Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#96351) Blue Eagle válasza #84221696 (#96346) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Javítsatok ki ha tévedek, de nehéz tankra töltésgyorsító, célzásgyorsító, optika vagy venti való.

(#96352) r.laci38


r.laci38
tag

A tesztszerón 10-ből 8 csatában volt 1-2 toronyeszű, aki kiszedte a saját artikat, majd randomra vkit, aztán őt szedte ki vki, majd az őt kilövőt 1 harmadik bosszulta meg, és így tovább, és így tovább...
Kérdezem, hogy ez vmi új sport? Erre engem szed ki a popohead BC-25.
Akkor most itt kérdezem.
Ez vmi új tesztszerós marhaság? Ki kékül be hamarabb játék, vagy mi a szösz?

(#96353) h1mpi válasza r.laci38 (#96352) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a tesztszerveren minden meccs -5 fraggel kezdődik. IQ az van vagy 10...

(#96354) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Kb. egy hete nem játszottam és most amikor belépek a játékba a garázsbam nem látszik az aranyam és a szabad tapasztalatpontom. Azt írja, hogy szinkronizálás alatt van és hamarosan látszani fog, de nem változik semmi. Mi lehet a gond?

(#96355) Chris0321 válasza Blue Eagle (#96351) üzenetére


Chris0321
addikt

Célzásgyorsító helyett ahol lehet jobb a vertikális stabilizátor.

(#96356) Blue Eagle válasza Chris0321 (#96355) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Valóban, a német nehezekre (Tigris, Löwe) jellemzően.

(#96357) #84221696


#84221696
törölt tag

Ment a célzásgyorsító. Most ennek nagyobb hasznát veszem, mint a stabiknak.

A mai nap az artiké! :D
Úgy durrogtatnak, mintha muszály lenne. Már arra gondoltam, a föld alá bújok.:D

(#96358) Iron Funeral válasza #84221696 (#96357) üzenetére


Iron Funeral
őstag

...nem egészen. :D

A stabilizátorral alapvetően 20%-al kisebb célkörrel indulsz amikor nekiállsz célozni, így kevesebb célzási ciklus szükséges ahhoz, hogy teljesen leszűküljön a kör. A Célzásgyorsító pedig magukat a ciklusokat gyorsítja be 10%-al. Na most, pontos számokat nem tudok fejből, de bizonyos aimtime alatt (ami ugye egy ilyen célzási ciklus ideje, pl.: 2,9s, 2s, 3,4s, stb) a stabilizátor jobb eredményt nyújt a teljes célzásidőt tekintve mint a célzásgyorsító, plusz ugye menet közben is pontosabb a löveg. Szerintem "normál" lövegre mindképpen a VSTAB illik amennyiben feltehető a tankra, és az igen hosszú célzásidejű (5-6-7-8s) derp lövegekre hasznosabb a HE (tehát KV-2, vagy mindenféle arty mondjuk azokra nem is tudsz mást rakni). Ha mindenképpen akarsz EGLD-t használni akkor azt a VSTAB mellett tedd és ne helyette.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#96359) hesszan


hesszan
aktív tag

Sziasztok!

Muhaha, ezt nem gondoltam volna. KÉP. Tudtam h védelem is játszik, de azt hittem valami kell legalább 20 vagy valami nagyobb érték. HT7 - t28c

Sungdurung

(#96360) Blue Eagle válasza Iron Funeral (#96358) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Akkor azt mondod, hogy KV-2 re jobb a stabilizátor mint a célzásgyorsító?

(#96361) #84221696 válasza Iron Funeral (#96358) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszönöm a részletes választ. Most gyakorlatilag ez van fent a tankon: venti, célzás- és töltésgyorsító. Akkor mégsem ez az ideális hármas. Gondolom, ez játékstílustól is függ. Nem szeretek rambózni. Inkább a második vonalban vagyok.

(#96362) Viktoár


Viktoár
addikt

Néhány embert már az is zavar ha játszok?

Az imént megyek t4-es könnyű tankkal,amx 40-el (mellesleg nem valami jó tank) és egy t5-ös nehéztankba,churchill 3-ba belelőttem kemény 99 dmg-t.Utána kilővi az arty és elkezdi írni nekem hogy egy hacker vagyok.

