Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122151) belsodavid


belsodavid
aktív tag

Sziasztok! Megjöttek az akciós Continental Xking-ek. 3800Ft-ért ezt kaptam. Elvileg ez a performance változat. Dot szám 0315. Mi a véleményetek?

(#122152) Napfénysüti válasza belsodavid (#122151) üzenetére

Jól kiszórják még a 3,5 éves gumikat. Bár lehet a kerékpároknál nincs ennek akkora jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#122153) emiki6 válasza belsodavid (#122151) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem be kell tenni a felnibe és felfújni. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#122154) ivana válasza Napfénysüti (#122152) üzenetére


ivana
Ármester

Normális gumi esetén szerintem nincs. Van olyan kerékpárom amin alsó hangon 60 éves Emergek futnak hibátlanul (mondjuk azokat szívesebben elraknám és raknék fel valami használóst, de 26-os falcos gumit már nem lehet kapni).

(#122155) belsodavid válasza belsodavid (#122151) üzenetére


belsodavid
aktív tag

Hát ja, gondoltam hogy valami ilyesmi lesz a dolog háta mögött, de igazából nem izgat, főleg ha egy évet kibír majd, akkor már megérte ennyi pénzért.

emiki6: : Az lesz, igaz csak tavasszal akartam felrakni, de mit spóroljak vele!?

(#122156) Th3Ac3


Th3Ac3
aktív tag

Sziasztok! Teleszkópot akarok cserélni a bringámon (Gepida Alboin 300 CRS), mert a gyárival annyira nem vagyok megelégedve. RST Sofi ML teleszkópom van [link] (50mm-t tud mozogni) és ezt akarom egy RockShox Paragon Gold RL 28-ra [link] cserélni. Ahogy néztem jónak tűnik minden de sose cseréltem még teleszkópot, szerintetek ez így megéri? Majdnem elfelejtettem de most V-féket használok az új teló mintha tárcsafékes lenne ami nem baj mert úgyis váltok tárcsafékre.

[ Szerkesztve ]

(#122157) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

(#121980) jjeahh:
- Tudod mi volt a furcsa, hogy a nyájal nem voltak kutyák. Vagy inkább mondhatnám azt is, hogy nagyon nagy szerencsém volt.. Mert ha akartak volna 2x is betámadhattak volna amíg én szaladgálok lefele a hegyről hátramenetben!:DDD
- Én sem tévedtem el, az irány ugyan az volt végig, csak annak az iránynak volt több útvonala, amit én mindig rosszul választottam meg.. Van egy rossz, meg rosszabb, meg nagyon rossz. Én általában a nagyon rosszat választom, de tényleg akaratlanul.:D Szerencsére még nem jártam úgy, hogy eltévedjek.

(#121984) FIREBLADE78:
Mi bajod Romániával? Nagyon szép helyek vannak, nyilván bikepark nincs, de ilyen freeride os témát simán tudsz tolni ott is. Mint írtam már párszor, nekem egyedül azzekkel a nyomvájúkkal, és vízmosásokkal van ki a ...

(#122003) varsam:
Na! Ennek örülök, hogy csak kimentél, és főleg, hogy tetszett is. Engem a flow annyira nem vonz, a single trail már annál inkább. Na meg a WU ra is kíváncsi vagyok. Te azt nem nyomattad? Én mindneképpen jelezni fogom, ha megyek ki. Remélem lesz aki csatlakozik majd. Neked nagyon nagy mákod van, hogy igazából nem távolság. :K Majd körbenézek, hogy kint mennyi a szállás, és hogy pl a te városodban mennyi. Mert az is lehet, hogy jobban megéri akár visszajönni az országba, aztán másnap megint visszamenni (ez persze csak az én esetem, mert én messziről érkezek).

