Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#107501) Mister_X válasza juhasz406 (#107499) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Első körben egy komolyabb vírusírtót eresztenék a gépedre, az a biztos...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107502) juhasz406


juhasz406
tag

már a probléma után win 8-ról win 10-re telepítettem még a játékot is. És rögtön utána is ezt csinálta. Csak az a fura, hogy 100% az aktivitás de adatátvitel nincs. Gyári defender van rajta.

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#107503) Mister_X válasza juhasz406 (#107502) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Defender nem ér semmit sem. Én Win10 és SSD (laptop) és Win 10 + HDD (PC) tolom gond nélkül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107504) kchryss válasza juhasz406 (#107502) üzenetére


kchryss
addikt

Ez nagyon érdekes probléma, nem nagyon hallottam még ilyenről.
Amiket el tudok képzelni:
1. Nagyon töredezett a HDD és azért csinálja ezt, vagy hibás a HDD
2. Kifogy a RAM-ból és lapozófájlból próbálja pótolni, ez a valószínűbb talán

Be kéne állítanod a lapozófájl méretét manuálisan. Illetve olvastam, hogy a Superfetch windows szolgáltatás is hajlamos 100%-on pörgetni a vinyót, azt le kéne állítani.

(#107505) lacibacsi válasza Blue Eagle (#107493) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm. Meg galervin93-nek is, meg mindenki másnak is a javaslatokat. A D-25T ágyút ismerem. IS-IS-3 meg volt vele. Csak valamiért kombináltam, hogy hátha a másik ruszki HT ágon esetleg másként mennek a dolgok. De akkor a KV-3-ra is megy ez a löveg. Már fent van a jobbik torony is. Nagyon bízom abban, hogy végre ezzel meg tudom csinálni a T28HTC HT-12 küldetést. IS-3-mal volt már 6k felfogott dmg-m is, T-10-zel is 4-5k előfordult már, de amióta ez a küldetés van kiválasztva, egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#107506) nyunyu válasza juhasz406 (#107502) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet, hogy tul nagyra van allitva a grafikai reszletesseg, es kifutsz a VGA memoriabol?

Nekem is volt olyan problemam regebben, hogy amint felvillant egy meg nem spotolt tank, akkor par masodpercre megakadt a jatek, es nekiallt tolteni a vinyorol, engem meg jol kilottek kozben.

Aztan megneztem a VGA beallitasokkal foglalkozo WG videot, aztan ott elmondtak, hogy a maximalis textura reszletesseghez minimum 1GB videoram kell, nekem meg csak 768MB-s a kartyam.

Igy eggyel visszabb vettem a texturakat, azota nem produkalja ezt a fajta akadast.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#107507) ollie válasza juhasz406 (#107502) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem akkor volt ilyen, amikor valamit futtattam a játék mellett, ami folyamatosan járatta a vinyót.

***

(#107508) vgabri1


vgabri1
tag

B.U.É.K!

(#107509) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új special offerek vannak, pl. az IS-3A-t is meg lehet venni!

***

(#107510) Kelvin


Kelvin
őstag

Tegnap rászántam magam és megvettem az fcm 50t, amíg akcióban van és elérhető. Nem bántam meg, elég jól hozza a pénzt. Ha nem egyedül tolom a köröket, akkor a győzelmi arány is jobb lett volna és a bevétel is.

ollie: Jöhetne valami értelmes event a premium shop erőltetésén kívül is...(mint a másik két régióban)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#107511) mcwolf79 válasza Kelvin (#107510) üzenetére


mcwolf79
veterán

Van event: teljesíts küldetéseket a munkahelyeden, hogy legyen pénzed vásárolni a shop-ban.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107512) csaba17


csaba17
senior tag

reggelt
Buék!

ti a t55a-ért a 15ös med küldit(ölj két nagyobb td-t, sebezz 2k-t, nyerj és éld túl) mivel csináltátok meg?
csak ez kellene és megvan a t55a de akármit csinálok nem jön össze, wz120al próbáltam a 110 gunjával de a tegnapi 23 csatából 1 10es td-t sem tudtam kilőni, bár kb minden 3.ban volt min 2....
még a 6os skodával próbáltam de ott meg sok a 2k sebzés, ha az összejön akkor nincs 2 td, ha van 2 7es td akkor meg még 1k dmg sincs...
valami tipp?
talán holnap meglesz a 7es skoda, freeből rátolok a nagy gunra, hátha.
ill még pershingem van mint med de azzal nem próbálkoztam.

(#107513) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Helló, mia helyzet olyankor ha olyan premium tankot veszek akciósan ami már van, kapok e valamit, mondjuk az árát aranyban, vagy csak simán elveszik a ráköltött lóvé?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#107514) fradi81 válasza csaba17 (#107512) üzenetére


fradi81
veterán

Hali

A 2K nem lett meg de nem érdekelt, T23E3-al mentünk szakaszban ENS-ken rlazollal és kb. leloptam a végén egy jagtiger+t28 killt :) A pershing még jó lehet rá.

moto g72, Ninebot d28e

(#107515) csaba17 válasza fradi81 (#107514) üzenetére


csaba17
senior tag

igen, de 15pontom van, ezt a küldit fullosan meg akarom csinálni, scout küldik nem mennek...

