Hirdetés

2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#129401) KisApám válasza ballington (#129397) üzenetére

KisApám
(addikt)

Én a csapattársakat imádom, főleg, ha tüzér:
T37-el SU-100 oldalba kapva az utolsó lövés jön a farmolás után... ééééés... az artink kilő :((
Kérdezem miért?
Válasz: rossz helyen voltam... :(((
Az ő killje volt... minek voltam ott, amikor rálő... (persze én kaptam el a SU-100-at, 5 lövés után jönne a kivégzés, de...)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#129402) ballington válasza KisApám (#129401) üzenetére

ballington
(őstag)

Campeltél

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#129403) Macka válasza mcwolf79 (#129400) üzenetére

Macka
(veterán)

Akkor nagyon jó. Egy i3 mellé keresek VGA-t, RX 470 vagy 1050Ti a két opció. Igazából csak WOT,

(#129404) lacibacsi válasza KisApám (#129401) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Ez nemrég volt kitárgyalva. Ha nyomta a T gombot, akkor te vagy a hunyó, ha nem, akkor dögöljön meg.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129405) Emu válasza Macka (#129403) üzenetére

Emu
(őstag)

Ha csak wot, akkor Nvidiát kicsit jobban szereti. De ezen a szinten már mindegy, mert mindkét kártyával meglesz bármilyen beállítások mellett fullHd-ban a fix 60 fps.

Huawei Mate 20 Pro

(#129406) ollie válasza Macka (#129403) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én az Nvidia-t venném, mert nagyon alacsony a fogyasztása. Pont én is erre akarom cserélni a jelenlegi GTX 750Ti-met.

(#129407) Atti777 válasza mcwolf79 (#129400) üzenetére

Atti777
(aktív tag)

Ha jól tudom ez a WoT nyomora, a World of Warships működik (nem próbáltam) .
Kerülő megoldás, hogy a 16.11.5 driver dx11 dll-jeit bemásolod a WoT mappába, nekem így simán működik a 16.12.2 driver
[link]

Ex HWSW nick: Atti, reg: 2001. feb.

(#129408) ballington

ballington
(őstag)

Én majd az nvida 660-asomat cserélném az i5 mellé, egyelőre nem tudom majd milyet.

(#129409) rlazol válasza ballington (#129397) üzenetére

rlazol
(addikt)

ballington: az nem last chance volt, mert az csak a bevitt sebzésre vonatkozik, arra nem, h sebzel-e. Két lehetőség van: vagy az előző lövésekkel volt szerencséd, hogy abban a szögben, azon a helyen átütött (magyarán az átütés alapértéked felett volt az effektív páncélvastagság, tehát + RNG-d volt) és utána a nagy számok törvénye alapján kaptál pár - RNG-t, így pedig már nem volt elég; vagy változott valami a szögellésben, ami miatt nem üthetted át többet.

Viktoár: idegesítő, amikor a Te ellenfeled kapja meg, sokszor észre se veszed, bele se gondolsz, amikor Te élsz túl valamit 20 hp-val, jobbára csak szívod a fogad, hogy a mocsok JpzE100 belém kúrt 800-at, nem gondolod végig, hogy neki 1050 az alfája és neked 820 hp-d volt. Tudom, itt mindenkit mindig full hp-ről szednek ki egyetlen lövéssel :U ... Elvileg azért van, hogy a töltő "Adrenaline Rush" képességének gyakrabban legyen értelme, mert - lássuk be - a legtöbb skill/perk elég satnya, főleg a töltő/rádiós/lövész tekintetében.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129410) wwenigma válasza Macka (#129403) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

R9 270 OC van nekem, legutolsó relive driver mindig, stabil a rendszer nem fagy a WoT sem. Akinek fagy , szvsz máshol keresse a hibát....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#129411) 4580693

4580693
(senior tag)

Janó merre van??

(#129412) Viktoár válasza 4580693 (#129411) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Biztos adja neki az rng és sz@rik a topikra. :D

Üdv:Viktor

(#129413) Gyuri27 válasza Viktoár (#129412) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Nem adja az ma senkinek.

Meglett a küldi. Persze meghóttam, Csinálhatom megint.

