Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124251) tarka_szarka válasza sith7 (#124250) üzenetére


tarka_szarka
tag

Pálinka. Ultimate weapon :R

WOT account: tarka_szarka

(#124252) jano_77 válasza sith7 (#124250) üzenetére


jano_77
nagyúr

Étvágy az még nem nagyon van. 2 napja csak szinte pirítóst eszem. Kólát nem iszom már nagyon régóta pedig a húgom is azt javasolta még a sós chipset. Kóla állítólag kitakarít belülről a chips még pótolja az elveszett sókat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124253) sith7 válasza jano_77 (#124252) üzenetére


sith7
nagyúr

chips -et még nem hallottam, de "jó egészségesnek" tűnik ez a kombó :DDD

tarka_szarka
az se rossz ... végülis gyümölcs :D

(#124254) rlazol válasza jano_77 (#124252) üzenetére


rlazol
addikt

a kólánál és a chipsnél hatékonyabb és barátságosabb takarító és pótló eszközök vannak. hasmenésre és hányásra én nem javasolnám egyiket sem, mert az amúgy is szétzilált bélflórának nem tesz jót.

spotols témához: kchryss: beléptem a játékba, ha mentek gyakorlóba állok rendelkezésre. Nem biztos, hogy egyből észreveszem, írj privit itt, ha nem reagálnék!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124255) jozefgucci1 válasza jano_77 (#124252) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A kólát nekem is mondta anno az orvos . Kiöl mindent. Valamint ha van ismerős aki távolkeleten jár érdemes hozatni vele bélfertőtlenítő kapszulát. Az Unióban ezek a szerek nem engedélyezttek ,de arrafelé a gyakori fertőzések miatt elérhető. Amint érzi az ember , hogy jön a baj max két pirula és visz mindent. Gondolom a mindent-be beletartozik a bélflóra is ,de a hányás-hasmenés elmarad az biztos.A tengeri hajókon volt mindenkinél , mert ott is gyakoriak a fertőzések. Majd Bodry a patoló akarom mondani belgyógyász kijavít ha tévedek :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124256) 4580693 válasza tarka_szarka (#124251) üzenetére


4580693
senior tag

+1 a páleszre! Minden reggel egy feles, és a szél sem éri az embert. :D

(#124257) jano_77 válasza rlazol (#124254) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha már ennyi itt az orvos áruljátok már el, hogy miért kell hideg cukros teát inni ilyenkor. Meleg teával mi a baj? :F

Amúgy nekem különösen figyelnem kell a bélflórára ugye: cöliákia for évet! :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124258) rlazol válasza jano_77 (#124257) üzenetére


rlazol
addikt

a meleg étel jobban izgatja a gyomornyálkahártyát, könnyebben indukál hányást. (én is fagyit ettem a meleg étel utáni émelygéseimre az ősszel, lecsillapította egyből...)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124259) Luperator


Luperator
tag

Üdv!

Miért van az, hogy ennél a tanknál és az elődjénél sem tudtam feltenni a fejlesztett löveget (bekarikázva)? Az előző tanknál minden ki volt fejlesztve, de akkor sem engedte, mint ahogy itt sem mutat semmi olyat, hogy volna lehetőség rá. Ami meg van, elég gyér a teljesítménye.

Köszönöm!

L.

(#124260) jozefgucci1 válasza Luperator (#124259) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gondolom mert a fejlesztett lánctalp nincs meg így nem bírná el ! Legalsó sor a 2. pozíció ! Ez xbox-on van vagy amúgy ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124261) DaveHutt válasza jozefgucci1 (#124255) üzenetére


DaveHutt
őstag

Létezik minálunk is bélfertőtlenítő, vényköteles szerek vannak, bakteriális fertőzésre van is, hogy alkalmazzuk. Vírusfertőzésre egyiknek sincs sok értelme. A hideg-meleg meg hatalmas nagy hoax, mire leér a gyomorba, már majdnem testhőmérsékletű a folyadék. A lényeg inkább az a cukros teában, hogy kalorizál, amikor nem marad meg benned a szilárd táplálék.

