Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180720) FerNandor válasza INTELligent (#180717) üzenetére


FerNandor
őstag

& #180716Alg

Köszönöm. Alg linkje alapján még távtartó sem kell hozzá elvileg.
Igen, most nézem a kerekeket és nagyon nem egyértelmű sokszor. Valamikor csak 9-10-et írnak stb, másik oldal ugyanarra a kerékre ír 7/8/9/10-et. Én meg nem értek hozzá.

peterkeT Hogy van-e értelme, nem tudom. Ez a DT kerék kb 600g-mal könnyebb, mint a mostani és gondolom jobb is. Hogy éreznék-e ebből valamit, azt nem tudom. Sokan "ég és föld" különbségnek írnak egy ilyen kerékcserét.
Talán ez kézzel foghatóbb dolog, mint a házimozi topikban a b@szott drága hangfalkábelek stb :DDD

Azt meg nem tudom, hogy mivel lenne jobb egy 10-es sor mondjuk, vagy egy más váltórendszer. Nem érzem úgy, hogy a mostani nem lenne jó (nekem). Szerencsére lecserélni sem szeretném a biciklit, meg amúgy nagyon tetszik. Viszont egy ilyen kerékcserére most beindult a hangya kicsit, mert ezzel és az érkező nyereggel kb 800g mínusz lenne. Az talán már számíthat valamit. Nem tudom, pontosan most mennyi a bicikli, de talán 9.5 körül lehet. Valahogy le kéne mérnem pontosan.
(Cannondale CAAD8 2014 Claris 51cm)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.