Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124351) Dr.Én válasza lacibacsi (#124350) üzenetére


Dr.Én
veterán

Holnap én is ki fogok párat próbálni...meglátom hogy szuperálnak...

WOT: kissio

(#124352) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Jó lesz ez :)

Na!!!

(#124353) galervin93 válasza jano_77 (#124344) üzenetére


galervin93
őstag

Ez eddig is ismeretes volt, érdemes időben tájékozódni ilyen ügyekben...

Töltöm lefelé én is, megnézem a csodajárgányokat. Engem mondjuk a medek jobban izgatnak, basszus egyik-másik inkább light, elég korrekt ágyúkkal + baba ágyúsüllyedéssel...

szerk.: ha van kedve valakinek gyakorlózni jöhet, csatában nehezebb kipróbálni őket...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124354) jano_77 válasza lacibacsi (#124350) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mentem én is 2 karikát a T10 TD-el. Elsőben úgy lőttek ki, hogy mire rájöttem, hogyan is kellene lőni ezzel a csoda felfüggesztéssel, már a garázsban voltam. Másodikban már tudtam sebezni 3K-t - ami nem olyan sok tudom - de asszem, hogy maradok majd a med és HT vonalon. Pedig a TD-et imádtam minden nemzetnél, de ezek vhogy nekem nagyon furák. Ahogy Lacibácsi is megírta, mire lő-pozícióba kerül, ki is lőtték. Mondjuk Mines-on szembe kerültem egy M48 Puttony-al, aki a kis sziget felől próbált volna a bázisunk felé lopakodni, de pechjére épp ott dekkoltam. Elsőre láncoltam és mivel bitang mód gyorsan tölt nem sok esélye volt. Még úgy sem, hogy nem mindig a láncát lőttem. Ő szegény egyszer sem tudott sebezni. Nyilván sokat számít, hogy ki használja a másik tankot is, de szemből azért tudnak rendesen pattintani. (ez pedig az én tapasztalatom és még kevesebb csatából) :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124355) kchryss


kchryss
addikt

Már várom az olyan videókat ahol rámpának használják ezt a 10-es svéd td-t és úgy mennek fel valahova. :DDD

(#124356) lacibacsi válasza Hafy75 (#124352) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem vitatom a nagyságod, de ezt a medált most nem olyan nehéz megszerezni... ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124357) galervin93


galervin93
őstag

Kipróbáltam a med-ht vonalat... Nekem a heavyk egyáltalán nem jöttek be... 8-9-es sokat tölt 4 szem lőszerért, lassú a toronyforgás, olyan lassan szűkül hogy sírok (vert.stab., célzásgyorsító, ventilátor trióval)... Én egyelőre őket skipelem. A medek, nos azok bejövősek. 5-ös, korrekt, 6-os is tetszetős, bár picit tohonya. A favoritom - tudom, perverz vagyok - a 7-es Leo. Gyors és a gyorsulása is pöpec (lehagytam a CDC-t Himmelsdorf dombon hegymenet!), 300-as alfa, ami lehet 350+ is, csak üssön át. A lövedéke lassú, íves, nem sniper, de ilyen ágyústatokkal nem is kell annak lennie. Közelharcban és középtávon (50-250 méter) isteni. Nem jöttem még ki vele 2000 alatt, pedig jártam T8-ban is. Tetszetős, csak jól kell ellenfelet választani (155-ös alap átütés...).
Én mindenképpen nekikezdek ennek a vonalnak, T7 lesz a megtartós szerintem, aztán ha érzek késztetést nekiesek a heavyknek, bár egyelőre nem tetszenek.
A TD-ket most fogom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124358) hfrici


hfrici
aktív tag

A mai nap teljesen jó volt. A végére BC ász :)

(#124359) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#124354) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez teszt szerveren volt?
azt hogy kell megnyitni?

mod.: in progress

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124360) jano_77 válasza galervin93 (#124357) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mentem Leo-val én is 2 saját tier után bedobott T9-be. És ahogy írtad Te is, ott sem rossz, csak tudni kell kit kell és hol lőni. 2400 sebeztem T9-ben és kaptam egy Szárnysegédet és 1.osztályt. Van sebessége, tud pattintani még a torony is és jó nagyokat sebez. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124361) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#124360) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jah, kiraly ez a tesztszerver, végre mehetek nagyvasakkal is :B
mondjuk a liberte nincs a valaszthato tankok kozott, azt is kiprobalnam. Tiger2, e75el mentem eddig tetszik mindegyik

