Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#124401) Jolet válasza kchryss (#124400) üzenetére


Jolet
őstag

nem szedtem le csak elfelejtem használni, egyszer bekapcsoltam amikor a TOG-ra lőttem, de amúgy csak akkor használom ha körbe kell rohangálni valakit...
amúgy igen, ha az RNG nem akarja a holdat is hamarabb lövi el, mint a mellette állót

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#124402) RAiN91


RAiN91
őstag

T30-at vegyem meg vagy T110E5? :)

10-es tankom még sosem volt, de kicsit a T30 is érdekel.

(#124403) galervin93


galervin93
őstag

Jó ez a hétvégi akció, a 60-70%-os lámpás parancsnokokat 10ezer xp-ből kivilágítottam (német, angol, ruszki parancsnokom is lett így) illetve új parancsnokokat is képeztem 2 nemzetre, ahol még nem indultam el (kínai és cseh), ők kemény 20ezer xp-ért meg is kapták a lámpát. Utálok lámpa nélkül játszani olyan gépekkel, amikkel azért viszonylag elöl kell menni. Mindkét vonalon T5-ös medekkel tervezek kezdeni, karácsonyi akcióban megveszem őket és gyorsan kihúzom a hatosakat, aztán meg is veszem őket, így végre lesz kínai és cseh gépem is, ha kellene küldetéshez. Előbbinél egyelőre IS-2 lesz a cél, utóbbinál lehet hogy végigmegyek majd a vonalon.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124404) mcwolf79 válasza RAiN91 (#124402) üzenetére


mcwolf79
veterán

1 szavazat a T-30-ra. Nagyon brutális tier-jében (is).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#124405) 4580693


4580693
senior tag

Srácok, ez fossa a pénzt! :Y

(#124406) Jolet


Jolet
őstag

a múltkor mentem egy szerintem izgalmas csatát bár sok volt a mázli faktor de a végén ha nem foglalok be is meglett volna szerintem

replay

érdekes, hogy ide engedte feltölteni a szokásos magyar oldalra meg azt írja hibás a replay fájl

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#124407) fradi81 válasza RAiN91 (#124402) üzenetére


fradi81
veterán

t30-al könnyebb játszani.

moto g72, Ninebot d28e

(#124408) jano_77 válasza Dr.Én (#124382) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem már egy ideje így van sajnos. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124409) DaveHutt válasza RAiN91 (#124402) üzenetére


DaveHutt
őstag

E5, minden tekintetben jobb, mint az M103, a legjobb hagyományos nehéz tank.

4580693: mint bármelyik tier 8-as premium, amelyikkel összehozol min. 3 ezer dmg-et. A lényeg, hogy szeress vele játszani, és ne unj rá.

[ Szerkesztve ]

(#124410) Dr.Én válasza jano_77 (#124408) üzenetére


Dr.Én
veterán

nem egészséges.... közben azaz érzésem hogy függőséget okozott :B

WOT: kissio

(#124411) RAiN91


RAiN91
őstag

Melyik az a mód, ami mutatja az ellenséges tank páncélvastagságát ha ráviszem az adott pontra a célkeresztet? És szabályos ez?

(#124412) fradi81


fradi81
veterán

81% WR, megvan az új példaképem ;] Megoldás szakasz+ full gold+lowtier

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#124413) kchryss válasza RAiN91 (#124411) üzenetére


kchryss
addikt

Elvileg szabályos:
Legal: In-game penetration indicator mods

Az egyes crosschair modok része szokott lenni.
Én a pmod-ban lévőt szoktam használni, az külön működik a célzóktól.
PMOD

Extended config file-t letöltöd.
0.9.16/scripts/client/gui/mods/mod_pmod/reducedArmor.json-ban
"enable" : true,
"trackUI": true,
"position" : - itt lehet beállítani hova rakja ki
"enemysOnly": true ha csak ellenségnél akarod hogy kijelezze false ha csapattársaknál is

[ Szerkesztve ]

