Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#83851) rlazol válasza Chris0321 (#83850) üzenetére


rlazol
addikt

azt hittem azt csak kiírja, h "auto" - köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83852) xAttilax


xAttilax
senior tag

most hogy általános lett 2-3 arty minden meccsen , már kezdem kedvelni őket és nem is zavarnak annyira

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#83853) Mottie válasza h1mpi (#83835) üzenetére


Mottie
őstag

Meg arra is hogy láncold le az ellenfelet :D Tegnap ugye T43-mal gurigáztam és szegény E25 csak pislogott mikor elrobogtam mellette (pedig nem egy gyorsaság ez a tank) és hátulról kilyuggattam.

Napi kedvenc momentumom viszont:

T43 vs JT: Ellőtte magát, rámegyek, nem vagyok valami csoda gyors, egyszer megkerülöm és 3-at belelövök mire sikerül rámfordulnia. Előre-hátra, lő csak karcolja a tankom szélét (100 HP-m volt egyébként). És itt jött a vicces rész a "Feladom, lőjjél ki". Addig próbált forogni utánam de akkor megállt és ennyi. :)

Be Victorious!

(#83854) #43783936 válasza Pete55555 (#83847) üzenetére


#43783936
törölt tag

Volt már jónéhány csatám, amikor csak az arty mozgott kevesebbet az én vasamon (heavy meg vagy épp td) kívül, és mégis hatalmasat irtottam. ;]
Sőt! Erlenberg védelemben általában az arty is többet mozog mint én.
Elképzelem, ahogy egy csomó játékos csak fel-alá száguldozik a pályán, mint valami zombi, mert növelni kell az aktuális e-fütyit. :U

(#83855) hfrici válasza h1mpi (#83835) üzenetére


hfrici
aktív tag

Tegnap 3 ilyen kis izét szedtem ki artyval szakaszban voltak, szidtak is :)
Az elsőt még messziről full Hp-ról a másik kettő meg túl bátor volt és mivel már csak én maradtam a végére azt hitték free frag leszek :D Nem jött össze nekik.

(#83856) Pete55555 válasza #43783936 (#83854) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem azt írtam, hogy ha mész 2 km-t akkor lesz 80000 WNx, hanem hogy beleszámítana. Nyilván ha egy helyben állsz, de leírtod a fél csapatot úgyis meglenne a 8000 WNx. Ugyanennyi sebzésre viszont ha mentél x km-t adna mondjuk 8500-at.

...Szeretem leracsniztatni...

(#83857) Linkin


Linkin
senior tag

IS6 ez egy jó tank :C

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#83858) xAttilax


xAttilax
senior tag

:D :D :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#83859) benvolio válasza rlazol (#83849) üzenetére


benvolio
őstag

Itt van, hátha más is keresi: kép.

(#83860) rlazol válasza benvolio (#83859) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm neked is! :R

kérdés: jagdtiger felé haladva biztonságos elhelyezésnek van-e értelme? Az előérzet megvan, az adrenalin roham lenne a másik töltő specifikus. ezen a vonalon eddig (Ferdinél járok) nem nagyon volt bajom a lőszerrekesszel, ez szerencse, vagy normális?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83861) Sanya válasza rlazol (#83860) üzenetére


Sanya
nagyúr

Normális. Nem érzékeny rá, vagy ha hátulról lőnek, akkor meg mindegy is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#83862) Antonius1978 válasza zozyk (#83838) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem, koszonom a valaszt.Csak erdekes dolog, azert ragadta meg a figyelmem, mert ugysem jatszom, es szinte semmifele kiegeszitot nem hasznaltam a WOT-os palyafutasom alatt.

h1mpi : Most csak a KV-2-n keresztul lehet kifejleszteni ? Habar lehet hogy meg akkor fejlesztettem ki, amikor a KV-1 es a KV-2 nem volt kulonvalasztva, fene emlekszik mar...
Hat akkor lehet hogy prem loszerrel megeri hasznalni :C

+SoulRiever- ertem.

[ Szerkesztve ]

(#83863) echterion válasza rlazol (#83860) üzenetére


echterion
nagyúr

Szemből nem lövik el, ha oldalba kapnak, akkor már úgyis megszívtad.