Edit: a kóla magas energiatartalmú, és van aki szerint a foszforsav fertőtlenít. Sztem a gyomorsav ellen esélye sincs.

[ Szerkesztve ]

(#124262) Luperator válasza jozefgucci1 (#124260) üzenetére


Luperator
tag

Nem, tv-re van kötve a PC. Azért ilyen a kép mert telefonnal csináltam.

Meglátjuk, csak ami előtte van megvolt minden és ott sem engedte a nagyobb tornyot és ágyút rá. Ugyanígy meg lehetett nézni mint most, de felrakni nem.

(#124263) Stanislav84 válasza Luperator (#124262) üzenetére


Stanislav84
tag

Ha megnyomod a Print Scrn gombot a billentyűzeten, akkor a játék készít neked egy kép fájlt a játék mappájába. Így még fotóznod sem kell. Screenshots mappában találod utána.

Egyre többször fogsz olyan tankokba futni, ahol a nagyobb ágyú, vagy akár a fejlesztett toronyhoz is kell már vagy a lánctalp, vagy kell hozzá felszerelés, ami megnöveli a tank teherbírását.

[ Szerkesztve ]

(#124264) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

9.17re van vmi tipp, hogy kb mikor jön?

- no es importante -

(#124265) jano_77


jano_77
nagyúr

AMX 1375 első körében sikerült végre megcsinálnom a 8 felderítést, de hála a trágya agyhalott csapatnak esélyem nem volt a túlélésre! :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124266) zodo válasza Sixkiller6 (#124264) üzenetére


zodo
nagyúr

Valamikor a jövő hónapban.
Teszt szerveren elvileg holnaptól (vagy holnaputántól) lesz elérhető és min. két lépcsős lesz.

Ismét pár részlet az újdonságokból.

jano_77

Jobbulást!

(#124267) Antonius1978 válasza jozefgucci1 (#124243) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tenyleg nagyon nem mindegy :DD

(#124268) jano_77 válasza jano_77 (#124265) üzenetére


jano_77
nagyúr

No, 3. csatára csak sikerült. Hogy az előddel mennyit próbálkoztam, de nem akarta beadni. :))

Kicsit izgultam, mert 6 felderítettnél jártam, mikor a völgyes oldalon megindultam, hogy legyen még a maradék kettő. Egy kisebb össztűz alá vettek a hátul campelők, de hála az égnek sikerült eliszkolnom az egyik szikla mögé, majd mikor leesett a spot rólam, akkor le teljesen a folyó parti kis házak közé. Ott elbújtam az egyik bokorban és onnan lövöldöztem még, amire láttam. :B

Előtte még AMX 12t-al meg lett ez is:

Sajnos itt esélyem nem volt a túlélésre, mert kb 6-7 maradtak a végére ellenem. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124269) Stanislav84


Stanislav84
tag

További infók az illegállis modokról:

ITT

Lefordítva:

Kérdés: Illegálisnak minősül-e az a képesség, hogy becélozz valakit, akit nem tudsz kijelölni? (autoaim+)
Válasz: Mostantól ez is csalásnak minősül.

Kérdés: Miért nem tüntetitek el az összes modot?
Válasz: Szeretjük a modokat, csak úgy gondoljuk, hogy egyesek túl nagy előnyhöz juttatják a játékosokat a többiekkel szemben. Ezért is nem specifikus modokat céloztunk meg, hanem az alapelveket fektettük le.

Kérdés: A Wargaming banolhat-e engem bizonyíték bemutatásának hiányában, vagy anélkül, hogy erre bármi indokot adna?
Válasz: Amikor valakit azért banolunk, mert csaláson értük, egy üzenetet küldünk számára, hogy tiltott programot használtak. Nem adunk ki információt arról, ha egy játékos felbukkant a listánkon, vagy, hogy milyen csalást használt, mert nem akarjuk, hogy beazonosítsák a csalásokat kereső módszereinket. Ez tulajdonképpen bevett szokás a játékiparban - például VAC banok hasonló elven működnek.