(#122096) 6030D:
Igen, van egy kis ára, de ha igaz, és nem nő a fejem, akkor kb örök élet.:D
És köszi a szavazatot! Én is arra tettem a voksom, így maradt IXS a héten talán meg is érkezik.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#122158) jjeahh válasza SSJmeszes (#122157) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Amúgy mostanában voltál? Mert most az összes nyáj beköltözött a hegyekből a falvak közelébe, a Naskalat túrán vasárnap pl. minket tuti kinyírtak volna ha nyáron megyünk, legalább 8-9 esztenát láttunk arrafele, de szerencsére nyáj és kutya egy sem volt már. Gondolom a hideg miatt, bent a falvakban 30 fok volt napon, kint a Naskalat-on meg 4 fok... el tudom képzelni milyen lehet ilyen helyeken az időjárás éjszaka :D . Szal most érdemes olyan helyre is eltekerni, ahová a nyájak miatt nyáron egyáltalán nem lehet, ezért nyomtuk mi is most le a Szellő tetőt meg a Naskalat-ot. Mondjuk ahogy elnézem amerre te tekertél eddig, max 1 nyájba futtál bele, kis szerencsével azt még meg lehet úszni, főleg ha messziről látod őket és ki tudod kerülni.
Full face sisak nyáron durva lehet, gondolom mászáskor azért leveszed :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122159) SSJmeszes válasza jjeahh (#122158) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Mászáskor abszolút nincs rajtam sisak, mert minek is lenne. ÉN szeritem felesleges. Nem, hogy leveszem, fel se veszem.:D Csak is a lefelén van rajtam, de ott már kötelező szinten..:DDD Idén amúgy nem tudom, hogy megyek e még valahova.. mert most ugye a lentebbi szinten, tehát a fenyves alatti szinten, eltakar mindent a avar.. Eddig is nehéz volt ismeretlenként, ismeretlen terepen úgy menni, hogy ne törjem össze magam ( vízmosás stb...), most ezt még hatványozná.. Ennyiből jók a bikeparkok, tudod, hogy nincs vízmosás és társai.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#122160) r859 válasza Hasaggymeg (#122081) üzenetére


r859
csendes tag

Köszi a segítséget, az ajánlott vázméretre 57 és 44 cm jött ki, megnézve az általad ajánlott honlapot a gepida alboin 200-at néztük mind férfiban, mind nőiben. Ez ebben a 100-as árkategóriában jó választás?

(#122161) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Urak,

Van valakinek ILYEN Roswheel táskája?
Ha igen, mennyire elégedett vele? Érdemes bevállalni? 10K környékén jobbat, hasonló célra nem igazán találtam.

Szerk: Lehet, hogy INNEN jönne.

[ Szerkesztve ]

(#122162) trialboj


trialboj
őstag

Ki szeretném próbálni a clipless rendszert. Egy shimano b5xx pedálom már van, egy régebbi bringáról maradt, állítólag az pont MTBra van. A téli gorgőzéssel hátha megszokom a ki / be csatolást, ott úgy sem tudok eldőlni :))

Cipőt kellene találnom, amit itt senki nem árul, szóval külföldi boltban néztem 2 modellt. 1 2

Ezek között mi a valós különbség, miért kerül néhány cipő 70-100 euróba? Ha én egy 30 eurós cipővel próbálom ki lehet azért nem fog tetszeni mert az úgysem jó semmire?

Jól gondolom hogy ezekhez nem jár cleat(nem tudom mi a neve)?
Ezt külön kell megvenni, és ezek között is van jó meg rossz? Pl amit linkeltem az olcsó tehát nehéz vele ki / be csatolni pl?

Az összes videó amit erről találtam, többnyire outis szemszögből áll hozzá, és néhányban azt is mondták hogy az azért jobb mert kevésbé kényelmetlen(nem azt mondta hogy kényelmes : ))) ), mert a montis cipő, meg lábtartás meg az egész rendszer akár 2 óra tekerés után is kényelmetlen lehet, zsibbadni kezd a lábujjad, v lábfejed.

Ez most tényleg ekkora rocket science? Gondolom nem véletlenül kezdődik szinte az összes cipő 2-3x annyitól, mint a pedálok egy része.