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124362) jano_77


jano_77
nagyúr

Hmmm...most láttam egy olyan helyet, ahová meg sem fordult volna felmenni, de még most sem nagyon tudom elképzelni, hogy az RHM, hogy a fészkes fenébe mászott oda fel?!?
:F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124363) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ha itt tesztszerveren atkepzem a legenysegem vmelyik tankba az gondolom a normal accomat nem erinti. :F
a statokat felviszi vhova amit itt jatszok? :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124364) Tarill válasza BÁ Nutrition (#124363) üzenetére


Tarill
őstag

Semmi. Nincs kihatással a tesztszeró a normál accra.

(#124365) BÁ Nutrition válasza Tarill (#124364) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

aranyat ujra lehet tolteni vhogy? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124366) kchryss válasza BÁ Nutrition (#124365) üzenetére


kchryss
addikt

Minden teszt szerver a saját sima acc-od pár héttel ezelőtti állapota és ahhoz kapsz jó sok goldot és kreditet. Ha majd megint jön teszt szerver akkor megint az akkori állapot lesz tükrözve és akkor is visszatöltik ezt a sok aranyat és kreditet. Ha lenne például Liberté-d a sima accodon akkor lenne teszt szerveren is.
Ha elköltötted minden aranyad akkor egyelőre így jártál, vársz amíg jön a következő. Illetve a teszt szerver lényege hogy folyamatosan jönnek ki hozzá módosítások (iterációk), ilyenkor már nem emklékszem hogy az aranyat újratöltik-e.

(#124367) BÁ Nutrition válasza kchryss (#124366) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem koltottem inkabb kérdeztem elobb :)
arra hasznalom akkor inkabb h legenyseget atultessek mas tankokba, premium tank szinte egybol elvinne a goldot
nekem meg most van eloszor alkalmam szorakozni "tet" nelkul
legalábbis ha az eredmeny tényleg nem szamit bele sehova

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124368) kchryss válasza kchryss (#124339) üzenetére


kchryss
addikt

Na. Most meg már akkor ott tartunk, hogy safe shot mod ami megakadályoz hogy csapattársid sebezd illegális, de a lövegirányjelző a minimapon ami szerintem simán csíter mod kategória, az legális. :C

Legal: Enemy gun indicators on the minimap: shows direction where enemies within the draw distance are pointing their guns (on the minimap)

Aslain is visszarakta a pakkjába.
GG WG :W

(#124369) CirrMee válasza kchryss (#124368) üzenetére


CirrMee
addikt

Ss amúgy is baromság, mert nem pixelre pontosan akadályoz. Sokszor akkor sem enged lőni, ha bőven nincs már csapattárs becélozva (míg téged nyugodtan lehet addig degradálni). :)

Amíg használtam, addig is bőven volt tk a részemről. Mármint véletlen féle, amikor pl egy gyors gép tűzvonalba kerül - na az ellen nem véd. :)

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#124370) notika77 válasza CirrMee (#124369) üzenetére


notika77
senior tag

Arra volt jó, hogy első felindulásban nem lőttél a csapattársadba, mert külön kellett hozzá nyomni az Alt billentyűt, de ez csalás. A lövegirányjelző meg nem, pedig ez CW-n majdnem akkora előnyt ad, mint a döntögető mod. Hihetetlen!

ui.: ma telepítettem fel először, miután kijött ez az állásfoglalás a WG-től és pár csata alatt már simán hozzászoktam és tudom is használni azt az előnyt, amit ad. Mondjuk nem hiszem, hogy sokáig marad, mert állásfoglalástól függetlenül, szerintem csalás.

