Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#107951) emre válasza Fel (#107945) üzenetére


emre
veterán

A tárasat nem mindig tudod randomban kihasználni, és van hogy hosszú az a 30 néhány másodperc töltési idő.
A sima löveg pontosabb, és a célzási ideje is jobb, valamint nem sokkal lassabb a tárassal szemben.
Szerintem próbáld melyik fexik jobban a játékstílusodhoz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107952) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Na ma én is bevásároltam (ez volt az első nagyobb ráköltésem a játékra, pedig már van egy két év mögöttem)

Megvettem a 12 ezres M56 Scorpion csomagot, a hozzáadott aranyból pedig váltottam 70.000 free xp-t a St.Emil nagy ágyújára és megvettem még a kínai Type 64-et is :D Meg maradt egy ezresem prémium napokra :DD

Scorpoint full extráztam , ment bele a Hellcat legénysége, kapott minden évszakra végleges vestést, álcahálót, periszkópot, töltésgyorsítót. Nemrossz, nemrossz de még szokni kell. A löveg tényleg egész jó, csak nekem kicsit lassú a lövedéke, de majd megszokom. Álcája zseniális, de ha észrevesznek kb halott is vagyok :DDD De ez már csak ilyen :))

[ Szerkesztve ]

(#107953) Stauffenberg válasza GeneraL_XTX (#107952) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Király, akkor te is papírtankot vettél. :D Ezeket nem páncél, hanem papírvastagságban mérik. Szerintem a nyomtatóból kiszedett A4-es lap is többet felfog, mint ezek.

De pont ez a műfaj szépsége.

Az AMX CDC-vel a legelső körben ammo racket adtam 1000 HP környékéről egy Jagdtigernek, pedig egész tisztességesen be volt forgatva. Írtam is neki, hogy helló, ez volt kb a második lövésem ezzel a tankkal. :D

(#107954) GeneraL_XTX válasza Stauffenberg (#107953) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Papír? Ennél a papír is vastagabb:D Minden oldalról 1mm!! a "páncélja". :DDD

(#107955) TESCO-Zsömle válasza GeneraL_XTX (#107954) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ami egyébként helytelen, mert 5mm-es acéllemezből hajtogatták. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107956) GeneraL_XTX válasza TESCO-Zsömle (#107955) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az már olyan mind1 :D

Amúgy haver most vett egy FCM50t-t és a mellé vettem, hogy tudjunk menni szakaszban. Az övé ugye Tier limites max 9-ig dobálja fel, és így engem is :C

(#107957) nyunyu válasza GeneraL_XTX (#107956) üzenetére


nyunyu
félisten

Platoonnal NINCS tier limit.

Siman be fogja vagni BT10-be az MM, hiaba van konnyitett besorolasa, ha rendes T8-cal megy platoonban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#107958) vhw válasza nyunyu (#107957) üzenetére


vhw
addikt

Az M56 is T9-ig megy (7es tank létére).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#107959) GeneraL_XTX válasza nyunyu (#107957) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Eddig egyszer se rakott be tier10-be csak amikor bejött egy harmadik srác Tier8-as sima tankkal, na akkor egyből mentünk 10-esbe :D

(#107960) TESCO-Zsömle válasza nyunyu (#107957) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez így ebben a formában hülyeség. Platoon-ban is mindig az számít, hog ykinek a legnagyobb a max tier. Attól, hogy az IS6 mellé bejöttek T7-esekkel ugyanúgy max 9-ig mentünk és ez állt az E25-re is sima 6-osokkal.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107961) GeneraL_XTX válasza TESCO-Zsömle (#107960) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Pont ezért passzolok egy FCM50t-hez. Ő is max tier9 meg én is :D

(#107962) Stauffenberg válasza GeneraL_XTX (#107956) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem azért az esetek 50%-ban simán feldob tier 10-be az AMX CDC-vel, de őszintén szólva annyira kegyetlen ez a löveg, hogy prémium lőszer nélkül is lehet osztani az észt. :D

Tényleg csak az zavar, hogy bármerre mozdulok, minden arty és ellenfél engem pécéz ki magának. Hatalmas sziluett, rizspapír borítás a fém vázon, tökéletes célpont minden HE ammo huszárnak.

Van köztem meg az ellenfél között több másik heavy és érzem, hogy már csak azért is engem akarnak. Jó mondjuk ezt még csak kb 20 csata alapján mondom, de eddig ez a tapasztalatom. :)

(#107963) h1mpi válasza Stauffenberg (#107962) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha meglát egy T49 a pálya másik végéről is oda yolozik :DD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107964) GeneraL_XTX válasza Stauffenberg (#107962) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én múltkor azt a CDC-t egy stug3-al szedtem szét :D Egy stuggal :D

(#107965) h1mpi válasza GeneraL_XTX (#107964) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Stuggal, hogy találkozhat? Csak nem trollszakasszal mentél be tier8-ba? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107966) GeneraL_XTX válasza h1mpi (#107965) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

behozott valaki szakaszba egy 6-ost ha jól emléxem és feldobott minket 8ba :D Vgy 1000hp-t legomboltam róla :DDD

(#107967) h1mpi válasza GeneraL_XTX (#107966) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Arról egy tier3-as is leszedi a hp-t, ha hagyja, nem is a páncél miatt szeretjük :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107968) vhw válasza Stauffenberg (#107962) üzenetére


vhw
addikt

A CDC-vel fel is fog - az újabb premium tankoknál nem divat a limites MM.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#107969) Stauffenberg válasza GeneraL_XTX (#107964) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ebben semmi meglepő.

