Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#96651) szbalogh válasza adamgreen (#96648) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó az a 416, bár engem nem a hátsó torony motivál hanem a jó ágyú :D Kicsit ELC feeling.
De a legjobb, hogy csak ágyút, esetleg még a tornyot kell fejleszteni rajta.

Nick: HE_Storm

(#96652) Drenadar válasza Viktoár (#96581) üzenetére


Drenadar
veterán

tökéletes példa erre hogy mire is való a free xp? :D

(#96653) Djuree válasza Jolet (#96650) üzenetére


Djuree
félisten

nem csak 8-tól fölfelé akciós...8-tól fölfelé 30% alatt 50%.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#96654) #43783936


#43783936
törölt tag

WG Fail. :C :C

Dear Commander,

A technical error in our bot & cheat detection system has accidentally banned multiple accounts – yours included, which should not have received any sanction. We are sincerely sorry for this mistake and any inconvenience that we have caused you. Please be assured, we have taken actions to avoid similar mistakes in the future and we have made changes to our internal workflows to ensure action is taken more swiftly in the future. As a token of gratitude for your continuous support and in compensation for the inconvenience we caused, your account has been credited with 10 days of premium time and 2500 gold.

Sincerely
Muhsin Yaramis
Head of Customer Service Europe

(#96655) MinionFlasH válasza #43783936 (#96654) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jól nem jártál, de azért próbálnak kompenzálni! :)

Gyorsan csapjatok le rá szerintem best buy: JT8.8

6000FT

Én most vettem 1 óra nem telt el, és küldte a srác, minden rendbe vele! :)

[ Szerkesztve ]

(#96656) h1mpi válasza #43783936 (#96654) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ez valami. Jobb, mintha elsunnyogták volna :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#96657) ddt500hu válasza #43783936 (#96654) üzenetére


ddt500hu
veterán

Zsír! :R

(#96658) zozyk


zozyk
addikt

CDC-re mi az ajánlott felszerelés?
Én most a Függ.stab+Venti(+SIS)+Töltésgyorsítót raktam rá.

(#96659) cs.zsolt válasza zozyk (#96658) üzenetére

Az úgy tökéletes.

http://vanenet.hu/

(#96660) mrszitya válasza zozyk (#96658) üzenetére


mrszitya
senior tag

Stabi és töltésgyorsító nálam is fenn van, venti helyett én viszont a kis távcsövet tettem fel. Meglehet, ha lesz BIA a legényeken, én is a szellőzésre cserélem majd.

(#96661) zsolthee válasza adamgreen (#96648) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ez gyakorlatilag egy tier8-as ELC AMX. Kezdek a kis franciával jóba lenni amúgy. Ha így folytatja, örök helyet kap a garázsban. :)
Szóval akinek fekszik a kis light annak az O416 még jobban fog. Leírás alapján teljesen ugyan azt a játékstílust követeli mint a "kis csigusz"-tól. Közel harcban viszot a ruszki jóval hatékonyabb.
Mondjuk én abban a hitben éltem, hogy körbe tud forogni a torony rajta, de azért így sem rossz. Most viszem az E50 /Leo1/Cent 7/1 vonalat és bele kezdtem a japánba is. Lehet még ötödiknek bele fér az orosz is ;]

(#96662) adamgreen válasza jagada (#96649) üzenetére


adamgreen
senior tag

De akcios az is most vedd meg :K

(#96663) jagada válasza adamgreen (#96662) üzenetére


jagada
őstag

Azt eladni akartam, mert nincs creditem a T-44-re.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96664) h1mpi válasza adamgreen (#96662) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is ráfekszek a T43-ra, ha már több xp-t ad rá a legénységnek.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#96665) ballington válasza MinionFlasH (#96655) üzenetére


ballington
addikt

Kár, hogy csak a JT8.8-at akciózzák így ebay-en. Legalábbis Én mást nem nagyon találtam.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#96666) MinionFlasH válasza h1mpi (#96664) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én pont azon gondolkozom, hogy hagyom azt az ágat. Van PTA-m, Leo1, Cent 7/1-ed, STA. Mit kezdjek ezekután a ruszki medekkel, én nem használok goldot.