**********

(#83864) Pete55555


Pete55555
addikt

Wolverine-on ajánlott kipróbálni a 105-öst, vagy az csak a Sherman-en igazán hatékony?

...Szeretem leracsniztatni...

(#83865) h1mpi válasza rlazol (#83860) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Soha nem kaptam még ammoracket vele. Szerintem felesleges rá.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#83866) PR0JECTNR56 válasza Pete55555 (#83864) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én a magam részéről nem ajánlanám rá, szerintem a 76mm-es löveggel hatékonyabban tud részt venni az ütközetekben.

(#83867) DiszNóÓl válasza Pete55555 (#83864) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Az a löveg inkább közelharcra van. Szóval én nem tenném egy TD-re főleg hogy van rá használható cső.

HATER

(#83868) Pete55555 válasza DiszNóÓl (#83867) üzenetére


Pete55555
addikt

Én is épp erre gondoltam, de mondom rákérdezek. Közben eszembe jutott, hogy ittvan a tesztszerver, és kipróbálom... :)

(#83866) SHiZUOKA Neked is köszi.

A fejlesztett toronynak viszont sok értelmét nem látom... +20 hp -2 fordulás, meg +súly. Meg ngyobb a felülete is mint a kicsinek.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#83869) Emu válasza KisDre (#83829) üzenetére


Emu
őstag

Persze persze, sikerült is oldalba kerülnöm a támadó heayk-nek, nem is fordultak rám, mert akkor szemből nagyobbat kaptak volna, csak amikor nem számítottam rá, egy hátsó bokorban elbújt tomato KV3 egy lövésre elvitt. Biztos volt sikerélménye, hogy meg tudott semmisíteni egy tankot :D

@h1mpi persze kellett felderítő, de miért volt rajtam kívül csak heavy meg arty?

(#83870) otto14


otto14
senior tag

Klánt keresek! @Noobmeter

asd

(#83871) rlazol válasza h1mpi (#83865) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm mindenkinek!
akkor adrenalin.
h1mpi, nem is tudtam, h volt Ferdid. vagy a vonaltapasztalat miatt mondtad?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83872) h1mpi válasza rlazol (#83871) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Jagdtigerre gondoltam, de a Jpanther2-vel se kaptam soha.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#83873) rlazol válasza h1mpi (#83872) üzenetére


rlazol
addikt

értem, köszönöm. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83874) Terek


Terek
tag

6os artival(M44) érdemes próbálkozni a "sebezz meg 2 tankot 1 lövéssel" küldetéssel?
mert ha nem,akkor fölöslegesen hajtom.

(#83875) adamgreen válasza Terek (#83874) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ha nem nyomorult agyhalott a csapatod akkor simán megcsinálod.

Magyarul nem engedik át a light cickányokat hogy kinyirjanak :DD

[ Szerkesztve ]

(#83876) Diarmand


Diarmand
senior tag

Hát srácok, ez hihetetlen. Sosem szerettem artyzni, de csak kellene egy CGC és így, hogy most itt a kampány, még motiváció is lenne arra, hogy játsszak velük. De nem. Nem megy. Béna vagyok az SPGkhez, nem nekem találták ki azokat. Sőt, tovább megyek. Akik szerint még mindig OP-k az artyk, mert mindig őket lövik meg, meg a többi szokásos sírás, az vegyen egy 8+ artyt és menjen vele 35 kört zsinórban, akkor meglátja mennyire opék a zartyk.
Utálom, hogy nulla befolyással vagyok a csatákra, hogy hiába talál minden lövésem (fú de ritkán van ilyen), szarrá-húggyá vernek minket csak azért, mert fél percenként tudok lőni egy hatszázast. Sem támadni, sem védekezni nem tudok, csak reménykedni abban, hogy ne mozduljon el a másik, amíg odalövök. Ha foglalni kellene vagy spotolni, nem tudok mit csinálni. Beállok egy kurva erdőbe, bokorba, fa alá és csak várok. Várok és reménykedek, hogy nehogy kétszer-háromszor is mellélőjek egymás után, mert akkor több, mint egy percet töltöttem el hasztalanul, várakozással, ami alatt kénytelen vagyok azt néznem, hogy zöld és kék játékosaink hullanak el a pirosak rohama alatt (az elmúlt napokban kegyetlen sok zöld/kék balfaszt láttam, magyarokat is bőven). Artyban ülve kicsit olyan, mintha ott se lennék a csatában, lövök ide hatszázat, oda hétszázat, oda egy mellét, megint egy mellét, majd kilövök valakit négyszázról, de már percek teltek el, ami alatt már a nyakamat szorongatják vagy az első két lövés után levadászik a light tank. Vagy a kedvencem, mikor mindenki egy oldalra megy, nekem meg az a dolgom, hogy utánuk rohangálva meneküljek a közelgő túloldal elől, de persze figyeljek arra is, hogy az előttünk lévők ne lássanak meg, ja és lőjek is néha egyet, hogy ne nulla sebzéssel dögöljek meg.
Valszeg én vagy rettentően béna az artykhoz, de meguntam, hogy ha nyerünk, az nem miattam van, ha vesztünk, az sem.

