Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#107851) Warton válasza h1mpi (#107850) üzenetére


Warton
őstag

A SU-14-2 pedig sokkal jobb lesz, az Obj pedig már a csúcs.

(#107852) wwenigma válasza h1mpi (#107850) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Játssz egy kicsit többet, nagyon hullamzik. Tegnap GWP-vel fullra beszukulve lottem, még csak nem is a képernyon lathato reszen csapodott be...elotte meg par hete M12 mint a lézer.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#107853) TESCO-Zsömle válasza wwenigma (#107852) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+1. Lehet lag, de nekem rendszeresen lőnek artik full beszűkülve célzókörön kívülre. És ez csatánként legalább 1 lövést jelent, mikor oda megy, ahova nem mehetne, pedig nem rángatom az egeret.

S-51-el volt, hogy kis ágyúval se volt képes eltalálni semmit, múltkor meg nagyágyúval csak rárántottam, ellőttem és a 200m-es célzókörön telibe verte a mozgó tankot... Megjegyzem ugyanebben a csatában beszűkölve adott két 1shot kill-t fullHP-ról, szóval AZ egy olyan csata volt. Egyébként meg max splays-el tépkedek le ilyen 500-150HP-kat, ha a 200mm-es löveg van rajta.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107854) HellGreg


HellGreg
őstag

Próbálok pozitív tulajdonságokat keresni a következő tankokban:
1. Panther 8.8
2. M4A1 Rev
Lassúak, rossz az álcájuk, papírból vannak, szar a csőlehajlás... még ha limitesek lennének...
Mire jók ezek egyáltalán???? Jól bevásároltam... :C
AMX CDC-ről nem is beszélve. Vagy csak én nem tudok játszani. Mondjuk az lehet, 960 wn8-cal :)

(#107855) Sanya válasza HellGreg (#107854) üzenetére


Sanya
nagyúr

fedezék mögül, távolról elég erősek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#107856) DaveHutt válasza HellGreg (#107854) üzenetére


DaveHutt
őstag

Meg kell keresned a pályákon azokat a pontokat, ahol tudsz velük sértetlenül csipegetni az ellenségből. Nem szabad egész meccs alatt campelni, használd ki, hogy van tornyod és sebességed is.

Ahhoz a wn8-hoz és játéktapasztalathoz nehezek ezek a tankok (heavyvel jobban jártál volna). De ne szomorodj el, ha megérted ezeket a tankokat, jóval jobb játékos leszel. Kell egyfajta adaptivitás a tier 8 mediumokhoz.

(#107857) sith7 válasza HellGreg (#107854) üzenetére


sith7
nagyúr

Mire jók ezek egyáltalán????

kreditfarmolásra

Itt keress rep - eket

(#107858) Télapó_ válasza #63761920 (#107848) üzenetére


Télapó_
tag

talán itt

Üdv.

(#107859) ollie válasza HellGreg (#107854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért az M4A1 Rev-nek egyáltalán nem rossz a csőlehajlása. Persze nem a legjobb, de nem nevezném rossznak. Amúgy próbálj vele TD módra játszani.

***

(#107860) h1mpi válasza HellGreg (#107854) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Még az M48-al is bújkálni kell, mert a frontvonalban gyorsan eltud fogyni, főleg tier10-es csatában, ahol jönnek a 700-800-as puszik :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107861) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Üdv!

Ez az M56 scorpion mennyire ajánlott tank? Pénzkereséshez kéne leginkább, de ebben a mostani csomagban pont megérné nekem, mert prémium tankra és goldra is szükségem lenne a hétvégi akciók miatt.

(#107862) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nem játszottam ezzel a becses játékkal lassn 3 hónapja. Most megint kedvet kaptam hozzá, mondom megveszem a Löwét is, ha már akciós.

Első kör, aki azon az oldalon volt velem, az mind elrohant hangyászni a másik oldalra, ahol természetesen mind elhullottak...

Másodikba t10et kaptam vele.
Netán az utóbbi időben valamitől baromi op lett a Löwe, hogy T57el félelmében két sorozat goldammot pumpált belém a ***********************, vagy a T57en módosítottak valamit? (Egyébként még mindig ott rohadjon le a keze annak a jóképességűnek, aki kitalálta a goldammot minden tankba. Legalább a legtöbb top 10es lövegnek ne lenne... Vagy inkább egyik 10esnek sem.)

Tényleg, módosítottak valamit a T57en? Újra kellett töltenem a lőszert a garázsban bele, pedig 3 hónapja nem gurultam vele.

