Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122951) jjeahh válasza 6030D (#122947) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Irigyellek, itt nulla fok van, így velem már nem teker senki jövő tavaszig... :O

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122952) Hasaggymeg válasza zoli03 (#122949) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nálunk vidéken...nagyon sok Budapest van. :DDD

6030D...szép az a Lector,már rádférne valami hasonló. :K

StLui...kasza? ;]

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122953) StLui válasza jjeahh (#122951) üzenetére


StLui
veterán

Holnaptól itt is havazás várható vége a bringás jólétnek! (más kérdés, hogy hosszútávon mindez mit mutat :U )

Viszont ma megint füvet kellett nyírnom, és futva, mert vasárnap tilos, és legalább gyorsan be akartam fejezni, így is egy óra lett

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122954) 6030D válasza StLui (#122950) üzenetére


6030D
Ármester

Kismaros felett nézd azt a kis zsákutca részt, amibe kétszer is bementünk. Ott van. Jó mászós. :)

Hasaggymeg: nem Lector, de ami késik, nem múlik. ;)

yyeahh: a héten már mi is 1-5 fok között mentünk, de tegnap meg gyönyörű napsütés volt. Jövő hétre esőt mondanak már.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122955) Mezga Aladár válasza Dexar007 (#122937) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Én is ezt mondom amikor a 65vt60 árát nézem! ;]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#122956) beleriand72 válasza 6030D (#122954) üzenetére


beleriand72
tag

Kismaros Patak vendéglő az ország legjobb étterme. Még két hét és megyünk Paksról. Összekötve pesti bicikli+kiegészítő vásárlással, már nagyon várom. Utána jöhetne pár napfényes nap...

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#122957) 6030D válasza beleriand72 (#122956) üzenetére


6030D
Ármester

Haverom ott szakács, bár a kiszállítós részlegen. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#122958) beleriand72 válasza 6030D (#122957) üzenetére


beleriand72
tag

Egy időben oda jártunk egy nyári fesztiválra, akkor fedeztük fel a környéket és a vendéglőt. Azóta ha tehetjük visszalátogatunk, nagyon szép emlékek. Csodálatos táj, irigyellek benneteket, hogy ilyen környéken tekereghettek.

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#122959) StLui válasza Hasaggymeg (#122952) üzenetére


StLui
veterán

Futva kaszálni, az szép mutatvány lenne :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122960) StLui válasza beleriand72 (#122956) üzenetére


StLui
veterán

ország legjobb étterme
Kicsit túlzás, de nem rossz hely, de pl Dunabogdány Napraforgó szerintem jobb, és az sem top, mindkettő kicsit nagyipari lett mára. persze itt a középkategóriás emberi árú éttermekről beszélünk, mert nyilván van sok sokkal jobb ezeknél, többszörös áron is általában.
Ott van még Esztergomban a Vaskapu étterem is pl... Patak közelében Morgó étterem (a kisvasút állomása is) a sokat enni szeretőknek a gigantikus többszemélyes tálaikkal (is)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122961) beleriand72 válasza StLui (#122960) üzenetére


beleriand72
tag

Nálam az osztályozási szempontok (fontossági sorrendben) :minőség, kiszolgálás, mennyiség, ár. A környék plusz pont. Ezalapján ők a nyerők.

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#122962) Hasaggymeg válasza StLui (#122960) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mi is meglehetősen sok helyen táplálkoztunk kis országunkban már,de valóban nehéz kiemelni egyik,vagy másikat a többi közül.Van néhány ami rossz,pár ami a másik irányba lóg ki,de a 90% egy kaptafára készül,ugyanazok az ételek,ugyanúgy elkészítve,vagyis átlagos. :(

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122963) rétisün


rétisün
veterán

havazik :O

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#122964) Hasaggymeg válasza rétisün (#122963) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Dr Bike time...csak ne lenne annyira messze tőlem.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122965) Massmurderer válasza Dexar007 (#122941) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én ezt nyuzom jelenleg :DDD

(#122966) emiki6 válasza Jester01 (#122927) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, láttam, de nem mertem bevállalni, azt vettem, amit linkeltem, az a legolcsóbb teljesen megbízható.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#122967) StLui válasza beleriand72 (#122961) üzenetére


StLui
veterán

Ha környék, itt akkor már z amit látsz legalább a teraszról, akkor Vaskapu, esztergomi panorámával, majd Napraforgó dunai panorámával, Patakból semmit nem látsz csak ha ki ész a már zárt teraszról akkor a kisvasutat.

