Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#107351) lnk válasza zodo (#107181) üzenetére


lnk
aktív tag

Bocs hogy csak most. Igen mindíg wikin néztem meg a prémium tankok battle tierjét. A táblázatot nem ismerem amit linkeltél. Amúgy már nem sok megvásárolható tierlimites tank maradt. Fcm megvételét nem bántam meg egy kicsit sem. Igaz, hogy ammorack érzékeny és nagyon papír viszont a löveg engem kárpótol mindenért. Sokat megyek csapat csatában és élvezem a játékot vele.

(#107352) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv. Nem tudjátok milyen micropöcs futott már megint le? Azóta nem tudok belépni a játékba, se a legfrisebb 13-as Aslain modpackel, se modok nélkül!? Folyamatosan az nyekegi, hogy frissítsem a klienst, majd mikor rányomok a Újratöltésre, akkor azt mondja, hogy a legfrissebbet futtatom. Indítanám és kezdi előröl.
Esetleg járt így vki más is, mi lenne a megoldás, ami nem az újratelepítés lenne mert akkor bukom a mai 5x csatákat!? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#107353) Chris0321 válasza jano_77 (#107352) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak a szokásos, valamit változtattak a fájlokban ezért valamelyik moddal gond van. Én kitöröltem minden modot majd újraraktam az egészet a 13-as Aslainnal és működött rendesen.

(#107354) jano_77 válasza Chris0321 (#107353) üzenetére


jano_77
nagyúr

az a baj, hogy ezt már végig csináltam és vmiért még a modok nélkül sem indul el a játék!? Régen mindig az account.def file-t kellett törölni, de most ha ezt megtettem, akkor még a bejelentkező képernyőig sem ment el, hanem indítás után rögtön kilépett. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#107355) Chris0321 válasza jano_77 (#107354) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom mi lehet a probléma, nekem ennyi elég volt ahhoz, hogy működjön a játék. Nekem az Aslain van fenn, egy damage panel (Gambiter & Pyter) aminek egy fájlját a főkönyvtárba kell másolni és a Vitiris napi stat. Néztem a wotinfo-t de ott nem volt kiírva semmi pedig ha ilyen kis pach van és valamit másolgatni kell általában ki szokták írni.

(#107356) fradi81 válasza jano_77 (#107352) üzenetére


fradi81
veterán

Gondolom valamelyik mod megint a res_mods mappán kívülre írt, ezért nem megy a tiszta játék sem.

moto g72, Ninebot d28e

(#107357) jano_77 válasza fradi81 (#107356) üzenetére


jano_77
nagyúr

sosem úgy teszem fel az aslaint, hogy a WOT-ba tegye alapból, hanem külön erre a célra létrehozott mappába és onnan másolom a res és res_mods mappa tartalmát a helyére. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#107358) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

4996 Dmg+ace

Első csatám a T54-el és ilyen jól sikerült !Igen ellőttem 10 goldot nem tagadom :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#107359) jozefgucci1 válasza wwenigma (#107343) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A T7 alatti csatákat ,ne ide légyszi ,benne van az első hsz-ban is !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#107360) Atti777 válasza jano_77 (#107352) üzenetére


Atti777
senior tag

A wot.exe frissult, meg az account.def fájl, a szilveszteri garázs és valami a tier 7-es gépek csomagjában.

Путин, иди нахуй!

(#107361) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Eldöntöttem, hogy veszek két prémium tankot, hogy színesebb legyen számomra a játék. Azt sajnálom, hogy nincs magas szinten brit prémium, mert arra beneveznék. A játékstílusom olyan semmilyen, vezetem amim van, de inkább a heavy tankok állnak közelebb hozzám, de ehhez hozzávenném, hogy egyes nemzetekben nem ártana legényeket képezni. Anyagi korlátok miatt egy 10k goldos T8 Heavy és egy 6k goldos medium lenne ideális - de nem vagyok én semmi jónak az elrontója.