Pz! td full hp-ról kivágott, mondván nem spotolok (mondjuk én voltam legelöl), de az neki kevés volt.

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#129414) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Sandbox Comedy Special by SirFoch

Ez k***a jó! ;]

(#129415) ballington válasza rlazol (#129409) üzenetére

ballington
(őstag)

Persze, betudtam Én az rng-nek, mert a körülmények (tank pozíciók, célzások) semmit nem változtak a lövések között, de wtf? Mellesleg az rng tapasztalataim szerint olyan, hogy egy jó ideig adja, majd egy jó ideig nem adja. Olyannal nem találkoztam még, hogy bakker ez hogy ment be? Utána meg Te jó isten, ez hogy nem ment be?
Ha meg az Én esetemet bemagyarázod az rng-nek, a last chance ugyan az.

(#129416) ballington válasza ollie (#129414) üzenetére

ballington
(őstag)

Ha már funny videos:
Arty Stereotype by DezGamez

Én ezen szakadtam :DDD

(#129418) Gyuri27 válasza ballington (#129416) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

[link] ez se rossz. :DDD

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#129419) ollie válasza ballington (#129416) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Lol, ez mekkora! :DDD

(#129423) rlazol válasza ballington (#129415) üzenetére

rlazol
(addikt)

értsd meg kérlek: a last chance és az RNG az kurvára nem ugyanaz a dolog. A last chance AZUTÁN jön, hogy az RNG kegyes volt hozzád és eltaláltad+átütötted.

(#129424) jr1994

jr1994
(őstag)

Mentem egy elég epic csatát a T20-szal Ensken, mellesleg 1400+ xp-s ász volt de nem is ez a lényeg hanem hogy vagy egy éve nem játszottam ütközet módban, és most döbbentem le hogy a D4-es ablakok le vannak zárva (elég para volt mikor resetelni kellett volna és proxyztak de lőni nem tudtam rájuk 1v4-ben). Ugye csak ütközet módban van lezárva az a két ablak és normál csatában olyan, mint volt?

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129425) ollie válasza jr1994 (#129424) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Így van.

(#129426) jr1994 válasza ollie (#129425) üzenetére

jr1994
(őstag)

Köszi! Amúgy igény esetén holnap előkotrom a replayt, csak nem a saját gépemen játszottam. Elég izgalmas kör volt.

(#129427) kchryss

kchryss
(addikt)

Aránylag ritkán akadok ki az mm-re, de ez a csata ...
Már az elején tudtam, hogy tök mindegy mit mond az xvm, 0 esélyünk van nyerni. Sand river támadó mód. Védekező oldalon két T95 szinte egyedüli top tierként. Nálunk egy 1000, náluk egy 2000 wn8-as arty.
Hab a tortán, hogy 6-os tankkal kerültem be ebbe a gyönyörű 9-es csatába. :)

(#129428) lacibacsi

lacibacsi
(őstag)

Az ilyen jellegű versenyekre való jelentkezés mennyire biztonságos? Arra gondolok, hogy itt nem a wg hivatalos oldaláról történik a regisztráció és jelszót nem kérnek ugyan, de a felhasználónévhez kapcsolódó e-mailt igen.

ollie: Ha már nem bírod puszta kézzel, akkor próbáld ezzel... :))

[ Szerkesztve ]

(#129429) 4580693

4580693
(senior tag)

Gyerekek, lyukas ez a topik, mint a trappista sajt. :D

(#129430) BÁ Nutrition válasza rlazol (#129409) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

"a legtöbb skill/perk elég satnya, főleg a töltő/rádiós/lövész"

bia, javitas, tuzoltas meg mindegyiknek van egy alapvetoen hasznos skillje is. ez mar negy ami eltart egy ideig mire megvan. mondjuk mar sikerult osszekalapalnom egy brigadot fel ev alatt szal aki régóta jatszik lehet mas. :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129431) jr1994 válasza kchryss (#129427) üzenetére

jr1994
(őstag)

Az MM tegnap a szokásosnál is részegebb volt. A csúcs mikor a Grille + T62 szakaszunk ellen berakott két 10-es artyt. Még én szégyelltem magam miatta, de mit érezhetett az ellenség?
Az xvm-et meg kapcsold ki, legalább csata közben, az megnyugtat ;)

[ Szerkesztve ]

(#129432) olcsii

olcsii
(aktív tag)

Artyk eltüntetéséről nem hallani valamit? tegnap minden csatában 3 arty volt. és mindenkit szétlőttek, semmi értelme nem is volt játszani.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#129433) csapee válasza olcsii (#129432) üzenetére

csapee
(senior tag)

Csak a kemperekre ártalmas.;]
Amúgy most már 3 a maximum és a Borsigot ki tudtam úgy húzni hogy összesen 1x lőtték ki full hp-rol. Szerintem nem vészes, én jobban félek egy med platoontol.