Ki játszik AMD A10 (Kaveri 7850K/Godavari 7870K) APUn? Milyen beállításokkal milyen FPS-t kap? Ma jön meg minden a következő gépemhez (Ami csak pár hónapra lesz, mert aztán csere, jön egy hackli.).

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#107863) vhw válasza Plasticbomb (#107862) üzenetére


vhw
addikt

Na nem mintha sima AP-val nem lőtt volna át, ahogy nem akar... :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#107864) Plasticbomb válasza vhw (#107863) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Dehogynem. Épp ez az, ami aztán végképp felcsinálja az agyam ilyen helyzetben. Tudom, hoyg átlő, nem is nagyon kelll figyelnie normál ammoval, és az első tártól csak "kur***nyázok" egy sort neki, hisz tudom, hogy neki egy tár csere 25 sec, szóval nem fog cserélni egy tárat csak az "én kedvemért", de a második adag kicsapta a biztosítékot, mert pont arról árulkodik, ami nekem halálom. Igénytelenség. A profin akarom csinálni hozzáállás teljes hiánya. A leszarom, stb hozzáállás. (Ez az, ami MOn is sokszor kergetett az örületbe, és itt hollandiában is túl sokszor látom... Tök egyszerű munka, gyakorlatilag hetekig lehet úgy csinálni, hogy egy hibát nem vétesz, és mégis azt látod, hogy naponta tucatnál több hibát csinálnak egyesek... És akkor még nem beszéltünk a rakétatudományról...)

Szóval jah. Sima Apval és ott lő át, tudom, nekem is van. És tudom, nem kéne elvárnom azt, hogy mindenki úgy álljon hozzá, ahogy én, de akkor is. Na.

(elfogyott a mérgem.:P )

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#107865) mcwolf79 válasza Plasticbomb (#107862) üzenetére


mcwolf79
veterán

Biztos sok Linkin videót nézett ;] :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107866) h1mpi válasza Plasticbomb (#107862) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet betárazott valami keményebb tankra és kilőtte más, olyankor én se szoktam visszatárazni ap-ra. Vagy tényleg linkinnel találkoztál :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107867) Tuco Ramirez válasza ollie (#107842) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Azért ez túlzás. A CDC "páncélját" gyakorlatilag bármi overmatch-eli illetve átviszi HE-vel is, a P 8.8-ét viszont nem.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#107868) galervin93 válasza Tuco Ramirez (#107867) üzenetére


galervin93
őstag

Effektíve egyik sem ér sokat. Mindkettőn jó ágyú van, mindkettő papír, csak az egyik lassabb és rossz a csőlehajlása, a másik meg gyors és tud dombon lefelé nézni. Melyik a jobb? ...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#107869) mcwolf79 válasza Tuco Ramirez (#107867) üzenetére


mcwolf79
veterán

A 8.8 páncélja talán akkor ér valamit, jó top tier és tele van hetes med-ekkel.
Máskülönben boldog - boldogtalan belövi. Ritka hogy pattint.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#107870) tween


tween
őstag

Nagyon csábít ez az STA-2 :(( CDC-m van, azt nagyon szeretem, heavy prém meg nem kell... hát nem is tudom... :D

(#107871) galervin93 válasza tween (#107870) üzenetére


galervin93
őstag

Én élvezettel játszok vele, hiába nincs se komoly gyorsasága, se túl jó ágyúja. Legalábbis átütésben, mert a célzásidő és a töltés villámgyors. Menet közben is bátran lehet lövöldözni, nagyon jó ebben is.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#107872) TESCO-Zsömle válasza GeneraL_XTX (#107861) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kissé rugalmatlanabb, mint az E25, de nagyjából az a stílus. Nagy camo, papír test, jó ágyú. Sunnyogni kell vele, dugdosni, rejteni, ha mégis a frontra viszed, akkor 100%-osan ki kell vele használni a 10°-os ágyúsüllyedést. Közelharc kerülendő, ha neked mennek ugyanaz történik, mint egy ELC-vel.

Eleinte szopás a 45/12-es végsebesség meg a papír test, de azóta futottam vele pár ászt is és fülig ér a szám szinte minden körben. Szeretek vele frontra is menni, kísérletezni mit-hol-hogyan lehet megoldani, mert azért az a 10° bizony kinyit jó pár kaput. Vicces, mikor az AMX 13 90 gázol halálra és én is mentettem már meg tank életét azzal, hogy beírtam a chat-be: Menjen neki a skorpiónak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107873) jr1994


jr1994
addikt

Dühöngés mód: hogy kéne használni a harci tartalékokat? Nekem (talán a zoom out mod miatt?) madártávlatból kell céloznom, nem csoda hogy alig találok el vele valakit nem hogy ezzel szerezzek 2 killt :W

Szerintetek is a zoom out mod okozza ezt? Mert azt ugyan nem szedem le, legfeljebb csökkentem a max távolságot. De emlékszem mikor bejött a játékmód és a frissétés után még nem voltak modok úgy tudtam rendesen lőni a tartalékokkal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#107874) wwenigma válasza jr1994 (#107873) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, ezt a mod okozza sajna....

