Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#96601) Djuree válasza Warton (#96590) üzenetére


Djuree
félisten

félretett pénzről nem hallottál még? amúgy sem árt ha van félretéve, bármikor kellhet sürgősen pénz. :U havi pár ezrest sztem bárki félre tud tenni ha akar.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#96602) adamgreen


adamgreen
senior tag

Gyerekek elindult a WOWS nyilt béta . Remélem a sok kis pistike átmegy hajokázni és kicsit felélegezhetünk a WOT ban :C

(#96603) MCGaiwer válasza adamgreen (#96602) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én mondjuk meg fogom nézni. lesz még reset a béta végén, vagy már nem?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96604) syler123


syler123
veterán

Ez meg mi a jó fene? Gondolom azokat vették el, amelyiknél 3 tank-al lehetett menni, vagyis lehetett respawnolni, vagy nem?

Figyelem!
Eltávolított járművek: T110E5 (D), Object 140 (D), AMX 50 B (D)
Eltávolított férőhelyek: 3
Kapott kredit: 13 572

(#96605) LK válasza MCGaiwer (#96603) üzenetére


LK
addikt

Nem. Ezt egy fejlesztő mondta egyébként.
A sok vérpistike meg csak átnéz hajókázni,aztán visszajön ide,mert sokkal bonyolultabb mint a wot,és még több taktikai érzéket is kíván.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#96606) Emu válasza Quan-Chi (#96589) üzenetére


Emu
őstag

Az Aufk.panther pont olyan mint az LTTB, nagyon hektikusan mozog a mastery badge. Vicces amikor 3200dmg+900spot esetén 1200xp-re csak másodosztály jön, nem sokkal korábban hasonló eredményre egy ismerős M-t kapott. Nekem a M-t 1600xp környékén adta meg.

(#96607) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#96600) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

2015.07.03 22:00

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#96608) rudii


rudii
tag

Tegnap éjjel kifejlesztettem és megvettem Leo PTA. Mondom még 2x szorzó van, de tuti szopatja majd rng. :)

:C Kellemes csalódás!

(#96609) Sanya válasza syler123 (#96604) üzenetére


Sanya
nagyúr

vége az eventnek, így az a 3 tank került levételre.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#96610) rudii válasza Sanya (#96609) üzenetére


rudii
tag

Hallod, VÉGRE! :D Engem rendes inzultált. Ott vigyorogtak elől, már csak a TOG-ot várom, hogy elvigyék mert én nem tudom elpaterolni. :D

(#96611) Sanya válasza rudii (#96610) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem emiatt tetszett meg az amx 50b :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#96612) Warton válasza rudii (#96610) üzenetére


Warton
őstag

Egyetértek, engem is kezdett már zavarni, hogy nem azok a tankok vannak elől, amiket használok. Nem értem miért kellett ilyen agresszíven promotálni ezt a játékmódot.

(#96613) MCGaiwer válasza Warton (#96612) üzenetére


MCGaiwer
addikt

lehet használni primary labelt a tankokra. amiket bejelölsz, ezok kerülnek előre, amiket meg nem, azok hátra.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96614) Angel1981 válasza LK (#96605) üzenetére


Angel1981
veterán

És sokkal, de sokkal unalmasabb...

Meg egyébként is; a haditengerészet Európában max. az angoloknak jelent valamit - mint ahogy az USA-ban pl. nem a tank jelenti a győzelem szimbólumát.

[ Szerkesztve ]

(#96615) Warton válasza MCGaiwer (#96613) üzenetére


Warton
őstag

Használok, de a dom mod tankjai ezt felülírták.

(#96616) syler123 válasza Sanya (#96609) üzenetére


syler123
veterán

Értem, köszi!

(#96617) sith7 válasza Angel1981 (#96614) üzenetére


sith7
nagyúr

Sok sikeres csatád nem lehetett, ha ez a véleményed ... :U

(#96618) Angel1981 válasza sith7 (#96617) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszönjük Emese! :R

(#96619) LK válasza Angel1981 (#96614) üzenetére


LK
addikt

Lehet h. igazad lesz,majd kiderül.Mindenesetre ezzel alátámasztottad azt hogy vérpistikék bizony nem fognak unalmas bonyi játékokkal játszani. Az újdonság varázsa eleinte működni fog azért.