(#83877) emre


emre
veterán

Ha valakinek megvan a stug feladatsorból az SPG15-ös küldetés, ugyan tegye már be a csata eredmény, csak hogy tudjam mi kell hozzá. Köszönöm! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#83878) 04ahgy válasza Diarmand (#83876) üzenetére


04ahgy
nagyúr

+1!
Like!

:R

CW-n és század / stronghold meccsen, ott van jelentősége, még csapatban sem nagyon.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#83879) adamgreen válasza Diarmand (#83876) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szin meg a százalék nem ér semmit.
Szintén az elmult napokban ugy mond rengeteg mega zafir birodlami sas pro játékost láttam.
Rengeteg magyar közte. forintot nem értek . Szal hagyjuk inkább.
:DD

(#83880) GeGexx válasza Diarmand (#83876) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Jól van megnyugodtam, hogy nem csak én érzek egy az egyben így. :N

(#83881) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sose lesz ÁSZom :O

(#83882) sequator válasza Diarmand (#83876) üzenetére


sequator
senior tag

Pedig itt a topicban már megtudtuk, hogy Artyval minden piros siemka tud játszani. :) Azért játszik vele a sok noob, mert sokkal könnyebb mint igazi tankokkal. :D

Nagyon pontosan leírtad, hogy milyen az artysták élete. De van akinek ez a kihívás és nem egy tökig páncélozott vasszörnyben csiki-csukizni az utcasarkon.

Remélem egyszer eljön az az idő, mikor a játékosok nem nézik le a másik játékstílusát, hanem elfogadják legyen az arty, TD, scoult, vagy bármi.

sautia

sequator

(#83883) galervin93 válasza sequator (#83882) üzenetére


galervin93
őstag

:R
Úgy legyen!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#83884) papesz5


papesz5
tag

Sziasztok!

4-es,5-ös artyk közül melyikkel érdemes kezdeni?

Bazinga!!

(#83885) robogo81 válasza SoulReaver (#83881) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nagyon kevés híja van,1250 xp-s ászos ripléj van fent(mai). :(((

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#83886) fradi81 válasza papesz5 (#83884) üzenetére


fradi81
veterán

szia

Az 5-össel :DDD M41 használható.

moto g72, Ninebot d28e

(#83887) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Kérdés: IS-3 a 44k xp-s ágyúval szerelve már súrolja a tier 9-et vajon?

(#83888) edari válasza sequator (#83882) üzenetére


edari
őstag

Jaj hát mindjárt megsajnálom az artysokat.... Addig mindenki utálni fogja őket amíg a játékot tönkreteszik. Már pedig azt csinálják.

(#83889) echterion válasza Diarmand (#83876) üzenetére


echterion
nagyúr

"Utálom, hogy nulla befolyással vagyok a csatákra, hogy hiába talál minden lövésem (fú de ritkán van ilyen), szarrá-húggyá vernek minket csak azért, mert fél percenként tudok lőni egy hatszázast. Sem támadni, sem védekezni nem tudok, csak reménykedni abban, hogy ne mozduljon el a másik, amíg odalövök."

Nagyon jól megfogalmaztad azt, hogy miért hagytam őket anno a fenébe. :C
De most a küldik miatt szerintem visszaveszem az egyik németet, csak még azt nem tudom, melyiket.

