Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#96501) Tomi0703 válasza Quan-Chi (#96498) üzenetére


Tomi0703
őstag

Neked nincs humorérzéked? :U

(#96502) Kean_Sorbo válasza Tomi0703 (#96501) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

:N ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#96503) adamgreen


adamgreen
senior tag

Én tovább nem szeretnék senkivel se vitázni részemröl off . ;)

(#96504) jozefgucci1 válasza adamgreen (#96500) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt itt most szerintem jó lenne abbahagyni srácok ! Offba raktam , mert nem ide való sőt !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#96505) Quan-Chi válasza adamgreen (#96500) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szkúzi, általában aki ilyeneket postol közelébe nem megy az artiknak. Való igaz elgurult a gyógyszerem és a humorérzékem is :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96506) Warton válasza MCGaiwer (#96499) üzenetére


Warton
őstag

Tök mindegy a tető, sokszor az oldalát is beveri a tankoknak. Ahogy mondtam tegnap a JT-t oldalról oneshotoltam. De volt már minden.

Más: A KV-5 mennyire használható? Kéne egy prémium 8-as nehéz tank strongholdozni (jelenleg a 110/KV-4/50100-zal játszom, de az első kettőt lassan el akarom adni). A KV-5 ágyúja alaplőszerrel be tudja ütni az Is-3-mat elölről különösebb célozgatások nélkül? Persze nem a toronyra gondolok. Csak mert tudom, hogy alacsony a penje, de nekem a 167 mm nem mond semmit. Viszont a 8-as csaták IS-3-akkal van tele, így ez a referencia. Gondolom a KV-4-et kizárt, hogy belője.

Kicsit borsos az ára ennek a pakknak, de még nem annyira vészes és régóta szemezek a KV-5-tel, meg az a pici arany is jól jönne.
Credittermelés annyira nem lényeges, legénység sem, bár egy kis turbo nem ártana az IS-7-es legényeimnek.

szerk.:
Due to the weak armor penetration of the 107mm ZIS-6M, it is advised to know the weak spots of the enemy tanks you are facing (Lower plate and cupola are usually the most reliable and easy to hit weak spots). The high profile of the KV-5 allows you to shoot over low-profile tanks, such as the IS-3. Use this to support allies by firing over them, or to shoot down on the roof armor of your opponents.

Ezt a wikiben olvastam, érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#96507) MCGaiwer válasza Warton (#96506) üzenetére


MCGaiwer
addikt

aztán visszanézted-e, hogy a lövedék valóban az oldalát találta-e el, vagy csak feltételezed, mert oldalról lőtted? szarul páncélozott tankok jó hogy beüt oldalról. azok jellemzően mozgékonyak, így az meg is érdemli, akit azzal is eltalálnak, mivel kétségtelen, hogy fogalma sincs arról, hova álljon.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96508) h1mpi válasza Warton (#96506) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 167 pen elég sokat pattogna az IS3 elejéről.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#96509) jagada válasza Warton (#96506) üzenetére


jagada
őstag

Az a T7-es löveg rajta szerintem elég sovány T8-ban. Előről megg akkora weak spotjai vannak azokkal a dumókkal.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96510) cs.zsolt

[link]

Túl van tárgyalva, aki eddig nem tudta, hogy kell a vörös vonal mellett kattintani percenként az most megtudja.

http://vanenet.hu/

(#96511) Quan-Chi válasza Warton (#96506) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Egyik haverom accján játszottam KV5-el pár kört 4 skilles legénységgel fullra húzva de nem 1 nagy élmény. Végsebesség határoló + ciklon szűrő használata mellette rendkívül dinamikus tud lenni. Az armorja teljesen jó lenne a front weakspot nélkül. A lóvét egyenesen szarja (az olcsó lőszer miatt) de a 167 pen semmire nem elég. Egy KV3 vagy BP megfelelő szögbe állva kihívás ezzel az ágyúval. Én a helyedbe 112-IS6 környékén keresgélnék. Löwe-öm van, a löveg fasza de az armor és a mozgékonyság vicc. A T34 jó lenne de az a 0.35-ös pontosság olyan 0.45nek érződik játék közben.