Viszont az AMX 50B vonalon rengeteg táras tetszik.

(#96665) ballington

Sajnos csak ez van, meg nagyon drágán leginkább gyüjtőknek ínyencségek.

[ Szerkesztve ]

(#96667) h1mpi válasza ballington (#96665) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt nem is a tank a lényeg, hanem a gold. Amúgy, ha jól tudom ezt intel cpuk mellé adták anno és már csak 1 hónapig váltható be. Amúgy az eladónak elég kockázatos, mert, ha dobsz egy refoundot a paypalon keresztül vissza kapod a pénzed, de a kódod marad, mert Ő nem tudja érvényteleníteni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#96668) MCGaiwer válasza h1mpi (#96667) üzenetére


MCGaiwer
addikt

milyen intel CPU-hoz? én kb 1 éve vettem újat, a dobozban kellet volna lennie, vagy külön regisztráció után érhető el?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96669) Djuree válasza MCGaiwer (#96668) üzenetére


Djuree
félisten

akkor még nem volt akció sztem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#96670) h1mpi válasza MCGaiwer (#96668) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt hiszem nem EU akció volt csak nagytételben felvásárolták gondolom a kódokat.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#96671) adamgreen


adamgreen
senior tag

Már megint mit updatel a launcher ? :DD

(#96672) MinionFlasH válasza adamgreen (#96671) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Jön az FV201! :DDD ;]

(#96673) Bingisz válasza adamgreen (#96671) üzenetére


Bingisz
addikt

CW 2.0

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#96674) adamgreen válasza Bingisz (#96673) üzenetére


adamgreen
senior tag

Oh nagyszerü ebben már benne lesz a terület kivásárlási opcio ?

(#96675) Dryman válasza MCGaiwer (#96668) üzenetére


Dryman
aktív tag

Core i7 4790K-hoz biztosan adtak egy ilyen jagd 8.8-as kódot....kellett egy erősebb tervező vas a cégnél és én ennek fejében rábeszéltem a gazdaságist erre a kis aranyos procira... :) A kódot hála Isten nem lopták ki a nagykerben a cpu csomagolásából....igazán belefér egy 100K-s proci árába egy 9000-et érő kód vgy rosszul gondolom????

[ Szerkesztve ]

(#96676) DVlad válasza MinionFlasH (#96655) üzenetére


DVlad
őstag

Ez elég korrekt ár. Jobb, mint a 9k-s, amire nemet mondtam itt a fórumon.

(#96677) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Meg se szolaltam meccs alatt szerintem. :D Ja de, lecsesztem egy AFK emberkét aki 5 perc utan tert vissza a géphez....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96678) csaba17 válasza wwenigma (#96677) üzenetére


csaba17
senior tag

anno cleverland megmondta: biztosan telefonált vagy fontos dolga akadt :D
(csak érdekes, hogy ilyen mindig a tomatókkal fordul elő)...

(#96679) jagada válasza csaba17 (#96678) üzenetére


jagada
őstag

Velem is elő szokott fordulni, hogy random kifagy a játék, ilyenkor ki kell lépnem, be kell zárnom és újra kell indítanom, ill. be kell lépnem. Ez akár 1-2 percet is igénybe vehet, addig a tankom vagy ácsorog, vagy egy ház falát tolja, vagy halad folyamatosan abba az irányba amelyikben a fagyás pillanatában. Ilyenkor én sem tudok sajnos mit tenni. Ez jellemzően mindíg akkor történik, amikor a sűrűjében harcolok, és éppen a lövés gombbal kattintanék, sosem a betöltéskor vagy campfest közben. Mirte visszaérek rendszerint már kilőttek.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#96680) MinionFlasH válasza jagada (#96679) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nekem a régi procimnál fordult ez elő amit (túl)húztam.

(#96681) ballington válasza wwenigma (#96677) üzenetére


ballington
addikt

afk-sra ezért felesleges írogatni, nem is szoktam.
Ha valakivel bajom van, reportolom, azt jónapot. Esetleg beírom, hogy reported. De nem küldök el senkit a halál ***-ára, nekem sem írogatnak semmit.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#96682) wwenigma válasza ballington (#96681) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

"Megköszöntem" -> Köszönöm szépen hogy 5 percig AFK voltál toptierként, sokat segitett!