A sickbiker gyerek azt említette hogy nincs olyan hogy körbe tekerés, és csak nagyon gyors v pont lassú tekerésnél lehet felfele is húzni a lábad, átlagos haladásnál nem "élvezed" ezt az előnyét, mert nem lehet így tekerni. Ez igaz?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#122163) Napfénysüti válasza trialboj (#122162) üzenetére

Komolyabb cipők általában karbon talpúak meg jobb anyagokból készülnek, illetve tépőzár+csat vagy BOA rendszerűek.
Még a 100 eurós csuka nem is drága az csak a középkategória alja. Sajnos elég vastagon mérik a jobb cipőket. :(

Stopli (cleat) a pedálokhoz jár így ha már van pedálod de nincs hozzá akkor ezt külön meg kell venni valóban.

Nekem eddig három rendszerhez volt szerencsém: Shimano SPD (MTB), SPD-SL (outi) illetve Speedplay. Kényelemben valóban mintha jobbak lennének az országútis rendszerek mivel jóval nagyobb a kontaktfelületük de azért szerintem a MTB-os SPD rendszerrel is el lehet lenni ha egy normálisabb, kemény talpú cipőt használsz mellé.

Més que un club!

(#122164) robee19


robee19
tag

10.000 alatt van valami bestbuy sisak? Nagyon nem szeretnék elrugaszkodni, hiszen többnyire kerékpárúton, földúton lenne használva. Csak hogy azért valami mégis legyen, az ördög nem alszik alapon. A dekás 500as tetszene, de ha jól látom nincs benne háló, és az alapfeltétel sajnos.

(#122165) Napfénysüti válasza robee19 (#122164) üzenetére

Esetleg a Decában nézz körbe a Bell márkájú sisakokból. Nem drágák és elég jónevű márka, asszonynak is egy Bellt vettem ott.

Més que un club!

(#122166) robee19 válasza Napfénysüti (#122165) üzenetére


robee19
tag

A webshopban 1 db van, az elsőre nem igazán tetszik.

(#122167) Napfénysüti válasza robee19 (#122166) üzenetére

Igen most meglestem a kínálatukat és tényleg csak 1db van ebből a márkából. :( Pedig régebben a fehérvári boltjukban többfélével is találkoztam. Lehet kezdik rászoktatni az ott vásárlókat a saját márkás sisakjaikra.

Més que un club!

(#122168) Hasaggymeg válasza r859 (#122160) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Linkelj lássuk őket.

Th3Ac3...túlzás,szinte a kerékpár értékének 50%a.Szerintem talán az 500as,de inkább 700,vagy 900asba való a Paragon.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122169) ivana válasza trialboj (#122162) üzenetére


ivana
Ármester

Magyarul clipless = patent pedál (nem neked csak a fogalmak tisztázása végett: semmiképp sem klipszes, angolul nem véletlen clipless, a klipszes amin kosár van). A cleat = stopli.

A stopli a pedálhoz szokott járni alapból, cipőhöz nem.

A sickbiker gyerek azt említette hogy nincs olyan hogy körbe tekerés, és csak nagyon gyors v pont lassú tekerésnél lehet felfele is húzni a lábad, átlagos haladásnál nem "élvezed" ezt az előnyét, mert nem lehet így tekerni. Ez igaz?
Ez nettó marhaság, kb. mindenhol előnyös a pedálkötés.
- Lassan azért jó mert csökkented a toló lábra jutó erőt
- Magas csapásszámot elérni meg kb. nem lehet taposó pedállal (a magas csapásszám nem a normális 90-100, hanem a 120 - 130), lepörgeted a lábad a tapasóról
- Közepesnél is húzod a pedált ha sokat mész SPD-vel, nekem pl. baj szokott lenni taposón, hogy lehúzom róla :) De tény, hogy ott nem annyira fontos, de attól még húzod közepesnél is.

(#122170) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Hali!
Olyan előfordul egy normális szervizben, hogy átvizsgálás után nem vesznek észre egy keményen cserés láncot?
Van értelme ezek után megint odabízni a bringát? Én szeretnék bízni bennük, mert rendesek, de ez kételyeket ébreszt az emberben a munkájukkal kapcsolatban. Nyilván hibázni emberi dolog, de ez szerintem elég rutin alap dolog.

