Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124301) kchryss válasza jano_77 (#124299) üzenetére


kchryss
addikt

Ne használj tiltott modot! Így legalább nem kell babrálnod a konfigurálásával. ;]

(#124302) zodo válasza lacibacsi (#124287) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, úgy volt hogy 17.-én érkezik de délután módosították 18. -ra.

Общий Тест 0.9.17 WoT перенесли на завтра (18 ноября).
Связано с критическими багами, не успевают поправить. Завтра также вечерком.

Forrás

(#124303) lacibacsi válasza zodo (#124302) üzenetére


lacibacsi
addikt

Délutáni program kipipálva...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124304) jano_77 válasza lacibacsi (#124303) üzenetére


jano_77
nagyúr

Asszem én is frissítem a teszt szervert és a Svédeket kipróbálom, hogy med és heavy vagy TD vonal legyen belőle első körben. Illetve akkor már a 121 és 113 párost is tesztelem.

Azt sejtem, hogy a Liberté WN8 értéke még nincs belőve, ezért, ha vki azzal megy, akkor el tud szállni a napi statja, de létezik, hogy a Svéd prémium med értéke sincs még belőve!? Tegnap ugyanis csak azzal és az AMX 1375 mentem és baromi jó lett a statos oldalak szerint a WN8-am!? :F

Nem volt rossz az igaz, de azért ennyire jó sem. :N (2700 volt játékon belül :)) )

(#124305) lacibacsi: kinézetre nagyon pofás, de mit tud a többi T8-as heavy-hez képest!? Használható heavy?

Illetve annyit kérdeznék, hogy többetek feltöltött képein azt láttam, hogy a felhasználható személyes bónuszok boost-ok 99+ számot mutattak. Hogy a fenébe lehet ennyit összeszedni, milyen küldetések teljesítésével, mert nekem pl nullán volt, egészen addig, míg a nejemtől meg nem kaptam Kari ajcsinak a Liberté-t!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124305) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Patriot a boltban!

Olcsóbban...

Tesco gazdaságos kivitelben...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124306) Dr.Én válasza jano_77 (#124304) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen a Liberté még nincs belőve....nekem is elég magas WN8 értékeim voltak mikor zsinórban mentem vele...volt mikor lila 38000 értéket adott...és még most sincs belőve...
megvetted?

lacibacsi

szép, aranyos, de most elég a Liberté....
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#124307) ako001 válasza jano_77 (#124304) üzenetére


ako001
aktív tag

A t22sr kūldikböl lehetett rengeteget szerezni.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#124308) galervin93 válasza ako001 (#124307) üzenetére


galervin93
őstag

Focis mizéria nyár elején, T-44-100...
...gold...
;]

Szerk.: eddig jellemzően az új gépek "ahány tier annyi ezres" áron jöttek, de ezek az újak nagyon el vannak szállva... Nem az a pár ezres különbség zavar, hanem amolyan lélektani határ. 8-9-ért elvittem volna magában. Így kenje a hajára a WG (jól kib*szok mist velük tudom, de na...).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124309) rlazol válasza jano_77 (#124304) üzenetére


rlazol
addikt

tudod, aki nem issza el... :)
szerezni úton-útfélen lehetett, az illetők vsz nem használták el.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124310) jano_77 válasza Dr.Én (#124306) üzenetére


jano_77
nagyúr

Asszony pajtitól kapom majd Karácsonyra. :B Gondoltam meglesz és gyorsan letudom végre a 3x pattintós küldit, de nem adta. Most viszont nagyon rácuppantam a kis AMX 1375-re. Nagyon tetszik - már az elődje is nagyon bejött a kis AMX 12t - úgy érzem, hogy nem lesz szenvedés majd elérni a 1390-hez szükséges majd 100K XP-t még. :N

(#124308) galervin93: azt is láttam, hogy a TOTT legnagyobbjával is ha megyek 50 top10 csatát, akkor is jár vmennyi, de ilyenkor vagy nincs meg a tank vagy mint legutóbb épp volt T57 HT, de mással megyek inkább, amit fejlesztek és nem jut időm annyi már a T57 HT-re. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124311) lacibacsi válasza Dr.Én (#124306) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem azért linkeltem, mert nekem kellene! Mondjuk a Liberté sem... Elsőre nagyon OP páncélzatúnak tűnt, még Skorpionnal is gondot jelentett belőnöm, de azért kitapasztalva a tankot (mint ellenfelet) már nem okoz gondot sebző lövést bevinni neki. BT9-10-ben meg azért fincsi falat általában. Ez meg nem ér meg 13k HUF-ot. Szerintem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124312) Dr.Én válasza jano_77 (#124310) üzenetére


