Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124151) DaveHutt válasza jano_77 (#124147) üzenetére


DaveHutt
őstag

Továbbra is érdemesebb kihúzni egy német, orosz heavy vonalat. Tier 9 körül már simán meg lehet csinálni. Serencsés esetben még nyolcassal is.

(#124152) Dr.Én válasza zodo (#124150) üzenetére


Dr.Én
veterán

ammoracket már kapott párszor...legénységből lövész és parancsnok néha...még ki nem gyulladt...

WOT: kissio

(#124153) Dr.Én


Dr.Én
veterán

[link]
ennyire azért nem lehet ma ilyen jó a WN8-am :F :DDD

WOT: kissio

(#124154) kchryss válasza Dr.Én (#124153) üzenetére


kchryss
addikt

Ez azért van, mert a Liberté-hez még nincs elvárt érték beállítva mivel új tank. Pár hétig ilyen hülyeségeket fog mutatni. Van amelyik stat oldal hamarabb megoldja van amelyik később.

(#124155) Dr.Én válasza kchryss (#124154) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem, köszönöm.... :R :R
eddig ilyen még nem volt velem, most történt az meg először hogy vettem új tankot meg jelenést követően azonnal...

eddig nagyon remek tanknak találom....

WOT: kissio

(#124156) Jadro válasza Poultier (#124149) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem még nagyon hiányzik rá a fejlesztett torony meg a top ágyú. Lassan jön össze, addig meg elég szívás.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124157) lacibacsi válasza DaveHutt (#124144) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na igen. Számolgattam közben és én is arra jutottam, hogy másra is jó lesz az a 60k free xp. Belegondolva abba, hogy a T28 proto-val igazán élvezetes volt kifejleszteni a T30-at, talán nem lesz gond ezzel az ágyúval kihúzni a nagy lövegre valót.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124158) KisApám


KisApám
addikt

Daniboy98 stream:

IDÉZEM mcwolf79_HUN (OSTOR) játékosunkat (AMCX ELC bis tankban ülve):
"fucking uselessmonkey bot team" :DDD

A streamert meg 3x lőtte meg a saját Dicker Max és csak azután kékült...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#124159) DaveHutt válasza jano_77 (#124069) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megvetted végül a 113-at vagy a 121-et? Én kihúztam tegnap egy maratonnal a 113-at, 70 ezer xp meglett kereken 35 csata alatt +200 xp bónusszal, 19 winből. Maradjunk annyiban, hogy visszasírom a WZ-1111111114-et. Azaz alpha, azzal a toronnyal és mobilitással zseniális jelenteket szült. 600 dmg gyanútlan orosz medbe, vagy éppen 550 hp-s IS-3 kiszedése. A legjobb winrate-ű és átlagdmg-ű tier 9 heavym lett.

A 113 szintén gyors, bár lomhábban fordul, és ami megőrít azaz ammorack. Merthogy vmiért mindkét oldalon elölre tették. Hiába a spaced armor, ez nem egy IS-7, amivel csakúgy leveszem a lövést oldallemezzel, inkább minden meccsen ammorack volt eddig. Mondom szögbe állítom, növelve a páncél effektív páncélját. Hát ez nem jött be. Inkább mutatom az elejét, aztán hadd vigyék be az alsó lemezt. Úgyis jobb a dpm-em általában. Ja meg a középen álló torony. Mire felérek egy kisebb dombra, hogy beüssek vmit, már lesebeztek.

Érdekes módon mediumként, medium helyeken viszont meglepő módon jól működik. Odaér ahova kell, nagyot üt, több a páncélja és a hpja, mint a medeknek. Csak igazi páncélozott heavyvel ne találkozzon.

[ Szerkesztve ]

(#124160) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Begurult a garázsba az IS4, de a X-es ágyúra már nem maradt kredit :O Érdemes azt használni vagy a 8-asat inkább?

