Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 18:42:25

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#129351) gunga2004

gunga2004
(csendes tag)

Én küldik terén nem állok valami jól. A light küldiket befejeztem, de egy heavy sincsen megcsinálva se arty. Egyedül a medekel haladok jobban.(a szak kifejezéseket nem tudom)

(#129352) jr1994 válasza mcwolf79 (#129344) üzenetére

jr1994
(őstag)

Nem RNG, hanem egy jó hosszú 10-es szintű csata kell hozzá ahol pont kijön a lépés. Ez a többi TD-re is igaz, de az E3-mal nincs kedvem játszani mert ugyanúgy lassú és pontatlan, de még tornya sincs. A Grillére meg valahogy nem éreztem rá.

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129353) galervin93 válasza jr1994 (#129352) üzenetére

galervin93
(őstag)

Nekem WT-vel is volt 8ezer felett, igaz ehhez saját csapat és ellenfél is kell. Fentebb is linkelt egyet valaki.
Grillével meg 20 csata alatt volt 6ezer feletti köröm (ezzel lett meg a T55 TD15, mert a WT nyolcezres köre valami ócska küldetést abszolvált), ott is csak idő kérdése és simán beadja 8 fölé, én inkább azzal erőltetném, amíg nem nerfelik.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129354) Emu válasza jr1994 (#129352) üzenetére

Emu
(őstag)

Én ~700 csata alatt 7k-ig jutottam T30-al. de ehhez is olyan szintű rng kellett, hogy a saját HT-k elfelejtettek visszalőni, szinte csak én sebeztem a másik oldalt.

Huawei Mate 20 Pro

(#129355) lacibacsi válasza Atti777 (#129337) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Bizony, bizony, oh, Jövendőmondó! :R :R

(#129342) jr1994: Hmmm... Tigris II-vel jobban megy a móka, mint Aladárral. Lehet beleerősítek azon az ágon...

(#129349) galervin93: Viccelsz? Én meg mindennel bot vagyok...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129356) jr1994

jr1994
(őstag)

Igazából magamat próbálom nyugtatni, nem akarom túlzottan erőltetni. Nem szeretek TD-vel játszani, mert a legtöbb helyzetben egy med vagy heavy hatékonyabb, el is szoktam a TD-zéstől kicsit. Néha bepróbáltam grillével is meg E3-mal, de grillével sem szoktam 5000 fölé menni. E3-mal meg is lett kitüntetés nélkül kb legelső csatára mikor meglett a tank, de az is akkora mákos kör volt hogy hihetetlen. Utána viszont sokat trollkodott velem az ágyú, 100m-ről is többször mellélőtt, el is ment tőle a kedvem. De most vége a vizsgaidőszaknak, van egy kis szabadidőm, talán próbálkozok a grillével. Bekapcsolom az assault módot.

Közben megnéztem a wotreplaysen hány 10k feletti csata van grillével, asszem meg kell tanulnom használni azt a tankot :))

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#129357) BÁ Nutrition válasza Zolee_70 (#129346) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

Ilyenkor se menj egyedul sehova. Ha van melletted 5 tierrel kisebb eloszeretettel egylovesezik a fragert, annyi idovel tobb jut neked sebezni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129358) Zolee_70 válasza BÁ Nutrition (#129357) üzenetére

Zolee_70
(senior tag)

Tundrán az elején rohanni kell a hegyre, különben elbukik. Mire feleszméltem, tök egyedül voltam, és vissza sem tudtam jönni, mert befoglalták a hegyet.

Egyébként igazad van, ilyenkor jobb a lemingcsordával tartani, lőni amit tudsz, és indítani egy új gamet.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#129359) zodo

zodo
(veterán)

Megérkezett a v0.9.17.0.3 frissítés!

kb. 70MB és Igen, lehetséges hogy a modoknak annyi.

Nálam legalábbis csak xvm (inaktív) csak a kényelmi funkciók mint szerver megjegyzése vagy hangár óra és hangár tankstat valamint a napi stat és a fejlesztési ágakra lépés alatt csak homokozott amin esc segít de különben ezzel nem vagy előrébb.

Szerk:

Látszólag semmi extra változás, nyilván valami finomhangolás amiről talán majd később olvashatunk.

