Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122601) Runner_fxr válasza StLui (#122596) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Kell egy bizonyos fokú őrültség a nagy ugratásokhoz, ez már nem csak technikai tudáson múlik, hanem, hogy bevállalós vagy. Aki majrézik ezektől, fél a sérülésektől, az soha nem fog Big aireket ugrálni, 20 év montizás után se, se fiatalon se öregen, sehogy se. Persze ez nem feltétlen baj, mindenki a maga szintjén élvezi a bringázást, ez a lényeg. Az biztos, hogy fiatalabb koromban én is bolondabb voltam, csináltam olyanokat, amit ma már egyáltalán nem biztos. Még egy bő 10 éve 2007 körül, sikerült egy nyarat itt eltöltenem: Leogang
Azért én is repkedtem szépeket egy Kona Stinky-vel. :) Ma már megfontoltabb vagyok.
Persze ha megint lenne lehetőségem egyhuzamban több időt eltölteni egy ilyen helyen, biztos bevadulnék. :D

Elég szépeket repkednek a srácok is kalnica-n. :)

[ Szerkesztve ]

(#122602) Hasaggymeg válasza StLui (#122596) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hacsak nem akarsz belőle profit faragni,csak csínján kell biztatni,van bennük elég vakmerőség amúgy is.

Runner...új vas?! Mire gondolsz pontosan? :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122603) Redneck válasza Runner_fxr (#122601) üzenetére


Redneck
veterán

ÁÁÁ, nagyon jó pálya, köszi a tippet! :R Kedvet kaptam egy kanyarhoz rajta.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122604) StLui válasza Runner_fxr (#122601) üzenetére


StLui
veterán

Leogangra naponta egy felvonózásra volt érvényes a saalbach joker kártya, nagyon jó az is, kétszer átmentünk az egy hét alatt. Kb olyan Saalbach vagy Leogang összhasonlítva Semmeringgel, vagy Kalnica-val, mint Hungaroring, Pannonring szemben a Euroringgel, előbbiek a nagymotorok pályája, utobbi a kisebbeké, supermotoké. Itt is a videóban milyen tempót ment a kiskölyök, na Kalnican erre nincs szükség, lehetőség, nincsenek ilyen hosszú "üres" részek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122605) StLui válasza Hasaggymeg (#122602) üzenetére


StLui
veterán

Nem akarok semmiképpen, kicsi az esély a top-hoz, szinte nulla, és rengeteg energiát elvisz.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122606) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Jó napot emberek :) Elsösorba Györiektöl szeretném kérdezni,olcsó,megbizható kerékpár alkatrész üzletet keresnék.Neten találtam többet,de van ahol nem tudom mi a kinálat,sok kedvem meg nincs az összes üzletet végigjárkálni.Valamint kerékpárra szerelhetö telótartót keresnék,akár ha valaki tud konkrét üzletnevet irni,az is megfelelne.Elöre is köszönöm :)

(#122607) SSJmeszes válasza Runner_fxr (#122595) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Mit gondolsz, fog csökkeni az ára GP7 nek tavasszal, vagy akár most BF ideje alatt?
Leogangre 2 napra majd 20e. a beugró.:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#122608) StLui válasza SSJmeszes (#122607) üzenetére


StLui
veterán

Saalbachba van a legtöbb szálláshoz nyáron joker kártya, 20-30 eur / nap a szállásod akár, mi 40-ért voltunk a belvárosban félpanzióval, és jár mellé a bérlet, átmehet minden nap 1 menetre Leogangba is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122609) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#122602) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Valószínűleg ez:
Merida eone sixty
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

De azért próbálom magam győzködni, hogy jó lesz nekem egy villany nélküli is, bár egyre kevesebb sikerrel. :)
Ha nem villanyos, akkor valami ilyesmi, valami igazi különlegességet szeretnék, nem kommersz gépet:
EVIL
YETI
Intense
Pivot

Redneck: Ilyen pályákra nem árt legalább egy Enduro, XC-vel nem lesz annyira élvezetes. Mondjuk lehet bérelni is.