(#124371) kchryss válasza notika77 (#124370) üzenetére


kchryss
addikt

Safe shot nem érdekel különösebben. Wot-os pályafutásom során 2 napig volt fent. Volt egy suicid klántársam aki állandóan bejött a lövéseim elé. Miatta raktam fel. De a következő pár cw-n hiába volt fent a safe shot, képes volt úgy mozogni hogy így is sikerült meglőnöm 2x. Rájöttem hogy menthetetlen, egyszerűen vonzza a golyóimat, ezért töröltem a mod-ot. :DDD

Lövegirány jelző a minimapon: Az én ítéletemben ez a mod a legális és az illegális mod-ok határán van pont mint az autoaim+snapping volt. Szerintem egyértelmű előnyt ad az alap játékhoz képest, de messze nem egy kategória az aimbottal, tundrával, lézerrel, tereptárgydöntögető-jelölő mod-dal.
Megértem azt is ha tiltják meg azt is ha nem. Csak azt nem értem ha ezt nem tiltják, de a sokkal kisebb vagy semmi előnyt nem adó mod-okat meg igen. :)

(#124372) zodo válasza kchryss (#124371) üzenetére


zodo
nagyúr

Lövegirány jelzővel mi a problémád?

Nekem ugyan van és zavar ha nincs de konkrétan nem tudom miért ragaszkodom hozzá.
Maximum egy "fél segítségnek" mondanám mert ennek segítségével közelebb kerülők pl egy közismert spot bokor vonalához de a lövést úgy is csak full zoom alatt küldőm mivel a löveg magasságát az irányjelzővel, képtelenség meghatározni.

Szóval tényleg érdekelne, ki mire használja ezt a vonalat és hogy miként.

(#124373) emre válasza jano_77 (#124362) üzenetére


emre
veterán

Szerintem g1-be is fel lehet, már rég ki akarom próbálni. Meg van még pár map, majd összeírom eccer...

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#124374) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#124365) üzenetére


fradi81
veterán

Úgy rémlik hogy amikor jön a következő szakasza a tesztszervermek akkor újratöltik a goldot is. kb 1 hét és kiderül.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#124375) jr1994 válasza zodo (#124372) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, az gyárilag a játék része :D
Az ellenség lövegének irányát jelző undormányról beszéltek a kedves fórumtársak.

1-2 gondolat a legutóbbi témákhoz:
A safeshottal mi bajuk van, azt nem értem, bár én csak a kilőtt tankba való lövést blokkoló részét szoktam használni, annak több értelmét láttam :D
Serene Coaston az se tűnt fel hogy ilyen magas hegy van :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#124376) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Szerintetek lehet majd kapni karácsonyi akcióban AMX M4 mle. 45 ?
Vagy ezt csak most lehet megvenni még 11 napig?

(#124377) lacibacsi válasza Sanya63 (#124376) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124378) rlazol válasza zodo (#124372) üzenetére


rlazol
addikt

Sanya63: úgy várja itt a Karácsonyi akciót mindenki, mint annó 6 évesen, csak én vészmadárkodom. Erre a hétvégére is egyesek hatalms akciókat vizionáltak, "tuti lesz" alapon, aztán jön a nyavajgás, hogy annál sokkal kevesebb lett. Nehogy így járjatok a karácsonyi akciókkal is! Évről évre satnyább, szóval ha van most valami, ami jól jön, azt intézd el. Persze lehet, hogy aztán Karácsonykor még jobb akcióban lesz, de lehet, hogy utána még 3 hónap a legközelebbi alkalomig, ha egyáltalán.

zodo: az ellenség lövegirányáról van szó. Kifejezetten csalás szerintem, nagyon hasznos mod, egy időben használtam. Sarokharcnál, takarásban lévő ellenfélnél nagy segítség. Persze megideologizálni lehet: ha a spotoló tank rádiósa le tudja adni a pozícióját úgy, annak segítségével kirajzolódik előttem a tank, miért ne tudná leadni a lövegirányát is? Sőt, igazából le is adja, hiszen ha nem lenne ott a tereptárgy, látnám... De szvsz akkor is beleesik a többet nyúj, mint az alapjáték kategóriába. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124379) Dr.Én válasza rlazol (#124378) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát én is kíváncsian várom én is , mit fognak kitalálni számunkra...de ahogy mesélitek hogy évről évre soherebbek...
hát majd meglátjuk...
lényegében, minden olyan prém tankom meg van ami kell...
talán egy kis olyan ajándéknak örülnék hogy aranyat lehetne kapni...pár kis egyszerű küldetésért...

