Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124751) BÁ Nutrition válasza jagada (#124750) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tesztszerveres, mostani, emil eddig nem is volt mondjuk. mindegy csak felnyomtam a falra, es oldalt esett le utanna kivegeztem :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124752) GoTReX


GoTReX
őstag

Hol tudom beállítani XWM-en azt hogy a játék alatt a tanktípusoknál a nemzetiséget is jelölje? :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124753) 4580693 válasza Veatta (#124722) üzenetére


4580693
senior tag

Klassz! Csütörtökön meg kb. 250000 free xp-t váltottam..

(#124754) galervin93 válasza 4580693 (#124753) üzenetére


galervin93
őstag

Hát... Ez tipikusan olyan akció, ami évente 3-5 alkalommal van, nem érdemes elsietni... Karácsony előtt én mondjuk nem számítottam rá, de legkésőbb akkor újra lesz szerintem. Ki kell várni türelmesen, mert itt sokat buksz, és ha nem cw-ből van s gold, akkor kemény forintokat, az meg kellemetlenebb, mint némi kredit vagy miegymás.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124755) 4580693 válasza galervin93 (#124754) üzenetére


4580693
senior tag

Ha tudtam volna, akkor biztosan megvárom a hétvégét. :)

Itt meg jeles hazánk fiai! :W

(#124756) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezek a feliratok meg a zaszlok mikor adjak a bonuszt, amit ott ir? Mert mindegyiknel csak 0%-ot mutat.

(#124757) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudom, hogy ide csak az ÁSZ-os köröket szabad feltenni, én mégis felteszek most egy 2. osztályosról képet, ugyanis nem értem mennyi kellhet vajon akkor az ÁSZ-hoz, ha ez csak 2. osztályt ért!?
El Halluf, azt tudni kell, hogy a teljes csapatunk elment A1-2 és simán keresztül is mentek rajta, ugyanis az enemy a bázisán campelt. Lenullázták az összes nyomoroncot és a végére ketten maradtunk egy WZ-132-el talán 6-7 tank ellen. Kettőig tudtam redukálni őket, mert sajnos az idő lejárt, így nem tudtam őket megkeresni már. :(
Milyen szép is lett volna ha erre kapom meg a 3x-t, de hát ez a WOT, mint tudjuk. :W :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124758) kchryss válasza GoTReX (#124752) üzenetére


kchryss
addikt

Pontosítsd a "játék alatt a tanktípusoknál"-t. Két oldalt a játékos panelen, a betöltőképernyőn vagy a TAB-os képernyőn?

(#124756) @hemaka:
Feliratok, zászlók nem adnak bónuszt. Tervezték bevezetni, hogy adjanak, de nagy volt a felháborodás miattuk ezért határozatlan időre elnapolták.

(#124757) @jano_77:
XP-re adja az osztály medálokat. 1139 xp az nem olyan sok. 1400 xp körül kezdődik az ász ezzel a tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#124759) jano_77 válasza kchryss (#124758) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem én, csak szerintem ez totál szar rendszer ismét, akár csak jó néhány még ebben a nyamvadt játékban! 5K dmg és 6 kill és csak ilyen lófasz medál!? VICC
Mint ahogy az is, hogy ha vki spottol 5-6-7K-t, sem ér lófügét sem, ha mellé nem sebez legalább 1-2K dmg-t! Nevetséges szerintem ez a szisztéma.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124760) galervin93 válasza 4580693 (#124755) üzenetére


galervin93
őstag

Érdemes utána járogatni ilyen húzások előtt, én ma fogok váltani, vagy legkésőbb holnap. Mondjuk van még sok freem, de vissza kellene tölteni, jó azért ha van egy kicsi tartalék, mert ez most kilences gépek fullozására, vagy legálabbis használható állapotra hozására elmegy jórészt (PTA, BC AP), plusz majd svéd ág elkezdése...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124761) kchryss válasza jano_77 (#124759) üzenetére


kchryss
addikt

Rossz a rendszer ebben egyetértünk. A top3 alap xp-s játékosnak a vesztes csapatból nagyobb xp bónuszt kéne adni, döntetlen esetén mindkét csapatnál. Az alap xp-nek pedig nem kéne függnie az egész csapat sebzésétől, mert te nem tehetsz arról ha a többiek semmit sem lőnek.
A spotot viszont jól díjazza a wg, arra sok xp jár, az a wn rendszernél rossz, de annak semmi köze a wg-hez.

