Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#83101) Habib[HUN] válasza jagada (#83098) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Még pár hét és lefut a küldi őrület. Utána már csak a szokásos retardok miatt kell bosszankodni :)

Amúgy meg minek összeszámolni? Ez egy hobbi, szórakozás. Kb mintha elmenne az ember szombatonként bulizni, mozizni stb. Azt se számolom össze, hogy mennyit költöttem sörre az elmúlt 4 évben :) Nem szégyen a szórakozásra költeni. Főleg hogy ezek az emberek tartják el a játékot. Nekem is vannak prém tankjaim, költöttem is a játékra. 2011 óta kb 2 AAA játék árát. Nem bántam meg egy pillanatra sem, mert igen sok óráig elszórakoztatott. /Egy egyszerű mozis este is többe kerül az asszonnyal mint 1-2 hónap prém :) Főleg ha kajálunk is mellette akkor már pláne.

Amúgy meg nem is az a lényeg a stuggal, vagy bármi más tankkal kapcsolatban hogy mennyire op. Pl nekem nincs német TD legénységet húzó prém tankom. Ez tökéletes lenne arra, hogy ha egyszer nekikezdek a német td ágnak, már értelmes legényekkel kezdjek. Ha meg véletlenül tényleg tier limites lesz, akkor meg tényleg nem lesz vele gond. Főleg ha sikerül összeszedni a női legénységet, akik alapból BIA-val kezdenek ha jól tudom. Na azok már nagyon jó alapok lennének jövőben páncélvadászaimank.
A karácsonyi ajándék tankot meg nem kell idevenni. Azok mindig is annyit értek amennyit. Egy új garázshelyet... Mondjuk nekem is megvannak még. Enni nem kérnek, érdekességek. Néha lehet velük agyatlankodni.

[ Szerkesztve ]

(#83102) szbalogh válasza jagada (#83098) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyszer vagy kétszer vettem Nvidia kódot 2000Ft-ért. Most karácsonyra kaptam a feleségemtől Type-64-et leárazva. Előtte SU-85i-t féláron. Meg most az E-25-öt. Mindezt 3 év alatt összesen.
Fél év prémiumom volt a repülős játékból. Prémiumot csak egyszer vettem egy napot goldért. Goldot nyertem klánversenyen 5000-et, wg kreatív contesten 3000-et. A többit klánban kaptam cw meccsekért. FCM 50-et klánversenyen nyertem. A prémtankjaimat és garázyhelyeket mind féláron vettem a fent nyert goldokból, vagy eventeken farmoltam. Ja meg nyertem Italeri M4 makettet is :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83103) sequator válasza edari (#83097) üzenetére


sequator
senior tag

Most jut eszembe, valószínűleg 9.0-ban, mikor átrendezték a PzIVeket, akkor új modellt kapott és azóta már spaced armorként működik a torony és a szoknya is. Mybad.

sautia

sequator

(#83104) szbalogh válasza sequator (#83100) üzenetére


szbalogh
őstag

FTR-en olvastam, hogy ez az páncél ténylegesen működni is fog.

Nick: HE_Storm

(#83105) sequator válasza jagada (#83098) üzenetére


sequator
senior tag

Az ajándék és mission prémtankokat azért érdemes megszerezni, mert ha megvan, akkor legközelebb megkapod az árát aranyban. Pl. én így jártam a T-15-tel és a M2 Lighttal. A TOG-gal sem megyek sokat, mert nem bírom az ilyen lassú vasakat, de ha legközelebb lesz valamilyen eventben, az arany jól fog jönni.

sautia

sequator

(#83106) jagada válasza szbalogh (#83102) üzenetére


jagada
őstag

Ezek szerint nincs is 35 prém tankod.

A tier limitre vonatkozóan még mindíg nem kaptam választ, ha meg nem lesz az, csak egy rakat fos marad, akár van pajzs a 30mm vastag oldalán akár nincs. Bármely megymagköpködő beköpi alacsonyabb tierben is.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83107) szbalogh válasza jagada (#83106) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet, hogy csak 34... basszus este megszámolom Neked :B

Jah, gondolkodnak a tierlimiten. Remélem megkapja.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83108) lnk válasza sequator (#83105) üzenetére


lnk
aktív tag

Azt hiszem az egyik hírcsokorban olvastam hogy ez megszűnik. Arany helyett majd a jövőben a tank kreditbeli értékét fogod megkapni ha egy küldiben újra kigrindeled.