(#107516) Chris0321 válasza csaba17 (#107512) üzenetére


Chris0321
addikt

Én még csak a T28-as küldetést csináltam meg ott is 2000-et kell sebezni TD-be, én egy 9-es meddel csináltam meg, már nem emlékszem, hogy az E-50-el vagy a Centurion 7/1-el és nem találom róla a képernyőmentést. A lényeg szerintem, hogy minél nagyobb tierben próbálkozz mert ha kevesebb td is van több a hp-juk így nagyobb az esélyed összehozni.

(#107517) Phobion válasza ollie (#107509) üzenetére


Phobion
őstag

Tejóég! Köszi, hogy belinkelted! :Y Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen hamar lehetséges lesz :Y :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#107518) Kelvin válasza Taktoj (#107513) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha már a garázsban van akkor aranyban megkapod de vigyázz mert most ingame is 15% kedvezmény van rájuk.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#107519) jano_77


jano_77
nagyúr

VK3601H-nak ennyire kemény a torony teteje!? Skoda T-24-el nem tudtam belőni felülről?!? :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#107520) fradi81 válasza jano_77 (#107519) üzenetére


fradi81
veterán

Aha ezek szerint képes pattintani a 100-as átütésű ágyúkat.

moto g72, Ninebot d28e

(#107521) juhasz406 válasza nyunyu (#107506) üzenetére


juhasz406
tag

Teljesen új HDD is ugyan ezt csinálja kb 3 nap után. SSD-vel jó! vga r9 280x még van bőven videó memória. Ram 8gb. Ja egy másik érdekesség: Játék HDD-ről uninstal, telepít SSD-re. Elindítom és játék közbe szintén járatja a HDD-t 100%-on de csak játék alatt, miközben már a játéknak semmi köze a HDD-hez.. Ha tankot választok a garázsba szintén a betöltés 10 másodperc ( ha HDD-ről játszom)

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#107522) sfefe válasza Poultier (#107494) üzenetére


sfefe
őstag

T29-et megtartottam 32-ot eladtam. Torony nem rossz de 8asok kozott nem olyan jo mint a 7esek kozott a 29.
Kicsit olyan erzesem van azzal a tankal mintha csak amolyan kotelezo darabkent tettek volna be....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#107523) fradi81 válasza juhasz406 (#107521) üzenetére


fradi81
veterán

Ez nem wot probléma, windows/hardver gond lehet a háttérben. Meg kell tudni mi járatja a vinyót. Feladatkezelő-folyamatok-lemez

moto g72, Ninebot d28e

(#107524) SyMbioTe válasza juhasz406 (#107521) üzenetére

HD Sentinel van a gépeden?
Ha igen azzal nézz rá, hogy mit ír kondícióra, meg teljesítményre, ha nincs akkor tölts le egyet.
Lehet tele van bad sectorokkal és azért megy 100%-on állandóan.
Vagy valami vírus van a gépen és az cseszegeti a vinyót.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#107525) ollie válasza sfefe (#107522) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak még nem éreztél rá a T32-re.

***

(#107526) juhasz406 válasza SyMbioTe (#107524) üzenetére


juhasz406
tag

már mindent próbáltam teljesen új winyó, új windows, új driverek, úrtatelepít wot....ilyet még én se tapasztaltam.....

Ryzen 5 2600, Asus TUF B450M, 16GB, Sapphire rx580 nitro+ 8GB

(#107527) Tarill


Tarill
őstag

Üdv! Szerintetek melyik a leggyorsabban kihúzható tier 10-es tank? 0-ról indulva. Szűz accot kezdve :D

Amúgy boldog új évet mindenkinek!! :)

(#107528) Bingisz válasza Tarill (#107527) üzenetére


Bingisz
addikt

T22 :D :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#107529) sfefe válasza ollie (#107525) üzenetére


sfefe
őstag

Eleg sokaig nyomtam vele de szerintem a t29 sokkal jobba 7esek kozott mint a t32 a 8asoknal....
( a torony nem rossz de az a 29nel sem, a testet itt is el kell rejteni mit a 29-nel, ráadasul 29es agyuja van igy eleg szegenyes, kicsivel jobb a 29-nel csak ugymond ranfelvarras enyhen. )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#107530) Warton válasza csaba17 (#107515) üzenetére


Warton
őstag

Pedig nagyon egyszerű.

Ez pl. egy nagyon jó példa arra, hogy nem csak a Malinovka, Prohorovka pároson lehet megcsinálni a küldetést.