Nem anyáztam. Ez meg ellencsapatos volt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96683) MinionFlasH válasza wwenigma (#96682) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát sajna van ilyen, de ennek az ellenkezője is! Megismerkedtem egy nagyon jó arccal, 2500wn8-a van nem reroll acc, 4SD( lehet ha nem ez) klánban toborzótiszt.Legtöbb tankját stockként húzta ki, free xp nélkül. Kapaszkodj Hellcattel 1400 átlagsebzése van! :Y Ritka normális srác, FV 4202-el olyat tarolt, utolsóként halt meg, nem anyázott, nem klikkelgetett a minimapon , visszajött segíteni, szerintem példaértékű. :K

(#96684) Quan-Chi válasza wwenigma (#96677) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Atya isten a titánok harca. Alapvetően megállapítható, hogy a rossz játékosok többször kerülnek ilyen szituációba. Ennek a vertigo gyereknek 336 a WN8-a a legtöbb tankkal nem is piros hanem fekete ...
A teljesítményét már csak a modor múlja alul ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96685) zsolthee


zsolthee
senior tag

Fél füllel kaptam el, hogy van most valami TOG akció vagy mi a nyavalya...a lényeg, hogy tegnap tier6 tele volt azokkal a dögökkel...és persze pipacsokkal.
ELC AMX-szel hibáztam egyet és megnéztem a csata végét, hogy mit csinál az utolsó játékosunk, egy TOG.
Addig jól csinálta, hogy elkezdte behúzni a bázis, viszont nem vonult fedezékbe. Mondom neki, hogy menj hátrébb a ház mögé, hogy legyél takarásba, így nem spotolnak fel olyan könnyen és nem bontanak le messziről. 3 ellen "küzdött" a csórikám, 2-t valahogy kilőtt, de a harmadik takarásból lecsipegette az összes HP-ját
Ha nem írtuk be vagy 10x neki, hogy hátra, a ház mögé... :O
És csak ment előre, hátra, forgatta a tornyot és nézett, hogy honnan a francból lövik.
Jó, ne értsen a játékhoz, de olvasson már chat-et ha nincs képbe. El is buktuk miatta természetesen.
Mi ez a TOG-tenger mostanában? :F

(#96686) jr1994 válasza zsolthee (#96685) üzenetére


jr1994
addikt

Most lehetett talán 1 hétre megszerezni kölcsönbe valami küldetéssel. Ennek örömére elővettem a saját togomat, jó kis sebzést lőttem össze (2000+) de eltávolodtam a bázistól swamp-on az enemy meg befoglalt :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#96687) Quan-Chi válasza zsolthee (#96685) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Sajnos csak 7 napra kapták az emberek 25000 összejátszott xp fejében. Pedig T5-7 közt nagyon jó játszi ! Épp a VK3001P-t húztam a 7végén és körönként 3-4 TOG-is volt. 2000dmg alatt nem is volt köröm pik-pak meglett a TigerP :D

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96688) Viktoár


Viktoár
addikt

Én is rengeteg tog-gal találkoztam és miután kilőtt az ellenfél direkt a tog játékosokat néztem.
Hát borzasztó amit műveltek.Annyira látszott sok játékos "játékán" hogy nyerte a tankot és fingja sincs miként lehetne a csapat hasznára.

Én is próbáltam cseten használható tippeket adni de csak mentek és mentek a nagyvilágba. :(

Üdv:Viktor

(#96689) Dryman válasza Viktoár (#96688) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ezzel a Tog II* csillagrombolóval pedig érdemes odafigyelve játszani...nekem tegnap előtt lett meg és költöttem is rá rendesen, mert nem volt hozzá épkézláb legénységem a barakkba...került vagy 140000-be a legények 75%-os képzettsége, majd a töltésgyorsító 200000 és már használható is... eddig max 4 kill/csata van vele, de élvezetes a kis dög, leszámítva a 14km/h végsebességét.....sokszor úgy érzem hogy egy hatalmas csiga vagyok vele és csak csúszom a 10-14km/h tempóban...ezt tudja, meg a 170-es sebzéseket osztogatni.
Gyorsan megtapasztalható hogy map-tól függően hová érdemes helyezkedni vele, bár arra szerintem nem kell törekedni hogy bázisfoglaló legyél vele. :) Nálam a taktika egy jó fedezék a két bázis közötti táv 1/3-ánál, felkészülve arra hogy visszaérjek védeni ha kellene.