Csapee

(#129434) olcsii válasza csapee (#129433) üzenetére

olcsii
(aktív tag)

most komolyan a borsiggal példálózol amikor azzal hátul kell ülni?:D
csapee:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#129435) SoulReaver

SoulReaver
(addikt)

Mostanában azt vettem észre, hogy minden tank, szinte első lövésre gyullad...

BC, ha jól tudom hátsó motoros, még is első görgőt kilövik, gyullad... Grille bármelyik első találatkor gyullad, T-62A szokása.... Ez is vicces sztori volt...

Egyedül mentem fel Fjords-on A-8;B-8 -ba, szerencsére csak egy obj-140, Bulldog, meg a félig bulldog félig 1390 jött fel, senki nem segített, leszedtem a kicsiket, az objekt eliszkolt kb 60 hp-val, megyek utána, mire vissza fordiul és én pattanok róla, ő meg gyújt és 380hp ról leégtem egy pillanat alatt... Köszi rng...

Huawei P20 pro

(#129436) jr1994 válasza csapee (#129433) üzenetére

jr1994
(őstag)

3 a maximum? A napokban volt 5-5 arty is egy csatámban. Csak az elmúlt 2-3 napból: beveri a CDC-met a BC arty, -1400 hp, beveri a Fattont szintén a BC, -1300, illetve a legfájóbb, szakasztársamat T62-jébe -1600 az M53-tól. Tank egyszer nem találta el, persze a rohadt c. igen, pedig ha lett volna hp-ja, lehoztuk volna a szoros meccset (Murovanka).

(#129437) rlazol válasza csapee (#129433) üzenetére

rlazol
(addikt)

5 a maximum és arról van szó, h talán leviszik háromra, de ez se biztos.
Mondjuk ritka a 4-4 vagy 4-5 esetleg 5-5 felállás, de előfordul.

(#129438) Gyuri27 válasza rlazol (#129437) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

A pályák nagy többségén már a 3 is sok. Ott lett elbaltázva, hogy vannak 9-10 artyk. Elég lett volna a 8 is.

(#129439) rlazol válasza Gyuri27 (#129438) üzenetére

rlazol
(addikt)

teljesen egyetértek, 1-1 arty bőven elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#129440) 4580693 válasza Gyuri27 (#129438) üzenetére

4580693
(senior tag)

Én nem bánnám az artykat, ha max 300-400-at sebeznének és pontatlanabbak lennének.

(#129441) olcsii

olcsii
(aktív tag)

artyk nélkül sokkal jobb csaták vannak. csak simán lehessen őket kikapcsolni mint a többi játékmódot ennyi.
de amúgy fellázadhatnánk a wg ellen és kilőhetnénk minden csata elején az artykat. és talán kezdenek velük valamit,.

(#129442) ollie válasza rlazol (#129437) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A régi "szép" időkben voltam olyan csatában, hogy mindkét csapatban 8 arty volt. Senki sem volt hajlandó kimozdulni fedezékből (a light tankok sem), az artysok tajtékzottak, és végül ők maguk indultak meg spotolni. :DDD

(#129438) Gyuri27: régen csak tier 8-ig voltak de azt hiszem egy az egyben lettek felvíve a nyolcasok tier 10-be, minden változtatás nélkül. Persze akkor TD-k és medek is csak max tier 9-esek voltak, a lightok meg max ötösök. Szerintem jobb volt úgy. Mondjuk a nem kicsit OP T-50-2-vel durván lehetett rallyzni. Olyan páncélja volt, hogy még a tier 10-es tankokat is képes volt pattintani.