Dr.Én
veterán

nagyon derék tőle!!! az én asszonykám adna ilyen ajándékot :D
az volt a legjobb hogy miután meg vettem, szinte csak Top Tierbe rakott...
azóta is alig rak 10-be , de ott is megállja helyét
remek tank...megérte :C

lacibacsi
az tudom... :B :R
de igen ha okosan játszik vele az ember akkor tier 10-be is remekül helyt áll :)) :K
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#124313) jano_77 válasza Stanislav84 (#124284) üzenetére


jano_77
nagyúr

WG hozta megint magát és a jól megszokott sóher formáját, hogy szakadjon rájuk a Ciprusi irodaház! :W
De átképzési, de újraképzési akció a hétvégén! :(
Csupán x3 legénységi XP minden csatában és 1 free XP=10 legénységi XP átváltás lesz csak.
Nyaljanak sót! :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124314) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Sajna nem lesz átképzési akció a hétvégén. :O x crew xp és ennyi

Jano megelőzőtt , hogy kapna el a szapora . Jah hogy az már megvolt :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124315) Dr.Én válasza jano_77 (#124313) üzenetére


Dr.Én
veterán

többre számítottam :U :(
majd talán a következő hétvégén

WOT: kissio

(#124316) hemaka válasza kchryss (#124279) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jóvanazúgy orosz mentalitas itt is meg van, akkor nem is csodalkozok a random kilonek a semmibol szituacioknal. :D

(#124317) h1mpi válasza lacibacsi (#124305) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a Patriot milyen gép? Megéri megvenni?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#124318) jozefgucci1 válasza h1mpi (#124317) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze ,de miután megvetted add is el és megint vedd vissza , na akkor lesz neked igazán jó :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#124319) h1mpi válasza jozefgucci1 (#124318) üzenetére


h1mpi
nagyúr

.I. ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#124320) Dr.Én válasza h1mpi (#124319) üzenetére


Dr.Én
veterán

Liberté-t vegyél ;] :P

WOT: kissio

(#124321) lacibacsi válasza h1mpi (#124317) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem van egy T95E2-m. USA med legénység képzésre bőven elegendő. Így nekem nem éri meg. Főleg ennyiért. De, hogy kinek mit jelent a "megéri", az egyénileg vizsgálandó. Ciff nem ájult el tőle.
Fun tanknak nem hiszem, hogy bejön, farmolni meg ott van a Skorpion - JT88 páros... :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124322) h1mpi válasza lacibacsi (#124321) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Így gondolom én is most utána néztem, Jó HT-nak ott az E5 :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#124323) lacibacsi válasza h1mpi (#124322) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ja, hogy ez heavy? Akkor még inkább nem kellene...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124324) rlazol válasza lacibacsi (#124311) üzenetére


rlazol
addikt

ez minden tankra igaz. Ha tudod, hol kell lőni, nem gond és könnyű célpont +2T tankoknak.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124325) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#124315) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem olyan rossz az 1:10be lehet valtani a free xp-t ->23k xpert kapsz egy lampas parancsnokot nullarol.
pl ha megvennem a libertet egybol lenne lampa..
meg az se rossz h minden csata 3x-os xp-t ad..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124326) jano_77 válasza jozefgucci1 (#124314) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne kívánd, örülök, hogy túl vagyok rajta. ;)

(#124325) BÁ Nutrition: hidd el, hogy ez lóf**z a pár évvel ezelőtti hétvégi akciókhoz képest! Most azért simán elvárható volt - nem véletlen voltunk többen is biztosak benne, hogy most lesz majd - hogy lesz legénységi átképzés, hiszen most hétvégén minden (elvileg) a legénységről szól! Csak épp WG gondolta ezt másként. Akadjon a torkukon a beluga!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124327) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#124325) üzenetére


Dr.Én
veterán

Libertén már sok XP nem kell hogy meglegyen majrélámpa...60% felett vagyok már...
Akkor fogom nagyon jól élvezni ha most hétvégén is olyan kegyes lenne hozzám az RNG mint az elöző hétvégén...nagyon lila napok voltak...Jó tudom álmodik a nyomor... De a 3x XP az tényleg jó...