AMX CDC Páncélzat: 30/20/20mm (torony ugyanez)

Ezen a StuG 10,5cm-es lövegéből a HE ammo úgy megy át, mint idült alkoholista az üvegajtón. :D Aztán lövésenként simán beleveri a 410-es átlagsebzést. :) De a sniper löveg 135-ös átütését is csak akkor fogná meg, ha még három másik CDC áll előtted. :D

A T49-es megjegyzés találó volt, tényleg ők a legnagyobb szemetek, kíméletlenül rámennek minden papírtankra, mert brutális pusztításra képesek.

(#107970) jr1994 válasza kchryss (#107888) üzenetére


jr1994
addikt

Átírtam jegyzettömbbel a 200-at 50-re, de szerintem nem változott semmi. Mindegy nem olyan nagy probléma, és köszi!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#107971) DaveHutt válasza Stauffenberg (#107969) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szokj hozzá, hogy a CDC=free damage a pubbie köztudatban él. :)

(#107972) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Tudom, hogy nem nagy tank, de ezt a csatát érdemes végignézni, olyan epic védekezést lenyomtunk a végén :D Karelia támadásnál a hegyen voltunk, mivel a felső oldalt buktuk, be tudtak minket kerülni vagy 4-5 tank esett ránk, de elég komolyan visszavertük őket :D Ez a második ászom amúgy az M44-el, nagyon ott van ez az amcsi Arty :D

Replay

(#107973) rlazol


rlazol
addikt

urak,
húzom a spiccet, alapvetően szeretem is, de a lövegével nem vagyok kibékülve, eszetlen pontatlan. Segíthet neki egy célzásgyorsító? mondjuk az álcaháló helyére?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#107974) rlazol


rlazol
addikt

még egy kérdés, sry a dupláért.
van a boltban olyan, h
-erősített függőleges tekercsrugó, 3. osztály
-erősített laprugó, 3. osztály
-erősített tekercsrugó, 3. osztály

mindegyik 500k/ darab (rablás :U ), vennék most a leárazásnál.
Honnan lehet tudni, h melyik melyik tankra kell?
mert pl ha az egyik csak kínaira jó, akkor nekem felesleges, hiszen olyan ágat nem tervezek :K Szeretném, ha lenne mindenből tartalék, de csak, ha kellhet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#107975) kchryss válasza rlazol (#107974) üzenetére


kchryss
addikt

Van vagy 20 féle erősített felfüggesztés. Wot Wikin megnézheted nagyjából melyik milyen féle tankhoz jó, de nincs felsorolva minden tank. Nincs nemzetiség szabály, olyan felfüggesztés rakható mindegyik tankra ami történelmileg a leghűbb. Adatbázisról sem tudok ahol mind fel lenne sorolva.

(#107976) Macka válasza Stauffenberg (#107969) üzenetére


Macka
veterán

Panther 8.8 sem jobb, boldog-boldogtalan belövi. CDC-nek használhatóbb az agyájú, és maga a tank is sokkal gíorsabb.

(#107977) Jadro


Jadro
veterán

Volna egy kérdésem: Kínai vonalom a Type 64-el csak az 59-16 -> Wz vonal emberi kompatibilisek vagy a közepes vonal a Type 58 is húzható így?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#107978) Fel válasza Jadro (#107977) üzenetére


Fel
addikt

Mivel a Type-64 light, ezért csak a könnyű tankok legènysége mehet bele bünti nélkül, közepesé nem.

(#107979) ollie válasza Jadro (#107977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak light tankos legénységet tudsz beletenni bünti, vagy átképzés nélkül.

***

(#107980) Jadro


Jadro
veterán

Köszi, akkor el is dőlt, hogy melyik ágon indulok elsőre. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#107981) grizlisandor válasza rlazol (#107974) üzenetére


grizlisandor
addikt

Írd le pontos típusra melyik tankra érdekel és hátha van valakinél a garázsban, megnézi az a legbiztosabb.

(#107982) tween válasza Stauffenberg (#107969) üzenetére


tween
őstag

Igen, szemetek ;] tegnap T49-cel kerek ezret vertem bele a kilences Cseh tankba. ;]

(#107983) zodo válasza rlazol (#107974) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem könnyített feladat volt mivel csak 8 tank áll a garázsba így hamar meg tudtam lesni.
Kérdéses 3 felszerelésből csak az M6 esetében van lehetőség a lenti listában megadottat választani.