(#124762) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
kv85 ace 1127 xp-re.
nem tudom mennyit tettem hozza a csatahoz, de legalabb nyertunk.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124763) kchryss


kchryss
addikt

Pocsékul megy ma a játék. Egyetlen normális csatám, de ez se volt élvezetes:


:((

(#124764) kchryss válasza kchryss (#124763) üzenetére


kchryss
addikt

Úgy látszik csak ezzel megy ma. FCM-mel és CDC-vel bot szinten vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#124765) gbp válasza kchryss (#124764) üzenetére


gbp
csendes tag

Ez,hogy?
sorry,hogy válaszként jelöltem meg...vélhetően tudod rá a magyarázatot.

[ Szerkesztve ]

(#124766) kchryss válasza gbp (#124765) üzenetére


kchryss
addikt

Eltérő tűzgyorsaság a kérdés?
Lehet az első képen azt az értéket írja ami a fejlesztett toronnyal van a másodikom meg ami a stock toronnyal. Fejlesztett torony növeli a dpm-et.
Próbáld ki hogy visszaveszed a stock tornyot és arra rakod rá és úgy nézed meg az első képen lévő acc-on.

[ Szerkesztve ]

(#124767) gbp válasza kchryss (#124766) üzenetére


gbp
csendes tag

Igen tűzgyorsaság,nem az én accom a kifejlesztett csak kértem egy képet,hogy jön ki az 1,94 sec töltés.Így már dereng,köszönöm a választ kchryss!

(#124768) kchryss válasza gbp (#124767) üzenetére


kchryss
addikt

Megnéztem sajátomon, úgy van ahogy írtam. Alap toronynál azt írja mint a 2. képen, fejlesztett toronynál azt ami az 1. képen. :)

(#124769) gbp válasza kchryss (#124768) üzenetére


gbp
csendes tag

Profi vagy :R (tegnap este emiatt volt vita a cimbimmel),még egyszer köszönöm!Viszont ha már itt vagy,T-54 mod 1 vs M4A1 Revalorisé első prém tankom lenne.A T-54-el mentem teszten 15 csatát,abból 13 tier tíz,egy kilences,egy saját.feljegyeztem.!Ennek ellenére a szovjet nagyon bejön(szvsz remek torony med)élesben is ekkora hendikep vagy csak a tesztszerver sajátja?M4A1-el nem mentem egy métert sem,(elbasztam a goldot :((( )viszont a francia tankot én szeretem,karácsonyi akció keretein belül szeretnék beruházni.Véleményed,véleményetek?

(#124770) rlazol válasza jano_77 (#124757) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: miért kell ezt minden második héten? :U tessék, leírom megint: T9-es tankkal egy darab T9-es medet sikerült sebezned, 2 lövés(+kill) erejéig. A többi az 7-es vagy 8-as. 4 light szerepel a listában (3at sebeztél), 1 arty. Azt nem látjuk, hogy milyen távból, de sokat mondó, hogy spotod lényegében nincs.
Annyira jellemző: sikerül egy OBJ-260 küldi, amiért kaszáltál jópárszázezer kreditet, de a rinya megy, hogy miért nem lett ász. :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124771) Stanislav84 válasza gbp (#124769) üzenetére


Stanislav84
tag

Teszt szerverből ne indulj ki, mert 8-as tankkal a csaták többsége 10-es lesz, mivel a többség megveszi a 10-es tankot és azzal "tesztel". M4A1 Rev egy igen komoly buffot kap minden tekintetben; hasonlóan működik, mint az amerikai medek, csak nagyobb alpha damage.

A T54 mod 1 pedig ha top tier, akkor heavy szintű troll páncél, viszont tier 10-ben kicsit kevés az átütése.

Attól függ mire szeretnéd a tankot. Pénzszerzésre, akkor igazából mindegy, attól függ melyik játékstílust szereted jobban. Ha meg legénységképzésre, akkor meg az megadja neked a választ a kérdésedre.

Ha pénzszerzésre szeretnél tankot, a többség a Skorpion G-t fogja mondani neked, esetleg FCM-et (tier limit miatt). De az is tény, hogy FCM-hez már nagyon kell érteni a játékhoz, mert lényegében egy papír mozgékony "med" tank, több HP-val.