StLui: Állítólag ez sem rossz: Ruzomberok

SSJmeszes: Általában amíg nem jön az újabb szériás gopro, a csúcsmodell ára maradt mindig 140-150 környékén. Nem hinném, hogy a gopro 8 előtt olcsóbb lenne.

Amikor én leogang-ban voltam, 2007-ben, nekem akkor szezon bérletem volt. :) Az érte meg a legjobban, nem volt rossz árban, nem akarok hülyeséget mondani, de én valami 280-300 euro-ra emlékszem, és akkor még 250ft volt az euro. Saltzburg-ban melóztam, minden hétvégén Leogang-ba voltam, Június-tól Augusztusig.

[ Szerkesztve ]

(#122610) IMIIKE1998 válasza pc360 (#122599) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Honnan tudod? Attól még, hogy a táblázat szerint nem így van, attól még a gyakorlatban máshogy is működhet...

[ Szerkesztve ]

(#122611) pc360 válasza IMIIKE1998 (#122610) üzenetére


pc360
addikt

Látom rajta, és Hasaggymeg se véletlen vetette fel a dolgot. Nincsenek csodák, ennyire gnóm nem lehetsz, hogy pont a 16-os legyen a legkényelmesebb egy ennyire kihúzott nyereggel + megemelt kormánnyal. Ez inkább egy trekking jellegűre kialakított kényszermegoldás, mint sportos MTB. Utóbbihoz semmi köze. De ha neked pont ez kell, akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122612) pikszel válasza IMIIKE1998 (#122610) üzenetére


pikszel
őstag

Segíteni próbálnak neked a kollégák, de ez valahogy lepattan rólad, vagy nem akarod megérteni. Például miért volt annyira felemelve a nyereg? Az alföldre minek teleszkópos bringa, pláne valami levegős? De komolyan.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#122613) IMIIKE1998 válasza pc360 (#122611) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

K, nincs értelme az égésznek. Mostantól inkább mellőzöm az ide irkálást. :U

(#122614) 6030D válasza pc360 (#122611) üzenetére


6030D
Ármester

Van ebből emberi méret is, csak mivel ez egy hobbi bringa, ezért rövid, így nagyobb méret kell(ett volna) belőle.Szerintem a 18"-os.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122615) pc360 válasza IMIIKE1998 (#122613) üzenetére


pc360
addikt

Azért, mert ennyi tanácsadás után még mindig nem tudsz normális, hozzád illő méretet venni, nem mi vagyunk a hibások.

Mostantól inkább mellőzöm az ide irkálást.

Mondjuk ezt személy szerint üdvözlöm, irkálhatod máshova a K betűid.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122616) IMIIKE1998 válasza pc360 (#122615) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

K
K
K
K
K
K
K

(#122617) Hasaggymeg válasza Runner_fxr (#122609) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Annyival jobb mint a Cannondale?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122618) endre166


endre166
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem hátha valaki tud segíteni.
Adott egy 26os mtb(Haibike qrx) és az év nagy részében városban használom.Nos olyan ötletem támadt, hogy sima mtb agyra ráfűznék egy 700C (országuti) felnit.
Szerintetek elférne a vázban? Kb 2cm hely van a gumi és a váz között jelenleg 1,75ös gumival

(#122619) dugo_ válasza endre166 (#122618) üzenetére


dugo_
veterán

(#122620) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Sziasztok,

Közel 30év után megint bringára ültem. Két hete vettem egy Rockrider 540-et,tavaszra szeretnék ezt azt lecserélni rajta. Hétvégi illetve amikor éppen ráérek gép lenne,néha erdős lájtos bóklászással illetve majd talán melóba is mennék vele. (Térdem,porc,szalagok eldöntik)
Pl: Kapna egy új BB-UN55 monoblokkot [link] illetve még Shimano hajtőművet [link] , fogaskoszorút [link] itt a hátsó váltó (Shimano Altus FD-M2000) bírja a kevesebb 11-26-os fogszámot?
Gumit is cserélnék,inkább aszfaltosabb verzióra. A SCHWALBE BIG BEN 27,5X2,00 és a SCHWALBE ENERGIZER PLUS 27,5X1,75 között vacillálok.