Hasaggymeg: Ha átlagos azt jelenti középszar, akkor gond, de talán egyre több helyen eljutunk egy elfogadható szintre. Sokáig utáltam beülni itthon egy étterembe mert kinézhetett akárhogy könnyen lehetett borzalom a kaja. Ellenben Ausztriában, mindenhol megkaptál egy egész jó minőséget, akárhová beültél. Talán ez kezd nálunk is megjelenni, ráadásul kicsit több kreativitással. 10-20 éve Patak kiemelkedett, majd vagy utolérte az átlag vagy süllyedtek kicsit (a mennyiség miatt esetleg), nem tudom megítélni, vittünk kétszer tőlük karácsonyi halászlét is, de a második után nem mentünk többet. Majd mostanság megint betértünk, és jól estek a kaják amit adtak.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122968) Dexar007 válasza Mezga Aladár (#122955) üzenetére


Dexar007
veterán

Felment az ojro. Ez van. ;]

Massmurderer: Szep feher.:D Es jol gurul? 45-öt meger?

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#122969) Hasaggymeg válasza StLui (#122967) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Átlagos=elfogadható,ehető,semmi különös.Néhány,ami eszembe jut és melyet mi kiemelnénk: Pajta,Borbarátok,Hármaskönyv fogadó,Neked főztem gasztrokocsma,vagy Napterasz a remek gíroszával és Pancser Pizza,melyek viszont már túl közel vannak hozzánk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122970) Massmurderer válasza Dexar007 (#122968) üzenetére


Massmurderer
őstag

Gurul :) Annyit meg.Idén már nem,de jövöre váltani fogok,addig ez lesz :)

(#122971) Massmurderer válasza Dexar007 (#122968) üzenetére


Massmurderer
őstag

Milyen magas vagy?

(#122972) StLui válasza Hasaggymeg (#122969) üzenetére


StLui
veterán

Közeli hely: el kell menni messzire, hazafelé megállni és enni, legalább bekajálva már nem kell annyit tekerni :D
Régen Patak volt az ideálisnak tűnő célpont Dunakesziről, ott bekajáltunk, ittam esetleg 1-2 sört, és már nem is akaródzott annyira visszatekerni, kéznél volt a vasút :D

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122973) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok. BF keretében van vagy várható valamelyik oldalon tényleges leárazás? Nem nagyon ismerem az árakat, csak kiindulva abból hogy eddig elektronikai ciccekre csak kamu akciók voltak kíváncsi vagyok itt mi várható. Egy montit szeretnék szerezni nem túl drágán (100-130 alatt)

(#122974) emiki6 válasza Hasaggymeg (#122969) üzenetére


emiki6
veterán

A legutóbbi google táblázatos ötletem bukásán felbuzdulva arra gondoltam, kellene csinálni egy táblázatot, ahova a tapasztaltak összeszedik a jó kajáldákat, mert ha más miatt nem is egy jó étkezésért érdemes messzemenni és ha lenne egy lista (kajálda neve, hol van, mi volt finom, esetleg árfekvés és mennyiség), akkor bármikor elő lehetne venni és csemegézni belőle, bevenni a tervezésbe. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#122975) Dexar007 válasza Massmurderer (#122971) üzenetére


Dexar007
veterán

Szaznyolcvan

Give me your cum,bull!

(#122976) Massmurderer válasza Dexar007 (#122975) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én 183.Elöször azt hittem hogy kicsi lesz,de néztem a táblázatot,méricskéltem és pont jó :) Ülés valami pumpálható izés,de elég kényelmetlen,,szóval azt cserélni fogom.Fékek bikák rajta,nagyon jó mind a 2,váltó is jó.1.75ös gumik vannak rajta,de cserélem vastagabbra.Amúgy bármerre járok,megbámulják rendesen :DDD
Múlthéten több mint 120km ment bele :DD

[ Szerkesztve ]

(#122977) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Amúgy mikor vettem,utána alvázszám alapján leellenőriztem hogy nincs e körözés alapján a bicikli.Hála égnek nem volt,viszont regisztráltattam.

(#122978) Hasaggymeg válasza Dyde (#122973) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Keress,válassz,linkelj,itt majd véleményezi valaki.Van pár jó leárazás,meg egy csomó kamu,csakúgy mint mindenhol a kereskedelemben.Valaki nyugaton kitalálta,aztán mindenki kénytelen-kelletlen alkalmazkodik ahogy tud ehhez is,mint már annyi egyéb baromsághoz.Ha megfigyelted a Sale,meg a % jel már állandó kelléke minden kereskedelmi honlapnak,vagy kirakatnak,a slágerszavak pedig az akció,leárazás és készletkisöprés lettek. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122979) bunddog válasza Hasaggymeg (#122946) üzenetére


bunddog
tag

Ilyen hamar? ;] nem 30k után szoktad? ;)