(#83109) jagada válasza szbalogh (#83107) üzenetére


jagada
őstag

Sőt, úgy emléxem plus manit sem fog termelni. Úgyhogy max porfogónak lesz jó, ill. lefarmolni a nyomikat akik játszanak vele.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83110) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az ilyen küldetések miatt kell vennem most egy kisebb tier tankot, hogy meglegyen az egy tierrel nagyobb tank megölése... zsírkirály...

A másik.. Gondolkodok a chaffee megvételén, de pl az M7 -el befürödtem anno... ez jobb egy fokkal nála?(T57hevy a cél)

(#83111) lnk válasza lnk (#83108) üzenetére


lnk
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő. Jobban megnéztem és az amit írtam Ru szerverre vonatkozik.

(#83112) Mottie válasza jagada (#83089) üzenetére


Mottie
őstag

A női legényégért önmagában megéri szvsz :) Nem a női mivolt miatt, hanem a képességek miatt. :D

Be Victorious!

(#83113) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ez is meglett arty üldözés közben :D Az a kemény, hogy én lettem a top sebző a kis ágyúval :DDD

replay aki érdekel

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83114) sith7 válasza jagada (#83109) üzenetére


sith7
nagyúr

de kell ahhoz, hogy át tudj lépni a következő tankra, ami nem tűnik olyan rossznak a paraméterei alapján

szerk.:
Nem kell 8k - t sebezni ...

8k = sebzés + bekapott sebzés + páncél által felfogott sebzés

[ Szerkesztve ]

(#83115) jagada válasza Mottie (#83112) üzenetére


jagada
őstag

A panaszom azok ellen szólt, akik velem egyetemben szintén esélytelenek, talán még a STUG megszerzésére is, a többiről nem is beszélve. A sok kis csicska tomato, akik még azzal sincsenek tisztába, hogy kit kell lőni (ki az ellenség és ki a csapattárs), ill., hogy mit kell tenni ha foglalják a bázist, a legnagyobb tankjuk max t6, vagy valami t8 vásárolt prém tank, amivel játszani se tudnak, mivel a WN8 értékük két számjegyű :Y :Y és a büdös életbe sem fogja kimaxolni a küldiket, akkor meg minek görcsölnek vele? Nekem is mindössze egy t8-as tankom van az is stock, így tudom, hogy esélytelen egy csatában pl 8k-t, de még 4k-t is sebeznem. Elég sok olyan küldi van amit alacsony tierü tankokkal lehetetlen megcsinálni ezért nem is erőltetem a dolgot.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83116) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintetek a lőj ki 2 med tankot küldiben mit kaptam: persze, hogy 2 db Sherman Jumbot...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83117) edari válasza h1mpi (#83116) üzenetére


edari
őstag

Én azt a 4. menetben tudtam csak megcsinálni, addig nem volt med. Vagy volt, de 9-esek között 6-os vagy 7-es volt, így hamar kinyírták.

(#83118) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#83110) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A chaffe nem rossz ,de én a végét átugrottam free-ből , mert folymatosan nagyok közzé dobált és azon a szinten sebezni sem lehet nagyon még oldalról sem. Viszont a T37 fullosan az eszméletlen jó eddig . Szépen lehet vele csipegetni és nagyon mozgékony .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#83119) h1mpi válasza edari (#83117) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mindegy, mert egymás után két tank ász :)) Ha így lesz meg 4-5. alkalommal nem zavar :P
Még a végén megtartom ezt a tankot statpaddernek ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83120) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#83118) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát nem győztél meg a chaffee-t illetőleg :D Bár azzal inkább felderíteni kellene nem? cirkálni a pályán, akibe tudsz bele lőni, stb... a light küldi miatt kell egy és ő lenne az. hát-ha... :R

(#83119) h1mpi Melyik mod az amelyik kiírja a tankok egyéni wn értékét? :Y

[ Szerkesztve ]

(#83121) h1mpi válasza SoulReaver (#83120) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Melyikre gondolsz, mert én nem látok itt ilyet?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83122) jagada


jagada
őstag

t8-ban melyik melyik heavy vagy med tank számít OP-nak?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83123) SoulReaver válasza h1mpi (#83121) üzenetére