Mas. Nagyon betyáros ez az SpIC, de 1100 koruli alapXP-re csak elso osztályt ad... a camoja alapbol durva, a legenyeken olyan 30%-os+alcahalo, neha 50 méterrol sem spotolódok...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#107875) Jolet


Jolet
őstag

hát nekem ez lett a kedvenc tankom, még az e25-től is élvezetesebb

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#107876) po1son válasza TESCO-Zsömle (#107872) üzenetére


po1son
addikt

Közelharc kerülendő, ha neked mennek ugyanaz történik, mint egy ELC-vel.

Múltkor haverommal vagy 5 percen keresztül röhögtünk egy ilyen szituáción. Szó szerint repült vagy 10 métert a levegőben, amikor találkozott egy 8as heavyvel.... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#107877) TESCO-Zsömle válasza po1son (#107876) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi is gondolkodtunk, hogy be kéne vinni gyakorlóba és adni egy pofont a hegyről 70-nel leguruló IS7-essel. :P

De na. Az inerciális tömeg hiánya és a rendkívül jól kidolgozott fizika csodákra képes. Mint mondtam, majdnem lelökött a szikláról egy ELC a múltkor... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107878) GeneraL_XTX válasza TESCO-Zsömle (#107872) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

arról tudsz valamit mondani hogy hogy ezüst termelésben hogy teljesít?

(#107879) Télapó_


Télapó_
tag

Végre egy normális csata.

Ez mitől lehet szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#107880) Veatta válasza Télapó_ (#107879) üzenetére


Veatta
aktív tag

Egy kicsi lélektani segítség aki pont ezzel küzd, meg lehet csinálni! :)

Valamelyik mod lehet...

[ Szerkesztve ]

(#107881) Greentea válasza Télapó_ (#107879) üzenetére


Greentea
senior tag

Ilyen nálam is volt. Valamelyik fejlesztői hírcsokorban benne volt. Tehát a WG-sek is tudnak róla így valószínű nem mod kavar be.
szerk: itt is van
[link]
korai tűzijáték

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#107882) Télapó_ válasza Greentea (#107881) üzenetére


Télapó_
tag

Értem köszi az infót.

Üdv.

(#107883) Poultier


Poultier
tag

Háló!

A T25-re(német prém) milyen első skilleket érdemes adni a legényeknek? Elég pontatlan még az ágyu. :(

(#107884) fradi81 válasza Poultier (#107883) üzenetére


fradi81
veterán

háló

Lámpa+javítás vagy álca attól függ melyik tankba megy a legénység. A t25 később sem lesz sokkal pontosabb.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#107885) TESCO-Zsömle válasza GeneraL_XTX (#107878) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanúgy, mint egy E25. Talán még jobban. Vesztes csatában termel 10k-t, ha lősz 1k-t.

A tank javítása max 5.5k, a lőszer meg 380/db.

Egy nyertes csatában 2k DMG-el hoz 30k-t zsebbe és még élvezed is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#107886) kchryss válasza jr1994 (#107873) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, nálam is hasonló. A tartalék első használatakor a maximális távolságra van állítva a látószög és mivel a mod megnöveli a maximális távolságot így lesz ilyen messze. Én amúgy szeretem ha szinte bármeddig kizoomolhatok ezért nálam nagyobbra van állítva szóval nálam az egész pálya belefért a képbe mikor a tartalékot használtam volna és jó sokáig tartott lezoomolnom. :D
res_mods/0.9.13/gui/avatar_input_handler.xml-ben a <strategicMode>-nál a <distRange>min max</distRange>-nél lehet beállítani az arty nézet minimális és maximális távolságát. A maxot kell lejjebb venni és akkor elvileg jó lesz. Az eredeti érték ha jól rémlik 100.