.
Illetve Ali,ebay-ről ilyen szerszámokat érdemes rendelni,vagy gagyik? [link]

Szívesen fogadok ötleteket/tanácsokat,hogy a kiszemelsz cuccok jók-e,vagy nézzek mást inkább. :)

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#122621) dugo_ válasza -Mosquito- (#122620) üzenetére


dugo_
veterán

Kapna egy új BB-UN55 monoblokkot
Semmi értelme.
még Shimano hajtőművet
Semmi értelme.

Ha fejleszteni akarsz, akkor a HT2-es integrált irányába menj el.

hátsó váltó bírja a kevesebb 11-26-as fogszámot?
Kevesebbet bír, felfele van megadva max kapacitás. Te viszont bírni fogod a kisebb áttételi tartományt?

Illetve Ali,ebay-ről ilyen szerszámokat érdemes rendelni,vagy gagyik?
A konkrét linken gagyik vannak. Ha van olyan, amit érdemes, azt majd a többiek belinkelik.

Mondjuk már az alapkoncepciót sem értem, hogy miért montit vettél, ha aszfaltgép kell. Erdős (döngölt talajos) bóklászáshoz egy cross is elég, üléspozíció is kényelmesebb, aszfalton is használhatóbb.

(#122622) Hasaggymeg válasza endre166 (#122618) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Miért akarod átfűzni,nem elég ha teszel rá egy igazán vékony,sima gumit,mint pl.a Conti Contact Speed köpenyt és lesz egy ilyen bringád? Városban elkel legalább a 1,3-as gumi padkázni.Amúgy meg számolás kérdése és kiderül elfér-e.Szerintem valószínűleg el.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122623) StLui válasza -Mosquito- (#122620) üzenetére


StLui
veterán

"erdős lájtos bóklászással-inkább aszfaltosabb verzióra" ez nekem elentmondás
Ráadásul pont az lenne a lényege a dekás bringának, hogy ne költs rá, használd ameddig csak tudod, vagy használtan vetted és amit cserélnél az kuka már?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122624) trialboj


trialboj
őstag

Akik már régóta tekernek, mondják már meg, hogy mennyire általános dolog hogy november közepén kellemes 22 fokban lehet tekerni 0 széllel ?

Tavaly ilyenkor nem bringáztam, előző években meg már rég kabátban negyed ekkora távokat mentem a hideg miatt. Ez most valami extrém elnyújtott enyhe ősz, aminek jövőre isszuk a levét, a júniusig elhúzódó szeles 10-12 fokos takony idővel?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#122625) RMZ250 válasza Hasaggymeg (#122622) üzenetére


RMZ250
senior tag

Húúúúúúúúúú de állat guma. Pont ilyen kéne nekem is majd, hogy könnyebben guruljon aszfalton. 29-ben is van ilyen?

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#122626) jjeahh válasza -Mosquito- (#122620) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A fogaskoszorú leszedő működik, csak óvatosan kell vele bánni, mert hajlamos elnyalódni, a láncbontó az gagyi, nekem 1 láncot sikerült szétszedni vele nagy nehezen mert elhajlott... a másik kettőből meg nekem nem kínai verzió van, hanem IceToolz, vagyis lesz, mert a héten hozza őket a DHL rosebikes-ról. Szal azok nem tom milyenek...

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122627) endre166 válasza Hasaggymeg (#122622) üzenetére


endre166
tag

Jelenleg 1,75ös városi gumi van rajta, és azért gondoltam a nagyobbra váltásra, mert esténként megyünk tekerni én a 26ossal nehezebben tartom a 30 feletti átlagot, mint a többiek 29er el(1,5ös slickel.)

(#122628) -Mosquito- válasza dugo_ (#122621) üzenetére


-Mosquito-
őstag

+ StLui:

Használtan,jó áron vettem,újonnan -szerintem- nem éri meg az árát. Számlája,szerviz papírjai is vannak,szép gép keveset futott,gyári gumi és betétek vannak még benne. Volt egy keret amit nem kívántam átlépni és ugye a térdem is ott van. Mellette még motorozom is,szóval tényleg lájtos hobbi használatra lett véve a gép.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#122629) Hasaggymeg válasza endre166 (#122627) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem a kerékmérettől függ az sebesség,hanem leginkább a gumi ellenállásától,üléspozíciótól (szélellenállás) és erőnléttől.Tegyél rá egy sima,vékonyabb gumit,fújd fel vagy 5-6 barra és taposs oda neki miközben jól előre hajolsz,mondjuk egy pár kormányszarvval. ;)