[ Szerkesztve ]

(#124772) jr1994 válasza jano_77 (#124759) üzenetére


jr1994
addikt

9-es szinten jobban oda kell tennni a vasat az ászhoz ;)

Replay.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#124773) kchryss válasza gbp (#124769) üzenetére


kchryss
addikt

Teszt szerveren a játékosok nagy része a 10-es tankokat teszteli így nagyon torzít az mm statisztikája. Pont a napokban írtak erről itt a fórumtársak. Amelyik tanknak van esélye hogy 10-es tierbe kerüljön azt nagy eséllyel abba dobja. Normál szerveren tapasztalatom szerint többször dobja a mod1-et 8-as csatába, mint 10-esbe, de a leggyakoribb a 9-es talán. Ott is függ attól hogy milyen napszakban melyik szerveren játszol.
Mod 1 és Revalorisé közül én az elsőt választanám. Jó tank a mod 1, negatívuma hogy kicsit lassú, bizonyos helyeken belőhető a lövegpajzs szemből (bár ezt sokan nem tudják) és hogy ha páncélozott ellenfeleket kapsz akkor sokat kell vele goldozni. Márpedig most bekerült pár páncélozott prém tank (Liberté, Patriot) a játékba amikből elég sok van.

(#124774) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Az mitől lehet ,hogy nem tudok "nagyítani" egyik tankkal sem? Eddig jó volt, soha ilyen problémám nem volt. :F :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#124775) gbp


gbp
csendes tag

Uraim,meg vagyok erősítve a témában mod1:)Viszont REv-al kapcsolatban kicsit amx m4 mle 45 fíling van,ott van a játékban,alatta ,felette jobb gép van(olyan kis szürke szamár), a rev is beparkolt ebbe a kátyúba,bízom benne kiemeli a wg :B

(#124776) AMD Power válasza AMD Power (#124774) üzenetére


AMD Power
titán

És igy természetesen játszani sem tudok. Nincs nagyítás... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#124777) h1mpi válasza AMD Power (#124776) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Shift és egér görgő. Ha nem megy nézd meg nem-e állítottad el?! Ha semmi nem segít reinstall

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#124778) 4580693


4580693
senior tag

Mondjátok kérlek, hogy a charioteer a top ágyúja sokkal, de sokkal jobb lesz, mint a mostani alapágyúja. Jobb gundep, sokkal jobb pontosság. Kihullik a hajam ettől az ágyútól. Teljesen beszűkülve is úgy kanyarodik kifelé a körből a lövedék, mint a huzat. Ilyet még életemben nem láttam. :(((

(#124779) Warton


Warton
őstag

Hú, de régen voltam itt. AMX30B nagyon adja, pár csata után sikerült összehozni egy RW-t, meg az Ászt is egyúttal. Leo1-el 500 csata is kevés volt. :DDD

Igazából semmi extra. A Leo PTA a csata elején sok fejtörést okozott,nem szeretem, ha valaki belóg oda. Aztán a waffentrógernél szerencsésen HE-re váltottam így egy lövéssel ki tudtam szedni. A végefelé a csapattárs leoval voltam versenyben, szerencsére egylövéssel kiszedtem az arty-t, miközben az ellenséges 50B kitárazott a társamra. Aztán az ellenséges Batchatnek pont kifogyott a tára. :DDD
Így végignézve ezt a csatát, ez a játék tiszta szerencsejáték...

Csata Replay

(#124780) Antonius1978 válasza Warton (#124779) üzenetére


Antonius1978
addikt

Irnal par mondatot errol az AMX30B-rol ? Meg csak nem is talalkoztam vele csataban, csak hallottam hogy betettek...

(#124781) BÁ Nutrition válasza Antonius1978 (#124780) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mod

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124782) jagada válasza Antonius1978 (#124780) üzenetére


jagada
őstag

Nem kevered te valamivel? 1000 éve benne van a játékban, csak mindenki a BC-t húzza ki az ágról először a 13 90-el.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#124783) GoTReX


GoTReX
őstag

Érdemes használni az Overwolfot hogy mindig up-to-date legyen a mod? Most a legutóbbi letöltéskor hiába aktív,egyszerűen nem jelez ki már semmit.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124784) jozefgucci1 válasza gbp (#124769) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem a T54mod1 nem a legjobb választás első prémnek. Volt szerencsém a minap kipróbálni egy klántársam acc-ján ,de a csőlehajlás hiánya és , hogy sokat van T9+ban az zavaró .A skorpio G a legjobb prém tank most és biztosan lesz a karácsonyi csomagban . Aztán ott van a Liberté is a brutál front páncéllal szóval a mod1 eléggé elavult. Akkor már inkább T34-3. Ott sincs ágyúsüllyedés ,de ha betalál akkor az fáj és még limites is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124785) jr1994 válasza jozefgucci1 (#124784) üzenetére


jr1994
addikt

Én a T-34-3-mat nem ajánlanám senkinek, a WZ-120 van meg de az az egyik legrosszabb 9-es med. Mindkettőre igaz a csőlehajlás és a pontosság teljes hiánya, ezért biztos nem venném meg azt a prémet.