WOT: kissio

(#124328) Stanislav84 válasza jano_77 (#124313) üzenetére


Stanislav84
tag

Bevallom őszintén ez most azért elég nagy csalódás... Bejelentik a nagy legénységi cuccot aztán ennyi... Na mindegy, reménykedünk akkor még a jövő hetiben... utána már csak karácsonykor lesz talán valami...

(#124329) lacibacsi válasza rlazol (#124324) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem pont így gondoltam. +2 tiernél nem is volt gond, hogy hova lőjek. IS-7-tel komolyabb célozgatás nélkül is bemegy frontból akárhol. Jagdtigernek is könnyű falat. T8 tankokkal viszont már legtöbbször meg kell gondolni, hogy hová célzol. És erre utaltam, hogy meg kellett tanulni, mert a skorpiómmal először hanyagul rálőttem a frontlemezére felülre, majd alulra és mindkettő lepattant. Pedig az az ágyú azért sok mindent visz... Ezután (tudom későn) néztem meg a páncélját és most már (ismerve a gyengébb részeket) nem probléma meglőni bármelyik T8 tankkal (már ami nekem van), legfeljebb kicsit körbe kell menni rajta... Kisebb tankoknak így is nagy falat maradt, de azért nem költök 13 rugót, hogy néha amikor top tier vagyok vele, akkor jól szórakozzak a kisebbek aprításán.

Amúgy nyilván csak savanyú a szőlő és azért fikázom a két új T8 prémet... Még ez is lehet. Jelenleg úgy állok prém tank ügyileg és bankszámla-egyenleg ügyileg, hogy "nincs kedvem" vásárolni semmit. Ha hirtelen kivennék az FCM50t-t a boltból, akkor arra még beruháznék, de azt csak és kizárólag a "gyűjtői szenvedély"-em kielégítése matt... (Ha a WG nagyon erőszakoskodik az adventi naptárban, akkor esetleg E-25 jöhet még. ;) )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124330) tarka_szarka válasza lacibacsi (#124329) üzenetére


tarka_szarka
tag

Ja, hogy "kedved" nincs. Na az már nálam is sokszor igaz, bár én inkább "tehetségnek" hívom. :D

De játszunk el a gondolattal, hogy pénz része nem lenne akadály. Vajon megvennél-e mindent, csak mert megteheted, vagy esetleg válogatnál?

Én most azt gondolom, hogy egy-két gépet megvennék pluszban, amire most sajnálom a pízt, de mindegyiket semmiképp. Azután fene tudja. Jöhet a vérszem, vagy ilyesmi. :N

Valahogy a kigrindelt, eventen elnyert, küldetéssel megszerzett gépeket értékelem a legtöbbre. A megvett gépek ritkán hoznak lázba.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#124331) lacibacsi válasza tarka_szarka (#124330) üzenetére


lacibacsi
addikt

A "nincs kedvem megvenni" kifejezés felénk azt jelenti, hogy "nincs rávalóm". Hogy te ezt hogyan értelmezed, az meg a te dolgod. Ha tehetségben méred azt hogy veszek-e vagy sem, akkor nyitott kapukat döngetsz, hiszen én gyakran mondogatom, hogy noob vagyok. De ha Diegho-i magasságokban lennék sem venném meg ezeket (sem), mert nincs rájuk szükségem.

Mondjuk azt hittem, hogy a JT88 mellett a Skorpionra sem lesz szükségem, de a yt videók alapján 3 nap alatt megváltozott a véleményem... O:-)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124332) tarka_szarka válasza lacibacsi (#124331) üzenetére


tarka_szarka
tag

Felénk meg a nincs "tehetségem" jelenti, hogy no guba, stex, zsé, stb. :)

WOT account: tarka_szarka

(#124333) lacibacsi válasza tarka_szarka (#124332) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mily színes a magyar nyelv... :-)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124334) rlazol válasza lacibacsi (#124329) üzenetére


rlazol
addikt

de ez minden heavy tankkal így van, nem? Azonos tierben általában meg kell gondolni, hova lőj, míg az alacsonyabb besorolású HT-kat a legtöbb fullos TD/HT/MT simán viszi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124335) Jolet


Jolet
őstag

Csak összejött ezzel is

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#124336) lacibacsi válasza rlazol (#124334) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez így van. Viszont ezért "élményért" inkább nem fizetek, arra ott vannak a normál tankok.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124337) jano_77


jano_77
nagyúr

meg tudja mondani nekem vki, hogy van-e már teszt szerver!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124338) zodo válasza jano_77 (#124337) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem hogy szerver de még patch sem érkezett.

de addig is egy 9.17 Test Preview videó.