[ Szerkesztve ]

(#129443) Gyuri27 válasza ollie (#129442) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Op dolgok most is vannak. E25 képes bármit bármikor pattintani.

Igazából mindegy lenne a tier. A ballansz a rákfenéje a dolognak.
Pl 1v1-be egy nehéz és egy med vagy light simán megeszi a nehezet. Ez meg azért vicc.

Egy csatába marhára nem kell 3 arty. De nem kell 4 light se. Max 2-2 elég lenne. Persze nem kell td se.

Valahogy úgy kéne, hogy 1-2 light, 1-2 arty, 3-4 med, 3-5 td a többi nehéz.

(#129444) Emu válasza Gyuri27 (#129443) üzenetére

Emu
(őstag)

Azért minden helyzetfüggő. Megnézem mondjuk Himmelsdorfon mikor szed szét egy RU egy IS4-t mondjuk.

Huawei Mate 20 Pro

(#129445) rlazol válasza Gyuri27 (#129443) üzenetére

rlazol
(addikt)

1+1+3+3=8; 15-8=7 HT
2+2+4+5=13; 15-13=2 HT

vagyis 2-7 HT - jó széles mezőt adsz nekik válogatni... :U

De hogy mi van a csatában jelentős részben az dönti el, hogy mi, játékosok mit viszünk be. És mivel, ahogy Te is írtad, a med vagy a LT 1v1ben szétszedheti a HT-t+ sok piroska csak artyval tud eredményt elérni, HT-ből kevesen várnak, többiből sokan.

[ Szerkesztve ]

(#129446) jr1994 válasza rlazol (#129445) üzenetére

jr1994
(őstag)

És nagyon nem mindegy az sem hogy melyik hányas szintű.

(#129447) Gyuri27 válasza rlazol (#129445) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Hogy mi mit viszünk lényegtelen. Az mm a ludas. Mai: enemy 6 nehéz nálunk 0. Szóval ha jó az mm várok én akár 1-2 percet is. Jobb mint 4-5 perces csatákon felbaszni az agyad.

(#129448) rlazol válasza Gyuri27 (#129447) üzenetére

rlazol
(addikt)

Az MM valóban szar.
Azt viszont nem hiszem, hogy a játékosok zöme hajlandó lenne valóban várni minden csata előtt 1-2 percet. Még most is tele van a FB az ezzel kapcsolatos sírásokkal, hogy lassú, nem elég pörgős, túl sokat kell várni. A 20-30mp is sok sokaknak.
Persze, ezek jellemzően a 10 éves vérpistikék, de bevétel szempontjából jelenetős hányad, arról nem is beszélve, hogy a bevétel egy része lényegében a csata alatt generálódik, hiszen ott lövöd el a gold lőszert, ha kevesebb csatába lépsz be mert többet várakozol a játékidőd alatt, kevesebbet lősz, kevesebbet költesz.
Csak olyan MM jöhet szóba, ami gyors. Milyen új fejlesztés lenne az, ami lassabb? De ehhez első körben a teljes újrabalanszolás kéne, a goldlőszertől az artykon át a LT-ok tűzerejéig mindenre kiterjedően. Hiába lenne tökéletes az MM, ha nincs elég tank egy adott osztályból, akit berakhatna, mert senki nem játszik T10 heavyvel.

(#129449) lacibacsi válasza Gyuri27 (#129447) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

És hány top med volt nálatok a heavyk helyett? A mostani metában nem elhanyagolható ez a kérdés...

(#129450) Gyuri27 válasza lacibacsi (#129449) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Lényegtelen. Ne min sárga vagy zöld uram bocsá kék lilálból indulj ki.
Hanem pirosakból és narancsokból.

rlazol: értem. De 3-5 perces csatáknál nem fogy pl a gold lőszer.
Amúgy meg próbaként lehetne 2 fajta csata kereső teszt jelleggel. Kíváncsi lennék mennyien várnának kicsit többet egy ballanszolt csata érdekében.
T10 heavy meg métely. Hasonlítsunk össze bármilyen 10 nehezet és t10 medet. Minden szempontból jobb egy med. Annyi csak, hogy pár száz hp-l kevesebb van neki. De ez elhanyagolható. Nem én mondom. Hanem a régóta tartó meta mondja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.