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96512) mcwolf79


mcwolf79
veterán

T-44-re érdemes kifejleszteni a legnagyobb motort?
Vagy inkább gyűjtsem az XP-t a T-54-re?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#96513) NEOSIGNAL válasza GeneraL_XTX (#96381) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Pusztán szerencséd volt :D
De mit gondolhatott a KV3??Nyilván hekker voltál egyből :D

(#96514) Tomi0703 válasza Warton (#96506) üzenetére


Tomi0703
őstag

Lassu, kicsi pen, nagy weakspotok. SH-ra nem tul idealis. FCM-et mondanam.

mcwolf79: igen

(#96515) Warton válasza Quan-Chi (#96511) üzenetére


Warton
őstag

Strongholdba nem fog se KV-3 se BP szembe jönni. Az IS6/112 nem hozott lázba én nagyon nem bírom a D25 lövegeket és leszármazottaikat. Azoknak se sokkal jobb a penjük 175, ráadásul a belövési szög miatt valószínűleg ezek még kevésbé fogják belőni az IS-3-at szemből, legalább tudják lőni az lfp-t. Ja és még drágábbak is.

(#96516) Warton válasza Tomi0703 (#96514) üzenetére


Warton
őstag

Tudom, hogy nem ideális, de győzelem esetén fosná a kreditet, vereségnél meg szintén, majdnem. :B 6-osra például T-34-85M-et használok és azzal rengeteg creditet szerzek, pedig ott se ideális a lassúsága miatt. (Speed governor, import olaj ftw!!! :DDD ) Tapasztalataim szerint SH-ban mindenki goldot spammol és a sok HP és a magas dpm miatt gondolkodom ezen. A 110, illetve az AMX 50-100 gyorsaságát nem igazán éreztem sorsdöntő előnynek, de lehet, hogy csak mi/én vagyunk bénák.

(#96517) galervin93 válasza mcwolf79 (#96512) üzenetére


galervin93
őstag

Mindenképpen. Az egyedüli, amit nem érdemes kifejleszteni, az a troll-ágyú. Teljesen felesleges. A motort viszont érdemes, meghálálja.
Nekem már 100k+ xp van benne, és minden meccse öröm. Az első olyan tankom, amivel nem érzem semmiféle kihívásnak a következőt kihúzni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#96518) jagada válasza Warton (#96516) üzenetére


jagada
őstag

Azért az sem mindegy a mozgékonyság szempontjából, hogy az ellenség mivel jön, full HT csapat esetleg med- light kombó vagy vegyesfelvágott.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96519) jano_77 válasza galervin93 (#96517) üzenetére


jano_77
nagyúr

Huhh....ezzel az érzéseddel, véleményeddel azért lennénk itt biztos jó páran, akik vitába szállnának. T44 mint amivel élvezet kihúzni a következőt!? Centi I., az igen vagy a mostani Type 61 az szintén igen, vagy akár a T54E1! Ezek tényleg nagyon jók és élvezet velük a csaták sora, míg elérjük a következőt, de azért a T44 szerintem nem ide sorolandó. :N Ezzel persze nem mondom azt, hogy nincs nála rosszabb tank. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#96520) mcwolf79 válasza galervin93 (#96517) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most hogy kezdi elérni végleges formáját már én is kezdek megbarátkozni vele. Szerencsére ez a duplázós hétvégi event eléggé felgyorsította a modulok kifejlesztését. Még a legnagyobb motor kell rá ,és utána jöhet a T-54. Igényli a prémlőszert, de ehhez hozzá kell szokni ennél és a T-54-nél.
[Ma már ez a 2. tank ászom ezzel a tankkal (T-44), és itt még arany sem kellett sok. Ilyet még nem is láttam: erre a meccsre 20000 WR8-as értéket adott a gép :Y ]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#96521) szbalogh válasza mcwolf79 (#96520) üzenetére


szbalogh
őstag

SZép! :R

Nick: HE_Storm

(#96522) Quan-Chi válasza Warton (#96515) üzenetére


Quan-Chi
őstag

összekevertem a csapatcsatával. ott ugyebár vagy 2 db 7es vagy 1 db 6osnak lennie kell. :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96523) edari válasza jano_77 (#96519) üzenetére


edari
őstag

Én összességében szerettem a T44-et :)