[ Szerkesztve ]

(#129360) BÁ Nutrition válasza Zolee_70 (#129358) üzenetére

BÁ Nutrition
(addikt)

A spawnpoint is szamit odaersz-e, de egyedul ugyis mindegy. Max igy hamarabb vege lett

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129361) lacibacsi válasza zodo (#129359) üzenetére

lacibacsi
(őstag)

Ki korán kel, frissítést lel. :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#129362) zodo válasza lacibacsi (#129361) üzenetére

zodo
(veterán)

Bizony.
RU oldalon olvastam a cikket róla aztán tessék, nekünk is jutott belőle. :)

Amúgy a napi stat-al pl. nincs gond.
Én ezt a Unofficial YasenKrasen Coloured Messages + session statistics használom ebből is v3-at.
Text mappát töröltem a res_mods\0.9.17.0.3\ mappából így nem lesz angol nyelvű a játék.

Nyilván egy ikon pack vagy damage log nem kavarhat be ezért úgy gondolom az xvm lehet a ludas de talán mire felkelek már az is rendben lesz.

(#129363) szallasi007 válasza Gyuri27 (#129350) üzenetére

szallasi007
(őstag)

És tegnap második körre meglett, de természetesen meghaltam... Na szerinted mit anyáztam :(

(#129364) Atti777 válasza zodo (#129359) üzenetére

Atti777
(aktív tag)

A res/packages/gui.pkg és a scripts.pkg módosult

Ex HWSW nick: Atti, reg: 2001. feb.

(#129365) Gyuri27 válasza szallasi007 (#129363) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Fincsi.
Egyszer legyen meg ez az átkozott küldi. Ezeknek én nem spotolok. Botok. Top heavy hátul kemp. Arty nem lövi a spotot. Sorolhatnám.
Kritikán aluli a mai felhozatal. Wz-t vagy 8 meccs után sikerült leszorzózni. Wut?

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#129366) ballington válasza Gyuri27 (#129365) üzenetére

ballington
(őstag)

Én úgy vagyok vele, ha 3- max 4 csata után se tudok valamit leszorzózni, hagyon azt a tankot. Esetleg egy server cserével adok neki még egy lehetőséget, de annyi. Ami nem megy, nem erőltetem.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#129367) Gyuri27 válasza ballington (#129366) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Van, hogy nem adja. De nem adom fel.

Érdekes a wg map rotálásá. 2-3 napja orba szájba lightal pilsenen találom magam.
Meg is kellett néznem, hogy hány és milyen map van még. De van elég. Csak valahogy engem szeret a wg.

Kaptam egy órás bant. Megérdemeltem. Az mondjuk más kérdés, hogy a lightokat miért szorítja le mindenki induláskor. Nem gyorsabb, de azért nekem jön, kifordít stb-stb. Holott nekem az elején az az 5-10 sec sokat számít. Neki meg mindegy.
Szóval sokadikra amx 30 is így járt. Aztán kis lökdösösés. Leláncolt. Én meg bekékültem, mert bántottam. :U

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#129368) Emu

Emu
(őstag)

rlazol vagy bárki aki ismeri a modot/programot:

Amikor csináltad a statisztikát használtál valami modot/programot replay elemzésre. Be tudnád linkelni, vagy a nevét megmondani? Érzésre Pershinggel nagyon sokat megyek T10-ben, kíváncsi vagyok, hogy a nyers számok mit mutatnak :)

Huawei Mate 20 Pro

(#129369) galervin93 válasza Gyuri27 (#129367) üzenetére

galervin93
(őstag)

Rosszul csinálod. Jegyezd meg ki volt az, állj tőle lőtávra. Amikor kigurul az ellenfél elé lőj neki egy görgő+láncot... ...s élvezd a tűzijátékot. :-)))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#129370) Gyuri27 válasza galervin93 (#129369) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Hirtelen vagyok nem aljas. :N
Mondom ma se ez az első. Amx12-l nashorn tolt le. Minden 2-3 meccsen az elején nem tudom menni mert a picit lassabbaknak fáj ha én megyek elől.
Nem lenne spot küldim maradnék is hátul kempelni. Az most megint divat. De kb mindennel. :DDD

XVM ettől a kis patchtől nem müködik. Tud valaki megoldást rá?

(#129371) Looserke válasza Gyuri27 (#129370) üzenetére

Looserke
(őstag)

Nekem megy minden mod, csak át kellett őket másolni az új könyvtárba ami létrejött a patch után.

(#129372) SoulReaver válasza Gyuri27 (#129367) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Én is kaptam most egy órát, plusz 3 nap chat bant... XD Utol ért a sok birka reportolása...

Patton mögém állt és kaptam egy lövést a grillétől, én is grillével voltam, és 3 lövéseel kivégeztem a pattont, aki még ennek ellenére még belém is lőtt repesszel... féreg volt és én kaptam az óra bant... sajnos :)

Huawei P20 pro

(#129373) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Mit változtattak a patchben?