(#122980) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Jé, sikerült a fogaskoszorút leszedni és kicserélni :D . Most a hajtókar meg a középcsapágy ki van szedve, fejre van állítva és a nyeregvázcső alulról fel van töltve wd40-el, ázik, hátha kilazítja a nyeregcsövet az éjjel :DDD . Most felénk úgyis akkora hó van, hogy egy fatbike pedelec is elakadna, nem lehet bringázni :( .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122981) Dexar007 válasza Massmurderer (#122976) üzenetére


Dexar007
veterán

Amúgy bármerre járok,megbámulják rendesen"

Ez olyan mint mikor a szakadt 3as bmw-t a panel elott ,,bamuljak rendesen?" ;] Nem tudom elkepzelni,hogy barkit is erdekelne ki milyen biciklivel suhan tovabb. Persze a nagyon szakadtat en is megnezem,pl a fenti kontras nagymamabiciklit,de ezen kivul az osszes tobbi hidegen hagy.
Vajon ruhas,cipos,oras topikban is elhangzik,hogy ,,bamuljak rendesen"?:D Kik? Es miert?

Give me your cum,bull!

(#122982) Massmurderer válasza Dexar007 (#122981) üzenetére


Massmurderer
őstag

Hát ez hála égnek nem szakadt :DDD

(#122983) emiki6 válasza Dexar007 (#122981) üzenetére


emiki6
veterán

Mindenre felfigyel az ember, ami nagyon kitűnik a tömegből vagy szokatlan. Egy normál bicikli nem az, egy fatbike, fekve tekerős bringa, kézzel tekerős bringa, 7cm átmérőjű karóra, bohóc, neonzöld autó, stb mind szemet szúr. Minden, ami ritka és kirívó.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#122984) ivana válasza Dexar007 (#122981) üzenetére


ivana
Ármester

Azért vannak érdekesek, tény, hogy a túrával azért szoktak nézni, a mégrégibb mátrával, meg a waffenraddal végképp. A sárga kempóm is igen feltűnő. A 29er-ek szoktak még feltűnőek lenni, azokból nincs sok, pl. múltkor láttam karbon fully 1x-es 29ert a népligetben, be is álltam mögé. Illetve élőben ez az alpinstars számít igen feltűnő gépnek, többen kérdezgették már, hogy ez meg mi. (Főleg mivel a 26-os 2.2-es gumi baromi vastagnak néz ki)

(#122985) Dexar007


Dexar007
veterán

Egy ilyet en is megnezek. :K

Give me your cum,bull!

(#122986) pc360 válasza ivana (#122984) üzenetére


pc360
addikt

Jó, a hozzá nem értő megnézi a csúf vackokat is, ha valamilyen méretarány nem stimmel rajta, de azért vannak valóban szép és komoly gépek (nem alpinstars...), amik a természetüknél fogva tartják meg a pillantást, és talán még esztétikai élményt is okoznak.

Dexar007: Hogyne, ez is olyan otromba, hogy levenni nem tudod róla a szemed. Nade ez előny lenne? :U :)

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#122987) ivana válasza pc360 (#122986) üzenetére


ivana
Ármester

Azért nem egy rossz gép az az alpinestars :P Nekem baromira bejön. Valamiért nagyon érdekli az embereket, hogy mi ez, mert kicsit fura arányai vannak, pl. a fejcsapágy 1 1/4 menetes.

Am ha már szép gépek akkor az igazi felső kategóriás régi acél outik mindent visznek szvsz.

(#122988) Hasaggymeg válasza Dexar007 (#122985) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Olyan az alsó vázcső mintha éppen áthajtott volna valakin. ;]

bunddog...2 év után engedtem hozzányúljanak,aztán ez hagyománnyá vált.Leírás szerint 50 óra,meg ilyenek,én megközelítőleg 800 óránként viszem,aminek erősen köze lehet felhasználási,karbantartási szokásaimhoz.Utoljára így ment a Dr.Bikenál :Mennyi ideje nem volt szervizelve???!!!Majd helyszínen: Ez újszerű! Javítás után:Ez belül is újszerű volt! :DDD

Drááágaszááágom! 😂

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122989) StLui válasza Hasaggymeg (#122988) üzenetére


StLui
veterán

na jól van lehet, hogy idén nem lesz karbantartás nekünk sem :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122990) jjeahh válasza Hasaggymeg (#122988) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hm, közben rájöttem, hogy van egy konyhai mérlegünk is, amiről nem tudtam, holnap én is megmérem a recon 2019-et, de úgy érzem nehezebb lesz mint a manitúd, asszem a 2018-as modell is kb. 400 (!) grammal nehezebb volt, mint a marvel, de remélem tévedek :D .
Érdekes amúgy ez a forma, olyan a telód mintha valami kézműves cucc lenne.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#122991) SSJmeszes válasza Dexar007 (#122981) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ez miért ilyen abszurd számodra?!:DDD
Mármint arra reagálva, hogy megnézik a szép tárgyakat..
Szerintem az emberek jelentősebb százalékban megnézik ami szemrevaló, mint, hogy nem. Legyen az bicó, kocsi, nő...
Nincs ebben semmi különös, miért is lenne?! :U