;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#124161) galervin93 válasza h1mpi (#124160) üzenetére


galervin93
őstag

Minden prémium gépeddel mész egy kört... :-P

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124162) mcwolf79 válasza h1mpi (#124160) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szigorúan a nagy ágyút.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#124163) jozefgucci1 válasza h1mpi (#124160) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A nyolcas is jó ,de csak repesszel :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124164) DaveHutt válasza h1mpi (#124160) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ne szivasd magad.

(#124165) Sanya válasza h1mpi (#124160) üzenetére


Sanya
nagyúr

én a kisebb ágyúval használnám csakis HE-vel.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#124166) tarka_szarka válasza jozefgucci1 (#124163) üzenetére


tarka_szarka
tag

Szigorúan! :D

És ha seggel támadsz, annyira fognak röhögni, hogy nem tudnak majd átütni. Különben is csak a postaláda a gyenge pont, ezt mindenki tudhassa. :)

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#124167) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért a szarkazmus látom nem ment át :DDD de jól esik, hogy feltételezitek, hogy ekkora láma bot vagyok :o :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#124168) tarka_szarka válasza h1mpi (#124167) üzenetére


tarka_szarka
tag

Be kell vallanom, hogy sok évvel ezelőtt, amikor annó megszereztem az IS4-et mentem vagy három csatát a kis csővel, mire észrevettem a hibát. Addig csak bosszankodtam, hogy nem viszi. :Y

De a legjobb elcseszésem/félrenézésem még bétában volt. Egyik csatából a másikba menve, csak a második killnél vettem észre, hogy nem Jagdpanterben ülök, hanem Hummelben. Akkor is csak azért jöttem rá, mert sniper nézetbe akartam váltani. Volt meglepődés. :D

WOT account: tarka_szarka

(#124169) jano_77 válasza tarka_szarka (#124168) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én annak idején mentem pár csatát mire észrevettem hogy van másik lövege. :B

Nem vettem még meg egyik kínai 10-est sem, de ma 113 begurul a garázsba. Én azt láttam csatákban hogy medként kell használni. Olyan gyors az a dög hogy Skoda T50 alig tudtam elfutni előle. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124170) galervin93 válasza h1mpi (#124167) üzenetére


galervin93
őstag

Tudod mi a szarkazmus? B*ziknál orgazmus...
:DDD
(Ha már itt tartunk, nem szarkazmus hanem irónia volt. :P )

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124171) jozefgucci1 válasza jano_77 (#124169) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem még régebben volt egy ilyen csapatásom mikor a T30 után átültem a T34-be. Az első pár lövés után szidtam a WG-t , hogy mi ez a lowroll amit dob a T30 , mire rámszóltak , hogy már nem abban ülök :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124172) Looserke


Looserke
őstag

:D

[wotreplays]

[ Szerkesztve ]

(#124173) tarka_szarka válasza jano_77 (#124169) üzenetére


tarka_szarka
tag

Meglepődnek a medek a 113-tól. Majdnem ugyanolyan jó ROF és medes mobilitás. Ha tudom kergetni a medeket, akkor nagyon szép eredményeket megyek vele. Ráadásul szemből egész pattintós a páncél.

Sajnos nálam ammo és arty érzékeny. Kényes helyeken úgy megyek vele, mint a mérgezett egér, hogy el ne találjon az égi áldás.

WOT account: tarka_szarka

(#124174) jagada válasza h1mpi (#124167) üzenetére


jagada
őstag

Nem lámaság, nem is olyan régen QB is azzal tolta, mert az asszony megtréfálta. :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#124175) DaveHutt válasza tarka_szarka (#124173) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem csak nálad. Minden meccsen viszik az ammoracket, most már direkt arra tartalékolom a javítókészletet.

(#124176) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Sziasztok

Barátnőm megvette a T110E4-et, és a hatodik meccsre ezt művelte...:)

Na!!!

