Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123051) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Trekking-Cross trekking kerékpárt szeretnék vásárolni használtan 80-90 (max 100) ezer forint körül. Naponta 10-15km-ert megyek városban télen nyáron.
Tudnátok ajánlani bevált típusokat amit érdemes keresgélnem?
175cm / 70kg vagyok.

Gepida Alboin 300CRS -asokat nézegettem, ilyesmi formát keresek.
Köszönöm :R

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#123052) ivana válasza tozo86 (#123051) üzenetére


ivana
Ármester

Egy újonnan 140 ezres bringa használtan baromira nem ér meg ennyi pénzt. Vintage irányba érdemes menni, ott még nem voltak rugós telók. A telet nem igazán bírják az ilyen filléres suntour vackok.

(#123053) emiki6 válasza ivana (#123052) üzenetére


emiki6
veterán

Vagy fitness, ott nem lesz baj a telóval... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123054) tozo86 válasza ivana (#123052) üzenetére


tozo86
tag

Köszönöm a jó tanácsot!
Vintage alatt mire gondolsz? Retro? Van esetleg ajánlott típus?

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#123055) emiki6 válasza tozo86 (#123054) üzenetére


emiki6
veterán

Sajnos bicikliknél nincs olyan, hogy ajánlott típus. Az alkatrészek határozzák meg sokszor a minőséget.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123056) trialboj válasza Hasaggymeg (#123045) üzenetére


trialboj
őstag

Én szappanos vízzel törlöm a becsúszót, ha sáros v havonta egyszer. Amúgy a gyűrűk felett megálló port egy kis pemzlivel szoktam lesöpörni. Nem tudom hogy ezzel tolok-e port a szimeringekhez, de gyors művelet és annál csak jobb mint hogy ott maradjon rajta napoking.

Na most ez érdekes :)) nekem van 13as és 16os rebám is, mondjuk azt nem tudom melyik a könnyebb, de a 16os szebben briliánsan működött, miután kapott még 2 tokent.

Sokkal jobban hangzik a könnyítésre fogni, de igazából spórolni akarnak rajta h száradna le a nemesebbik felük. Egy kotyogós teló még nem a világvége, de rettentően zavaró tud lenni, főleg erdőben ahol pl traktornyomban mész, és az apró vibráció tökéletesen érezteti hogy gond van...

Tavaly végigtoltam a persely cserés bohóckodást egy Talas-al, kv drága volt, és ugyanúgy kotyogott utána is, szóval ahogy te is kiszámoltad lentebb, ha már zavar, akkor az egyetlen járható út ha eladod, egy (kirakatbringásnak) és veszel egy másikat.

szerk.
Karácsonyra kérj egy fekte/fehér/kék kulacsot, ez a sárga kiveri a szemem azon a szép sötét szin kombón. És a kulacs tartó sem egy árnyalat a bringa kékjével, de ettől még tudok aludni, szóval maradhat :P

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#123057) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Hú de utálom a szobabringát! :(((

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#123058) pc360 válasza trialboj (#123056) üzenetére


pc360
addikt

Egy Talas-t hogy az életben tudtál kikotyogósítani?

Én, aki mindent elpusztít, ilyet nem sikerült vele művelni sok-sok év alatt, feltételezhetően jóval több kilóval. Mondjuk ez egy kb. 2009-es darab, gondolom, azóta jócskán megcsappant a minősége a FOX-nak is.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#123059) StLui válasza Mezga Aladár (#123057) üzenetére


StLui
veterán

Én ezért nyomom a spinning-et, jó zene, hajt az edző "kicsit", egész jól elvagyok vele már pár hete

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#123060) trialboj válasza StLui (#123059) üzenetére


trialboj
őstag

Egy ilyen edzésen, mennyire van meleg v hideg? Van szélgép? Vagy ugyan az kb mint otthon görgőzni,(izzadás szempontjából) csak itt vannak még 30an és csak a motivációs részben van különbség?