(#96524) Dryman válasza ddt500hu (#96493) üzenetére


Dryman
aktív tag

utólagosan elolvastam.... :B

(#96525) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#96520) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az igen nagyon szép eredmény ! Köszi hogy megosztottad , így T44 vásárlás előtt . Hazamegyek meg is nézem , hogy kell vele játszani . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#96526) Viktoár


Viktoár
addikt

Azzal lehet kezdeni valamit ha a gyökérgyuri szándékosan kitol a fedezékből hogy kilőjjenek?
Persze nem a feljelentésre gondolok mert az semmit sem ér,hanem valami "elrettentőbb" megoldásra.Esetleg a felvett csatával bizonyítva vagy ilyesmi.

Üdv:Viktor

(#96527) Dryman válasza Viktoár (#96526) üzenetére


Dryman
aktív tag

Sajnos nem! talán annyit tehetsz, hogy toronyforgatás 180 fokkal és beleeresztesz egyet az arcába a köcsögnek.

(#96528) Viktoár válasza Dryman (#96527) üzenetére


Viktoár
addikt

Sejtettem hogy ha valamivel használhatóbbá lehetne tenni a játékot akkor azzal nem foglalkoznak a fejlesztők. :DDD

Üdv:Viktor

(#96529) jano_77 válasza Viktoár (#96526) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elvileg a replay-t elküldheted egy Ticket mellé a WG-nek, van rá esély, hogy foglalkoznak vele és esetleg ki is bannolják a "gy....gyurit". ;) :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#96530) Dryman


Dryman
aktív tag

Volt egy olyan esetem a napokban hogy egy e25 a csapatból nem engedte meg hogy elhagyjam a kiindulási helyet. vagy elémállt vagy leláncolt folyamatosan...ezt kb 2 percig játszottuk....aztán betöltöttem a gold APCR-t a SU100Y-ba és rotty. Utána nézegettem a jóembert...lengyel...nincs miért meglepődni, bár nem értem mire volt ez jó neki.....

(#96531) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

a rent-a-tog missionnál nem adja meg a garázshelyet ha a tank már bent a garázsban.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96532) #84221696 válasza Dryman (#96530) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítése. :D
Szerintem a nyári időszakban elég sok ilyen élménnyel lehet gazdagodni. :D

(#96533) Akcok94


Akcok94
senior tag

üdv,

a wg-nek van olyan módszere, hogy nem enged kilépni a csatából? Mikor meghalok és kilépnék a garázsból egyszerűen nem csinál semmit az "ESC" nyomkodására. Néha úgy mond dezertálok ha már nagyon fel........ az agyamat a játék. ennek lehet köze? vagy csak bug?

köszi

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#96534) jagada válasza MCGaiwer (#96531) üzenetére


jagada
őstag

Ez tuti? 2 óra alatt összefarmoltam, de nem figyeltem mivel nekem már meg volt az a monstrum.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96535) Kiki18


Kiki18
őstag

Kb 3. csatám a kicsi 38 nA-val:[link]
Nem tudom miért,de nagyon fekszik a stílusa.

(#96536) Warton válasza jagada (#96518) üzenetére


Warton
őstag

Szintén saját tapasztalat, hogy a T8-as SH-ban általában IS-3-ak jönnek egy-két AMX (50100,1390-el). Plusz még egyéb nehéz tankok KV-4, T34, IS-5-6 stb. Plusz egy LT vagy MT. Full könnyű tankos brigáddal még nem találkoztam T8-ban. Pedig biztos vicces lenne egy AMX 13-90-es csapatot összehozni.

A T6 más tészta, ott a nyerő csapat tényleg könnyű és közepes tankokból áll. T37, Type64, T34-85, Cromwell többnyire. Mi is inkább ezt a felállást prefereáljuk a nehéz tankokkal szemben.