Kérdés: Miért nem banoljátok ki végleg azokat az embereket, akik csalást használnak?
Válasz: Ha lecsapunk a ban kalapáccsal az végleges. Szeretnénk a játékosoknak lehetőséget adni arra, hogy változtassanak a hozzáállásukon és továbbra is élvezzék a World of Tanks játékot.

Kérdés: Mikor indul a program, amely a csalásokat érzékeli?
Válasz: Már most is fut éppen.

Kérdés: A kiosztott figyelmeztetések/banok/büntetőpontok eltörlésre kerülnek-e valaha, vagy kaphat-e még valaki új lehetőséget?
Válasz: A második figyelmeztetés után kiestél. Az első rajtakapásnál a játékos egy 7 napos bant kap, a 2. után pedig kapja a permabant. A jövőre nézve nem tervezzük, hogy valaha is felülvizsgáljuk ezeket az eseteket.

Kérdés: A tüzér Battle Assist mod még mindig engedélyezett?
Válasz: Igen, semmi bajunk vele.

Kérdés: És mi a helyzet azzal a moddal, ami megmutatja és kiszámolja az álcázás és észlelés értékeket játékon belül?
Válasz: Ennek a modnak tiltólistára felvételét még fontolgatjuk.

Kérdés: Használhatunk modokat, melyek megváltoztatják az elpusztított tankok színét?
Válasz: Persze, használhattok modokat, amik megváltoztatják az elpusztított tankok színét.

Kérdés: Használhatunk modokat, amikkel jobban ki lehet zoomolni a játékból?
Válasz: Igen, használhattok olyan modokat, amiknek a segítségével jobban ki tudtok zoomolni a saját tankotok felől.

Kérdés: A töltésidő számlálók tiltottak?
Válasz: Igen.

u.i.: Bocs, a wall of text miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#124270) notika77 válasza Stanislav84 (#124269) üzenetére


notika77
senior tag

Még jó, hogy a kilőtt fehér tank és fehér leesett lánc modokra éveken keresztül azt mondták, hogy csalás.

(#124271) tarka_szarka válasza notika77 (#124270) üzenetére


tarka_szarka
tag

Megjelenítésre vonatkozó modoknál:
Ez azért vitatatható szerintem, mert a roncs kiszínezése csak egy létező, de rosszabbul látható információ feljavítása. Ezért szerintem nem jogtalan előny, mint ahogy a pálya széle infó sem.

Ha nevezhetünk valamit előnynek, vagy jogtalan előnynek az olyan infók megjelenítése és használata, amik normál esetben nem láthatók.

pl. A töltésszámláló. Alapesetben, ha lő az ellenfél és látod, akkor töltésszámláló nélkül is fogod tudni nagyjából, hogy mikor fog megint durrantani. A töltésszámláló viszont előnyhöz juttathat, mert a spot alatt lévő gépeknél mind kijelezi és nem kell látnod, hogy lőttek.

Ellenfél tank csővonala. Normál esetben itt is látod, hogy rád néz, vagy másfelé. A mod annyi előnyt ad, hogy egy ház mögött elbújt ellenfél csőmozgását is látod, vagy éppen több ellenfél együttes csőmozgására tudsz reagálni. Egyértelmű előnyhöz juttatás.

WOT account: tarka_szarka

(#124272) jagada válasza tarka_szarka (#124271) üzenetére


jagada
őstag

A töltésszámlálóhoz kapcsolódóan: minap rámentem egy T57 Heavy-re a TVP VTU-val, mert a töltésszámláló szerint 1 skullója maradt a tárban. 8 sec sem telt bele és a garázsban találtam magam.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#124273) kchryss válasza Stanislav84 (#124269) üzenetére


kchryss
addikt

"Kérdés: Mikor indul a program, amely a csalásokat érzékeli?
Válasz: Már most is fut éppen."