(#124414) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#124382) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem nem megy jól vele sajnos. mindig minden alapbol felszpotolja szinte barhonnan, hiaba volt alcahalo es rejtozkodes skill mindenkin. eleve ugye hatalmas tank, relative van sebessege de pl a fordulekonysaga elegge nem jo. tegnap marha sokszor lottem csupan kritikust vele pedig magas a pen. papiron 0,29 a pontossaga talan, de inkabb ilyen 0,4 also hangon a gyakorlatban
ill meg van egy olyan (mas tanknal is) h ha megallok menetbol es elekezdek celozni akkor csak kb 1-2 masodperc utan kezd beszukulni a celzokor, ami eleg sok veszteges idoben.
ill skorpiónál meg h sokszor ugy erezni h mar nem lahat rad az ellenfel dombnál de megis siman meglonek :S

kreditet mindezek ellenere hozza
probaltam nezegetni hozza replayeket, innen [link] de csak annyi volt h aimbotos faxok felraktak a videoikat, azzal sokra nem megyek úgyhogy nem folytattam. legalábbis a skorpioet egyenlore. mindenképp kene mondjuk, de kreditet igy is adja ugye

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124415) galervin93 válasza galervin93 (#124403) üzenetére


galervin93
őstag

Na gyorsan megvettem a Type 34-et és a Skoda T24-et. A Type nagyon pöpec, hozza a ruszki tesó fílingjét. Ász is van már vele valami 1800 sebzéssel, jól lehet vele darálni. Utolsó meccset majdnem visszahoztam a sírból, 1v2 egy 600 hp-s KV-85 és egy 300 hp-s VK 36 ellen, a KV meglett, de sajnos türelmetlen voltam és benyeltem tőle egyet. A VK-t is leamortizáltam egy lövésre, de itt is türelmetlen voltam, és kb. fél másodperccel betöltés előtt kilőtt. 160 hp-m volt, neki Waffe ágyúja, mondom "last chance", bevállalom... Persze nagyot rollolt. :-) De megbeszéltük utána a dolgot, jófej volt. És ha már legénységképzés: a parancsnoknak ugye tettem gyorsan lámpát, utána adtam egy mentort, az felment 52%-ra 13 meccs alatt. A többiek 75 százalékkal kezdték, most tartanak 94-nél. 2*50%-os sima + 2*200%-os legénységi xp bónusz bekapcsolva (2 óra összesen), plusz láttam csaták végén valami 3x-os legénységi szorzót is, az is megdobta. Szóval erősen érdemes most legénységet húzni, pláne ha van valami boostja is az embernek.
A Skoda... Nos az az 5+ másodperces töltés katasztrófa... 4 másodperc kellene kb., így nagyon esetlen gépecske...
Mindenesetre gyorsan túl leszek rajtuk, nem gond, meg azért itt még pluszosak a körök, jön pici pénz is. De nagyon szokni kellet az első meccseken a low-tiert, eszemen néha mi megy a pályán... Utána viszont már egész jókat lehet gurulni. Pár nap és meglesznek a hatosak, de azokat már nem hiszem hogy megveszem, inkább ezekkel húzom a véennyócat legényeket.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124416) BÁ Nutrition válasza fradi81 (#124412) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg reroll :)
nekem se ott lenne a statom ahol most van, de mondjuk csak 4000 csatat mentem úgyhogy hosszu tavon elmegy
IS-3 76% mondjuk nem rossz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124417) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#124414) üzenetére


Dr.Én
veterán

ez a pontosság dolog függ az RNG +-25%-től is...mert a tigris kettővel mentem tegnap és elég sürün volt az hogy földbe csapódott a skuló a tank előtt :(((
igen ezek érdekes dolgok a játékban, azt én is tapasztalom hogy várni kell sokkal többet a célzó kör összemenjen , azon +1-2 mp sokat számít... ebben megint az RNG lehet benne..
vannak érdekes jelenségek... :U

a Libertét a front páncél jobb felső sarkában elő szeretettel lövik be, akkor ha be van fordítva és nem oldalt lövik meg..pedig lepattanó kellene legyen...

