Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#83501) Szepi1979 válasza benvolio (#83486) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Naggggyon szép, ennek én is örülnék, még ha nem is szeretem ha a fiókomhoz nyúlnak.

“ nem kell mindig nyerni “

(#83502) benvolio válasza Szepi1979 (#83501) üzenetére


benvolio
őstag

Neki is van külön fiókja, de sokkal kevesebbet lépet be, mint én a sajátomba "free gamer"-ként, tehát így nehéz fejlődni. Amikor kezdetekben megengedtem neki, nagyon sokat ordibáltam vele, hogy mit csinál a nevem alatt. :B Nem szerettem ha az "én nevembe" játszik, de mára már túl tettem rajta magam és nem érdekel, hogy mit csinál a játékban, ez egy JÁTÉK és ezért nem tudok itt azonosulni a sok "stathuszárral". Játszunk vele és kész! Free-ként lassan fejlődünk, de biztosan. :))

(#83503) Kalos7


Kalos7
tag

Érdekesnek tartom a WN8 és a kiválóság jele közti összefüggést.
Mert az ember azt gondolná, hogy minél magasabb egy bizonyos tanknál az átlag WN8 érték annál jobb a kiválóság jelénél a százaléka...

De szerintem egyáltalán nincs egyenes arányban mert ha két végletet nézzek az én esetemben:
Cromwelnél 96%-nál járok a kiválóság jelét figyelembe véve, de mégis az össz WN8 értékem "csak" 2576.
AMX FCM 50t-nél pedig 80%-nál járok, de a WN8 értékem 2894 :Y ( 130 csatával)

Bár ha azt nézem, hogy az FCM- el többet fogok játszani a farmolás végett örülök, hogy jó statot csinálok is vele együtt :R

[ Szerkesztve ]

(#83504) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Ru251 vagy Indien PZ a jobb választás ?

(#83505) Pete55555


Pete55555
addikt

Na, ma eldurrant az agyam. Su-152-vel vagyok, ki kell nyírnom egy ellen heavyt +1000 sebzés.
Tigrist meglátom, belelövök 1000 dmg, és kigyullad. Ég, ég, 1 hp-n van, erre egy csapattárs löwe kiszedi.
Fogtam megkerestem belelőttem. Visszalőtt. Erre kapott mégegyet, kigyulladt, és meg is döglött.
1 óra bannt kaptam
200 WN8-as 2k csatás retardált csököttagyú idióta. 1hp-n belopja a fraget.

...Szeretem leracsniztatni...

(#83506) h1mpi válasza Pete55555 (#83505) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem nem szándékos volt a frag lopása, mert tomato. Valószínű csak pont akkor klikkelt.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83507) Mottie válasza Pete55555 (#83505) üzenetére


Mottie
őstag

Te meg megérdemelnéd, hogy ennél jóval hosszabb időre kitiltsanak a játékból.

@Kalos7: Mert FCM prém tank, többen, többet -jobban- játszanak vele :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#83508) Pete55555 válasza h1mpi (#83506) üzenetére


Pete55555
addikt

Pont nem érdekelt. Ez mára betette a a kaput. Nem is árt ez a pihi.

Ezek a küldetések jól ki vannak találva, hogy ott ülj a gép előtt...
Ha fel lehetne venni egyszerre mindet, a felét megcsinálnám egy csata alatt. De minddel szenvedni kell.

Na meg a játék is direkt szivat. Bemegyek csatába szakaszban. Én Comet-el, haver Pershinggel.
Általában hova szokott rakni? A magasabb MM-ű tagot nézi, tehát a pershinget, és megyünk T10-be. Na de nem most. Mert most nekem pont egy 1-el magasabb szintű heavyt kellett ölnöm. Mentünk szépen T8-ba.
És volt T8-as heavy? Dehogy volt, csak 7-es...

(#83507) Mottie Ugyan miért? Ő is többet érdemelne ennél, csak sajnos nem a szomszédban lakik.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#83509) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Sikeresen teljesítve a gyújtogatós küldetés. A troll löveges sherman jó választás volt. Szegény pz4-es égett mint a gyertya :)

(#83510) h1mpi válasza Pete55555 (#83508) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megértelek én is szoktam idegeskedni bőven. Ezt a küldit ma pont a Matildával csináltam meg, úgy hogy egy Churchill-t szedtem ki full hp-ról :DDD