Kérdem tőle hogy miért? A válasza: -csak mert és én egy b.zi ci.ány vagyok és különben is jobb a statja.

Most erre annyit írtam hogy akkor biztos okosabb vagy te cerkófmajom.Aztán csata után ránéztem az úriemberre, Erikk_defender.

Nem vagyok jó játékos de ezt a szintet még én is megütöm.De nem is ez a lényeg hanem hogy mivel érdemelhettem ki az ellenszenvét? :F

Üdv:Viktor

(#96363) #84221696 válasza Viktoár (#96362) üzenetére


#84221696
törölt tag

Biztosan front van. Délelőtt én is le lettem motherfucker-ozva. Gondolom azért, mert kilőttem az artyt.:/
Másik komoly csávó (ez magyar volt) a togII-vel seggbe lőtt. Mondom neki, hogy ne egem, az ellent lője. Erre meg neki állt feljebb, hogy miért voltam előtte? :D Hát, mire odaért, ahol én voltam, felvettem a harcot az ellenséggel vagy 2 perce. :D

(#96364) Viktoár válasza #84221696 (#96363) üzenetére


Viktoár
addikt

Holnap nincs suli meg ovi,sokáig fent maradhat a gyerek..... :DDD

Üdv:Viktor

(#96365) #84221696 válasza Viktoár (#96364) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nyáriszünet van. :)
Szerintem most érdemes játszani, meg reggel nyolcig. :DDD

(#96366) Iron Funeral válasza Blue Eagle (#96360) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem vagyok biztos benne, szerintem a KV-2-re is is jobb már az EGLD, de mivel arra nem megy fel a VSTAB ezért igazából nem kérdés, hogy mit kell használni. :)
Én valahol itt (4-5s aimtime) húzom meg a vonalat, amire már azt mondom, hogy igen lassan céloz de ezek általában maguktól értetődőek mivel ezek mindegyike howitzer (aka. derp). Az e fölötti értékeket az arty miatt írtam igazából, hisz ott szemmel látható a különbség (pl. ciklusonként 0,75s gyorsulás 7,5s aimtime mellett), viszont ha felrakod az EGLD-t az FV215b (heavy)-re, akkor nem sok különbséget fogsz látni, ha egyáltalán észreveszed azt a ~0,17s ciklusgyorsulást amit ad.

(#96361) meunier: végül is nem rossz az EGLD, nem arról van szó, de igazából a létező legpontosabb löveget akarod minden körülmények között, ezt pedig a VSTAB biztosítja nem az EGLD. Ez meg független attól, hogy rambózol, vagy csak egy kő mögül kukucskálsz ki. Alapjában véve olyan HT-re amire felmegy, a rammer-venti-vstab a szenthármasság, de vannak tankok amiket másként is szerelhetsz (pl. optika vagy EGLD a venti helyett, esetleg wet ammorack ha nagyon allergiás vagy a lőszersérülésre).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#96367) MCGaiwer válasza Iron Funeral (#96366) üzenetére


MCGaiwer
addikt

fel lehet rakni gld-t meg stabit is egyszerre.
egyébként a stabi és gld között 1-2%nyi a különbség, szóval kb tök mindegy, ha már az van fent nem éri meg a credit/gold kidobása a cserét.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96368) Iron Funeral válasza MCGaiwer (#96367) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem KV-2-re csak EGLD van. Vagy nem erre gondoltál?
Többi tankra nyilván fel lehet rakni ha azt akarja (de ezt írtam is).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#96369) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintem a vstab a leglényegesebb, mert 20%-al kisebb célzókörrel indulsz. Mindenki toronyforgatás vagy megállás után lő. (Ha áll, akkor meg mind1, mert összeszűkülve kempel). HT-nál szerintem töltésgyorsító, vstab, célzásgyorsító az alap, ha van BIA a legényeken, akkor a célzásgyorsító helyett, ventit ajánlok rá.