[ Szerkesztve ]

(#122171) Toobee válasza jjeahh (#122158) üzenetére


Toobee
veterán

Csak miattad lett piros, de komolyan :D Ajánlom, hogy jól nézzen ki a bringán.

https://barbieripnk.hu/

(#122172) deny330 válasza Toobee (#122171) üzenetére


deny330
aktív tag

Large / Small?

(#122173) Toobee válasza deny330 (#122172) üzenetére


Toobee
veterán

Small, 42-es a lábam.

https://barbieripnk.hu/

(#122174) deny330 válasza Toobee (#122173) üzenetére


deny330
aktív tag

Előtte milyen pedált használtál? A súlya miatt gondolkoztam én is Crankbrothers-en, de a mostani XLC szegecses pedálomra sem igen van panaszom, pedig szimpla gumis talpú utcai cipőben megyek.

(#122175) Th3Ac3 válasza Hasaggymeg (#122168) üzenetére


Th3Ac3
aktív tag

Szerintem van az több is amit hozzátesz, főként hogy 2011-es évjáratú a bringa (igaz már csak kb. a váz meg a felni ami gyári rajta). Hogyha ez túlzás, akkor van egyáltalán értelme valami jobbra váltani, létezik ajánlott villa trekking bringához ésszerű áron? Vagy hagyjam az egészet, nem nyerek vele sokat.

(#122176) 6030D válasza trialboj (#122162) üzenetére


6030D
Ármester

Amit linkeltél cipőt, egyik sincs készleten. Szerintem 70 € alatt nem nagyon lesz, CRC-n pl ha nincs férfi méretben nagyon kicsi, vagy nagyon nagy lábad, akkor is inkább felette. [link]
Általános felhasználásra ez szerintem egy tök jó cipő, lehet benne sétálni is, ha kell, áruházakban is szokott lenni, de ha odarendeled, akkor felpróbálod, ha nem jó, pénzt visszaadják a vevőszolgálaton. (Shimano méret = utcai méreted + 1)
Ez szintén jó, ilyenem van, sokat nem jó benne sétálni, viszont a csatos rendszer tök jó.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122177) r859 válasza Hasaggymeg (#122168) üzenetére


r859
csendes tag

(#122178) 6030D


6030D
Ármester

Az viszont kemény, hogy Romániában fél áron van jó pumpa. :U
HU
RO (69 Ft/lej)

Ha már Deca, erre meg a múltkor akadtam rá:
Kulacstartóban vihetsz magaddal levegőt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122179) jjeahh válasza Hasaggymeg (#122168) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pont a montim értékének 50%-ért rendeltem be én a 2019-es Recont :DDD . És még sokat tervezek költeni rá :D

Toobee: nabazz... :DDD :DD . Ha nem néz ki jól a bringán, kapok a fejemre. Amúgy nem csak én írtam, hogy kéne még egy kis piros a bringára, nem csak az enyém a felelősség :DDD . Viccet félretéve jónak tűnik :K . Gondolom ez is valami műanyag kompozit és siklócsapágyas, nekem amióta megvan a HT, azóta az ilyenekre esküszök.

Más: mielőtt megrendeltem a Recont, írtam a Hibike-nak, hogy mivel nincs raktáron, mennyi idő alatt szerzik be és küldik el nekem? Azt írták 5-7 munkanap alatt beszerzik, majd 4-6 munkanap alatt elküldik, elvileg DHL-el. Szerintetek kapok majd valami mailt, hogy sikerült beszerezni? Ma járt le a 7-ik munkanap... Vagy DHL küld mailt tracking számmal? Jó lenne tudni mikor érkezik meg, hogy legyek itthon. Rendelt már valaki hibike-ról olyant terméket, ami nem volt raktáron nekük?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122180) deny330 válasza jjeahh (#122179) üzenetére


deny330
aktív tag

Ha ez számít és segít: külföldről még ugyan nem, de itthoni oldalakról rendeltem már úgy terméket, hogy várnom kellett a beszerzésre. Nekem eddig 2 különböző lehetőség volt, ebike pl küldött egy emailt, hogy a termék beszerzése megkezdődött, majd ha beért a raktárukba, ismét kaptam egyet és a szállítás időpontjáról. A másik biciklikk.hu volt, tőlük csak annyit kaptam, hogy a termék beszerzését elkezdték, majd a szállítás előtti napon egy levelet küldtek arról, hogy másnap x időpontban kihozzák, köszönik szépen, blabla. Haver rendelt egyszer külföldről, asszem talán Rosebikeról. Neki DHL hozta, de így egyik napról a másikra, csak egy visszaigazoló emailt kapott a rendelés napján ha jól rémlik.