Én a Mutz-al vagyok úgy hogy most nem tudok vele jól játszani..valahogy olyan mintha bel nyúltak volna...lassabbak érződik, az egész...
hamar szétkapnak sajnos...
Jó tudom, velem van a hiba, mert nagyon jól tudtam vele játszani....
remek másod vonalas támogató tank....

WOT: kissio

(#124418) Dr.Én válasza Dr.Én (#124417) üzenetére


Dr.Én
veterán


szóval, azon a részen, rendszeresen belövik...
most is az RNG nagyfőnök úgy gondolta hogy ma kiszednek
nem tudtam az IS3-t belőni szemből...még gold-al se... :(((

WOT: kissio

(#124419) Jadro


Jadro
veterán

Ez a Kranvagn nem lesz rossz. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124420) Dr.Én válasza Dr.Én (#124418) üzenetére


Dr.Én
veterán


és még mindig nincs meg vele a tankász.... :N :D

WOT: kissio

(#124421) 4580693


4580693
senior tag

Ha valaki esetleg meg akarja venni ezt az új amcsi nehéz tankot, a partiot-ot. 16 csata után egy kis értékelés tőlem, vagyis a legnúbabb játékostól itt a fórumon. :)
Ez a tank nem heavy, hanem med. :) Kb olyan a mobilitása, mint a Panther 8.8-nak. Az átütése viszont kellemes, 230mm. Az alfája viszont vicc, 240(!!), ez egy nyolcas mednek okés, de heavyinek? Viszont gyorsan tölt. 100% legénységgel, plusz töltésgyorsítóval 6.21s.
A teste papír, a torony kemény. Az ágyú gun.dep.-je -9 fok. Tornyozni lehet és kell is vele. 0.38 a pontossága (vagyis inkább a pontatlansága). Sniperkodni kevéssé alkalmas. Tier 8-9-ben jó. Tier 10-ben meg nagyon megfontoltan kell játszani, mint minden nyolcassal. Meg akkor már nem árt néha goldot is tölteni. Sajna a legénység csak az M103-al kompatibilis. A kreditszorzója szerintem jobb, mint a panther 8.8-nak vagy cdc-nek. Persze, fogalmam sincs, hogy melyik prémium tanknak mennyi, csak így érzetre írom.

(#124422) BÁ Nutrition válasza 4580693 (#124421) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor most meg is kell neznem mert eleve ugy tudtam h med, nem pedig heavy

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124423) notika77 válasza Dr.Én (#124418) üzenetére


notika77
senior tag

Ha a képeket azért, tetted be, hogy lássuk a tank kilövés utáni állapotán szemből nézve a frontpáncél bal felső sarkában lévő lyukat, akkor meg kell súgnom neked, hogy kilövés után a tankod mindig ugyanúgy néz ki. Kivéve, ha ammoracknél elmozdul a torony a helyéről. A lényeg, hogy nem a valóban bekapott találatokat látod a tankon hiába is nézegeted kilövés után, hogy hol lőttek meg, mert ez csak egy statikus skin.

[ Szerkesztve ]

(#124424) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#124422) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tényleg az :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124425) Dr.Én válasza notika77 (#124423) üzenetére


Dr.Én
veterán

na ezt nem tudtam... :B elnézést!! :B
Mindig tanul az ember
de legalább láthatjátok hogy nem kilőhetetlen :D
:R :R

WOT: kissio

(#124426) BÁ Nutrition válasza Dr.Én (#124418) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

be lehet loni az is-3at szembol pedig, foleg ha hajlando sidescrapelni :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124427) Jadro


Jadro
veterán

Lehet ezzel a Skoda T-40 -el jó köröket menni. Nettó 75K bevétel. Gyűjtök a tizes Skodára, már csak egy milla kell hozzá, meg kb 10k XP.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124428) Dr.Én válasza BÁ Nutrition (#124426) üzenetére


Dr.Én
veterán

azt tudom, teszem hozzá hogy csak a körvonalait láttam, mert bokor mögött volt kicsit oldalasan, de sehol se tudtam belőni..se hasán, se az orrán, se oldalt....nem volt szerencsém... :(