(#96370) adamgreen


adamgreen
senior tag

Indul a WG bug baromság. free xp és a gold nem látszik teljes katarzis :C

(#96371) hitman77 válasza adamgreen (#96370) üzenetére


hitman77
senior tag

Nálam is ez a helyzet tegnap óta. :( Aki goldért venne leértékelt premium tankot a hétvégén annak különösen jól jön ez a bug...
Írtam a supportnak, de még nem kaptam választ.

(#96372) szbalogh válasza adamgreen (#96370) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem már tegnap óta. De meg van fűszerezve egy ilyennel is:
"Error: Unable to purchase Equipment 'Vertical Stabilizer Mk 1'. Try again later. "
Gondoltam megveszem előre...
A shopból nem megy, de az obj140D-re fel lehetne tenni, de onnan meg goldért kéne leszedni...

A fő accountomon minden oké.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#96373) Phobion


Phobion
őstag

First win után megmarad a szorzó? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#96374) h1mpi válasza Phobion (#96373) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen az összes csatára kedd reggelig

(#96375) Phobion válasza h1mpi (#96374) üzenetére


Phobion
őstag

az nagyon durva, köszi :Y

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#96376) sith7 válasza adamgreen (#96370) üzenetére


sith7
nagyúr

tegnap wipe volt a wows - on,és prémium fiók egyesítés ... gondolom innen adódik a probléma

(#96377) hitman77 válasza sith7 (#96376) üzenetére


hitman77
senior tag

Nekem sem premium fiókom, sem wow hozzáférésem. Mégis gond van.

(#96378) sith7 válasza hitman77 (#96377) üzenetére


sith7
nagyúr

fiók egyesítés van, a wot - os arany, prém nap látható, költhető lesz a wows -ban is, gondolom most ezt hegesztik ... a prém napok már tegnap láthatók voltak, gold még nem

(#96379) h1mpi válasza hitman77 (#96377) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nekem nincs semmi gondom

(#96380) sequator válasza Phobion (#96375) üzenetére


sequator
senior tag

Annyira ne örülj neki, ilyenkor szoktak jönni a vesztes csaták sorban. :DDD
Nekem ilyen hétvégéken még az első duplázó is alig jön össze a fontosabb tankjaimra. :(

sautia

sequator

(#96381) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Napi csoda:

Dicker Max pattintott egy KV3-ast :DDD :DDD :C

(#96382) ddt500hu válasza GeneraL_XTX (#96381) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valamelyik kicsi ágyúval volt aminek csak 119-120 az átütése. Csak 160-at sebzett volna. Persze Dickerrel bármit pattintani csodának minősül.

(#96383) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Nem rég kezdtem bele a játékba, vagyis régebben próbálkoztam vele, de akkor valahogy abbamaradt a legelején, grafika sem volt nagy szám, most viszont elég jól néz ki és kezd megtetszeni.
Eddig a T1 Cunningham tank tetszik a legjobban. Viszont olyan kérdésem lenne hogy valamiért alapból megkaptam az összes ország egyes szintű tankját, meg még fene tudja mennyit, nem lenne jobb eladnom mindet amit nem használok? Mert ez így tiszta káosz, alig találom meg azt amivel menni akarok. Esetleg van valahol egy lista amiket érdemes megvenni szintenként? Kezdetnek egy II-es és egy III-as tank kellene. Melyik országból érdemes választani?

Vagy érdemes kinézni egy magasabb szintű tankot, aminek a fáján végig kell menni hogy meglegyen?

[ Szerkesztve ]

(#96384) MinionFlasH válasza syler123 (#96383) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Itt találsz választ a kérdéseidre!

(#96385) Borisz76 válasza syler123 (#96383) üzenetére


Borisz76
veterán

Menjél az összes tankkal jó sokat.
Fejleszd a személyzetet. ( alap képzés 100%-ra aztán a képességeket is add hozzá. )

Ezután ha veszel magasabb szintű tankot akkor a kiképzett legényeket át lehet bele rakni !
( Eladásnál a fiúkat a barrakba kell küldeni, az új tankot meg személyzet nélkül kell venni.)
Így hatásosabban működik egy gyengébb tank is.