(#123058) pc360 Ez 2012es modell volt, szinte csak rosszat írtak róla, szóval meglep hogy hogy téged meglep h elromlott.
Használtan jött a géppel, és alig fél méterekre hagyta csak el a földet alattam, szóval az előző tulaj tolta túl, és mivel nem szervizelte, nálam csapódott le.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#123061) StLui válasza trialboj (#123060) üzenetére


StLui
veterán

ez Gödön egy pici terem, tetőtérsík ablakokkal egyik oldalon, résnyire nyitva , 12 bringa max, nincs ventilátor, szakad is a víz rólam, de nem vészes, megszoktam amikor futni jártam, elég nagy melegben is bírtam simán

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#123062) kiskakas válasza trialboj (#123060) üzenetére


kiskakas
senior tag

trialboj,

ha beleszolhatok spinning temaba :) Szelgep nincs, max ventillatorok vannak, edzotol fugg ertelemszeruen,h milyen jellegu az edzes, de alapjaban sztem teljesen mas, mint egy utcai tekeres. Mas izmokat mozgat meg, mashogy faradsz el, van bemelegites, lazitas, az egesz ugye 1 ora (bar van dupla ora is), intenzivebb az egesz. A zene sztem nagyon sokat hozzaad egy jo orahoz, foleg, ha valtozatos.. na es nem art, ha jok a bringak. Pont most lattam fb-n,h dunakeszin marhajo bringakkal szereltek fel 1 termet. Felénk sajnos nagyon lepukkantak :(

tozo86: nekem pont egy alboin 300-am van, igaz nem CRS,de kb 5-6 eves. A telot iden nyar vegen csereltem, a gyari gepida rst volt benne (ami szinten suntour), egyszeru,de szeretheto bicaj. :) nezz korul,hasznaltan is nagyon jokat el lehet csipni.

[ Szerkesztve ]

(#123063) Mezga Aladár válasza StLui (#123059) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ha nem az utcán gurul a bringa akkor csak nyűglődők. Majd csak elmúlik az eső.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#123064) gabro0 válasza Hasaggymeg (#123037) üzenetére


gabro0
őstag

Na tessék, topikgazda uram már nem lát a sok sártól. Országútisok meneküljetek, amíg tudtok :))

(#123065) parkr válasza gabro0 (#123064) üzenetére


parkr
őstag

vége a szezonnak, nekünk már nincs itt keresnivalónk :D

[ Szerkesztve ]

(#123066) rétisün válasza parkr (#123065) üzenetére


rétisün
veterán

miért is?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#123067) Hasaggymeg válasza trialboj (#123056) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Volt mindenféle kulacsom,de ennek a legjobb a szelepe. :F Cube alu kulacstartó meg vsak ilyen kék volt.Amúgy meg színtévesztő vagyok,nekem a sárga is kék. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#123068) emiki6 válasza Hasaggymeg (#123067) üzenetére


emiki6
veterán

:DDD Jól értem, a sárga és kék neked lényegében 1 szín?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123069) Hasaggymeg válasza emiki6 (#123068) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kis túlzással. :D ...kis helyről érkező hasonló "árnyalatú" színeket mint zöld-piros,szürke-lila,sárga-neon zöld stb. nem tudok megkülönböztetni. Itt strong deutan vagyok. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#123070) jjeahh válasza Hasaggymeg (#123067) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem is volt hasonló Powerbar kulacsom, az enyémnek szivárgott a szelepe. Az anyaga amúgy jó puha volt, szinte gumiszerű, cserébe hamar szétroncsolódott. Most ilyen Duuti-m van, a haveromnak is vettem nagyobbat, ezeknek viszonylag kemény az anyaga és picit hozzá kell igazítani az alu kulacstartót, de cserébe van porvédő sapkája és ez az első kulacsom ami egyáltalán nem szivárog... igaz amikor kinyitom a szelepet képen fröcsköl :DDD , de valamit valamiért, valszeg az összes ilyen, aminek rendesen szigetel a szelepje.

szerk, nem is tudtam, hogy van ilyen teszt, gyorsan le is futtattam :D :R

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123071) dunkel válasza parkr (#123065) üzenetére


dunkel
őstag

Országútisok üljenek át CX-re és mehet tovább.

(#123072) rétisün válasza dunkel (#123071) üzenetére


rétisün
veterán

nincsen
volt vagy 4 hónapig, de eladtam. most outi van, (gyári) sárvédővel.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#123073) 6030D válasza jjeahh (#123070) üzenetére


6030D
Ármester

Én normális lettem. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#123074) parkr válasza dunkel (#123071) üzenetére


parkr
őstag

arról inkább nem fejtem ki a véleményemet... ;]

(#123066) rétisün
én a hideg vizes időt nem bírom. a bringa is már hetek óta itt porosodik, hamarosan el is csomagolom télire.