Más: azt mondták,hogy a 3 wg-s játékban megoszlik és közös az arany. Érdeklődnék azoktól akik wows-szal is játszanak,hogy woton belül is megjelent a wows-ban megvett arany?

Nyugi gyerekek :DDD Angel,gondolom a wows-os csatáidra gondolt. :) Vagy regisztráltál CBT-re?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#96620) Tomi0703 válasza rudii (#96608) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jah, tegnap össze is futottam veled, meg 2 másik cvakkossal, Pearl Riveren a hajnali órákban. :D

(#96621) Quan-Chi válasza Emu (#96606) üzenetére


Quan-Chi
őstag

19xx XP-m van vele és első osztály, pedig láttam már 1700 körüli mestert is. Ha kiveszik azelőtt, hogy meglenne, tuti felrobbanok ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96622) zodo válasza jano_77 (#96584) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi szépen!

(#96623) sith7 válasza Angel1981 (#96618) üzenetére


sith7
nagyúr

Mit köszönsz ? Értelmesen válaszolni nem tudsz ?

LK
Egyelőre csak a prémfiók lett egyesítve, tehát ha a Wot - ban van 60 nap prémed, akkor van mind a 3 WG -s játékban 60 nap prémed, a gold nincs egyesítve

(#96624) LK válasza sith7 (#96623) üzenetére


LK
addikt

Köszi. De szerintem a goldról is szó volt.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#96625) szbalogh válasza LK (#96624) üzenetére


szbalogh
őstag

Ahogy sith írta. Mikor a repülősben tokeneket lehetett gyűjteni farmoltam egy csomót, majd beváltottam prémium időre. Innen volt fél év prémiumom a tankosba :D Remélem most is lesz ilyesmi.

Nick: HE_Storm

(#96626) LK válasza szbalogh (#96625) üzenetére


LK
addikt

Azt a büdös.... akkor figyelni kell.... Fél év az elég sok,mondjuk én egy hónapnak is örülnék....

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#96627) Djuree válasza Warton (#96612) üzenetére


Djuree
félisten

egyet nem játszottam. nem tudom miért erőltetik ezeket, senki nem játssza ezeket a hülye módokat, főleg h saját tankot nem is használhatsz, nem fog fejlődni tőle a tankod. csak időelbaszás lényegében. csinálnának inkább pár új rendes játékmódot. mert ez édeskevés ami van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#96628) MCGaiwer válasza Djuree (#96627) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha élvezi valaki, akkor nyilván nem időelbaszás. egyébként meg tesztelésre csinálják. Ez az utóbbi például a garage battle funkció tesztelésére volt jó.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96629) lacibacsi válasza Djuree (#96627) üzenetére


lacibacsi
addikt

A 8 bites módot visszahozhatnák ismét egy kis időre. Legénység fejlesztésre rendkívül jó volt...

És amiből megint kimaradunk:

Ázsia

Amerika

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#96630) MinionFlasH válasza lacibacsi (#96629) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azért most nem őszinte a mosolyom, nagyon szerettem volna egy angol prémium medet.... :(

(#96631) lacibacsi válasza MinionFlasH (#96630) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na igen. Az USA júzereknek nyalják sejhaját. Alig fejeződött be a SU100Y-os event, máris kapják a következőt... :(

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#96632) #84221696


#84221696
törölt tag

Ma borzasztó napom volt. Alig tudtam sebezni, sokszor a csatába sem értem oda vagy pedig úgy lőttek ki, azt se láttam, ki és honnan lő. :(
Két napja nem játszottam, de olyan érzésem van, mintha most kezdtem volna el játszani. A legénységben is lassan 1000 csata lesz, de azok is elfelejtettek mindent. Nem találom el az ellenfelet, mellé lövök stb. Komolyan, mint eddig nem is játszottam volna. :-D :-D

[ Szerkesztve ]

(#96633) MinionFlasH válasza lacibacsi (#96631) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ez lesz a mi júliusi küldetésünk? A gold király volt, a nagy fogyócikk se rossz, de ez no comment, főleg a fentiek jelenlétében.