Én szerintem még mindig az IS-6 az egyik legjobb pénzkereső tank, legalábbis mindenképpen top3 azok közül amik goldért is megvehetők, nagyon könnyű vele 2000-et sebezni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#124786) Dr.Én válasza jr1994 (#124785) üzenetére


Dr.Én
veterán

azt alá írom én is hogy az IS6 az tényleg nagyon jó pénz kereső tank :K

WOT: kissio

(#124787) jozefgucci1 válasza jr1994 (#124785) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A legrosszabb kilences med a Centi7/1 aztán a WZ120 ,de ott legalább van sebesség és jó az az ágyú csak nincs csőlehajlás.AZ IS6 biztos jó nekem nincs meg ,de a T54 mod1 biztosan nem a legjobb prém med sőt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124788) jr1994 válasza jozefgucci1 (#124787) üzenetére


jr1994
addikt

Engem kikészít a WZ120-ban hogy pontatlanabb az IS3-nál, ráadásul nem is orosz. Abban kiegyezek hogy a Centivel holtversenyben a legrosszabb 9-es.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#124789) zodo


zodo
nagyúr

Átképzés lehetőségéhez elegendő ha ki van fejlesztve a következő lépcsős tank vagy meg is kell vennem?

Köszönöm, lacibacsi!

[ Szerkesztve ]

(#124790) lacibacsi válasza zodo (#124789) üzenetére


lacibacsi
addikt

Elég, ha ki van fejlesztve.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124791) nightmare13 válasza gbp (#124775) üzenetére


nightmare13
senior tag

Igazából véleményem szerint az m4a1 most se egy rossz gép :) A buff után meg talán kicsit túl is tolt lesz. Erősebb, de könnyebb motort kap, jobb lesz a menet közbeni pontosság, sima pontosság is, és megnövelik a lehajlást -10 fokra.

Nem vagyok top játékos (messze nem), de olyan 1600 körüli átlagsebzést hozok vele. Igazából egy tornyos td mednek álcázva!

(#124778) 4580693

Én is most tolom azt a tankot, a B cső már egy fokkal jobb pontosság, célzásidő tekintetében is. Csőlehajlás marad ugyanaz, ami van, még a 105-ös csővel is majd :D Ez a tank tipikus példája a meg kell szenvedni az élvezetért tanknak, de én még így se tudom utálni :) Persze statot nagyon lehet vele rontani, mert 1400 sebzés körül is csak olyan 1100 wn8-t ad, amit azért az A cső nem éppen mindig garantál, hogy meglesz :D

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#124792) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
vk3001h ace ismet
ejjel jól felhuzott a sok elmebeteg, de volt premiumom igy probaltam eroltetni a nagyobb tankokat, ez nagyon "jot" is tett a winratenek
ahogy lement a premium ugrottam is vissza a jo kis bevallt tankokhoz. vk3001h a legkiralyabb mind kozul. egyszeruen nem gond ha elmebeteg a team, azt remeltem a liberte is olyan lesz de sajna nem. csak egy ellopott tiger2 amit atfestettek a csigaevok :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124793) mcwolf79 válasza BÁ Nutrition (#124792) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát én még csak a Tigris II-vel játszottam, a fransziát csak "látásból ismerem", de ez alapján annyit mondhatok, hogy a kettőnek köze sincs egymáshoz.
Tigrisnek a hasa is lőhető, kellő átütéssel,jó szöggel és jó RNG-vel a felső lemez is lyukad. Az AMX-et T10-es heavy-vel is csak szerencsével lehet átlőni (kivéve kupola).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#124794) xAttilax válasza jr1994 (#124788) üzenetére


xAttilax
senior tag

az én véleményem róluk:

- T34-3: egyik kedvenc prem tankom, könnyű vele a farmolás. Akiket kell belő, van 5 fok gun dep, kis páncél és mobilitás is (752 csata. 1755 avg dmg. 2737 WN8).
-IS6: Még az elején vettem, akkor szerintem nem volt rossz, de már erősen eljárt felette az idő. full rng, ha ht modba akarod nyomni akkor gold kell bele (akkor meg annyira nem jön a kredit) ha tier 9-et kapsz akkor rémálom. Nem kedvelem, nem is játszok vele. ( 649 csata. 1654 avg dmg. 1868 WN8)
-mod1: Nem rég vettem, megbántam (nagyon) ha "páncél buff-al" nem lesz jobb akkor az első prem tank lesz amit eladok mert látni is utálom a garázsba.... szar ágyú, nincs mobilitás, a páncél meg csak az igazi verebek ellen jó. (49 csata. 1492 avg dmg. 1955 WN8).

Nyilván ez az én szubjektív véleményem és az én játékstílusommal formált vélemény. Van aki szereti a mod1-et (tud is vele játszani) és utálja a t34-3.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#124795) BÁ Nutrition válasza mcwolf79 (#124793) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jo azt a reszet nem kell komolyan venni, viszont sokszor erzem magam kiszolgáltatva vele, a vk-nal nem igazan

kerdesem is lenne, elertem a kv-85el az IS-t, azon hogy erdemes tul lenni? agyukra gondolok, nem nagyon tetszenek nekem, kv85 eleg szenvedos volt pedig fullos a legenysegem bele, nincs csolehajlas es ez elegge kiszolgaltatotta tesz csomo palyan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124796) fradi81 válasza BÁ Nutrition (#124795) üzenetére


fradi81
veterán

az orosz nehéztank vonalra nem is kell nagyon csőlehajlás, ezekkel nem sunnyogni kell a domb mögött :)

moto g72, Ninebot d28e

(#124797) jagada válasza mcwolf79 (#124793) üzenetére


jagada
őstag

Neked a játékban be van kapcsolva a chat?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#124798) mcwolf79 válasza jagada (#124797) üzenetére


mcwolf79
veterán

Általában nincs, csak akkor kapcsolom be ,ha mondandóm van. :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#124799) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#124796) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom, tigrissel nem szoktam befosni ha jon egy IS, bar a Tigrissel is direkt szoktam keresni a konfrontációt ha ellene vagyok. ezt a sunnyogást meg nem tudom, de ugyis belonek ha nem vigyázol magadra, plane h a csapattarsakban ugyse bízhatsz semmit, ill ha latnak akkor szinte tuti hogy az arty is lat.
szal ebbol azt kovetkeztetem le h lesni kellene az orosz heavy videokat elobb. kv1s-el megy kv1, kv85 nem

kontra nemet vonalon a tigris kiraly, a tigris p egy picit gyengebb mert lomhabb, a vk4503 kiraly a vk3001 kiraly a vk3601 lomha neha jo neha nem.
nálam.

tesztesztszerveren az IS-3 az igen faxanak tunt full fun. szal elvileg az bejonne, csak egy csomo xp-meg. ill szivem szerint ugy lenne jo otthagyni a kv85ot h legalabb 50%ra feltornasszam a winratet. es a kv13 vonalat is el kene kezdeni az 50k xp meg

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124800) 4580693 válasza nightmare13 (#124791) üzenetére


4580693
senior tag

Nem sokkal ezelőtt lett meg a nagy ágyú. Nem csak a nagyobb alfa és a jobb pontosság és célzásidő, de ahogy észrevettem, gyorsabb a lövedék is. A nagy csővel kezdem megszeretni. A tank vásárlása utáni 3-4 csata epik volt vele. Átlagsebzésem 2000 fölött volt, a wn8 pedig 2100 fölött. Soha, egy tankkal sem kezdtem így.
Aztán ahogy vége lett a bemelegítésnek, jöttek sorban a t10-es csaták, ahol voltak meccsek, amikor 10 lövésből 8 talált, de az ugye még mindig csak 1500 sebzés körüli. Majd jött az igazi fekete leves. Jó néhány csatában még a saját hp-m sem tudtam lesebezni, meg egy pár nullás kör. A 2100 wn8 meg leesett 800 alá. Hát, ennek annyira nem örültem.

Milyen modulokat érdemes feltenni rá? Most célzásgyorsító, venti és egy álcaháló van fent. Ezek voltak a raktárban. Most, hogy olcsóbb minden, vennék cuccokat, de milyet?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.