(#96537) adamgreen válasza Dryman (#96530) üzenetére


adamgreen
senior tag

Lengyelek nagyon utálnak minket valszinüleg ezért ;]

(#96538) MCGaiwer válasza jagada (#96534) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hát én megnéztem előtte, 3 helyem volt, megcsináltam, és szintén 3 helyem volt.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96539) jagada válasza Warton (#96536) üzenetére


jagada
őstag

Mi már futottunk bele ilyen csapatba, mondanom se kell lila és kék stattal rendelkező playerek voltak és full golddal tolták.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96540) Dryman válasza adamgreen (#96537) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hát-hát hol maradt el a magyar-lengyel barátság?
Egy időben akkora barátok voltak még a kukacuk is egymás valagába lógott a Balatonnál.... :)
Az idősebb korosztály biztos emlékszik még a zánkai "örsvezető" képző táborokban gyorstalpalón lehetett lengyelül tanulni....aztán az itt felszedett tudást kihasználva pofátlanul alkudozni a lengyel piacokon... :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#96541) Viktoár válasza adamgreen (#96537) üzenetére


Viktoár
addikt

És honnan tudják hogy magyar az illető??? Retardált barom mind.

Üdv:Viktor

(#96542) zodo


zodo
nagyúr

Térképen a körsugarak jelölése mit takar?
Nálam kék ami közelebb esik a tankomhoz lenne a látótávolság, míg a távolabbi körív a rádió hatósugara vagy lőtávolság?
Na meg van egy négyzet vonal is amiről szintén nem tudom hogy mi.

(#96543) MCGaiwer válasza zodo (#96542) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a négyzet a max draw distance, az a távolság, amin kívül a játék nem rajzolja ki az ellenséges tankokat.
a sárga a maximális spotting distance. (az a látótávolság, amin kívül nem spotolhatsz ellenséges tankot)
a kék meg az aktuális spotting distance. (vagy látótávolság, ahogy tetszik)

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96544) adamgreen válasza Dryman (#96540) üzenetére


adamgreen
senior tag

Állandoan látom a chaten meg kaptam rengeteg priv üzenett is hogy kurwa magar szoval nem hiszem hogy
olyan nagy haverságban lennénk velük. :C

(#96545) Jolet válasza MCGaiwer (#96538) üzenetére


Jolet
őstag

nekem megadta a helyet, de egy hét után gondolom el is veszi

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#96546) zodo válasza MCGaiwer (#96543) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm.

(#96547) wwenigma válasza Viktoár (#96526) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jagdpanzer 4-gyel amikor egy kis valami mar harmadszor jött nekem es igy a szomszéd meccsen lőttem meg valakit, na akkor en is eloreengedtem utana meg nem volt neki visszaut... ;]

Egy magyar srác meg a meccs elején elkezdte az artygyalázást és belémjött valami nagyobb tankkal, 90% HP-t lerammolva....elpárolgott a meccs közben egy beeső lövedéktől... ^^ Beígérte a 30 reportot hogy bannoljanak, 2 hét alatt sikerult összeszednie egy 1napos kitiltast. De jol esett. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96548) Zolee_70 válasza Viktoár (#96526) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Attól függ....ha egy MT-vel vagy LT-vel kempelsz a TD helyen, és történetesen ő egy TD-vel tol téged...szerintem jogos a tolás. Vagy Mines-on HT-vel felállsz a bázis mellé a dombra a sziklák mögé.

De gondolom nem ez történt.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#96549) Diarmand válasza Dryman (#96530) üzenetére


Diarmand
senior tag

Gold APCR Su100Y-ba? Lemaradtam valamiről? :)
Én pont azt szeretem Su100Y-ba hogy csak AP és HE van benne, így nem tudnak gold noobozni chaten :D

(#96547) wwenigma

Beígérte a 30 reportot hogy bannoljanak, 2 hét alatt sikerult összeszednie egy 1napos kitiltast.

Jól értem, hogy Ő ígérte neked, hogy bannoltatni fog? Ha igen, akkor ezt kicsit fejtsd ki kérlek, mert tudomásom szerint CSAK a meccsvégi lapon lehet reportolni valakit, máshogy nem. Hogy is jött ez akkor össze?

(#96550) edari válasza Diarmand (#96549) üzenetére


edari
őstag

Bocsi a közbe vauert, de menet közbe is lehet. Ha jol ertettem amit irtal.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.