Akkor nem túl hatékony. :DDD

(#124240) @notika77
Úgy kellett volna kimenned, hogy löveget hátra fordíod hogy ne zavarjon be a cső tövénél lévő pont. :)
Minden esetre ha ez így lenne akkor a Grille tudna egy laposabb fedezék mögül úgy spotolni hogy a hitbox-a a fedezék mögött maradna és nem lehetne meglőni. Nem lenne fair.
Mehetünk gyakorlóba kipróbálni.
Most nézem te még fel sem fedted a játékosneved ph-en. Vegyél fel ingame barátlistára, chrysSsmyth néven futok a játékban. Vagy ha szégyellős vagy akkor rlazol elvtárssal kiderítjük mi az igazság.

(#124274) Stanislav84 válasza kchryss (#124273) üzenetére


Stanislav84
tag

Te is tudod, hogy a legtöbb ilyen esetben következő patch alkalmával szokott érkezni egy nagyobb ban hullám. Még csak az infokat gyűjtik.

(#124275) tarka_szarka válasza jagada (#124272) üzenetére


tarka_szarka
tag

Én ezért nem szeretném eldönteni, hogy jogtalan előny-e, vagy "csak" plusz infó.

Egy időben használtam egy olyan információs panelt, ami kiírta, ha rácéloztam egy gépre, a paramétereket. Érdekes volt nézegetni és tanulmányozni az értékeket. Néha simán kilőttek, mire kisilabizáltam, hogy milyen páncél is van az ellenfélen és hol tudom átlőni. Pár hónap múlva már fejből tudtam, ergo nem kellett ez a mod.

Szintén ilyen a modulokat feltüntető mod. Kb. két napig volt érdekes, majd rájössz, hogy ronda lesz tőle minden gép és különben is tudod hol vannak a gyenge pontok. Törölve.

Tök jó volt, amikor bejött a csata esély kijelzése. Pár nap múlva már töröltem is lefelé, mint, ahogy nemrég a teljes xvm-et, mert a fene akar előre idegeskedni. Majd csata közben látom az alakulást.

Egy valamit modolok még mindig, mert ezt nem tudom, illetve egyszerűen nem látom mod nélkül. A tank ikonokat játék közben. Az eredeti nekem egyszerűen alig megkülönböztethető. Nem látom át, hogy milyen típusú ellenfélből mennyi van, stb.

WOT account: tarka_szarka

(#124276) Jacktor válasza Stanislav84 (#124269) üzenetére


Jacktor
tag

Loptam, köszi :)

www.wotinfo.hu

(#124277) emre válasza Stanislav84 (#124269) üzenetére


emre
veterán

Usa szerver, mire Európában magukhoz térnek eltelik karácsony...... :DDD

Egyébként meg ha tényleg el akarják kerülni a tiltott mod-ok használatát akkor közölhetnék a delikvensel, hogy mivel bukott meg. :U Talán páran emlékeztek mikor valami szerencsétlen magyar csóka full warez modpackal nyomta élőben a tviccsen.....látni sem lehetett a lézertől, (hogy a többi jóságot ne is említsem). Szóval a tag teljesen fogalmatlan volt a dologgal kapcsolatban, csak feltette, mert azt mondták neki hogy ez a tuti, de láthatólag inkább zavarta a sok csili-vili dolog.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#124278) Stanislav84 válasza emre (#124277) üzenetére


Stanislav84
tag

Ettől függetlenül olvasd el az első sort. :) WG HQ-tól kapták a kérdésekre a válaszokat, illetve, hogy globálisan igaz minden kérdésre a válasz.

Kommentekben: "These are Global Rules."

[ Szerkesztve ]

(#124279) kchryss


kchryss
addikt

notika77-tel gyorsan csináltunk pár tesztet a spot pontokkal:
TOG-gal itt spotoltam, jól látni hogy a torony még teljesen takarásban így a spotoló pont nem a tornyon van.

Miután nagy nehezen sikerült felborítani a TOG-ot, azt is kiderítettük hogy nagy valószínűséggel tud a saját testén keresztül spotolni. Vagy pedig a fix spotoló pont nem fordul fel a tankkal együtt és akkor nem is olyan fix.