(#122628) Mosquito34 ...azt akarják mondani,hogy szórakozni lehet vele,de nem érdemes.Egyrészt az előrelépés messze nem lesz arányban a ráfordított erőforrásokkal,másrészt ami most rajta van az pariban is van a vázzal/telóval,és még tulajdonképp új minden,pénzkidobás eldobálni mielőtt elkopik és kukaéretté válik.Addig kiderül kell-e másik,vagy elég az.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122630) ivana válasza -Mosquito- (#122620) üzenetére


ivana
Ármester

Elég furán válogattál, de kb. látszik mi kéne neked, csak a tapasztalat hiányzik. Szóval vegyél egy HT2-es acera hajtást pl. Roseról, meg csapágyat hozzá. A gumi meg a conti doublefighter, schwalbe hurricane párosból ami jobban tetszik.
Sornak itthon valami sunracet, jobb mint az olcsó shimano. És ne ilyen rövidet szvsz montira.

endre166 Én montira városban sem mennék a feljebb általam említett félterep gumik alá. De ha kell van slickebb is, de szvsz 29-erre a 1.5-es egy vicc.
A sebesség elsősorban combtól és tüdőtől függ. Másodsorban az üléspozíciótól és a guminyomás csak a harmadik.

[ Szerkesztve ]

(#122631) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#122617) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem feltétlen jobb, de más.

trialboj: Nagyon nincs ez így rendben, hogy ennyire enyhe az idő. Egy visszafordíthatatlan folyamatnak vagyunk a részesei. Lesznek itt még ennél komolyabb problémák is, minthogy novemberben 20 fok van.

[ Szerkesztve ]

(#122632) StLui válasza Runner_fxr (#122631) üzenetére


StLui
veterán

Sokan örülnek, örülünk neki, de lesz ennek böjtje sajnos, csak sokan nem akarják elhinni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122633) #07746304


#07746304
törölt tag

Ma:

De ami tényleg kellene:

Üdv ez az alsó milyen bicikli lehet ?:) Mondjuk a felsőre is kíváncsi lennék

(#122634) trialboj


trialboj
őstag

Ez a mászós videó érdekes volt.

Ez alapján azt gondolnám, hogy egy új enduro bringa, lockolható telókkal, már egész jó választás lehet mindenes bringának. Lefele nyílván jobb, de ahogy itt látható, rövid távon is lehet vele mászni, a hosszú emelkedőkhöz pedig kell a zárható teló.
Talán nem is véletlen, hogy a canyon legújabb NEURON szériája már 130/130as rugóúttal van szerelve. Azt nem tudom hogy hátul is zárható-e, teljesen(a "A FIRM LOCK-OUT" erre utal, de ki hiszi ezt el, amíg valaki le nem teszteli ), de ha igaz, szerintem ez egy remek bringa, mondjuk miután lecserélted a fékeket...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#122635) Redneck válasza Runner_fxr (#122609) üzenetére


Redneck
veterán

Persze, gondoltam, valószínűleg így is tennék, a sajátom kevés lenne egy ilyen csapatáson. Az tetszett a videóban linkelt pályán, hogy jó széles, nem túl nehéz. Egy hardcore downhill pályára biztos nem mennék, főleg olyanra nem ahol szűk, fás részek vannak, azokat tizenévesen is utáltam. Elég egy apróbb hiba és durvákat lehet esni. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122636) jjeahh válasza trialboj (#122634) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak belenéztem tegnap a videóba, de nekem úgy tűnt, hogy az enduroval csak rövid emelkedőkön tud felmászni a srác, a hosszabbakat már nem bírja, meg elég gyakran emelgeti az orrát és esik hátra, mert magasan van a kormány. A lightosabb vagy rövidebb emelkedők valszeg leküzdhetőek 170/170-el is, de egy hosszabb túrát sok mászással nem hiszem, hogy be mernék vállalni vele :B . Amúgy a Neuron nem trail? Tudtommal a Canyonnál a Lux meg az Exceed az XC vonal.