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#122992) pikszel válasza Dexar007 (#122985) üzenetére


pikszel
őstag

Itt Miskolcon van egy forma, aki egy ilyennel zümmög néha a sétálóutcán. Ráadásul túl magasan van a nyereg és emiatt riszálva teker. Minden tekintetben vicces látvány.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#122993) emiki6 válasza pikszel (#122992) üzenetére


emiki6
veterán

:DDD Elképzeltem, nevettem. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#122994) Hasaggymeg válasza jjeahh (#122990) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Érdekesen van kialakítva az összekötő híd,a többi Manitou is ilyen.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#122995) Redneck válasza Hasaggymeg (#122994) üzenetére


Redneck
veterán

Biztos van valami köze a szerkezeti merevséghez. Ha nincs, csak szimplán dögös. :B

ivana:
Tetszetős az az alpinestars.

Szerk:
Facebookon találtam ezt a hirdetést és több dolgot nem értek. Hogy lehet ilyen üléspozícióval tekerni? Ráülve beül annyit hogy ne legyen ilyen idiótán magas az ülés? Miért éri meg áron alul szétdobni ezt a kerékpárt?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122996) ivana válasza Redneck (#122995) üzenetére


ivana
Ármester

Ez kb. az utolsó merev villás felső kategória. Duplán húzott tange csövekből. A nyeregvázcső ovális. Oversized csövek, headset és kormány befogó. Már a felső csöve sem egyenes hanem van egy enyhe lejtés. Van egy emelt láncvillás vázam is [link] De sajnos annak a festése gatya (ez könnyen orvosolható), a villa egy kuka marzocchi, abba is kéne egy ilyen merev villa, meg repedt a nyeregvázcső azt meg kéne forrasztani.

(#122997) Redneck válasza ivana (#122996) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm a technikai infót. Nem szakmai szemmel néztem, csak azt tudom hogy menő a formája, elfogadnám. Az előbb linkelt viszont nem tetszik. :N

Runner_fxr:
A lejtést nem vettem észre, de ezért is dobtam be. Több szem többet lát. Jól sejtettem hogy a váz méretéhez van valami köze a kihúzott csőnek. XL-nél nem húzná ki ennyire, csak a kis váz miatt kényszerül rá. Elég nagy blama egy ilyen kategóriájú gépnél. Azt mondjuk továbbra sem értem hogy miért éri meg inkább szétbontani.
A gombnyomásos nyereg leengedés pedig abszolút újdonság, még sosem hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#122998) Runner_fxr válasza Redneck (#122995) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Csalóka a kép, mert nem sík úton fényképezte, előre lejt. Egyébként meg egy gombnyomásra lemegy a nyereg, ha meredek részhez érsz ezzel a bringával. :) De amúgy ott a leírásban a válasz is, leírta, hogy ez egy L-es váz, ami neki kicsi, XL-t szeretne helyette, azon nyilván nem kell ennyire kihúzni a nyerget.

1,5 milla egy használt bringáért, azért annyira nem áron aluli, de persze ez egy komoly gép.
Azt nem tudhatjuk honnan van neki, valószínűleg nem idehaza vásárolta Trek forgalmazótól, számlával, garanciával. Rengeteg bringa jön be külföldről, ki tudja honnan, bizonytalan eredetű a legtöbb, ezért vannak sokszor piaci ár alatt.

Hétköznapi kerékpárosok körében lehet még újdonság, de amúgy a mtb-os világban, főként a Trail/AM/Enduro világban ez már egy viszonylag régi fejlesztés. Talán úgy 2012 körül jelent meg először a dropper post, vagyis az útállítós nyeregcső.

Simán el tudom képzelni, hogy nagyon jó áron jutott hozzá, és ezért bevállalta úgy is, hogy valószínűleg kicsi lesz neki. Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy 2-3 milliós kerékpár vásárlása előtt valaki ne nézne utána pontos geometriának. Szétdobni meg azért szokták a bringákat mert így könnyebben el lehet adni. Ilyen árkategóriában nehéz eladni kompletten a használt bringát, viszont külön a váz, villa és egyéb alkatrészek jó áron elkelhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#122999) Massmurderer válasza Redneck (#122997) üzenetére


Massmurderer
őstag

Na benéztem bocse :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123000) Redneck válasza Runner_fxr (#122998) üzenetére


Redneck
veterán

Ha jó áron vette és alkatrészenként könnyebb eladni, ezek szerint még pénzénél lehet. Köszönöm az átfogó választ! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.