WOT: kissio

(#124380) Sanya63 válasza rlazol (#124378) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Köszönöm a válasz, világos minden.

(#124381) CirrMee válasza Dr.Én (#124379) üzenetére


CirrMee
addikt

Én csak a SkorpiGé miatt várom. Ha lesz egyáltalán... :)
Múltkor lemaradtam róla éppen a mocskos anyagiak miatt - most lenne miből, erre nem kapható. Utálom a tervgazdaságot... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#124382) Dr.Én válasza CirrMee (#124381) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát ...szó ami szó...arra én is pályázok... :B
brutális kis sniper...
de lassan több a prém tank a garázsomban mint a sima verzió :DDD

WOT: kissio

(#124383) rlazol válasza Dr.Én (#124379) üzenetére


rlazol
addikt

a prém tank leárazások talán lesznek, de kérdés, hogy mindegyik-e. Tavaly, ha jól emlékszem amolyan adventi naptár szerűen volt, minden napra valami spéci leárazás. Persze nem lehetett előre tudni, mi lesz a következő. Ilyesmi bizonyára lesz, hiszen a pénzköltést motiválni kell. Volt pár "soha többet" tank is, én örülnék az E25nek...
Az egyéb akciók - sima tankok ára, legénység, álca, stb. - a kérdésesek inkább. Lesz-e, milyen mértékben, mennyi ideig.
Az elmúlt években január elején volt maraton, arról most nem hallunk semmit.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124384) Dr.Én válasza rlazol (#124383) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, abban én is bízok hogy lesz adventi naptár...
E-25, brutális kis fene vad. ;]
az megint eg yolyan kis tank amit jó lenne megszerezni... :)
lesz itt majd még meglepi, szerintem :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#124385) Kiki18 válasza Dr.Én (#124379) üzenetére


Kiki18
őstag

Olyan küldiknek ahol lehet aranyat szerezni ,én is örülnék. Tavaly összeszedtem több mint 1000 aranyat, vagy majdnem ennyit, pontosan nem emlékszem. Idén semennyit se. Pont az a játékos vagyok, aki csak játszik,de pénzt nem költ. :)

(#124386) h1mpi válasza Kiki18 (#124385) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne aggódj én oda adom Nekik a Te részed is meg a fél fórumét :DDD ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#124387) Jolet


Jolet
őstag

amikor jól sikerül az előre nyomulás

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#124388) Dr.Én válasza Kiki18 (#124385) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát én már elvetemült lettem...adom nekik a manit lelekesen..hogy rohadnának meg...
havi prémium... közben arany...vagy prémtank...
ez van... :B :DDD

WOT: kissio

(#124389) zodo válasza jr1994 (#124375) üzenetére


zodo
nagyúr

és rlazol

Köszi helyreigazítást!

Ha sírni kell akár csak az e heti akció miatt akkor tényleg elbújhatnának valahová de no para, várjuk együtt a jövőheti "übermegasuperakciós" hétvégét azaz a PlayIT Show-t. :)
Mostantól nem dőlők be a hangzatos hétvégi akciós címeknek.

Akik a Skorpió G-t várják azoknak épp a RU szerveren kellene játszaniuk.

Szerk:

Ezek a Svéd tankokkal csak a baj van ;] máris vagy még mindig, korrekcióra szorulnak.

"Update stat"

Pvlvv fm/42

IKV 72

Sav m/43

IKV 103

[ Szerkesztve ]

(#124390) Kiki18 válasza Dr.Én (#124388) üzenetére


Kiki18
őstag

Én sajnálom rá a pénzt, az életemben nem visz előrébb semmivel se, csak arra használom a játékot hogy kikapcsolódjak. Igaz, vannak pillanatok amikor csak felcseszi az agyamat. :))

(#124391) Dr.Én válasza Kiki18 (#124390) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ebben igazságod vagyon...
én is fejben mindig meg kérdezem magamtól hogy megéri-e, de eddig olyan választ kapok magamtól hogy hogy nem , de legalább Jól lehet szórakozni..
igaz nálam is el tud gurulni a gyógyszer...Ma is mikor vannak olyan csatáim hogy 3 perc alatt ledarálnak minket és még sebezni se tudok...