Replay

(#107531) fradi81


fradi81
veterán

Mitől ilyen az inspector?

moto g72, Ninebot d28e

(#107532) h1mpi válasza fradi81 (#107531) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyen nekem is, használd inkább a tanks.gg-t, sokkal kevesebb hiba van benne.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107533) Terek válasza csaba17 (#107512) üzenetére


Terek
tag

kb 2-3 hónap volt nálam mire beadta.
igaz tegyük hozzá,már jóideje nagyívben tojok ezekre a küldetésekre,mert marha sok szerencse kell hozzá...
a 6-os cseh med-el adta be,és csak a végén figyeltem fel rá,mikor láttam a post screen-t.nemigazán mentem a küldetésre,ugye ahogy feljebb is írtam,csak toltam az xp-t a tankba.
előtte a wz-120-al lett meg majdnem,ha nem pattanok az obj 263 alsó lemezéről a 122-es gunnal.a gyilkos lövés ami vitte volna pattan,ahogy már ezt megszokhattam a wargamingtől :))

(#107534) ollie válasza fradi81 (#107531) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem igazították az új update-hez.

***

(#107535) ollie válasza Taktoj (#107513) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy tudom, hogy most már csak creditben adják meg az árát, aranyban nem.

***

(#107536) SyMbioTe válasza ollie (#107535) üzenetére

Valóban, múltkor én is kreditben kaptam meg az Excelsior árát küldetés után, aranyat egy cseppet sem kaptam.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#107537) Mister_X válasza ollie (#107509) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyorsan rálesten a tanks.gg-re az IS-3A-ra, mert nem tudtam, hogy mi ez a nagy felhajtás körülötte, hiszen csak egy másik orosz heavy. Jahogy 221 pen és 1400m/s Shell velocity?! :Y Ez valós?

Kanonenjagdpanzer az miféle szerzet, megéri?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#107538) Kelvin


Kelvin
őstag

Sokat agyaltam az fcm50t-n, főleg amilyen negatív véleményen voltak róla itt sokan az elmúlt napokban.
Tudtam, hogy ha veszek prém tankot ez lesz a jó kredit hozam és játszhatóság miatt. (pref MM)
A torony tényleg sérülékeny, a lőszerrekesz viszont elég jól bírja a gyűrődést. Ha az arti telibe talál akkor úgyis mindegy és béna voltam. Pár óra alatt ma is összejött az egy milla.

Ajánlom mindenkinek aki szeret sokat mozogni a pályán és taktikázni, fun tank és még a kreditet is adja :D

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#107539) jano_77 válasza Kelvin (#107538) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én nagyon szeretem az FCM-et és az AMX CDC-t is! És arra, hogy mennyire papír járgány itt egy kép :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#107540) Kelvin válasza jano_77 (#107539) üzenetére


Kelvin
őstag

Elég sokat pattint én is észrevettem, de a Ht-12 (2*annyi felfogott sebzés mint az életereje) küldi nem ezzel fog összejönni, van egy érzésem. :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#107541) Tarill


Tarill
őstag

folyamatosan kapom a bérleti időt ezekhez a red is- red amx 50b és red t62-a tankokhoz de egyik sincs a garázsomba és nem tudom dühöngés módba se vinni, ilyenkor mi van? :/

(#107542) Kelvin válasza Tarill (#107541) üzenetére


Kelvin
őstag

Eladtad esetleg?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#107543) nyunyu válasza Tarill (#107541) üzenetére


nyunyu
félisten

Hmm, legfrissebb XVM nekem is kitakaritotta oket a garazsbol.

Viszont ha kivalasztom a Rampage modot, akkor a 3 tank sorrendjenek kivalasztasanal ismet megjelennek a lenti tanklistaban.

Mult heti XVM betaval viszont meg a garazsban is latszottak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#107544) rlazol válasza Tarill (#107541) üzenetére


rlazol
addikt

tartalékos tankok között?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#107545) Kakumix válasza Tarill (#107541) üzenetére


Kakumix
senior tag

Esetleg régebben egy moddal (talán az xvm többsoros garázsa) eltüntetted a nem kívánt tankokat a listából a jobb gomb "Set as reserve" menüpontot választva. Ezeket, újra megjeleníteni, a többsoros garázs mod szűrőjét "Reserve"-re állítva tudod. Illetve itt is csak Rampage módba lépve látszanak.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#107546) nyunyu válasza Kakumix (#107545) üzenetére


nyunyu
félisten

Reserveknel sincsenek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#107547) ollie válasza nyunyu (#107543) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az XVM, hanem a Wargaming. A 9.13-as patch notes-ban benne van:

Rental vehicles are now displayed in the vehicle carousel only when the Rampage mode is selected.

***

(#107548) Tarill


Tarill
őstag

ha kiválasztom a rampage módot akkor sincsenek a garázsban, de a raktár menüben meg ott vannak és a múltkor mentem is valamelyikkel.

(#107549) fradi81 válasza Tarill (#107548) üzenetére


fradi81
veterán

Azt írja t62-nél a legénység nem teljes gondolom azért nem választható.

moto g72, Ninebot d28e

(#107550) Kakumix válasza Tarill (#107548) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mint írtam, ha Rampage módban vagy akkor, válts át a reserve tankokra a szűrővel (felülről a 4.).
Nekem is gondot okozott elsőre megtalálni a bérelt tankokat, mert miután elrejtettem őket az új patch-ben a WG pluszban is elrejtette ezeket a random csatákból.

Legyen szép napod!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.