(#124177) nightmare13 válasza Hafy75 (#124176) üzenetére


nightmare13
senior tag

Vedd el feleségül, ő az igazi! :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#124178) kchryss válasza Hafy75 (#124176) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos sok volt a Ryna az ellenfélnél. ;]
Grat neki. :)

(#124179) Antonius1978 válasza Hafy75 (#124176) üzenetére


Antonius1978
addikt

Van a szamara egy szabad hely a klanban :R :C

(#124180) h1mpi válasza jagada (#124174) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt pont láttam :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#124181) kchryss


kchryss
addikt

Ezután meg is lett a lámpa a t37-re. Jók ezek a kis vackok x5 szorzónál legénységet húzni. :)

(#124182) rudii válasza h1mpi (#124180) üzenetére


rudii
tag

Himpi egész este ts en voltam... te meg sehol papa.... :(((

(#124183) h1mpi válasza rudii (#124182) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ne durcizz :DD TS-re nem megyek, írj rám ingame ha látod, hogy fent vagyok, mert ma csak szorzóztam a tankokat....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#124184) fradi81


fradi81
veterán

pz 38t FAN :)
Persze full arannyal tolja.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#124185) galervin93 válasza h1mpi (#124160) üzenetére


galervin93
őstag

Basszus, kellett mondanod. Sikerült bevinnem az IS-4-et a D25-tel... :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124186) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#124184) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

66k csata ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124187) h1mpi válasza galervin93 (#124185) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD :C tegnap kaptam egy lightot ajiba az eladtam és megvettem az X-es gunt :) csak várok legénység átképző akcióra

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#124188) tarka_szarka válasza h1mpi (#124187) üzenetére


tarka_szarka
tag

Én sem mentem vele, csak felvetem a 150k-t. Én nem tartok meg tier öt alatt semmit, kivéve Toldi.

WOT account: tarka_szarka

(#124189) jano_77 válasza tarka_szarka (#124188) üzenetére


jano_77
nagyúr

Látod-látod....pedig a legközelebbi hasonló akciónál már 300K kreditet kaptál volna érte, mint én most. :K

szerk: Azt a ki**eszett b*dös r**eronyg életbe bele! Eldőlt a 113 kérdése sajnos. :W :o :W
Vasárnap éjfél óta nem úgy alakultak a dolgok, mint terveztük - 15 hónapos lányommal Heim Pál ügyeletén kötöttünk ki kiszáradás veszélye miatt - sugárban hányt folyamatosan - majd párom is elkezdte, végül én is reggel 8:30-kor. Tegnap olyan szarul voltam, meg beájultam 19-kor az ágyban, hogy ma reggel 8-ig aludtam egyfolytában, így a gépet nem kapcsoltam be és lemaradtam az akcióról, már csak teljes áron vehetném a 113! FUCK. Így most nem lesz megvéve mégsem, várom a Karácsonyi akciókat, reménykedve, hogy lesznek a TOP tier-ek is. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124190) Dr.Én válasza jano_77 (#124189) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én ma az RNG miatt vagyok boldog, túl jó volt péntek óta játék...szinte hibátlan, ma semmit se tudtam belőni...zsinórban jöttek a vesztes csaták...volt olyan csata hogy lőni se volt lehetőségem ...Arty is nagyon szeretet, úgy hogy fel se voltam spotolva...még fát se döntöttem..és tudta hol vagyok...legalább is majré lámpa nem vonyított :D
ilyen ez a játék...egyszer fent, egyszer nagyon lent :DDD

Remélem már jobban vagytok
Mielőbbi jobbulást az egész családnak!!!! :) :R :R :R

WOT: kissio

(#124191) DaveHutt válasza jano_77 (#124189) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az a kurva rotavírus legyűrte a 113-at. Jobbulást nektek!

(#124192) jano_77 válasza DaveHutt (#124191) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönjük a jókívánságokat. A lányok már jobban, nekem sajnos ma még a hányás után elkezdődött egy frankó kis hasmenés is. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124193) DaveHutt válasza jano_77 (#124192) üzenetére


DaveHutt
őstag

Fogadj meg egy jótanácsot, Cerucal+Hidrasec kombinációval elviselhető, egyébként kiszáradást okozhat könnyen (orvos is vagyok, túl is éltem már ilyet, nagyon kemény).