(#123075) Hasaggymeg válasza jjeahh (#123070) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ennek kopogós műanyag szelepe van,rápattintós kupakon,de még a szénsavat is bent tartja.Volt Zefal és Cube is,de mind folytak,úgy nézett ki a váz tőle,hogy sírás,a ragacsot úgy töröltem a középcsapágyról.Ezt úgy dobálták a félájronmenen,onnan van. :DDD
Más...tegnap villa visszaszerelésénél aztán kissé átrendeztem a műszerfalat is,leszereltem a dög-nehéz (135gr :DDD ) kormányszarvakat,kitoltam a markolatokat a végekre és jobban kézre állítottam a féket,váltót.Most már csak a szárazabb napot várom,hogy kipróbáljam zsírba fojtott pedáljaimat,szervizelt és picit keményebbre fújt villámat és főleg azt,hogy mennyire fogom hiányolni mászásnál a szarvakat...mert hosszúba,100+km,mennyire az csak később fog kiderülni. :U Ha sikerül leszokni róla nem csak könnyebb leszek 2 sznikersz súlyával,hanem talán a vérmontisok élcelődéseit is elkerülöm. ;)

gabro0 + parkr...ti még itt vagytok?! Nézzétek Napfénysüti milyen szépen átment a focis topikba. :DDD (Vicvót :R )

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#123076) Hasaggymeg válasza 6030D (#123073) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Már nem tekersz fel éjjel a Nagy Hideg Hegyre? :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#123077) jjeahh válasza Hasaggymeg (#123075) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A megszokás nagy úr, az én lovamon is voltak ilyenek gyárilag, én szerencsére azonnal leszereltem őket, így most nem szívat senki vele :DDD . Amúgy ha neked tetszik és kényelmes, szerintem sz*rd le, hogy ki mit mond, szvsz a kormányszarv nem olyan fura, mint mondjuk egy kormánytáska karbon endurón :D . Amúgy az ízlést leszámítva én úgy érzem, hogy rövidebb kormányon kényelmesek a szarvak, de 700mm+ kormányon már nem igazán, szal nálam már ezért sem játszik a kormányszarv, mert a rövid kormányt nem tudtam megszokni, a gyári 660mm-t hamar lecseréltem 720mm-re.
A telóban a levegőnyomás érdekes téma, én úgy érzem egy ideig el fogok szórakozni vele :D . Nemrég felfújtam a súlyomhoz ajánlott minimum nyomásra, de nagyon nem tetszett, hogy szinte olyan lett, mint a régi rugós Tora, ezért most visszavettem belőle, így jó lágy a rugózása, de attól tartok durva terepen csapatva gyakran fel lesz ütve... valszeg a kettő között lesz ideális, valahol az ajánlott minimum nyomás alatt picivel.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123078) ivana válasza jjeahh (#123077) üzenetére


ivana
Ármester

Én nagyon utálom a kormányszarvakat. Mindkét vintage montimon volt, le is lettek szedve.

(#123079) rétisün válasza parkr (#123074) üzenetére


rétisün
veterán

én bringával járok melóba, szóval esélytelen az elcsomagolás.....igaz, azért én sem az 'ünnepi' bringát nyúzom ilyen időben

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#123080) emiki6 válasza Hasaggymeg (#123075) üzenetére


emiki6
veterán

Csinálhattad volna azt, mint itt valamelyik fúrumtárs, hogy a szarvat belülre teszed. Vagy annyira azért nem széles a kormányod?
Amúgy meg csapassad a húzódzkodást kormányszéles, felső fogásban, hogy a transzferhatás miatt jobban menjen a mászás. :)

Nekem ugye szinte egyenes a kormányom, nem annyira ergonómikus, szóval amikor tehetem (ahol nem kell sűrűn váltani, sokat fékezni, nem hepehupás az út stb. Jó, nem csak akkor, mert nekem elég stabil ez a támasz), akkor én így szoktam támaszkodni:

Runner aszonta vegyek ergo gripet, de már jön kínából egy sima, szóval marad a sima grip. Meg a kormányszár is. Annyira nem elviselhetetlen, hogy kormányszárat cseréljek. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123081) jjeahh válasza rétisün (#123079) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Hogy én mennyire irigyellek titeket... nálunk a szabályzat még mindíg tiltja a havas vagy jeges közúton való bringázást (ergo ha akarnak bármikor megbüntethetnek), ezért egész télen csak a közeli dombokon tekerhetek, úgy, hogy a hegy lábáig tolom :O . Pedig annyira szeretnék télen is hosszabb túrákra menni néha... sőt, ha a szabályzatot végre megváltoztatnák, talán egy fatbike-ra is elkezdenék gyűjteni. De valszeg ebből nem lesz semmi, más országokban hegyvidéken fatbike fesztiválokat szerveznek, meg havas fatbike pályákat építenek, itt meg öl meg engem a sárga irigység :(((

