizetne neki bármit is.

***

(#128384) Stanislav84 válasza jozefgucci1 (#128381) üzenetére


Stanislav84
tag

Sok az irigy ember, inkább maradjunk ennyiben. QB a legsikeresebb (angol) WoT streamer és youtuber. Bőven megél belőle. A rossz tankokat ugyanúgy lehúzza, mint bárki más (lásd a Krupp Steyr WT, vagy más gyengébb prémiumok, vagy épp a Black edition tankok).

Nem vagyok fanboy, de mégis úgy érzem sokan illetik ezzel a váddal, pedig szerintem nem érdemli meg, és jó tartalmat csinál. Kezdő játékosokat jól be tudja hozni a WoT-ba, és többször is elmondta, ahány új játékost ő maga hozott be a streamjeivel/youtube-al már milliomos lenne, ha fizetne érte a WG. Az egyetlen amiben úgymond előnyhöz jut, hogy a tesztelésre megkapott prémium tankokat megtarthatja. (kivétel CW reward tankok, ami miatt mondja is, hogy sajnálja, de a CW nem az ő világa)

Az tény, hogy egy haladó játékosnak már nem nyújt sok tanulható újdonságot, inkább csak szórakoztatást maximum. Volt idő amikor én is QB streamjeiből tanultam :) ; mostanra viszont másoktól már sokkal többet tanulok. (bár még tudok tőle is tanulni egyes tankokról dolgokat... pl bizonyos tankokon bizonyos gyengepontok :) )

(#128385) jr1994 válasza Remus389 (#128382) üzenetére


jr1994
addikt

A 13 90 spotolásra tényleg jó, sebezni a másik 3 hatékonyabb (T49 meg troll). Talán a WZ az ami spotra és sebzésre is hasonlóan alkalmas.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#128386) jozefgucci1 válasza Remus389 (#128382) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért mert neked beadta vele ezt a spot kört és esetlegesen mentél még mellé párat a több száz csata melett , még nem lesz egy jó tank ! Eddignem néztem ,de most kívácsiságból megnéztem vele a statisztikád és hát ha igazán jó lenne a kezedben nem lennének vele olyan értékeid. Átlag xp 533 + sebzés is kevés szóval ha te ezt jónak érzed akkor nincs több kérdésem :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#128387) Remus389 válasza jozefgucci1 (#128386) üzenetére


Remus389
veterán

Nem tudod a hátterét.

Az AMX nekem kb. két éve egyszer megvolt, akkor úgy még mentem a scoutokkal, hogy mentem előre, lőttem azt 2-4 perc alatt meghaltam. Legyen meg a dupla azt kész, egyszer vége lesz :D

Most ismét megvettem a küldik miatt, meg ott porosodtak nekem a jó francia legínyek(4+ skill) (a francia tankokat egyébként végigcsináltam), akciós is volt, adta magát.

Már másnap meglett az LT-15 az álcázásra és spottolásra kihegyezett AMX-szel (ez nem az amit láttál, ez a korábbi, a 7000-res), és ugye most elvileg a 8000-res LT-15 is, de ez csak véletlenül, nem jutottam el odáig.

Úgy lett meg 1 nap alatt szinte, hogy előtte csomót szenvedtem a T-54 ltwt és a sp1-c-vel, mitudomén, több száz kör és nem. Szóval nagyon elégedett vagyok a kis amx-szel, jó volt megvenni és nekem fun. Remek kis scout, csak tudni kell használni ennyi.

jr1994 "A T49 meg troll", már ha sikerül eltalálni és nem lőnek ki addig míg célzol.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128388) fradi81 válasza Stanislav84 (#128384) üzenetére


fradi81
veterán

+1, inkább QB mint idegbeteg heatspammer magyarok, bár ő se veti meg a goldammo-t ;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#128389) Macka


Macka
veterán

T55A LT5 küldit hogyan lehet megcsinálni? :F

(#128390) Remus389 válasza Macka (#128389) üzenetére


Remus389
veterán

Például: https://www.youtube.com/watch?v=ulqlB1gjZ48

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#128391) wwenigma válasza jozefgucci1 (#128381) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

LOL. :D

Valami bizonyitekfeleseg? Leginkább az irigye sok. :C

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#128392) rlazol válasza Macka (#128389) üzenetére


rlazol
addikt

olvass vissza kicsit, az imént többen is belinkeltek szép köröket, és ehhez kapcsolatosan volt szó az alkalmas tankokról, taktikáról és feltételekről is. Kb max 50 hsz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128393) gunga2004


gunga2004
csendes tag

Szerintetek a Leopard 1 felé, vagy STB-1 felé induljak el?

[ Szerkesztve ]

(#128394) SoulReaver válasza Remus389 (#128387) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nagy részben a csapatod hozzájárulása kell egy jobb körhöz.

Az, hogy melyik light a legjobb, megoszlanak a vélemények. Nem feltétlen kell prém lőszer sem, csak jól kell megérkezni.. :)

(#128395) Emu válasza gunga2004 (#128393) üzenetére


Emu
őstag

Leo1, de állj meg LeoPTA-nál :K

(#128396) 4580693


4580693
senior tag

Nahát! :Y

Replay

(#128397) galervin93 válasza jozefgucci1 (#128386) üzenetére


galervin93
őstag

Nem rossz az a 13 90, csak nem az a tipikus tank, amivel minden helyzethez tudsz alkalmazkodni. Egy 5-7 sec alatt töltő, gyors gép bárhol megállja a helyét, de ez a masina a burst-dmg-ből él, utána meg 40 mp rejsz-rojsz... Abszolút alkalmas az összes szpot-küldetésre, jártam már vele 11 ezer felett is, 1100 körül van az átlagos szpotom. Csak sok helyen nem egyszerű vele a játék, a pályák és a jellemző csapatok miatt nehéz azt játszani vele, amire igazán való.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#128398) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Kivették a közös chatet, vagy én kapcsoltam ki valamit? :DDD

(#128399) rlazol válasza grizlisandor (#128398) üzenetére


rlazol
addikt

kivették.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#128400) grizlisandor válasza rlazol (#128399) üzenetére


grizlisandor
addikt

LUL

Volt valami magyarázat, hogy miért?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.