(#129374) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#129372) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

Jó tanács ,de nehogy a másik acc sorsára jusson ez is . :B
Nem is tudom mikor kaptam utóljára bannt , talán két éve ?
Elég bosszantó az tény ha egy jó nyitott mapon feltartanak a tülekedő tankok mikor Light-al mennék nekik spotolni . Az már csak hab a tortán mikor a gyökér tol jobra aztán úgy 50 m után rájön , hogy nem is arra akart menni :DDD . A legjobb ezeket úgy szivatni , hogy szándékosan spotoltatom magam előttük és aztán bemegyek a seggébe aztán a többit gyorsan elintézi az ellen :))

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#129375) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#129374) üzenetére

SoulReaver
(addikt)

Hát igen, így is kilehet baszni velük, de ilyen ez az instant karma :D

Azt vettem észre, hogy xvm-nélkül, sokkal nyugodtabb a játék menet... :) Nincs is indokom írni...

Huawei P20 pro

(#129376) Gyuri27 válasza SoulReaver (#129375) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Engem is csak idegel az xwm. :DDD

(#129377) Emu válasza jozefgucci1 (#129374) üzenetére

Emu
(őstag)

+1 én még ki is ékelem, vagy tracket lövök rajtuk ;]

Huawei Mate 20 Pro

(#129378) szallasi007 válasza Gyuri27 (#129370) üzenetére

szallasi007
(őstag)

6900 körüli........... :W :W :W :W

(#129379) galervin93 válasza Gyuri27 (#129370) üzenetére

galervin93
(őstag)

Talán egyszer kékültem be két és fél év alatt, de emlékeim szerint az is tesztszerveren volt... Szóval a lényeg, hogy et is ésszel kell csinálni, te is érezd a bosszú édes ízét, meg ő is... a keserűt... :-D De ezért nem éri meg bannoltatni magad, mert elszakad a cérna.
Szerk.: kellemes torokgyuszival elküldött a doki egy hét pihire... Hátha meglesz a T55. :-D

[ Szerkesztve ]

(#129380) Jolet válasza Looserke (#129371) üzenetére

Jolet
(őstag)

a modok nekem is mennek csupán csak a fejlesztés oldal nem jön be, pedig éppen meg akarnék szabadulni a fosadék két svéd 5-ös tanktól

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#129381) zodo válasza zodo (#129359) üzenetére

zodo
(veterán)

Elérhető a frissített xvm.

(#129382) notika77 válasza Emu (#129368) üzenetére

notika77
(aktív tag)

(#129383) Viktoár

Viktoár
(addikt)

Nekem frissítés után levette a tankokról a felszereléseket.Kivéve azokat amiket aranyért lehet leszerelni. :U

Üdv:Viktor

(#129384) rlazol válasza Emu (#129368) üzenetére

rlazol
(addikt)

notika77 megelőzött. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#129385) galervin93

galervin93
(őstag)

Új, illetve néha annyira nem is új T8 lightok. + LTTB illetve Bulldog, táras ágyú viszlát... Hm...

(#129386) 4580693

4580693
(senior tag)

Imádom ezt az rng-t. T49-be beleverek 704-et a Grille 15-el, marad neki 4(!!) hp-ja! :W
Tudom, hogy plusz, mímusz 25%, de akkor is a k...a....t a wg-nek. ;]

(#129387) ballington válasza Gyuri27 (#129367) üzenetére

ballington
(őstag)

MAX 13 75-el voltam. Engem is blokkolt egy Löwe-s, mert neki nagyon kell sietni. Keresztbe fordított, én meg azzal a lendölettel hátulról bele lőttem kemény 150 hp-t, vegye már észre magát. Majd miuátn sikerült elkerülnöm, fogja magát, belém vág egy 330-at. Hab a tortán, hogy platoon-ban volt, a másik szintén Löwe-vel, az is belém vág egy hasonló méretűt. Mondanom sem kell, alig maradt hp-m. Persze olyna ideges lettem, hogy Én is kezdtem lődözni, de arra figyeltem, hogy ne sebezzen. Persze ezek után még Én kékültem be.

Azért azt figyelhetné a rendszer, hogy tb esetén ki mennyire sebzi a csapattársat. Nem mindegy, hogy meggymag köpködővel hiába lövöm meg akár 5x, nem sebez, vagy a másik meg belém kúr a hp-mnak a felét és semmit nem kap.