Jadro
bizony remek kis masina a Skoda T-40
én nekem is már össze jött vele az ász... :K
gratula az eredményhez... :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#124429) Jadro válasza Dr.Én (#124428) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi! A Skodák olyan érdekes medek, máshogy kell játszani velük. Inkább kicsit sniperkedős vonulatot kell meglovagolni és ha az MM illetve a csapattársak is úgy akarják, lehet vele alkotni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#124430) Dr.Én válasza Jadro (#124429) üzenetére


Dr.Én
veterán

igen, ezt jól mondod....én is lehető legtöbbször hasonlóképpen játszok vele...illetve jól lehet vele körbe forogni lassabb TD-ket vagy Heavyket...
sőt nagy ritkán hajlandóak pattintani is...vagy lánccal levenni a lövést....
jó persze RNG segítségével... :)

WOT: kissio

(#124431) rlazol válasza Dr.Én (#124417) üzenetére


rlazol
addikt

Dr.Én #124417: "hogy várni kell sokkal többet a célzó kör összemenjen , azon +1-2 mp sokat számít... ebben megint az RNG lehet benne." ezt megmagyaráznád, hogy érted, kérlek? A célzókör összeszűkülésének semmi köze az RNG-hez. Az egy tankra szabott érték, mindig állandó. Az, hogy izgalmi helyzetben lassabbnak tűnik, mint normál állapotban csupán egy alapvető élettani jelenség. :K Utána meg annyit vérhatsz, amennyit akarsz, változtatni nem fog, de ha akarod bemehetünk gyakorlóba kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124432) BÁ Nutrition válasza rlazol (#124431) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem errol van szo, hanem h el sem kezd beszukulni, csak 1-2 masodperc utan kezd el

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124433) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mit csináljak +3 tierben? Hát spotolok kicsit :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#124434) rlazol válasza BÁ Nutrition (#124432) üzenetére


rlazol
addikt

replay pls., mert ilyen elvileg nincs. Ha van akkor bug és semmiképp se RNG. vsz még mozgott a tank vagy a torony. Kapcsold be a szerver oldali célkeresztet, az jobb képet ad arról, hogy a szerver szerint hol tart a cső éppen. Ha pl ráfordulsz egy tankra, bemész sniperbe, elképzelhető, hogy a torony még (szerveroldalon) le van maradva (pl a Tigris II tornya is elég lassan forog, meg úgy általában a nehéz tankoké), ez okozhatja azt, h nem kezd el szűkülni.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124435) Atti777 válasza BÁ Nutrition (#124432) üzenetére


Atti777
senior tag

Ha jól tudom, ez azért van, mert a célkeresztnek van egy maximális látható mérete, de annyira szétesik a célkereszt mozgás közben, hogy kell neki 1-2 másodperc, amíg annyira összeszűkül, hogy összemenjen a max. látható méretre, és az után fogod látni, hogy szűkülni kezd.

Путин, иди нахуй!

(#124436) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hú ezzel a svéd 10-es TD-vel elég macera a játék :o

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#124437) lacibacsi válasza rlazol (#124434) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jól mondja Atti777! Szűkül az ,csa k olyan nagyról indul, hogy az elején nem látni, mert a célkör látható mérete egy adott méretnél nem lehet nagyobb.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#124438) fradi81 válasza Atti777 (#124435) üzenetére


fradi81
veterán

Ma is tanultunk valamit :)

moto g72, Ninebot d28e

(#124439) h1mpi válasza h1mpi (#124436) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 10-es HT viszont elképesztő OP :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#124440) BÁ Nutrition válasza Atti777 (#124435) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom. ilyen 2 sec alatti szukulesu tankokrol beszélünk. a lenyeg h megnezem ezt a szerver oldali dolgot hol kell beallitani hatha