(#124194) jano_77 válasza DaveHutt (#124193) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hidrasec már beszerezve, hozzá Sodoral-t, B6 vitamint és Demalgont írtak fel.
És tényleg nagyon szar...egyfolytában mintha földrengés lenne a hasamban. :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124195) jano_77 válasza jano_77 (#124194) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy a Hidrasec-et milyen adagolással kell szedni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124196) DaveHutt válasza jano_77 (#124195) üzenetére


DaveHutt
őstag

3*1

[ Szerkesztve ]

(#124197) galervin93 válasza jano_77 (#124189) üzenetére


galervin93
őstag

Ej, jobbulást!
Igyál sok vizet, mert a kiszáradás nem jó játék!
113 megvár, szinte tuti a karácsonyi akció...

Nekem tegnap este volt marha gyászos RNG-m a CDC-vel, minden szir-szarról pattantam, kritikus, megette a réteges lemez meg mittomén.
De Emu kollégának összekalapáltunk egy Radleyt Himmelsdorfon, igaz az már IS-3 volt.

Megvan az IS-4, szerintetek az ST-I-et megtartsam? Jó kis mahina, de én gazából csak a pattintós küldetések miatt játszom heavyvel, meg egy-két örök darab van a garázsban, semmi különös. Legénység is ment tovább, így most kissé szellősen áll a garázsban, bár lenne kit beleültetni. T-10 megvolt már, de 8 meccs után a mínuszos RNG miatt mérgemben eladtam, inkább azt vegyem vissza? Az ugye picit medesebb stílus, talán jobban lehet érvényesülni vele...
No mondjuk egyelőre a fenti csak elméleti kérdés, mert kiapadt a kincstár...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124198) tarka_szarka válasza jano_77 (#124189) üzenetére


tarka_szarka
tag

Jobbulást.

Tudom, megbánom majd egyszer a kettes szutykok eladását. Viszont már tier ötben is csak a Turán miatt gurulok egyet-egyet, kisebb tierben nagyon ritkán és ha csak muszáj. Pénz keresetre nem jó, funra nem jó, nem is szép -> mehet a levesbe. :K

WOT account: tarka_szarka

(#124199) jano_77


jano_77
nagyúr

Véleményeteket szeretném kérni! Most hogy ugye beksiben vagyok tudok gurulni pár csatát. Most mentem egyet T54 ltwt-el és a 8-at spottoljak küldi van bekapcsolva. Csak egy fotót teszek most ide, de ha nagyon kell csinálok replay-t is, meg van. Szal mikor az artyért mentem már 7 spotnál jártam, arty lett volna a 8. és meg is lenne a küldi kitüntetéssel, mert nyertük és túl is éltem.
Kérdésem, hogy szerintetek az létezhet, hogy a T55A kapta a felderítését az artynak úgy, hogy közöttük ott van a szikla?!? :F

megnéztem a látótávokat:
T54 ltwt majdnem 2 skilles legényekkel 449 m
T55A majdnem 4 skilles legényekkel is CSAK 417 m!
És ott a szikla közöttük!? Hogyan akkor?!? :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124200) lacibacsi válasza tarka_szarka (#124198) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szuvenyír nyihaha nye kukucsku protku!

A 2014-ben kapott karácsonyi ajándékot (Pz II D talán) eladtam. Nagyon kellett az a 100k kredit, mert nem tudtam feltenni a BT-7-re a nagy ágyút. :B Azóta viszont úgy gondolom, hogy ha már ajándékba kapok valamit (vagy némi játékkal kigrindelem), akkor bolond lennék eladni. Kenyeret nem kér a tartásuk, ha viszont néha van egy kis ingerenciám alacsonyabb tierben menni poénból, vagy legénységképzési céllal, akkor van mibe ülni. Ráadásul ha egyszer letészem a lantot,akkor az acc értékét növelhetik a már nem kapható prémjárművek (ha már a WN8 meg a WR nem növeli).

Jano: nem tán így nyomod a csatákat? ;]

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.