SoulReaver
veterán

A tank listádon, nem azok vannak kiírva? wn, wr stb

(#83124) jagada válasza SoulReaver (#83123) üzenetére


jagada
őstag

Van olyan mod ami mutatja az Aslain mod packban, de a lenti képen nem az van használatban.
Itt az alsó érték a csaták darabszáma az adott tankkal. A WN8-at a jobb alsó sarokba írja ki.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83125) szbalogh válasza jagada (#83109) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezek a tankok trófeák! Ilyen értelemben lehetnek porfogók :D

KV4

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#83126) jagada válasza szbalogh (#83125) üzenetére


jagada
őstag

A gyűjtő szenvedélyt megértem, de te is értsd meg, hogy sok ember esélytelenül hajkurássza a lehetetlent és ezzel van gondom. Pl. mit vársz egy olyantól aki 16k csatát vívott már meg, ami alatt 36% a WR és 240 a WN8-a.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83127) sequator válasza h1mpi (#83119) üzenetére


sequator
senior tag

T-34 megtartós nagyon, a 1,93 mp újratöltés a tárasok után a legjobb killstealerré teszi :)
Ha kill mission van, mindig előveszem. :)

sautia

sequator

(#83128) Warton


Warton
őstag

Lassan kifejlesztem az STB-t és az a kérdés, hogy vajon az E50M-et vegyem meg, vagy az STB-t a negyedik tizes mediumnak (Leo1, T-62A, FV4202). A kedvencem ezek közül a Leo1, de elég sok jót olvastam az E50M-ről is.

(#83129) szbalogh válasza jagada (#83126) üzenetére


szbalogh
őstag

Ok, megértettem. De félek, hogy ez rajtad nem segít :P

Nick: HE_Storm

(#83130) Habib[HUN] válasza jagada (#83126) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Viszont az ilyen embernek baromira jól jön az a kis pénz, amit a küldetésekkel összeszed. Na meg elszórakoztatja, hogy megy valamilyen cél felé. Valljuk be elég is ennyi. Az hogy nem jó játékos igazából nem számít. A játék célja a szórakozás. Ha ő ezt élvezi, ám legyen... Ki vagyok én hogy útjába álljak. Nem mondom, hogy nem örülnék egy Starcraft szerű liga besorolásnak. Viszont mivel nincs, addig ezzel kell együtt élni. Pl én épp készültem hosszabb időre altatni a játékot, mert igazából nem volt már előttem semmi extra cél. Egy új tankot kihúzni... meh... Így is van egy rakat tízes. Viszont ezek a mini küldetések most feldobták a játékélményt. Végre van valami extra tartalom a játékban. Ez is ugyanolyan grind mint eddig, csak ad egy kis plusz célt. Én ezért csinálom a küldiket, mert elszórakoztat.

(#83131) mtade válasza sequator (#83127) üzenetére


mtade
aktív tag

Osztom a véleményt, imádom én is a kis géppuskást... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#83132) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#83120) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen spotolni kellene ,de mivel mint te is tudod a csapat retardált és hiába a spot nem lövik így nem árt ha tudsz sebezni is vele rendesen . A T37-Buldog tankok miatt szerintem megéri végigvinni .Nekem még 15K xp a buldog szóval csapathatunk majd együtt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#83133) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#83132) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most van 13k szabad xp-m, szerintem beáldozom a chaffera, aztán mehet a buli :C

(#83124) jagada Köszi, akkor meg kersem.

(#83135) h1mpi Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#83134) jagada válasza Habib[HUN] (#83130) üzenetére


jagada
őstag

De ha már személyes küldetések, akkor miért nincsenek személyre szabva és lennének olyanok, hogy ne kelljen már t10-es tank a teljesítéshez, ha még t9-em sincs.

(#83125) szbalogh: A KV4 t9-es lövegéhez kell a magasabb szintű lánctalp, vagy elbírja és csak a nagyobb toronyhoz kell?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83135) h1mpi válasza sequator (#83127) üzenetére


h1mpi
nagyúr

900 dmg-re lila WN8-at ad :DDD

+SoulRiever-: az a WR, a csaták száma és a DMG.