Ami megfogta a fantáziám, az a WZ-111, hiszen nem látni minden nap, a 110 fejlettebb ágyúja van rajta meg ilyenek. IS-6 és 112 mellett szólna, hogy ismerem a fajtájukat, nem okozna gondot a kezelésük, ellenben IS-6 orrán ott a weak spot, 112 meg lassabban tölt. Löwe, T34 és FCM50t mellett pedig az szól, hogy a legénységet képezhetem velük.

Med téren még egy évvel ezelőtt is a Super Pershing mozgatta a fantáziám, a játékstílusa közelebb állhat hozzám, ellenben azóta van STA-, AMX CDC és egyéb medek, T-34-3 és T-54 prot. hasonló élményt adhat, mint a régi medjeim.

Elsődlegesen az ázsiai tankokat szeretném fejleszteni, cél a kínai T10 heavy és a japán med ág (bár a heavy is brutálnak tűnik, na az nekem teljesen új).

Kis vásárlási tanácsokat kérnék, előre is köszönöm :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107362) wwenigma válasza jozefgucci1 (#107359) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem átlagos csata de ahogy érzed. Viszont legalább ON, nem ugy mint 1-2 masik hsz....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#107363) ollie válasza Phobion (#107350) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jelenleg nem lehet hozzájutni.

***

(#107364) jozefgucci1 válasza wwenigma (#107362) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez nem az én véleményem volt ! Anno a modik egésszítették ki az első hsz-t ezzel !

"A topicban OFF-nak minősül, ezért az OFF topicba posztold:
csata linkelése replay nélkül /átlagos csata replay linkelésével (mondjuk legyen a határ az ace tanker tier 7 felett, vagy az egyéni küldetések valamelyik 15. misszióinak teljesítése) "

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#107365) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#107364) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Van értelme az összefoglalónak? :DDD De az élő példa, hogy nem olvassák az emberek még ezt sem, mi lehet a fórum szabályzattal, a teljessel? Bele se merek gondolni :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#107366) ollie válasza Mister_X (#107361) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

WZ-111-et csak akkor, ha együtt tudsz élni a 175-ös pennel, na meg annak egy még nagyobb weakpontja van az elején egy függőleges csík az orrán. Löwe-nek eszméletlen jó az ágyúja, de nem túl acélos a páncélzata, kivéve a tornyát, elölről, és iszonyatosan lassú és lomha. A T34 nagyon jó, de sajátos játékstílust igényel, amolyan TD-ként kell kezeli, mert papír a páncélzata, és e mellett nagyon lassú, vagyis nem tud elmenekülni az ellenség elől. Neki van a legnagyobb penje, talán az összes tier 8-as tankot beleértve, viszont nagyon hosszú a célzási ideje. Jelenleg tudtommal a T34 a legtöbb creditet termelő tank a játékban. Az FCM 50t papír, de legalább nagyon gyors, és nagyon jó az ágyúja.
Egyébként a T34-nek és a Löwe-nek van a legrosszabb DPM-e tier 8-on, beleértve minden heavy-t.

Az SP nem rossz, ha megtanul vele az ember játszani, de egyedül, a lassúsága miatt halott, ha több ellenféllel kell szembenézni, mert ugye csak szemből páncélozott. Ehhez jön még egy szörnyű 170-es pen, ami azt jelenti, hogy nagyon jól kell ismerni az ellenfelek gyenge pontjait, mert oldalba kapni vele még egy heavyt sem igazán lehet. Az STA-ról, de legfőképpen a T-34-3-ról sok jót nem hallottam. Az AMX fenomenális, csak úgy ontja a creditet, ha az ember megtanul vele játszani. Mivel papír, ezért a kulcs az, hogy ne találjanak el. Viszont szinte verseng a lightokkal mozgékonyságban. A T-54 prot a legmegbocsátóbb szerintem az összes med közül, mert elég jól páncélozott, beforgatva még a heavyket is lehet vele pattogtatni. Csak 183 a penje, és nem túl fürge (majdnem egy gyorsabb heavy szintjén van), de ezt kompenzálja a pontos ágyúja és a páncélzata.