Nézegess videókat a YT-ról , azokból is sokat lehet tanulni.
Egy gyengébb tankkal is lehet jó köröket menni.
Helyzetfelismerés , pálya ismerete és helyezkedés...ezek talán a legfontosabbak.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96386) syler123


syler123
veterán

Köszi mindkettőtöknek, olvasgatok :)

(#96387) #43783936 válasza #43783936 (#96302) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma megjött a reklamációmra a válasz a supporttól:
Gyakorlatilag csak a bannolós levelet ismételték meg, némileg átfogalmazva, ha jól sejtem ezt is egy automata küldte, mert nem hinném hogy szombaton valaki is dolgozna a reklamációs részlegnél.

Hello Tank commander,

First of all, I would like to thank you for getting in touch with us.

Your account has been suspended for using additional software in the game or for joining battles without participating actively or by entering the battle and being "away from keyboard" in order to accumulate experience and credits.

The violation was reported by the Automated Anti Bot and Leeching System and then investigated. The ban was given according to our rules and it is a final decision.

Regarding the information, and procedure taken in gathering the information needed, we do not provide any information to protect the procedure and to make sure that no one is able to exploit the system. I hope you can understand this.

By playing the game, you have accepted the End Users License Agreement and supplementary documents. With this, you agree to read, understand and respect the World of Tanks Game Rules, which contain the following paragraph regarding the rule you have violated:

“4.06. Using bots, clickers, macros, keyboard and mouse recorders, or any other similar methods to accumulate credits and experience without the participation or with passive participation of the player within the battle.”

You can find more information about the Game Rules if you follow these links:

http://worldoftanks.eu/en/user_agreement
http://worldoftanks.eu/en/privacy_policy
http://worldoftanks.eu/en/terms_of_service

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-29/announcement-26-world-of-tanks-game-rules/

Your account will be unlocked once the sanction has finished. However please note that if this happens again your account will be locked permanently.

(#96388) Stigma.HC válasza #43783936 (#96387) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Sokat ne várjatok ilyen esetben még hétköznap se. Mikor a klán egészét kirakták 2 napra a saját hülyeségük miatt és még egy bocsánatot se nagyon lehetett kisajtolni belőlük... (ez talán megvolt a fene se emlékszik már rá, lassan 1 éve volt)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#96389) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Soha ilyen hülye ellenséget még nem láttam. Saját csapatban már volt ilyen :D

Videó.

Replay.

(#96390) #84221696


#84221696
törölt tag

Klassz! :C
Sajna a videót nem tudtam megnyitni. :(

(#96391) ddt500hu válasza #84221696 (#96390) üzenetére


ddt500hu
veterán

Érdekes. Már nekem se jó. [link]

(#96392) MinionFlasH válasza ddt500hu (#96391) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mit kaphattak a csapatjuktól! :D Szép volt!

(#96393) #84221696 válasza ddt500hu (#96391) üzenetére


#84221696
törölt tag

:) Király vagy!

(#96394) ddt500hu válasza MinionFlasH (#96392) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem is értettem, hogy mi történik. Simán elbújik az IS és befoglalnak. PTA leforog mint a szél, 40t miért ugrott bele a vízbe? A proto mi a lőcsnek tolatott vissza ha azután újra előjött? És nem mind volt 500wn8-as. Még a PTA érthető volt hiszen a 130wn8-val valszeg bot vagy tényleg idióta volt.
De hát nekik legyen. :DDD

(#96395) jr1994 válasza ddt500hu (#96391) üzenetére


jr1994
addikt

:C

De megnéztem volna azt a csetet, kár hogy kikapcsoltad ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#96396) #84221696 válasza jr1994 (#96395) üzenetére


#84221696
törölt tag

Néha hasznos dolog kikapcsolni a csetet. :))

(#96397) ddt500hu válasza jr1994 (#96395) üzenetére


ddt500hu
veterán

Önvédelem. Túl sokat írtam. :DD

(#96398) cs.zsolt

Miket meg nem tud az ember csata közben egy ismeretlentől :DD :DD

http://vanenet.hu/

(#96399) szallasi007 válasza ddt500hu (#96391) üzenetére


szallasi007
őstag

Már a saját T71 nél is sírva röhögtem de mikor becuppant a másik hülye mellé már sírtam a röhögéstől

(#96400) Djuree


Djuree
félisten

nyilván magyarok voltak. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.