(#107879) @Télapó_: Konfetti. :DD

[ Szerkesztve ]

(#107887) jr1994 válasza kchryss (#107886) üzenetére


jr1994
addikt

Nálam a res modsban nincs is ilyen :(

Csak a res-ben, és nem is pont ugyanez, hanem .pyc fájlokkal van tele.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#107888) kchryss válasza jr1994 (#107887) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor gondolom pmod-ra épülő zoomod van. Ahhoz nem értek annyira, a modok 90%-a az avatar_input_handler.xml-t használja. Ebben lehet letiltani a löveg rángatózását is a lövéseknél és a billegést ha megállsz, mozogsz.
Akkor talán res_mods/0.9.13/scripts/client/gui/mods/mod_pmod/zoomDistance.json

(#107889) Atti777 válasza kchryss (#107888) üzenetére


Atti777
senior tag

Ha már avatar_input_handler, azt nem tudod véletlenül, hogyan lehetne beállítani, hogy kilövés után ne zoomoljon ki? A J1mB0 crosshair csomagban volt, de ez a funkciója eléggé idegesít

Путин, иди нахуй!

(#107890) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megkaptam a gold visszatérítést a Skoda T-40 refund után, ami érdekes, hogy nem az ingame akciós árát kaptam vissza, ami 2590 gold, hanem 2900 goldot. Szerintem a befizetett EUR-t kaptam meg goldban. Ez legalább korrekt, mert akkor se lepődtem volna meg, ha csak a 2590 goldot kapom vissza.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#107891) kchryss válasza Atti777 (#107889) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom, hogy ez avatar_input_handler beállítás-e. Simán a játékban a beállításokban van olyan, hogy "Post-effect engedélyezése halál után" azt kapcsold ki szerintem.

(#107892) Atti777 válasza kchryss (#107891) üzenetére


Atti777
senior tag

Köszi, de az ki van kapcsolva.
Meg a J1mB0 felrakása után kezdte ezt csinálni, szóval az lehet a bűnös.
Az avatar_input_handlerben van is egy post mortem rész, állítgattam is, de nem volt eredménye, valószínűleg nem a megfelelő részt néztem :(

Путин, иди нахуй!

(#107893) Tarill


Tarill
őstag

Üdv. 5k xp választ el az obj.140-től. Vegyem azt vagy szedjek még 60k-t a T-62A-hoz? Bár őszintén szólva nagyon nem akarnék már :D tököm tele a 201-es pennel 80% Tier X- ben :D

(#107894) DaveHutt válasza Tarill (#107893) üzenetére


DaveHutt
őstag

Annyira ne legyen tele a tökdöd, mert mindkettőt érdemes kihúzni. :P

(#107895) Tarill válasza DaveHutt (#107894) üzenetére


Tarill
őstag

Obj 140-re azt írják nagyon modul sérülékeny míg a t62 szinte alig. Randomokba ez elég nagy hátrány nekem.

(#107896) kchryss válasza Atti777 (#107892) üzenetére


kchryss
addikt

Megnéztem a j1mb0-ban az alap avatar_input_handler van és az optional mappában van 3 módosított a zoomouthoz, gunshake effekt kikapcsolásához és a kettőhöz együtt. A post mortem része mind a 4-nek megegyezik szóval olyan, mint alapé, vagyis nem ott van a megoldás. Kipróbáltam a játékot csak a j1mb0-val és nálam nem csinálja, szóval nem is a j1mb0 okozhatja nálad.

(#107897) DaveHutt válasza Tarill (#107895) üzenetére


DaveHutt
őstag

Már ne haragudj, de itt a lehetőség, hogy egy nagyon jó tier 9 medből kihúzz 2 op tier 10 tankot. Ne keresd a kifogásokat, mindkettő meccsdöntő tank tud lenni, ha tudod őket használni. Véleményem szerint a T62a jobb (toronypáncél, kicsit jobb modulok), de az Object 140 is brutális (jobb gundep, fürgébb, azért ez is pattint toronyból rendesen). Tedd félre a T54-et, de el ne add, amíg nincs meg mind a kettő. XP és kredit terén is hülyeség eladni idő előtt.

Egyébként én is a te cipődben jártam anno, dupla xp-ztem csak naponta a T54-et, meg utána personal missionre használtam. Nem kötelező mindig azzal a tankkal menni. ;)

(#107898) Tarill válasza DaveHutt (#107897) üzenetére


Tarill
őstag

Múlt vasárnap 80k xp-t szedtem össze a t54-el olyan 90 meccs alatt közbe ha korán garázsba kerültem másokkal is mentem. Azóta valahogy nincs kedvem úgy nyomni a wotot :/

(#107899) Phobion


Phobion
őstag

Nem úgy volt, hogy mától minden győztes meccsért 2X XP jár? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#107900) TESCO-Zsömle válasza Phobion (#107899) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Top10-be is kell lenni és küldetésként írja jóvá.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.