***

(#107367) h1mpi válasza ollie (#107366) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A T-54 Proto addig volt jó, ameddig nem tudta mindenki, hogy a lövegpajzsot kell lőni. Azóta viszont alig pattan valami...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#107368) tween


tween
őstag

Cseh hatos tankon a táras löveget érdemesebb használni?

(#107369) kchryss válasza Mister_X (#107361) üzenetére


kchryss
addikt

Wz-111-en nem a 110 fejlesztett ágyúja van, hanem az alap. Ágyú szempontjából kifejezetten rossz az a tank.
Britekhez érkezni fog egy 8-as medium prémium (FV4202P), amit küldetésekkel ingyen megszerezhet az akinek ki van fejlesztve a 10-es brit med (Action X) január 19-ig.
Nem tudom miért pont a kínai 10-es heavyt nézted ki, de sokak szerint a legrosszabb 10-es tank. :)

(#107368) @tween: igen

[ Szerkesztve ]

(#107370) Mister_X válasza ollie (#107366) üzenetére


Mister_X
nagyúr

WZ-ről a wiki olvasása után letettem. Sajnos. Kell neki a wet rack, utána meg az ágyúja a pontatlan. A többi Dxx ágyús tankot is kivettem a listából, nem szeretem én a lovakat. CDC-ről még nincs is wiki page :F Az ágyúja ugyan az, mint az FCM50t-n?

Figyelmem a Patton KR-re került, fél óra múlva tudok majd valami videót is nézni róla.

Eddig úgy néz ki, hogy Löwe és AMX CDC lesz megvéve, mindkét vonalat tolnám amúgy is (francia light-med, német heavy), a potya goldokból pedig egy japán tigris.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107371) sith7 válasza Mister_X (#107370) üzenetére


sith7
nagyúr

a potya goldokból pedig egy japán tigris.

:( ...bármit, csak azt ne ...

(#107372) Mister_X válasza sith7 (#107371) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az még úgy is gyűlik naponta, pénzembe nekem nem fog fájni. Még alszok rá párat.

CDC viszont papír, nincs is páncélzata, ezt egy scout is felgyújtja? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107373) h1mpi válasza Mister_X (#107370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Löwe-ről lebeszélnélek, mert elképesztő lassú. Nem érsz oda a dmg-re vele. FCM 50t és a CDC az jó vétel. A Patton KR-nek nincs torony páncélja gyakorlatilag egy tier6-os tank belövi. Farm tankra szerintem olyat kell venni, ahol jó a pen, hogy ne kelljen gold ammot lőni. Az, hogy papír a CDC nem jelent semmit nem kell vele előre #yolozni, hanem hátulról kell csipegetni, mivel a camoja is egy kalap...

Amúgy a páncél jó dolog egy tankon, csak amikor már tier3-ban is gold ammoval lőnek, akkor át kell gondolni, hogy biztos, hogy ér valamit?

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#107374) ollie válasza Mister_X (#107370) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Patton KR ótvar rossz. Nagyon pontatlan az ágyúja, sokszor 1-200m-en belül nem találom el az ellenséges heavy-ket vele teljesen beszűkült célzókörrel, pedig pont arra az egy dologra lenne jó, amire nem lehet használni, mégpedig, hogy messziről csipkedjük az ellenséget, mert lassú, és e mellett még papír is. Ja, és hiába a 192 pen, ha pontatlan, mert nem találsz el egy gyenge pontot sem, még közelről is nehezen. Komolyan, az IS-3-mal sokkal megbízhatóbban lehet sniperkedni.

[ Szerkesztve ]

***

(#107375) Greentea


Greentea
senior tag

OI-t nem akarják nerfelni??
Kicsit durva,hogy sidesrapelve a Tiger2-mbe belelőtt 450-et... Majd második lövésénél frontból -390hp és a fele életem már buktam is. Vicc. "csak" tier 6os tank.
köszi :) :))

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#107376) ollie válasza Greentea (#107375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HE ágyúja van. Igazából az a vicc, hogy sokkal gyorsabban céloz és sokkal pontosabb is, mint a KV-2 derp ágyúja, pedig a KV-2 is OP a maga tierjében.