T-34-el ki tudok gyújtani valakit?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83136) sith7 válasza Warton (#83128) üzenetére


sith7
nagyúr

E50M

(#83137) iwu


iwu
addikt

nem tom, én pl mióta küldi van, nem kamikázézom, hanem próbálom okosban tolni...látszik is az elmúlt napi eredményeimen...jelentősen nőtt az eff és a wn8 is ezen időszakban a régihez képest.
Mondjuk nekem elsődleges cél még mindig a győzelem:P a küldi meg vagy megvan, vagy nem...
A gyújtogatós nehezen jött össze, de mivel spvel próbálkoztam, közben irdatlan manit termelt a 3 nap ajcsi prémnap alatt:)

e50m jó cucc? az e50 jelenleg nagy kedvenc:) az Mre akarom félretenni a kigrindelt manit:)

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#83138) h1mpi válasza iwu (#83137) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Isten áldja a mai napot :)

Pénzügyek:
Bruttó: 317 637
Szervíz: 87 603
Nettó bevétel: 230 034
Napi Statisztika:
Csaták: 6 (11) (54.5%)
XP: 13 777 (1 252)
Szabad XP: 625
Ölések: 17 (1.5)
Halál: 6 (0.55)
Találat/Lövés: 178 / 283 (62.9%)
Átütés: 137 (77.0%)
Sebzés: 12 752 (1 159)
Sérülés: 2 866 (260)
Felderítés: 6 (0.5)
Védekezés: 14 (1.3)
Foglalás: 0 (0.0)
Hatékonyság/WN8: 1 193 (55) 2 812 (95)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83139) szbalogh válasza jagada (#83134) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó kérdés. Bent van a garázsban, este megnézem ezt is ha ráér.

Nick: HE_Storm

(#83140) edari válasza h1mpi (#83135) üzenetére


edari
őstag

T-34-el? pf, mint az állat :DDD Csak a motort lődd (mint minden más tankkal), és égni fog.

(#83141) jagada válasza szbalogh (#83139) üzenetére


jagada
őstag

Ráér, még a KV-3 sincs kimaxolva, sok xp kell még a kifejlesztéshez.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#83142) h1mpi válasza edari (#83140) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És HE-vel vagy sima lőszerrel?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83143) jr1994 válasza Warton (#83128) üzenetére


jr1994
addikt

Én is az 50M-et venném előbb. Az STB király lenne egy kicsit pontosabb ágyúval de ha nem adja
(ami sajnos nem ritka) 200 méterről is szörnyű misseket lő :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#83144) edari válasza h1mpi (#83142) üzenetére


edari
őstag

Simával is mehet.
HE-t nem nagyon szoktam használni. Gyenge dmg, és ha nem üt be eléggé, akkor semmit nem ér.

(#83145) scyllarus válasza szbalogh (#83093) üzenetére


scyllarus
veterán

"Ugyan olyan eséllyel van az ellenfél csapatában is küldetést csináló retard, szóval ez nem magyarázat a több vereségre ;)" - így van, azért csökken a WR, mert ha nem feltétele a küldetésnek, akkor pl. én sem törődöm vele különösebben. Ráadásul a játékosállomány eddig sem az együttműködésről volt híres randomban, ha tehát az ellenfélnél már van egy értelmes szakasz, akkor te akár meg is feszülhetsz a saját csapatoddal. Mondjuk, konkrétan nem is érdekel, lehetetlen most rávenni a 14 különböző küldit csináló 14 embert, hogy összedolgozzon.
A tomatok is nyomják a küldit, mert jön vele a kredit, meg aztán el sem olvasták az utolsókat, és nem tudják, hogy nem képesek megcsinálni soha...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#83146) h1mpi válasza scyllarus (#83145) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezért a Stug-ért nincs is értelme csinálni a küldiket, csak a cuccok és a kredit érdekel engem is. Ha összejön, akkor öröm, de nem egy nagy szám TD...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#83147) Habib[HUN] válasza scyllarus (#83145) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Vagy ha el is olvasta, igazából nincs jelentősége. Ha csak a felét megcsinálja már az jó pénz. Valljuk be azokhoz meg nem kell atomfizikusnak lenni.

(#83148) Habib[HUN] válasza h1mpi (#83146) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Oké a stug tényleg nem nagy szám. De azon keresztül vezet az út a többi jutalom tankhoz. :)

(#83149) Tomi0703 válasza szbalogh (#83102) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mifele klanba voltal, hogy ennyi mindent osszenyertel? :D

(#83150) jano_77


jano_77
nagyúr

meg tudná mondani vki, hogy a Pz IV.D-t melyik ágyúval érdemes használni? a legnagyobbat tettem fel elsőre, de az brutál gáz...örökkévalóság a szűkülése és a pontosságáról már inkább nem is mondanék semmit. :U
Köszi a segítséget előre is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.