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123082) emiki6 válasza jjeahh (#123081) üzenetére


emiki6
veterán

Nem is tudom mi lenne velünk, ha nem tekerhetnénk jeges, havas, sózott, latyakos, saras közúton... :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123083) Because válasza jjeahh (#123081) üzenetére


Because
őstag

na jó de itt nincs hó, csak latyak és sár... látnád hogy néz ki a bringa a heti melóba járás után :DDD

(#123084) Napfénysüti válasza Hasaggymeg (#123075) üzenetére

Ez miért lepett meg? :DDD
Fő sportom a labdarúgás, 20 éve űzöm igazoltan, a bringa meg mellette egy remek kiegészítő hobbi. :) De most jó 10 hete egy vádlisérülés miatt nem is tudtam tekerni. :(

Amúgy követem a topkot csak most nincs mihez érdemben szólni. De ha nagyon szeretnék teszek majd be képet a melóba járós csótányról aztán azon elborzadhattok. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#123085) jjeahh válasza Because (#123083) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most azt kívánom, hogy bárcsak itt is latyak lenne meg sár, mert olyankor nem büntetnek :DDD . De ehelyett most ez a helyzet nálunk, én meg ilyen videókat nézegetek és a bringa darabokban porosodik... :N

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123086) 6030D válasza Hasaggymeg (#123076) üzenetére


6030D
Ármester

A héten nem értem rá. ;] (A normálist a teszt alapján a látásomra értettem. Ez lett az eredménye)

A szarvhiánynak örülök, végre a trekking gumi után a szarvat is leszedted. Lassan már használhatnád a bringád arra is, amire való... terepre! :P
Amúgy meg ha kép nincs, meg sem történt. ;)

Ja, szarv helyett ha hosszú síkon úgy érzed, hogy kell a fogásváltás, akkor pont úgy meg tudod támasztani kezed a kormány végén, mint ahogy a szarvon állna. Ha jó a markolatod, és nem dőlsz nagyon előre, nyomni sem fogja.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#123087) Because válasza jjeahh (#123085) üzenetére


Because
őstag

az a gyönyörű táj ahol neked van lehetőség tekerni az irigylésre méltó! ne akard lecserélni ;)

(#123088) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Én kifejezetten mások bosszantására szereltem vissza a szarvakat mindkét bicóra. Ja, nem, de mindenesetre felkerültek nyáron :) Rájöttem, hogy anélkül csak kínlódok 5 km-nél hosszabb távon, legalábbis aszfalton. Terepen kevésbé érződik a hiánya, de nekem így jobb. Meg a kormány is félröviden: levágtam 64 vagy 66 centire, már nem emlékszem - egyébként a széles kormányhoz tényleg nem passzol a szarv sem optikailag, sem máshogy. Azt figyeltem meg, hogy a szarvat fogva sokkal természetesebb állásban van a vállam is.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#123089) jjeahh válasza Because (#123087) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha a szabályzat nem tiltaná, most kitekerhetném a belemet ezen a gyönyörű tájon, mert nincsenek pásztorkutyák, a medve meg alszik :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123090) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ha valakinek kéne olcsó gps-es km óra, Dresslily-n ha jól látom holnaptól $25.99-ért mennek az iGPSPORT-ok :Y (picit lennebb kell görgetni)

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123091) trialboj


trialboj
őstag

Pff, nem divat bringások vagytok, azért leszerelni v pont felszerelni valamit, mert megszólnak a többiek milyen megfontolás már?

Mindenki a saját bringáját kell kényelmesnek éreznie, nem a másét. Én a brazil olimpia után néztem egy videót ahol valamelyik versenyző azt magyarázta hogy mennyivel természetesebben érzi a bringáját mikor rövid szarvakkal megy edzeni(versenyen nem haználta talán nem szabad), azóta használom, és sokkal jobb érzés így mászni, főleg a technikásabb részeken, vagy a hosszú emelkedőkön.