IntelliSense: nekem áruházi fatbike-nak tűnik, csak telepakolták, mint egy karácsonyfát :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122637) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ne a telefonnal foglalkozz, hanem az úttal :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#122638) Hasaggymeg válasza jjeahh (#122636) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igen,még ennyiből is látszott,hogy jobban mászik az XC,pedig itt csak rövid,technikás mászások voltak,ahol inkább a lendület,meg a tudás számított.Hosszú,izzasztó mászáson még jobban kitűnt volna a 29" és CC geo előnye.A fa körül,a szűk fordulónál ugyanakkor kitűnt a kisebb kerék előnye. Még arra lettem volna kíváncsi,hogyan oldják meg ezt a leugrálást becsatolva.Meglehet hamar kiderült volna miért is jó ilyen helyen taposópedállal nyomulni.

(#122633) IntelliSense...hátsó agymotoros,sárvédősített fat-ebike,melynek eleje a karácsonyt idézi? :DDD Lehet vagy 40 kilo. :U Bár egyik sem áll szívemhez közel,ha muszáj volna választanom maradnék az elsőnél. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122639) 6030D válasza Hasaggymeg (#122638) üzenetére


6030D
Ármester

A Lux-on spd van ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122640) jjeahh válasza Hasaggymeg (#122638) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Amúgy még volt hasonló videójuk. Tanulság: még mindíg nagyon kéne egy dundi bringa :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122641) trialboj


trialboj
őstag

Ezt csak azért hogy berúgja a napot :D

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#122642) Hasaggymeg válasza 6030D (#122639) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Úgy látod? :F ...nem tudom,nagyon könnyen és csavarás mentesen veszi le a lábát a fickó minden alkalommal. :F

(#122640) jjeahh...csúnya,batár,kell egy tonna levegő kerekeibe és ha aszfaltra tévedsz,olyan lesz mint egy traktor.Annyit nem ér az a kis plusz tapadás hátul. :N

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122643) 6030D válasza Hasaggymeg (#122642) üzenetére


6030D
Ármester

Az elsőnél ott kütd a becsatolással trackstand közben, hogy ne gurulásból induljon. Meg többször lehet hallani is.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122644) jjeahh válasza Hasaggymeg (#122642) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Télen, hóban, hegyen? Nekem oda kéne, aszfaltra egyáltalán vagy csak max 3km-re :D . Sajnos normál XC-vel csak pár cm vagy letaposott hóban lehet rendesen tekerni, tavaly télen is elég sok olyan helyzet volt, amikor elképzeltem, hogy most egy fatbike mekkora királyság lenne...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122645) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Tegnap voltam picit tekerni. Szinte minden alkalommal elmegyek a pásztorkutyák mellett, olyankor eszembe jut jjeahh kolléga esetei a kutyákkal. Gondoltam lefényképezem, felénk milyen vérmesek :) .

(#122646) Because válasza jjeahh (#122644) üzenetére


Because
őstag

50% le is jön belőle: [link] :))

(#122647) emiki6 válasza Dr. Gonzο (#122645) üzenetére


emiki6
veterán

:DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#122648) robee19 válasza Hasaggymeg (#122629) üzenetére


robee19
tag

Erre az Acera hajtásra azt írják 9 sebességhez. Akkor ezt 7-eshez nem is tudom használni, vagy csak 9es lánccal kell használnom 7-es rendszerben is?

(#122649) jjeahh válasza Dr. Gonzο (#122645) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Jó neked :D . Mondjuk ilyen lakott területek mellett itt sem támadnak, csak kint a hegyen, de ott nagyon. Gondolom lakott területekhez közel szokva vannak az emberekkel meg mindennel, kint a vadasban viszont nem és mindentől próbálják védeni a nyájat ami idegen.

Because: ez jobban kéne :) . Vagy a Canyoné is tetszetős.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122650) Dr. Gonzο válasza jjeahh (#122649) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Ez a település utolsó ingatlanhoz tartozó része, ahol az állatokat tartják. Innen könnyen tudják kiterelni őket a hegy felé. De jó fej kutyusok, megbámulnak, de le se szarnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.