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124441) rlazol válasza BÁ Nutrition (#124440) üzenetére


rlazol
addikt

melyik tankról konkrétan? lövész alapképessége hány %on van?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124442) jano_77 válasza h1mpi (#124433) üzenetére


jano_77
nagyúr

Követtem a példádat én is....Azt hittem az elején, hogy totál bukta lesz, mert a csapatunkból sokan mentek a hegy - nem re, hanem - felé és sokág nem is voltak hajlandóak felmenni rá. Nem tudom mitől féltek, ugyanis össze-vissza 1 orosz T10 tank jött oda, amit rögtön szét is kaptak. Aztán elindultam befelé és szerencsémre az enemy behúzódott az 1-2 vonalon a leghátsó sarokba, ott pedig könnyedén spottoltam őket, a csapatom meg lőtt, amit csak látott. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#124443) BÁ Nutrition válasza rlazol (#124441) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mind tobb skilles legénységnél. kb barmelyik tankon elofordult.
lehet ebben a szerver oldali dologban van a titok nyissa. szal ha mozgasbol leallok mert vmi felszpotolodott akkor nem kezd el szukulni hanem kb csak 1-2 masodperc mulva. elvileg a gyorsan szukulo tankoknal nem kene jelentkezni annak h eloszor nem latom a szukulest de valojaban tortenik mivel pl a vk36,01nel asszem 1,96sec a celzasi ido.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124444) fradi81 válasza rlazol (#124441) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam is van/volt ilyen, majd felveszem ha megint előfordul.

moto g72, Ninebot d28e

(#124445) rlazol válasza BÁ Nutrition (#124443) üzenetére


rlazol
addikt

nem attól függ, hány skillje van, az volt a kérdés, hogy alapképzettség hogy áll? ugyebár ez átképzésnél - hacsak nem aranyért képzel - lecsökkenhet, márpedig a papíron szereplő idők 100% alapskillre értendőek. VK3601H mindegyik lövege 2,3 alatt céloz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124446) DaveHutt válasza BÁ Nutrition (#124443) üzenetére


DaveHutt
őstag

A Skorpióra reagálva. Rendkívül pontos az ágyú, viszont érzésre rohadt rosszak a soft statok. Magyarán mozgás közben szétesik az egész célzás akkorára, mint gondolom a negyed képernyő. Tehát meg kell állni vele, megvárni amíg céloz, és akkor irgalmatlan pontos. A löveg sebessége kicsit lassú, egy kis vezetést érdemes neki adni. Ja és még a torony is lassan forog.

Összességében érdemes kitapasztalni a jó mesterlövész helyeket a pályán, ahol fedezék is van, bevárni, célozni és utána lőni. Ha spotolnak, elbújsz 10-15 mp-re, majd megint kibújsz. Ha nagyon fókuszálnak rád, akkor helycsere. Ehhez türelem kell és tapasztalat.

Amire nem való ez a tank: sarkokon kiugrálni, tornyozni. Ezeket csak úgy érdemes, ha előtte jobb klikket lenyomva tartod, és fixálod a tornyát. Ha mégis flankelsz vele, hagyj időt célozni, illetve megszökni.

[ Szerkesztve ]

(#124447) fradi81 válasza rlazol (#124445) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem ez a zoom miatt van, minél nagyobb annál tovább kell várni a szűkülésre. [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#124448) rlazol válasza fradi81 (#124447) üzenetére


rlazol
addikt

ez ugyanaz pepitában. :) az adott zoomon nem fért ki a célkör, meg kellett várni, amíg "odaér".

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#124449) BÁ Nutrition válasza rlazol (#124445) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elmondtam h 1,96 sec ezt 100%os kepzettsegnel, celzasgyorsitoval meg ventivel adja
meglestem: szerver oldali celkereszten vagyok. akkor csak a masik variacio maradt, tul be voltam zoomolva. :S

Bodry: ez jól hangzik csak csomo palya, szituacio van ahol nincs ilyen hely.
mindegy, javulgatunk. az agyu megállva is osszevissza visz. hol pontos hol nem. gamer mouse, gamer egerpad, jo egerbeallitas mellett

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#124450) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#124449) üzenetére


lacibacsi
addikt

A szűkülésnek semmi köze a szerver oldali célkereszthez.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.