Tehát bár nem logikus, de nagyon úgy tűnik hogy a fix spotoló pont valóban a tankra helyezett felső téglalap középpontjánál van. Valószínűleg azért, mert így könnyebb volt leprogramozniuk.
Ennek az a következménye hogy a fix pont előfordulhat hogy nem a tankon hanem azon kívül található. Így például a grille tud úgy spotolni fedezék mögül hogy nem lóg ki semmilyen része a tanknak azaz nem lehet meglőni.
A középső felső piros pont-on lévő fix spot ponttal:

Továbbá mivel ez a fix spotoló pont elvileg olyan pont is amit spotolni lehet így fordítva is igaz, bár ezt nem ellenőriztük. Azaz például spotolhatják a grillét is úgy hogy nem lóg ki sehol a fedezék mögül, de ez a fix pont ami a tankon kívül van igen.

Tehát a spotolós videóban 1:50-nél van rossz helyen a pont rajzolva. Mert nem a kupola felett kéne lennie.

(#124280) jr1994 válasza kchryss (#124279) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi hogy így utánajártok a dolgoknak! :R

Megpróbálom majd megfigyelni, hogy tényleg így működik-e a rencer.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#124281) rlazol válasza kchryss (#124279) üzenetére


rlazol
addikt

wow! Köszönöm! Sajnálom, hogy velem velem nyomtad le! :D
igen, az angol videó is kifejezetten a tank köré vont téglatest közepét mondta. Ez jópár tanknál viszont, ahogy írod, kívül fog esni a tanktesten. Érdekes, hogy a Ru-nál ez a pont lényegében a kupola (oldalnézetben), az AMX 12t-nél pedig a testen kívül, a torony előtt, a cső fölött található (mint a Grille családnál). Egészen más kockázatot, hozzáállást jelent spotolásnál.

csalás témához: Továbbra is várjuk, hogy konrét ban történjen pl az orosz szerveren, ahol ezt pontos dátummal ígérték be. A tiltott modokat nem kell használni és kész. Függetlenül attól, hogy figyelik/nem figyelik van ban/nincs ban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124282) CirrMee


CirrMee
addikt

Újabb Awesome múvi. A végén besírtam a legújabb T95 vs ... videón. :D

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#124283) jano_77


jano_77
nagyúr

Na bízom benne, hogy most hétvégén végre lesz majd legénység át és újraképzés - bár ezekből inkább az átképzés ami érdekelne - mert elvileg a legénység lesz az akció középpontjában, ha jól értelmeztem a honlapon lévő naptárból:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124284) Stanislav84 válasza jano_77 (#124283) üzenetére


Stanislav84
tag

Már írtam neked múltkor is mikor kérdezted, hogy most lesz. :) Valószínűleg amúgy 2x-es legénységi XP is lesz, minden meccsért.

Szerintem átképzés mindenképp lesz, és valószínűleg újraképzés is. Sőt, feltételezem barakk hely leértékelés is várható.

(#124285) h1mpi válasza Stanislav84 (#124284) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez jó hír, mert akkor átképzek vagy 4 legénységet :DDD Oda az arany tartalékom ;] :O

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#124286) zodo


zodo
nagyúr

Update 9.17: Up Close with Swedish Tanks

(#124287) lacibacsi válasza zodo (#124286) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem arról volt szó, hogy ma jön a tesztszerver? Mert még a kanyarban sincs...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124288) Jadro válasza zodo (#124286) üzenetére


Jadro
veterán

Ez a kevert ág "frankó" lesz legénység képzés szempontból... Eddig egyetlen prém tank van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124289) jasohn


jasohn
tag

Hát nem tudom már ki ajánlotta a kínai lightokat, de ez a WZ-131 nagyon bejött, két délután alatt stockról fullosra húztam és még meg is lett a T28HTC LT-15-ös küldi vele. Jó camo, mellé elég komoly sebzés és átütés :D Olyan, mintha egy meddel kéne spotolni, mindenkinek csak ajánlani tudom. :K