(#96634) MCGaiwer

jaja a chi nu kai, meg a TOGII 7 napra nagyon elkényeztetett minket... :W

Nem kell több mint amit az amcsik megkapnak...

[ Szerkesztve ]

(#96634) MCGaiwer válasza MinionFlasH (#96633) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem kell elégedetlenkedni folyamatosan. mind a hétvégi, mind a havi küldik, bónuszok csak extrák, és nem a játék részei. van a mondás: ajándék lónak... túlságosan hozzászoktatok a jóhoz, és mindig egyre több kell.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96635) Warton válasza MinionFlasH (#96633) üzenetére


Warton
őstag

Jah, lesz egy raklapnyi boostod, amit majd szeptemberig el kéne lőnöd. :U Kb. minden játékindításnál egyből el kell indítanod, hogy elhasználhasd addig. Amúgy nem rosszak ezek a boostok, csak nem sokat jelentenek. 5-10% + xp-ben szinten láthatatlan. Csak még egy idegesítő basz, amit jó lenne bekapcsolni, ha épp eszembe jutna. Persze mindig akkor jut eszembe, amikor megnyomom a csata gombot és már nem tudok visszalépni. Mire befejeződik a csata megint elfelejtem bekapcsolni ezt a biszbaszt és ez csatáról csatára így megy, mire befejezem az aznapi wotot. :DD

Akkor lenne tuti a dolog, ha egyszerre három ugyanolyan boostot betolhatnál, na az már menő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#96636) Djuree válasza Warton (#96635) üzenetére


Djuree
félisten

egyet nem nyomtam még be, mindig elfelejtem, pedig most a duplás eventnél tök jó lett vna. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#96637) MinionFlasH válasza Warton (#96635) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ez velem is elő szokott fordulni, de ilyen pakolható felszerelésekkel inkább, rá se hederíts, max pár év és jön a cavinton! ;]

(#96636) Djuree

Én elhasználtam a 100% free xp, meg a nagyobbakat, jól hoztak a dupláknál, és szop@ág se volt. Te nem lázadsz, "sírsz" velünk az FV201 miatt? :DDD

(#96638) Jolet


Jolet
őstag

Na meglett végre a tankász ezzel is, tényleg az egyik legélvezhetőbb tank, igazi hegyi vadász :)

jutub link

két kedvenc célpontom is megjelent szemben, az esetek nagy többségében a 900-as találat beugrik a type61 és lorein harcjárművekbe :)) most szegény ru is megszívta

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96639) KisApám válasza Jolet (#96638) üzenetére


KisApám
addikt

A Sacred Walley - T-34 - TankÁsz csatádhoz én írtam egy kis hozzáfűzést az autoaim használatodra. Szerintem ott az autoaim párszori rossz használata miatt egy jó adag + sebzéstől, egy sokkal jobb csataeredménytől estél el.
Lehet, hogy tévedek, ez van. Még Tanuló vagyok :U

A T49-el tegnap mentem a tesztszerveren... nagyon megtetszett.
Kb. 400 méterre lőttem úgy 3-4 alkalommal - mindegyik talált... csodálkoztam is.
A csatában kb. 10 lövést eresztettem el, mindegyik talált. Alap legénységgel.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#96640) ballington


ballington
addikt

Ezeket a boostokat (+5...+15% xp) hogyan lehet utólag bekapcsolni? Sehol nem találom.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#96641) MinionFlasH válasza ballington (#96640) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Bal felső sarokban a felhasználónevedre kattintasz, és a + jelnél hozzáadhatod.

(#96642) syler123 válasza Jolet (#96638) üzenetére


syler123
veterán

Hogy kapcsoltad be ott középen a találatkijelzést?