Amúgy ma balage8x-el szakaszban a Perhingel már-már fura volt, ha nem volt legalább 2-3 X-es tank. Ott örültem az 1500 dmg-nek is :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83511) fradi81 válasza Khaosz55 (#83504) üzenetére


fradi81
veterán

Mindkettő jó, de egyik könnyű másik közepes. Kinek mi.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#83512) 04ahgy válasza h1mpi (#83510) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Ezt a küldit ma pont a Matildával csináltam meg, úgy hogy egy Churchill-t szedtem ki full hp-ról :DDD"

Okos. Én egy csomó light küldit a Valentine II-vel csináltam meg.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#83513) lacibacsi válasza benvolio (#83502) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nagy lájk a hozzászólásodnak! :C

Szerintem neked valami középkategóriás családi autód van. Nekem is. De tudod, vannak akiknek méretnövelő sportkocsira van szüksége. Sokan ezt a sportkocsit a WN8-ban találják meg...

Mi meg játszunk...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#83514) Mottie válasza Pete55555 (#83508) üzenetére


Mottie
őstag

Mert ő semmi szabálytalant nem csinált, szimplán kilőtt egy ellenfelet. Te pedig a csapattársadat lövöd különösebb ok nélkül. Undorító viselkedés egy csapatjátékban. Ha pedig a TD-vel nem tudsz Heavy tankot kilőni csak fényévente egyet, akkor sajnos még sokat kell gyakorolnod.

Be Victorious!

(#83515) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Stug IV teszt by QB live

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83516) rlazol válasza dfsz34 (#83481) üzenetére


rlazol
addikt

velem ilyen még nem volt.
igaz, közelharcban szinte mindig autoaim-elek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83517) Pete55555 válasza Mottie (#83514) üzenetére


Pete55555
addikt

Védjed a szerencsétlent....Gondolom neked is jólesne ha a helyemben lennél, még meg is dicsérnéd.

...Szeretem leracsniztatni...

(#83518) benvolio válasza lacibacsi (#83513) üzenetére


benvolio
őstag

Itt a verda! :D Nincs szükség sportkocsira és WN8-ra, a méret nem számít, csak ahogy használod ami van,:DDD, játék legyen amit élvezzünk játszani. A WOT szép is, jó is, a hibáival együtt is! :))

(#83519) Mottie válasza Pete55555 (#83517) üzenetére


Mottie
őstag

Előfordul, volt hogy a 10. csatában, mikor végre volt light mentem meddel kinyírni, végére 20 hp-n volt kilőtték előlem. Biztos nekik is az a küldi volt. Erre mi a megoldás: magamban anyázok egyet aztán megpróbálom megnyerni a csatát és a következőben megint megpróbálok egy light tankot kinyírni. Ennyi.

Ellenben ha látok egy 1 hp-s heavyt ugyanúgy kilövöm nagyon nem érdekel, hogy ki hogy mikor sebezte le.

Be Victorious!

(#83520) h1mpi válasza h1mpi (#83515) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a Stug IV egy kalap *** :) Na jó csak a KV-k ellen nem megy neki :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83521) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Felraktam az XVM-et de nem írja a statokat mert "inaktív". Valamit csinálni kell még vele telepítés után?

(#83522) 04ahgy válasza GeGexx (#83521) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A modxvm.com oldalon be kell lépned a WG-s loginoddal, és Activate Services gomb. Ezt 14 naponta meg kell tenned.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#83523) Emu


Emu
őstag

MM ma nagyon kitett magáért...többször dobott be 10% nyerési esélyre...

Ma meglett XP Hellcatre, azzal meglehet mákkal csinálni az utolsó TD küldit? T67-el esélytelen...tankász körökben sebzek ~2k körül.

(#83524) fradi81 válasza Emu (#83523) üzenetére


fradi81
veterán

4000 helcattel nem lehetetlen, csak nagyon ritka. 8-as td nem árt hozzá.

moto g72, Ninebot d28e

(#83525) GeGexx válasza 04ahgy (#83522) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Értem, köszi! Esetleg hitzone modot tudtok ajánlani? Vagy nem ajánlott? :B

(#83526) adamgreen válasza GeGexx (#83525) üzenetére


adamgreen
senior tag

[link]

parancsolj

(#83527) dfsz34 válasza Emu (#83523) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha többször gyújtasz vagy robbantasz egy nagy hp-s ellenfelet, akkor esetleg, de kb nulla az esély rá. A nagyobb testvér sem sokkal jobb ilyen szempontból (+10 pen, de ugyanez az alfa), a proto lesz az első, aminek van reálisan esélye.

Persze nagy szerencsével bármit össze lehet hozni, de inkább ne számíts rá szerintem.