Most az MT-15 küldihez keresek tankot, sztetek Pershing vagy T-44 a jobb hozzá vagy egy stock E50 :F :D

[ Szerkesztve ]

(#124290) jano_77 válasza Jadro (#124288) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én mikor megvettem a Svéd prémium tankot az volt a tervem, hogy képzek egy legénységet mire bekerülnek a játékba a Svédek és a TD vonalat fogom tolni, oda árképzem őket, de most elbizonytalanodtam. Lehet előbb rögtön freeből a lightokat és egyből a médiumokkal kezdek?! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124291) Jadro válasza jano_77 (#124290) üzenetére


Jadro
veterán

Az tűnik a jó megoldásnak.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124292) h1mpi válasza jano_77 (#124290) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem tier4-ig 2 óra alatt eljutsz, felesleges free xp-zni

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#124293) jano_77 válasza Jadro (#124291) üzenetére


jano_77
nagyúr

A kettő közül melyikre gondoltál!? ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124294) Jadro válasza jano_77 (#124293) üzenetére


Jadro
veterán

Igen! :DDD Szóval a free XP-s átugrásra. :) A fejemben olyan egyértelműnek hangzott, de igazad van nem volt az. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124295) DaveHutt válasza h1mpi (#124292) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sztem meg agyvérzés minden meccs tier 5 alatt, szóval jöjjön a free exp.

(#124296) galervin93 válasza h1mpi (#124292) üzenetére


galervin93
őstag

Több a leves mint a hús, meg kell venni a járgányokat,, modulokat, plusz mindegyikbe 20ezer/koponyáért legényeket képezni... Szerintem nem jó üzlet.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124297) BÁ Nutrition válasza DaveHutt (#124295) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

T-28al fun :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124298) rlazol válasza galervin93 (#124296) üzenetére


rlazol
addikt

T4ig eljutni 50k alatt megvan. Plussz legénység, de arra a pár csatára nem mindegy? Ha mégis képzel újakat T2-T3 ra (a kapott T1 legényeket ígyis-úgyis át kell tenned T4re) az két képzés, 160-200k látszámtól függ, összesen max 250k. Ennyit egy 8as prémtankkal 5-6 meccs alatt talán még én is kifarmolok. Free XP-ből majdnem 10-14k kell. Egyik se egy nagyon nagy befektetés, kérdés kinek mi éri meg.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124299) jano_77


jano_77
nagyúr

Árulja már el nekem vki, hogy mi a retket csináltak az auto aim + snapping moddal?!? Tudom, hogy elvileg tiltott és ASLAIN is mókolta, hogy ne működjön olyan automatikusan a célzás, de most vmi fertelem! Hiába szedtem le máshonnan illetve néztem vissza korábbi verziók elmentett res_mods mappájában az azonos file-t, hiába állítom ugyan arra az értékeket, ahol még működött, most vmiért nem jó!? És még a gyári sem, mert totál rajta van a célzó pontom az enemy tankon és hiába nyomok JOBB klikket, szarik befogni! Így azért elég gáz játszani mondjuk egy AMX 1375-el, amivel ha körbe akarok vkit táncolni és sorozni, az nagyjából lehetetlen! Illetve táncolhatok, de vagy eltalálom vagy nem. :W :o

Az alábbi 3 értéknek hogy kellene beállítva lennie?
"no_snap_on_autoaim_off_E": true,
"snap_to_nearest": true,
"snap_continously": false,

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124300) galervin93 válasza rlazol (#124298) üzenetére


galervin93
őstag

"Egyik se egy nagyon nagy befektetés, kérdés kinek mi éri meg."
:R
Nekem a lelki nyugalom. :))
(Ha azokat a meccseket, amiket T1-T4-ben játszik az ember, egy T8-as prémiumban tolja... Nem feltétlenül a legjobb felfogás ez, de én így (is) nézem.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.