***

(#107377) mcwolf79 válasza ollie (#107374) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem is tudom hogy tudták meghülyíteni az embereket, hogy ezt megvegyék. Ez még papíron is nagyon gyenge. Az SP oké lassú, de annak legalább van páncélja, sokkal használhatóbb mint ez. Ez annyival nem gyorsabb, hogy jobb legyen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107378) Grillo válasza h1mpi (#107373) üzenetére


Grillo
senior tag

Tier3-on hagyja ám, de bazz tegnap gyereknek segítettem játszani, és T1-ben is arannyal lőttek ki...

(#107379) jano_77 válasza jozefgucci1 (#107358) üzenetére


jano_77
nagyúr

oda tetted magad rendesen! gratula :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#107380) rlazol


rlazol
addikt

Tudnátok segíteni, hol érdemes free XP-t költeni az alábbi vonalakon?
Van 80k free XP-m. nem feltétlenül akarom elkölteni, de van, h sokat segít. Arra gondolok, amikor a kifejlesztendő eszköz nélkül nagy a kínlódás, az viszont teljesen megváltoztatja a tank karakterisztikáját.

ami érdekel:
-WT Pz IV - most vettem, még stock ágyús.
-E100 - még szűz. Ki lehet bírni az alap ágyújával?
-Leo1 vonal a ligth felől, most a fullos spiccnél tartok, így a Ru261 és a Leo PTA érdekel
-T54 vonal a T43-tól, amit most vettem meg, még szűz.
-IS7 vonal, IS-nél tartok szinte stock
-T49 vonal, T37et húzom (még nincs meg a második torony se)
-T57 Heavy vonal, M7est most fulloztam ki, szóval e fölött érdekel
-Batchat vonal, amint rájuk kerül az akció, veszem meg az AMX 12t-t

ennyi, más nem érdekel :B

Amúgy IS-t melyik ágyúval érdemes használni?
T37 nél táras?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#107381) Mister_X válasza ollie (#107374) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Patton KR és T34 lett véve. Money well spent :DDD Egyébként nem tudom, hogy mi a gond a KR-rel, nekem ekléggé adja, 84000 kreditet is hozott (prémiummal). Fel van szerelve és hűtött kólát is kapnak a legények, hogy gyorsabban tanulják a BiA-t. Amíg top tier vagy max T9 menetben van, addig jó, de T10-es menetben is el voltam tankok láncolgatásával. Talán annyi változtatást eszközölnék, hogy valamelyik felszerelés helyére egy coated opticsot rakok, hogy jobban lásson.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107382) ollie válasza Mister_X (#107381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, akkor kérnék tőled KR-es replayeket, legalább megtanulom, hogy hogyan használjam.

***

(#107383) Zolee_70 válasza rlazol (#107380) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Mind megvan, ahogy emlékszem a következők voltak:

WT Pz IV - most vettem, még stock ágyús. Nem volt szenvedős kihúzni
-E100 - még szűz. Ki lehet bírni az alap ágyújával? Igen
-Leo1 vonal a ligth felől, most a fullos spiccnél tartok, így a Ru261 és a Leo PTA érdekel Ru nem annyira, viszont a Leo PTA szörnyű szopás
-T54 vonal a T43-tól, amit most vettem meg, még szűz. Kell rá a free XP, fullosan egy álom a T54
-IS7 vonal, IS-nél tartok szinte stock Ide is kell, de nem minden modulra, koncentrálj a tűzerőre
-T49 vonal, T37et húzom (még nincs meg a második torony se) fogalmam sincs, nem emlékszem
-T57 Heavy vonal, M7est most fulloztam ki, szóval e fölött érdekel T69-re érdemes, de még fullosan is egy hulladék (én goldammo-val használtam)
-Batchat vonal, amint rájuk kerül az akció, veszem meg az AMX 12t-t Szenvedős, az AMX 12 stock állapotban nagyon lassú. Itt sokat számítanak a legények

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#107384) DaveHutt válasza rlazol (#107380) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én a helyedben a T54-be fektetném az összeset majd (torony+ágyú). Esetleg IS-3 BL-9 ágyú, Leo PTA nagy ágyú. Ebben a sorrendben megy a szenvedés velük. Kivéve, ha arra gondolsz, hogy maga a Leo PTA is egy nagy szenvedés. :D

(#107385) #43783936 válasza rlazol (#107380) üzenetére


#43783936
törölt tag

A T69 a maga szintjén van olyan használható, mint a kacsa vagy a DW2. :N
Amikor bejött a light vonal, ment is a levesbe, és a T49 felől fejlesztettem ki a t54e1-et.