Más. aranyat toltam a crusader-be és himmelsdorf hegytetőn végre sebeztem egy lövéssel két ellenfelet, 4hp belement egy is3-be meg kilőttem egy t34-85-t :) A csatát buktuk persze, szóval lehet majd újra csinálni valamikor :((( de az alap küldetés megvan.

[ Szerkesztve ]

(#83528) rlazol válasza dfsz34 (#83527) üzenetére


rlazol
addikt

amikor egy sort befejezel és megkapod az új leánysági tankot, milyen járművekre képezheted ki?
azt a választást azonnal meg kell ejteni vagy eltolható későbbre?
az IS-7 vonalat szeretném beindítani, arra gondoltam, KV1S-ig megoldom, és abba raknám a csajokat a létszám miatt. Ennek a tanknak már a garázsomban kell lennie amikor az első sort befejezem?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83529) dfsz34 válasza rlazol (#83528) üzenetére


dfsz34
őstag

Ki kell válaszd a nemzetet, a tanktípust (ágat: könnyű,nehéz,td, med vagy spg) utána a tankot meg a pozíciót (parancsnok, lövész stb). A leány bekerül a barakkba egy plusz hely kíséretében, az acélnővér skill aktív és mellé választhatsz egyet az teljesen ki lesz fejlesztve. Bármelyik már kifejlesztett tankot ki tudod választani (nem kell garázsban lennie) + prémium és reward tankok (akkor is ha nincsenek)

A jutalom felvételével várhatsz. A 15. küldetés teljesítése után megjelenik egy gomb, hogy jutalom felvétele és akkor veszed fel, amikor akarod.

Annyi van, hogy ilyenkor addig blokkolja az adott ág mind a 15 küldetését és nem tudsz javítani rajtuk addig, amíg fel nem vetted a jutalmat. Illetve a stugot sem kapod meg értelemszerűen.

Más:
Annak örömére, hogy az előbb sikerült a crusaderrel, most megcsináltam a dupla sebzést az amx-el is.

Ez a módszer általában bejön, a szélső ház oldala mellől rá lehet fókuszálni arra pontra és nagyon gyakran odajön több ellenség is és betömörülnek. Mondjuk az a vicc, hogy az spg-12-t csináltam meg ezzel a csatával (legalábbis a fő küldetést, majd javítok később), 945 sebzéssel :F Gyönyörű egy csapat volt.
[link]

(#83530) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

9.6-os tesztszerver első felvonás tapasztalatai

Mindeközben a WG főhadiszállásán:

- Srácok lássuk mit sikerült összeraknotok a 9.6-ra? Új HD modellek? Jelentős bug korrekciók? Játékmenet finomítás? Optimalizáció? Lepjetek meg!

- Öhm főnök, a HD modellek nagyon lassan haladnak, a Havok és a több magos támogatás még a fasorban sincs, Serene Coast lebegő sziklái, ghost shell, flickering és egyéb bugok még mindig bent vannak, viszont van egy tervünk. Rommá nerfeljük a járművek látótávolságát és pontosságát a következő javításokban, így terelve el a játékosok figyelmét, majd később kicsit helyreállítjuk a dolgokat, ha már a WG HQ személyzetét lincselik. De addig is spammeljük az új prémium járműveket, a meglévőeket pedig szimplán kivonjuk a látótáv/pontosság nerf alól, a többivel, pedig majd úgy szórják a játékosok a goldot, ahogy akarják.

- Hát nem pont erre gondoltam, de tekintve, hogy az extraprofit nő, miért is ne?
#wgay #highlife #duncareaboutgamingexperience # nothinpersonal #justbusiness #inNOvation

(#83531) tytyty


tytyty
tag

Prolbáljátok a LT küldetésekhez a crusadert, nagyon jó. Normál MM, durva ágyú,mozgékony és sokszor top tier.

(#83532) tytyty


tytyty
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#83533) edari válasza tytyty (#83531) üzenetére


edari
őstag

LT-6 is megvan vele?

(#83534) tytyty válasza edari (#83533) üzenetére


tytyty
tag

nincs

(#83535) h1mpi válasza dfsz34 (#83529) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor esetleg érdemes addig pihentetni tankosztályonként a 15. missziót, ameddig nincs kifejlesztve az a tank, amibe raknám a néniket? Ja közben még egyszer átolvastam csak az adott ágat blokkolja, megértettem :B

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83536) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

No reggel gyorsba letöltöttem a tesztszervert és fel is néztem rá. Jók lettek a HD modellek. Főleg az 50B lett brutális, illetve Obj704 tetejére tettek egy géppuskát ami nekem nagyon tetszik.