(#96643) Jolet válasza KisApám (#96639) üzenetére


Jolet
őstag

vannak tankok amikkel nem az élvezet miatt játszom és nem érdekel mennyi az annyi, a T-34 elegendő szórni valót tud vinni magával és vannak csaták amikor ha rászűkülök se talál
szerencsére gyorsan meglett az utolsó kifejleszthető ág is belőle és hála a kétszeres szorzónak már az MT-25-ön is túl vagyok
tehát igazad van, csak engem nem érdekelt a hatékonyság akkor és ott...

más: azok boostok tényleg nem értek sokat, az 50-100% talán segített, a 20-ast is bekapcsoltam viszont az 5% simán eltűnt a garázsomból, amikor utoljára láttam még volt 6 db és mikor eszembe jutott, hogy bekapcsoljam már egy sem... érthetetlen :-(

syler: mire gondolsz?
a sebzés számláló az xvm része, azt tudod magadnak bárhogy alakítani

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96644) Viktoár


Viktoár
addikt

Megyegetek az AMX 40-el de kb 4 csatánlént muszáj mennem mással is mert megőrülök. :D

A t-34 ből kifejleszthető MT-25 mennyire jó felderítő tanknak? Stug IV-es küldetésekhez jó vagy inkább a közepes A-43-at fejlesszem ki,szintén küldetési célra?

Jobban belegondolva ez a A-43 egy tök felesleges tank hiszen ugyanazt tudja mint a T-34 85 és az már megvan.Az utána következő A-44-ről mi a vélemény? Ezt csak azért kérdezem mert ha az A-43-at fejlesztem ki akkor azzal szinte egyből a A-44-re tudom gyűjteni az xp-t.

Sajnos egyelőre csak egyikre van meg az XP.

Üdv:Viktor

(#96645) Borisz76 válasza Viktoár (#96644) üzenetére


Borisz76
veterán

Régen az MT-25 nagyon jó volt aztán kicsit "visszavettek" belőle.
Így is jó de tudni kell használni.

Viszont az MT-25 -öt követő LTTB klasszisokkal jobb !

Kedvenc könnyű tankom jelenleg...

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#96646) Jolet válasza Viktoár (#96644) üzenetére


Jolet
őstag

az MT-25 elég nagy tank, sajnos gyenge legényekkel használtam ezért az álca skill nagyon alacsony volt
a tapasztalat szerint festéssel és hálóval is kiszúrtak hamar a bokorban
ha szereted a csúszkálós tankokat akkor ezt fogod élvezni, mert olyan mintha tükör jégen menne diagonál gumikkal, volt hogy időben elkezdtem kanyarodni, de a nagy sebesség miatt mégis faroltam annyit, hogy simán beestem oda ahová nem szerettem volna
az ágyúja a T-34 ZIS-e, sebzésre érdemes hajtani vele, mert őrült WN8-akat ad...
a súlya miatt rammolni is remekül lehet vele és gyors mint a veszedelem
persze csak előre, mert hátra elég lassú és nem is túl fordulékony

Az A-43 ág szerintem elég jó, van benne hátsó tornyos tank is, ami a csőlehajlás miatt körülményesebb, de azért élvezhető ág ez is
a t10-ese pedig nekem nagyon tetszik pont mint a másik kettő is, semmivel se rosszabb azoknál...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96647) Viktoár


Viktoár
addikt

Az A-43 mellett döntöttem mert hátsó tornyos tankom még nincs és jó lenne mihamarabb elérni egyet. :)

Üdv:Viktor

(#96648) adamgreen válasza Viktoár (#96647) üzenetére


adamgreen
senior tag

OBJ 416 nál majd vért fogsz hugyozni ha odaérsz. ;]

[link]

(#96649) jagada válasza adamgreen (#96592) üzenetére


jagada
őstag

Ez az info honnan van? A T-43 nem lesz akciós?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96650) Jolet válasza jagada (#96649) üzenetére


Jolet
őstag

8-tól felfelé akciós

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.