[ Szerkesztve ]

(#124339) kchryss


kchryss
addikt

WG staff szerint a safe shot is illegális mod. :C

Forrás

(#124340) zodo


zodo
nagyúr

WG fórumon a 600.000. teszt szerver kérdés kapcsán, végre elérhetővé vált a patch.

és mehetek dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#124341) Papooo válasza kchryss (#124339) üzenetére


Papooo
senior tag

Lassan az AutoTelescope is az lesz. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#124342) Ryna


Ryna
csendes tag

Van teszt szerver :)
https://ritastatusreport.live/2016/11/18/test-sever-is-live/

(#124343) hemaka válasza kchryss (#124339) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem ertem mit szenvednek, miert nem taroljak le az egesz res_mods mappat a picsaba, aztan nem nyigna meg sirna senki a cheat es illegalis modok miatt.

(#124344) jano_77 válasza Ryna (#124342) üzenetére


jano_77
nagyúr

Van igen.....és a WG ismét hozta a formáját és csak oda dobott egy fricskát azoknak, akik a legénység húzása miatt vették meg a 6-os prém medet! Hogy szakadna rájuk tényleg a Ciprusi irodaépület a nyomorékokra! :W :o
Naná, hogy betettek a medekhez még egy plusz töltőt, hogy véletlenül se legyen normális legénység a tankba! :W

Még a TD-nél is csak T8-tól felfelé lesz kompatibilis a legénység, azaz 3 fő a prémium járgánnyal!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124345) jano_77 válasza jano_77 (#124344) üzenetére


jano_77
nagyúr

Illetve most megnéztem még a Heavyk legénységi kiosztását is, azzal is egyezik. Tehát a 19 tankból stimmel 6-al a kiosztás. REMEK! Köszi WG ismét. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124346) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Igen igen,van teszt szero.

Hát khm próbálgatom a Svéd T-10 Td-t és szokni kell,kicsit más mint eddig de nem spoilerezek :B

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#124347) jano_77


jano_77
nagyúr

Nos a Leo tier7-es med stock állapotához szükségeltetik - ha jól számoltam - 129.885 free XP, ahhoz, hogy fullosan lehessen kigurulni a garázsból pedig 181.335! Innen kell még 95.400 összelőni a tier8-as heavyhez az Emil I.-hez.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124348) stork13 válasza Gubu0101 (#124346) üzenetére


stork13
aktív tag

Mintha nem lenne mindegy, hogy ki lövi le a poént?! :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#124349) jano_77 válasza jano_77 (#124344) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na, hát jobban megnéztem és a nagy TD-kel sem stimmel a prém med legénysége, ugyanis igaz, hogy 3 fős, de a medben van Parancsnok, Lövész és Vezető, ezzel szemben a TD-kben van Parancsnok, Vezető és Rádiós. Még jobb mint eddig volt. FU WG

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124350) lacibacsi válasza Gubu0101 (#124346) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát én meg spoilerezni fogok... ;]

A TD ágat próbálgattam:

A T2-4-et nem tudtam kipróbálni, mert végtelennek tűnő idő után sem dobott csatába.

A T5 a svédek troll ágyús Hetzer-e. Nagyon fun kis tank.

A T6 lesz a kakukktojás. Gyors, jó gundep, de ha rászáll a légy már lyukad a "páncél"-ja.

A T7 is gyors, jó a gundep-je, és a páncélja is oké, első csatában pattintottam vele 1500-at kb.

Az élet T8-tól kezdődik. Vagy nem... Ez az aktív felfüggesztés nagyon jól néz ki, de 100%-os legénnyekkel is igen lassan hajtják végre a "harchoz", meg a "harctól" parancsot. Sajnos ezekkel nem lehet ilyen "kidugom a fejem - lövök egyet - elbújok" taktikát játszani, mert mire el tudnál bújni, rég kiőttek. Csak úgy, alaphelyzetben meg nem érdemes lőni, mert már ötven méterről sem fogod eltalálni az ellenséget. Viszont az x megnyomása után a célzókör gyakorlatilag egyben marad mozgás közben is! Lájk!

Ezek közül a T8-T9 páros nagyon bejövős, a T10 valahogy nem a szívem csücske. Akármilyen lapos, meg döntött a páncélja, csak az nem lőtte be szemből, aki nem járt arrafelé.

(Véleményem a sajátom. Mások másképp is láthatják a dolgokat. Arról nem beszélve, hogy típusonként 3-4 csatára alapoztam az elmondottakat.)

(#124348) stork13 Hát, poén az nincs... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.