WOT: kissio

(#124392) rlazol válasza zodo (#124389) üzenetére


rlazol
addikt

ezzel mi a baj? :F erre van tesztszerver, nem?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124393) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem emlekszem mar, hogy a kepessegeknel mindegyik bobinal ua. kepesseget kell kivalasztani, vagy tok mindegy, mert nem adodik ossze?!

(#124394) rlazol válasza hemaka (#124393) üzenetére


rlazol
addikt

BIA + Borthers In Arms, magyarul Bajtársak. Az adott ank összes legényénél 100%on kell lennie, hogy működjön. Illetve van még pár kumulatív: Álca, javítás, tűzoltás - de itt nem kell, hogy mindegyiknek azonos legyen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124395) zodo válasza rlazol (#124392) üzenetére


zodo
nagyúr

Nincs baj és nem is a teszt szerver a gond.
Úgy érzem kicsit erőltetett menet a Svéd ág.

Engem ugyan nem mozgatnak mivel előző Nemzetekkel is csak ismerkedő fázisnál tartók.

Viszont mióta készülnek erre az új nemzetre?
Volt egy időszak mikor egész jó ütemben érkeztek a hírek velük kapcsolatban.
Aztán nyár elején mintha lett volna egy bejegyzés miszerint kb. "storno" az egész.
Szinte minden tank paramétere irreális.
Nagy nagy csend aztán Gamescom magasságában, ismét "erőltetett" promóciós menet.
Szerintem a 9.17 patch "kritikus hiba" csúszása is miattuk lehetett persze ez magánvélemény.

Szóval kb egy év nem volt elegendő a super tesztereknek hogy egy megfelelő alap felállást tegyenek az asztalra?

Vicces hókotró td szeretett volna a helyemre állni. 1 egyértelmű tolatás következett 2 kicsit a domb felé forgattam a lövegét nehogy belém vágjon még fektében és 3 "overturned their vehicle" ;]

(#124396) DaveHutt válasza rlazol (#124383) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha árulnák az E25-öt, egész biztos ronggyá menne a tier 7-8 MM. :D

(#124397) rlazol válasza zodo (#124395) üzenetére


rlazol
addikt

az, hogy milyen híreket kapunk, köszönőviszonyban sincs a valósággal. Lásd új motor, a motor-váltó szétszedése, az MM átdolgozása pl.. Amikor én elkezdtem játszani, ezeket a dolgokat már akkor is "hamarosan"-ra ígérték. Egyik se jött meg, azóta se.
A szupertesztereknek az a dolga, hogy nagyjából belőjék. Pontosan nem lehet, ez kb olyan, mintha a közvéleménykutatók 1000 fős mintáiból pontos eredményt várnál a választás végkimenetélre vonatkozóan.

Abban igazad van, hogy erőltetett a dolog. Ahogy nagyon sok német tank se létezett soha csak papíron, de ott is csak vázlatosan, az egész svéd ág arról szól, hogy ebben a bizniszben villantanod kell valami újat időről időre különben elpártolnak a vevők. Sajnos a mai világ erről szól: ha a telefonját fél évente cseréli, tankból is elvárja mindig az újat.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124398) lacibacsi válasza DaveHutt (#124396) üzenetére


lacibacsi
addikt

E25 akkor lesz megint kapható, ha a WG éves haszna nulla közelébe kerül. Ha esetleg ez sem segít majd, akkor bedobják a Type-59-et, de azt már csak néhány hónapig lehet majd haználni, mielőtt végleg bezár a bazár. Szóval, aki erre a kettőre pályázik az jobban jár, ha keres egy eladó accot az ebay-en...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124399) DaveHutt válasza lacibacsi (#124398) üzenetére


DaveHutt
őstag

Pályázik a halál. Megvan az SU-122-44, azt se szeretem annyira.

(#124400) kchryss válasza Jolet (#124387) üzenetére


kchryss
addikt

Leszedted az autoaim mod-ot vagy csak elkerülte a figyelmem? :)
Nagyon félrehold az ágyúd a type64-en, amikor a T29-nek 2x pattanót lőttél a seggére célozva besírtam. :D
Szép kacsavadászós kör volt amúgy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.