(#122181) jjeahh válasza deny330 (#122180) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Elég gáz, azt hittem a DHL mindíg ad tracking számot. Rose-ról én is rendeltem, emlékeim szerint akkor küldött volt a DHL egy mailt tracking-el. Én itt most a hibike-os rendelésnél csak két dolog miatt aggódok: hogy vajon betartják-e az ígért 5-7 + 4-6 munkanapot, meg hogy küldenek-e követőszámot. Remélem az 5-7 munkanap beszerzési idő nem csak üres ígéret volt, mert a Bikecomponents-nek amikor írtam, ők azt állították, hogy ők 1 hónap alatt tudják beszerezni ugyanezt a telót. Mindkettő német bolt, bár lehet, hogy nem ugyanonnan rendelik be... :F

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122182) deny330 válasza jjeahh (#122181) üzenetére


deny330
aktív tag

Az emailt mindenképp figyeld, én már sz*ptam be úgy, hogy vártam a szállítást türelmesen hogy majd egyszer jön, aztán amikor felnéztem emailre ott csüngött a levél, hogy törölték a rendelést, mert nem tudják beszerezni / megírták, hogy több mint 2 hét a beszerzési idő. :(((

(#122183) jjeahh válasza deny330 (#122182) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pff, remélem itt ilyen gond nem lesz, mert öngyi hajlamaim lesznek :DDD. Nagyon kíváncsi vagyok erre a teljesen újratervezett Reconra, no meg nagyon tetszenek a fekete becsúszós telók :B

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122184) Hasaggymeg válasza Th3Ac3 (#122175) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ugyanakkor ha ezt nézem és 60e körül megveheted,akkor már nem is olyan vészes...bár még mindig drága a kerékpárhoz képest.Itt is szétnézhetsz,de néhány kivételt leszámítva,egy trekking villától sokat nem lehet várni.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122185) Toobee válasza jjeahh (#122181) üzenetére


Toobee
veterán

Rosenál van hogy elfelejtik a TN-t, de mikor írtam nekik küldték egyből.

https://barbieripnk.hu/

(#122186) deny330 válasza jjeahh (#122183) üzenetére


deny330
aktív tag

Ez csak egy eset, légy türelemmel és figyelj, reméljük minél előbb kihozzák, tudom milyen érzés várni az ilyen dolgokat. :DDD Képet mindenképp tegyél majd fel a telóról is, meg ahogyan a bringába be van szerelve. Nekem is tetszenek ezek az újabb dizájnok. :D

(#122187) jjeahh válasza deny330 (#122186) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, ha megjön és minden rendben lesz vele, mindenképp lövök valami képeket.

Toobee: Ha a héten nem kapok mailt, valszeg írok nekük :K

Hasaggymeg: Ej, bezzeg ez a Paragon mindenhol raktáron van és azonnal küldik :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122188) Toobee válasza jjeahh (#122179) üzenetére


Toobee
veterán

Ez a CB legolcsóbb pedálja, a Stamp 2. A380 alu az alapanyag, ha lehet hinni a gyártónak. A másik jelölt egyébként műanyag volt, a Race Face Chester. Ennél többet nem vagyok hajlandó pedálra költeni, már ezt is soknak találtam. A mostanit is gyorsan gyalázom, pár tüskét kiszakítottam már belőle.

https://barbieripnk.hu/

(#122189) 6030D válasza Toobee (#122188) üzenetére


6030D
Ármester

Nem gondoltam volna, hogy ez a CB alu, így viszont akkor nagyon szép a festése, meg a kidolgozása. :K

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122190) deny330


deny330
aktív tag

e*thirteen és Bontrager alkatrészekkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata btw? Sok helyen látom amióta követek pár bringás oldalt, főleg Trek gépeknél. Itthon annyira nincsen elterjedve ahogy elnéztem, de amúgy alkatrész minőségük milyen? Még a Nobl ami feltűnt a kerékszetteknél.