Azt aláírom, hogy sokat ront a bringa összképén, de még így is megéri.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#123092) Toobee válasza trialboj (#123091) üzenetére


Toobee
veterán

Meg is puszilgattam a szép és hasznos kormánytáskámat ;]

https://barbieripnk.hu/

(#123093) emiki6 válasza trialboj (#123091) üzenetére


emiki6
veterán

Azt mondjuk én sem értem, mit törődik bárki azzal, hogy egy funkcionális és praktikus termék ront az összképen. Kicsit olyan mintha azt hallaná az ember: "Pista, vedd már le azt a hátizsákot, borzasztóan nézel ki benne..." [link]
Nyilván lehet válogatni a szavak között melyik illik legjobban a géphez, de amiatt levenni, mert beszólnak, pedig kényelmes és hasznos... :N

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123094) 6030D válasza emiki6 (#123093) üzenetére


6030D
Ármester

Az azért remélem megvan, hogy itt főleg csak viccelődésről van szó, senki nem akarja megmondani, mi a jó a másiknak. Illetve lehet, hogy igen, de nyilván az ember maga dönti el, mi jó neki, mi nem; mit fogad meg, kitől, és mit nem. :R

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#123095) emiki6 válasza 6030D (#123094) üzenetére


emiki6
veterán

El is várom, hogy csak élcelődés legyen. ;] De akkor is azt mondom, jól gondolja meg, aki az esztétikus szempontokat a praktikusság elé helyezi! :K
A kormánytáska azt tudom hogy mém... :DDD

Szarvon én is gondolkoztam, de városba nem merek, félek, hogy baleset lehet egy beakadásból.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123096) jjeahh válasza emiki6 (#123095) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azért az esztétikum sem teljesen elhanyagolható dolog, kisebb kompromisszumokat gondolom sokan hajlandóak érte benyelni, ha valami sokat dob a bringa összképén :D . Persze nem vagyunk egyformák, én nem fogom lenézni azt sem, akit kizárólag a praktikum érdekel... Toobee célját is értem a kormánytáskával, szerintem valami háromszög alakú váztáskát én is beszerzek majd tavasszal :D
Közúton én azt vettem észre, hogy a szélesebb kormánnyal nagyobb veszélynek vagyok kitéve amikor előzgetnek az autósok, lehet berendelek egy ilyent, mert ugyan nem esztétikus, de hasznos, ezzel mindenki észrevenné meddig ér el a kormányom vége :DDD

Toobee: :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#123097) Hasaggymeg válasza 6030D (#123086) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

;]...többet voltak fogdosva,mint egy prosti,most jön az elvonó. :D
jjeahh...megpróbált leinteni a rendőr,mire lassítani kezdtem,aztán mikor mellé értem fel egykerékre és uzsgyé le az útról a patak mentén be a betonrengetegbe.Megközelítőleg 1984-et írtunk,a rendőr meg gyalog volt. :D Sokat változott a világ azóta,ugyanakkor kissé túlzottan szabálykövetőnek érezlek.Én megpróbálnám járdán,mellék utcákon,de biztos nem tolnám a hegyig,visszatartani a bringázástól meg még annyira sem engedném magam..aztán lehet én gondolom rosszul.🤔

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#123098) emiki6 válasza jjeahh (#123096) üzenetére


emiki6
veterán

Ez annyira esztétikátalan, hogy bármikor megmagyarázom miért nem praktikus... :D
Inkább tegyél rá egy kört valami szövegkiemelő színű ragasztólalagból. :K (márha komolyan gondoltad, hogy a csillámcucc segíthet :DDD)

Én amúgy néztem, hogy van e olyan lámpa, ami metehető a kormány két végébe és helyzetjelzőként tud funkcionálni, ha sötét van, de nem találtam, csak elekronyosba.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#123099) Hasaggymeg válasza emiki6 (#123095) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Városban nem kell szarv,az hosszú,egyenletes túrázásokon és aki megszokta annak mászáskor segít.Ahol hirtelen fékezés szükségeltethet,ott egyenesen veszélyes,térdtörésemet is figyelmetlenségem mellett leginkább a kezem fékkartól levő túl nagy távolságnak,vagyis a kormányszarvnak köszönhetem.

jjeahh...az a színes légyhajtó tényleg feldobná kerékpárod,mellé már csak valami kereplőt kellene szerkessz a küllőkre,hogy szóljon jó hangosan.Ezek együtt mennek a gyerekbringákon. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#123100) jjeahh válasza Hasaggymeg (#123097) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, tudom, valszeg utánna fogok nézni, hogy mennyi a büntetés és félreteszek annyi készpénzt, hogy ha megbírságolnak, bármikor ki tudjam fizetni instant... akkor többé nem kell aggódnom :DDD

emiki6: Ilyenre gondoltál? Asszem van belőle valami komolyabb márkás is...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.