Ahogy nézem mindhárom felszerelés ill. minden felfüggesztést érintő, osztálytól függetlenül ugyanazt nyújtja:

+ 10% felfüggesztés teherbírás
+ 20% felfüggesztés tartósság
- 50% sérülés, ha a felfüggesztést éri találat

Ha jól láttam akkor más néven ugyanezen javak elérhetőek ahogy kchryss által linkelt wotwiki oldalon is olvasható. Nálam pl.:

Cromvell => Fejlesztett Christie felfüggesztés
Toldi III
JagdPanther => Fejlesztett torziós rugók 5+ t
MT-25 => Fejlesztett torziós rugók 1 t
KV-1 => Fejlesztett torziós rugók 5+ t
Tiger I => Fejlesztett torziós rugók 5+ t
M6 => erősített függőleges tekercsrugó, 3. osztály
IS => Fejlesztett torziós rugók 5+ t

(#107984) Stauffenberg válasza tween (#107982) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne aggódj, már elkezdtem húzni azt az amerikai ágat is, hogy meglegyen a T49. :D

Nem tudom miért imádom ennyire a papírtankokat, de ők a legjobb fun gépek.

Nekem még nehéztankból is a Tiger I a kedvencem. :)

(#107985) tween válasza Stauffenberg (#107984) üzenetére


tween
őstag

Nincs a játékban még egy ennyire fun tank. Minden játékkor gurulnom kell vele egyet, bármikor felvidít :K

(#107986) Stauffenberg válasza tween (#107985) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Már elindultam megszerezni tegnap délután, az M5 Stuartig jutottam, mert az AMX CDC annyira lefoglal. :D Tervben van a másik amerikai light ág is, nagyjából most kell döntenem, hogy melyiken induljak. A Bulldog és T49 is vonzanak, de a T69 is aranyosnak tűnik.

(#107987) tween válasza Stauffenberg (#107986) üzenetére


tween
őstag

Én a T69-cet nem szerettem, pontatlan, gold igényes tank.

(#107988) Plasticbomb válasza h1mpi (#107866) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Írtam az első tár még elmegy, van T57etem, de a második már sok volt.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#107989) Enzolord válasza GeneraL_XTX (#107954) üzenetére


Enzolord
addikt

De legalább kicsi célpont, nehezebb eltalálni, ha az RNG veled van.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#107990) GeneraL_XTX válasza Enzolord (#107989) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az a durva, pattintottam is már vele :D

(#107991) Enzolord válasza GeneraL_XTX (#107990) üzenetére


Enzolord
addikt

Na az azért nem rossz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#107992) Jolet


Jolet
őstag

hála a hétvégének meglett a 9-es cseh tank...
de nem semmi xp kell a modulokhoz :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#107993) jr1994 válasza Jolet (#107992) üzenetére


jr1994
addikt

Akciós a váltás :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#107994) Enzolord válasza Jolet (#107992) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogy a bánatban? Mennyi freet szórtál el rá??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#107995) Jolet válasza jr1994 (#107993) üzenetére


Jolet
őstag

se aranyam, de átváltható xp-m nincs
de megoldom valahogy csak több idő lesz :-)

enzo: semennyit, tegnap beleraktam a hiányzó 100ezret, nagyon könnyű egy álom tank ha jól használod, igaz spóroltam a motorokkal kb. 40 ezret, mert úgyse jó egyik se a következőbe
és persze stathúzásra is remek, simán lehet vele tartani a 2500-2700 körüli wn8-at még az én tehetségtelenségemmel is

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#107996) Tarill


Tarill
őstag

obj 140-nek 4x100% repairral mér 7 sec felrakni a láncot? a t-54-nek 4x90%-al volt 3 sec

(#107997) DaveHutt válasza Tarill (#107996) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem lehet, hogy mindkét láncot ellőtték?

(#107998) Enzolord válasza Tarill (#107996) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt én sem értem, igaz nekem az Action X-en 9mp úgy, hogy a négy emberből 3nak van fullon a javítás..

(#107995) Jolet én még csak hatosnál járok, az nem egy jó tank.. Mit mondasz a hetes, meg a nyolcas cseh jószágról? :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#107999) Bingisz válasza Tarill (#107996) üzenetére


Bingisz
addikt

Hozzá kell szokni. Először nekem is nagyon furcsa volt, de már fel sem tűnik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#108000) Tarill


Tarill
őstag

nem lőtték el mind a kettőt, egy lánc 4x100%-al 7 sec. Arról nem is beszélve hogy a 12% fira chance valóságba olyan 50% mellédhugyoznak azt vagy kigyulladsz vagy nem, két poroltóval kéne mennem mert ma 10-ből 3 csatába gyulladtam 2x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.