(#122191) dunkel válasza Toobee (#122149) üzenetére


dunkel
őstag

Bovden és bovdenház csere volt? Ami szintén lehet még, hogy a váltópapucs elferdült vagy maga a váltó, váltókanál.

(#122192) varsam válasza SSJmeszes (#122157) üzenetére


varsam
őstag

Én kettőt mentem a flow-n és kettőt a single trail-en, mindkettő nagyon tetszett. WU alatt viszont nem tudom mit értesz.
Kőszegen biztos van jó áron szállás, kint nem tudom.
Szólj ha jössz :)

(#122193) jjeahh válasza Toobee (#122188) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hm, én sem gondoltam volna, hogy alu, szép a festése. Az enyém olcsóbb amúgy mindkettőnél. Az biztos, hogy én golyóscsapágyas pedált többé nem veszek, a saját pedáljaim, meg az összes haveromé hónapok alatt megkotyogósodott, a golyók kimarják maguk körül az anyagot, úgy tűnik ezeknek ez az átka... szal siklócsapágy 4ever :DDD . A műanyag kompozitnak meg csak annyi az előnye, hogy könnyű. Cserébe a gyengébb darabok törhetnek, emlékeim szerint a topikban is eltörött volt valaki alatt egy XLC (?). Az enyém nagyon bírja, szerintem sosem fog tönkremenni, ha leváltom, az valszeg azért lesz, mert nagyon ramatyul fog kinézni már :D .
szerk, ha jól látom félig a tiéd is siklócsapágyas, félig meg golyós, sosem láttam ilyen hibridet :D . Remélhetőleg tartani fog... Egy képet majd dobhatsz, amikor felraktad a bringára :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122194) Toobee válasza dunkel (#122191) üzenetére


Toobee
veterán

Azt még Runner cserélt kicsivel a sorcsere előtt. Most megint cseréljük, valószínűleg megnézzük új lánccal is. A papucs be lett állítva, de amúgy van nálam egy tartalék vacsi új, gyári papucs is, szóval ki lehet próbálni majd. Váltó, váltókanálról sajnos nincs infóm, ütést nem kapott nálam, vagy legalábbis tudni nem tudok róla, nem is látszódik sehol rajta sérülés. Remélem sikerül megoldani a dolgot, mert már FB-on is dumálunk a szerelő sráccal, látszik, hogy bassza a csőrét neki is a dolog.

(#122193) jjeahh: ez is tök jó! Valószínűleg ezt rendelem, ha hamarabb berakod a linket :DDD

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#122195) Toobee válasza jjeahh (#122193) üzenetére


Toobee
veterán

Közben látom szerkesztetted. Az 5 év garancia győzött meg végül, talán nem véletlenül adják.

https://barbieripnk.hu/

(#122196) erh75 válasza Hasaggymeg (#122127) üzenetére


erh75
tag

Köszönöm, ez milyen a decathlonos rockrider 520-hoz képest ?
Head Ridott II 26" DISC

(#122197) robee19 válasza erh75 (#122196) üzenetére


robee19
tag

Leírásában v-fék van, a képen és az alkatrész felsorolásban pedig 160-as tárcsafék....

(#122198) erh75 válasza robee19 (#122197) üzenetére


erh75
tag

Igen azt én is észrevettem, ha tényleg tárcsafék van rajta (a head oldalán is az van) akkor milyen ez a kerékpár ?

(#122199) Hasaggymeg válasza Toobee (#122188) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A Stamp 1 olcsóbb,50 zöldhasú körül van és kompozit.

(#122196) erh75 ...Szebb...de ezzel el is fogytak erényei.Váltója gyengébb,kereke a kihalásra ítélt 26" méretű.Egy szavazat a Decasra.

(#122197) robee19...azt írja megbízható V fék....ezek szerint az a tárcsafék. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.