A legnagyobb és legjobb dolog amit végre valahára betettek az ez: New feature: crew role classification retraining Végre átképezhetem a rádióst töltőre és így tovább, viszont ez 600 goldba fáj ami azért nem kevés. Viszont ha azt nézem, hogy vannak 3 képességes rádiós embereim akkor ez a 600 arany nem sok érte.

Új prém tankok nem 9.6-al jönnek? Azok érdekelnének a legjobban. :DDD

magyarsrac

(#83537) h1mpi válasza [HUN]Dani (#83536) üzenetére


h1mpi
nagyúr

SerB azt mondta többet nem lesznek kipróbálhatóak az új prém tankok a tesztszerveren... :O

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83538) Emu válasza edari (#83533) üzenetére


Emu
őstag

Nekem az elődjével, a Covenanterrel meglett. Saját Tier, periszkóp+álcaháló. Mire kilőtték őket, szerintem még akkor sem voltam felspotolva (6dik érzékem nincs) mert nem kaptam találatot.

(#83539) [HUN]Dani válasza h1mpi (#83537) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Igazán? Akkor baszódjon meg a kedvemért. :DDD

magyarsrac

(#83540) szbalogh válasza Remus389 (#83500) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem, nem! XP szerint kell rendezni :DDD

SZegény IS7 jött szembe velem, hogy majd ő nagyon kilő aztán full HP-ról pukkantottam :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83541) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha van egy legénységem, ami 100%-os és átteszem úgy egy másik tankba, hogy csak a parancsnokot képzem át 200 goldért 100%-ra, a legénységet, pedig kreditért 90%-ra, akkor a skilleket tudják használni, addig, ameddig nem lesznek megint 100%-ak?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83542) edari válasza h1mpi (#83541) üzenetére


edari
őstag

Elvileg nem.
gyakorlatilag nem tudom. Én most raktam át a majdnem 500%-os legénységet az e75-be, és fura de a 6. érzék megy, és a repair is elég gyors. És nincsenek 100-on.

(#83543) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#83537) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszi, akkor törlöm is a bánatba.

Ezentúl le se kell töltenem. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#83544) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#83543) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja valamelyik kérdezz felelek alatt mondta, pont a Panther 8.8-ra, hogy nem lehet majd azt se kipróbálni a 9.6-on. Gondolom, így 2x annyian veszik majd meg és csalódnak utána.

A teszt arra lesz jó, hogy kipróbáljam a Francia 6-os SPG-t, hogy tud-e splash dmg-et bevinni 2 tankba egyszerre.

(#83542) Tesla93:Akkor válaszoltál is, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83545) rlazol válasza h1mpi (#83541) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: igen, tudják használni.
Én pl csak kreditért képzek át, vagyis 90%-os legénységgel kezdem az új tankot, de pl a parancsnok 6. érzéke működik, ha a skill-nek megvan a 100%.
annyi van, h amíg az alapskill nem érte el a 100%-ot, a további ké.pességek nem fejlődnek. De a meglévők nem blokkolódnak.

dfsz34: köszönöm! tehát nem kell most sebtében kifejlesztenem azt a tankot, amire akarom őket, ráér akkor, amikor megvan mind az öt ág.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#83546) h1mpi válasza rlazol (#83545) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha ezt előbb tudom megtakarítok pár ezer aranyat...

Nekem a Pattonba fognak menni a csajok, ha meglesznek :)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#83547) szbalogh válasza h1mpi (#83546) üzenetére


szbalogh
őstag

:W

Nick: HE_Storm

(#83548) emre válasza h1mpi (#83546) üzenetére


emre
veterán

Meg erre is jó a teszt szerver, hogy egy adott géppel a felszerelést, a legénységgel pedig a a megfelelő kiképzést kipróbáljad.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#83549) Emu válasza dfsz34 (#83527) üzenetére


Emu
őstag

Többször olvastam már ezt az "alfa dmg" dolgot, ez mit jelent pontosan?

(#83550) Sanya válasza Emu (#83549) üzenetére


Sanya
nagyúr

Egy lövés sebzése.
Ha magas, akkor nagy alfa sebzésű, de 1 perc alatt kevesebb sebzést tol ki.
Miért alfa: amikor szemben áll 2 tank és elkezdik egymást lövöldözni a puszta közepén, akkor a harc legelején az van előnyben, aki a legnagyobbt sebzi.
De amikor páncél, tárgy, másik játékos is zavarja a képet, akkor ez megfordul általában a játékos tudásának függvényében.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.