(#107386) Kakumix válasza rlazol (#107380) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szerintem is a T-54 a leggyengébb a felsorolásban, a többi játszható alapon is. Ráadásul ezzel leszel kénytelen a legtöbbet játszani a két kifejlesztendő tank miatt.

Legyen szép napod!

(#107387) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mikor lesz még 5X szorzó?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#107388) emre válasza h1mpi (#107387) üzenetére


emre
veterán

Jövőre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107389) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szeretem az AX-et <3 Jelenleg a kedvenc tankom.


[replay akit érdekel]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107390) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

A Wotinfo-n volt egy remek összesítő táblázat az ünnepek alatti akciókról, leárazásokról.
Be tudná valaki linkelni? Nem találom...
:R

(#107391) fradi81 válasza zsolthee (#107390) üzenetére


fradi81
veterán

hello

Még mindig a bal felső sarokban :)

moto g72, Ninebot d28e

(#107392) h1mpi válasza emre (#107388) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt hittem még januárban is lesz, de nem...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#107393) zsolthee válasza fradi81 (#107391) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ennyire nem vagyok jártas az oldalon. :B De nagy THX!

(#107394) Greentea válasza ollie (#107376) üzenetére


Greentea
senior tag

:K

2x2 néha 5

(#107395) galervin93 válasza rlazol (#107380) üzenetére


galervin93
őstag

T-43 - kell a legnagyobb ágyú, abba 6-8-10 gold, ahogy érzed... Flankelni a 144 mm sem rossz, sőt, a ROF meg nagyon komoly, eztkell kihasználni.
IS - minél nagyobbat üt, annál jobb; szerintem egyértelműen a D25.
T37 - táras ágyú felejtős. Itt kell a nagy torony meg a sima ágyú. Onnantól kezdve egy gyilkoló- és epénisz húzogató géppé válik.
Épp most vettem vissza. :-)
Ezeket ismerem, itt mindre érdemes áldozni, a 80k elég is lesz, bőven.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#107396) grizlisandor válasza rlazol (#107380) üzenetére


grizlisandor
addikt

Amiről tudok nyilatkozok.
E100: A Maus ágyúval kezd, szerintem oda felesleges a free XP.
Leo1: Talán a PTA-ra kellhet a nagy ágyúhoz meg a nagy motorhoz, mert úgy működik rendesen az a tank.
T-54: T-43-ra nem kell free XP, majd a T-54-re kelleni fog.
IS7: T-10ig nem kell free, ott a top ágyúhoz kellhet.
BChat: Lorri-ra kelleni fog free a top ágyúhoz.

(#107381) Mister_X: +1 a M46 KR replay-re, mert kétségeim vannak a tankról, hogy megéri-e beruházni rá.

(#107397) mcwolf79 válasza grizlisandor (#107396) üzenetére


mcwolf79
veterán

ÖÖÖ... IS-7-nek csak egy ágyúja van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107398) sith7 válasza grizlisandor (#107396) üzenetére


sith7
nagyúr

M46 KR rep

szerk.
1-2 van benne, amiben nem csak a gold fosás van

[ Szerkesztve ]

(#107399) Stigma.HC válasza mcwolf79 (#107397) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szerintem a t-10 top ágyújára gondolt, sőt biztosan.

(#107398) sith7
Ránéztem az elsőre, szép bevétel és sebzés de a lőszer elvitte több mint a kétharmadát :D

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#107400) mcwolf79 válasza Stigma.HC (#107399) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igazad van, még mindig szokatlan az IS-8 átnevezése :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.