(#129388) Emu válasza notika77 (#129382) üzenetére

Emu
(őstag)

és rlazol: Köszönöm, otthon megnézem/kipróbálom :R

@ballington: nem is értem a felháborodást, mert te kezdted a lövöldözést. (Itt most nem akarom megvédeni a 100wn8-as botokat, akik általában a prém tankkal agyat nem vesznek a játékhoz, de a WG-nek ebből is bevétele van) Azt, hogy a 100wn8-as emberke azt se tudja, hogy jöjjön ki sniper nézetből, észre se veszi, hogy eltol, majd valaki hátba lövi. Még szép, hogy visszalő. Engem múltkor ELC-ben egy KV4 tolt az első szikláig, aminél megállt. Akkor tudtam "elszabadulni".

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro

(#129389) Gyuri27 válasza 4580693 (#129386) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Rng? Aha. Gyere holnap is.
Annó írták is, hogy ez nem rng. Hanem az akit meglősz, meghalna kapjon még egy kis esélyt. Szóval ez szándékos. :K

ballington: azt persze mindegyik írja, hogy spotolj. Sírnak egyenesen. De elengedni azt nem.
A löwések 99%-a meg mongol bot (jó mondjuk a játékosok többsége is). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#129390) ballington válasza notika77 (#129382) üzenetére

ballington
(őstag)

Ez jelzi azt, hogy milyen tier-ben volt a csata? Kíváncsi vagyok, t54-nél nálam milyen ez a stat, mert érzésre 10-ből 7 tier10.

(#129391) h1mpi válasza 4580693 (#129386) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Szerintem csak akkor nem marad "last chance hp" ha a -25%-on belül van a megmaradt hp-ja az nmynek. Ha akár 1 hp-val is több, akkor az megmarad neki...

Mazda 6 & iPhone = relax

(#129392) galervin93 válasza h1mpi (#129391) üzenetére

galervin93
(őstag)

Lánc, pattanás, földbecsapódás, földkörüli pályára állás, ezek mind előfordulnak -25% hp-s ellenfelek ellen. (Míg ő rádfordul a SU-152-vel, kapásból elereszt egy lövést AP-val, ami persze átüt a 150 mm-es páncélodon. :U )

(#129393) 4580693 válasza Gyuri27 (#129389) üzenetére

4580693
(senior tag)

Basszus tényleg, ahogy h1mpi is írja lentebb, ez a last chance..
Akkor mégjobban k...a...t a wg-nek. ;]

Ezzel a grillével szerintem 750-et még nem lőttem. Leginkább alatta gurigázik. A t-54 lgtw meg szerintem még mindig röhög, hogy 2x is kritikust lőttem neki 200 m-ről, miközben szépen az oldalát mutatta nekem. :DDD

(#129394) Viktoár

Viktoár
(addikt)

HKW 12

"Engine power: 275km" :DDD

(#129395) h1mpi válasza 4580693 (#129393) üzenetére

h1mpi
(nagyúr)

Vagy amikor a Scorpion G-m tornyáról pattant a Grille AP-vel :DDD

Mazda 6 & iPhone = relax

(#129396) Macka

Macka
(veterán)

Uraim! Wot-ozik valaki Radeon RX470-nel? :R

(#129397) ballington válasza galervin93 (#129392) üzenetére

ballington
(őstag)

Ismerős szitu. A legemlékezetesebb: talán Chaffe-vel voltam, viszonylag gyorsan lő. Végjáték, oldalba elkezdem lőni valamelyik nehezet, aki nem rám fordul, így nyugodtan tudtam kinn maradni lőni. Elég sok hp-ja volt. Már vagy 5-6-ot rálőttem, 100% sebzés. Lement a hp-ja valami számomra is 1 lövésre (még a 25% rng-t is figyelembe véve). Ekkor jött a last chance: a lövedék elfelejtett sebezni, 4x rálőttem, egy se sebezte. Természetesen a kill-t elvették előlem.

(#129398) Viktoár válasza ballington (#129397) üzenetére

Viktoár
(addikt)

Ez baromi idegesítő tud lenni.Minek tesznek ilyet a játékba? :(

Persze most jön az hogyha nekem adja a gép...... de nekem nem kell.Ha kilőnek akkor kilőnek.Akkor sem fer hogy lelövöm low hp-ra és után meg sem tudom sebezni jó pár lövésen keresztül csakhogy a debil lengyel viszonozni tudja a tüzet.

(#129399) notika77 válasza Macka (#129396) üzenetére

notika77
(aktív tag)

Én. Ne használd a relive drivereket, a 16.11.5 működik :)
Lehet, hogy az idei már működik, nem próbáltam.

ui.: Ha, esetleg más problémád van, írhatsz :)

(#129400) mcwolf79 válasza notika77 (#129399) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

Nem ,még az új driver-rel is instabil a WOT.
Az általad említett driver használandó vele.

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.