**********

(#83890) papesz5 válasza echterion (#83889) üzenetére


papesz5
tag

Ez miatt keresgélek én is,de egyenlőre Tier 4,5 körül.

Bazinga!!

(#83891) emre válasza emre (#83877) üzenetére


emre
veterán

meglett közben, már nem aktuális.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#83892) papesz5 válasza fradi81 (#83886) üzenetére


papesz5
tag

Köszönöm :D

Bazinga!!

(#83893) ddt500hu válasza sequator (#83882) üzenetére


ddt500hu
veterán

Így is van. Én fél éve nem artyztam. Annyira nem tudok, hogy megutáltam. :O Most a küldi miatt visszavettem a GW TigerP-t és 2 nap alatt 400-at emelkedett vele az átlagsebzésem. Nem tudom mit csináltak velük de olyan pontos lett, hogy csodálkozom ha nem talál. 1500-ról szedem ki az M103-at, 1300-ról a Tiger II-őt, 1 hit a Ferdinand meg ilyenek.
Ma első csata 4500dmg tier8-ban. Undorító, hogy mennyire nem kell hozzá semmi tudás. Csak idő kell, hogy leadj 5-7 lövést. Pedig ez az arty szar is mert nincs lövegkitéríthetősége és állandóan szétugrik a célzó.
Szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

(#83894) Pete55555 válasza ddt500hu (#83893) üzenetére


Pete55555
addikt

Én nemrég vettem meg, és el is adtam. kis FV artyval toltam közben, tehát mondhatni aktívan artyztam, de a GW-vel nem találtam semmit, ha igen akkor is lóf*sz dmg. 100%+BIA+csokis legényekkel.
Érdekes dolgok ezek.

RNG

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#83895) rlazol válasza ddt500hu (#83893) üzenetére


rlazol
addikt

nekem van, h minden lövésem talál, van, h semmi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83896) ddt500hu válasza rlazol (#83895) üzenetére


ddt500hu
veterán

Van ilyen de éppen az a lényeg, hogy ez független a tehetségedtől. Még egy tomato is rá tudja vinni a célzót egy ellenséges tankra. Nem kell weakspotot lőnie meg semmi. Katt és vagy betalál vagy nem.
1 hitteli a WTE100-at, ha meg IS7-el van akkor lövi az alvázát és anyázik, hogy lepattan.
Más tankokkal jobban tudod befolyásolni az rng-t.

(#83897) edari


edari
őstag

Na méghogy az arty nem op... Close range egy amx 12t, én nyertem. Ez hagyján, de amikor egy fél hp-s is-t úgy oldalba trafálok kb 20m-ről, hogy kigyúllad és meghal (1:1 volt a vége), hát ez...nem is tudom milyen szót mondjak rá...borzasztó. 4 killem lett, 2k xp.

Replay

És még a küldim is meglett.

[ Szerkesztve ]

(#83898) Diarmand válasza edari (#83897) üzenetére


Diarmand
senior tag

Játszd el ezt harmincszor egymás után, aztán legyen nagy a szád papi, különben csak üres, értelmetlen mondatokat vésel ide. Ha tényleg elég fasza gyereknek érzed magad és tartod is a mondandód, miszerint az arty OP, akkor legyél oly kedves és egy általad választott napon ülj be egy 6+-os artyba, menj vele 35+ meccset, majd tedd be ide az aznapi noobmeter értékeket, de csak azzal menj.
Aztán megnézzük, hogy még mindig OPÉt kiált e a kis szád. Tudod én is tehetnék be olyan képeket, ahol négyszer egymás után top sebző voltam. De nem, mégse nyertünk, mert nem volt elég befolyásom a meccsre.
Szóval várom a sok arty meccses napodat, addig csak beteszel ide három meccsből egy olyan képet, ahol éppen kijött a szerencse és vered a melled, hogy mekkora OPÉ az arty.

(#83899) edari válasza Diarmand (#83898) üzenetére


edari
őstag

Erre asszem nem is reagálok semmit, még a végén modi jönne.

Tipp: indokolatlanul lekezelő voltál, na mind1.

(#83900) Remus389


Remus389
veterán

Inside The Tanks: The Sturmtiger - World of Tanks

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.