(#96690) Quan-Chi válasza Dryman (#96689) üzenetére


Quan-Chi
őstag

75% legénység még nagyon kevés. 2-3 skillnél kezdődik a legénység. Egy könnyen kezelhető Heavy tanknál 2 skill elég, de más ágon kell a 3. Nekem 2 skilles a TOG-om alig 100 játékom van vele de már 2 radley-walters medált behúztam vele :)

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96691) Dryman válasza Quan-Chi (#96690) üzenetére


Dryman
aktív tag

Sajnáltam is hogy nem volt bele legénységem....gondolom a sok-sok vérpistike meg tolta bele az ingyenlegényeket, és töltésgyorsítóra sincs pénz alapon....megy a TOG-II-vel ahogy megkapta.....
Ilyen versenyzőket biztosan látunk még a hátralévő 6 napban...... gyorsan felteszek rá egy ventit is, meg kap 7 napra való festést hogy jobb legyen az álcázás....aztán remélem fejlődnek is valamennyit a srácok hogyha már költöttem is rá! Megtartós is lehetne, majd eldől, legfeljebb megveszem prémként....

(#96692) Quan-Chi válasza Dryman (#96691) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Állítólag már kivették a prem.shop-ból, nemtudom hogy lehet hozzájutni. Én megcsináltam a TOGtober kvesztet és azóta az 1ik féltve őrzött kincsem :)) le lehet festeni ilyen zöldes sárgára kb úgy néz ki mint egy banán:D nagyon vicces. A nagy repeszpáncélt véletlen se felejtsd le róla :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#96693) MCGaiwer válasza Quan-Chi (#96692) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mire is lenne jó a repeszpáncél rajta?:D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#96694) ddt500hu válasza MCGaiwer (#96693) üzenetére


ddt500hu
veterán

Dísznek! A G.W. Panther nem 1000-et lő bele hanem csak 950-et! :DD

[ Szerkesztve ]

(#96695) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Orosz med T-34 melyik V-ös ágyúval szokás használni? 57mm Zis-4 vagy 76mm S-54?
Illetve annyi lenne még a kérdés, hogy a töltésgyorsító és mozgó optika mellé venti vagy inkább célzásgyorsító? (Megnéztem, hogy töltésgyorsítóval hamarabb tölt be mint beszűkül a célkereszt.)

Thx

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#96696) kchryss válasza jano_77 (#96695) üzenetére


kchryss
addikt

57mm Zis-4 és felszerelésnek Fejlesztett célzórendszer kötelező rá, mert gyorsabban tölt újra, mint szűkül.

[ Szerkesztve ]

(#96697) rudii


rudii
tag

Csúzli! :D Itt az idő, hogy szabadidőnket olyan dolgokkal töltsük el ami levezeti a napi feszültséget. WoTozzunk! :D Remélem azt a feszkót az ellenfeleimen és nem a szakasztársaimon teszem. :)
[Live Stream]

(#96698) jano_77


jano_77
nagyúr

Javítsatok már ki, de ez a kis orosz T-34 med nem egy kis fürge jószág volt?!? Most mentem vele újra egy kört és vmi förmedvényesen lassú, lomha szarkupac! Hogy lehet ez? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#96699) Dryman


Dryman
aktív tag

és nem lett meg az ász....[link]
6321 sebzés alapfiókon csak ennyit hoz.... :(

[ Szerkesztve ]

(#96700) #84221696 válasza Dryman (#96699) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én a t29-el majdnem 420 csatánál tartok, de sajnos nem sikerült még ászt kapni rá, pedig igyekszem.
A stug IV küldi HT ága is beragadt már vagy 2 hete a 15. feladatnál. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.